|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma? |
| Kindlasti mitte |
|
65% |
[ 381 ] |
| Pigem ei |
|
27% |
[ 158 ] |
| Pigem jah |
|
5% |
[ 33 ] |
| Kindlasti jah |
|
1% |
[ 8 ] |
|
| hääli kokku : 580 |
|
| autor |
|
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
25.04.2017 19:55:13
|
|
|
| aga kui kirjutad stiilis arvutinimi\kasutajanimi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
25.04.2017 21:34:23
|
|
|
| Logid IP või FQDN peale? Ma olen täheldanud, et 1703 on palju rangem NTLM downgrade lubamisega, eriti kui teisel pool on asi, mis paistab Kerberost oskavat.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
25.04.2017 22:48:00
|
|
|
| Arvutinimi\Kasutajanimi on seni toiminud jah. Muidu ütleb ka, et vale parool.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
26.04.2017 15:05:27
|
|
|
Viimase updatega viskab Chrome ning ID kaardisoft villast. Nimelt kui logida sisse ühe tabi pealt swedi, siis järgmise tabi pealt sebi või ükskõik kuhu järgmisesse ID kaarti nõudvale lehele enam sisse logida ei saa. Ehk siis korraga saab olla ainult ühes kohas sees(firmal 5-s pangas kontod) ja igakord peab chrome sulgema, kui uude kohta sisse logida vaja. Põhjus arvatavasti selles, et chrome ID kaardiga kasutab nüüd windowsi sisselogimist, vähemalt aken on muutunud. Kas seda kuidagi muuta saab?
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.04.2017 15:36:21
|
|
|
| Chromega on iga tab eraldi protsess. Võimalik, et konflikt tekib sellest, et mitu protsessi ei saa korraga id kaarti kasutada. Workaround on kasutada IE-d, kui pin kalkulaatori või mobiili id kasutamine kõne alla ei tule
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
26.04.2017 19:01:48
|
|
|
| friik1 kirjutas: |
| Logid IP või FQDN peale? Ma olen täheldanud, et 1703 on palju rangem NTLM downgrade lubamisega, eriti kui teisel pool on asi, mis paistab Kerberost oskavat. |
Ip peale. Igast trikke proovinud, poole googlet läbi käidud.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
26.04.2017 19:31:37
|
|
|
| wirx kirjutas: |
| Viimase updatega viskab Chrome ning ID kaardisoft villast. Nimelt kui logida sisse ühe tabi pealt swedi, siis järgmise tabi pealt sebi või ükskõik kuhu järgmisesse ID kaarti nõudvale lehele enam sisse logida ei saa. Ehk siis korraga saab olla ainult ühes kohas sees(firmal 5-s pangas kontod) ja igakord peab chrome sulgema, kui uude kohta sisse logida vaja. Põhjus arvatavasti selles, et chrome ID kaardiga kasutab nüüd windowsi sisselogimist, vähemalt aken on muutunud. Kas seda kuidagi muuta saab? |
Naljakas, mul Windows, Chrome ja ID-kaardi soft kõik viimase versiooni peal ja praegu just proovisin - saan kõikidesse pankadesse logida erinevates tabides, korraga.
Logimise aken on samuti Windowsi oma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
26.04.2017 20:12:04
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
| wirx kirjutas: |
| Viimase updatega viskab Chrome ning ID kaardisoft villast. Nimelt kui logida sisse ühe tabi pealt swedi, siis järgmise tabi pealt sebi või ükskõik kuhu järgmisesse ID kaarti nõudvale lehele enam sisse logida ei saa. Ehk siis korraga saab olla ainult ühes kohas sees(firmal 5-s pangas kontod) ja igakord peab chrome sulgema, kui uude kohta sisse logida vaja. Põhjus arvatavasti selles, et chrome ID kaardiga kasutab nüüd windowsi sisselogimist, vähemalt aken on muutunud. Kas seda kuidagi muuta saab? |
Naljakas, mul Windows, Chrome ja ID-kaardi soft kõik viimase versiooni peal ja praegu just proovisin - saan kõikidesse pankadesse logida erinevates tabides, korraga.
Logimise aken on samuti Windowsi oma. |
Proovisin korraga SEB panka, e-kooli ja Eesti Lotot - saab korraga sisse logida. Kuna mul mõnd teist panka pole, siis erinevaid panku korraga proovida ei saanud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
26.04.2017 23:55:48
|
|
|
| ufo56, proovi FQDN. Mul mõned 2016 serverid ei taha enam NTLMi hea meelega lubada ning teisest otsast Win10 1703 ei luba enam brauseriga NTLM downgrade teha Negotiate käigus...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
28.04.2017 14:44:40
|
|
|
Nah sellel win10-l koguaeg häda on ID kaardiga. Pidevalt peksab "kiipkaardilugejat pole ühendatud". Restart ja siis jälle toimib mingi aeg.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
29.04.2017 00:01:45
|
|
|
Probleem tekkis arvutite koduvõrku ühendamisel, on win10 , win7 ja mac sierra. Win arvutitel on paroolikaitsega ühiskasutus väljas, mac tahab koodi. On paroolikaitsega kasutus sees siis ei töötanud isegi win7 ja win 10, ainult ilma. Kas ongi lootust ühisesse võrku saada? Samas aga võrguarvutite all on kõik 3 olemas
Kui parooli ei ole siis tuleb "linnuke" tühjale väljale panna, see aga ei aita, mac-ist samuti win arvutitesse ei pääse. Kas saab mac arvutit panna kodurühma kui teised win arvutid on paroolikaitseta kodurümas?
Lisaks mac ei tunne bluetoodi kaudu android telefoni....tühjus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
29.04.2017 00:06:26
|
|
|
Kes Creators Update' peale on lasknud, on teil ka PowerShellis Raster Fonts pekkis Pean iga kord panema mingi muu fonti. Kuna kasutan igapäevaselt, siis on räigelt tüütu
Näidis:
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
29.04.2017 07:54:38
|
|
|
| Raster pekkis jah. Ma panin vektori peale vaikimisi üks kord ning töötab küll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
29.04.2017 12:52:39
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
Kes Creators Update' peale on lasknud, on teil ka PowerShellis Raster Fonts pekkis Pean iga kord panema mingi muu fonti. Kuna kasutan igapäevaselt, siis on räigelt tüütu
Näidis:
Spoiler 
|
kas ma tegin midagi valesti?
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
29.04.2017 13:48:41
|
|
|
| jep, sa oled troll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
30.04.2017 01:44:56
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
Kes Creators Update' peale on lasknud, on teil ka PowerShellis Raster Fonts pekkis Pean iga kord panema mingi muu fonti. Kuna kasutan igapäevaselt, siis on räigelt tüütu
Näidis:
Spoiler 
|
Korras.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
30.04.2017 09:45:00
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
| jep, sa oled troll. |
troll on sul arvutis
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
30.04.2017 22:33:42
|
|
|
Peab tõdema, et ükspäev just vaatasin, et miks PowerShell peetis on. Vähemalt sain teada, milles asi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
03.05.2017 10:23:44
|
|
|
Tervist! Kas keegi teab Windows 10-le mingit programmi või võimalust, kuidas Windows Update'i ohjes hoida ja ise valida, mida installida ning mida mitte? Ostsin omale Thinkpad x230 ja kasutan hiire draiveri vanemat versiooni, kuna Synaptics on uuematel eemaldanud võimaluse trackpointi tundlikkust muuta (miks küll??)... Windows aga üritab mulle lolli järjekindlusega uut draiverit pähe määrida. Tegin sellele uninstalli ja panin vana tagasi ja jälle on uus ees ootamas. Ei tahaks ainult selle pärast kõiki edasisi uuendusi ära keelata...
_________________ Tere hommikust!  |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
03.05.2017 10:44:44
|
|
|
.Scorps., pane driveri failidele read only peale
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
03.05.2017 12:07:35
|
|
|
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9407960#9407960
Äkki on sellest abi.
| .Scorps. kirjutas: |
| Tervist! Kas keegi teab Windows 10-le mingit programmi või võimalust, kuidas Windows Update'i ohjes hoida ja ise valida, mida installida ning mida mitte? Ostsin omale Thinkpad x230 ja kasutan hiire draiveri vanemat versiooni, kuna Synaptics on uuematel eemaldanud võimaluse trackpointi tundlikkust muuta (miks küll??)... Windows aga üritab mulle lolli järjekindlusega uut draiverit pähe määrida. Tegin sellele uninstalli ja panin vana tagasi ja jälle on uus ees ootamas. Ei tahaks ainult selle pärast kõiki edasisi uuendusi ära keelata... |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
03.05.2017 14:14:19
|
|
|
| Chromebook ju samamoodi google kraami peal lukus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
03.05.2017 14:25:44
|
|
|
Üks vahe on see, et Chromebook on algusest peale sellise strateegiaga olnud, nüüd Microsoft aga esmakordselt (peale Windows 8 RT fiaskot) loob sellist suletud süsteemi.
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
03.05.2017 15:17:58
|
|
|
| Raske aru saada miks nad sellele veel ssd mooduli emaplaadile suruvad. Kuna põhikontseptsioon sellel kremplil on muudkui, et kõik olgu vaid pilves, siis on see liigne hinnakergitaja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
03.05.2017 18:05:36
|
|
|
eelmises 10S uudises oli selline lause:
| tsitaat: |
| Schools currently on genuine Windows Pro PCs will get Windows 10 S for free. |
et kui hakkavad seda vägisi peale suruma ja koolimasinaid nõnda "lukku" panema, siis EL tõuseb raudselt tagajalgadele.
huvitav, et MS kipub nagu unustama, et kunagi juba ju IE eest saadi litakas. ja see oli ju veel väga pehmo lähenemine võrreldes praegu plaanitavaga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
04.05.2017 07:32:56
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
eelmises 10S uudises oli selline lause:
| tsitaat: |
| Schools currently on genuine Windows Pro PCs will get Windows 10 S for free. |
et kui hakkavad seda vägisi peale suruma ja koolimasinaid nõnda "lukku" panema, siis EL tõuseb raudselt tagajalgadele.
huvitav, et MS kipub nagu unustama, et kunagi juba ju IE eest saadi litakas. ja see oli ju veel väga pehmo lähenemine võrreldes praegu plaanitavaga  |
Ja forte artiklis tekst:
"Kes 10 S-i kasutusele võttis ja eelistab siiski tavapärast Windows 10, saab 10 Pro'le tänavuse aasta lõpuni tasuta üle kolida. Hiljem maksab see samm 50 dollarit."
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
04.05.2017 11:10:15
|
|
|
Peale saab chrome ka installida, lihtsalt default on Edge, ei juhtu just väga tihti, et wordi failis vajutad lingile ja default app avaneb.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| tagasi üles |
|
 |
ämber
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2008
|
07.05.2017 10:57:33
|
|
|
Kas keegi oskab aidata.. ostsin hiljuti uue laptopi, millel on peal win10 home, eile panin tööle ja tegi update ning nüüd, kui settingusse lähen, siis üleval, kus peakski kiri Settings olema on hoopis windows.immersivecontrolpanel_...blabla pikk tekst..
Spoiler 
Kuidas sellest jamast lahti saab?
Lisaks surub windows xboxi ja muid sarnast jama peale, kas nendest on kuidagi võimalik lahti saada? Mu teisel laptopil, kus on win10 pro, selliseid probleeme ei ole. Nt eile uninstallisin hulgaliselt kohe kaasas olnud reklaammänge - candy crush, solitaire jms, ja täna oli solitaire uuesti tekkinud.. (võib-olla peale update tuli tagasi). Kas on kuskil mingi linnuke maha võtmata või kuidas neid probleeme lahendad?
Tänud abi eest!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
07.05.2017 13:23:28
|
|
|
ämber, Home puhul loomulik asi, et kolmanda partei kraami sulle kurgust alla surutakse, ning minu teada keelduda sellest ei saagi.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
ämber
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2008
|
08.05.2017 12:27:46
|
|
|
Etz, ostad windowsi ja siis saad veel reklaame ka peale...
Kas keegi esimese probleemiga oskab aidata?
| ämber kirjutas: |
Kas keegi oskab aidata.. ostsin hiljuti uue laptopi, millel on peal win10 home, eile panin tööle ja tegi update ning nüüd, kui settingusse lähen, siis üleval, kus peakski kiri Settings olema on hoopis windows.immersivecontrolpanel_...blabla pikk tekst..
Spoiler 
Kuidas sellest jamast lahti saab?
|
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
08.05.2017 12:35:57
|
|
|
Google'is on mitmeid lahendusi, kui otsida märksõnadega "windows immersive controlpanel" vms.
X-Boxi ja muude asjade jaoks saab CCleanerist näiteks abi. Windowsi enda äppide uninstaller ei lase neid eemaldada, aga CCleaneriga saab kenasti. Ära ainult äppide uninstalliga hoogu satu ja Windows Store/Pood värgid jäta alles.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
08.05.2017 12:47:14
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| ämber, Home puhul loomulik asi, et kolmanda partei kraami sulle kurgust alla surutakse, ning minu teada keelduda sellest ei saagi. |
Miks see loomulik olema peaks? Microsofti kodulehelt ei suuda küll vastavasisulist infot leida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
08.05.2017 15:28:59
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
| ämber, Home puhul loomulik asi, et kolmanda partei kraami sulle kurgust alla surutakse, ning minu teada keelduda sellest ei saagi. |
Miks see loomulik olema peaks? Microsofti kodulehelt ei suuda küll vastavasisulist infot leida. |
HOME märkega asjad on alati olnud adware täis. XP Home tehase paigaldus oli kah nii prahti täis kui võimalik.
kui tahad midagi, millega tööd ka teha saab, siis hoidu nendest asjadest millel on kuskil kirjas HOME.
| Betamax kirjutas: |
See, et 10 Pro esimesel käivitamisel Candy Crush saagat esimesena uuendama/alla tirima hakatakse, on küll #absurd  |
eks see mingi kodukasutajatele suunatud kampaania ole. kõik peavad tahtma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
08.05.2017 15:43:43
|
|
|
Mina mäletan jälle, et XP Home versiooni ei andnud domeeni liita, RDP-võimekus oli poolik ning üht-teist veel. Mingit prahi küll ei meenu..
Viidet sinu väitele?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
08.05.2017 15:51:08
|
|
|
Killer85, mu FS läppar oli küll vaikimisi igasugu pahna täis, nii et clean install oli lahenduseks.
miski kaaspandud office sarnane asi oli popup reklaamidega jne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.05.2017 15:57:09
|
|
|
olavsu1, seda sodi ei pannud kaasa mitte Microsoft vaid läpaka tootja. See on ju ammu teada, et tootja poolt eelinstallitud OS-ga igasugust bloatware kaasa pannakse. Win10 puhul saad seda läpakat ostes lihtsalt kaks korda rohkem kuna on nii M$ kui läpaka tootja bloatware.
Aga ausaltöeldes mulle ka ei meenu, et winXP puhta installiga mingit bloati kaasa oleks tulnud. Tootja poolt kaasa pandud restore plaat on teine teema, seal oli tootja poolt kaasa pandud sodi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
08.05.2017 16:17:54
|
|
|
Ma iga kord peale uue läpaka avamist esimesena kõvaketta tuimalt tühjaks lasknud (v.a mõnel arvutil sai Recovery partitsioon alles jäetud, et kunagi ei tea, millal vaja võib minna). Miskipärast nupust desktopile jõudmise aeg paraneb meeletult . Meenuvad kohe need vanemad HP-d mis kena 15-20 minutit pärast karbist välja võtmist end käima venitasid.
Win10 puhul seda enam nii kergelt väita ei saa, tootjate bloati on vähemaks jäänud ja selle bloati kvaliteet on ka teisest puust (et pigem pakutakse kasulikke asju kaasa kui mingit muud jama).. need mängud häirivad küll (MS poolt).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.05.2017 19:01:08
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
olavsu1, seda sodi ei pannud kaasa mitte Microsoft vaid läpaka tootja. See on ju ammu teada, et tootja poolt eelinstallitud OS-ga igasugust bloatware kaasa pannakse. Win10 puhul saad seda läpakat ostes lihtsalt kaks korda rohkem kuna on nii M$ kui läpaka tootja bloatware.
Aga ausaltöeldes mulle ka ei meenu, et winXP puhta installiga mingit bloati kaasa oleks tulnud. Tootja poolt kaasa pandud restore plaat on teine teema, seal oli tootja poolt kaasa pandud sodi. |
ei maksa olavsu1 sõnu ka kullapähe võtta, antud juhul ajab ta soga ja võib kõik fusi kraesse suunata
samas ma ei mäleta, et mul oleks win10proga candy crush tulnud või et mul oleks mingidki reklaamid kuskil windowsi nurkades nähtavad
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.05.2017 19:30:03
|
|
|
Mul on see candy crush olemas
Spoiler 
kuskil ise lahti pole hüpanud, aga teadlikult ja tahtlikult ma seda paigaldanud ka pole
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.05.2017 19:38:52
|
|
|
Mul läpakas pro, kodus lauakal home.....pole ka ühtegi reklaami näinud
See mingi uue aja värk?
E:
Mul siiani veel, pole seda suurt update ära teinud. Ise peale ei viitsi lasta hetkel, kuigi see vist suht ammu juba väljas
| tsitaat: |
| Good news! The Windows 10 Creators Update is on its way. Want to be one of the first to get it? |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.05.2017 20:08:16
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Mul läpakas pro, kodus lauakal home.....pole ka ühtegi reklaami näinud
See mingi uue aja värk?
E:
Mul siiani veel, pole seda suurt update ära teinud. Ise peale ei viitsi lasta hetkel, kuigi see vist suht ammu juba väljas
| tsitaat: |
| Good news! The Windows 10 Creators Update is on its way. Want to be one of the first to get it? |
|
mul peale seda creators update ja game mode teket hakkas vähemalt forza horizon 3 stutteringita jooksma
muud erinevust ei olegi märganud, kui siis rohkem seadistamist uuenduste paigaldamisel
uus 3d paint ka, mis koos windowsphonega annavad päris ülbe funktsiooni
Spoiler 
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.05.2017 16:28:55
|
|
|
Paar huvitavat asja silma jäänud.
Vahepeal explorer paneb chashi, aknad jne toimivad kõik edasi, aga kell edasi ei liigu. Ükspäev õhtul vaatasin, ahah kell niipalju. Hiljem vaatasin, et kurat kell nagu juba oli nii palju. Vaatan siis telefonil kella, windowsi oma pea 2 tundi seisnud Explorerile resa ja kõik ok.
Teine asi mida paar korda juhtunud: Arvuti ei tee shutdowni. Panen siis shut down, keerutab mõni sekund oma ketast, lükkab juba monitorid standby ära ja siis mõne hetke pärast naaseb desktopile. Ainuke võimalus sulgeda kui hoian power nuppu miski 5 sekki all. Pärast forced shutdowni toimib jälle korralikult
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
10.05.2017 20:05:02
|
|
|
Pärast creator update on vist mingid probleemid võrguseadmega.
Kasutan laptopi ja wifit.
Pärast update brauserid (Chrome, Firefox, Edge) jooksevad kokku mingil hetkel.
Avastasin, et kui katkestan wifi ühenduse ja taastan, hakkab brauser uuesti normaalselt tööle.
Mingid driverite probleemid?
Arvutiks Asus Rog G751.
Vahepeal käis juba mõte läbi, et vist tuleb vana hea format teha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
11.05.2017 06:46:49
|
|
|
| wa666ou kirjutas: |
| Vahepeal käis juba mõte läbi, et vist tuleb vana hea format teha. |
See on väärt mõte kui tahad rahulikult edasi majandada oma PC-ga ja oodata septembrit lootes,et
Redstone3 ei tule nii bugine
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|