Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  K-Arvutisalongis kaklus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
darvidaz
HV vaatleja
darvidaz

liitunud: 03.03.2004




sõnum 01.05.2004 23:13:27 K-Arvutisalongis kaklus vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas see õieti kaklus oli, aga tahtsin minna ostma DDRAMMi , kui äkitselt astun uksest sisse ja 1 vennal nina verine ja teine vannub icon_redface.gif , ma rahulikult siis samm tagasi ?????

Kas kellelgi on taolist sellist juhtund ???????
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darvidaz
HV vaatleja
darvidaz

liitunud: 03.03.2004




sõnum 01.05.2004 23:18:58 vasta tsitaadiga

aga muidu on see väga norm arvutipood, väikeste ostude poolest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kose2ik
HV kasutaja
kose2ik

liitunud: 02.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2004 23:23:14 vasta tsitaadiga

Ei imesta, 8) aga kes kelle vastu ja mis pärast?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2004 23:39:36 vasta tsitaadiga

Kus linna K-arvutisalongis see toimus icon_question.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 01.05.2004 23:43:20 vasta tsitaadiga

Pole ka ime, kusjuures meil Viljandi omas kah 2 müüjat omavahel pidevalt näägutavad ja norivad. Ei tea võib-olla nad niisama igavusepoolest icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2004 23:44:48 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
Pole ka ime, kusjuures meil Viljandi omas kah 2 müüjat omavahel pidevalt näägutavad ja norivad. Ei tea võib-olla nad niisama igavusepoolest icon_smile.gif

Hakkas igav ja hakkasid üksteist klobima icon_lol.gif vot see on ajaviide 8)
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2004 23:46:16 vasta tsitaadiga

Viljandi omad päris normaalsed, aga üks (minu arusaamist mööda) ei tea arvutitest seal nagu essugi... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kose2ik
HV kasutaja
kose2ik

liitunud: 02.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2004 23:51:23 vasta tsitaadiga

miks nad neid sinna topivad kes asjast ei tea midagi ( e. müüvad seda millest nad ei tea midagi ) ,
vihkan valgeid-neegreid
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 02.05.2004 00:11:58 vasta tsitaadiga

Njah pea kõikides k-komando poodides on müüjate vaheline
nn. "kraaklemine" aga kaklusest pole kül varem kuulnud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darvidaz
HV vaatleja
darvidaz

liitunud: 03.03.2004




sõnum 02.05.2004 00:19:44 vasta tsitaadiga

Muidu teadmiseks, et see oli Järval, Tallinnas icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 02.05.2004 01:26:48 vasta tsitaadiga

äkkke...
lähed K-Saluuni ja saad poksitrenni ka tehtud icon_lol.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 02.05.2004 01:51:20 vasta tsitaadiga

Võis vabalt ka lihtsalt asjade kokkusattumus olla-ühel hakkas ninast verd jooksma ja teine üritas k-kommandoga "suhelda".
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2004 02:20:11 vasta tsitaadiga

meeleolu loomiseks fabritseerin ma siia kahe vanema krimiuudise põhjal uue libauudise... icon_razz.gif


Falcki turvatöötajad ja politsei lahutasid eile õhtul Tallinnas Järve kaubanduskeskuses suurema kakluse.

Kell 19:30 tekkis Järve kaubanduskeskuses asuvas K-arvutisalongis tõsine lööming, milles osales üle kümne IT-spetsialisti, tavakülastaja ja K-arvutisalongi töötaja, kelle hulgas oli nii mehi kui naisi, teatas Falck Eesti avalike suhete direktor.

Falck Eesti juhtimiskeskus saatis Järve kaubanduskeskuse turvameestele abiks kolm patrullekipaaži, kellel tuli kaklejate lahutamiseks kasutada jõudu, märkis direktor.

Olukorra lahendas lõplikult politseipatrulli saabumine. Ühele kaklejale tuli kutsuda kiirabi.

«Kahjuks on koos riistvara arenguga tõusnud ka kired selle ümber, seda eriti noorte seas, kus arvutikorpuse modifitseerimise lõpptulemus ja arvuti konfiguratsioon tunduvad sageli olevat muudest asjadest tähtsamad, eriti kui väljamüügi käigus on riistvara tavapärastest hindadest tunduvalt odavamalt müügil» ütles K-arvutisalongi juhataja.

«Probleem on tõsine, sest viimasel ajal on selliseid juhtumeid olnud teisigi, nii murdus ühel suvisel väljamüügil toimunud klientide vahelises kakluses viimase odava graafikakaardi pärast ühe külastaja jalaluu,» rääkis juhataja. «Peame oma ettevõttes arutama olukorda ning mõtlema võimalikele lahendustele.»
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2004 10:09:33 vasta tsitaadiga

Et siis poes olid ainult kaks müüjat ja ühel nina verine? icon_lol.gif Järsku komistas võrgukaabli taha või libastus termopastal ja lõi kukkudes nina vastu monitorinurka veriseks icon_question.gif icon_biggrin.gif Teine aga vandus seepärast,et oli üldse omale kuuma kohvi sülle valand icon_wink.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2004 10:20:06 vasta tsitaadiga

vaderi jutt on küll üle prahi icon_biggrin.gif
_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2004 11:11:45 vasta tsitaadiga

Varsti hakkavad veel ennast püssidega maha laskma või klaveritega ennast surnuks peksma icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 02.05.2004 11:12:14 vasta tsitaadiga

seda tahaks näha icon_lol.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markus
HV vaatleja
Markus

liitunud: 07.03.2004




sõnum 02.05.2004 11:27:06 vasta tsitaadiga

panevad volcano prose ventika tööle ja siis veavad kihla kumb rohkem julgeb. Ehk siis kumb julgeb nina, näpu, kõrva, jne. sisse toppida. icon_biggrin.gif Neist kartulisalongi meestest/naistest võib kõike uskuda
_________________
PÄH!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markx
külaline






sõnum 02.05.2004 12:32:48 vasta tsitaadiga

Variant 1. Keegi dumbjuuser küsis väga idiootse küsimuse
Variant 2. Oli mingi kauba viimase eksemplari pärast taplus
Variant 3. Üritas peaga leti klaasi puruks lüüa
tagasi üles
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2004 12:35:49 vasta tsitaadiga

K-saluun ei old nõus ta juppi parandama icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 02.05.2004 13:10:52 vasta tsitaadiga

Markx kirjutas:
Variant 1. Keegi dumbjuuser küsis väga idiootse küsimuse
Variant 2. Oli mingi kauba viimase eksemplari pärast taplus
Variant 3. Üritas peaga leti klaasi puruks lüüa

Variant 4. Kumb on suurem: kas gigabait või kilobait icon_lol.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 02.05.2004 14:42:48 vasta tsitaadiga

darvidaz kirjutas:
Muidu teadmiseks, et see oli Järval, Tallinnas icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif thumbs_up.gif


Kas seal pole mitte klaasuksed, mida asjasse mittepühendatud võivad pidada tühjaks kohaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markx
külaline






sõnum 02.05.2004 15:35:50 vasta tsitaadiga

Elof kirjutas:
darvidaz kirjutas:
Muidu teadmiseks, et see oli Järval, Tallinnas icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif thumbs_up.gif


Kas seal pole mitte klaasuksed, mida asjasse mittepühendatud võivad pidada tühjaks kohaks icon_lol.gif

Olid küll vist
tagasi üles
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.05.2004 15:47:43 vasta tsitaadiga

Fast&Furious kirjutas:
K-saluun ei old nõus ta juppi parandama icon_smile.gif

jah... see vist kõige õigem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 02.05.2004 17:52:04 Re: K-Arvutisalongis kaklus vasta tsitaadiga

darvidaz kirjutas:
Ma ei tea kas see õieti kaklus oli, aga tahtsin minna ostma DDRAMMi , kui äkitselt astun uksest sisse ja 1 vennal nina verine ja teine vannub icon_redface.gif , ma rahulikult siis samm tagasi ?????

Kas kellelgi on taolist sellist juhtund ???????


kas üle tahi sai osta või müüja?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 07.05.2004 23:26:04 Re: K-Arvutisalongis kaklus vasta tsitaadiga

teadmamees kirjutas:
darvidaz kirjutas:
Ma ei tea kas see õieti kaklus oli, aga tahtsin minna ostma DDRAMMi , kui äkitselt astun uksest sisse ja 1 vennal nina verine ja teine vannub icon_redface.gif , ma rahulikult siis samm tagasi ?????

Kas kellelgi on taolist sellist juhtund ???????


kas üle tahi sai osta või müüja?
Kuna ospooli oli 2 siis minu arvates oli variant selline e,et mõlemad said lõuga ...
Laurikre:.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
universal
HV vaatleja
universal

liitunud: 28.01.2004




sõnum 08.05.2004 15:09:41 vasta tsitaadiga

Yks variant. icon_idea.gif

hoopis ostja oli nii juhe, et teadnud vahet, mis on cd-r ja cd-rw toorikul. Siis vererõhk tõusis ja ninast hakkas verd jookma. Müüa nägi verd ja hakkas kartma, et äkki saab mingi nakkuse ja ajas verise ostja minema. icon_evil.gif

_________________
Jep, marsile minek! icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 09.05.2004 02:52:46 vasta tsitaadiga

universal kirjutas:
Yks variant. icon_idea.gif

hoopis ostja oli nii juhe, et teadnud vahet, mis on cd-r ja cd-rw toorikul. Siis vererõhk tõusis ja ninast hakkas verd jookma. Müüa nägi verd ja hakkas kartma, et äkki saab mingi nakkuse ja ajas verise ostja minema. icon_evil.gif

sa ise ka usud seda juttu mis sa ajad ?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2004 09:45:23 vasta tsitaadiga

jehoovatunnistaja läks lihtsalt valesse kohta oma usku kuulutama .... (mis usku need K-saloonlased on - ei tea muidugi ....)
Ehk siis kakluse põhjus sama, mis on põhjustanud enamus sõdu - usk...

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2004 10:42:48 vasta tsitaadiga

Ma sain ikka aru et Ostjal polnud seal midagi pistmist. 2 müüa vanti läksid omavahel kaklema. Suht koom sündmus ikka kui tulla poodi ja müüjad üksteist näkku taovad.
_________________
Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 09.05.2004 13:03:32 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif dääm oleks tahtnud seda näha....
yxpäev K-Saluunis käisin siis mõtlesin neild korra kysida et kas pexa ei saagi täna we icon_lol.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2004 14:12:39 vasta tsitaadiga

nunnu kirjutas:
Ma sain ikka aru et Ostjal polnud seal midagi pistmist. 2 müüa vanti läksid omavahel kaklema. Suht koom sündmus ikka kui tulla poodi ja müüjad üksteist näkku taovad.
Jätab jube hea mulje k-saluunist icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 09.05.2004 23:33:30 vasta tsitaadiga

käisin vaatasin täna selle paiga yle....
kurjanäoga müüja oli küll icon_lol.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2004 23:49:48 vasta tsitaadiga

seal järve "kartulis" on kõige mõttetumad müüjad üldse. eriti veel see mees kes seal taga pool tavaliselt istub icon_lol.gif mingi yxkord akkas minuga toorikute pärast plõxima
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.05.2004 00:36:24 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
seal järve "kartulis" on kõige mõttetumad müüjad üldse. eriti veel see mees kes seal taga pool tavaliselt istub icon_lol.gif mingi yxkord akkas minuga toorikute pärast plõxima


no come on
anna inimestele kes tulevad Rummust peale 25 aastat ometi võimalus uus elu alustada icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2004 00:44:38 vasta tsitaadiga

äkki k-saluunil uus poliitika: iga küsimuse eest vastuse asemel molli icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reso
HV vaatleja
reso

liitunud: 23.02.2004




sõnum 10.05.2004 14:35:21 vasta tsitaadiga

k-saluuni müüjad annavad vastuseid rusikakeeles, ordi omad annavad kurikaga
ei tea äkki teine müüa sõi hamburgerit ja nina läks ketsupiga kokku.
või siis keegi tahtis midagi fuuki panna ja sai oma tasu
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2004 14:51:30 vasta tsitaadiga

reso kirjutas:
k-saluuni müüjad annavad vastuseid rusikakeeles
K-saluunis on keeleks viipekeel icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 10.05.2004 14:54:54 vasta tsitaadiga

igal pool räägitakse negatiivselt k-arffist. mulle see pood küll meeldib icon_wink.gif . kõik suuremad asjad mis ma sealt ostnud olen, olen nende pealt saanud allahindlust. mai tia mille eest aga kõige rohkem mis ma alla olen saanud on umbes 25%. need mudugi suuremate ostude puhul, toorikute pealt ple allahinlust veel saanud icon_razz1.gif . päris hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nganasan
HV kasutaja
Nganasan

liitunud: 30.10.2003




sõnum 10.05.2004 16:53:49 vasta tsitaadiga

teadmiseks siis teema algatajale ja teema lugejatele, et tegu ei olnud kaklusega, lihtsalt ühel töötajal on vererõhk tavalisest kõrgem ja ninast hakkab verd vahest jooksma, info on usaldusväärsest allikast.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darvidaz
HV vaatleja
darvidaz

liitunud: 03.03.2004




sõnum 10.05.2004 18:17:30 vasta tsitaadiga

ja sellega saigi teoreem tõestatud
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 10.05.2004 18:49:46 vasta tsitaadiga

yboy kirjutas:
toorikute pealt ple allahinlust veel saanud icon_razz1.gif . päris hea thumbs_up.gif


ma sain toorikutelt 10% alla yxkord <-- ostsin 10 toorikut:D

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2004 10:03:57 vasta tsitaadiga

Teema on ammendanud ennast. Lukku.
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  K-Arvutisalongis kaklus
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.