Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S8 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2017 11:26:03 vasta tsitaadiga

tiitise, tõenäoliselt samad, mis S7-l

Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 04.05.2017 12:07:51 vasta tsitaadiga

tiitise kirjutas:

Loe seda lauset mida mario20031 kirjutas: Seda rakendust karbist võttes ei ole.
Sa saad nüüd millestki väga valesti aru - Play Storest rakenduste installimine pole tarkvara või seadme mingite omaduste muutmine. AdHell oli küll installitud play storest, kuid seade oli tehase kujul - stock tarkvara & kernel ning rootimata.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madoc
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2017 13:52:32 vasta tsitaadiga

Suvalise äppi probleem ja telefon lastakse virtsaga üle. Kõrge tase. thumbs_up.gif
mario20031 kirjutas:
Sa saad nüüd millestki väga valesti aru - Play Storest rakenduste installimine pole tarkvara või seadme mingite omaduste muutmine. AdHell oli küll installitud play storest, kuid seade oli tehase kujul - stock tarkvara & kernel ning rootimata.

Kui äpp mõjutab seadme omadusi, siis on seade süüdi?

Pole esimene kord:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2017 14:44:19 vasta tsitaadiga

No ei ole kuidagi moodi edasiminek, vana S6 Edge+ oli oluliselt käepärasem - vajab veel pikemat pöialt kui E+, käes on libedam ja ebamugavam, home nupu kadumine on isiklikult vastukarva, Bixby on pointless ning rääkige mis te räägite, kuid sõrmejäljelugeja asukoht on ikka paras feil. Ostsin kaasa originaal läbipaistva taguse mis eraldab lugeja kaamerast, kuid sinna näpu vinnamine on omaette ettevõtmine.

Vastukaaluks - disain on ikka paganama edev ja ilmselt päästab see Samsungi ning Telia päeva icon_lol.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 04.05.2017 19:16:45 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Play Storest rakenduste installimine pole tarkvara või seadme mingite omaduste muutmine.

Kus Sa küll elanud oled! Play Storest pole mingit probleemi mõne äpiga isegi peoga viiruseid kaasa saada, rääkimata kõiksugu muust rämpsust, mis kõik kokkuvõttes võivad Su seadme omadusi ja tarkvara mitte ainult muuta vaid need täiega pange keerata nii, et aitab vaid täielik mälu puhastamine koos tehaseseadete taastamisega. Isegi tavaliselt üliturvaliseks peetav iOs pole selliste äpiprobleemide eest täielikult kaitstud, Sina aga eeldad seda hetkel igasuguste häkkerite ja kräkkerite lemmik OS-ilt! Mamma mia!!! Nii, et kui tahad mõnd uut äppi kasutada, pead olema ka valmis kõikvõimalikeks üllatusteks ja kui seni normaalselt töötanud seadmes mingit probleemid tekivad siis ikka esmalt põhjust otsima oma enda lisatust/muudetust ja kui muud lahendust pole, siis selliste probleemsete äppide kasutamisest lihtsalt loobuma või neile siis mõne muu alternatiivi leidma. Äppe on mustmiljon, tihti võib leida isegi parema kui see, millele esmalt pilk pidama jäi. Isiklikult tõstsin oma vanad ammu end tõestanud äpid uude telefoni ringi ja seni olen oma S8 Plussi üksnes nautinud, mida pole suutnud tumestada isegi mõned väiksed süsteemse tarkvara kiiksud, mis pole aga veel iseenesest puudused vaid ei sobitu lihtsalt mu varasemate harjumustega teatud asju teha. Aga selliseks puhuks meil ju elukestev õpe ongi icon_lol.gif !
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2017 20:29:21 vasta tsitaadiga

Sattusin täna Kristiine Euronicsis ühte S8-t näppima. Ilusad roosad servad ekraanil. Kas see on kõigi edge-tüüpi ekraanide teema või seal vigane isend?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2017 20:49:44 vasta tsitaadiga

google räägib ,et neil ongi mingi kala värvidega

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2017 20:58:01 vasta tsitaadiga

Kas te käesolevat teemat ennast üldse ei loe või on lihtsalt haugi mälu?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2017 21:01:36 vasta tsitaadiga

mõtlen ka siin poodi näppima minna ja äkki isegi ära osta. Kas tavalistel S8'tel on see punase ekraani teema meie regiooni telefonidel ka levinud mure?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2017 21:04:34 vasta tsitaadiga

no see teema on mingit adhell jura täis , ei viitsi seda ausaltöelda lugeda jah
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 04.05.2017 21:11:03 vasta tsitaadiga

Nüüd küsimus kohalikele ja sooviks ausat vastust, mis ei ole suunatud olukorrast, et 900€ on lendu lastud icon_smile.gif
Kas olete ostuga rahul?
Mõtlen tõsiselt oma Note4 S8+ vastu vahetada. Note 4 sai võetud, sest oli vaja palju pliiatsit kasutada, nüüd aga see vajadus kadunud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tohoh
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2017 21:20:45 vasta tsitaadiga

Mina olen S8 Plusiga rahul. Aku kestab ikka tõesti hästi - päeva kestab aktiivse näppimisega täiesti vabalt .Silikoonümbrisega püsib peos hästi.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 04.05.2017 21:23:55 vasta tsitaadiga

Ise olen juba vist S2 tulekust saadik kasutanud kõiki mudeleid rahakoti kaantega kasutanud. Ei mäletagi enam millal viimati rahakotti kasutasin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2017 22:36:47 vasta tsitaadiga

Minu "roosa" küsimus oli just sellest tingitud, et ainult kumera serva peal oli roosa, mitte seal, kus ekraan sirge/tasapinnaline on, et vbl seal kurvi kohas valgus murdub x-nurga tõttu, mis tekitab selle roosa halo serva. Neid üleni roosade ekraanide pilte ma olin näinud.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 04.05.2017 23:57:40 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Minu "roosa" küsimus oli just sellest tingitud, et ainult kumera serva peal oli roosa, mitte seal, kus ekraan sirge/tasapinnaline on, et vbl seal kurvi kohas valgus murdub x-nurga tõttu, mis tekitab selle roosa halo serva. Neid üleni roosade ekraanide pilte ma olin näinud.

Minu omal küll mingeid värvianomaaliaid pole märgata olnud. Ei servadel ega mujal. Olen seda päris hoolega jälginud, kuna ka varasemal pikalt kasutatud esimese põlvkonna Notel kippus vahel mõni värv rohkem esile tükkima. Üldiselt on sellisel asjal kaks põhjust. Kas on ekraan siis tõesti ise lootusetult vigane või, mis tõenäosem (ja mis oli ka mu varasema telefoni aeg ajalt esinenud värvianomaaliate põhjuseks, on värvide ja/või ekraani regulatsioon lihtsalt kusagilt paigast ära või ei toimi siis alati päris korrektselt selle eest vastutav automaatika. Just selle viimase tarvis üllitas Samsung siin hiljuti ka mingi spetsiaalse uuenduse, pole ainult veel kuulda olnud, milline on olnud selle kasutegur.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 05.05.2017 00:40:22 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Minu "roosa" küsimus oli just sellest tingitud, et ainult kumera serva peal oli roosa, mitte seal, kus ekraan sirge/tasapinnaline on, et vbl seal kurvi kohas valgus murdub x-nurga tõttu, mis tekitab selle roosa halo serva. Neid üleni roosade ekraanide pilte ma olin näinud.
Mul alguses oli niisama silmaga nähtavalt terve ekraan roosa. Peale kalibreerimist ja lisaks settingute näppimist enam silmaga nähtavalt roosa ei ole - ainult ääred. Siis saab muidugi roosakast toonist aru, kui mõni teine telefon kõrval on, kuid üldiselt ei sega.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2017 08:27:04 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Dijital kirjutas:
Minu "roosa" küsimus oli just sellest tingitud, et ainult kumera serva peal oli roosa, mitte seal, kus ekraan sirge/tasapinnaline on, et vbl seal kurvi kohas valgus murdub x-nurga tõttu, mis tekitab selle roosa halo serva. Neid üleni roosade ekraanide pilte ma olin näinud.
Mul alguses oli niisama silmaga nähtavalt terve ekraan roosa. Peale kalibreerimist ja lisaks settingute näppimist enam silmaga nähtavalt roosa ei ole - ainult ääred. Siis saab muidugi roosakast toonist aru, kui mõni teine telefon kõrval on, kuid üldiselt ei sega.

Eestikeelsel: Seaded > Ekraan > Ekraani režiim, seal kerid täiesti alla ja valid > Ekraani serva värvide tasakaal. Jahedast soojani 5 astet, sellega saab serva roosat maha.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 09.05.2017 08:32:37 vasta tsitaadiga

Kas keegi on saanud edge lightingu ka tööle, endal ei anna ükski rakendus teavitusi, lugenud terve googli juba läbi ja tundub et neid probleeme esineb paljudel.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2017 11:32:03 vasta tsitaadiga

Paistab, et S8 peal ikka töötab edge lighting

Link

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s8/help/edge-lighting-question-display-t3593034
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 09.05.2017 12:37:31 vasta tsitaadiga

Mõnel töötab, paljudel mitte, kes on parandanud sellega, et tõmmanud mingi lisa rakenduse selleks. Kes saanud igasugu vahemälu tühjendustega hakkama ja kes lihtsalt posinud icon_smile.gif
Ma olen kõik trikid ära proovinud peale lisarakenduste, sest see funktsionaalsus peaks siiski töötama ise. Samsungi ametlikus foorumis on ka jutt, et tegeletakse asja uurimisega. Eks siis peab ootama ja lootma, et tuleb mõni parandus.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 09.05.2017 19:56:14 vasta tsitaadiga

Mul edge lightning täitsa töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 09.05.2017 19:58:38 vasta tsitaadiga

Mul helistamisega töötab, aga teadetega mitte.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2017 22:38:36 vasta tsitaadiga

Bluetooth 5.0 on küll täielik pettus. Eelis 4.3 ees on täiesti olematu, vähemalt leviala osas....

Minu jaoks oli omajagu ostuargument kuna lootsin et saan kodus telefoni kuskile esikusse jätta ja kõned/teated läbi nutikellla vastu võtta. Reklaamitud 2x parema levi asemel ei ole meetrit kah juurde tulnud....


viimati muutis 10Fold 09.05.2017 22:41:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2017 22:40:09 vasta tsitaadiga

Kas teine pool on ka 5.0?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2017 22:45:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kas teine pool on ka 5.0?



Fck ma lootsin et saatjast piisab. Nüüd siis loen icon_lol.gif
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2017 08:11:39 vasta tsitaadiga

kqpahv, kui vastuvõtja 5.0 pole, siis leviala osas eelist pole, aga ise olen kasutanud seda eelist, et nii enda kui naise klapid korraga järgi ühendanud - hea trennis sama muusikat kuulata.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2017 11:07:55 vasta tsitaadiga

See mind ära pettis jah, et nägin reviewsi kus vana standardit kasutavate kõlarite peal demonstreeriti uut "dual play" funktsionaalsust. Eeldasin et ju on siis backwards compatible...
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2017 11:14:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Eeldasin et ju on siis backwards compatible...

Aga ongi ju icon_smile.gif
Näiteks usb 3.0 augus töötab ka usb 2.0, aga kiirus jääb ikka samaks icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2017 12:28:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Eeldasin et ju on siis backwards compatible...

Aga ongi ju icon_smile.gif
Näiteks usb 3.0 augus töötab ka usb 2.0, aga kiirus jääb ikka samaks icon_biggrin.gif


Njah... icon_biggrin.gif


Keegi edukalt mõnda muud navbar'i kasutab s8'l ? Tahaks notification bar ja app switcher nuppe navbari saada aga ei leia hetkel ühtegi töötavat lahendust.

Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2017 13:25:47 df vasta tsitaadiga

Ma tahan seda s8+ vaid ekraani pärast, sest S7 rahuldab kõik muu vajaduse, aga kas on mõtet minna üle S7 edgelt vaid pelgalt ekraani pärast, mmm... icon_idea.gif Pmst on selline telefon nüüd olemas, mida ma unistasin et oleks, kui ostsin S4. Et oleks ekraani hästi palju.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2017 13:29:39 vasta tsitaadiga

https://www.am.ee/ettevaatust-kust-Samsungi-ostad

tsitaat:
Samsungil on Baltimaades ostetud seadmetele tore teenus - Galaxy Care, mis kindlustab sinu värskelt ostetud seadmel kuueks kuuks esi- ja tagapaneeli klaasi purunemise ning veekahjustuste vastu. Galaxy S6, S7, S8 puhul tuleb lausa Samsungi poolt saadetud kuller seadmele järgi ja toob tagasi, kui mobiil on korras.
Tingimuseks on seadme registreerimine Galaxy Care äpi kaudu 30 päeva jooksul peale ostu.
Eraldi klausel on aga seal Baltimaade päritolu telefon, mille osas keegi ei mõtlegi midagi kahtlustada, kui telefon on ostetud Eestist, mis teatavasti asubki Baltikumis. Paraku osad veebipoed kasutavad tarnijaid mujalt, kui siit. Ka osades letipoodides on seadmed teise päritoluga, nagu selgus ühe segaduses Klicki poe kliendiga, kes ostis endale pea 100 € odavamalt Galaxy S7 nutitelefoni ning avastas enda üllatuseks, et Galaxy Care programmile see ei kvalifitseeru.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2017 13:36:09 vasta tsitaadiga

klickis vist jah paljud telefonid Saksa päritolu? Endal oli kunagi mingi Sony, mis oli ka Klicki letilt ostetud ja väikse uurimise käigus selgus, et Saksamaalt toodud.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2017 13:38:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Poest ostes on toote karbil mudelitähis, mis peab lõppema SEB tähekombinatsiooniga. Näiteks Samsung S7 SM-G930FZKASEB must ja ….DASEB kuldne ning SM-950FZKASEB - must S8.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2017 10:58:18 vasta tsitaadiga

Euronics müüs ka vist mingit x-päritolu telefone. Kui ostsid 2 tk, siis võisid vabalt saada stiilis ühe poola ja teise hispaania turu variandi.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2017 11:03:19 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Euronics müüs ka vist mingit x-päritolu telefone. Kui ostsid 2 tk, siis võisid vabalt saada stiilis ühe poola ja teise hispaania turu variandi.


Varasemat ei tea, kuid vähemalt S7 alates on Euronics küll vaid õige regiooni Samsunge müünud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2017 11:17:20 vasta tsitaadiga

See kindlustus ongi ju upsell, ilma kindlustuseta odavam, koos kindlustusega kallim.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tohoh
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2017 15:09:35 vasta tsitaadiga

Euronicsis pakutavate mudelinumbrid lõpevad ...SEB.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maq85
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2011




sõnum 13.05.2017 07:58:46 vasta tsitaadiga

Kas on mingi võimalus lukustada 4G ja 3G?
Lihtsalt väsitav on koguaeg rääkida sedasi, et keegi ei kuule enam, kui telefon valib mingi 1G võrgu.
Ainult 3G ka ei soovi, sest milleks meil need 4G võrgud on. Probleem on Elisa võrgus.
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2017 08:12:19 vasta tsitaadiga

Setingutes sellist valikut pole aga Play stores 1001 appi mis antud võimalust pakuvad icon_wink.gif

Aga vaata et Telia klient oled kindlasti, sest teised operaatorid kõnesi üle 4G ei toeta !
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2017 14:11:51 vasta tsitaadiga

maq85 kirjutas:
Kas on mingi võimalus lukustada 4G ja 3G?
Lihtsalt väsitav on koguaeg rääkida sedasi, et keegi ei kuule enam, kui telefon valib mingi 1G võrgu.
Ainult 3G ka ei soovi, sest milleks meil need 4G võrgud on. Probleem on Elisa võrgus.
icon_rolleyes.gif


Niiet jah, ära 4G lukustust soovi, kõned läbi ei tule siis ja oled teiste jaoks välja lülitatud hoopis.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maq85
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2011




sõnum 13.05.2017 14:24:07 vasta tsitaadiga

Tänud vastuse eest, peab siis edasi kannatama :S
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fuzzz
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 13.05.2017 23:21:12 vasta tsitaadiga

Kas keegi punase display erroriga telefone ka välja vahetab või käib asi nagu ikka ...saadame garantiisse ootad 2 nädalat ja midagi ei tehta...
_________________
küsija suu pihta ei lööda...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2017 00:29:10 vasta tsitaadiga

fuzzz kirjutas:
Kas keegi punase display erroriga telefone ka välja vahetab või käib asi nagu ikka ...saadame garantiisse ootad 2 nädalat ja midagi ei tehta...


*kuni 2 kuud ja kuna telefonil on kriimud, siis garantii ei kehti. Omal läbi kogetud see tsirkus. Ahjaa 20e on telefoni seisukorra hindamine ka sinna juurde.

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fuzzz
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 14.05.2017 16:16:27 vasta tsitaadiga

mikk55 kirjutas:
fuzzz kirjutas:
Kas keegi punase display erroriga telefone ka välja vahetab või käib asi nagu ikka ...saadame garantiisse ootad 2 nädalat ja midagi ei tehta...


*kuni 2 kuud ja kuna telefonil on kriimud, siis garantii ei kehti. Omal läbi kogetud see tsirkus. Ahjaa 20e on telefoni seisukorra hindamine ka sinna juurde.


Njah...nagu ikka...seda ma arvasin...muu maailm ikka vahetab välja kui antud viga küljes...

_________________
küsija suu pihta ei lööda...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2017 16:21:27 vasta tsitaadiga

update pidi ju ära parandama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fuzzz
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 15.05.2017 00:10:07 vasta tsitaadiga

hondaa kirjutas:
update pidi ju ära parandama icon_rolleyes.gif


Kasutan oma S6-l screenmodes BASIC setingut....see ADAPTIVE DISPLAY pole minu jaoks...eelistan naturaalseid värve mitte nö DYNAMIC settingut kus kõik värvid põhja keeratud.
Kui update ka BASIC display mode tuleks oleks asi teine.
Noh elame näeme kiiret pole hetkel S6 ideaalses töökorras kuid S8 käes hoides tundus S6 juba veidi ajalooluse hõnguga pill.
Palun jagage kogemusi kas on probleeme displayga.

_________________
küsija suu pihta ei lööda...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2017 13:15:43 vasta tsitaadiga

https://androidcommunity.com/6gb-ram-variant-of-galaxy-s8-now-available-in-hong-kong-20170514/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rosco
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 15.05.2017 18:25:28 vasta tsitaadiga

Kuna teen päris tööd, mitte ei liiguta arvuti hiirt päevotsa, siis mu telefonid enamasti lõpetavad tükkidena. S8-le võtsin ebayst need kaitsed: Ekraanile see http://www.ebay.co.uk/itm/PROTECTION-FILM-3D-IN-TEMPERED-GLASS-FOR-SAMSUNG-GALAXY-S8-AND-S8-PLUS-/122462940411?var=422920075006&hash=item1c835c2cfb:g:vosAAOSwVm5Y~2Kh ja telefonile ümber see http://www.ebay.co.uk/itm/Shockproof-Rugged-Thinnest-Ultra-Thin-PC-Case-Cover-for-Samsung-Galaxy-S8-Plus-/252895864200?var=&hash=item3ae1c4a588:m:mwUmkr7uyHXe3LkwuopVcIw

Kui kellelgi veel vaja ,siis julgen neid soovitada. Ümbris on tõesti õhuke ja sobib ideaalselt. Kaitseklaas samuti tiptop. Eks originaal asjad etemad ,aga ebay kraami kohta need väga super.

Kase, nagunii loed seda, saad ka lingid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2017 08:03:18 vasta tsitaadiga

Kes nurjatu selle sõrmejäljelugeja S8 tahakaanele pani. Kui sellele vajutan ja telefoni ümber pööran, siis on telefon juba ise oma elu elanud, avades mingeid appe või näidates seda pilti mida pole vaja. Ja hommikul ei tundnud näotuvastus mind ära.
...edit, nüüd tundis ära. icon_rolleyes.gif

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2017 10:26:06 vasta tsitaadiga

tumbuser, kui sa näpu sellele asetad, siis ära hoia teisi näppe ekraanil. Kuna avamine käib välkkiirelt, siis teised näpud hakkavadki asju avama ju.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S8 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.