|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Ostad? |
| Juba ostetud. |
|
14% |
[ 61 ] |
| Ostan. |
|
26% |
[ 113 ] |
| Ootan hinna langust ja ostan siis. |
|
35% |
[ 149 ] |
| Ei osta. |
|
23% |
[ 98 ] |
|
| hääli kokku : 421 |
|
| autor |
|
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
24.04.2017 23:51:39
|
|
|
Spoiler 
ming striim käimas,räägitakse mingist spring updatest tüübi kisavad chatis et dont nerf anything võiks tulla mingeid uusi relvasi veel ......
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
25.04.2017 08:52:35
|
|
|
Ma ei saa seni sellest traumast üle, et kui ebatäpne tavaline automaat on vs kuuliprits
3h vist trialit veel järel...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
25.04.2017 09:13:07
|
|
|
| Misasi see "tavaline automaat" on, submachine guni pead silmas? SMG ongi close combatis spray and pray, machine gun aga statsionaarsena on täpne.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
25.04.2017 09:30:46
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Misasi see "tavaline automaat" on, submachine guni pead silmas? SMG ongi close combatis spray and pray, machine gun aga statsionaarsena on täpne. |
jah ja võrdlus seistes mitte toelt
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
25.04.2017 10:38:56
|
|
|
Noh see iseasi jah ega ise ei lasegi seistes niisama LMGga, chauchatiga vist ainult harrastasin.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
25.04.2017 12:58:38
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Ma ei saa seni sellest traumast üle, et kui ebatäpne tavaline automaat on vs kuuliprits
3h vist trialit veel järel... |
BF1 võib öelda, et täpsus on seotud pigem oskustest ja relvade tundmisest. Soovitus tee iga lasu vahel väikene paus ja teosta tipimise tantsu ja saadki väga hästi pihta. Relvade omapära tasub omale selgeks teha ennem kui hinnangut annate. Öeldakse, et medikute relvad kehvad jne. Ei ole kohe mitte nõus vaid pigem nõuab oskust ja kiiremaks lasuks pead kiiremini hiirenupule vajutama. - Eks muidugi jääd automaticu kiirusele alla, kuid sinna pole midagi parata. Aga samas viimase DLC'ga saabunud medicu relvaga on vaja ainult 2 lasku, et vaenlane maha võtta.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
25.04.2017 20:20:59
|
|
|
Medikute relvad ongi tugevad,need sebastaladerid ja igasugused rigottid ja muu kama ... paned paar kõmmu ja ongi kutt pikali, teiste relvadega lase ma ei tea terve salv tühjaks Hellriegel on ka suht tugev asi.... ma nendest automatico noobidest ei saa aru ainult
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shaqx
HV kasutaja
liitunud: 11.01.2014
|
26.04.2017 22:14:27
|
|
|
| Milles probleem, kuidagi kahtlaselt väike fps on antud specide juures I7 6700K, GTX 1080, Monitor 2560x1440 144hz . Fps Battlefield 1 kuskil 60-80 resolution scale 125. Proovisin ka 100 peal siis oli fps 80-95. Kõik sätted siis ultra. Directx11. Kõige uuemad draiverid ka peal. Või see fps ongi normaalne antud specide juures?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
27.04.2017 08:52:12
|
|
|
| Shaqx kirjutas: |
| Milles probleem, kuidagi kahtlaselt väike fps on antud specide juures I7 6700K, GTX 1080, Monitor 2560x1440 144hz . Fps Battlefield 1 kuskil 60-80 resolution scale 125. Proovisin ka 100 peal siis oli fps 80-95. Kõik sätted siis ultra. Directx11. Kõige uuemad draiverid ka peal. Või see fps ongi normaalne antud specide juures? |
Tundub nagu CPU jääb bottleneckima seda. Mis prose kasutus on mängu ajal? 100% ?
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
27.04.2017 08:55:16
|
|
|
Lainurgaga (WQHD) on täiesti normaalne see 80-90 Ultral.
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
27.04.2017 09:07:45
|
|
|
Task managerist võid cpu priorityt ka muuta, mul i5 puhul andis kõvasti juurde.
Algselt ei saanud üle 30fpsi kätte low peal. Muutsin priority high peale, kohe 1080p@ultra 60fps.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
27.04.2017 11:48:41
|
|
|
| Soovitus, mängu seest saate peale panna erinevad kellad ja vidinad , mis näitavad jooksvalt CPU, GPU kasutust. Olete kindlad, et kõik CPU cored on kasutusel? BF4 sai jõuga windowsi vahenditega CPU cored ellu äratatud ja wolla FPS paranes. Tehke esmane analüüs BF1 graafikute põhjal ja saategi probleemile puhta.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
27.04.2017 20:47:39
|
|
|
Spring update patch väljas, fighter plane dartid said kõva nerfi ning käsirelvad teevad tugevamat dämmi vs planes.
Scoped Martini Henry taski vaja nüüd täitma hakata
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
27.04.2017 21:18:39
|
|
|
heretic666, nii ruttu juba äge ,ma mõtlesin et järgmine kuu alles
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shaqx
HV kasutaja
liitunud: 11.01.2014
|
27.04.2017 22:50:36
|
|
|
| Protsessorit kasutab Battlefield 1 50-70%, mingi kala on sees, mismoodi seda priorityt saab task managerist
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
27.04.2017 23:27:14
|
|
|
| Shaqx kirjutas: |
| Protsessorit kasutab Battlefield 1 50-70%, mingi kala on sees, mismoodi seda priorityt saab task managerist |
Aga gpu kasutus? Imo normaalne fps. Endal oli 1080+i7-5820k 70-78fpa @ 3440x1440 scale 100
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
28.04.2017 00:29:25
|
|
|
Mina ei tea.... selle Martini Henry-ga on nii raske pihta saada Sain sellega terve mängu peal 2 killi ainult selle martiniga kui muidu saan optilise snipriga ikka rohkem kille, siis sellega on võimatu kaugelt sihtida ....mingid kotkasilmad peavad olema vist jube raske on ... ma ei saa aru mis sniper relv see saab üldse olla,ilam optilise sihikuta ... see peaks mingi medicu relv olema, sest kui pihta saan siis niidab päris hästi ... pean veel kõvasti harjutama
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shaqx
HV kasutaja
liitunud: 11.01.2014
|
28.04.2017 07:39:15
|
|
|
GPU KASUTAB 99-100% +2000MHZ. Prose kasutus kuidagi ikkagi kahtlane. Prose on muidu on kella peal ka 4.5ghz 1.325V.
| tsitaat: |
Aga gpu kasutus? Imo normaalne fps. Endal oli 1080+i7-5820k 70-78fpa @ 3440x1440 scale 100
|
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
28.04.2017 07:39:57
|
|
|
| Gap kirjutas: |
Mina ei tea.... selle Martini Henry-ga on nii raske pihta saada Sain sellega terve mängu peal 2 killi ainult selle martiniga kui muidu saan optilise snipriga ikka rohkem kille, siis sellega on võimatu kaugelt sihtida ....mingid kotkasilmad peavad olema vist jube raske on ... ma ei saa aru mis sniper relv see saab üldse olla,ilam optilise sihikuta ... see peaks mingi medicu relv olema, sest kui pihta saan siis niidab päris hästi ... pean veel kõvasti harjutama  |
Harjuta veel Eks ajaga jääb käe sisse ja on hästi, siis saad pihta ka.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
28.04.2017 08:44:51
|
|
|
| MaitK kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
Mina ei tea.... selle Martini Henry-ga on nii raske pihta saada Sain sellega terve mängu peal 2 killi ainult selle martiniga kui muidu saan optilise snipriga ikka rohkem kille, siis sellega on võimatu kaugelt sihtida ....mingid kotkasilmad peavad olema vist jube raske on ... ma ei saa aru mis sniper relv see saab üldse olla,ilam optilise sihikuta ... see peaks mingi medicu relv olema, sest kui pihta saan siis niidab päris hästi ... pean veel kõvasti harjutama  |
Harjuta veel Eks ajaga jääb käe sisse ja on hästi, siis saad pihta ka. |
Martini Henry infantry on lähivõitluses päris tegija, niidab nagu pump, mööda ei tohi ainult lasta...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
28.04.2017 09:37:36
|
|
|
No mind ei huvita teine henry'd. Minu valduses Hellrieger tekitab suuremat kahju, kui teie suudate oma Henryga ettekujutada . Jumal tänatud, nüüd tuli ka välja Hellriegerile noorem veli ja wolla 240 padruniga võib pidu alata
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
28.04.2017 09:43:12
|
|
|
Martini Henry puhul pead lihtsalt arvestama et kuuli lennukiirus on tal kõige aeglasem scout klassi relvadest, nii et mingit jooksvat vennikest tabada tahad sis pead sellega arvestama. MH super eelis on ikkagi see et distance mille puhul saad 1 shot killi kehasse saavutada on kõige soodsam.
Saund muidugi on ka super MH kõmmutamisega, nagu mingi kahur.
Lähedalt lased martini henryga pihta ja siis teed otsa peale kolibriga T-baggid ka veel ja päev läinud täie ette.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
28.04.2017 10:11:54
|
|
|
| Shaqx kirjutas: |
GPU KASUTAB 99-100% +2000MHZ. Prose kasutus kuidagi ikkagi kahtlane. Prose on muidu on kella peal ka 4.5ghz 1.325V.
| tsitaat: |
Aga gpu kasutus? Imo normaalne fps. Endal oli 1080+i7-5820k 70-78fpa @ 3440x1440 scale 100
|
|
Siis on kôik korras. Mäng on gpu-limited. Cpu ei saa suuremat kasutust, sest videokaart ei suuda kiiremini kaadreid ette sööta.
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shaqx
HV kasutaja
liitunud: 11.01.2014
|
28.04.2017 21:35:24
|
|
|
see 1080 on ikka siis paras nõrguke.
| tsitaat: |
Siis on kôik korras. Mäng on gpu-limited. Cpu ei saa suuremat kasutust, sest videokaart ei suuda kiiremini kaadreid ette sööta.
|
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
28.04.2017 21:45:06
|
|
|
Ikka pole ara fixitud seda kui tapad vastase ara siis ikka vastased spawnivad peale .
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.04.2017 07:32:11
|
|
|
Mis sest halba...tuleb nagu saelaudu
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
07.05.2017 10:45:14
|
|
|
| Shaqx kirjutas: |
| Milles probleem, kuidagi kahtlaselt väike fps on antud specide juures I7 6700K, GTX 1080, Monitor 2560x1440 144hz . Fps Battlefield 1 kuskil 60-80 resolution scale 125. Proovisin ka 100 peal siis oli fps 80-95. Kõik sätted siis ultra. Directx11. Kõige uuemad draiverid ka peal. Või see fps ongi normaalne antud specide juures? |
Jah see on täiesti ok fps antud riistvara ja mängu sätete juures. Kasuta parem resolution scale 1.0.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
10.05.2017 09:09:59
|
|
|
| Expansion osta oli küll pointless, ei leia servereid kus mängjaid oleks. Ikka peab vana edasi mängima :/ nii surnud siis mäng juba?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rein001
HV kasutaja
liitunud: 18.04.2010
|
10.05.2017 11:33:22
|
|
|
| paari kuuga läks see mäng hauda, vb kundagi võtab veel vedu kui suuremaid update teevad
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
10.05.2017 11:39:08
|
|
|
ei saaks nüüd öelda, et mäng päris hauas veel on. EBV liimed aktiivselt veel mängivad. Kuid jah egas otseselt enam midagi teha pole osaline fun on kadunud. Hetkel omal missiooniks teha kõik uued relvad lahti ja siis sõdurite classid 50'ks ajada . Kui üks mängida siis fun puudub, kuid meeskonnaga vastast kimbutada on veel lõbus.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
10.05.2017 12:06:16
|
|
|
| StaticX kirjutas: |
| Expansion osta oli küll pointless, ei leia servereid kus mängjaid oleks. Ikka peab vana edasi mängima :/ nii surnud siis mäng juba? |
Ma ei saa aru kuidas saab väita et mäng on surnud juba Kui sa mõtled seda viimast dlc-d siis on ju lausa eraldi lahter olemas selle dlc mängumodedega ? ja tulemas peaks olema veel lisapakette,kui ma ei eksi siis lausa kolm isegi ... ja ma ei saa aru missioone te sellest mängust sisi veel tahate ? endal küll momendil tegemist,tahaks martini -henry snipri lahti saada ja huot ja hellreigel opticu samuti Muidugi võiks igasuguseid relvi ja taske rohkem olla .aga dominationi ja frontline saab igaõhtu mängitud mitmeid tunde they shall not pass mapides
https://www.battlefield.com/news/article/summer-of-battlefield-new-maps-coming
| tsitaat: |
| Speaking of new maps, the previously announced Nivelle Nights is soon here. Releasing in June for Battlefield 1 Premium Pass owners, this night map is located at the muddy battlefields around Malmaison and Soupir. |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
10.05.2017 13:33:17
|
|
|
Gap -- no need uued vidinad on ammu lahti. Pigem ootan nagu maailma imet, et millal saan teha viimast tegemata medalit. Relvadest alles tegemata sniperi uus relv -- selle saab vist täna ka lahti ainult 100 killi veel teha.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
10.05.2017 16:47:35
|
|
|
| rein001 kirjutas: |
| paari kuuga läks see mäng hauda, vb kundagi võtab veel vedu kui suuremaid update teevad |
Täna EA just teatas, et Battlefield 1-te on joininud üle 19 miljoni mängija, mis on 50% kasvu võrreldes Battlefield 4 sama perioodiga.
Nii, et surnuks seda nimetada kindlasti ei saa. Pealegi on aktiivseid mängijaid ka igapäevaselt tunduvalt rohkem kui Battlefield 4-s.
Iseasi on see, et sisu on mängul esialgu veel vähevõitu aga küll need uued DLC-d ja asjad ka tulevad. Juba juunis peaks üks uus öömapp tulema ja ka teist juba testitakse.
http://investor.ea.com/releasedetail.cfm?ReleaseID=1025604
_________________ EBV  |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
11.05.2017 21:09:30
|
|
|
http://bf1stats.com/
ja
https://bf4stats.com/
Selgelt on näha, et BF1 on konsoolilaste mäng.
PC peal hetkel mängijaid 23000 vs 14000 BF1 kasuks. (hetkel + - 300)
Kui arvestada nüüd seda, kui vana mäng on BF4 siis on PC numbrid selgelt BF1 kahjuks ja seda üsna tugevas langevas tempos.
Müüdud koopiad ei ole suurem asi näitaja: Kui te vaid teaksite, milline müügiedu saadab täna mingeid Spinnereid. Lapsed tassisid koju eile kuskilt need pointless vidinad, pakun, et läbimüük ületab kordades YoYo edulugu omal ajal, samas surevad need aga oluliselt kiiremini välja, kuna need lihtsalt ON nii pointless vidinad ju, olgugi et kaasaegsemad ja möhhh, "rohkem skilli nõudvad vidinad"
Viimaste päevade teemaks on Premium vabastada rahanumbrist ja see viimane külge pookida nii öelda tilulilu soetamiseks. (skinnid, mundrid jne). Miskipärast ei ole mul sellesse loogikasse usku, kuna mitte Premiumi mängijad nagunii pole huvitatud tilulilust, seega jääb õhku küsimus, kes ja kui palju on nõus tilulilu ostma, et kataks ära EA oodatava kasumi.
Premiumist veel nii palju, et paljud ei soovi seda osta, kuna mäng saab terveks alles 2 aasta pärast, pärast esmaesitlust. Kahe aasta pärast on aga Premium kuskil "sale"-s 10 yoyoga müügis, enamus sõbrad juba muid mänge mängimas jne.
Suurim viga on jätkuvalt see, et paisatakse müüki katkine toode, mida siis parendatakse/parandatakse aastalõikes ja loodetakse sealtkaudu uusi kliente ligi meelitada.
Ma olen pigem seda meelt, et seni kuni mäng pole terve, võikski see jääda testikeskkonda, kus mängijatele makstakse korraliku palka seni, kuni mäng on esitluseks valmis.
Meenutus novembrist, kui palju oli online mängijaid sees õhtuti:
Spoiler 
Hetkel (50000 BF4-s vs 137000 BF1-s)
Kui siin juba numbreid keegi kõrvutada ja analüüsida ei oska, siis pole muud teha, kui seda BF1 haibi rauda edasi taguda
Ja kokkuvõttes ärge olge nii naiivitarid siin, EA-d ei huvita teie mängurõem, vaid teenistus. Paisatakse uus map koos uue ja MÕTTETU class rank 10 avatava relvaga, loodetakse taas mõnituhat Premium liige värvata. Ah surnud venna peale spawni parandame alles siis ära, kui kuskilt enam pappi juurde ei tilgu ja progejatel muud teha pole
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
12.05.2017 19:11:13
|
|
|
No kõige parem on isiklikust kogemusest läheneda. Serverite valik on drastiliselt vähenenud. Ma mängin sisuliselt ainult Foresti kaarti (infantry only) ja mul on suuri raskusi leida 64 mängijaga serverit kus ei ole palju vabu kohti Euroopa regioonis ning muul ajal kui parimad tunnid õhtuti. Nädalavahetuse hommikuti on nüüd juba päris ikaldus. Seega minu tunnetus on see mäng on sisuliselt välja surnud, millele on tugevalt kaasa aidanus see rumal serverite süsteem.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
14.05.2017 00:13:56
|
|
|
Takkajärgi tarkusena võib vist öelda, et see mäng, mille üks peamisi müügiargumente on ilus graafika ei ole ikka õige Battlefield selle klassikalises tähenduses.
Ei suuda endas leida seda entusiasmi BF1 mängimiseks nagu eelnevate Battlefield'ide puhul. Paari nädala jooksul nii korra-paar üldiselt teen mõned roundid vahelduseks ja rohkem lihtsalt ei taha, senimaani peamiselt BF4 edasi mänginud. Enda poolt vaadatuna on tegu ka esimese BF'iga, kus ma eelmise mängist uue tulles hoobilt jätnud pole .
Kogu BF1 interface, serverimajandus, mängustiil jne tunduvad olema tugevasti nö casual'ide poole kaldu. Seega pole ime, et mängijanumbrid nõnda kiiresti BF4 poole kihutavad.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
14.05.2017 02:16:34
|
|
|
| A-Circus. kirjutas: |
Takkajärgi tarkusena võib vist öelda, et see mäng, mille üks peamisi müügiargumente on ilus graafika ei ole ikka õige Battlefield selle klassikalises tähenduses.
Ei suuda endas leida seda entusiasmi BF1 mängimiseks nagu eelnevate Battlefield'ide puhul. Paari nädala jooksul nii korra-paar üldiselt teen mõned roundid vahelduseks ja rohkem lihtsalt ei taha, senimaani peamiselt BF4 edasi mänginud. Enda poolt vaadatuna on tegu ka esimese BF'iga, kus ma eelmise mängist uue tulles hoobilt jätnud pole .
Kogu BF1 interface, serverimajandus, mängustiil jne tunduvad olema tugevasti nö casual'ide poole kaldu. Seega pole ime, et mängijanumbrid nõnda kiiresti BF4 poole kihutavad. |
Sada protsenti nõus, toksin ka 4ja edasi.
Tuntumad youtuuberid ka teevad videosi juba BF4'jast, et "it's good to be back"
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
14.05.2017 10:23:50
|
|
|
Tundub, et hakkab välja surema jah...
Serverid on tühjad, mängida õnnestub suht harva.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
14.05.2017 10:34:37
|
|
|
| Võtke vähem narkotsi või õppige quickjoini kasutama. Mängijaskond on stabiilselt kõrgajal iga päev ~30k.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
14.05.2017 10:42:21
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Võtke vähem narkotsi või õppige quickjoini kasutama. Mängijaskond on stabiilselt kõrgajal iga päev ~30k. |
Operationsis pistetakse mind küll pidavalt tühja serverisse...
Quickjoin ei võimalda nagu opertionsit mängida, seega äkki võiks ise vähem tarbida?
Ma olen sellest east väljas, kus mingi mõttetu lippude vahel sebimine huvi pakkus.
Näide elust ensesest, eile 3 h joinimist ja ei ainumastki mängu.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
14.05.2017 13:43:02
|
|
|
Operationsiga on nutune jah. Endal õnnestus ka ainult üks mäng teha kogu nv jooksul
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
14.05.2017 21:50:08
|
|
|
Vietnami exp vōiks tulla, siiber juba mingi vindiga ringi jooksmisest.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
14.05.2017 22:23:29
|
|
|
| iir kirjutas: |
Vietnami exp vōiks tulla, siiber juba mingi vindiga ringi jooksmisest.  |
kõik tänased on vindid, kui sa just musketiga ei viitsiks ringi joosta
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
15.05.2017 01:09:20
|
|
|
Väidan et isegi olümpial lastakse veel sileraudsega, kes tahab väidab ümber.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
15.05.2017 11:04:40
|
|
|
Mōtlen neid ühelasulisi noh, ei meeldi, veidi on lōbus aga lōpuks tüütab ära. Mg on ainuke hea asi siin, smg on pika maa peale kasutu...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
15.05.2017 13:18:07
|
|
|
| tsitaat: |
Mōtlen neid ühelasulisi noh, ei meeldi, veidi on lōbus aga lōpuks tüütab ära.
|
Ilmselt peetakse silmas manuaalse mehhanismiga vintpüsse
Mulle poltlukuga vindid ikka väga meeldivad.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
15.05.2017 18:06:52
|
|
|
Sain EA Accessiga 10H tasuta BF1-te, mul operationite leidmine küll probleeme ei valmistanud. Äkki vahe selles, et erinevate tasemte mängijate osakaal on erinev? Ma muidugi ei tea, mis süsteemi alusel inimesi kokku pannakse, lihtsalt hüpotees.
Kunagi Betast võtsin osa, nüüd mängides väga palju vahet nagu ei ole. Iseenesest mäng on OK, ajastu mulle meeldib ja mängutempo on ka hea, samas ma ei tea, kas raatsin osta seda.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
17.05.2017 01:00:49
|
|
|
| R3negadeX kirjutas: |
Sain EA Accessiga 10H tasuta BF1-te, mul operationite leidmine küll probleeme ei valmistanud. Äkki vahe selles, et erinevate tasemte mängijate osakaal on erinev? Ma muidugi ei tea, mis süsteemi alusel inimesi kokku pannakse, lihtsalt hüpotees.
Kunagi Betast võtsin osa, nüüd mängides väga palju vahet nagu ei ole. Iseenesest mäng on OK, ajastu mulle meeldib ja mängutempo on ka hea, samas ma ei tea, kas raatsin osta seda. |
jah otsides ütleb ju matching skill
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
22.05.2017 19:58:00
|
|
|
Uue DLCga tulevad naissõdurid, feministidel nüüd pidu.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|