|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.04.2017 20:23:01
|
|
|
Läks meil arendajatele.
Kui aus olla, telest jälgin enamasti eesti kraami ja subtiitrite osas pole naine ka kurtnud kui neid TLCsid jms vaatab. Ilmselt probleem on ja mingitel kindlatel kanalitel, kui mitu kasutajat märganud.
Annan teada kas saan vastust, mis toimub.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
17.04.2017 20:37:24
|
|
|
No mina olen lõpust ära söödud subtiitreid näinud ainult FOX, FOXLife ja National Geographic kanalitel, mis kuuluvad ühte punti ja milledel on ühes stiilis subtiitrid.
Selline kanal nagu TLC, selle kohta ei oska üldse midagi öelda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
18.04.2017 15:24:19
|
|
|
Jup FOXLife peal on kogu aeg jama nendega. Võiks vanduda, et Sony Turbo peal oli ka, aga pead ei anna.
Kui küsida võib kõike, siis miks Nat Geo Wild kanalil supakaid ei ole - mittemingisuguseid?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.04.2017 18:28:18
|
|
|
Hetkevastus:
poolikuid subtiitreid..fox jms kanalitel, uurimisel.
udused subtiitrid...tv3 jms. ilmselt sissepõletatud subtiitrite küsimus?
täpsustan kui uudiseid.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pro7
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2004
|
18.04.2017 21:11:25
|
|
|
| Minul päris tihti Samsungi äpiga erinevaid muresid, küll ei tule pilti ette, küll jookseb kokku jms. Kardan, et asi ühenduses - nimelt istun 12/1 ühenduse taga jätkuvalt..
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inczp
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2014
|
18.04.2017 21:19:31
|
|
|
Samsa äpiga sihuke anomaalia, et järelvaatamisel kui kerida, siis teatud punkti jõudes, tavaliselt reklaami lõppu edasi kerimine enam pidama ei jää, ei aita Pause, ega ükski nupp.
LG puhul (äial on), ei hakanud üldse kerima, kuigi ekraanil näitas, et kerib, aga midagi ei toimunud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.04.2017 21:20:36
|
|
|
| Pro7 kirjutas: |
| Minul päris tihti Samsungi äpiga erinevaid muresid, küll ei tule pilti ette, küll jookseb kokku jms. Kardan, et asi ühenduses - nimelt istun 12/1 ühenduse taga jätkuvalt.. |
Kas Arrisega oleks ka asi ühenduses? Panustan kommentaare lugedes, et asi on teleri äpis.
Samas ei välista ka ADSL liini ja selle probleeme kuid ma ei oska öelda kuidas saab kehv sideliin teleri äpi kokku jooksutada.
Mõlemal juhul tasub riketega konsulteerida, kas tuleb minna esindusse tasuta üürile antava digiboksi järele või saab midagi liinil või teenusega teha.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
18.04.2017 21:52:04
|
|
|
| inczp kirjutas: |
Samsa äpiga sihuke anomaalia, et järelvaatamisel kui kerida, siis teatud punkti jõudes, tavaliselt reklaami lõppu edasi kerimine enam pidama ei jää, ei aita Pause, ega ükski nupp.
LG puhul (äial on), ei hakanud üldse kerima, kuigi ekraanil näitas, et kerib, aga midagi ei toimunud. |
See on äpiga alati olnud. KordusTV väljalõigatud reklaamini kerides läheb ring hulluks ja tuleb oodata kuni maha rahuneb, siis saab tagasi kerida. Sel põhjusel vaataks ise pigem reklaamidega varianti, 16ga üle kerides saab reklaamidest suht kiiresti üle.
Aga paistab et äppidele uuendusi enam ei tulegi? Mitu kuud juba 5.17 peal püsinud. Et siis sellises seisus töötab kaua töötab. Igaks juhuks ei tasuks vist Samsa uuendusi peale lasta
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
19.04.2017 21:44:35
|
|
|
Kui enne olid lõigatud lõppudega subtiitrid, siis nüüd salvestusest puuduvad subtiitrid. Sai lennuõnnetuste uurimisi vaadatud ja mingi hetk jäi silma, et sube üldse pole ja nii päris mitmel või kõikidel osadel.
Edit: Okei, hetkel eelviimane osa ees ja seal subid olemas.
viimati muutis The_Boss 19.04.2017 22:19:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
19.04.2017 23:21:20
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Hetkevastus:
poolikuid subtiitreid..fox jms kanalitel, uurimisel.
udused subtiitrid...tv3 jms. ilmselt sissepõletatud subtiitrite küsimus?
täpsustan kui uudiseid. |
Kindlasti oli probleem "pühapäevasel Kurjuse kannul" H12E13 episoodil. Ilmsel oli ka E14. Vaatasin seda E13 osa päeval poolikuna ja subtiitrid kohati näritud, õhtune kordus oli sama probleemiga.
See TV3 subtiitrid on ju sissepõletatud versioon? Ilmselt mingi TV3 kehva signaali eripära.
Minu jaoks jäid need poolikud laused aga silma hoopis TV1000 filmikanalitelt umbes 4-5 nädalat tagasi. Hiljem nakatusid vist ka teised kanalid.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
20.04.2017 12:02:59
|
|
|
Huvitav, millal lubatud HD Sony Channel ja Sony Turbo tulevad?
24.03 lubas Telia, et "Alates tänasest lisanduvad HD formaati Eurosport 1 ja Eurosport 2 ning aprillikuus Sony Channel ja Sony Turbo."
Aprillikuud pole enam palju jäänud...
Aastat muidugi uudises ei täpsustatud.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
20.04.2017 14:32:49
|
|
|
| Six kirjutas: |
Huvitav, millal lubatud HD Sony Channel ja Sony Turbo tulevad?
24.03 lubas Telia, et "Alates tänasest lisanduvad HD formaati Eurosport 1 ja Eurosport 2 ning aprillikuus Sony Channel ja Sony Turbo."
Aprillikuud pole enam palju jäänud...
Aastat muidugi uudises ei täpsustatud. |
Alates tänasest, juba peal. MyHits ja mõlemad Sony kanalid. Uuel platvormil.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
20.04.2017 14:51:00
|
|
|
Ongi nii. Hommikul veel polnud.
| armjan kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Huvitav, millal lubatud HD Sony Channel ja Sony Turbo tulevad?
24.03 lubas Telia, et "Alates tänasest lisanduvad HD formaati Eurosport 1 ja Eurosport 2 ning aprillikuus Sony Channel ja Sony Turbo."
Aprillikuud pole enam palju jäänud...
Aastat muidugi uudises ei täpsustatud. |
Alates tänasest, juba peal. MyHits ja mõlemad Sony kanalid. Uuel platvormil. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
20.04.2017 15:02:17
|
|
|
| Miks see digiboks keset päeva tarkvara uuendamisega tegeleb? Juba pooltundi nussib, aga pole veel hakkama saanud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
20.04.2017 15:04:25
|
|
|
Mul upgrades ka üllatavalt kaua.
Aga lõpuks tegi ära.
| alpha kirjutas: |
| Miks see digiboks keset päeva tarkvara uuendamisega tegeleb? Juba pooltundi nussib, aga pole veel hakkama saanud. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
20.04.2017 15:05:21
|
|
|
| Leidsid ka aja, millal seda teha. Lambakari.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
20.04.2017 15:06:15
|
|
|
| tsitaat: |
Miks see digiboks keset päeva tarkvara uuendamisega tegeleb?
|
Millal siis, öösel kui seade on välja lülitatud?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
20.04.2017 15:19:17
|
|
|
| Ja nad ei saa sellega hakkama ka. Näitab 39%, siis läheb pilt mustaks, siis vilgub veel mõned korrad ja siis alustab uuesti downloadimist. Parimal juhul jõudis 59% ni. Nüüd jälle 0% ees. Mingi kolmveerand tundi juba nii.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
20.04.2017 15:34:49
|
|
|
Sama teema- umbes 1h muudkui restartis ja downloadis software, vahele viskas ka umbes kümme Error 4: blablabla (ei jõudnud lugeda).
Nüüd pilt ees. Juu siis sai hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.04.2017 15:36:25
|
|
|
See algatatakse keset teleri vaamist?
Mul tekkis uuendus siis kui puldilt korra digiboksile standby tegin ning sisse lülitasin, siis lappas paar ringi uuendust ja tuli pilt ette.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
20.04.2017 15:41:28
|
|
|
Huvitav, mul ka eile digiboks pilti ette ei võtnud, kui sisse lülitasin. Restartisin seal igasugu asju. Mingi aeg nägin ekraanil progressiriba mingi protsendiga, et kas hakkas suvaliselt uuendust tegema? Ja ma ei teadnud sellest midagi, kuna pilti ekraanile ei tulnud ja võtsin digiboksil voolu tagant ära
No pärast ta pilti ikka näitas.
Mis muudatusi siis Arris ka sai?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.04.2017 16:27:59
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Mis muudatusi siis Arris ka sai? |
just räägiti sellest uuest softist teemas, see DD heli ja kahepoolne cec pwr on off, pisut kiirem liikumine jms.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
20.04.2017 17:32:34
|
|
|
indrekp, ok, ma hetkel ei suuda siinset elu väga jälgida.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
20.04.2017 19:02:16
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| Mis muudatusi siis Arris ka sai? |
just räägiti sellest uuest softist teemas, see DD heli ja kahepoolne cec pwr on off, pisut kiirem liikumine jms. |
Mul muud asjad vist tulid menüüsse, peale selle kiirema liikumise
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
20.04.2017 20:25:14
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Huvitav, millal lubatud HD Sony Channel ja Sony Turbo tulevad?
24.03 lubas Telia, et "Alates tänasest lisanduvad HD formaati Eurosport 1 ja Eurosport 2 ning aprillikuus Sony Channel ja Sony Turbo."
Aprillikuud pole enam palju jäänud...
Aastat muidugi uudises ei täpsustatud. |
Alates tänasest, juba peal. MyHits ja mõlemad Sony kanalid. Uuel platvormil. |
Kiikasin mõlemat kanalit. Mingit HD-d ei õnnestunud minu silmal tuvastada. Enamvähem sama kvaliteet, mis TV3. Kas nende Sony kanalitega on siis ka nii et ainult väike osa sisust on HD ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.04.2017 20:36:32
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| armjan kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Huvitav, millal lubatud HD Sony Channel ja Sony Turbo tulevad?
24.03 lubas Telia, et "Alates tänasest lisanduvad HD formaati Eurosport 1 ja Eurosport 2 ning aprillikuus Sony Channel ja Sony Turbo."
Aprillikuud pole enam palju jäänud...
Aastat muidugi uudises ei täpsustatud. |
Alates tänasest, juba peal. MyHits ja mõlemad Sony kanalid. Uuel platvormil. |
Kiikasin mõlemat kanalit. Mingit HD-d ei õnnestunud minu silmal tuvastada. Enamvähem sama kvaliteet, mis TV3. Kas nende Sony kanalitega on siis ka nii et ainult väike osa sisust on HD ? |
Mina tuvastasin, logo ja subtiiter oli HD's
Sisu ise puhas SD upscale kanali tootjalt.
Küllap tulevad sellega järele nagu Kanal2, ilmselt polnud neil tänaseni pointi osta sisse HD sisu ja siis downscale teha.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
20.04.2017 23:41:17
|
|
|
See, et Telia TV põhipaketis on juba 11 HD kvaliteedis kanalit, valmistab vaid heameelt ja on ühtlasi kinnituseks et SD läheb üsna varsti televisiooni ajalukku. Usun et 10 aasta pärast keegi enam SD kanaleid ei vaata ega edasta. Näib et Youtube kanalid on juba valdavalt HD-s ja ka 4K pole enam ainult demoklippide pärusmaa
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
20.04.2017 23:54:04
|
|
|
| Ma ei usu, et keegi paari-kolme aasta pärast üldse sd kanaleid vaatab. Ja keegi ei paku ka neid kanaleid.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.04.2017 00:17:53
|
|
|
Küll pakutakse ja vaadatakse
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
21.04.2017 00:32:41
|
|
|
| Eks me näe
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
21.04.2017 01:17:13
|
|
|
Venelastel pooled kanalid alles 4:3 peal. Võibolla 10 aastaga jõuavad tõesti HD-sse nendega hüpata.
Aga lätlased 2-3 aastaga küll ei jõua
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
21.04.2017 01:35:34
|
|
|
| seeru kirjutas: |
Venelastel pooled kanalid alles 4:3 peal. Võibolla 10 aastaga jõuavad tõesti HD-sse nendega hüpata.
Aga lätlased 2-3 aastaga küll ei jõua  |
Ostankinost tulevad juba 4K katsesaated
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
21.04.2017 09:02:14
|
|
|
-parun-, jaapanis 8K saated, aga mis meil siin sellest?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
21.04.2017 14:19:42
|
|
|
Nojah, pole vist kaugel ka see aeg, kui inimesed hakkavad elamist sellepärast vahetama, et vanasse elamises pole 200" telekat kuhugi panna
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.04.2017 14:54:48
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Nojah, pole vist kaugel ka see aeg, kui inimesed hakkavad elamist sellepärast vahetama, et vanasse elamises pole 200" telekat kuhugi panna  |
Akna asemele paras panna
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tompa
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2014
|
21.04.2017 19:06:52
|
|
|
Huvitav on see, et kõik need sarjad mida Sony kanalid näitavad toodetakse ju HDs. SD peaks just kallim sisse osta olema. Nüüd tootja downscaleb SDks ja siis Sony Eesti kanal upscaleib need jälle HDks. Kõik see ju lisa töö. On ikka ime mehed.
Loodame, et asi varsti paraneb.
Ja mis sellest Netflixist siis saanud on? Kas Armjan ei oska midagi kosta? Jutt oli ju et tuleb esimese kvartali jooksul. Nüüd juba teine kvartal ammu käes. Aga noh, see ilmselt saladus ja Armjan ei tohi öelda millal tuleb, kui üldse tuleb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.04.2017 20:06:38
|
|
|
Tompa, netflixi uudis oli minumeelest kellegi bläkk.
Võin huupi pakkuda, et seda ei tule enne järgmist aastat kui tuleb ka ehk 4K hdmiga box.
Juhtub see siis aasta varem või hiljem ei julge mina kinnitada.
Ühesõnaga netflix on saadaval kõikides tänapäevastes telerites.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.04.2017 20:26:16
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Tompa, netflixi uudis oli minumeelest kellegi bläkk.
Võin huupi pakkuda, et seda ei tule enne järgmist aastat kui tuleb ka ehk 4K hdmiga box.
Juhtub see siis aasta varem või hiljem ei julge mina kinnitada.
Ühesõnaga netflix on saadaval kõikides tänapäevastes telerites. |
Et siis tuleb 4k box ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.04.2017 20:27:46
|
|
|
4K box... isegi hetke kanalid ju vahepeal kuubikud
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.04.2017 20:33:07
|
|
|
Hmm, küll ta ükskord ikka tuleb, ega ta tulemata jää.
või on siin huvilisi kes tahaks veelkord lihtsalt sama 1080 boksi?
kolme aasta pärast rohkem fiibrit ja rohkem v.plusi ja kiiruseid ja me tahame ikka mingit lahjat digiboksi?
lugege aastaid amino, motorolad, arris... midagi loogilist ei märka?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.04.2017 20:33:28
|
|
|
| peaasi, et sama uimane pole nagu need hetke omad.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.04.2017 21:08:25
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| peaasi, et sama uimane pole nagu need hetke omad. |
No seda ma loodangi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
21.04.2017 21:24:24
|
|
|
Loogika on võimas asi.
6 aasta pärast tuleb 8K box.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.04.2017 21:51:32
|
|
|
| seeru kirjutas: |
Loogika on võimas asi.
6 aasta pärast tuleb 8K box. |
Me räägime hdmi või mis iganes liidesest.
See kas sul on liides ei tähenda, et sul on ekraan, sisu, ühendus. Nii nagu see on ka täna, kõik ei saa nautida maksimaalset kvaliteeti aga tehnoloogia uueneb sellegipoolest.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
21.04.2017 21:56:32
|
|
|
| mhmh, 4k boks 4k HDMI-ga, millele tehakse uus ja edev 4k kasutajaliides 4k vääriliste kellade ja viledega, mille peale alustab värske boks aeglast suremist ning muutub juba enne tegeliku 4k sisu tekkimist moralaselt vananenuks. On, mida oodata...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.04.2017 22:01:13
|
|
|
| Minumeelest ka, las jääb nii nagu on, muidu tuleb uus hullem ja aeglasem.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.04.2017 22:11:56
|
|
|
indrekp, rahval on lihtsalt kurvad kogemused nende nn uutega. Alati mingi kamm käib kaasas ja see on hellaks teinud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
21.04.2017 22:42:41
|
|
|
krt, mul on hetkel siin riiuli peal Elionist aastaid tagasi ostetud fullHD HDMI väljundiga digiboks, millel ei ole tegelikult mitte mingit probleemi fullHD striimide mängimisega (mis nüüdseks on siis lõpuks kohale jõudnud). Ainuke probleem selle boksiga on, et see ei jaksa (praegust) kasutajaliidest näidata, on kuulutatud moraalselt vananenuks ning vajab seetõttu väljavahetamist
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.04.2017 23:01:03
|
|
|
Teliale oleks vaja openatv foorumist mõned skinnimeistrid vaja palgata. Treivad valmis sellise, mida raud ka jooksutada suudab.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.04.2017 23:16:10
|
|
|
hea, et puldil numbrid. Saab asja ikka kasutada
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|