Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 818, 819, 820 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2017 20:23:01 vasta tsitaadiga

Läks meil arendajatele.
Kui aus olla, telest jälgin enamasti eesti kraami ja subtiitrite osas pole naine ka kurtnud kui neid TLCsid jms vaatab. Ilmselt probleem on ja mingitel kindlatel kanalitel, kui mitu kasutajat märganud.
Annan teada kas saan vastust, mis toimub.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 17.04.2017 20:37:24 vasta tsitaadiga

No mina olen lõpust ära söödud subtiitreid näinud ainult FOX, FOXLife ja National Geographic kanalitel, mis kuuluvad ühte punti ja milledel on ühes stiilis subtiitrid.
Selline kanal nagu TLC, selle kohta ei oska üldse midagi öelda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2017 15:24:19 vasta tsitaadiga

Jup FOXLife peal on kogu aeg jama nendega. Võiks vanduda, et Sony Turbo peal oli ka, aga pead ei anna.

Kui küsida võib kõike, siis miks Nat Geo Wild kanalil supakaid ei ole - mittemingisuguseid?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2017 18:28:18 vasta tsitaadiga

Hetkevastus:
poolikuid subtiitreid..fox jms kanalitel, uurimisel.
udused subtiitrid...tv3 jms. ilmselt sissepõletatud subtiitrite küsimus?

täpsustan kui uudiseid.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2017 21:11:25 vasta tsitaadiga

Minul päris tihti Samsungi äpiga erinevaid muresid, küll ei tule pilti ette, küll jookseb kokku jms. Kardan, et asi ühenduses - nimelt istun 12/1 ühenduse taga jätkuvalt..
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2017 21:19:31 vasta tsitaadiga

Samsa äpiga sihuke anomaalia, et järelvaatamisel kui kerida, siis teatud punkti jõudes, tavaliselt reklaami lõppu edasi kerimine enam pidama ei jää, ei aita Pause, ega ükski nupp.

LG puhul (äial on), ei hakanud üldse kerima, kuigi ekraanil näitas, et kerib, aga midagi ei toimunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2017 21:20:36 vasta tsitaadiga

Pro7 kirjutas:
Minul päris tihti Samsungi äpiga erinevaid muresid, küll ei tule pilti ette, küll jookseb kokku jms. Kardan, et asi ühenduses - nimelt istun 12/1 ühenduse taga jätkuvalt..

Kas Arrisega oleks ka asi ühenduses? Panustan kommentaare lugedes, et asi on teleri äpis.
Samas ei välista ka ADSL liini ja selle probleeme kuid ma ei oska öelda kuidas saab kehv sideliin teleri äpi kokku jooksutada.
Mõlemal juhul tasub riketega konsulteerida, kas tuleb minna esindusse tasuta üürile antava digiboksi järele või saab midagi liinil või teenusega teha.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 18.04.2017 21:52:04 vasta tsitaadiga

inczp kirjutas:
Samsa äpiga sihuke anomaalia, et järelvaatamisel kui kerida, siis teatud punkti jõudes, tavaliselt reklaami lõppu edasi kerimine enam pidama ei jää, ei aita Pause, ega ükski nupp.

LG puhul (äial on), ei hakanud üldse kerima, kuigi ekraanil näitas, et kerib, aga midagi ei toimunud.


See on äpiga alati olnud. KordusTV väljalõigatud reklaamini kerides läheb ring hulluks ja tuleb oodata kuni maha rahuneb, siis saab tagasi kerida. Sel põhjusel vaataks ise pigem reklaamidega varianti, 16ga üle kerides saab reklaamidest suht kiiresti üle.
Aga paistab et äppidele uuendusi enam ei tulegi? Mitu kuud juba 5.17 peal püsinud. Et siis sellises seisus töötab kaua töötab. Igaks juhuks ei tasuks vist Samsa uuendusi peale lasta
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2017 21:44:35 vasta tsitaadiga

Kui enne olid lõigatud lõppudega subtiitrid, siis nüüd salvestusest puuduvad subtiitrid. Sai lennuõnnetuste uurimisi vaadatud ja mingi hetk jäi silma, et sube üldse pole ja nii päris mitmel või kõikidel osadel.

Edit: Okei, hetkel eelviimane osa ees ja seal subid olemas.


viimati muutis The_Boss 19.04.2017 22:19:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.04.2017 23:21:20 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Hetkevastus:
poolikuid subtiitreid..fox jms kanalitel, uurimisel.
udused subtiitrid...tv3 jms. ilmselt sissepõletatud subtiitrite küsimus?

täpsustan kui uudiseid.


Kindlasti oli probleem "pühapäevasel Kurjuse kannul" H12E13 episoodil. Ilmsel oli ka E14. Vaatasin seda E13 osa päeval poolikuna ja subtiitrid kohati näritud, õhtune kordus oli sama probleemiga.

See TV3 subtiitrid on ju sissepõletatud versioon? Ilmselt mingi TV3 kehva signaali eripära.

Minu jaoks jäid need poolikud laused aga silma hoopis TV1000 filmikanalitelt umbes 4-5 nädalat tagasi. Hiljem nakatusid vist ka teised kanalid.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2017 12:02:59 vasta tsitaadiga

Huvitav, millal lubatud HD Sony Channel ja Sony Turbo tulevad?
24.03 lubas Telia, et "Alates tänasest lisanduvad HD formaati Eurosport 1 ja Eurosport 2 ning aprillikuus Sony Channel ja Sony Turbo."
Aprillikuud pole enam palju jäänud...
Aastat muidugi uudises ei täpsustatud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 20.04.2017 14:32:49 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Huvitav, millal lubatud HD Sony Channel ja Sony Turbo tulevad?
24.03 lubas Telia, et "Alates tänasest lisanduvad HD formaati Eurosport 1 ja Eurosport 2 ning aprillikuus Sony Channel ja Sony Turbo."
Aprillikuud pole enam palju jäänud...
Aastat muidugi uudises ei täpsustatud.


Alates tänasest, juba peal. MyHits ja mõlemad Sony kanalid. Uuel platvormil.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2017 14:51:00 vasta tsitaadiga

Ongi nii. Hommikul veel polnud.

armjan kirjutas:
Six kirjutas:
Huvitav, millal lubatud HD Sony Channel ja Sony Turbo tulevad?
24.03 lubas Telia, et "Alates tänasest lisanduvad HD formaati Eurosport 1 ja Eurosport 2 ning aprillikuus Sony Channel ja Sony Turbo."
Aprillikuud pole enam palju jäänud...
Aastat muidugi uudises ei täpsustatud.


Alates tänasest, juba peal. MyHits ja mõlemad Sony kanalid. Uuel platvormil.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2017 15:02:17 vasta tsitaadiga

Miks see digiboks keset päeva tarkvara uuendamisega tegeleb? Juba pooltundi nussib, aga pole veel hakkama saanud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2017 15:04:25 vasta tsitaadiga

Mul upgrades ka üllatavalt kaua.
Aga lõpuks tegi ära.

alpha kirjutas:
Miks see digiboks keset päeva tarkvara uuendamisega tegeleb? Juba pooltundi nussib, aga pole veel hakkama saanud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2017 15:05:21 vasta tsitaadiga

Leidsid ka aja, millal seda teha. Lambakari.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2017 15:06:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Miks see digiboks keset päeva tarkvara uuendamisega tegeleb?

Millal siis, öösel kui seade on välja lülitatud?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2017 15:19:17 vasta tsitaadiga

Ja nad ei saa sellega hakkama ka. Näitab 39%, siis läheb pilt mustaks, siis vilgub veel mõned korrad ja siis alustab uuesti downloadimist. Parimal juhul jõudis 59% ni. Nüüd jälle 0% ees. Mingi kolmveerand tundi juba nii.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 20.04.2017 15:34:49 vasta tsitaadiga

Sama teema- umbes 1h muudkui restartis ja downloadis software, vahele viskas ka umbes kümme Error 4: blablabla (ei jõudnud lugeda).
Nüüd pilt ees. Juu siis sai hakkama.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2017 15:36:25 vasta tsitaadiga

See algatatakse keset teleri vaamist?
Mul tekkis uuendus siis kui puldilt korra digiboksile standby tegin ning sisse lülitasin, siis lappas paar ringi uuendust ja tuli pilt ette.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.04.2017 15:41:28 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul ka eile digiboks pilti ette ei võtnud, kui sisse lülitasin. Restartisin seal igasugu asju. Mingi aeg nägin ekraanil progressiriba mingi protsendiga, et kas hakkas suvaliselt uuendust tegema? Ja ma ei teadnud sellest midagi, kuna pilti ekraanile ei tulnud ja võtsin digiboksil voolu tagant ära icon_eek.gif
No pärast ta pilti ikka näitas. icon_biggrin.gif

Mis muudatusi siis Arris ka sai?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2017 16:27:59 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Mis muudatusi siis Arris ka sai?


just räägiti sellest uuest softist teemas, see DD heli ja kahepoolne cec pwr on off, pisut kiirem liikumine jms.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.04.2017 17:32:34 vasta tsitaadiga

indrekp, ok, ma hetkel ei suuda siinset elu väga jälgida.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2017 19:02:16 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jägaja kirjutas:
Mis muudatusi siis Arris ka sai?


just räägiti sellest uuest softist teemas, see DD heli ja kahepoolne cec pwr on off, pisut kiirem liikumine jms.


Mul muud asjad vist tulid menüüsse, peale selle kiirema liikumise icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2017 20:25:14 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Six kirjutas:
Huvitav, millal lubatud HD Sony Channel ja Sony Turbo tulevad?
24.03 lubas Telia, et "Alates tänasest lisanduvad HD formaati Eurosport 1 ja Eurosport 2 ning aprillikuus Sony Channel ja Sony Turbo."
Aprillikuud pole enam palju jäänud...
Aastat muidugi uudises ei täpsustatud.


Alates tänasest, juba peal. MyHits ja mõlemad Sony kanalid. Uuel platvormil.

Kiikasin mõlemat kanalit. Mingit HD-d ei õnnestunud minu silmal tuvastada. Enamvähem sama kvaliteet, mis TV3. Kas nende Sony kanalitega on siis ka nii et ainult väike osa sisust on HD ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2017 20:36:32 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
armjan kirjutas:
Six kirjutas:
Huvitav, millal lubatud HD Sony Channel ja Sony Turbo tulevad?
24.03 lubas Telia, et "Alates tänasest lisanduvad HD formaati Eurosport 1 ja Eurosport 2 ning aprillikuus Sony Channel ja Sony Turbo."
Aprillikuud pole enam palju jäänud...
Aastat muidugi uudises ei täpsustatud.


Alates tänasest, juba peal. MyHits ja mõlemad Sony kanalid. Uuel platvormil.

Kiikasin mõlemat kanalit. Mingit HD-d ei õnnestunud minu silmal tuvastada. Enamvähem sama kvaliteet, mis TV3. Kas nende Sony kanalitega on siis ka nii et ainult väike osa sisust on HD ?


Mina tuvastasin, logo ja subtiiter oli HD's
Sisu ise puhas SD upscale kanali tootjalt.

Küllap tulevad sellega järele nagu Kanal2, ilmselt polnud neil tänaseni pointi osta sisse HD sisu ja siis downscale teha.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2017 23:41:17 vasta tsitaadiga

See, et Telia TV põhipaketis on juba 11 HD kvaliteedis kanalit, valmistab vaid heameelt ja on ühtlasi kinnituseks et SD läheb üsna varsti televisiooni ajalukku. Usun et 10 aasta pärast keegi enam SD kanaleid ei vaata ega edasta. Näib et Youtube kanalid on juba valdavalt HD-s ja ka 4K pole enam ainult demoklippide pärusmaa icon_smile.gif
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2017 23:54:04 vasta tsitaadiga

Ma ei usu, et keegi paari-kolme aasta pärast üldse sd kanaleid vaatab. Ja keegi ei paku ka neid kanaleid.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 00:17:53 vasta tsitaadiga

Küll pakutakse ja vaadatakse
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 00:32:41 vasta tsitaadiga

Eks me näe
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 21.04.2017 01:17:13 vasta tsitaadiga

Venelastel pooled kanalid alles 4:3 peal. Võibolla 10 aastaga jõuavad tõesti HD-sse nendega hüpata.
Aga lätlased 2-3 aastaga küll ei jõua icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 01:35:34 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Venelastel pooled kanalid alles 4:3 peal. Võibolla 10 aastaga jõuavad tõesti HD-sse nendega hüpata.
Aga lätlased 2-3 aastaga küll ei jõua icon_smile.gif
Ostankinost tulevad juba 4K katsesaated icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.04.2017 09:02:14 vasta tsitaadiga

-parun-, jaapanis 8K saated, aga mis meil siin sellest?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 14:19:42 vasta tsitaadiga

Nojah, pole vist kaugel ka see aeg, kui inimesed hakkavad elamist sellepärast vahetama, et vanasse elamises pole 200" telekat kuhugi panna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 14:54:48 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Nojah, pole vist kaugel ka see aeg, kui inimesed hakkavad elamist sellepärast vahetama, et vanasse elamises pole 200" telekat kuhugi panna icon_biggrin.gif
Akna asemele paras panna
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 21.04.2017 19:06:52 vasta tsitaadiga

Huvitav on see, et kõik need sarjad mida Sony kanalid näitavad toodetakse ju HDs. SD peaks just kallim sisse osta olema. Nüüd tootja downscaleb SDks ja siis Sony Eesti kanal upscaleib need jälle HDks. Kõik see ju lisa töö. On ikka ime mehed. icon_eek.gif
Loodame, et asi varsti paraneb.

Ja mis sellest Netflixist siis saanud on? Kas Armjan ei oska midagi kosta? Jutt oli ju et tuleb esimese kvartali jooksul. Nüüd juba teine kvartal ammu käes. Aga noh, see ilmselt saladus ja Armjan ei tohi öelda millal tuleb, kui üldse tuleb. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 20:06:38 vasta tsitaadiga

Tompa, netflixi uudis oli minumeelest kellegi bläkk.
Võin huupi pakkuda, et seda ei tule enne järgmist aastat kui tuleb ka ehk 4K hdmiga box.
Juhtub see siis aasta varem või hiljem ei julge mina kinnitada.

Ühesõnaga netflix on saadaval kõikides tänapäevastes telerites.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 20:26:16 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Tompa, netflixi uudis oli minumeelest kellegi bläkk.
Võin huupi pakkuda, et seda ei tule enne järgmist aastat kui tuleb ka ehk 4K hdmiga box.
Juhtub see siis aasta varem või hiljem ei julge mina kinnitada.

Ühesõnaga netflix on saadaval kõikides tänapäevastes telerites.

Et siis tuleb 4k box ? icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.04.2017 20:27:46 vasta tsitaadiga

4K box... isegi hetke kanalid ju vahepeal kuubikud icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 20:33:07 vasta tsitaadiga

Hmm, küll ta ükskord ikka tuleb, ega ta tulemata jää.

või on siin huvilisi kes tahaks veelkord lihtsalt sama 1080 boksi?

kolme aasta pärast rohkem fiibrit ja rohkem v.plusi ja kiiruseid ja me tahame ikka mingit lahjat digiboksi?
lugege aastaid amino, motorolad, arris... midagi loogilist ei märka?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.04.2017 20:33:28 vasta tsitaadiga

peaasi, et sama uimane pole nagu need hetke omad.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 21:08:25 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
peaasi, et sama uimane pole nagu need hetke omad.

No seda ma loodangi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 21.04.2017 21:24:24 vasta tsitaadiga

Loogika on võimas asi.
6 aasta pärast tuleb 8K box.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 21:51:32 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Loogika on võimas asi.
6 aasta pärast tuleb 8K box.


Me räägime hdmi või mis iganes liidesest.
See kas sul on liides ei tähenda, et sul on ekraan, sisu, ühendus. Nii nagu see on ka täna, kõik ei saa nautida maksimaalset kvaliteeti aga tehnoloogia uueneb sellegipoolest.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 21.04.2017 21:56:32 vasta tsitaadiga

mhmh, 4k boks 4k HDMI-ga, millele tehakse uus ja edev 4k kasutajaliides 4k vääriliste kellade ja viledega, mille peale alustab värske boks aeglast suremist ning muutub juba enne tegeliku 4k sisu tekkimist moralaselt vananenuks. On, mida oodata...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 22:01:13 vasta tsitaadiga

Minumeelest ka, las jääb nii nagu on, muidu tuleb uus hullem ja aeglasem.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 22:11:56 vasta tsitaadiga

indrekp, rahval on lihtsalt kurvad kogemused nende nn uutega. Alati mingi kamm käib kaasas ja see on hellaks teinud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 21.04.2017 22:42:41 vasta tsitaadiga

krt, mul on hetkel siin riiuli peal Elionist aastaid tagasi ostetud fullHD HDMI väljundiga digiboks, millel ei ole tegelikult mitte mingit probleemi fullHD striimide mängimisega (mis nüüdseks on siis lõpuks kohale jõudnud). Ainuke probleem selle boksiga on, et see ei jaksa (praegust) kasutajaliidest näidata, on kuulutatud moraalselt vananenuks ning vajab seetõttu väljavahetamist icon_sad.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 23:01:03 vasta tsitaadiga

Teliale oleks vaja openatv foorumist mõned skinnimeistrid vaja palgata. Treivad valmis sellise, mida raud ka jooksutada suudab.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.04.2017 23:16:10 vasta tsitaadiga

hea, et puldil numbrid. Saab asja ikka kasutada icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 818, 819, 820 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.