|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler? |
| Alla 1 aasta |
|
11% |
[ 50 ] |
| 1-3 aastat |
|
31% |
[ 142 ] |
| 4-6 aastat |
|
25% |
[ 114 ] |
| 7-10 aastat |
|
18% |
[ 84 ] |
| 11-13 aastat |
|
7% |
[ 33 ] |
| 14-16 aastat |
|
3% |
[ 15 ] |
| 17-20 aastat |
|
0% |
[ 4 ] |
| Üle 20 aasta |
|
1% |
[ 5 ] |
|
| hääli kokku : 447 |
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.04.2017 18:48:26
|
|
|
Eem, ma ausalt ei tea samsungi puhul
Lg-l on heli seadete all
Hdmi cec peqb aktiveeritud olema ressil ka
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
23.04.2017 18:54:14
|
|
|
HDMI-CECita ei tohiks vist ühtegi korda tunda ressi ära. AGa see on ikka sees jah, ressiiveril ka.
Samsungil ei tundu olevat
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
23.04.2017 20:01:21
|
|
|
Tere,
Oleks vaja ühte võimalikult hea pildiga televiisorit TasutaTV vaatamiseks maale vanematele inimestele. Muud viled pole olulised ja hinnapiiriks 500 Eur.
Oskab keegi midagi soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
23.04.2017 20:07:17
|
|
|
| LGdel toimib ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
23.04.2017 21:04:38
|
|
|
tänud, silma jäi Panasonic TX-49DS500E, mille saaks Bigbox'st kätte 498,20.-
Kas LG või Samsa ka midagi arvestatavat välja pakub samas hinnaklassis?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
24.04.2017 10:49:35
|
|
|
LG 49LH630V puuduseks on T2 tuuneri puudumine. On HbbTV.
LG 49LH615V omab T2 tuunerit, ei leidnud HbbTV tuge.
Ehk eelistada sellist, millel on T2 tuuner, muidu ei näe HD-saateid antenniga.
Kui tahab tasulisi kanaleid, siis CI või CI+ pesa. Kui on vaja vanemat DVD-mängijat vms ühendada, siis uurida SCART-pesade olemasolu (vaheadapteriga, suurt SCART-pesa tänastel teleritel enam pole).
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
24.04.2017 11:01:48
|
|
|
Panasonicu eelis on Korea toodete ees kvaliteet ja pikaealisus..
lisaks on Pana garantiiservice tasemel kuna neil seal tööd niigi vähe
ühtlasi on Pana alati ka kallim.. kuid tihti pakuvad Pana ja Sony pikendatud garantiid (kampaaniate korras) kuni 5a.
Kahjuks Euroopas tihedamini, Eestis harvemini.
Alati aga võib Sony Keskusest küsida sooduspakkumist ja pikendatud garantiid..
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
24.04.2017 11:29:26
|
|
|
49LH630v on olemas DVB-C/T/T2/S/S2 ja ka CI+, HbbTV töötab WebOS peal väga hästi.
(täpselt sama mudelit pole proovinud, kui aus olla, kuid WebOS 1.x ja 2.x kasutavad sama seeria eelmiste aastate mudelit toimetavad muretult)
viimati muutis anubis 24.04.2017 12:43:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
24.04.2017 11:35:14
|
|
|
anubis, huvitav, miks siis lingitud pood valeinfot jagab Nii vähendavad nad ju oma käivet, kui tootel tegelikkusest halvemaid omadusi näidatakse.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
24.04.2017 13:17:14
|
|
|
Ega nad seda kõike kontrollida jõua/oska. Kopi-paste ja nii need vead tulevad.
edit: samsungi telekate (2016+) omanikud võiksid silmad lahti hoida, paistab, et freesynci võimalus tulekul (eelnevalt ka kuulujutte liikunud sellest, et Samsung hakkas vaikselt paigaldama Freesync võimekusega kiibistikku, nüüd siis kellelgi reaalselt õnnestunud tööle saada). Arvestades, et Project Scorpio tuleb Freesynci toega siis võiks sellel ka tõepõhja olla, Samsungi telekad saaks hea müügiargumendi.
https://www.reddit.com/r/Amd/comments/674lxe/for_anyone_interested_ive_created_a_monitor/
| tsitaat: |
| 40" UA40F6400AKXXA |
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
24.04.2017 13:20:08
|
|
|
Aga kuda neil puldid on?
Mõni pult on selline ikaldus, et telku võib olla ise heade spetsidega, aga kokkuvõttes kasutuskõlbmatu
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
24.04.2017 13:25:31
|
|
|
| Tal see tavaline nuppudega LG pult. Täiesti kasutajasõbralik.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
24.04.2017 19:56:34
|
|
|
| Eks alati võib ka universaalpulti proovida kasutajamugavuse otsimisel. Ma tahaks rohkem, et pult näeks hea välja. Paraku on kõik puldid plastmassist, mis näevad odavad välja.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
24.04.2017 22:31:43
|
|
|
Vaatan ka turgu, raha kulutada palju ei taha ja samas mõõtsin ka kapi ära ning üle 43" sinna vahele kahjuks või õnneks füüsiliselt ei suru ka.
Samas on viimased 5a olnud põhitelekaks 26" kõige odavama paneeliga teler, et ehk uuega palju halvemaks minna ei tohiks
Praegused kriteeriumid: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/?search=83ade86a76c951942ca06df72c47387f
LAN või wifi võiks ka muidugi olla...
4Ksse praegu usku ei ole:
1) Teenusepakkuja ei paku internetti mis striimida lubaks (ega ei taha ka...)
2) Filme ostma ei plaani hakata
Ehk FULLHDga oleks täiesti rahul, seni filme vaadanud 720p peal (teleka maks).
Üks aga veel, kuna olen kuulnud, et õhukeste telerite kõlarid on mõttetud, siis võiks seal hinna sees olla ka soundbar... nagunii ilmselt suurt kvaliteedihüpet pole mõnesajaga mängides. Ehk nii 600ga max võiks tulla kätte nii teler kui soundbar (soundbar soovitavalt SWiga ja BT toega).
Palju küsitud?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
25.04.2017 00:32:26
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
Vaatan ka turgu, raha kulutada palju ei taha ja samas mõõtsin ka kapi ära ning üle 43" sinna vahele kahjuks või õnneks füüsiliselt ei suru ka.
Samas on viimased 5a olnud põhitelekaks 26" kõige odavama paneeliga teler, et ehk uuega palju halvemaks minna ei tohiks
Praegused kriteeriumid: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/?search=83ade86a76c951942ca06df72c47387f
LAN või wifi võiks ka muidugi olla...
4Ksse praegu usku ei ole:
1) Teenusepakkuja ei paku internetti mis striimida lubaks (ega ei taha ka...)
2) Filme ostma ei plaani hakata
Ehk FULLHDga oleks täiesti rahul, seni filme vaadanud 720p peal (teleka maks).
Üks aga veel, kuna olen kuulnud, et õhukeste telerite kõlarid on mõttetud, siis võiks seal hinna sees olla ka soundbar... nagunii ilmselt suurt kvaliteedihüpet pole mõnesajaga mängides. Ehk nii 600ga max võiks tulla kätte nii teler kui soundbar (soundbar soovitavalt SWiga ja BT toega).
Palju küsitud?  |
Kui sa muuks kui Reporteri vahtimiseks telekat ei kasuta siis kõlbab sulle see 26" teler kah ära mis sul praegu on. Ära parem hakka raha raiskama uue peale, mille võimalusi sa kasutada nagunii ei saa/taha.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
25.04.2017 08:16:40
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
Kui sa muuks kui Reporteri vahtimiseks telekat ei kasuta siis kõlbab sulle see 26" teler kah ära mis sul praegu on. Ära parem hakka raha raiskama uue peale, mille võimalusi sa kasutada nagunii ei saa/taha.  |
Sõna!
| lightbluefox kirjutas: |
| Üks aga veel, kuna olen kuulnud, et õhukeste telerite kõlarid on mõttetud, siis võiks seal hinna sees olla ka soundbar... nagunii ilmselt suurt kvaliteedihüpet pole mõnesajaga mängides. Ehk nii 600ga max võiks tulla kätte nii teler kui soundbar (soundbar soovitavalt SWiga ja BT toega). |
Võin kinnitada, et õhukeste telekate kõlarid ongi BS! Sentimeetrise klaasi sisse ei olegi võimalik mingit "kõlakoda" ehitada. Enda 55" LG OLED teleka integreeritud kõlarid olid sellised, et õhtul vaikselt vaadates näitlejate häälest aru ei saanud (volüümi nuppu kruttidest hakkavad valjukad lärmama aga ikka ei mängi ja aru ikka midagi ei saa + kõrvalruumide inimesed hakkasid vihale minema). Ostsin kuu hiljem saksast Media Marketist €149 maksva BT toega LG soundbari supakaga, nüüd saan ka õhtul filme normaalselt vaadata.
Selles mõttes oli saksa müügimes tasemel, et ehki neil oli ka tuhandetesse rahadesse küündiva hinnaga soundbare müügil siis soovitas mulle kõige odavama. Mudeli mida eelnevalt enne isegi arglikult takseerisin (kampaania ja hind). Tunnistan, ma uurisin lähemalt juba €500 klassis olevaid Bang & Olufsseni jms komplekte. Esiti arvasin isegi, et kuskilt "supermarketi päevapakkumisest" ostetav ei saa ju mängida. Ehk siis kisab aga ei mängi, sama mis integreeritud kõlarid aga "jõudu" rohkem ja lärmab kõvemini. Tüüp tõi mind maapeale tagasi: same shit, different names
Läheks nüüd algusesse tagasi ja mina tõstan kohe käed üles, ei mina tea vinget telekat koos soundbariga kuue soti eest.
Kisub veis offtopicuks aga käisin sõbra juures grillimas ja õllet libistamas nädalavahetusel. Oli just uue teleka ostnud. 4K muide. Elab kuskil linnast 5km eemal ja hea, et elekter ja mobla levigi seal on. Küsis ka minu arvamust ja sudis läbi mobla levi mingit youtube 4k pilti ette (Aktuaalset Kaamerat ei julgenud näidata). No mis ma oskan öelda? Omanik pani kilo euri minema. Rind puhevil nagu kalkunil ja pidi mulle ikka ära panema: no sul on ju kõigest FHD telekas.
Kobisesin mokaotsast et selle raha eest oleks saanud hea FHD. Sellele järgnes youtubest tund aega erinevaid 4K reklaamklippe
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
25.04.2017 08:33:16
|
|
|
voh, väga hea sõnavõtt. Ma ise tulen ka tasapisi maa peale ja ei lase ennast enam tänase päeva uudissõnadest tehnika vallas pimestada.
Kaalusin ka vähemalt 65" tollise 1500€ teleri ostmist alles aasta eest. Õnneks tuli HVs kasutatud teleri pakkumine ja olen sellega siiamaani sigarahul. Vaatan sellega ju igapäevaselt telekanalitelt esitatavaid telesaateid.
nood 4k klippide näitajad on sama küna ees, mis kunagi .AVI filmide pealt HD ja pärast FHD peale minnes. Ainus sisu, mida näidata on siiani demoklipid ja muu sisu (no on olemas) kuid midagi vaadatavat selt ka ei tule. Ma ei vaata mingit sitta filmi seepärast veel, et seal 4k pildipikslit on. Ikka filmis endas peab sisu olema.
Küsijale, võta samuti kasvõi HV foorumist miski meldiv kasutatud ekraan, milliseid siin ikka liigub ja oled häppy ka sellega.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
25.04.2017 08:50:27
|
|
|
minuarust need HVs liikuvad on liiga ülehinnatud. Kui uue saab 450 eest, siis miks osta 4a vana 300 eest?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
25.04.2017 09:36:36
|
|
|
liiv, oskad täpsustada mis selle LG soundbari mudel võis olla?
Siit mõni? link
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
25.04.2017 10:05:27
|
|
|
Pakub ka huvi... See ei tähenda, et Eesti omad ei sobi
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
25.04.2017 10:30:29
|
|
|
Hiid, vahel juhtub pärleid ka müüki tulema. Muidu aga jah, tahetakse vana mudeli eest uue asja hinda, et vaata, uuena maksis asi niipalju
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
25.04.2017 14:30:00
|
|
|
| liiv kirjutas: |
Tunnistan, ma uurisin lähemalt juba €500 klassis olevaid Bang & Olufsseni jms komplekte. Esiti arvasin isegi, et kuskilt "supermarketi päevapakkumisest" ostetav ei saa ju mängida. Ehk siis kisab aga ei mängi, sama mis integreeritud kõlarid aga "jõudu" rohkem ja lärmab kõvemini. Tüüp tõi mind maapeale tagasi: same shit, different names
|
siin päris nii see siiski ei ole et 200-300eest saad sama asja, mis maksab 1K või rohkemgi...millest järeldan on see, et paar kuud tagasi sai omalegi soundbar muretsetud. Loomulikult ükski soundbar ei asenda korralikku 5.1 või 7.1 süsteemi aga on siiski mõned paremad ja mõned kehvemad variandid. Kindlasti teeb ka paarisotine häält, aga ilmselgelt ei saa seda võrrelda korraliku sound projectoriga...võite vaielda, aga nii on.
Iseküsimus on see, kas keegi raatsib lihtsalt seda raha välja käia, mida küsitakse Ega ma isegi olin suht kahtleval seisukohal, kas selline "investeering" helisse ikka kannatab kriitikat, aga hetkel võib öelda et olen rahul.
ahjaa, mul oli veel oluline et oleks HDCP2.2 tugi...väga paljudel seda ple
Et niisma pläma jutt ei tunduks, siis soetatud sai selline https://www.whathifi.com/yamaha/ysp-2700/review
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
25.04.2017 16:12:27
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
paar kuud tagasi sai omalegi soundbar muretsetud. Loomulikult ükski soundbar ei asenda korralikku 5.1 või 7.1 süsteemi aga on siiski mõned paremad ja mõned kehvemad variandid. Kindlasti teeb ka paarisotine häält, aga ilmselgelt ei saa seda võrrelda korraliku sound projectoriga...võite vaielda, aga nii on.
Iseküsimus on see, kas keegi raatsib lihtsalt seda raha välja käia, mida küsitakse Ega ma isegi olin suht kahtleval seisukohal, kas selline "investeering" helisse ikka kannatab kriitikat, aga hetkel võib öelda et olen rahul.
ahjaa, mul oli veel oluline et oleks HDCP2.2 tugi...väga paljudel seda ple |
Ega ma ei kahtlegi kallite kodukino süsteemide võimekuses. Mul endal on oli soundbari ostmise hetkel tuhandete eurose eest ostetud Denoni mudeleid + kõlarid millega üüber rahul olin. Ma kolisin lahutuse järel ajutiselt majast korterisse ja siia lihtsalt ei mahu ära minu suurepärane kodukino setup. Siin pidin soundabri ostma. Ehki eelnevalt olin end nõus end nii alla lasama, et mingi aeg ajutiselt vaatan telekat originaal kõlaritega. Seda, et originaal kõlarid ei mahu ära peeglis sisse, teadsin varem. Aaga et minu mobiiltelefonist tuleb parem sound, oli üllatusmoment
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
25.04.2017 16:37:16
|
|
|
Mu LG sisesed Harmanid teevad küll suht ok häält. Seda teleka kohta muidugi. Siiski piisavalt head, et ma ei näe korteris mõtet sinna midagi taha panna.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
25.04.2017 19:10:03
|
|
|
EI saa ikkagi päris aru, tundub nagu, et isegi 43" suuruse juures on 4K telereid vähemalt samapalju müügil kui FHD. Et isegi kui 4K sisu vaadata ei plaani, siis tunduks rumal osta poest FHD telerit, mis on ilmselt juba vana mudel (sest kes see 2017 FHD toodab?!)
Või on kellelgi näidet, et ütleme 300-500 eest telerit vaadates saab FHD mudeli, mis näitab FHD filmi parema pildiga kui seda teeks samas hinnaklassis 4K teler?
90% ajast ilmselt tavaline SD sisu Telia boxist, et kui see uhke 4k teler on kehva paneeliga, mustad hallid jne, siis pigem eelistaks korralikumat FHD telerit.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.04.2017 19:35:06
|
|
|
| tsitaat: |
(sest kes see 2017 FHD toodab?!)
|
Lg lõpp on FHD, usun et samsungil samuti
Spoiler 
Kuigi üle 55" ei toodeta neid enam tõesti
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
25.04.2017 22:32:52
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
voh, väga hea sõnavõtt. Ma ise tulen ka tasapisi maa peale ja ei lase ennast enam tänase päeva uudissõnadest tehnika vallas pimestada.
Kaalusin ka vähemalt 65" tollise 1500€ teleri ostmist alles aasta eest. Õnneks tuli HVs kasutatud teleri pakkumine ja olen sellega siiamaani sigarahul. Vaatan sellega ju igapäevaselt telekanalitelt esitatavaid telesaateid.
nood 4k klippide näitajad on sama küna ees, mis kunagi .AVI filmide pealt HD ja pärast FHD peale minnes. Ainus sisu, mida näidata on siiani demoklipid ja muu sisu (no on olemas) kuid midagi vaadatavat selt ka ei tule. Ma ei vaata mingit sitta filmi seepärast veel, et seal 4k pildipikslit on. Ikka filmis endas peab sisu olema.
Küsijale, võta samuti kasvõi HV foorumist miski meldiv kasutatud ekraan, milliseid siin ikka liigub ja oled häppy ka sellega. |
Vaidleks vastu. Julgen väita, et korraliku kvaliteediga (bitratega) 1080p film 4K teleris on palju ilusam kui FHD telerist vaadates.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
26.04.2017 08:09:11
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
nood 4k klippide näitajad on sama küna ees, mis kunagi .AVI filmide pealt HD ja pärast FHD peale minnes. Ainus sisu, mida näidata on siiani demoklipid ja muu sisu (no on olemas) kuid midagi vaadatavat selt ka ei tule. Ma ei vaata mingit sitta filmi seepärast veel, et seal 4k pildipikslit on. Ikka filmis endas peab sisu olema.
|
Ega kui reporterit ja ak-d vaatad siis tõesti pole isegi FHD-ga midagi teha.
Praegu tuleb F1 SKy pealt UHD-s. Youtubes on peale demoklippide väga palju sisu 4k. Netflix, Amazon jne. Usun, et sel aastal lisandub päris palju sisu.
http://4k.com/movies/
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.04.2017 09:07:45
|
|
|
| tsitaat: |
Ega kui reporterit ja ak-d vaatad siis tõesti pole isegi FHD-ga midagi teha.
|
mis, mis?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
26.04.2017 14:11:31
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Ega kui reporterit ja ak-d vaatad siis tõesti pole isegi FHD-ga midagi teha.
|
mis, mis? |
Kas Reporter salvestatakse HD-s?
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.04.2017 14:33:57
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Ega kui reporterit ja ak-d vaatad siis tõesti pole isegi FHD-ga midagi teha.
|
mis, mis? |
Kas Reporter salvestatakse HD-s? |
Kui hetkel pole, siis varsti tuleb. Need 2-3 seriaali, mida kanal2-st vaatan, need küll HD-s salvestatud
AK on küll HD
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
26.04.2017 14:48:24
|
|
|
| kui uudiseid vaadata, siis eelistan ka igal võimalusel ETV-d, et saaks HD-s näha!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
26.04.2017 18:30:27
|
|
|
| inca kirjutas: |
| Mu LG sisesed Harmanid teevad küll suht ok häält. Seda teleka kohta muidugi. Siiski piisavalt head, et ma ei näe korteris mõtet sinna midagi taha panna. |
Sekundeerin. Mul samuti LG sees Harmani lahendus ja sound on ikka suhteliselt hea
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
26.04.2017 22:21:08
|
|
|
| Samsung ostis hiljuti Harmani koos kõigega ära, nii et ilmselt LG seest seda brändi enam ei leia.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTR
HV veteran

liitunud: 18.02.2006
|
27.04.2017 10:30:38
|
|
|
LG Smart TV (NetCast™ v4.5)
Mis brauser nendel telekatel on ja kas mingit muud annab ka sinna peale panna?
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
27.04.2017 22:23:01
|
|
|
reklaamimaailmast:
QLED, this is TV.
Samsung
(reklaam kanalilt CNN täna kell 22:20)
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weltmann
HV kasutaja
liitunud: 23.08.2006
|
28.04.2017 10:14:38
|
|
|
Ostsin ära LG 55eg910v OLEDi. Pilt ilus (muidugi netist leitud juhendid pildi ideaalseks timmimiseks tegid telekast 30a vanuse kineskoop teleri väärilse asja). Heli hea. PS4 mängimiseks ka tunduvalt parem kui mu eelmine. Kumerus ei häiri absoluutselt.
Aga... see palju kiidetud LG webOS. Läääägib raibe. Tegin tarkvara uuenduse ka ära aga jube uimane. Telekat käivitades läheb tubli 20 sekundit enne kui saan sisendit vahetada või Telia äppi kasutada (st kanaleid vahetada). Ning see telia äppi kasutamine on ka paras n***imine sellega. Salvestuse/korduse kerimine toimib juhuslikult jne. Ilmselt lükkan digiboksi uuesti taha, sest need 20 sekundit ootamist on ju nii olulised
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Boot
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001
|
28.04.2017 11:03:47
|
|
|
Ma jõudsin ka poolteist nädalat tagasi järeldusele, et 65" B6 ei lange kunagi 2.5K peale ja 3.2K ma telku eest välja käima pole nõus ja tellisin Galadorist 910V ära. Järgmine päev oli asi juba käes (5+ Galadorile).
Pilt on väga hea, 55" on paras suurus mu vaatamiskaugusele (1.5-2.5m, olenevalt kas istun diivani ees või diivani peal). FHD on täiesti piisav ka 1.5m pealt vaadates, kumerus ei häiri, 3D-d ei fänna aga Avatar oli meeldiv 3D-s.
Telia äppi ei saanudki käima aga kui see nagunii sitt on, siis ei viitsi ilmselt väga edasi uurida ka WebOS läägib jah aga ega seda väga palju õnneks näppida pole vaja (vaatan 90% ajast FHD filme läbi HDMI arvutist ja 10% ajast ETV-d).
Ainuke tõsisem probleem on tumehalli ebaühtlus. Seetõttu on äärmiselt vajalik, et brightness oleks väga täpselt seadistatud (minu telekal 56) aga igas filmis on ikka umbes 5-10 sekundi jagu contenti, mis silma kriibib. Võiks muidugi brightnessi veel paar pügalat allapoole keerata, mis päris tumehalli mustaks keeraks. Aga noh, tuleb vaadata helgemat poolt ja 99.9% ajast on pilt ikka tõsine maasikas.
Näppisin eile tööl pisut paar kuud tagasi ostetud ~1.5K maksnud 75" Samsungi 6-seeria UHD telekat ja no mitte mingi hinna eest poleks nõus sellist jama koju võtma Samas tööl powerpointi ja exceli näitamiseks sobib küll.
Pro-tip kõigile OLED-i omanikele: kontrasti pole mõtet väga kõrgeks keerata, pigem tuleks valge taset reguleerida OLED Lighti peale keeramisega. Nimelt ABL (Automatic Brightness Limiter) sõltub peamiselt just kontrasti settingust. Kontrast 80, OLED Light 30 vs Kontrast 30, OLED Light 80 annab üsna samasuguse pildi (numbrid võtsin praegu laest aga saate vast ideest aru) aga esimesel juhul keerab ABL 100% valge pildi helehalliks, teisel juhul on ABL-i mõju nulli lähedane. Niipalju kui ma olen avfoorumit lugenud on 2016 mudelitel sama teema.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kureke
HV kasutaja
liitunud: 24.04.2011
|
28.04.2017 11:06:43
|
|
|
| weltmann kirjutas: |
Ostsin ära LG 55eg910v OLEDi. Pilt ilus (muidugi netist leitud juhendid pildi ideaalseks timmimiseks tegid telekast 30a vanuse kineskoop teleri väärilse asja). Heli hea. PS4 mängimiseks ka tunduvalt parem kui mu eelmine. Kumerus ei häiri absoluutselt.
Aga... see palju kiidetud LG webOS. Läääägib raibe. Tegin tarkvara uuenduse ka ära aga jube uimane. Telekat käivitades läheb tubli 20 sekundit enne kui saan sisendit vahetada või Telia äppi kasutada (st kanaleid vahetada). Ning see telia äppi kasutamine on ka paras n***imine sellega. Salvestuse/korduse kerimine toimib juhuslikult jne. Ilmselt lükkan digiboksi uuesti taha, sest need 20 sekundit ootamist on ju nii olulised  |
Ostsid paraku nii vana mudeli, et sellel on vana webos 2. See ongi läägiv ja aeglane,1 oli muidugi veel hullem. Uus 3 on kõvasti parem. Või mis versioon sul peal on?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.04.2017 11:09:21
|
|
|
kureke, sa loe nüüd ka mida kirjutati. et B6 hind ei lange kunagi ostmiseks vastuvõetavale tasemele, sestab osteti just see 910V mudel. OSi ei saa eraldi hinnakirja alusel uuendada, ega see mingi windows pole
Peaasi, et inimene ise oma ostuga rahul on.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
28.04.2017 11:11:33
|
|
|
| Soovitan vaadata ringi Saksa ja UK LG lehtedel - tarkvarauuendusi antakse piirkonniti väääääga erineva kiirusega ja manuaalselt saab tihtipeale midagi palju uuemat ja kiiremat.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.04.2017 11:13:19
|
|
|
Boot, kas sul TeliaTV jaoks on ikka Inteno ruuter? Alla selle ruuteri ei saagi LGl toda äppi tööle. Tegu on Telia pahatahtliku piiranguga, kuna varasemalt sobis ka Thomsoni ruuter.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Boot
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001
|
28.04.2017 11:30:58
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Boot, kas sul TeliaTV jaoks on ikka Inteno ruuter? Alla selle ruuteri ei saagi LGl toda äppi tööle. Tegu on Telia pahatahtliku piiranguga, kuna varasemalt sobis ka Thomsoni ruuter. |
Ei ole, mul on enda miski Buffalo ruuter, milles ma õige VLAN-i õigesse porti suunasin ja Arrise digiboks igatahes töötab sedasi. Aga kui võrgukabla Arrise tagant telku taha tõstan, siis arvab Telia äpp, et võrku pole. Aga kui ei tööta siis ei tööta. Lihtsalt mõtlesin, et võiks proovida.
Selline huvitav seik veel: kuigi 910V on 2015 aasta mudel, siis minu telekas on toodetud veebruar 2017.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kureke
HV kasutaja
liitunud: 24.04.2011
|
28.04.2017 11:42:20
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
kureke, sa loe nüüd ka mida kirjutati. et B6 hind ei lange kunagi ostmiseks vastuvõetavale tasemele, sestab osteti just see 910V mudel. OSi ei saa eraldi hinnakirja alusel uuendada, ega see mingi windows pole
Peaasi, et inimene ise oma ostuga rahul on. |
Minu ja Booti postitus pole kuidagi omavahel seotud, sest seda sel ajal veel ei olnud.
Aga loomulikult, antud juhul tähendab parem pilt kehvemat tarkvara ja oleksin ise ilmselt samamoodi valinud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
28.04.2017 11:55:45
|
|
|
| Boot kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| Boot, kas sul TeliaTV jaoks on ikka Inteno ruuter? Alla selle ruuteri ei saagi LGl toda äppi tööle. Tegu on Telia pahatahtliku piiranguga, kuna varasemalt sobis ka Thomsoni ruuter. |
Ei ole, mul on enda miski Buffalo ruuter, milles ma õige VLAN-i õigesse porti suunasin ja Arrise digiboks igatahes töötab sedasi. Aga kui võrgukabla Arrise tagant telku taha tõstan, siis arvab Telia äpp, et võrku pole. Aga kui ei tööta siis ei tööta. Lihtsalt mõtlesin, et võiks proovida.
Selline huvitav seik veel: kuigi 910V on 2015 aasta mudel, siis minu telekas on toodetud veebruar 2017. |
Mis WebOSi täpsem tarkvaraversioon on?
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
28.04.2017 12:01:18
|
|
|
teliatv lg telekas nõuab üheselt inteno ruuterit.
algne ärkamine on lg webos telekatel tõesti pikk. mul mõlemal webos2 telekal sama lugu. pilt tuleb küll üsna kiirelt ette, viimasest sisendist aga äppide, settingute k.a. sisendi vahetuse jaoks on ooteaeg.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|