Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 822, 823, 824 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 13.05.2017 18:43:51 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Minu arusaama kohaselt vananutitv-l viimast pole. Üldiselt lükatakse erikanalid nimekirja lõppu. Pole võimalik kontrollida ka, kuna enam ei oma.


On. Nii HD-s kui ka ilma.

Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2017 18:49:56 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Minu arusaama kohaselt vananutitv-l viimast pole. Üldiselt lükatakse erikanalid nimekirja lõppu. Pole võimalik kontrollida ka, kuna enam ei oma.

No kui muud head ei anta vanale närakale, siis seda ikka antakse icon_cool.gif
refresh nupp aitab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2017 18:59:41 vasta tsitaadiga

I stand corrected.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 13.05.2017 21:26:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Minu arusaama kohaselt vananutitv-l viimast pole. Üldiselt lükatakse erikanalid nimekirja lõppu. Pole võimalik kontrollida ka, kuna enam ei oma.

No kui muud head ei anta vanale närakale, siis seda ikka antakse icon_cool.gif
refresh nupp aitab


Loogish ju ! Mida rohkem vaatajaid, seda rohkem hääletajaid, seda rohkem pappi Telia teenib. icon_lol.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 13.05.2017 21:30:11 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Minu arusaama kohaselt vananutitv-l viimast pole. Üldiselt lükatakse erikanalid nimekirja lõppu. Pole võimalik kontrollida ka, kuna enam ei oma.

No kui muud head ei anta vanale närakale, siis seda ikka antakse icon_cool.gif
refresh nupp aitab


Loogish ju ! Mida rohkem vaatajaid, seda rohkem hääletajaid, seda rohkem pappi Telia teenib. icon_lol.gif


See pole see. Eurovisioon on traditsioon vaadata. R2 heliga kanal on oodatud kanal. Eurovisiooni näeb ETVs olenemata erikanalist.
Nii, et ei saa nõustuda Su arvamusega icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 16.05.2017 23:24:14 vasta tsitaadiga

Kalastan veel korra, äkki keegi teab VLANide konfi kohta, et kuidas third party ruuteriga saab digiTV käima.

cbr kirjutas:
Panin endal default Thomsoni ruuteri asemele D-Linki ruuteri (DIR-615 K2). Konfisin ruuteri järgmiselt:

Ainus vahe, et VLAN 4 peale panin ainult port4. Seal istub ka digiboks. IGMP lülitasin ka sisse.

Digiboks võtab nüüd pildi ette ja saan menüüdes surfata, aga ühtegi kanalit ei kuvata. Kas midagi peaks ruuteri konfist veel muutma?

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 12:00:52 vasta tsitaadiga

Miks ei ole kõigil salvestustel varuaega (ees 5 min ja taga 15 min)? Eile hakkasin järelvaatama - Kaks kanget ja Australia saade olid poolikud, hakkasid suvaliselt pihta ja lõppesid ka poolelt sõnalt. Püüdsin siis vaadata saatekavast ja kordusTVst, aga vahet pole igal pool samamoodi ära nuditud. Kuskil küll nägin, et algab 10ndal minutil, aga tagasi kerida ei lasknud. icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 12:07:52 vasta tsitaadiga

bingo, muidugi võiks Telia selle korda teha, aga seniks on workaround see, et vaatad saate algust sellele eelnenud saate lõpust või saate lõppu sellele järgneva saate algusest. Tüütu jah, aga vähemalt ei jää algus ega lõpp nägemata
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 12:08:34 vasta tsitaadiga

bingo, hmm, pole küll ühtegi salvestust ilma -5 ja +10 kohanud. Samas kohalikud saated on reklaamivabana kordusTV nime all, äkki keegi seal pani midagi puusse?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 12:21:42 vasta tsitaadiga

Vana menüüga ei olnud mul kunagi sellist jama, ja see eelmise lõpu vaatamine ei aita, kui Austraalia saade lõppes nagu lõigatult. Mulle tundub, et kordus ja salvestus on täpselt samasugused, reklaamid ainult esimesel puudu.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 19.05.2017 12:37:48 vasta tsitaadiga

bingo kirjutas:
Miks ei ole kõigil salvestustel varuaega (ees 5 min ja taga 15 min)? Eile hakkasin järelvaatama - Kaks kanget ja Australia saade olid poolikud, hakkasid suvaliselt pihta ja lõppesid ka poolelt sõnalt. Püüdsin siis vaadata saatekavast ja kordusTVst, aga vahet pole igal pool samamoodi ära nuditud. Kuskil küll nägin, et algab 10ndal minutil, aga tagasi kerida ei lasknud. icon_evil.gif icon_evil.gif


Ma rääkisin sama juttu. Lõpes see sellega, et mina vaatajana peaksin teavitama ja siis (sain niimoodi armjan soovitusest aru) lõigatakse saated uuesti ümber.
See jutt puudutas uusnuti menüüga KordusTV teenust. Vanas menüüs saab tagasi kerid ja siis kasutangi vana, kuigi seal tuleb reklaamid ise välja kerida.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 19.05.2017 12:38:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 12:38:21 vasta tsitaadiga

bingo kirjutas:
Mulle tundub, et kordus ja salvestus on täpselt samasugused, reklaamid ainult esimesel puudu.

Ongi reaalselt sama striim, koos reklaamidega kusjuures, lihtsalt reklaam jäetakse vajadusel näitamata. KordusTV korral on paraku alguse ja lõpu ajad sellised, millest üle kerida ei lubata (tärniga varustatud korduse korral lubatakse), kuigi tegelikult on algusest ja lõpust video pikem. Seda ikka selleks, et inimest motiveerida salvestuse eest maksma.

bingo kirjutas:
Kaks kanget ja Australia saade olid poolikud, hakkasid suvaliselt pihta ja lõppesid ka poolelt sõnalt.

Vaatasin mõnda, neil olid vähemalt algusajad igatahes täpselt paigas.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 12:48:20 vasta tsitaadiga

bingo kirjutas:
Miks ei ole kõigil salvestustel varuaega (ees 5 min ja taga 15 min)? Eile hakkasin järelvaatama - Kaks kanget ja Australia saade olid poolikud, hakkasid suvaliselt pihta ja lõppesid ka poolelt sõnalt. Püüdsin siis vaadata saatekavast ja kordusTVst, aga vahet pole igal pool samamoodi ära nuditud. Kuskil küll nägin, et algab 10ndal minutil, aga tagasi kerida ei lasknud. icon_evil.gif icon_evil.gif


Kui saade samal ajal käis või oli just lõppenud on tegemist salvestusega algus kella ajast kuni lõpu ajani.
Olen tähele pannud, et lubatud ööpäeva asemel tehakse saade kordustv jaoks "lõigatuks" mingi tunni jooksul peale saate lõppu. Salvestustele ei tea millal tekib see minutid enne ja pärast.

Kahjuks ei saa kontrollida mis kell eile saade tegelikult käima pandi ja lõppes, kanalid kipuvad lollusi tegema nende kellaaegadega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 19.05.2017 12:49:47 vasta tsitaadiga

Ehk siis vastaval alal töötav inimene ei kontrolli, mis lõigatud saatest edasi sai ja kuidas välja kukkus?
Kuulda ju oli, et automaatika päris seda tööd ise ära ei tee.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 13:07:27 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ehk siis vastaval alal töötav inimene ei kontrolli, mis lõigatud saatest edasi sai ja kuidas välja kukkus?
Kuulda ju oli, et automaatika päris seda tööd ise ära ei tee.


täna on ju saade ilusti algusest lõpuni? mis seal kontrollida, kui korras.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 19.05.2017 13:15:32 vasta tsitaadiga

Neljapäevaõhtused populaarsed Kanal 2 salvestused on probleemsed juba üle kahe kuu. Mind häirib see, et kui otsesaadet vaatama ei jõua, siis korduses on pilt SD kvaliteedis kuni järgmise päevani. Kui jõuab kordust vaatama hakata enne saate lõppemist, siis jõuab veel HD-s näha. Aga mingi eelmine nädal oli sarnane juhus nagu siin eelmisel kurtjal. Saate ajal alustasin korduse vaatamist omast arust algusest, aga tegelikult algas salvestus suvalisest kohast ja kui sellest aru sain, oli algus juba SD-s. Lisaks on salvestuste heli jõhkralt sünkist väljas. Mõnikord saab sünki veidi paremaks kui salvestust vähe tagasi kerida
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 21:15:05 vasta tsitaadiga

Uus NutiTV pidi ju niipalju parem olema ja pidevas arengus ja mida veel. Polekski vahetanud, aga vanas ei olnud HD salvestust.
Ma olen harjunud õhtul tund või kaks hiljem saated järgi vaatama, pean siis päevase nihke tegema.

Menüü plokid võiks ka poole väiksemad olla, salvestusi mahub korraga ekraanile 3-4x vähem kui vanas. Siis oleks rohkem telepilti ka nähtaval kui näiteks saatekava sirvida. Ja alumine menüüriba (kerimise ajal) võiks ka täitsa all olla.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 21:33:04 vasta tsitaadiga

bingo, kõik ei ole nii hea nägemisega kui sina ning suurenev ekraani resolutsioon muudab teksti iseenesest pisemaks. Kahjuks on ka veel crt ekraane mille teksti nähtavus on hetkel piiripealne.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 19.05.2017 22:05:14 vasta tsitaadiga

indrekp, kuidas siis vana menüü, mis kineoskoopteleritele mõeldud, näeb ühtemoodi hea ja ülevaatlik välja kineoskoopil ja HD ekraanil, samas uus menüü oma vähese ülevaatlikkusega, mis on Telia sõnul loodud justnimelt HD paneelteleritele, nii kehva katvusega ikka on?

Meenutan sulle veelkord, et Telia ametlik seisukoht ja pressiteated röhutasid just tänapäevazte peneelteleritele sobivat menüüd.
Menüü HD resoga ja puha

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 19.05.2017 22:38:30 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
indrekp, kuidas siis vana menüü, mis kineoskoopteleritele mõeldud, näeb ühtemoodi hea ja ülevaatlik välja kineoskoopil ja HD ekraanil, samas uus menüü oma vähese ülevaatlikkusega, mis on Telia sõnul loodud justnimelt HD paneelteleritele, nii kehva katvusega ikka on?

+1
beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 22:40:52 vasta tsitaadiga

Seadetes on valik "teksti suurus", sealt saaks teha valikuvariandid. Kes tahab, valib suured klotsid boldi tekstiga või väiksed klotsid kitsa tekstiga.
Praegu ei muutu sealse valikuga peaaegu mitte midagi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 22:48:59 vasta tsitaadiga

Minu jaoks vana juba ammu ei eksisteeri, seega ei oska hinnata.
Uus on piisavalt nähtav nii crt kui lcd ekraanil, küllap see on nii kohandatud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 19.05.2017 23:19:59 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Minu jaoks vana juba ammu ei eksisteeri, seega ei oska hinnata.
Uus on piisavalt nähtav nii crt kui lcd ekraanil, küllap see on nii kohandatud.

-1
thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 23:57:22 vasta tsitaadiga

Aasta on 2017 mis kuradi kineskoop teleritest me räägime ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2017 00:13:04 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Aasta on 2017 mis kuradi kineskoop teleritest me räägime ? icon_eek.gif

Mul tööl on, kahjuks/õnneks pole seal telia nutit

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2017 08:14:46 vasta tsitaadiga

Uuendasin oma nutiTV ära. Positiivne asi on see, et nüüd oskab LG teleka pult kanaleid vahetada digiboksil.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 20.05.2017 09:18:33 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
bingo, kõik ei ole nii hea nägemisega kui sina ning suurenev ekraani resolutsioon muudab teksti iseenesest pisemaks. Kahjuks on ka veel crt ekraane mille teksti nähtavus on hetkel piiripealne.

Mina olen kehva nägemisega ja uuenuti tekst on 32" telekal täielik kirbusitt. Teksti suurus ei aita midagi. Vahetasin Motorola vana menüüga väiksemale telekale ja Arrise suuremale. Nii kannatab vaadata.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2017 09:51:55 vasta tsitaadiga

Otsustage siis omavahel, kas see TeliaTV tekst on liiga suur või liiga väike. Minu jaoks on paras.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 20.05.2017 09:59:33 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Otsustage siis omavahel, kas see TeliaTV tekst on liiga suur või liiga väike. Minu jaoks on paras.

Tubli.
Said lõpuks aru, et hea-halb sõltub kasutajast, mitte asjast enesest.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
(b)itiboy
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2017 19:58:33 vasta tsitaadiga

Kas keegi saab proovida macOS Sierra 10.12.5 Safariga minutv.ee sisse logida. Minul ei õnnestu. Kas probleem 10.12.5 uuendusega? 10.12.4 sisselogimine toimis.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2017 21:08:02 vasta tsitaadiga

(b)itiboy kirjutas:
Kas keegi saab proovida macOS Sierra 10.12.5 Safariga minutv.ee sisse logida. Minul ei õnnestu. Kas probleem 10.12.5 uuendusega? 10.12.4 sisselogimine toimis.


kuna mul oli uuendus tegemata ei saanud ka 4 updatega, ega ka peale uuendamist, Safari veateade:
[{"version":"2.0","data":{"context_objects":{}},"error_code":"Missing session data for sso response","handler":"authentication.sso_login_finalize","message":null,"message_type":null,"success":false}]

edastatud Telia juhtimiskeskusele.
ajutine abi safari puhul:
1) sulge Safari lehitsemisaken 2) ava Safari menüü -> vali "clear history" -> delete all history (vaja kustutada kõik cookied, cache) 3) Safari menüüs ava "preferences" -> privacy seadetes, sealt avada Manage website data , sealt valida -> Remove all stored data 4) Safari preferences privacy seadetes lubada "allow cookies from all sites" , mitte ainult "from sites i visit".

NB! Chrome ja minuTV töötab vaikimisi macOS all.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
(b)itiboy
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2017 22:58:57 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
(b)itiboy kirjutas:
Kas keegi saab proovida macOS Sierra 10.12.5 Safariga minutv.ee sisse logida. Minul ei õnnestu. Kas probleem 10.12.5 uuendusega? 10.12.4 sisselogimine toimis.


kuna mul oli uuendus tegemata ei saanud ka 4 updatega, ega ka peale uuendamist, Safari veateade:
[{"version":"2.0","data":{"context_objects":{}},"error_code":"Missing session data for sso response","handler":"authentication.sso_login_finalize","message":null,"message_type":null,"success":false}]

edastatud Telia juhtimiskeskusele.
ajutine abi safari puhul:
1) sulge Safari lehitsemisaken 2) ava Safari menüü -> vali "clear history" -> delete all history (vaja kustutada kõik cookied, cache) 3) Safari menüüs ava "preferences" -> privacy seadetes, sealt avada Manage website data , sealt valida -> Remove all stored data 4) Safari preferences privacy seadetes lubada "allow cookies from all sites" , mitte ainult "from sites i visit".

NB! Chrome ja minuTV töötab vaikimisi macOS all.

Panin korraks enne sisselogimist "allow cookies from all sites", pärast panin tagasi vaikesätte "from sites i visit". Laseb nüüd ka sisse logida. Tänud juhtimiskeskusele thumbs_up.gif , helpdesk ei osanud aidata.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 23.05.2017 08:49:14 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Otsustage siis omavahel, kas see TeliaTV tekst on liiga suur või liiga väike. Minu jaoks on paras.


sujuvalt läks jutt tekstile üle, kuid selles ei ole kunagi asja probleem olnud.
Probleem on nendes neetud kastisüsteemis, mis tekitavad tekstiridade ümber kasutu tühja ruumi ja seetõttu mahub ka olematu osa kasulikku infot ekraanile.
Kuna vanaga on võrdlus olemas siis pilt on vägagi selge, kus probleem peitub.
Kõige hullem probleem on, et saatekava ei kuvata, millest on erinevad teenuse tarbijad 100 000 korda kirjutanud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 23.05.2017 19:03:44 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
indrekp kirjutas:
Otsustage siis omavahel, kas see TeliaTV tekst on liiga suur või liiga väike. Minu jaoks on paras.


sujuvalt läks jutt tekstile üle, kuid selles ei ole kunagi asja probleem olnud.
Probleem on nendes neetud kastisüsteemis, mis tekitavad tekstiridade ümber kasutu tühja ruumi ja seetõttu mahub ka olematu osa kasulikku infot ekraanile.
Kuna vanaga on võrdlus olemas siis pilt on vägagi selge, kus probleem peitub.
Kõige hullem probleem on, et saatekava ei kuvata, millest on erinevad teenuse tarbijad 100 000 korda kirjutanud.


Kus pole saatekava kuvatud? Screen juurde, aitab kaasa icon_smile.gif
TeliaTVs on saatekava olemas. Kui see ei ole see õige, siis mis on puudu ja miks seda saatekavaks nimetada ei saa? (ei näe korraga mitme kanali kava?)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2017 19:16:51 vasta tsitaadiga

armjan, panid jälle tuuleveski käima. Tal ei olnudki küsimus selles kas on või ei ole, küsimus oli selles, et vanas on voh nii.
See veski võtab uued tuuled siis, kui see vana oma pildi kotti paneb. Pisut veel kannatust, väike suvine puhkus ja siis on käes sügis ning pimedad ajad, siis tuleb lihtsalt pimedas TeliaTV puldiga hakkama saada või mõnda teist menüüd ja pulti kasutada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 23.05.2017 19:35:41 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
armjan, panid jälle tuuleveski käima. Tal ei olnudki küsimus selles kas on või ei ole, küsimus oli selles, et vanas on voh nii.
See veski võtab uued tuuled siis, kui see vana oma pildi kotti paneb. Pisut veel kannatust, väike suvine puhkus ja siis on käes sügis ning pimedad ajad, siis tuleb lihtsalt pimedas TeliaTV puldiga hakkama saada või mõnda teist menüüd ja pulti kasutada.


Saag saeks. Väide ei vasta tõele, see on mu iva.
jägaja kirjutas:

Kuna vanaga on võrdlus olemas siis pilt on vägagi selge, kus probleem peitub.
Kõige hullem probleem on, et saatekava ei kuvata, millest on erinevad teenuse tarbijad 100 000 korda kirjutanud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2017 20:22:36 vasta tsitaadiga

armjan, oskad kommenteerida, miks Sony Ent. ja Sony Turbo salvestused on SD formaadis?
Isegi logo on SD kanali oma.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 23.05.2017 20:26:12 vasta tsitaadiga

armjan, saatepäeva vahetumisel saatekava puudub! Vanas on see olemas.
Kunagi ammu sa midagi kommenteerisid ka vist seda mittekuvamise asja. Miks seda uut päeva automaatselt ikkagi laadida ei saa?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 23.05.2017 20:51:55 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
armjan, saatepäeva vahetumisel saatekava puudub! Vanas on see olemas.
Kunagi ammu sa midagi kommenteerisid ka vist seda mittekuvamise asja. Miks seda uut päeva automaatselt ikkagi laadida ei saa?


Ei saanud aru. Liigud saatepäeva lõppu ja jätkad liikumist, päeva vahetumisel saatekava pole kuvatud?
Ühtlase liikumise põhimõttest sain aru.

Six kirjutas:
armjan, oskad kommenteerida, miks Sony Ent. ja Sony Turbo salvestused on SD formaadis?
Isegi logo on SD kanali oma.


Ei oska, peab olema HDs. Kui on viga, parandame. Sony ent on Sony Channel.
Edit: vana nutitv?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2017 20:54:09 vasta tsitaadiga

Minu viga - Sony Channel jah on õige nimetus.
Uus nutiTV, arrise boksiga.

armjan kirjutas:

Six kirjutas:
armjan, oskad kommenteerida, miks Sony Ent. ja Sony Turbo salvestused on SD formaadis?
Isegi logo on SD kanali oma.


Ei oska, peab olema HDs. Kui on viga, parandame. Sony ent on Sony Channel.
Edit: vana nutitv?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2017 20:57:36 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Minu viga - Sony Channel jah on õige nimetus.
Uus nutiTV, arrise boksiga.

armjan kirjutas:

Six kirjutas:
armjan, oskad kommenteerida, miks Sony Ent. ja Sony Turbo salvestused on SD formaadis?
Isegi logo on SD kanali oma.


Ei oska, peab olema HDs. Kui on viga, parandame. Sony ent on Sony Channel.
Edit: vana nutitv?


suvaline päevane Sony HD salvestus ning hetkel jooksva seriaali salvestus:


Varasemalt on läbi käinud, et mõni käimasolev saade võib olla käivitatud SD striimina kui antud kooder on ülekoormatud ja seda ilmselt püütakse veel tuunida.
Kui ikka kõik kraam on SDs siis peaks klient vaatama sätete alt vaikimisi "HD" valiku sätte üle. Sinu puhul ma seda viga kindlasti ei kahtlusta.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2017 21:01:10 vasta tsitaadiga

indrekp, võta näiteks eilne päev (et välistada ülekoormust), Sony Turbo kell 22.00 Spartacus.
Kas on salvestus HD-s?
Mul igatahes SD ja kanali logo on ka ilma HD märgita.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2017 21:10:52 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
indrekp, võta näiteks eilne päev (et välistada ülekoormust), Sony Turbo kell 22.00 Spartacus.
Kas on salvestus HD-s?
Mul igatahes SD ja kanali logo on ka ilma HD märgita.


Turbo salvestused on SDs jah, nii eilsed kui tänased. Panen igaks juhuks TV meeste listi ka.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2017 21:22:06 vasta tsitaadiga

Just-just ja see on juba ammusest ajast, mitte ainult eile-üleeile.

indrekp kirjutas:
Six kirjutas:
indrekp, võta näiteks eilne päev (et välistada ülekoormust), Sony Turbo kell 22.00 Spartacus.
Kas on salvestus HD-s?
Mul igatahes SD ja kanali logo on ka ilma HD märgita.


Turbo salvestused on SDs jah, nii eilsed kui tänased. Panen igaks juhuks TV meeste listi ka.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 23.05.2017 22:33:19 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
jägaja kirjutas:
armjan, saatepäeva vahetumisel saatekava puudub! Vanas on see olemas.
Kunagi ammu sa midagi kommenteerisid ka vist seda mittekuvamise asja. Miks seda uut päeva automaatselt ikkagi laadida ei saa?


Ei saanud aru. Liigud saatepäeva lõppu ja jätkad liikumist, päeva vahetumisel saatekava pole kuvatud?
Ühtlase liikumise põhimõttest sain aru.
?

Jah, kasutaja saab seda uut päeva esile kutsuda.
Olles aga juba uue päeva kava ühel kanalil aktiveerinud, on uus päev ka kõikidel teistel kanalitel.
Liikudes nüüd järgmisele kanalila ja tahtes käesoleva saatepäeva kava näha, keri aga päev ka tagasi jne.
Ehk siis neile televaatajatele, kes armastavad teleri saatekavast midagi vaadatavat leida, on selline kava jälgimine vaimu tappev üritus.

Isegi mu 11 aastat vana DVB-T digiboks kuvab tänast ja homset saatekava, rääkimata hilisematest teleritest.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2017 23:07:48 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
indrekp kirjutas:
Otsustage siis omavahel, kas see TeliaTV tekst on liiga suur või liiga väike. Minu jaoks on paras.

Tubli.
Said lõpuks aru, et hea-halb sõltub kasutajast, mitte asjast enesest.
32" teleril kohe kindlasti liiga väike. Kas Telial on raske teha valikutega võimalus suurem/väiksem UI? Vanematel inimestel annab ikka seda teksti lugeda, sellepärast uut telekat ka nagu ostma ei hakka.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2017 23:12:02 vasta tsitaadiga

Mitte suurem väiksem, vaid võimalus subtiitrite teksti suurust muuta. Olgem ausalt eakamatel võrdlemisi raske välja lugeda.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2017 23:26:03 vasta tsitaadiga

Pole mingit saatekava vaja, isegi käimasoleva saate nime pole vaja icon_lol.gif

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2017 23:37:11 vasta tsitaadiga

Sul on mingi error kava tirimisega, tee rebooti.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2017 23:59:19 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
armjan kirjutas:
jägaja kirjutas:
armjan, saatepäeva vahetumisel saatekava puudub! Vanas on see olemas.
Kunagi ammu sa midagi kommenteerisid ka vist seda mittekuvamise asja. Miks seda uut päeva automaatselt ikkagi laadida ei saa?


Ei saanud aru. Liigud saatepäeva lõppu ja jätkad liikumist, päeva vahetumisel saatekava pole kuvatud?
Ühtlase liikumise põhimõttest sain aru.
?

Jah, kasutaja saab seda uut päeva esile kutsuda.
Olles aga juba uue päeva kava ühel kanalil aktiveerinud, on uus päev ka kõikidel teistel kanalitel.
Liikudes nüüd järgmisele kanalila ja tahtes käesoleva saatepäeva kava näha, keri aga päev ka tagasi jne.
Ehk siis neile televaatajatele, kes armastavad teleri saatekavast midagi vaadatavat leida, on selline kava jälgimine vaimu tappev üritus.

Isegi mu 11 aastat vana DVB-T digiboks kuvab tänast ja homset saatekava, rääkimata hilisematest teleritest.
ja nuti värk pidi lihtne olema....isegi mu vanaema kes on rahulik, näitaks keskmist sõrme selle jutu peale thumbs_up.gif
Vana nutiga pidi vaid 1-2 nuppu vajutama......aga noh taandareng on ka areng

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 822, 823, 824 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.