|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mida arvad sina EV kaitseväe ajateenistusest? |
| Kokkuvõttes oli kasulik/huvitav aeg |
|
38% |
[ 171 ] |
| Kokkuvõttes oli mõttetu ja kahetsen |
|
13% |
[ 62 ] |
| Pole läbinud ajateenistust |
|
47% |
[ 212 ] |
|
| hääli kokku : 445 |
|
| autor |
|
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
25.01.2016 10:38:37
|
|
|
Valvejoodik, Eesti oleks võinud ikka need Saksa soomukid euro tükist vastu võtta, rongi pealt otse Kuusakoski viia ja alles siis need Hollandi omad osta
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
25.01.2016 10:48:10
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
Valvejoodik, Eesti oleks võinud ikka need Saksa soomukid euro tükist vastu võtta, rongi pealt otse Kuusakoski viia ja alles siis need Hollandi omad osta  |
teeme HV ühistellimuse, võtame kõik ära.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
25.01.2016 10:57:00
|
|
|
Linnamaasturi asendamiseks peaks M113 derivaat sobima küll.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
25.01.2016 11:01:22
|
|
|
| Nende rajapüssidega ei asendata ju midagi? Lihtsalt formeeritakse uued üksused...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
25.01.2016 19:35:58
|
|
|
| Smati kirjutas: |
| Nende rajapüssidega ei asendata ju midagi? Lihtsalt formeeritakse uued üksused... |
Mu kommentaar oli mõeldud HV ühishanke pihta.
Mis puudutab toetussoomukite hankesse, siis minuarust ühisele põhjale ssteemi rajamine on mõistlik, väiksem logistiline koormus. Kuigi jah, vaid üks varuosade tootja võib osutuda potentsiaalselt problemaatiliseks, siiski, see ei tee täiesti aegunud ning vanarauana ladustatud tehnika ostmist karvavõrd paremaks ideeks.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
25.01.2016 20:49:10
|
|
|
Muidugi KLi meestele putitamiseks ja soomuse pakkumiseks oleks need M557d küll sobinud. Eriti kui pea tasuta kätte saavad...
Lätlastel läks vist küll selle tehingu peale silm lõkkele, neil kombeks ju igasugu pahna osta
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grayzag
HV kasutaja
liitunud: 24.01.2012
|
26.01.2016 11:41:25
|
|
|
Sain eile kutse arstlikku komisjoni 22. Veebruariks.
Probleem selles, et elan Vietnamis ja 27 päevaga sinna kohe kindlasti ei jõua - mis ma tegema peaksin? Saatsin kirja KRA-le, saan midagi veel teha?
Nimelt soovitas mul kohalik politsei riigist mitte lahkuda ca 2 nädalat tagasi ja 1,100 € lennupiletitele üheks päevaks Tallinnas poleks nagunii kõige ahvatlevam pakkumine.
_________________ Hello world |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
26.01.2016 11:44:18
|
|
|
| tsitaat: |
soovitas mul kohalik politsei riigist mitte lahkuda
|
Millega hakkama said
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
26.01.2016 11:45:41
|
|
|
Grayzag, kirjutadki KRA-le, et sorri, oled vietnamis uurimise all/"person of interest" (sest miks muidu politsei soovitab mitte lahkuda) ja saadad võimalusel mingi tõestuse (kasvõi skännitud kohaliku politsei paberid).
Sellisel juhul saad pikenduse ja, sõltuvalt millega sa seal vietnamis hakkama said, vb isegi püsiva vabastuse...
E: ofc, uurimise all olles tasuks välisministeeriumit/konsulit/saadikut teavitada - sellisel juhul on KRA-ga suhtlemine isegi lihtsam (viitad juba teavitatud inimese/insitutsiooni poole).
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grayzag
HV kasutaja
liitunud: 24.01.2012
|
26.01.2016 11:48:29
|
|
|
Väidetavalt mu korteri omanikul puudus litsents, et välismaalasele korterit rentida. Seetõttu olin "registreerimata" kolm kuud ja tahavad selle eest trahvi teha. Politseionudel siin pole aga autoriteeti (ega inglisekeele oskust), et minuga tegeleda, seega protsess venib julmalt. Öeldi, et kuni asi lõpetatud, ära riigist lahku. Ilmselgelt kirjutasin ka suursaadikule, välisministeeriumisse ja rääkisin ka Eesti aukonsuliga kui probleemid algasid
_________________ Hello world |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
26.01.2016 11:50:16
|
|
|
Võid komisjoni üle ka lasta, maksad trahvi selle eest lihtsalt.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rixk
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.06.2004
|
26.01.2016 12:17:03
|
|
|
| Grayzag kirjutas: |
Sain eile kutse arstlikku komisjoni 22. Veebruariks.
Probleem selles, et elan Vietnamis ja 27 päevaga sinna kohe kindlasti ei jõua - mis ma tegema peaksin? Saatsin kirja KRA-le, saan midagi veel teha?
Nimelt soovitas mul kohalik politsei riigist mitte lahkuda ca 2 nädalat tagasi ja 1,100 € lennupiletitele üheks päevaks Tallinnas poleks nagunii kõige ahvatlevam pakkumine. |
http://www.kra.ee/ajateenistus/arstlik-komisjon/
"Kutsealusele ja reservis olevale isikule makstakse hüvitist arstlikus komisjonis, täiendaval arstlikul läbivaatusel või terviseuuringul viibimisega seotud sõidu- ja toidukulu katteks, kui komisjon on ettenähtud ulatuses läbitud.
Hüvitise saamiseks tuleb arstlikus komisjonis esitada Kaitseressursside Ametile taotlus."
Küsi lennupiletite hüvitamise kohta. Ma arvan, et kui nad 1.1k eurosest sõidukulust kuulevad, kaob neil endil tahtmine sind arstlikus komisjonis näha.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
26.01.2016 12:18:41
|
|
|
rixk, mäletamist mööda on see hüvitis suurusjärgus 10 eurot.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rixk
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.06.2004
|
26.01.2016 12:31:05
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| rixk, mäletamist mööda on see hüvitis suurusjärgus 10 eurot. |
Jah, sul on õigus. Huvitav, et KRA lehel piirmäärasid ei mainita, sellepärast väga ise ka ei otsinud enne.
https://www.riigiteataja.ee/akt/13359918
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
26.01.2016 12:47:34
|
|
|
Huvitav ,et enne Vietnami siirdumist ei olnud teadlik kaitseväekohuslaseks olemisest
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
26.01.2016 12:48:53
|
|
|
§ 3. Hüvitise ulatus
(4) Kui arstlikus komisjonis osaleb kutsealune või reservis olev isik, kelle elukoht rahvastikuregistri andmetel arstliku komisjoni kutse saatmise hetkel on välisriigis, on tervisenõuetele vastavuse hindamisel arstlikus komisjonis ja kutsealuse kutsesobivuse hindamisel ning täiendaval arstlikul läbivaatusel või uuringul viibimisega seotud hüvitise ulatus 70 eurot.
Kehtiv redaktsioon: https://www.riigiteataja.ee/akt/101022013003
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grayzag
HV kasutaja
liitunud: 24.01.2012
|
26.01.2016 12:58:10
|
|
|
| prtv kirjutas: |
| Võid komisjoni üle ka lasta, maksad trahvi selle eest lihtsalt. |
Trahvi ülemmäär olevat 640 € - küsimus selles, kui tihti nad seda mulle teha tohivad?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
26.01.2016 13:11:28
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Erik_Est kirjutas: |
Huvitav ,et enne Vietnami siirdumist ei olnud teadlik kaitseväekohuslaseks olemisest  |
Et peaks terve nooruspõlve Eestimaal veetma, kuna ajateenistuse kohustus?
Jah, loomulikult saaks minna pärast kooli, vabatahtlikult, kuid paljud (loe: enamus) seda ei tee. Meie rühmast võib-olla paar nägu olid vabatahtlikud, ülejäänud ikka kutsuti. |
No sellisel juhul tulebki kutse peale kohale tulla oma kuludega - kui varem vabatahtlikult ei läinud.
Kole aga nii on.
Või siis püüad kompromissi saavutada KRAga. Või lased lihtsalt üle - ja saad trahvi ning lõpuks vist lausa sundtoomise vmt teoreetiliselt.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
26.01.2016 13:52:51
|
|
|
| Grayzag kirjutas: |
| prtv kirjutas: |
| Võid komisjoni üle ka lasta, maksad trahvi selle eest lihtsalt. |
Trahvi ülemmäär olevat 640 € - küsimus selles, kui tihti nad seda mulle teha tohivad? |
Iga kord kui kutsuvad kuni vanuse kukkumiseni - kui ei otsustata aresti kohaldada.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
26.01.2016 14:16:38
|
|
|
| superior kirjutas: |
§ 3. Hüvitise ulatus
(4) Kui arstlikus komisjonis osaleb kutsealune või reservis olev isik, kelle elukoht rahvastikuregistri andmetel arstliku komisjoni kutse saatmise hetkel on välisriigis, on tervisenõuetele vastavuse hindamisel arstlikus komisjonis ja kutsealuse kutsesobivuse hindamisel ning täiendaval arstlikul läbivaatusel või uuringul viibimisega seotud hüvitise ulatus 70 eurot.
Kehtiv redaktsioon: https://www.riigiteataja.ee/akt/101022013003 |
KRA ei võta iga kord andmeid rahvastikuregistrist (reservistide puhul on seis veel hullem - teatad neile oma tegeliku elukoha mis on ka rahvastikuregistris mainitud tegelik elukoht, kuid kutse tuleb jumal teab kuhu), korduv kogemus kus kirjad tulevad üle-üle-eelmisele aadressile (õnneks kontakt olemas ja paberid kätte saadud).
Reaalselt parim lahendus on kutse saamisel kohe ühendust võtta ja selgitada, kui mingid takistused on (ja aeg-ajalt harrastatakse vaid mõne nädala jagu ette teatamist - sõltuvalt perioodist ei ole tihti võimalik mõistliku hinnaga reise saada või ei ole üldse kohti lennukites) - tean vaid kaht juhtumit, kus ametnik oli totaalne m*nn, kuid need asjad lõppesid lihtsalt ametnikust möödaminekuga ja tolle ülemusega kontakti võttes (no kui ametnik raiub, et Norra firma *peab* andma puhkust seoses reservkogunemisega, sest Eesti seadus nii nõuab... mis teha).
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
27.01.2016 23:12:26
|
|
|
| Mind kunagi kutsusid, aga viimasel hetkel ei olnud mul võimalik minna. Ei hakanud kellelegi teatama ka. Mingeid sanktsioone ei ole järgnenud. Samas mu vennale tehti 300€ ringis, kui ta Austraalias viibis ja püüdis selgitada, et ei saa kusagile tulla, kuna tal seal lepinguline töö vaja lõpetada.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cracker
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.08.2007
|
27.01.2016 23:56:58
|
|
|
| Helista paberite peal olevale numbrile, õpetab, kuidas eesti.ee-s avaldus teha arstliku komisjoni edasilükkamiseks. Kirjutad sinna põhjenduse ja lükkavad edasi. Ma ise teatasin ~4-5 päeva enne komisjoni, et ei saa tulla (koolis pandi eksam samale päevale) ning lükati kuu aega edasi (2 päeva peale taotluse tegemist tuli uus kutse uue kuupäevaga).
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webromps
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
28.01.2016 22:06:33
|
|
|
Kutsuti see aasta jälle RÕK-ile(eelmine aasta sai ka käidud). Aga jäid loetud päevad oma kutsega hiljaks. Ei venitanud 120 päeva täis kuidagi
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.01.2016 22:50:52
|
|
|
hmm... peaks ka neile kirja saatma. Tahaks see aasta jälle vabatahtlikuna minna... kolm nädalat pingevaba puhkust ja üksuse juhtimist
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kontakt
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2007
|
28.01.2016 23:45:04
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
hmm... peaks ka neile kirja saatma. Tahaks see aasta jälle vabatahtlikuna minna... kolm nädalat pingevaba puhkust ja üksuse juhtimist  |
Moppi lükkad 3 nädalat.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.01.2016 23:55:06
|
|
|
| Kindlasti mitte
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
29.01.2016 08:44:19
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Mind kunagi kutsusid, aga viimasel hetkel ei olnud mul võimalik minna. Ei hakanud kellelegi teatama ka. Mingeid sanktsioone ei ole järgnenud. Samas mu vennale tehti 300€ ringis, kui ta Austraalias viibis ja püüdis selgitada, et ei saa kusagile tulla, kuna tal seal lepinguline töö vaja lõpetada. |
Kurb ,et töölepingust kinnipidamist välisriigis peetakse täitmise vääriliseks kohustuseks aga ajateenistust rahva ja riigi ees mitte.
Ega see muidugi midagi uudset ei ole. Võikski ju jätta üldiselt asjad Eestis ajamatta aga kummaline on see,et vahel hakkavad inimesed (ja nad hakkavad),kes ei taha riigile makse maksta või aega teenida ,nõudma riigipoolsete kohustuste täitmist.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
30.01.2016 20:03:20
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
hmm... peaks ka neile kirja saatma. Tahaks see aasta jälle vabatahtlikuna minna... kolm nädalat pingevaba puhkust ja üksuse juhtimist  |
Hmm, pole paha mõte, võsa vahel luusida luure normaalolekus (külm, märg ja paha) on isegi ahvatlev vaheldus.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.01.2016 20:04:41
|
|
|
| Siilil polnud märg kylm ega paha eelmine aasta. Kahel päeval vist sadas aga see ei muserdanud mind
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
30.01.2016 20:15:34
|
|
|
Küll leiab viisi luure normaaloleku saavutamiseks, kõik on motiveerituses kinni
See külm, märg ja paha on alati läbi laia naeratuse
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
31.01.2016 01:20:08
|
|
|
| Erik_Est kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| Mind kunagi kutsusid, aga viimasel hetkel ei olnud mul võimalik minna. Ei hakanud kellelegi teatama ka. Mingeid sanktsioone ei ole järgnenud. Samas mu vennale tehti 300€ ringis, kui ta Austraalias viibis ja püüdis selgitada, et ei saa kusagile tulla, kuna tal seal lepinguline töö vaja lõpetada. |
Kurb ,et töölepingust kinnipidamist välisriigis peetakse täitmise vääriliseks kohustuseks aga ajateenistust rahva ja riigi ees mitte.
Ega see muidugi midagi uudset ei ole. Võikski ju jätta üldiselt asjad Eestis ajamatta aga kummaline on see,et vahel hakkavad inimesed (ja nad hakkavad),kes ei taha riigile makse maksta või aega teenida ,nõudma riigipoolsete kohustuste täitmist. |
Kuule riigil on päris mitu aastat aega inimesi kutsuda. Ei saa nii olla, et kui inimene on 2 aastat oma elust välisriigis töötamas ja puhkamas ning maailma avastamas (viisa saad üks kord ja kaheks aastaks), siis ta peab just sel ajal riiki teenima minema. Miks riik ei võiks paindlik olla?
Loogiline on, et kõik lepingud kehtivad ja neid tuleb täita. Riik isegi teadis, et ta viibib selles vahemikus välismaal.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
31.01.2016 12:01:04
|
|
|
| tsitaat: |
EKV info liikumine on olematu. Neil ei ole seda infot ja isegi kui on, siis ametnikul on pohhui.
|
siin ei maksa segamini ajada ja EKV peale kuri olla siin on kaks tasandit - kaitsevägi võtab vastu need kutsealused, mille kaitseressursside amet neile saadab. kahjuks kaitseväel ei ole sõnaõigust selles osas, millal, kes ja kuidas neile saadetakse. kõik otsustatakse kaitseressursside ametis.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
31.01.2016 12:32:54
|
|
|
| Vabatahtlikult saab enne välismaa eneseotsinguid ajateenistuses käia.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AC7
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
31.01.2016 19:50:33
|
|
|
| Ei saa, öeldakse, et kohad on täis. Tule hiljem tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
31.01.2016 20:04:27
|
|
|
| Mina hakkasin kümnendas avaldustega pihta, et pärast 12. klassi ajateenistusse saada.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
31.01.2016 20:10:23
|
|
|
| Ma esitasin 12-nda lõpus avalduse ning kohe järgmine päev saadeti arstliku komisjoni kutse ning oli päris palju valikuvõimalusi, kus ma sain soovi avaldada, kuhu ja kunas teenima minna.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
31.01.2016 20:17:53
|
|
|
| Ma esitasin avalduse 20 detsember ja 9 jaanuar olin juba rivis
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
31.01.2016 21:41:52
|
|
|
| Novot. Loll on tuua vabanduseks, et "kohti polnud". Kui kuumaks läheb olukord, siis lähete üle lahe kummipaadis, nagu praegu Süüriast ja Alžeeriast tullakse?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
01.02.2016 02:20:40
|
|
|
| Smati kirjutas: |
| Novot. Loll on tuua vabanduseks, et "kohti polnud". Kui kuumaks läheb olukord, siis lähete üle lahe kummipaadis, nagu praegu Süüriast ja Alžeeriast tullakse? |
Loll on see, kes ei adu, et iga aasta on erinev. Kõige lihtsam näide miks kohad olid täis - majanduskriis. Järsku oli kümneid tuhandeid töötuid kes kõik otsustasid teenistusega aega sisustada. Lähimaks teenistuse läbimise ajaks pakutigi 1a pärast kui joppas.
KRA kohta nii palju, et nii ebakompetentselt korraldatud süsteemi nagu see Tallinnas on pole veel au olnud kohata. Kui USA-s on selleks etaloniks ja naljaaluseks DMV ehk meie endine ARK, siis meil on analoogiks KRA arstlik komisjon . See pole ju normaalne, kui kõige viimane vend veedab ilma naljata.. kella 8-st kella 16-ni seal aega. Igas kabinetis kulub ehk 5 minutit maksimum, seega julgelt üle 7 tunni tühja passimist.
_________________ O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte. |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
01.02.2016 23:05:54
|
|
|
| Ragnar7474 kirjutas: |
| Smati kirjutas: |
| Novot. Loll on tuua vabanduseks, et "kohti polnud". Kui kuumaks läheb olukord, siis lähete üle lahe kummipaadis, nagu praegu Süüriast ja Alžeeriast tullakse? |
Loll on see, kes ei adu, et iga aasta on erinev. Kõige lihtsam näide miks kohad olid täis - majanduskriis. Järsku oli kümneid tuhandeid töötuid kes kõik otsustasid teenistusega aega sisustada. Lähimaks teenistuse läbimise ajaks pakutigi 1a pärast kui joppas.
KRA kohta nii palju, et nii ebakompetentselt korraldatud süsteemi nagu see Tallinnas on pole veel au olnud kohata. Kui USA-s on selleks etaloniks ja naljaaluseks DMV ehk meie endine ARK, siis meil on analoogiks KRA arstlik komisjon . See pole ju normaalne, kui kõige viimane vend veedab ilma naljata.. kella 8-st kella 16-ni seal aega. Igas kabinetis kulub ehk 5 minutit maksimum, seega julgelt üle 7 tunni tühja passimist. |
See on hämmastav ebaefektiivsus ja täielik idiootsus mis arstlikus komisjonis toimub. Võtku see 10€, palgaku selle eest mõned arstid juurde ja komsjonis saab tunni-kahega käidud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
03.02.2016 22:12:37
|
|
|
Poolteist aastat pärast kooli tuli kiri, et miks ei ilmunud 3-4 kuud tagasi arstlikku komisjoni. Sai vastatud ja nüüd jaanuaris tuli uus kiri, järgmine nädal siis toimub see
anyway, kas e-tervisetõend ei sobi vist neile ?
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
03.02.2016 22:27:05
|
|
|
| KRA's sain 5-6 aastat tagasi lihtsalt suvajärjekorras läbi joosta. Vaatasin, kus lühem järts ja sinna läksin. Paberil oli jah mingi järjekord aga seda ei kontrollitud. Lõunaks oli vist läbi see. Psühholoogi juures oli blokk, sest ta tuli hiljem tööle.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
03.02.2016 22:39:48
|
|
|
Esimene kord läksin paari tunnise hilinemisega ja sain vähem kui paari tunniga minema. Teine kord pidin ainult teada andma, et kohal olen ja siis natukese aja pärast vastuse saama, aga läks 5-6 tundi...
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
õlinäpp
HV vaatleja
liitunud: 19.04.2016
|
22.04.2016 15:21:34
|
|
|
| Juulis siis Miinisadamasse aega teenima. Algul on SBK Vahipataljoniga ja siis sealt edasi mereväkke. Kellelgi kogemusi nendega?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
23.06.2016 10:57:32
|
|
|
väga lahe, starship troopersi propagandamuusika on paraadi sissejuhatusena ETV-s jälle kasutusel veebruaris ei olnud vahepeal
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
08.05.2017 21:13:20
|
|
|
| Kevadtormile minek. Kellegi Pro tippe mida kaasa pakkida, mida jätta?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
08.05.2017 21:15:33
|
|
|
| Üldiselt, ega sa vangi ei lähe ja nälga ei jää
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
08.05.2017 21:19:22
|
|
|
Mugavam on kui lähed korralike saabastega, kinnastega. Buff või võrksall. Multitool või taskunuga jne. Mina käisin 2015 siis sai mingeid villaseid sokke ja kindaid kohapealt mis ajasid südame kohe pahaks. Pool varustusest jäi meie jaol ilusti lattu tagasiandmist ootama. Mingi korralik oma rätik võta ka. Toidupoolisega oli okei, ma võtsin paar latti suitsuvorsti ja mingeid niisama nosimise asju.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|