|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
darvidaz
HV vaatleja

liitunud: 03.03.2004
|
01.05.2004 23:13:27
K-Arvutisalongis kaklus |
|
|
Ma ei tea kas see õieti kaklus oli, aga tahtsin minna ostma DDRAMMi , kui äkitselt astun uksest sisse ja 1 vennal nina verine ja teine vannub , ma rahulikult siis samm tagasi ?????
Kas kellelgi on taolist sellist juhtund ???????
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darvidaz
HV vaatleja

liitunud: 03.03.2004
|
01.05.2004 23:18:58
|
|
|
aga muidu on see väga norm arvutipood, väikeste ostude poolest
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kose2ik
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2002
|
01.05.2004 23:23:14
|
|
|
| Ei imesta, 8) aga kes kelle vastu ja mis pärast?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
01.05.2004 23:39:36
|
|
|
Kus linna K-arvutisalongis see toimus
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
01.05.2004 23:43:20
|
|
|
Pole ka ime, kusjuures meil Viljandi omas kah 2 müüjat omavahel pidevalt näägutavad ja norivad. Ei tea võib-olla nad niisama igavusepoolest
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
01.05.2004 23:44:48
|
|
|
| corvette kirjutas: |
Pole ka ime, kusjuures meil Viljandi omas kah 2 müüjat omavahel pidevalt näägutavad ja norivad. Ei tea võib-olla nad niisama igavusepoolest  |
Hakkas igav ja hakkasid üksteist klobima vot see on ajaviide 8)
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
01.05.2004 23:46:16
|
|
|
Viljandi omad päris normaalsed, aga üks (minu arusaamist mööda) ei tea arvutitest seal nagu essugi...
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kose2ik
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2002
|
01.05.2004 23:51:23
|
|
|
miks nad neid sinna topivad kes asjast ei tea midagi ( e. müüvad seda millest nad ei tea midagi ) ,
vihkan valgeid-neegreid
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatrixMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
02.05.2004 00:11:58
|
|
|
Njah pea kõikides k-komando poodides on müüjate vaheline
nn. "kraaklemine" aga kaklusest pole kül varem kuulnud
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darvidaz
HV vaatleja

liitunud: 03.03.2004
|
02.05.2004 00:19:44
|
|
|
Muidu teadmiseks, et see oli Järval, Tallinnas
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2takac
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
02.05.2004 01:26:48
|
|
|
äkkke...
lähed K-Saluuni ja saad poksitrenni ka tehtud
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
02.05.2004 01:51:20
|
|
|
| Võis vabalt ka lihtsalt asjade kokkusattumus olla-ühel hakkas ninast verd jooksma ja teine üritas k-kommandoga "suhelda".
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
02.05.2004 02:20:11
|
|
|
meeleolu loomiseks fabritseerin ma siia kahe vanema krimiuudise põhjal uue libauudise...
Falcki turvatöötajad ja politsei lahutasid eile õhtul Tallinnas Järve kaubanduskeskuses suurema kakluse.
Kell 19:30 tekkis Järve kaubanduskeskuses asuvas K-arvutisalongis tõsine lööming, milles osales üle kümne IT-spetsialisti, tavakülastaja ja K-arvutisalongi töötaja, kelle hulgas oli nii mehi kui naisi, teatas Falck Eesti avalike suhete direktor.
Falck Eesti juhtimiskeskus saatis Järve kaubanduskeskuse turvameestele abiks kolm patrullekipaai, kellel tuli kaklejate lahutamiseks kasutada jõudu, märkis direktor.
Olukorra lahendas lõplikult politseipatrulli saabumine. Ühele kaklejale tuli kutsuda kiirabi.
«Kahjuks on koos riistvara arenguga tõusnud ka kired selle ümber, seda eriti noorte seas, kus arvutikorpuse modifitseerimise lõpptulemus ja arvuti konfiguratsioon tunduvad sageli olevat muudest asjadest tähtsamad, eriti kui väljamüügi käigus on riistvara tavapärastest hindadest tunduvalt odavamalt müügil» ütles K-arvutisalongi juhataja.
«Probleem on tõsine, sest viimasel ajal on selliseid juhtumeid olnud teisigi, nii murdus ühel suvisel väljamüügil toimunud klientide vahelises kakluses viimase odava graafikakaardi pärast ühe külastaja jalaluu,» rääkis juhataja. «Peame oma ettevõttes arutama olukorda ning mõtlema võimalikele lahendustele.»
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
02.05.2004 10:09:33
|
|
|
Et siis poes olid ainult kaks müüjat ja ühel nina verine? Järsku komistas võrgukaabli taha või libastus termopastal ja lõi kukkudes nina vastu monitorinurka veriseks Teine aga vandus seepärast,et oli üldse omale kuuma kohvi sülle valand
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
02.05.2004 10:20:06
|
|
|
vaderi jutt on küll üle prahi
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
02.05.2004 11:11:45
|
|
|
Varsti hakkavad veel ennast püssidega maha laskma või klaveritega ennast surnuks peksma
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
02.05.2004 11:12:14
|
|
|
seda tahaks näha
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markus
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2004
|
02.05.2004 11:27:06
|
|
|
panevad volcano prose ventika tööle ja siis veavad kihla kumb rohkem julgeb. Ehk siis kumb julgeb nina, näpu, kõrva, jne. sisse toppida. Neist kartulisalongi meestest/naistest võib kõike uskuda
_________________ PÄH! |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markx
külaline
|
02.05.2004 12:32:48
|
|
|
Variant 1. Keegi dumbjuuser küsis väga idiootse küsimuse
Variant 2. Oli mingi kauba viimase eksemplari pärast taplus
Variant 3. Üritas peaga leti klaasi puruks lüüa
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.05.2004 12:35:49
|
|
|
K-saluun ei old nõus ta juppi parandama
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
02.05.2004 13:10:52
|
|
|
| Markx kirjutas: |
Variant 1. Keegi dumbjuuser küsis väga idiootse küsimuse
Variant 2. Oli mingi kauba viimase eksemplari pärast taplus
Variant 3. Üritas peaga leti klaasi puruks lüüa |
Variant 4. Kumb on suurem: kas gigabait või kilobait
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
02.05.2004 14:42:48
|
|
|
| darvidaz kirjutas: |
Muidu teadmiseks, et see oli Järval, Tallinnas  |
Kas seal pole mitte klaasuksed, mida asjasse mittepühendatud võivad pidada tühjaks kohaks
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markx
külaline
|
02.05.2004 15:35:50
|
|
|
| Elof kirjutas: |
| darvidaz kirjutas: |
Muidu teadmiseks, et see oli Järval, Tallinnas  |
Kas seal pole mitte klaasuksed, mida asjasse mittepühendatud võivad pidada tühjaks kohaks  |
Olid küll vist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.05.2004 15:47:43
|
|
|
| Fast&Furious kirjutas: |
K-saluun ei old nõus ta juppi parandama  |
jah... see vist kõige õigem
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
02.05.2004 17:52:04
Re: K-Arvutisalongis kaklus |
|
|
| darvidaz kirjutas: |
Ma ei tea kas see õieti kaklus oli, aga tahtsin minna ostma DDRAMMi , kui äkitselt astun uksest sisse ja 1 vennal nina verine ja teine vannub , ma rahulikult siis samm tagasi ?????
Kas kellelgi on taolist sellist juhtund ??????? |
kas üle tahi sai osta või müüja?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
07.05.2004 23:26:04
Re: K-Arvutisalongis kaklus |
|
|
| teadmamees kirjutas: |
| darvidaz kirjutas: |
Ma ei tea kas see õieti kaklus oli, aga tahtsin minna ostma DDRAMMi , kui äkitselt astun uksest sisse ja 1 vennal nina verine ja teine vannub , ma rahulikult siis samm tagasi ?????
Kas kellelgi on taolist sellist juhtund ??????? |
kas üle tahi sai osta või müüja? |
Kuna ospooli oli 2 siis minu arvates oli variant selline e,et mõlemad said lõuga ...
Laurikre:.
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
universal
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2004
|
08.05.2004 15:09:41
|
|
|
Yks variant.
hoopis ostja oli nii juhe, et teadnud vahet, mis on cd-r ja cd-rw toorikul. Siis vererõhk tõusis ja ninast hakkas verd jookma. Müüa nägi verd ja hakkas kartma, et äkki saab mingi nakkuse ja ajas verise ostja minema.
_________________ Jep, marsile minek!  |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2takac
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
09.05.2004 02:52:46
|
|
|
| universal kirjutas: |
Yks variant.
hoopis ostja oli nii juhe, et teadnud vahet, mis on cd-r ja cd-rw toorikul. Siis vererõhk tõusis ja ninast hakkas verd jookma. Müüa nägi verd ja hakkas kartma, et äkki saab mingi nakkuse ja ajas verise ostja minema.  |
sa ise ka usud seda juttu mis sa ajad ?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
09.05.2004 09:45:23
|
|
|
jehoovatunnistaja läks lihtsalt valesse kohta oma usku kuulutama .... (mis usku need K-saloonlased on - ei tea muidugi ....)
Ehk siis kakluse põhjus sama, mis on põhjustanud enamus sõdu - usk...
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
09.05.2004 10:42:48
|
|
|
Ma sain ikka aru et Ostjal polnud seal midagi pistmist. 2 müüa vanti läksid omavahel kaklema. Suht koom sündmus ikka kui tulla poodi ja müüjad üksteist näkku taovad.
_________________ Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul. |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2takac
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
09.05.2004 13:03:32
|
|
|
dääm oleks tahtnud seda näha....
yxpäev K-Saluunis käisin siis mõtlesin neild korra kysida et kas pexa ei saagi täna we
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
09.05.2004 14:12:39
|
|
|
| nunnu kirjutas: |
| Ma sain ikka aru et Ostjal polnud seal midagi pistmist. 2 müüa vanti läksid omavahel kaklema. Suht koom sündmus ikka kui tulla poodi ja müüjad üksteist näkku taovad. |
Jätab jube hea mulje k-saluunist
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2takac
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
09.05.2004 23:33:30
|
|
|
käisin vaatasin täna selle paiga yle....
kurjanäoga müüja oli küll
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003

|
09.05.2004 23:49:48
|
|
|
seal järve "kartulis" on kõige mõttetumad müüjad üldse. eriti veel see mees kes seal taga pool tavaliselt istub mingi yxkord akkas minuga toorikute pärast plõxima
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
10.05.2004 00:36:24
|
|
|
| 2III7 kirjutas: |
seal järve "kartulis" on kõige mõttetumad müüjad üldse. eriti veel see mees kes seal taga pool tavaliselt istub mingi yxkord akkas minuga toorikute pärast plõxima |
no come on
anna inimestele kes tulevad Rummust peale 25 aastat ometi võimalus uus elu alustada
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
10.05.2004 00:44:38
|
|
|
äkki k-saluunil uus poliitika: iga küsimuse eest vastuse asemel molli
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reso
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2004
|
10.05.2004 14:35:21
|
|
|
k-saluuni müüjad annavad vastuseid rusikakeeles, ordi omad annavad kurikaga
ei tea äkki teine müüa sõi hamburgerit ja nina läks ketsupiga kokku.
või siis keegi tahtis midagi fuuki panna ja sai oma tasu
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
10.05.2004 14:51:30
|
|
|
| reso kirjutas: |
| k-saluuni müüjad annavad vastuseid rusikakeeles |
K-saluunis on keeleks viipekeel
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
10.05.2004 14:54:54
|
|
|
igal pool räägitakse negatiivselt k-arffist. mulle see pood küll meeldib . kõik suuremad asjad mis ma sealt ostnud olen, olen nende pealt saanud allahindlust. mai tia mille eest aga kõige rohkem mis ma alla olen saanud on umbes 25%. need mudugi suuremate ostude puhul, toorikute pealt ple allahinlust veel saanud . päris hea
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nganasan
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
10.05.2004 16:53:49
|
|
|
| teadmiseks siis teema algatajale ja teema lugejatele, et tegu ei olnud kaklusega, lihtsalt ühel töötajal on vererõhk tavalisest kõrgem ja ninast hakkab verd vahest jooksma, info on usaldusväärsest allikast.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darvidaz
HV vaatleja

liitunud: 03.03.2004
|
10.05.2004 18:17:30
|
|
|
| ja sellega saigi teoreem tõestatud
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathCommando
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
10.05.2004 18:49:46
|
|
|
| yboy kirjutas: |
toorikute pealt ple allahinlust veel saanud . päris hea  |
ma sain toorikutelt 10% alla yxkord <-- ostsin 10 toorikut:D
_________________ Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust.. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
11.05.2004 10:03:57
|
|
|
Teema on ammendanud ennast. Lukku.
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|