|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
13.05.2017 18:43:51
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Minu arusaama kohaselt vananutitv-l viimast pole. Üldiselt lükatakse erikanalid nimekirja lõppu. Pole võimalik kontrollida ka, kuna enam ei oma. |
On. Nii HD-s kui ka ilma.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.05.2017 18:49:56
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Minu arusaama kohaselt vananutitv-l viimast pole. Üldiselt lükatakse erikanalid nimekirja lõppu. Pole võimalik kontrollida ka, kuna enam ei oma. |
No kui muud head ei anta vanale närakale, siis seda ikka antakse
refresh nupp aitab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
13.05.2017 18:59:41
|
|
|
I stand corrected.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
13.05.2017 21:26:30
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Minu arusaama kohaselt vananutitv-l viimast pole. Üldiselt lükatakse erikanalid nimekirja lõppu. Pole võimalik kontrollida ka, kuna enam ei oma. |
No kui muud head ei anta vanale närakale, siis seda ikka antakse
refresh nupp aitab |
Loogish ju ! Mida rohkem vaatajaid, seda rohkem hääletajaid, seda rohkem pappi Telia teenib.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
13.05.2017 21:30:11
|
|
|
| Jänes kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Minu arusaama kohaselt vananutitv-l viimast pole. Üldiselt lükatakse erikanalid nimekirja lõppu. Pole võimalik kontrollida ka, kuna enam ei oma. |
No kui muud head ei anta vanale närakale, siis seda ikka antakse
refresh nupp aitab |
Loogish ju ! Mida rohkem vaatajaid, seda rohkem hääletajaid, seda rohkem pappi Telia teenib.  |
See pole see. Eurovisioon on traditsioon vaadata. R2 heliga kanal on oodatud kanal. Eurovisiooni näeb ETVs olenemata erikanalist.
Nii, et ei saa nõustuda Su arvamusega
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
16.05.2017 23:24:14
|
|
|
Kalastan veel korra, äkki keegi teab VLANide konfi kohta, et kuidas third party ruuteriga saab digiTV käima.
| cbr kirjutas: |
Panin endal default Thomsoni ruuteri asemele D-Linki ruuteri (DIR-615 K2). Konfisin ruuteri järgmiselt:
Ainus vahe, et VLAN 4 peale panin ainult port4. Seal istub ka digiboks. IGMP lülitasin ka sisse.
Digiboks võtab nüüd pildi ette ja saan menüüdes surfata, aga ühtegi kanalit ei kuvata. Kas midagi peaks ruuteri konfist veel muutma? |
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
19.05.2017 12:00:52
|
|
|
Miks ei ole kõigil salvestustel varuaega (ees 5 min ja taga 15 min)? Eile hakkasin järelvaatama - Kaks kanget ja Australia saade olid poolikud, hakkasid suvaliselt pihta ja lõppesid ka poolelt sõnalt. Püüdsin siis vaadata saatekavast ja kordusTVst, aga vahet pole igal pool samamoodi ära nuditud. Kuskil küll nägin, et algab 10ndal minutil, aga tagasi kerida ei lasknud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
19.05.2017 12:07:52
|
|
|
| bingo, muidugi võiks Telia selle korda teha, aga seniks on workaround see, et vaatad saate algust sellele eelnenud saate lõpust või saate lõppu sellele järgneva saate algusest. Tüütu jah, aga vähemalt ei jää algus ega lõpp nägemata
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
19.05.2017 12:08:34
|
|
|
bingo, hmm, pole küll ühtegi salvestust ilma -5 ja +10 kohanud. Samas kohalikud saated on reklaamivabana kordusTV nime all, äkki keegi seal pani midagi puusse?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
19.05.2017 12:21:42
|
|
|
| Vana menüüga ei olnud mul kunagi sellist jama, ja see eelmise lõpu vaatamine ei aita, kui Austraalia saade lõppes nagu lõigatult. Mulle tundub, et kordus ja salvestus on täpselt samasugused, reklaamid ainult esimesel puudu.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
19.05.2017 12:37:48
|
|
|
| bingo kirjutas: |
Miks ei ole kõigil salvestustel varuaega (ees 5 min ja taga 15 min)? Eile hakkasin järelvaatama - Kaks kanget ja Australia saade olid poolikud, hakkasid suvaliselt pihta ja lõppesid ka poolelt sõnalt. Püüdsin siis vaadata saatekavast ja kordusTVst, aga vahet pole igal pool samamoodi ära nuditud. Kuskil küll nägin, et algab 10ndal minutil, aga tagasi kerida ei lasknud.  |
Ma rääkisin sama juttu. Lõpes see sellega, et mina vaatajana peaksin teavitama ja siis (sain niimoodi armjan soovitusest aru) lõigatakse saated uuesti ümber.
See jutt puudutas uusnuti menüüga KordusTV teenust. Vanas menüüs saab tagasi kerid ja siis kasutangi vana, kuigi seal tuleb reklaamid ise välja kerida.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
viimati muutis jägaja 19.05.2017 12:38:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
19.05.2017 12:38:21
|
|
|
| bingo kirjutas: |
| Mulle tundub, et kordus ja salvestus on täpselt samasugused, reklaamid ainult esimesel puudu. |
Ongi reaalselt sama striim, koos reklaamidega kusjuures, lihtsalt reklaam jäetakse vajadusel näitamata. KordusTV korral on paraku alguse ja lõpu ajad sellised, millest üle kerida ei lubata (tärniga varustatud korduse korral lubatakse), kuigi tegelikult on algusest ja lõpust video pikem. Seda ikka selleks, et inimest motiveerida salvestuse eest maksma.
| bingo kirjutas: |
| Kaks kanget ja Australia saade olid poolikud, hakkasid suvaliselt pihta ja lõppesid ka poolelt sõnalt. |
Vaatasin mõnda, neil olid vähemalt algusajad igatahes täpselt paigas.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
19.05.2017 12:48:20
|
|
|
| bingo kirjutas: |
Miks ei ole kõigil salvestustel varuaega (ees 5 min ja taga 15 min)? Eile hakkasin järelvaatama - Kaks kanget ja Australia saade olid poolikud, hakkasid suvaliselt pihta ja lõppesid ka poolelt sõnalt. Püüdsin siis vaadata saatekavast ja kordusTVst, aga vahet pole igal pool samamoodi ära nuditud. Kuskil küll nägin, et algab 10ndal minutil, aga tagasi kerida ei lasknud.  |
Kui saade samal ajal käis või oli just lõppenud on tegemist salvestusega algus kella ajast kuni lõpu ajani.
Olen tähele pannud, et lubatud ööpäeva asemel tehakse saade kordustv jaoks "lõigatuks" mingi tunni jooksul peale saate lõppu. Salvestustele ei tea millal tekib see minutid enne ja pärast.
Kahjuks ei saa kontrollida mis kell eile saade tegelikult käima pandi ja lõppes, kanalid kipuvad lollusi tegema nende kellaaegadega.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
19.05.2017 12:49:47
|
|
|
Ehk siis vastaval alal töötav inimene ei kontrolli, mis lõigatud saatest edasi sai ja kuidas välja kukkus?
Kuulda ju oli, et automaatika päris seda tööd ise ära ei tee.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
19.05.2017 13:07:27
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Ehk siis vastaval alal töötav inimene ei kontrolli, mis lõigatud saatest edasi sai ja kuidas välja kukkus?
Kuulda ju oli, et automaatika päris seda tööd ise ära ei tee. |
täna on ju saade ilusti algusest lõpuni? mis seal kontrollida, kui korras.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
19.05.2017 13:15:32
|
|
|
| Neljapäevaõhtused populaarsed Kanal 2 salvestused on probleemsed juba üle kahe kuu. Mind häirib see, et kui otsesaadet vaatama ei jõua, siis korduses on pilt SD kvaliteedis kuni järgmise päevani. Kui jõuab kordust vaatama hakata enne saate lõppemist, siis jõuab veel HD-s näha. Aga mingi eelmine nädal oli sarnane juhus nagu siin eelmisel kurtjal. Saate ajal alustasin korduse vaatamist omast arust algusest, aga tegelikult algas salvestus suvalisest kohast ja kui sellest aru sain, oli algus juba SD-s. Lisaks on salvestuste heli jõhkralt sünkist väljas. Mõnikord saab sünki veidi paremaks kui salvestust vähe tagasi kerida
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
19.05.2017 21:15:05
|
|
|
Uus NutiTV pidi ju niipalju parem olema ja pidevas arengus ja mida veel. Polekski vahetanud, aga vanas ei olnud HD salvestust.
Ma olen harjunud õhtul tund või kaks hiljem saated järgi vaatama, pean siis päevase nihke tegema.
Menüü plokid võiks ka poole väiksemad olla, salvestusi mahub korraga ekraanile 3-4x vähem kui vanas. Siis oleks rohkem telepilti ka nähtaval kui näiteks saatekava sirvida. Ja alumine menüüriba (kerimise ajal) võiks ka täitsa all olla.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
19.05.2017 21:33:04
|
|
|
| bingo, kõik ei ole nii hea nägemisega kui sina ning suurenev ekraani resolutsioon muudab teksti iseenesest pisemaks. Kahjuks on ka veel crt ekraane mille teksti nähtavus on hetkel piiripealne.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
19.05.2017 22:05:14
|
|
|
indrekp, kuidas siis vana menüü, mis kineoskoopteleritele mõeldud, näeb ühtemoodi hea ja ülevaatlik välja kineoskoopil ja HD ekraanil, samas uus menüü oma vähese ülevaatlikkusega, mis on Telia sõnul loodud justnimelt HD paneelteleritele, nii kehva katvusega ikka on?
Meenutan sulle veelkord, et Telia ametlik seisukoht ja pressiteated röhutasid just tänapäevazte peneelteleritele sobivat menüüd.
Menüü HD resoga ja puha
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
19.05.2017 22:38:30
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
indrekp, kuidas siis vana menüü, mis kineoskoopteleritele mõeldud, näeb ühtemoodi hea ja ülevaatlik välja kineoskoopil ja HD ekraanil, samas uus menüü oma vähese ülevaatlikkusega, mis on Telia sõnul loodud justnimelt HD paneelteleritele, nii kehva katvusega ikka on?
|
+1
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
19.05.2017 22:40:52
|
|
|
Seadetes on valik "teksti suurus", sealt saaks teha valikuvariandid. Kes tahab, valib suured klotsid boldi tekstiga või väiksed klotsid kitsa tekstiga.
Praegu ei muutu sealse valikuga peaaegu mitte midagi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
19.05.2017 22:48:59
|
|
|
Minu jaoks vana juba ammu ei eksisteeri, seega ei oska hinnata.
Uus on piisavalt nähtav nii crt kui lcd ekraanil, küllap see on nii kohandatud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
19.05.2017 23:19:59
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Minu jaoks vana juba ammu ei eksisteeri, seega ei oska hinnata.
Uus on piisavalt nähtav nii crt kui lcd ekraanil, küllap see on nii kohandatud. |
-1
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
19.05.2017 23:57:22
|
|
|
Aasta on 2017 mis kuradi kineskoop teleritest me räägime ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.05.2017 00:13:04
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Aasta on 2017 mis kuradi kineskoop teleritest me räägime ?  |
Mul tööl on, kahjuks/õnneks pole seal telia nutit
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
20.05.2017 08:14:46
|
|
|
| Uuendasin oma nutiTV ära. Positiivne asi on see, et nüüd oskab LG teleka pult kanaleid vahetada digiboksil.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
20.05.2017 09:18:33
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| bingo, kõik ei ole nii hea nägemisega kui sina ning suurenev ekraani resolutsioon muudab teksti iseenesest pisemaks. Kahjuks on ka veel crt ekraane mille teksti nähtavus on hetkel piiripealne. |
Mina olen kehva nägemisega ja uuenuti tekst on 32" telekal täielik kirbusitt. Teksti suurus ei aita midagi. Vahetasin Motorola vana menüüga väiksemale telekale ja Arrise suuremale. Nii kannatab vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.05.2017 09:51:55
|
|
|
| Otsustage siis omavahel, kas see TeliaTV tekst on liiga suur või liiga väike. Minu jaoks on paras.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
20.05.2017 09:59:33
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Otsustage siis omavahel, kas see TeliaTV tekst on liiga suur või liiga väike. Minu jaoks on paras. |
Tubli.
Said lõpuks aru, et hea-halb sõltub kasutajast, mitte asjast enesest.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
(b)itiboy
HV kasutaja
liitunud: 29.12.2003
|
22.05.2017 19:58:33
|
|
|
| Kas keegi saab proovida macOS Sierra 10.12.5 Safariga minutv.ee sisse logida. Minul ei õnnestu. Kas probleem 10.12.5 uuendusega? 10.12.4 sisselogimine toimis.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
22.05.2017 21:08:02
|
|
|
| (b)itiboy kirjutas: |
| Kas keegi saab proovida macOS Sierra 10.12.5 Safariga minutv.ee sisse logida. Minul ei õnnestu. Kas probleem 10.12.5 uuendusega? 10.12.4 sisselogimine toimis. |
kuna mul oli uuendus tegemata ei saanud ka 4 updatega, ega ka peale uuendamist, Safari veateade:
[{"version":"2.0","data":{"context_objects":{}},"error_code":"Missing session data for sso response","handler":"authentication.sso_login_finalize","message":null,"message_type":null,"success":false}]
edastatud Telia juhtimiskeskusele.
ajutine abi safari puhul:
1) sulge Safari lehitsemisaken 2) ava Safari menüü -> vali "clear history" -> delete all history (vaja kustutada kõik cookied, cache) 3) Safari menüüs ava "preferences" -> privacy seadetes, sealt avada Manage website data , sealt valida -> Remove all stored data 4) Safari preferences privacy seadetes lubada "allow cookies from all sites" , mitte ainult "from sites i visit".
NB! Chrome ja minuTV töötab vaikimisi macOS all.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
(b)itiboy
HV kasutaja
liitunud: 29.12.2003
|
22.05.2017 22:58:57
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| (b)itiboy kirjutas: |
| Kas keegi saab proovida macOS Sierra 10.12.5 Safariga minutv.ee sisse logida. Minul ei õnnestu. Kas probleem 10.12.5 uuendusega? 10.12.4 sisselogimine toimis. |
kuna mul oli uuendus tegemata ei saanud ka 4 updatega, ega ka peale uuendamist, Safari veateade:
[{"version":"2.0","data":{"context_objects":{}},"error_code":"Missing session data for sso response","handler":"authentication.sso_login_finalize","message":null,"message_type":null,"success":false}]
edastatud Telia juhtimiskeskusele.
ajutine abi safari puhul:
1) sulge Safari lehitsemisaken 2) ava Safari menüü -> vali "clear history" -> delete all history (vaja kustutada kõik cookied, cache) 3) Safari menüüs ava "preferences" -> privacy seadetes, sealt avada Manage website data , sealt valida -> Remove all stored data 4) Safari preferences privacy seadetes lubada "allow cookies from all sites" , mitte ainult "from sites i visit".
NB! Chrome ja minuTV töötab vaikimisi macOS all. |
Panin korraks enne sisselogimist "allow cookies from all sites", pärast panin tagasi vaikesätte "from sites i visit". Laseb nüüd ka sisse logida. Tänud juhtimiskeskusele , helpdesk ei osanud aidata.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.05.2017 08:49:14
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Otsustage siis omavahel, kas see TeliaTV tekst on liiga suur või liiga väike. Minu jaoks on paras. |
sujuvalt läks jutt tekstile üle, kuid selles ei ole kunagi asja probleem olnud.
Probleem on nendes neetud kastisüsteemis, mis tekitavad tekstiridade ümber kasutu tühja ruumi ja seetõttu mahub ka olematu osa kasulikku infot ekraanile.
Kuna vanaga on võrdlus olemas siis pilt on vägagi selge, kus probleem peitub.
Kõige hullem probleem on, et saatekava ei kuvata, millest on erinevad teenuse tarbijad 100 000 korda kirjutanud.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
23.05.2017 19:03:44
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| Otsustage siis omavahel, kas see TeliaTV tekst on liiga suur või liiga väike. Minu jaoks on paras. |
sujuvalt läks jutt tekstile üle, kuid selles ei ole kunagi asja probleem olnud.
Probleem on nendes neetud kastisüsteemis, mis tekitavad tekstiridade ümber kasutu tühja ruumi ja seetõttu mahub ka olematu osa kasulikku infot ekraanile.
Kuna vanaga on võrdlus olemas siis pilt on vägagi selge, kus probleem peitub.
Kõige hullem probleem on, et saatekava ei kuvata, millest on erinevad teenuse tarbijad 100 000 korda kirjutanud. |
Kus pole saatekava kuvatud? Screen juurde, aitab kaasa
TeliaTVs on saatekava olemas. Kui see ei ole see õige, siis mis on puudu ja miks seda saatekavaks nimetada ei saa? (ei näe korraga mitme kanali kava?)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.05.2017 19:16:51
|
|
|
armjan, panid jälle tuuleveski käima. Tal ei olnudki küsimus selles kas on või ei ole, küsimus oli selles, et vanas on voh nii.
See veski võtab uued tuuled siis, kui see vana oma pildi kotti paneb. Pisut veel kannatust, väike suvine puhkus ja siis on käes sügis ning pimedad ajad, siis tuleb lihtsalt pimedas TeliaTV puldiga hakkama saada või mõnda teist menüüd ja pulti kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
23.05.2017 19:35:41
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
armjan, panid jälle tuuleveski käima. Tal ei olnudki küsimus selles kas on või ei ole, küsimus oli selles, et vanas on voh nii.
See veski võtab uued tuuled siis, kui see vana oma pildi kotti paneb. Pisut veel kannatust, väike suvine puhkus ja siis on käes sügis ning pimedad ajad, siis tuleb lihtsalt pimedas TeliaTV puldiga hakkama saada või mõnda teist menüüd ja pulti kasutada. |
Saag saeks. Väide ei vasta tõele, see on mu iva.
| jägaja kirjutas: |
Kuna vanaga on võrdlus olemas siis pilt on vägagi selge, kus probleem peitub.
Kõige hullem probleem on, et saatekava ei kuvata, millest on erinevad teenuse tarbijad 100 000 korda kirjutanud. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
23.05.2017 20:22:36
|
|
|
armjan, oskad kommenteerida, miks Sony Ent. ja Sony Turbo salvestused on SD formaadis?
Isegi logo on SD kanali oma.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.05.2017 20:26:12
|
|
|
armjan, saatepäeva vahetumisel saatekava puudub! Vanas on see olemas.
Kunagi ammu sa midagi kommenteerisid ka vist seda mittekuvamise asja. Miks seda uut päeva automaatselt ikkagi laadida ei saa?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
23.05.2017 20:51:55
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
armjan, saatepäeva vahetumisel saatekava puudub! Vanas on see olemas.
Kunagi ammu sa midagi kommenteerisid ka vist seda mittekuvamise asja. Miks seda uut päeva automaatselt ikkagi laadida ei saa? |
Ei saanud aru. Liigud saatepäeva lõppu ja jätkad liikumist, päeva vahetumisel saatekava pole kuvatud?
Ühtlase liikumise põhimõttest sain aru.
| Six kirjutas: |
armjan, oskad kommenteerida, miks Sony Ent. ja Sony Turbo salvestused on SD formaadis?
Isegi logo on SD kanali oma. |
Ei oska, peab olema HDs. Kui on viga, parandame. Sony ent on Sony Channel.
Edit: vana nutitv?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
23.05.2017 20:54:09
|
|
|
Minu viga - Sony Channel jah on õige nimetus.
Uus nutiTV, arrise boksiga.
| armjan kirjutas: |
| Six kirjutas: |
armjan, oskad kommenteerida, miks Sony Ent. ja Sony Turbo salvestused on SD formaadis?
Isegi logo on SD kanali oma. |
Ei oska, peab olema HDs. Kui on viga, parandame. Sony ent on Sony Channel.
Edit: vana nutitv? |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.05.2017 20:57:36
|
|
|
| Six kirjutas: |
Minu viga - Sony Channel jah on õige nimetus.
Uus nutiTV, arrise boksiga.
| armjan kirjutas: |
| Six kirjutas: |
armjan, oskad kommenteerida, miks Sony Ent. ja Sony Turbo salvestused on SD formaadis?
Isegi logo on SD kanali oma. |
Ei oska, peab olema HDs. Kui on viga, parandame. Sony ent on Sony Channel.
Edit: vana nutitv? |
|
suvaline päevane Sony HD salvestus ning hetkel jooksva seriaali salvestus:
Varasemalt on läbi käinud, et mõni käimasolev saade võib olla käivitatud SD striimina kui antud kooder on ülekoormatud ja seda ilmselt püütakse veel tuunida.
Kui ikka kõik kraam on SDs siis peaks klient vaatama sätete alt vaikimisi "HD" valiku sätte üle. Sinu puhul ma seda viga kindlasti ei kahtlusta.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
23.05.2017 21:01:10
|
|
|
indrekp, võta näiteks eilne päev (et välistada ülekoormust), Sony Turbo kell 22.00 Spartacus.
Kas on salvestus HD-s?
Mul igatahes SD ja kanali logo on ka ilma HD märgita.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.05.2017 21:10:52
|
|
|
| Six kirjutas: |
indrekp, võta näiteks eilne päev (et välistada ülekoormust), Sony Turbo kell 22.00 Spartacus.
Kas on salvestus HD-s?
Mul igatahes SD ja kanali logo on ka ilma HD märgita. |
Turbo salvestused on SDs jah, nii eilsed kui tänased. Panen igaks juhuks TV meeste listi ka.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
23.05.2017 21:22:06
|
|
|
Just-just ja see on juba ammusest ajast, mitte ainult eile-üleeile.
| indrekp kirjutas: |
| Six kirjutas: |
indrekp, võta näiteks eilne päev (et välistada ülekoormust), Sony Turbo kell 22.00 Spartacus.
Kas on salvestus HD-s?
Mul igatahes SD ja kanali logo on ka ilma HD märgita. |
Turbo salvestused on SDs jah, nii eilsed kui tänased. Panen igaks juhuks TV meeste listi ka. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.05.2017 22:33:19
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
armjan, saatepäeva vahetumisel saatekava puudub! Vanas on see olemas.
Kunagi ammu sa midagi kommenteerisid ka vist seda mittekuvamise asja. Miks seda uut päeva automaatselt ikkagi laadida ei saa? |
Ei saanud aru. Liigud saatepäeva lõppu ja jätkad liikumist, päeva vahetumisel saatekava pole kuvatud?
Ühtlase liikumise põhimõttest sain aru.
? |
Jah, kasutaja saab seda uut päeva esile kutsuda.
Olles aga juba uue päeva kava ühel kanalil aktiveerinud, on uus päev ka kõikidel teistel kanalitel.
Liikudes nüüd järgmisele kanalila ja tahtes käesoleva saatepäeva kava näha, keri aga päev ka tagasi jne.
Ehk siis neile televaatajatele, kes armastavad teleri saatekavast midagi vaadatavat leida, on selline kava jälgimine vaimu tappev üritus.
Isegi mu 11 aastat vana DVB-T digiboks kuvab tänast ja homset saatekava, rääkimata hilisematest teleritest.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2009
|
23.05.2017 23:07:48
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| Otsustage siis omavahel, kas see TeliaTV tekst on liiga suur või liiga väike. Minu jaoks on paras. |
Tubli.
Said lõpuks aru, et hea-halb sõltub kasutajast, mitte asjast enesest. |
32" teleril kohe kindlasti liiga väike. Kas Telial on raske teha valikutega võimalus suurem/väiksem UI? Vanematel inimestel annab ikka seda teksti lugeda, sellepärast uut telekat ka nagu ostma ei hakka.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
23.05.2017 23:12:02
|
|
|
Mitte suurem väiksem, vaid võimalus subtiitrite teksti suurust muuta. Olgem ausalt eakamatel võrdlemisi raske välja lugeda.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.05.2017 23:26:03
|
|
|
Pole mingit saatekava vaja, isegi käimasoleva saate nime pole vaja
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
23.05.2017 23:37:11
|
|
|
Sul on mingi error kava tirimisega, tee rebooti.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.05.2017 23:59:19
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| armjan kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
armjan, saatepäeva vahetumisel saatekava puudub! Vanas on see olemas.
Kunagi ammu sa midagi kommenteerisid ka vist seda mittekuvamise asja. Miks seda uut päeva automaatselt ikkagi laadida ei saa? |
Ei saanud aru. Liigud saatepäeva lõppu ja jätkad liikumist, päeva vahetumisel saatekava pole kuvatud?
Ühtlase liikumise põhimõttest sain aru.
? |
Jah, kasutaja saab seda uut päeva esile kutsuda.
Olles aga juba uue päeva kava ühel kanalil aktiveerinud, on uus päev ka kõikidel teistel kanalitel.
Liikudes nüüd järgmisele kanalila ja tahtes käesoleva saatepäeva kava näha, keri aga päev ka tagasi jne.
Ehk siis neile televaatajatele, kes armastavad teleri saatekavast midagi vaadatavat leida, on selline kava jälgimine vaimu tappev üritus.
Isegi mu 11 aastat vana DVB-T digiboks kuvab tänast ja homset saatekava, rääkimata hilisematest teleritest. |
ja nuti värk pidi lihtne olema....isegi mu vanaema kes on rahulik, näitaks keskmist sõrme selle jutu peale
Vana nutiga pidi vaid 1-2 nuppu vajutama......aga noh taandareng on ka areng
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|