Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2017 22:26:11 vasta tsitaadiga

Paljudes appides mis midagi varundavad, oskavad tihtipeale küsida kas roamingus edasi toimetada või ei
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2017 22:28:39 vasta tsitaadiga

Pmst iga kuu saab kusagil käidud. Lätis, Soomes ja Saksamaal on sel aastal ära käidud. Suvel tuleb Austrias ja Rootsis üritusi, Belgia ei ole veel kindel.
Soomes on kindlasti veel üritusi tulemas. Homme ka Soome. Hea, et nett seal tasuta on.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.05.2017 09:01:40 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Ma käin iga aasta vähemalt korra välismaal. Palju te käite?


See on tänapäeval minimaalne, olgu siis kaugem või lähem euroopa aga muretum tunne on küll, ja ei pea roamingu nuppu telefonis hirmuga tallama.


ot:
No alko tuhandesse minnes eelnevalt ka sõpradele ostunimekiri kaasa võtta, pole seda roomingut vaja
icon_cool.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.05.2017 10:59:11 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Netiga vähemalt hea - hind jääb samaks ja lihtsalt saad juurde osta roaming lahenduse thumbs_up.gif
Väga pädev lahendus...ei kerita igale asjale seda lisaraha juurde.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2017 20:44:20 vasta tsitaadiga

eile selline juhus.
saabusin Leetu ja olin unustanud Lumia lennureziimile panemata ( plaan oli netti üldse mitte kasutada), kuigi rändluse andmeside oli keelatud, panin huvipärast data-limiidi telos 100mb.
veidi aja pärast vaatasin, 14mb juba suvalt ise toimetanud.. lülisin Lumia üldse välja..

kuna mul on siiani aktiveeritud päevapilet 5.-/150mb, siis arvatavalt maksab see 14mb mulle 14x 0,24e=3.36e.. mittemillegi eest.
(Kui interneti kasutus Regioonis 1 või Regioonis 2 on väiksem kui 20,83 MB, siis arvestatakse interneti kasutust andmemahu põhiselt (1 MB = 0,24 €, 1 KB sammuga). )

samamoodi maksin ka eelmine aastalõpus 2 kuud ning aastaalguses.. üritasin võimalikult vähe netti kasutada, aga kuna oli aktiveeritud päevapilet, siis kui selle 5.- ei jõua on alla selle 0,24e/mb.. ka TJA arvas, et Elisal kõik õiglane..

TJA vastus mulle:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2017 20:46:10 vasta tsitaadiga

Kui ma telial olen ära keelanud roamingj, siis ükski bit pole ka liikunud üle mobiili, mitte kunagi icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2017 20:57:03 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:
eile selline juhus.
saabusin Leetu ja olin unustanud Lumia lennureziimile panemata ( plaan oli netti üldse mitte kasutada), kuigi rändluse andmeside oli keelatud, panin huvipärast data-limiidi telos 100mb.
veidi aja pärast vaatasin, 14mb juba suvalt ise toimetanud.. lülisin Lumia üldse välja..

kuna mul on siiani aktiveeritud päevapilet 5.-/150mb, siis arvatavalt maksab see 14mb mulle 14x 0,24e=3.36e.. mittemillegi eest.
(Kui interneti kasutus Regioonis 1 või Regioonis 2 on väiksem kui 20,83 MB, siis arvestatakse interneti kasutust andmemahu põhiselt (1 MB = 0,24 €, 1 KB sammuga). )

samamoodi maksin ka eelmine aastalõpus 2 kuud ning aastaalguses.. üritasin võimalikult vähe netti kasutada, aga kuna oli aktiveeritud päevapilet, siis kui selle 5.- ei jõua on alla selle 0,24e/mb.. ka TJA arvas, et Elisal kõik õiglane..

Noh, Tele2 puhul suht sama ja suht ammu juba ju:

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7686266#7686266

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8476136#8476136

Nüüd siis hakkavad "kliendi huvides" lihtsalt rahvusvaheliselt turult suurema kaliibriga koorima.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2017 21:02:39 vasta tsitaadiga

mul põhinumber millega räägin , ka väljamaal, on üldse netita pakett..ehk helistamiseks eraldi paket ja ka vastav vanapõlve telefon.
Lumia on neti jaoks..roaming lubatud, aga telefonil endal saab roamingu keelata, aga nagu näha siis ei toimi.
toiminud on siis kui data ja andmeside üldse keelata või panna lennureziimi peale..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2017 21:24:58 vasta tsitaadiga

Tapal midagi totaalselt peeti keeratud. Vaatad masti, levi põhjas, ilutseb kena 4G ikoon, kuid interneti väga ei liigu.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2017 21:25:51 vasta tsitaadiga

p3000, Lumia "rõõmud"? icon_rolleyes.gif normaalsed telefonid oskavad ikka andmeside kinni keerata.
MS aga ajab igast asendist just vastupidist taga...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2017 22:01:47 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
p3000, Lumia "rõõmud"? icon_rolleyes.gif normaalsed telefonid oskavad ikka andmeside kinni keerata.
MS aga ajab igast asendist just vastupidist taga...

enda blakk loomulikult..
aga, minu jaoks on Lumia "normaalsed telefonid" ja mingeid fööne ja androide mul ei ole ega tule .. (aga never say never)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2017 22:38:34 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
p3000, Lumia "rõõmud"? icon_rolleyes.gif normaalsed telefonid oskavad ikka andmeside kinni keerata.
MS aga ajab igast asendist just vastupidist taga...

enda blakk loomulikult..
aga, minu jaoks on Lumia "normaalsed telefonid" ja mingeid fööne ja androide mul ei ole ega tule .. (aga never say never)

"never" või iOS/Android paraku ainusad väljavaated...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 05.05.2017 08:24:55 vasta tsitaadiga

Kuna siia telefoniga rämenõme pilte panna siis:

Paljudes kohtades kus ma käin on nett palju vingemaks läind.
Linnas vabakal 190mbit/s alla
Sauel 148 jne. Telefoniks s8plus

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 05.05.2017 09:28:18 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
p3000, Lumia "rõõmud"? icon_rolleyes.gif normaalsed telefonid oskavad ikka andmeside kinni keerata.
MS aga ajab igast asendist just vastupidist taga...

Ei saa Sinu väitega täielikult nõustuda. Või oman siiski ebanormaalselt telefoni icon_wink.gif
Tea kas asi on subjektis nimetet ettevõttega või kasutuseloleva telefonimargiga, aga, ... Kui Sony Z3C kasutada 4G võrgus välisriigis, siis kipub tekkima arvele andmeside eest mingi marginaalne tasu. Isegi kui 100% kunagi netiühendust ei kasuta. S.t. on kinni nii "roamingu internet" (Data roaming) kui ka interneti ühendus üldiselt. 3G võrgus pole seda täheldanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2017 09:33:55 vasta tsitaadiga

MultiUser kirjutas:
arm2004 kirjutas:
p3000, Lumia "rõõmud"? icon_rolleyes.gif normaalsed telefonid oskavad ikka andmeside kinni keerata.
MS aga ajab igast asendist just vastupidist taga...

Ei saa Sinu väitega täielikult nõustuda. Või oman siiski ebanormaalselt telefoni icon_wink.gif
Tea kas asi on subjektis nimetet ettevõttega või kasutuseloleva telefonimargiga, aga, ... Kui Sony Z3C kasutada 4G võrgus välisriigis, siis kipub tekkima arvele andmeside eest mingi marginaalne tasu. Isegi kui 100% kunagi netiühendust ei kasuta. S.t. on kinni nii "roamingu internet" (Data roaming) kui ka interneti ühendus üldiselt. 3G võrgus pole seda täheldanud.


Samamoodi tekkisid ka mu naisel Tele2's olles ootamatu päevapiletid netikasutamise eest. Ühesõnaga kui netti ei kasuta, siis sundida telefon max 3g peale. 4G tekitab liiklust isegi kui data Off on.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 05.05.2017 10:01:18 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
p3000, Lumia "rõõmud"? icon_rolleyes.gif normaalsed telefonid oskavad ikka andmeside kinni keerata.
MS aga ajab igast asendist just vastupidist taga...


Kui ma enda asju mõtlen, siis pole minu Samsung ka välismaal netis iseseisvalt käinud ( eelnevalt andmesise väljalülitatud telefonist )
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2017 10:17:06 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
4G tekitab liiklust isegi kui data Off on.


Nii ongi. Pole täpsemalt asja põhjusesse süvenenud, aga 3G võrgust 4G peale minnes tõmmatakse hetkeks sessioon püsti olenemata telefoni seadetest. See ei ole mingi Eesti opekate eripära. Ehk kui tahta seda, et nett kindlalt kindlalt väljas oleks, siis 3G režiimi lukku.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2017 10:29:15 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
reikar kirjutas:
4G tekitab liiklust isegi kui data Off on.


Nii ongi. Pole täpsemalt asja põhjusesse süvenenud, aga 3G võrgust 4G peale minnes tõmmatakse hetkeks sessioon püsti olenemata telefoni seadetest. See ei ole mingi Eesti opekate eripära. Ehk kui tahta seda, et nett kindlalt kindlalt väljas oleks, siis 3G režiimi lukku.

No sorry, aga see on küll mingi BS värk.
Miks ma pole kunagi saanud siis ühtegi kogemata netis käimise arvet?
Millegipärast on probleeme just tele2-l ja elisal, aga mitte telial.
Sellest järeldub, et ikka operaatorite probleem.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.05.2017 10:31:20 vasta tsitaadiga

jeesus188, Elisal pole kuulnud. Tele2 on see probleemne operaator.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2017 10:34:19 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
jeesus188, Elisal pole kuulnud. Tele2 on see probleemne operaator.

No ok, kui elial ka probleeme pole, siis seda enam tele2 ämber koliseb

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2017 11:26:37 vasta tsitaadiga

Huvitav millal vanad piiramatud paketid ära lõpetatakse... Viimased aasta aega hirm nahas, et muudetakse kõik ära. Hetkel 9€ sees kõik asjad piiramatult (minutid, sms, 4G) ning andmesidet tarbin ka ikka 20-30GB kuus. Kõrvalt vaatan, et kallimalt pakutakse praegu a la 10GB/kuus.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2017 12:33:33 vasta tsitaadiga

MultiUser kirjutas:
arm2004 kirjutas:
p3000, Lumia "rõõmud"? icon_rolleyes.gif normaalsed telefonid oskavad ikka andmeside kinni keerata.
MS aga ajab igast asendist just vastupidist taga...

Ei saa Sinu väitega täielikult nõustuda. Või oman siiski ebanormaalselt telefoni icon_wink.gif
Tea kas asi on subjektis nimetet ettevõttega või kasutuseloleva telefonimargiga, aga, ... Kui Sony Z3C kasutada 4G võrgus välisriigis, siis kipub tekkima arvele andmeside eest mingi marginaalne tasu. Isegi kui 100% kunagi netiühendust ei kasuta. S.t. on kinni nii "roamingu internet" (Data roaming) kui ka interneti ühendus üldiselt. 3G võrgus pole seda täheldanud.

tihendi viga? mu Z3C oli üle pooleteise aasta "Mobile data" ja "Location" väljas, võrk ühtegi sagedusse lukustamata. Telia oleks pidanud iga biti arvele panema (ja panigi, kui andmeside korraks meelega sisse lülisin).

Tele2 müstiline netikasutus ju siit ennegi läbi käinud. äkki sellega "ravivadki", et annavad piiramatult netti kõigile? icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.05.2017 12:58:24 vasta tsitaadiga

Mitte piiramatult ei anta, vaid 100Mb on vaikimisi kasutusmahtu kõigile.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2017 12:59:48 vasta tsitaadiga

ampsu, minu piiramatul paketil tõstetakse kiirus kahekordseks järgmine kuu väikse hinnatõusu eest.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2017 14:14:28 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
Huvitav millal vanad piiramatud paketid ära lõpetatakse... Viimased aasta aega hirm nahas, et muudetakse kõik ära. Hetkel 9€ sees kõik asjad piiramatult (minutid, sms, 4G) ning andmesidet tarbin ka ikka 20-30GB kuus. Kõrvalt vaatan, et kallimalt pakutakse praegu a la 10GB/kuus.

Ega neil muidu poleks meeles olnudki, aga kui nad nüüd siit loevad, et hirmu tunned, siis küllap lõpetavad õige pea.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2017 12:35:18 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
ampsu kirjutas:
Huvitav millal vanad piiramatud paketid ära lõpetatakse... Viimased aasta aega hirm nahas, et muudetakse kõik ära. Hetkel 9€ sees kõik asjad piiramatult (minutid, sms, 4G) ning andmesidet tarbin ka ikka 20-30GB kuus. Kõrvalt vaatan, et kallimalt pakutakse praegu a la 10GB/kuus.

Ega neil muidu poleks meeles olnudki, aga kui nad nüüd siit loevad, et hirmu tunned, siis küllap lõpetavad õige pea.

icon_biggrin.gif Ei osad need Nutikalt Piiramatud muudeti ära juba eelmine aasta vist.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2017 13:44:52 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
ampsu kirjutas:
Huvitav millal vanad piiramatud paketid ära lõpetatakse... Viimased aasta aega hirm nahas, et muudetakse kõik ära. Hetkel 9€ sees kõik asjad piiramatult (minutid, sms, 4G) ning andmesidet tarbin ka ikka 20-30GB kuus. Kõrvalt vaatan, et kallimalt pakutakse praegu a la 10GB/kuus.

Ega neil muidu poleks meeles olnudki, aga kui nad nüüd siit loevad, et hirmu tunned, siis küllap lõpetavad õige pea.

Eks see ole naljakas kokkusattumus, et mu paketi hinda tõsteti just siis kui mainisin, et Elisal ilusad pakkumised icon_biggrin.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2017 13:46:21 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
stks kirjutas:
arm2004 kirjutas:
stks, ei kus, "Nutipakett 11 ERI 4G" ehk 6€/kuu ja 30GB kaheks aastaks icon_razz1.gif


Ok. Küsisin kuna kodulehel oli mainitud, et mobiilne nett ei ole p2p jaoks. Kui tahad tirida võta unlimited pakett.

eiei, mul tirimiseks optika icon_razz1.gif lihtsalt kuskilt varem oli selline väide silma jäänud, mida hetke-spetsialist igas võrgus, auväärne indrekp, just kinnitas.


Vana jutuajamine, aga huvitav kas see läheks vastuollu sellega:
https://ec.europa.eu/digital-single-market/en/open-internet-net-neutrality

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2017 19:46:37 vasta tsitaadiga

Elisa:
tsitaat:

Tähelepanu!
Roamingus LTE ehk 4G võrku kasutades, tekivad LTE/4G standardist tulenevalt väikesed andmesidesessioonid ka siis, kui seadmes on mobiilne andmeside välja lülitatud. Nimetatud sessioonide vältimiseks tuleb seadme võrgutüübi valik seadistada 3G/2G-le.
Päevapileti puhul ei kehti roaming hinnakirjajärgne tasu (0,06 €/MB).

https://www.elisa.ee/et/ariklient/internet/mobiilne-internet-valismaal/roaming-internet
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 10.05.2017 07:57:22 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:
Elisa:
tsitaat:

Tähelepanu!
Roamingus LTE ehk 4G võrku kasutades, tekivad LTE/4G standardist tulenevalt väikesed andmesidesessioonid ka siis, kui seadmes on mobiilne andmeside välja lülitatud. Nimetatud sessioonide vältimiseks tuleb seadme võrgutüübi valik seadistada 3G/2G-le.
Päevapileti puhul ei kehti roaming hinnakirjajärgne tasu (0,06 €/MB).

https://www.elisa.ee/et/ariklient/internet/mobiilne-internet-valismaal/roaming-internet
Kui see on lausa standardist tingitud andmeside, siis peaks operaatorid liitma need kokku. Siiani kipuvad paljud pidama arvestust iga mikroseansi (tõenäoliselt mõnikümmend baiti identifitseerimiseks ja seansi parameetrid) kohta eraldi ja ümaradama üles näiteks megabaidini (see samm varieerub eri operaatoritel). Tegelik andmevahetus kuus ehk ainult üks megabait aga roamingarvel mitusada megabaiti.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2017 20:02:33 vasta tsitaadiga

On keegi kursis, kuidas Elisa suhtub sama numbri kohta mitme SIM-kaardi väljastamise kohta? Lähen uut SIM-kaarti küsima, ent jätaks praeguse alles tagavaratelefoni, autosse, jne.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 11.05.2017 20:50:14 vasta tsitaadiga

Vana ei toimi enam kui uue saad
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2017 09:01:39 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
On keegi kursis, kuidas Elisa suhtub sama numbri kohta mitme SIM-kaardi väljastamise kohta? Lähen uut SIM-kaarti küsima, ent jätaks praeguse alles tagavaratelefoni, autosse, jne.


Telial on selleks eraldi kuutasuga teenus, kas Elisa ka midagi sellist pakub, ei oska öelda:
https://www.telia.ee/era/koned/mobiiltelefoniga/lisateenused#collapse8
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2017 10:02:25 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
rmc kirjutas:
On keegi kursis, kuidas Elisa suhtub sama numbri kohta mitme SIM-kaardi väljastamise kohta? Lähen uut SIM-kaarti küsima, ent jätaks praeguse alles tagavaratelefoni, autosse, jne.

Telial on selleks eraldi kuutasuga teenus, kas Elisa ka midagi sellist pakub, ei oska öelda:
https://www.telia.ee/era/koned/mobiiltelefoniga/lisateenused#collapse8

Pakub küll. Kõigepealt läheb ühte telefoni helin, kui ei vasta siis suunab automaatselt järgmisele simile sama numbriga edasi.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 14.05.2017 18:45:59 vasta tsitaadiga

Igatahes kuluaarides pidi ringlema jutt,et Elisa toob homme ehk järgm.nädal ka turule uued EU paketid.Saab siis näha.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2017 19:40:59 vasta tsitaadiga

d3t, mis Elisal selle teenuse nimi on? Esinduses uut SIM-kaarti tuues väideti, et ei saa icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 14.05.2017 20:18:47 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
d3t, mis Elisal selle teenuse nimi on? Esinduses uut SIM-kaarti tuues väideti, et ei saa icon_smile.gif


Ehh... Pakun, et "suunamine, kui ei vasta".

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2017 23:53:48 vasta tsitaadiga

HotPop, suunamine kui ei vasta tundub olevat selline teenus, kus saad suunata mittevastatud kõne edasi teisele numbrile. Mul on küsimus selles, et kas ning kuidas on Elisas võimalik saada ÜHE NUMBRI kohta kaks SIM-kaarti.
Ülalviidatud Telia suhtes ei saanud ka hästi aru, et kas sisuliselt on TWINSIM teenuse puhul igal erineval funktsioonil oma kuutasu, mitte, et maksad üldteenuse eest ja kasutada?!

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2017 23:58:45 vasta tsitaadiga

Kunagi pakkus elisa kahte simi ainult ärikliendile.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 15.05.2017 09:49:08 vasta tsitaadiga

Nagu eile vihjasin on uued EU paketid siin :


https://www.elisa.ee/et/elisast/organisatsioonist/elisa/uudised/2098/elisa-sailitas-nii-tanased-paketid-kui-toi-juurde-ka-neli-erinevat-lahendust-roamingu-kasutamiseks
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2017 10:04:19 vasta tsitaadiga

Vaadates tele2 ja elisa hindu, siis telia hinnakiri paneb küll kukalt kratsima
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2017 10:08:12 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Vaadates tele2 ja elisa hindu, siis telia hinnakiri paneb küll kukalt kratsima
Teed tabeli?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 15.05.2017 10:28:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Vaadates tele2 ja elisa hindu, siis telia hinnakiri paneb küll kukalt kratsima
Sina võid kratsida aga need ei ärka vist enne kui pooled kliendid minema jooksnud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2017 10:39:15 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Vaadates tele2 ja elisa hindu, siis telia hinnakiri paneb küll kukalt kratsima
Teed tabeli?

Keegi tegi neid tabeleid, ma ei viitsi jamada.
Korra peale vaadates on näha, et hinnad on poole odavamad (mahukamas paketis). Telia võib ju nn premium olla, aga see paneb mõtlema

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 15.05.2017 11:13:39 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Vaadates tele2 ja elisa hindu, siis telia hinnakiri paneb küll kukalt kratsima
Sina võid kratsida aga need ei ärka vist enne kui pooled kliendid minema jooksnud.
Ei jookse, eestlastel on küljes üks väike kiiks, mina nimetan seda "kallima alternatiivi kummardamiseks". Telia, Selver, iföön jne. Grupp inimesi häbenevad kasutada odavamaid lahendusi, kas siis oma ego turgutamiseks või lihtsalt a'la "15 aastat tagasi oli levi ainult Telia eelkäijal EMT-l, seega istun ka täna Telias ja maksan ennast siniseks" või siis "selverist ostetud Tere vanillikohuke on küll kallim, aga palju parem kui näiteks Rimist ostetud seesama, kuid odavam Tere vanillikohuke"...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bard
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2017




sõnum 15.05.2017 11:28:26 vasta tsitaadiga

Postimehes 15.05.2017 tabel üleval
http://e.infogr.am/randluspaketid-62?src=embed



artikkel http://tehnika.postimees.ee/4112443/ametlik-eestlasteni-jouab-euroopa-liidu-randlustasu-vabadus-poolpiduselt-suur-hinnavordlus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2017 13:15:09 vasta tsitaadiga

Vondur, miskipärast loeme kogu aeg, et probleeme on rohkem Tele2 ja Elisa klientidel. Kes tahab võrku lukustada, sest muidu ei tööta ja kellel katkevad kõned ise ära.
Olen olude sunnil olnud nii Elisa kui ka Tele2 klient ning kogenud kõiki nende võrkude probleeme ka isiklukult. Telias viimased aastad pole ühtegi võrguprobleemi täheldanud.
Ei ole olemas odavat, hästi levivat ja töökindlat teenust. Vali neist 2 ja saad oma teenuse või midagi sellist... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2017 14:30:17 vasta tsitaadiga

Aga miks peaks Telia odavam olema kui Tele2 ja Elisa? Ei näe ka sellele mingit põhjendust.
Kliendid kasutavad, neile sobib. Pealegi, võrdlus jälle 1 numbri kasutajale, kas tõesti on Eesti peredes vaid 1 inimene. mELU on mõeldud kooslusena kuni 5 sim kaarti ning kui peres on vähemalt kolm liiget ja numbrit siis on see igat pidi odavam kui säästuoperaatorite 3x1 lahendus.
Teisalt on see hinnavahe nüüd seda tabelit vaadates üsna väike.

Kuigi hommikutelevisioonis väideti, et internet on ju internet ja ega vahet ei ole mis võrgus sa oled, võiks siiski vastu vaielda. Tõsi on aga see, et igal ühel on valikuvabadus.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2017 14:32:43 vasta tsitaadiga

indrekp, need vahepealsed tabelid on kökimöki. Viimane kõige suurema paketi hinnavahe on 2+ korda........mis me siin Telia odavamast hinnast üldse räägime
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 15.05.2017 14:39:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2017 14:37:03 vasta tsitaadiga

Kusjuures Soomes võib Elisa võrk olla parem kui Telia oma.
Seega kujutelm, et Telia kvaliteet välismaal kuidagi parem on, ei pruugi pädeda, kasutatakse ju sihtriigi sideoperaatori teenuseid, mitte kohaliku "vana ja hea" EMT teenuseid.
Kes tihti Soome vahet käib, sellel mõttekoht. thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.