Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 318, 319, 320  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 17.05.2017 13:00:28 vasta tsitaadiga

AC Freezer 33 on täitsa pädev, sobib karbist välja ja kohe letilt saadaval.
Muidu jah, eksootika puhul hakkad ootama
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2017 13:21:38 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
AC Freezer 33 on täitsa pädev, sobib karbist välja ja kohe letilt saadaval.
Muidu jah, eksootika puhul hakkad ootama

Võtsingi 33plus.
https://www.galador.ee/1616-protsessorite-jahutus/3896398-arctic-cooling-arctic-freezer-33-plus-2011-3-1156-1155-1150-1151-am4

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2017 14:02:35 vasta tsitaadiga

nõustun pots4t4j4'ga, see amd cooler pole tavaline käkk nagu inteli stock cooler
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.05.2017 14:12:17 vasta tsitaadiga

kert06 kirjutas:
nõustun pots4t4j4'ga, see amd cooler pole tavaline käkk nagu inteli stock cooler


On kuskil mõni test, mis võrdleb nt Spire coolerit mõne normaalse jahutusega, nt Noctua NH-D15ga?

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2017 14:52:05 vasta tsitaadiga

jt234, noctua'ga ilmselgelt võrrelda ei saa icon_biggrin.gif


Link


3min 50sek peal on tulemused
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.05.2017 15:15:04 vasta tsitaadiga

kert06, Nähtavasti kokkuvõttes ikkagi üks mõttetu junn kaasa pandud...
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2017 15:18:36 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
kert06, Nähtavasti kokkuvõttes ikkagi üks mõttetu junn kaasa pandud...


Ei ütleks ju. Ürita OC teha Inteli Inboxi junniga! icon_lol.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2017 15:56:25 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
High-Q kirjutas:
AC Freezer 33 on täitsa pädev, sobib karbist välja ja kohe letilt saadaval.
Muidu jah, eksootika puhul hakkad ootama

Võtsingi 33plus.
https://www.galador.ee/1616-protsessorite-jahutus/3896398-arctic-cooling-arctic-freezer-33-plus-2011-3-1156-1155-1150-1151-am4


Kui vaja asjaliku am4 coolerit, siis pakkuda enermqx black twister noctua faniga.
35.-
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parkenTOSH
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2017 16:33:41 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
High-Q kirjutas:
AC Freezer 33 on täitsa pädev, sobib karbist välja ja kohe letilt saadaval.
Muidu jah, eksootika puhul hakkad ootama

Võtsingi 33plus.
https://www.galador.ee/1616-protsessorite-jahutus/3896398-arctic-cooling-arctic-freezer-33-plus-2011-3-1156-1155-1150-1151-am4


50€ ja tarne 3-5 nädalat tundub kuidagi igatpidi ulme. Arvutitargas sama jahuti 40€ ja nii Tallinnas kui Tartus kohal olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.05.2017 16:42:54 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
jt234 kirjutas:
kert06, Nähtavasti kokkuvõttes ikkagi üks mõttetu junn kaasa pandud...


Ei ütleks ju. Ürita OC teha Inteli Inboxi junniga! icon_lol.gif


Ei teeks OC-d kummagi inbox jahutusega.

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oobik
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2017 17:20:53 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
kert06, Nähtavasti kokkuvõttes ikkagi üks mõttetu junn kaasa pandud...


Üsnagi korralik inbox jahutus on. Mul jooksis r7 1700 3700 peal ilusti. Kui tahta veel 200-300 välja pigistada, siis kõvemad mehed maksavad jah 30-100 eurot juurde (:. Ise maksin. Küll hoopis hääletu arvuti saamiseks.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2017 21:43:37 vasta tsitaadiga

parkenTOSH kirjutas:
Kui vaja asjaliku am4 coolerit, siis pakkuda enermqx black twister noctua faniga. 35.-

Tänan pakkumise eest thumbs_up.gif Kuid mul kõik jupid tulemata.
Kannatan ära.
parkenTOSH kirjutas:
50€ ja tarne 3-5 nädalat tundub kuidagi igatpidi ulme. Arvutitargas sama jahuti 40€ ja nii Tallinnas kui Tartus kohal olemas.

Õnneks arvel endal 41.7 € thumbs_up.gif

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2017 14:45:14 vasta tsitaadiga

Eile siis sai enda pillile lõpuks ka Windowsile clean install tehtud ja kogu mudru peale pandud. Eriti ei näppinud veel, aga mälu, raip, funkab ainult 2133MHz peal. Eks peab hakkab timingute ja voltidega mässama icon_neutral.gif Loodetavasti ikka asi paraneb tulevaste BIOS uuendustega.

Keegi targem ehk oskab öelda, mis sätteid võiks kõikse pealt proovida? Mälud need https://gskill.com/en/product/f4-3000c15d-16gtzb ja võin öelda, et XMP profiiliga e 15-16-16-35-2N ja 1.35V ei bootinud.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2017 15:26:40 vasta tsitaadiga

http://valid.x86.fr/q4w4fh Stressi tehes läheb pilt järsku mustaks, resa ei tee, erroreid ei viska. Temperatuur ka normis 63c see prose peaks 90 välja kannatama. Emaplaadi toide nõrk vist.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2017 15:29:22 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Eile siis sai enda pillile lõpuks ka Windowsile clean install tehtud ja kogu mudru peale pandud. Eriti ei näppinud veel, aga mälu, raip, funkab ainult 2133MHz peal. Eks peab hakkab timingute ja voltidega mässama icon_neutral.gif Loodetavasti ikka asi paraneb tulevaste BIOS uuendustega.

Keegi targem ehk oskab öelda, mis sätteid võiks kõikse pealt proovida? Mälud need https://gskill.com/en/product/f4-3000c15d-16gtzb ja võin öelda, et XMP profiiliga e 15-16-16-35-2N ja 1.35V ei bootinud.

Ole õnnelik, et su TridentZ kit üldse töötab. Mul siiamaani 8GB ainult kasutatav 16-st.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2017 15:58:08 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:

Ole õnnelik, et su TridentZ kit üldse töötab. Mul siiamaani 8GB ainult kasutatav 16-st.


Tundub, et peab olema vist jah, kui asjad nii icon_lol.gif See mälu majandus on Ryzeni peal ikka küll täis tripper.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 18.05.2017 16:59:52 vasta tsitaadiga

alartt kirjutas:
Stressi tehes läheb pilt järsku mustaks, resa ei tee, erroreid ei viska. Temperatuur ka normis 63c see prose peaks 90 välja kannatama. Emaplaadi toide nõrk vist.


See on tavaline. Ryzeni ebastabiilne oc kajastubki nii. Ma ei tea kas su mobol debug led on. Kui on, siis vilguks seal 00. Prosele volti juurde või, siis takti maha.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2017 17:27:39 vasta tsitaadiga

Äkki kuumeneb mobo toiteahel üle? Sinna võiks proovi mõttes vendi peale puhuma panna ja vaadata kas on kasu.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2017 20:12:56 vasta tsitaadiga

Mis teadjamad mehed temperatuuride osas kostavad? Prime95 Blend ca 40min jooksutanud, 3.8GHz ja 1.35V



Tiksutan custom/quiet profiiliga jahutust.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2017 20:15:24 vasta tsitaadiga

Mis seal ikka arvata, temp nagu temp ikka, muidugi sellise turbiinikiirusel ventide ja clc ootaks enamat.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2017 21:17:03 vasta tsitaadiga

1200rpm nüüd küll mingi eriline turbiinikiirus pole icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2017 21:27:02 vasta tsitaadiga

No ma ei tea maitse asi icon_question.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2017 21:43:45 vasta tsitaadiga

Idles vendid 300-400 ja loadis 700-800 on normull, 1000+ on vähe palju jahh icon_biggrin.gif Samas kui pole mingi custom loop wasserkuuler kus kaardil ka plokk peal siis loadis lõugavad kaardi vendid niikuinii muust üle.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2017 21:54:16 vasta tsitaadiga

Idle vaikuse suurendamiseks vist võiks need Fractali ventikad ka ML140 vastu vahetada https://www.galador.ee/1614-korpuste-jahutus/3629171-case-acc-fan-14cm-corsair-ml140-2pcs-magneticlevitation-fan See emaplaat ei tunnista pingega ventika pöörete reguilimist ehk need lasevad ca 900-1000rpm juures praegu, vesika ML120 on 400-500rpm.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2017 22:28:47 vasta tsitaadiga

Lotharius, vii mälu poodi tagasi ja võta uued (aga enne vaata redditist kes mis mälud selle plate peal tööle on saanud) ?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2017 22:45:00 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
Lotharius, vii mälu poodi tagasi ja võta uued (aga enne vaata redditist kes mis mälud selle plate peal tööle on saanud) ?


Sellega see jama, et ega neid selle plate omanikke eriti vist veel polegi. Olen uurinud teiste mälu variantide kohta, aga antud moment ei ole keskit kommenteerimas leidnud, et üle 2666 oleks tööle saanud. Biostari koduka järgi on ainumas G.SKILL F4-3200C14D-16GTZR, mis ka meil saadaval ja üle 3000MHz, kuid päris 235€ ei raatsi ma mälude alla panna icon_smile.gif Long story short - ei tasu pioneer olla juppide ostul. Õnneks arvestades selle TridentZ 90€ hinda, ei pea ma nutma vist väga icon_smile.gif Las ta tiksub siis 2133 peal, vb AMD saab mälu majanduse millaski paremaks.

_________________
Geek it til it MHz


viimati muutis Lotharius 18.05.2017 22:51:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2017 22:49:12 vasta tsitaadiga

non RGB pulgad saad saksast koos postiga ~200 eest kätte, https://www.computeruniverse.net/en/products/90641742/g-skill-trident-z-16gb-ddr4-16gtz-kit.asp
Endal samab pulgad küll asuse x370 peal töötavad kenasti, ammu aega tagasi tellisin omale ka saksamaalt, aga tollal oli hind koos postiga 125€ julmalt 75€ on otsa väänatud...
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2017 22:59:06 vasta tsitaadiga


Link


siin videos väidab et gskill flareX töötab 3200 peal no problems.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radvana
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 10:51:23 vasta tsitaadiga

Tere

MSI B350 Tomahawk ja G.SKILL Trident Z F4-3200C16D-16GTZB
MSI 3. BIOS-e update-st alates töötavad mälud(käsitsi seades) 3200 16-18-18-38
4. update tõi kaasa XMP ja XMP 2 profiiliga on automaatne 3200.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 19.05.2017 11:01:46 vasta tsitaadiga

Asus ROG teases the world's first AMD Ryzen laptop
http://www.pcworld.com/article/3197566/computers/asus-rog-teases-the-worlds-first-amd-ryzen-laptop.html

ma juba väga ootan icon_biggrin.gif saaks lõpuks oma athlon64 dualcore läpaka ka millegi väärika uue vastu vahetada icon_lol.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 17:18:10 vasta tsitaadiga

12 aastat Inteli peal olnud ja nüüd siis lõpuks icon_lol.gif


Freezer 33 oli väike mure. Sai valed kruvid pandud ja oli halb kontakt cpu ning jahutuse vahel.
Manual puudus.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 19.05.2017 20:51:24 vasta tsitaadiga

minu emme andis igatahes täna saba. ei tea, ei võta voolugi sisse. täielik null. lihtsalt suri sleepis olles ära, elektrikatkestusi polnud. rsk, nüüd tuleb pisut ilma raalita olla, läheb garantiisse.

toide kontrollitud, teise masina peal töötas. cpu suure tõenäosusega ei saa olle mureks, sest muidu võtaks kasvõi korraks vendi pöörlema või annaks väikse elumärgi.

saab vähemalt nädalavahetuse arvutivabaks
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 19.05.2017 23:12:29 vasta tsitaadiga

head HV soovitused äratasid plaadi siiski elule. piisas natukeseks ajaks patarei mahavõtmisest ja uuesti tagasi panemisest.

see tähendas muidugi kogu AIO mahakakkumist (mis niigi jeeli-jeeli mahtus), mis omakorda tähendas poole süsteemi mahalammutamist. rsk, nagu muud poleks reede õhtul teha.
hetkel ei viitsinud aiot tagasi panna, istub inboxi peal ja stock taktis.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2017 10:24:31 vasta tsitaadiga

Panin enda 1700'le ka kerge ülekella peale- 3,7GHz. 1,25V peal viskas peale pooletunnist Battlefieldi mängimist pildi mustaks, samas paarkümmend minutit Prime95'te pidas ilusti vastu. 1,2625V peal tundub stabiilne olema ning ebamõistlikult voolu tarbima veel ei hakka.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2017 14:20:23 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/Amd/comments/6c8bqk/new_beta_bios_for_asus_c6h_with_agesa_1006/
Tundub, et asjad liiguvad vaikselt paremuse suunas mäludega.
Ei jõua ära oodata enda plaadile uut biost.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2017 03:03:40 vasta tsitaadiga

proovisin oma gigabye AB350 Gaming 3 moboga korra mälu kõrgemal sagedusel tööle saada, mis lõppes muidugi sellega, et asi pilti ette ei võtnud ja tuli clear cmos teha.
aga nüüd ei tööta enam biose oc, sageduse saab paika panna jne. aga win. jääb ikka default peale kõik.
pakuks ise, et selle cmos läks võibolla selle dualbios süsteemiga see teine mingis safe-modes peale või mis tal häda on?

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2017 13:31:07 vasta tsitaadiga

Hardi kirjutas:
proovisin oma gigabye AB350 Gaming 3 moboga korra mälu kõrgemal sagedusel tööle saada, mis lõppes muidugi sellega, et asi pilti ette ei võtnud ja tuli clear cmos teha.
aga nüüd ei tööta enam biose oc, sageduse saab paika panna jne. aga win. jääb ikka default peale kõik.
pakuks ise, et selle cmos läks võibolla selle dualbios süsteemiga see teine mingis safe-modes peale või mis tal häda on?


Mul oli sama teema, et BIOSis oli OC CPU'l , kuid Wini jõudis oli def.
Mis jahutus sul on? Ning tõenäoliselt pead muutma ka SOC volti ning CPU volti. Pole just kõige parem plate OC'ks. Väga vähe sätteid biosis.
Mul omal on B350M-Gaming 3.
Mina sain mälu 2933Mhz peal tööle manuaalselt, mitte XMP profiiliga ja töötab ilusti. Mul oli 3200Mhz CL16 mälu. Loodan, et järgmise Biosi uuendusega saan ka 3200Mhz peal tööle, kuigi vahet pole eriti, sest mängin 1440p resol, seal on mul videokaart piduriks, mitte prose.

Kui aus olla siis ma pole üle 3.8Ghz R1600't saanud selle emaplaadi peal. Isegi kõrge voldiga, ning jahutuse taha mul asi kindlasti ei jää. Või on mul tõesti nii kehv CPU kivi sattunud...

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2017 15:30:04 vasta tsitaadiga

Einoh enne töötas kõik ilusti, ilma ühtegi volti näppimata oli 3.7 peal stabiilselt tööl. nüüd siis peale igat restarti tuleb ryzen masteriga paika panna lihtsalt, biose kaudu oli veidi mugavam asi.
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2017 17:17:06 vasta tsitaadiga

Uninstall ryzen masterile, sama venna sulest kes 10.a tagasi radeoni drivereid vorpis? Kananahk tuleb ihule kui see rõvedus tööle panna.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2017 17:19:22 vasta tsitaadiga

mul biosist paika timmitud, tempi jälgin vahel, aga muidu rahul, ryzen masterit ka näppisin mingiaeg, aga ei ole vaja seda
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jKazej
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2013




sõnum 21.05.2017 17:34:18 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
Lotharius, vii mälu poodi tagasi ja võta uued (aga enne vaata redditist kes mis mälud selle plate peal tööle on saanud) ?


Sellega see jama, et ega neid selle plate omanikke eriti vist veel polegi. Olen uurinud teiste mälu variantide kohta, aga antud moment ei ole keskit kommenteerimas leidnud, et üle 2666 oleks tööle saanud. Biostari koduka järgi on ainumas G.SKILL F4-3200C14D-16GTZR, mis ka meil saadaval ja üle 3000MHz, kuid päris 235€ ei raatsi ma mälude alla panna icon_smile.gif Long story short - ei tasu pioneer olla juppide ostul. Õnneks arvestades selle TridentZ 90€ hinda, ei pea ma nutma vist väga icon_smile.gif Las ta tiksub siis 2133 peal, vb AMD saab mälu majanduse millaski paremaks.

Peale redditi on selline leht ka olemas üpris viisaka suurusega andmebaasiga.
http://rymem.vraith.com/
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2017 21:42:34 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
minu emme andis igatahes täna saba. ei tea, ei võta voolugi sisse. täielik null. lihtsalt suri sleepis olles ära, elektrikatkestusi polnud. rsk, nüüd tuleb pisut ilma raalita olla, läheb garantiisse.

toide kontrollitud, teise masina peal töötas. cpu suure tõenäosusega ei saa olle mureks, sest muidu võtaks kasvõi korraks vendi pöörlema või annaks väikse elumärgi.

saab vähemalt nädalavahetuse arvutivabaks


Mul oli midagi sarnast, tegin arvutile shutdown ja hiljem tööle ei läinud, kõik tulukesed kustusid ja voolu ei tahtnud sisse võtta. Toiteploki juhtmeid lahti ühendades tuli lõpuks tagasi ellu. Terve õhtu kulus lahenduse jõudmiseks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2017 12:46:58 vasta tsitaadiga

http://thermalright.com/product/true-universal-btk/
Teab keegi kust siit lähedalt on seda kinnitust osta?

_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.05.2017 13:00:15 vasta tsitaadiga

Ise tellisin sealt:

https://www.pc-cooling.de/luftkuehlung/zubehoer-fuer-cpu-kuehler/befestigungskits/153/thermalright-true-bolt-through-kit?number=100700553

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2017 13:10:40 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/233548/amd-ryzen-optimized-c-and-c-compilers-improve-performance
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2017 13:22:43 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
Ise tellisin sealt:

https://www.pc-cooling.de/luftkuehlung/zubehoer-fuer-cpu-kuehler/befestigungskits/153/thermalright-true-bolt-through-kit?number=100700553

Koduleht väidab et on AM4 tugi, lingil antul ei ole kirjas? Justkui sama isend ikkagi icon_rolleyes.gif kokku 32.- on ikka liig
Tahan Prolimatech Megahalemsile (ärge ostke selle firma tooteid, support on NULL) raami, see peaks sobima. Üks jupp tuleb ikkagi käsitsi juurde teha.

_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...


viimati muutis Sahib 22.05.2017 15:39:56, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.05.2017 14:06:39 vasta tsitaadiga

Mina sain AM4 toega komplekti. Täie kindluse jaoks võid otse Thermalrighti supportiga ka suhelda. Nad on asjalikud ja vastavad mõne päeva jooksul.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2017 15:15:58 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/233495/amd-ryzen-2000-series-processors-based-on-refined-14-nm-process
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2017 20:05:32 vasta tsitaadiga

asus prime x370-le uus bios aga mitte uue AGESA-ga. Seega vist võib selle skippida
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2017 20:07:25 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
asus prime x370-le uus bios aga mitte uue AGESA-ga. Seega vist võib selle skippida

Suht fail jah, pealegi see ainult windows 7 all nähtav, win 10-le ei pakuta midagi.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 318, 319, 320  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.