Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jõuluvana
HV kasutaja
jõuluvana

liitunud: 21.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 23:41:48 vasta tsitaadiga

Peale uude masinasse installi tekkis jama, et mäng ei suuda graafikaseadeid meelde jätta. Tundub nagu mäng ei tunnistaks videokaardi olemasolu. Samas näitab saada olevat videomälu kenasti 8GB.
Ehk on siit teemast läbi käinud sarnane probleem?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 13:36:40 vasta tsitaadiga

Kui masinas on Geforce Experience, siis tasuks vaadata, mis sätted seal on GTA V jaoks.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jõuluvana
HV kasutaja
jõuluvana

liitunud: 21.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 16:45:50 vasta tsitaadiga

Optimizing on sealt välja lülitatud. Et rohkem ta vast ei tohiks segada.

Edit: Peale esimese story missiooni tegemist hakkas kõike kenasti salvestama.


viimati muutis jõuluvana 27.02.2017 17:41:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 14:43:49 vasta tsitaadiga

Paljudele küsimustele vastused:

https://www.reddit.com/r/gtaonline/comments/4x01kz/the_gta_online_mega_guide/

https://www.reddit.com/r/gtaonline/

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 19:56:10 vasta tsitaadiga

Ikka avastab uusi asju, näitesk sai hangitud ka asisem "utility" klassi masin - Sadler, ainuke mida saab tuunida selles klassis. Niiet golfi raja trackil (kus üle vee kitsas "sild" läheb) vähe asisem paarutada icon_cool.gif Ilma eelnevate linkideta, aga nüüd siis veel huvitavat hankida nagu näiteks Park Ranger "emergency" klassi masin millega peaks race sõitudes saama osaleda icon_biggrin.gif Või siis ka "industrial" klassi Guardian, Crusader "military" ja ka Dune "service" veel lisaks. Ah "VAN" oli ka puudu - Paradise sobib!
Näiteks osad SUV-id saab kasutada ka off-road sõitudes - näiteks range rover vana kerega (uue kerega versiooni ei saa kasutada). Selliseid huvitavaid erisusi tuleb kindlasti veel välja.

Sai ka HDTanel crew liitutud kuna 2 eesti crew on 1000 limiit täis ja teistes on veel vähem mängijaid online.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2017 12:58:49 vasta tsitaadiga

Keegi teab, kas seda saab muuta, millisesse "majja" Heisti alustamisega spawnib? Default kodu on valitud juba õigeks nö., ent Heistiga viskab teise.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2017 16:47:17 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Keegi teab, kas seda saab muuta, millisesse "majja" Heisti alustamisega spawnib? Default kodu on valitud juba õigeks nö., ent Heistiga viskab teise.


Online->Options>Spawn Location?

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2017 18:13:19 vasta tsitaadiga

See on vist default kodu siiski?

Sesmõttes, et spawnib "õiges" kohas, a Heisti tehes viskab teise high end kohta..

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2017 11:09:30 vasta tsitaadiga

Mõnikord satub mingi kamp napakaid kokku. Nagu lasteaed. Killivad seal kõike - niipea kui keegi hakkab vastu tegema on kohe pasisve mode peal. Aitab kui bounty välja panna enne seda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.03.2017 16:01:04 vasta tsitaadiga

Tüüpiline. Nii on jah, paljud on isegi sellised, keda vastu killid, saad näites pihta talle ja elud on juba madalad, jookseb nurga taha viskab grena enda alla või laseb ennast RPG'ga õhku, et kill-death ratio ei langeks. thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 23.03.2017 20:09:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
laseb ennast õhku, et kill-death ratio ei langeks

Mida see mängu olemuses muudab kui kõrge see "kill-death ratio" su tegelasel on, peab ta kõrgema taseme juures kuulidele paremini vastu või on siis kusagil mujal eelis.
Mis põhjusel snaipri sihikus kauged objektid udused on, varem nagu olen täheldanud, et nägi isegi sihikust kopteri juhti, teema ise The Pacific Standard Job Convoy algus osast, kus kõigepealt tuli snaipriga kopter alla võtta, kuskil seadetes midagi vist väga mäda, või on tõesti see GTX 970 nii saastaks muutunud, et vajab kiiremas korras garantiisse viimist.
Kas The Pacific Standard Job finale`s Kurumad polegi võimalik enam kasutada, saab ainult mootorrattaid kasutada või siis seda eriteenistuse kuulikindlat Police Riot autot, endale vähemalt tundus küll, et see masin oli kuulikindel.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2017 14:19:41 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
tsitaat:
laseb ennast õhku, et kill-death ratio ei langeks

Mida see mängu olemuses muudab kui kõrge see "kill-death ratio" su tegelasel on, peab ta kõrgema taseme juures kuulidele paremini vastu või on siis kusagil mujal eelis.
Mis põhjusel snaipri sihikus kauged objektid udused on, varem nagu olen täheldanud, et nägi isegi sihikust kopteri juhti, teema ise The Pacific Standard Job Convoy algus osast, kus kõigepealt tuli snaipriga kopter alla võtta, kuskil seadetes midagi vist väga mäda, või on tõesti see GTX 970 nii saastaks muutunud, et vajab kiiremas korras garantiisse viimist.
Kas The Pacific Standard Job finale`s Kurumad polegi võimalik enam kasutada, saab ainult mootorrattaid kasutada või siis seda eriteenistuse kuulikindlat Police Riot autot, endale vähemalt tundus küll, et see masin oli kuulikindel.


https://www.reddit.com/r/gtaonline/comments/4x01kz/the_gta_online_mega_guide/

https://www.reddit.com/r/gtaonline/

https://www.reddit.com/r/gtaglitches/



KDR ei muuda midagi, muudab level, iga 20 levelit annab ühe healthsloti juurde, kuni 120-ni vist. Level 135 mängija saab 10 kuulivesti osta kaasa jne.



Pacificu finalet saab vähemalt 4 erinevat varianti teha :

1 politseiautoga
2 noose armored vaniga
3 tsiklitega
4 helikopteriga

Kurumaga enam ei saa, see patchiti välja. Ja mis videokaarti puutub, siis vaata oma settingud üle. Mul 970 ja null probleemi GTAV-s.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2017 14:22:16 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
Kurumaga enam ei saa, see patchiti välja.
icon_eek.gif
Bastards icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 24.03.2017 19:31:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kurumaga enam ei saa, see patchiti välja. Ja mis videokaarti puutub, siis vaata oma settingud üle. Mul 970 ja null probleemi GTAV-s.

Default seaded on graafikale, järelikult ikkagi videokaard tuksis, kinnikiilumised on igapäevaseks muutunud ja madalamad seaded ajavad asja veel hullemaks, mäng kiilub veelgi sagedamini kinni, kuidas aga seda garantiisse viies põhjendada, on mingi programm olemas milega kiiresti videokaardi korrasolekut testida saaks.
Kui Kurumad enam viimases Heistis kasutada ei saa ei näe ka põhjust miks seda heisti mängida, raha tegemiseks kõlbab CEO tunduvalt paremini, raha kokku ajamisel aga peab ka mingi mõte olema, hetkel seda ei näe, kõik masinad mida olen tahtnud on olemas, tegelen hetkel muude ülesannetega mida suurest raha tegemise tuhinas tegemata on jäänud.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4rk4
HV kasutaja
s4rk4

liitunud: 09.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2017 21:12:17 vasta tsitaadiga

Kel huvi siis aegajalt mängin, profiil EstRufu
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2017 14:59:15 vasta tsitaadiga

Sai proovitud üle hulga aja jälle heiste teha. Kahjuks peab ütlema, et jätkuvalt on mõttetu seda üritada, sest nii kui midagi keegi pekki keerab minnakse mängust lihtsalt minema. Ilma, et proovitaks uuesti. Kuna ei viitsinud ka ise enam uuesti heisti alustada siis saigi lihtsalt tuimalt mäng kinni pandud. Siin muidu leidub veel kedagi kes jätkuvalt viitsiks neid teha?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2017 16:07:25 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Sai proovitud üle hulga aja jälle heiste teha. Kahjuks peab ütlema, et jätkuvalt on mõttetu seda üritada, sest nii kui midagi keegi pekki keerab minnakse mängust lihtsalt minema. Ilma, et proovitaks uuesti. Kuna ei viitsinud ka ise enam uuesti heisti alustada siis saigi lihtsalt tuimalt mäng kinni pandud. Siin muidu leidub veel kedagi kes jätkuvalt viitsiks neid teha?


aega, mahti on siis ikka viitsin kui piisavalt asjalik seltskond koos.
kuda su user on ?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2017 19:00:47 vasta tsitaadiga

Psyhhopaat on mu user
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2017 22:45:36 vasta tsitaadiga

sain kõvaketta vahetatud ning nüüd pelin ka edasi (eelmine läks omadega teada kuhu)

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2017 08:30:51 vasta tsitaadiga

T6nu89 on user ja teen ka jätkuvalt heiste. Suht tihti onlines
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2017 08:38:24 vasta tsitaadiga

est4ever,

kas on mingi heist, millega hakkama ei ole saanud no kas siis enda oskamatuse või teiste oskamatuse/tahtmatuse pärast?

Minul on üks ja see on viimane bank heist! - kahel korral sattusin ma sinna mingite üli ässadega mängima, keegi ei rääkinud läbi, mida ja kes täpselt teeb/läheb....

ning mõnel korral ka teiste lahkumistega vms

EDIT: Mul on ka headset, et siis lihtsam ehk chattida / läbirääkida plaanid vms
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2017 09:57:38 vasta tsitaadiga

metallika, kuna kõiki neid nii palju teinud, siis ebaõnnestub minu süül vaid väga harva ja sedagi mingi hooletuse pärast. Panga heisti omal ajal sai tehtud kurumadega, kuid kui see välja patchiti, siis mõne politseiautoga üldjuhul lõpuni põrutanud. Otsin ise ka just asjalikke inimesi, sest masendav lausa kui tuleb kamp suvalisi, kes kõik üle rank 200 ja keegi reaalselt ei oska ja ainult soperdab. Katsun õhtul online olla, mikker mul olemas ja saan laterdada küll, sedasi mugavam jah, eks tuleb vaid kanal valida, kas skype, ingame või teamspeak või miski muu.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paugupill
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2017 03:12:51 vasta tsitaadiga

Online-teemadele vahelduseks paar pilti ka Single Player-maailmast:




Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2017 13:53:36 vasta tsitaadiga

Paugupill, mis MOD see on? Väga hea näeb välja igatahes. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2017 14:20:33 vasta tsitaadiga

kas mulle vaid tundub, või ongi asi sealmaal,et 50/50 võimalus modderi/cheateriga samasse lobbysse sattumiseks? ei jõua seal loading simulatoris koguaeg sessioone vahetada .. õnneks on see äge olukord vaibunud, kus lähed üheks minutiks afki ja tagasi tulles on kontol juures mõnikümmend miljonit icon_lol.gif aga eile sattusin millegi uue peale .. istud autosse, hakkad sõitma .. ratas käib koguaeg all ringi, kohalt minema ei liigu .. ja nii tervel lobbyl, peale ühe mängija icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2017 23:31:45 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
kas mulle vaid tundub, või ongi asi sealmaal,et 50/50 võimalus modderi/cheateriga samasse lobbysse sattumiseks? ei jõua seal loading simulatoris koguaeg sessioone vahetada .. õnneks on see äge olukord vaibunud, kus lähed üheks minutiks afki ja tagasi tulles on kontol juures mõnikümmend miljonit icon_lol.gif aga eile sattusin millegi uue peale .. istud autosse, hakkad sõitma .. ratas käib koguaeg all ringi, kohalt minema ei liigu .. ja nii tervel lobbyl, peale ühe mängija icon_lol.gif

Ise olen pidanud pigem deb!!likutega maad jamama. Mitu korda sessiooni vahetada enne kui normaalsed saad. 2 korda on mingi modder raha jaganud. Viimane kord täna - lihtsalt sõites ütles mäng, et korjasin mingi hidden packages üles ja hopsti 5 miljonit kontol.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2017 07:40:28 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Vaadake redditist /r/gtacartel. Neil on oma discordi kanal ka olemas. Isiklikult mängin nende tüüpidega sealt.
Saab rahus CEO misse teha, heiste jne. Selle klanni peamine eesmärk ongi terve lobby omasid täis toppida ja rahus missioone teha, ei pea muretsema, et mõni tiinekas griefima tuleb.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 16.04.2017 08:38:49 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
puik17 kirjutas:
Vaadake redditist /r/gtacartel. Neil on oma discordi kanal ka olemas. Isiklikult mängin nende tüüpidega sealt.
Saab rahus CEO misse teha, heiste jne. Selle klanni peamine eesmärk ongi terve lobby omasid täis toppida ja rahus missioone teha, ei pea muretsema, et mõni tiinekas griefima tuleb.

Need nii nimetatud "tiinekad" võivad mõne päeva ülesande juurde kuuluda, te peale heistide ja ralli ei teegi mitte midagi, awarsis tehtud ülesanded teil enamus täitmatta, endal heistide osas ainult see osa tegemata kus Criminal Mastermind tuleb ühe ja sama pundiga, vist ei tohi ka keegi seejuures surma saada, vähemalt 5 korda vaja Criminal Mastermind läbida, arvan, et see jääb ka igavesti täitmatta.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2017 10:13:53 vasta tsitaadiga

Ma pean, üks päev, kõik setupid/heistid first personis ära tegema icon_razz.gif Praegu Fleeca tehtud ja esimese nö. päris heisti setupid, heist ise mitte.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2017 10:40:52 vasta tsitaadiga

kui keegi viitsib, siis võite mind lisada - teeksin meeleldi heiste/missione/CEO käske - selle asemel et igavusest trollima hakata ja vaevaga teenitud raha laristama hakata tühja icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
on kasutaja
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2017 11:06:36 vasta tsitaadiga

Osiris, vanasti sai vaid mingi 50/100k kaupa jagada, siis kuhjati sind pakkidega üle .. ju siis on miskit muutunud icon_rolleyes.gif
Puik17, saab üle vaadatud millalgi thumbs_up.gif
Marie, need tiinekad võivad ilmselgelt mingi daily objective juurde kuuluda, kuid vaevalt objective on 'kill them 1000 times or just fuck with them until they leave' icon_lol.gif Criminal mastermindsi sai korra alustatud, eelmine aasta, aga siis tuli suvi peale ja seltskond lendas laiali icon_cry.gif
sirius4k, ma vahepeal tegin Humane labs raidi first personis ära, ülimalt vinge oli, aga oot .. mingi achievementi vms saab kui kõik first personis ära teed? icon_eek.gif
metallika, lisan õhtal kui koju jõuan, normaalseid inimesi on alati vaja .. üldjuhul kipub ka sedapsi olema, et keegi kusagil kisab 'lähme teeme heiste', ja kogu asi jääb selle taha et 1 on puudu .. loll pea ei tule selle peale ka et siia kisama tulla, äkki keegi tuleb icon_lol.gif

SC kasutaja: nashh-
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2017 12:42:49 vasta tsitaadiga

Täna toimus suuremat sorti accountide HACK!

Olin LVL 88-89 ja nüüd LVL 484!

olen teavitanud rockstar supporti nii tweet, kui ka ametlikul lehel

et ärge siis ehmatage kui ise ka saite hack osaliseks!

kusjuures ma pole ainuke, kes sai hackitud - paljud said LVL upgrade ja paljud said lisa plekki mängus!!!!

EDIT:
NB! Mai 20 kuni Juuni 4 on mul puhkus! võite siis mind Mastermind kampa võtta kui sobib! just sain kätte miskise tavalise mastermind @ 25 Platinum medalilt
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 16.04.2017 12:43:00 vasta tsitaadiga

Pigem oleks selle üle ultrahype icon_biggrin.gif
_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2017 12:46:58 vasta tsitaadiga

-myyr- kirjutas:
Pigem oleks selle üle ultrahype icon_biggrin.gif

ei näe pointi .. olla häppi selle üle, et mingi faggot otsustab su progressi piixu keerata?
kui selle peale 'ultrahype' siis tiri mingi trainer alla ja pane end level 1500 kasvõi icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 16.04.2017 22:19:56 vasta tsitaadiga

ma ka ei saa aru miks te kurvad olete? Isiklikult ka cheatisin leveli ülesse ja ostisn 5 euriga 100 milli raha, et ei peaks raha grindima ja saaks kõik ägedad asjad ära osta. Tänu sellele sai ilusti sõpradega heiste teha- jagasin kõik raha neile, niiet ei olnud draamat "aga miks keegi rohkem saab" , sai kohe kui CEO välja tuli ära osta CEO peakontori, ning sai neid sõpradega teha, keegi pakid õhku lasi, ei tekkinud fustratsiooni, et raha kanduma läheks, kuna oli pohui, samuti kuna raha polnud probleem, siis kui ise ei viitsinud pakke veadada, sai teisi CEOsi saboteerima minna, samamoodi bikeritega. Kindlasti on mõne osapoole jaoks lahe ka ise see grind ära teha et kõik asjad lahti saada, aga mu jutu mõte on nagu see, et seda asja saab ka teise nurga alt vaadata, mitte ei pea elu lõpuni masenduses olema "tra mul gtas niipalju raha ma ei viitsi seda enam kunagi mängida"
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.04.2017 22:51:18 vasta tsitaadiga

ertr2, Mulle ka pritsiti pappi kunagi, ei tekkinud tunnet, et "deem, mu mäng on nüüd rikutud" pigem lisas fun factorit veits, ei saatnud rockstarile kirja, et eemaldega mu raha ega midagi.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2017 23:30:27 vasta tsitaadiga

selles asi ongi, et paljud otsivat Easy Money aka Easy way out

pole huvitav, kui ise ei rabele.......

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2017 00:09:34 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
sirius4k, ma vahepeal tegin Humane labs raidi first personis ära, ülimalt vinge oli, aga oot .. mingi achievementi vms saab kui kõik first personis ära teed? icon_eek.gif
jep.. oma "lõbuks" ei taha küll ennast ja gängi siniseks vihastada icon_lol.gif
Aga ära peab tegema selle üks päev icon_razz.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2017 10:55:34 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
sweezy kirjutas:
sirius4k, ma vahepeal tegin Humane labs raidi first personis ära, ülimalt vinge oli, aga oot .. mingi achievementi vms saab kui kõik first personis ära teed? icon_eek.gif
jep.. oma "lõbuks" ei taha küll ennast ja gängi siniseks vihastada icon_lol.gif
Aga ära peab tegema selle üks päev icon_razz.gif

Tahad siis võib koos ära teha, kui sulle õhtupoolikud sobivad, ca 8-9st alates. Endal üks mõstlik härra veel seltskonda pakkuda, ja kolmanda leiaks ka täiesti vabalt.
ps! meil kogu voicecom käib discordis, keegi heeliumit ei tarbi jne icon_biggrin.gif

metallika kirjutas:
selles asi ongi, et paljud otsivat Easy Money aka Easy way out

pole huvitav, kui ise ei rabele.......


oh thats so true thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2017 10:56:41 vasta tsitaadiga

Väga hea.. täna ja neljapäeva õhtul ei sobi. Muudel õhtutel võiks vaikselt teha.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2017 11:03:06 vasta tsitaadiga

Liituks ka, pole vahepeal pikalt mänginud aga nüüd oleks hea uuesti ette võtta. Saada privas discordi link.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2017 11:11:48 vasta tsitaadiga

Alles alustasin mängimist. Hetkel teen singleplayerit, väga väga huvitav ja kaasa haarav aga ise eelistaksin Gta IV ragdoll füüsikat see mitmekümne meetri pikkune libisemine tundub totter.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2017 11:18:14 vasta tsitaadiga

sirius4k, super thumbs_up.gif saatsin sulle ka discordi lingi. Kellelgi veel huvi on meiega mängida, võib linki küsida icon_wink.gif

Maxstpau kirjutas:
Alles alustasin mängimist. Hetkel teen singleplayerit, väga väga huvitav ja kaasa haarav aga ise eelistaksin Gta IV ragdoll füüsikat see mitmekümne meetri pikkune libisemine tundub totter.

ragdoll oli veidi parem jah. multiplayeriga on sedapsi, et kui suudad seda enda jaoks huvitavaks teha, siis on hästi, vastasel juhul lükkad igavusest mängu varsti kinni .. R* gaymes ei hakka sulle tegevusi lusikaga suhu toppima icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.04.2017 11:27:54 vasta tsitaadiga

first personit võin ka teha icon_biggrin.gif pole gta'd vist paar kuud käima pannud jälle, ja ennem sedagi ainult pool tundi ringi kolanud uuendusi vaadanud, kuna väga grindida enam ei viitsi ja easy money pole ka minu teema siis ongi selline suluseis icon_biggrin.gif et pigem ei viitsi otseselt midagi teha seal.
_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2017 11:34:58 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
Tahad siis võib koos ära teha, kui sulle õhtupoolikud sobivad, ca 8-9st alates. Endal üks mõstlik härra veel seltskonda pakkuda, ja kolmanda leiaks ka täiesti vabalt.
Ma võtan omalt poolt indumeni punti. Tegime kunagi ennemuiste Criminal Mastermindi ära.. + 2 teist tegelast ka siit foorumist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2017 11:37:21 vasta tsitaadiga

indumen kirjutas:
first personit võin ka teha icon_biggrin.gif pole gta'd vist paar kuud käima pannud jälle, ja ennem sedagi ainult pool tundi ringi kolanud uuendusi vaadanud, kuna väga grindida enam ei viitsi ja easy money pole ka minu teema siis ongi selline suluseis icon_biggrin.gif et pigem ei viitsi otseselt midagi teha seal.

saatsin sulle discordi lingi ps, eks pingib sind ka kui actioniks läheb icon_biggrin.gif
muide, mõne kuuga ei ole sa vast millestki väga ilma ka jäänud, peale selle et R* tegi mõned uued autod juurde, ja nipetnäpet miskit veel, mitte midagi erilist icon_biggrin.gif

sirius4k kirjutas:
sweezy kirjutas:
Tahad siis võib koos ära teha, kui sulle õhtupoolikud sobivad, ca 8-9st alates. Endal üks mõstlik härra veel seltskonda pakkuda, ja kolmanda leiaks ka täiesti vabalt.
Ma võtan omalt poolt indumeni punti. Tegime kunagi ennemuiste Criminal Mastermindi ära.. + 2 teist tegelast ka siit foorumist icon_biggrin.gif

cool, mida rohkem, seda uhkem icon_lol.gif ma pole siiamaani leidnud sobivat seltskonda kellega criminal mastermindi teha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2017 11:43:02 vasta tsitaadiga

Mis levelist alates neid asju teha saab? Või saaksin oma madala ja tagasihoidliku level 5-ga neid ülesandeid sooritada?
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2017 11:45:30 vasta tsitaadiga

Saab teha kohe sellest hetkest, kui heistid kättesaadavaks muutuvad.. miski L12+ äkki. Aga tongipüssi ja ilma kuulivestideta sa jäädki neid tegema icon_razz.gif Ennem ülejäänud punt ragequitib icon_smile.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2017 11:45:42 vasta tsitaadiga

Maxstpau kirjutas:
Mis levelist alates neid asju teha saab? Või saaksin oma madala ja tagasihoidliku level 5-ga neid ülesandeid sooritada?

heistidega on täpselt sedaviisi, et ise sa heisti alustada saad kui sul on high-end apartment ja vähemalt level 12. Heistis osalemisel, kui keegi teine alustab, piiranguid ei ole icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2017 12:02:20 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
Maxstpau kirjutas:
Mis levelist alates neid asju teha saab? Või saaksin oma madala ja tagasihoidliku level 5-ga neid ülesandeid sooritada?

heistidega on täpselt sedaviisi, et ise sa heisti alustada saad kui sul on high-end apartment ja vähemalt level 12. Heistis osalemisel, kui keegi teine alustab, piiranguid ei ole icon_wink.gif


Ooo... see on küll hea uudis kuid pean siis neid tarku sõnu järgima ning hernepüssi ja paksu pusa maha jätma icon_lol.gif.
sirius4k kirjutas:
Aga tongipüssi ja ilma kuulivestideta sa jäädki neid tegema icon_razz.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.