|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
04.05.2017 11:26:03
|
|
|
tiitise, tõenäoliselt samad, mis S7-l
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
04.05.2017 12:07:51
|
|
|
| tiitise kirjutas: |
Loe seda lauset mida mario20031 kirjutas: Seda rakendust karbist võttes ei ole. |
Sa saad nüüd millestki väga valesti aru - Play Storest rakenduste installimine pole tarkvara või seadme mingite omaduste muutmine. AdHell oli küll installitud play storest, kuid seade oli tehase kujul - stock tarkvara & kernel ning rootimata.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madoc
HV kasutaja
liitunud: 11.07.2003
|
04.05.2017 13:52:32
|
|
|
Suvalise äppi probleem ja telefon lastakse virtsaga üle. Kõrge tase.
| mario20031 kirjutas: |
| Sa saad nüüd millestki väga valesti aru - Play Storest rakenduste installimine pole tarkvara või seadme mingite omaduste muutmine. AdHell oli küll installitud play storest, kuid seade oli tehase kujul - stock tarkvara & kernel ning rootimata. |
Kui äpp mõjutab seadme omadusi, siis on seade süüdi?
Pole esimene kord:
Spoiler 
"It's my understanding that once Google Play Music runs, it continues to try to reach its ad servers. If it can't reach, it just keeps trying and thus killing the battery. It was a problem with Disconnect Pro until they added whitelisting. We could then add Google Play Music to the whitelist and it reached the server and didn't kill battery. Of course, now it's no longer blocking ads/tracking for it, but at least it's not killing the battery after being used."
https://www.reddit.com/r/GalaxyS7/comments/5lw07c/a_free_alternative_to_disconnect_pro_adhell_uses/
"Keep in mind that Google play music (which happens to be default music player on the s8) needs to be whitelisted in adhell. The program nails up a persistent connection when it can't connect to ad servers and will blow your battery and suck a ton of resources. Once whitelisted, no issues."
https://forum.xda-developers.com/showpost.php?s=37cd12c128f45777941f09a8ae836f7e&p=72047135&postcount=13
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
04.05.2017 14:44:19
|
|
|
No ei ole kuidagi moodi edasiminek, vana S6 Edge+ oli oluliselt käepärasem - vajab veel pikemat pöialt kui E+, käes on libedam ja ebamugavam, home nupu kadumine on isiklikult vastukarva, Bixby on pointless ning rääkige mis te räägite, kuid sõrmejäljelugeja asukoht on ikka paras feil. Ostsin kaasa originaal läbipaistva taguse mis eraldab lugeja kaamerast, kuid sinna näpu vinnamine on omaette ettevõtmine.
Vastukaaluks - disain on ikka paganama edev ja ilmselt päästab see Samsungi ning Telia päeva
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
04.05.2017 19:16:45
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
| Play Storest rakenduste installimine pole tarkvara või seadme mingite omaduste muutmine. |
Kus Sa küll elanud oled! Play Storest pole mingit probleemi mõne äpiga isegi peoga viiruseid kaasa saada, rääkimata kõiksugu muust rämpsust, mis kõik kokkuvõttes võivad Su seadme omadusi ja tarkvara mitte ainult muuta vaid need täiega pange keerata nii, et aitab vaid täielik mälu puhastamine koos tehaseseadete taastamisega. Isegi tavaliselt üliturvaliseks peetav iOs pole selliste äpiprobleemide eest täielikult kaitstud, Sina aga eeldad seda hetkel igasuguste häkkerite ja kräkkerite lemmik OS-ilt! Mamma mia!!! Nii, et kui tahad mõnd uut äppi kasutada, pead olema ka valmis kõikvõimalikeks üllatusteks ja kui seni normaalselt töötanud seadmes mingit probleemid tekivad siis ikka esmalt põhjust otsima oma enda lisatust/muudetust ja kui muud lahendust pole, siis selliste probleemsete äppide kasutamisest lihtsalt loobuma või neile siis mõne muu alternatiivi leidma. Äppe on mustmiljon, tihti võib leida isegi parema kui see, millele esmalt pilk pidama jäi. Isiklikult tõstsin oma vanad ammu end tõestanud äpid uude telefoni ringi ja seni olen oma S8 Plussi üksnes nautinud, mida pole suutnud tumestada isegi mõned väiksed süsteemse tarkvara kiiksud, mis pole aga veel iseenesest puudused vaid ei sobitu lihtsalt mu varasemate harjumustega teatud asju teha. Aga selliseks puhuks meil ju elukestev õpe ongi !
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
04.05.2017 20:29:21
|
|
|
Sattusin täna Kristiine Euronicsis ühte S8-t näppima. Ilusad roosad servad ekraanil. Kas see on kõigi edge-tüüpi ekraanide teema või seal vigane isend?
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
04.05.2017 20:49:44
|
|
|
google räägib ,et neil ongi mingi kala värvidega
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
04.05.2017 20:58:01
|
|
|
| Kas te käesolevat teemat ennast üldse ei loe või on lihtsalt haugi mälu?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
04.05.2017 21:01:36
|
|
|
| mõtlen ka siin poodi näppima minna ja äkki isegi ära osta. Kas tavalistel S8'tel on see punase ekraani teema meie regiooni telefonidel ka levinud mure?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
04.05.2017 21:04:34
|
|
|
| no see teema on mingit adhell jura täis , ei viitsi seda ausaltöelda lugeda jah
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
04.05.2017 21:11:03
|
|
|
Nüüd küsimus kohalikele ja sooviks ausat vastust, mis ei ole suunatud olukorrast, et 900€ on lendu lastud
Kas olete ostuga rahul?
Mõtlen tõsiselt oma Note4 S8+ vastu vahetada. Note 4 sai võetud, sest oli vaja palju pliiatsit kasutada, nüüd aga see vajadus kadunud.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tohoh
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2010
|
04.05.2017 21:20:45
|
|
|
| Mina olen S8 Plusiga rahul. Aku kestab ikka tõesti hästi - päeva kestab aktiivse näppimisega täiesti vabalt .Silikoonümbrisega püsib peos hästi.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
04.05.2017 21:23:55
|
|
|
Ise olen juba vist S2 tulekust saadik kasutanud kõiki mudeleid rahakoti kaantega kasutanud. Ei mäletagi enam millal viimati rahakotti kasutasin
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
04.05.2017 22:36:47
|
|
|
Minu "roosa" küsimus oli just sellest tingitud, et ainult kumera serva peal oli roosa, mitte seal, kus ekraan sirge/tasapinnaline on, et vbl seal kurvi kohas valgus murdub x-nurga tõttu, mis tekitab selle roosa halo serva. Neid üleni roosade ekraanide pilte ma olin näinud.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
04.05.2017 23:57:40
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Minu "roosa" küsimus oli just sellest tingitud, et ainult kumera serva peal oli roosa, mitte seal, kus ekraan sirge/tasapinnaline on, et vbl seal kurvi kohas valgus murdub x-nurga tõttu, mis tekitab selle roosa halo serva. Neid üleni roosade ekraanide pilte ma olin näinud. |
Minu omal küll mingeid värvianomaaliaid pole märgata olnud. Ei servadel ega mujal. Olen seda päris hoolega jälginud, kuna ka varasemal pikalt kasutatud esimese põlvkonna Notel kippus vahel mõni värv rohkem esile tükkima. Üldiselt on sellisel asjal kaks põhjust. Kas on ekraan siis tõesti ise lootusetult vigane või, mis tõenäosem (ja mis oli ka mu varasema telefoni aeg ajalt esinenud värvianomaaliate põhjuseks, on värvide ja/või ekraani regulatsioon lihtsalt kusagilt paigast ära või ei toimi siis alati päris korrektselt selle eest vastutav automaatika. Just selle viimase tarvis üllitas Samsung siin hiljuti ka mingi spetsiaalse uuenduse, pole ainult veel kuulda olnud, milline on olnud selle kasutegur.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
05.05.2017 00:40:22
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Minu "roosa" küsimus oli just sellest tingitud, et ainult kumera serva peal oli roosa, mitte seal, kus ekraan sirge/tasapinnaline on, et vbl seal kurvi kohas valgus murdub x-nurga tõttu, mis tekitab selle roosa halo serva. Neid üleni roosade ekraanide pilte ma olin näinud. |
Mul alguses oli niisama silmaga nähtavalt terve ekraan roosa. Peale kalibreerimist ja lisaks settingute näppimist enam silmaga nähtavalt roosa ei ole - ainult ääred. Siis saab muidugi roosakast toonist aru, kui mõni teine telefon kõrval on, kuid üldiselt ei sega.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
05.05.2017 08:27:04
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
| Minu "roosa" küsimus oli just sellest tingitud, et ainult kumera serva peal oli roosa, mitte seal, kus ekraan sirge/tasapinnaline on, et vbl seal kurvi kohas valgus murdub x-nurga tõttu, mis tekitab selle roosa halo serva. Neid üleni roosade ekraanide pilte ma olin näinud. |
Mul alguses oli niisama silmaga nähtavalt terve ekraan roosa. Peale kalibreerimist ja lisaks settingute näppimist enam silmaga nähtavalt roosa ei ole - ainult ääred. Siis saab muidugi roosakast toonist aru, kui mõni teine telefon kõrval on, kuid üldiselt ei sega. |
Eestikeelsel: Seaded > Ekraan > Ekraani režiim, seal kerid täiesti alla ja valid > Ekraani serva värvide tasakaal. Jahedast soojani 5 astet, sellega saab serva roosat maha.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
09.05.2017 08:32:37
|
|
|
| Kas keegi on saanud edge lightingu ka tööle, endal ei anna ükski rakendus teavitusi, lugenud terve googli juba läbi ja tundub et neid probleeme esineb paljudel.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
09.05.2017 12:37:31
|
|
|
Mõnel töötab, paljudel mitte, kes on parandanud sellega, et tõmmanud mingi lisa rakenduse selleks. Kes saanud igasugu vahemälu tühjendustega hakkama ja kes lihtsalt posinud
Ma olen kõik trikid ära proovinud peale lisarakenduste, sest see funktsionaalsus peaks siiski töötama ise. Samsungi ametlikus foorumis on ka jutt, et tegeletakse asja uurimisega. Eks siis peab ootama ja lootma, et tuleb mõni parandus.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
09.05.2017 19:56:14
|
|
|
Mul edge lightning täitsa töötab
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
09.05.2017 19:58:38
|
|
|
| Mul helistamisega töötab, aga teadetega mitte.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
09.05.2017 22:38:36
|
|
|
Bluetooth 5.0 on küll täielik pettus. Eelis 4.3 ees on täiesti olematu, vähemalt leviala osas....
Minu jaoks oli omajagu ostuargument kuna lootsin et saan kodus telefoni kuskile esikusse jätta ja kõned/teated läbi nutikellla vastu võtta. Reklaamitud 2x parema levi asemel ei ole meetrit kah juurde tulnud....
viimati muutis 10Fold 09.05.2017 22:41:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.05.2017 22:40:09
|
|
|
Kas teine pool on ka 5.0?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
09.05.2017 22:45:54
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Kas teine pool on ka 5.0? |
Fck ma lootsin et saatjast piisab. Nüüd siis loen
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DayDream
HV veteran

liitunud: 27.04.2008
|
10.05.2017 08:11:39
|
|
|
| kqpahv, kui vastuvõtja 5.0 pole, siis leviala osas eelist pole, aga ise olen kasutanud seda eelist, et nii enda kui naise klapid korraga järgi ühendanud - hea trennis sama muusikat kuulata.
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
10.05.2017 11:07:55
|
|
|
| See mind ära pettis jah, et nägin reviewsi kus vana standardit kasutavate kõlarite peal demonstreeriti uut "dual play" funktsionaalsust. Eeldasin et ju on siis backwards compatible...
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.05.2017 11:14:06
|
|
|
| tsitaat: |
Eeldasin et ju on siis backwards compatible...
|
Aga ongi ju
Näiteks usb 3.0 augus töötab ka usb 2.0, aga kiirus jääb ikka samaks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
10.05.2017 12:28:54
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Eeldasin et ju on siis backwards compatible...
|
Aga ongi ju
Näiteks usb 3.0 augus töötab ka usb 2.0, aga kiirus jääb ikka samaks  |
Njah...
Keegi edukalt mõnda muud navbar'i kasutab s8'l ? Tahaks notification bar ja app switcher nuppe navbari saada aga ei leia hetkel ühtegi töötavat lahendust.
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
10.05.2017 13:25:47
df |
|
|
Ma tahan seda s8+ vaid ekraani pärast, sest S7 rahuldab kõik muu vajaduse, aga kas on mõtet minna üle S7 edgelt vaid pelgalt ekraani pärast, mmm... Pmst on selline telefon nüüd olemas, mida ma unistasin et oleks, kui ostsin S4. Et oleks ekraani hästi palju.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
10.05.2017 13:29:39
|
|
|
https://www.am.ee/ettevaatust-kust-Samsungi-ostad
| tsitaat: |
Samsungil on Baltimaades ostetud seadmetele tore teenus - Galaxy Care, mis kindlustab sinu värskelt ostetud seadmel kuueks kuuks esi- ja tagapaneeli klaasi purunemise ning veekahjustuste vastu. Galaxy S6, S7, S8 puhul tuleb lausa Samsungi poolt saadetud kuller seadmele järgi ja toob tagasi, kui mobiil on korras.
Tingimuseks on seadme registreerimine Galaxy Care äpi kaudu 30 päeva jooksul peale ostu.
Eraldi klausel on aga seal Baltimaade päritolu telefon, mille osas keegi ei mõtlegi midagi kahtlustada, kui telefon on ostetud Eestist, mis teatavasti asubki Baltikumis. Paraku osad veebipoed kasutavad tarnijaid mujalt, kui siit. Ka osades letipoodides on seadmed teise päritoluga, nagu selgus ühe segaduses Klicki poe kliendiga, kes ostis endale pea 100 € odavamalt Galaxy S7 nutitelefoni ning avastas enda üllatuseks, et Galaxy Care programmile see ei kvalifitseeru. |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
10.05.2017 13:36:09
|
|
|
| klickis vist jah paljud telefonid Saksa päritolu? Endal oli kunagi mingi Sony, mis oli ka Klicki letilt ostetud ja väikse uurimise käigus selgus, et Saksamaalt toodud.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
11.05.2017 11:03:19
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Euronics müüs ka vist mingit x-päritolu telefone. Kui ostsid 2 tk, siis võisid vabalt saada stiilis ühe poola ja teise hispaania turu variandi. |
Varasemat ei tea, kuid vähemalt S7 alates on Euronics küll vaid õige regiooni Samsunge müünud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
11.05.2017 11:17:20
|
|
|
| See kindlustus ongi ju upsell, ilma kindlustuseta odavam, koos kindlustusega kallim.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tohoh
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2010
|
11.05.2017 15:09:35
|
|
|
| Euronicsis pakutavate mudelinumbrid lõpevad ...SEB.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maq85
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2011
|
13.05.2017 07:58:46
|
|
|
Kas on mingi võimalus lukustada 4G ja 3G?
Lihtsalt väsitav on koguaeg rääkida sedasi, et keegi ei kuule enam, kui telefon valib mingi 1G võrgu.
Ainult 3G ka ei soovi, sest milleks meil need 4G võrgud on. Probleem on Elisa võrgus.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
13.05.2017 08:12:19
|
|
|
Setingutes sellist valikut pole aga Play stores 1001 appi mis antud võimalust pakuvad
Aga vaata et Telia klient oled kindlasti, sest teised operaatorid kõnesi üle 4G ei toeta !
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
13.05.2017 14:11:51
|
|
|
| maq85 kirjutas: |
Kas on mingi võimalus lukustada 4G ja 3G?
Lihtsalt väsitav on koguaeg rääkida sedasi, et keegi ei kuule enam, kui telefon valib mingi 1G võrgu.
Ainult 3G ka ei soovi, sest milleks meil need 4G võrgud on. Probleem on Elisa võrgus.
 |
Niiet jah, ära 4G lukustust soovi, kõned läbi ei tule siis ja oled teiste jaoks välja lülitatud hoopis.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maq85
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2011
|
13.05.2017 14:24:07
|
|
|
| Tänud vastuse eest, peab siis edasi kannatama :S
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fuzzz
HV vaatleja
liitunud: 23.10.2004
|
13.05.2017 23:21:12
|
|
|
Kas keegi punase display erroriga telefone ka välja vahetab või käib asi nagu ikka ...saadame garantiisse ootad 2 nädalat ja midagi ei tehta...
_________________ küsija suu pihta ei lööda... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
14.05.2017 00:29:10
|
|
|
| fuzzz kirjutas: |
| Kas keegi punase display erroriga telefone ka välja vahetab või käib asi nagu ikka ...saadame garantiisse ootad 2 nädalat ja midagi ei tehta... |
*kuni 2 kuud ja kuna telefonil on kriimud, siis garantii ei kehti. Omal läbi kogetud see tsirkus. Ahjaa 20e on telefoni seisukorra hindamine ka sinna juurde.
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fuzzz
HV vaatleja
liitunud: 23.10.2004
|
14.05.2017 16:16:27
|
|
|
| mikk55 kirjutas: |
| fuzzz kirjutas: |
| Kas keegi punase display erroriga telefone ka välja vahetab või käib asi nagu ikka ...saadame garantiisse ootad 2 nädalat ja midagi ei tehta... |
*kuni 2 kuud ja kuna telefonil on kriimud, siis garantii ei kehti. Omal läbi kogetud see tsirkus. Ahjaa 20e on telefoni seisukorra hindamine ka sinna juurde. |
Njah...nagu ikka...seda ma arvasin...muu maailm ikka vahetab välja kui antud viga küljes...
_________________ küsija suu pihta ei lööda... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
14.05.2017 16:21:27
|
|
|
update pidi ju ära parandama
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fuzzz
HV vaatleja
liitunud: 23.10.2004
|
15.05.2017 00:10:07
|
|
|
| hondaa kirjutas: |
update pidi ju ära parandama  |
Kasutan oma S6-l screenmodes BASIC setingut....see ADAPTIVE DISPLAY pole minu jaoks...eelistan naturaalseid värve mitte nö DYNAMIC settingut kus kõik värvid põhja keeratud.
Kui update ka BASIC display mode tuleks oleks asi teine.
Noh elame näeme kiiret pole hetkel S6 ideaalses töökorras kuid S8 käes hoides tundus S6 juba veidi ajalooluse hõnguga pill.
Palun jagage kogemusi kas on probleeme displayga.
_________________ küsija suu pihta ei lööda... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rosco
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
16.05.2017 08:03:18
|
|
|
Kes nurjatu selle sõrmejäljelugeja S8 tahakaanele pani. Kui sellele vajutan ja telefoni ümber pööran, siis on telefon juba ise oma elu elanud, avades mingeid appe või näidates seda pilti mida pole vaja. Ja hommikul ei tundnud näotuvastus mind ära.
...edit, nüüd tundis ära.
_________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.05.2017 10:26:06
|
|
|
| tumbuser, kui sa näpu sellele asetad, siis ära hoia teisi näppe ekraanil. Kuna avamine käib välkkiirelt, siis teised näpud hakkavadki asju avama ju.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|