|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jõuluvana
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2004
|
25.02.2017 23:41:48
|
|
|
Peale uude masinasse installi tekkis jama, et mäng ei suuda graafikaseadeid meelde jätta. Tundub nagu mäng ei tunnistaks videokaardi olemasolu. Samas näitab saada olevat videomälu kenasti 8GB.
Ehk on siit teemast läbi käinud sarnane probleem?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
26.02.2017 13:36:40
|
|
|
| Kui masinas on Geforce Experience, siis tasuks vaadata, mis sätted seal on GTA V jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jõuluvana
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2004
|
26.02.2017 16:45:50
|
|
|
Optimizing on sealt välja lülitatud. Et rohkem ta vast ei tohiks segada.
Edit: Peale esimese story missiooni tegemist hakkas kõike kenasti salvestama.
viimati muutis jõuluvana 27.02.2017 17:41:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
27.02.2017 19:56:10
|
|
|
Ikka avastab uusi asju, näitesk sai hangitud ka asisem "utility" klassi masin - Sadler, ainuke mida saab tuunida selles klassis. Niiet golfi raja trackil (kus üle vee kitsas "sild" läheb) vähe asisem paarutada Ilma eelnevate linkideta, aga nüüd siis veel huvitavat hankida nagu näiteks Park Ranger "emergency" klassi masin millega peaks race sõitudes saama osaleda Või siis ka "industrial" klassi Guardian, Crusader "military" ja ka Dune "service" veel lisaks. Ah "VAN" oli ka puudu - Paradise sobib!
Näiteks osad SUV-id saab kasutada ka off-road sõitudes - näiteks range rover vana kerega (uue kerega versiooni ei saa kasutada). Selliseid huvitavaid erisusi tuleb kindlasti veel välja.
Sai ka HDTanel crew liitutud kuna 2 eesti crew on 1000 limiit täis ja teistes on veel vähem mängijaid online.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
04.03.2017 12:58:49
|
|
|
Keegi teab, kas seda saab muuta, millisesse "majja" Heisti alustamisega spawnib? Default kodu on valitud juba õigeks nö., ent Heistiga viskab teise.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
11.03.2017 16:47:17
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Keegi teab, kas seda saab muuta, millisesse "majja" Heisti alustamisega spawnib? Default kodu on valitud juba õigeks nö., ent Heistiga viskab teise. |
Online->Options>Spawn Location?
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
11.03.2017 18:13:19
|
|
|
See on vist default kodu siiski?
Sesmõttes, et spawnib "õiges" kohas, a Heisti tehes viskab teise high end kohta..
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
20.03.2017 11:09:30
|
|
|
Mõnikord satub mingi kamp napakaid kokku. Nagu lasteaed. Killivad seal kõike - niipea kui keegi hakkab vastu tegema on kohe pasisve mode peal. Aitab kui bounty välja panna enne seda
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010
|
20.03.2017 16:01:04
|
|
|
Tüüpiline. Nii on jah, paljud on isegi sellised, keda vastu killid, saad näites pihta talle ja elud on juba madalad, jookseb nurga taha viskab grena enda alla või laseb ennast RPG'ga õhku, et kill-death ratio ei langeks.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
23.03.2017 20:09:38
|
|
|
| tsitaat: |
| laseb ennast õhku, et kill-death ratio ei langeks |
Mida see mängu olemuses muudab kui kõrge see "kill-death ratio" su tegelasel on, peab ta kõrgema taseme juures kuulidele paremini vastu või on siis kusagil mujal eelis.
Mis põhjusel snaipri sihikus kauged objektid udused on, varem nagu olen täheldanud, et nägi isegi sihikust kopteri juhti, teema ise The Pacific Standard Job Convoy algus osast, kus kõigepealt tuli snaipriga kopter alla võtta, kuskil seadetes midagi vist väga mäda, või on tõesti see GTX 970 nii saastaks muutunud, et vajab kiiremas korras garantiisse viimist.
Kas The Pacific Standard Job finale`s Kurumad polegi võimalik enam kasutada, saab ainult mootorrattaid kasutada või siis seda eriteenistuse kuulikindlat Police Riot autot, endale vähemalt tundus küll, et see masin oli kuulikindel.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
24.03.2017 14:19:41
|
|
|
| Marie kirjutas: |
| tsitaat: |
| laseb ennast õhku, et kill-death ratio ei langeks |
Mida see mängu olemuses muudab kui kõrge see "kill-death ratio" su tegelasel on, peab ta kõrgema taseme juures kuulidele paremini vastu või on siis kusagil mujal eelis.
Mis põhjusel snaipri sihikus kauged objektid udused on, varem nagu olen täheldanud, et nägi isegi sihikust kopteri juhti, teema ise The Pacific Standard Job Convoy algus osast, kus kõigepealt tuli snaipriga kopter alla võtta, kuskil seadetes midagi vist väga mäda, või on tõesti see GTX 970 nii saastaks muutunud, et vajab kiiremas korras garantiisse viimist.
Kas The Pacific Standard Job finale`s Kurumad polegi võimalik enam kasutada, saab ainult mootorrattaid kasutada või siis seda eriteenistuse kuulikindlat Police Riot autot, endale vähemalt tundus küll, et see masin oli kuulikindel. |
https://www.reddit.com/r/gtaonline/comments/4x01kz/the_gta_online_mega_guide/
https://www.reddit.com/r/gtaonline/
https://www.reddit.com/r/gtaglitches/
KDR ei muuda midagi, muudab level, iga 20 levelit annab ühe healthsloti juurde, kuni 120-ni vist. Level 135 mängija saab 10 kuulivesti osta kaasa jne.
Pacificu finalet saab vähemalt 4 erinevat varianti teha :
1 politseiautoga
2 noose armored vaniga
3 tsiklitega
4 helikopteriga
Kurumaga enam ei saa, see patchiti välja. Ja mis videokaarti puutub, siis vaata oma settingud üle. Mul 970 ja null probleemi GTAV-s.
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
24.03.2017 14:22:16
|
|
|
| parm kirjutas: |
| Kurumaga enam ei saa, see patchiti välja. |
Bastards
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
24.03.2017 19:31:49
|
|
|
| tsitaat: |
Kurumaga enam ei saa, see patchiti välja. Ja mis videokaarti puutub, siis vaata oma settingud üle. Mul 970 ja null probleemi GTAV-s. |
Default seaded on graafikale, järelikult ikkagi videokaard tuksis, kinnikiilumised on igapäevaseks muutunud ja madalamad seaded ajavad asja veel hullemaks, mäng kiilub veelgi sagedamini kinni, kuidas aga seda garantiisse viies põhjendada, on mingi programm olemas milega kiiresti videokaardi korrasolekut testida saaks.
Kui Kurumad enam viimases Heistis kasutada ei saa ei näe ka põhjust miks seda heisti mängida, raha tegemiseks kõlbab CEO tunduvalt paremini, raha kokku ajamisel aga peab ka mingi mõte olema, hetkel seda ei näe, kõik masinad mida olen tahtnud on olemas, tegelen hetkel muude ülesannetega mida suurest raha tegemise tuhinas tegemata on jäänud.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4rk4
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007
|
05.04.2017 21:12:17
|
|
|
| Kel huvi siis aegajalt mängin, profiil EstRufu
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
07.04.2017 14:59:15
|
|
|
| Sai proovitud üle hulga aja jälle heiste teha. Kahjuks peab ütlema, et jätkuvalt on mõttetu seda üritada, sest nii kui midagi keegi pekki keerab minnakse mängust lihtsalt minema. Ilma, et proovitaks uuesti. Kuna ei viitsinud ka ise enam uuesti heisti alustada siis saigi lihtsalt tuimalt mäng kinni pandud. Siin muidu leidub veel kedagi kes jätkuvalt viitsiks neid teha?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
07.04.2017 16:07:25
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| Sai proovitud üle hulga aja jälle heiste teha. Kahjuks peab ütlema, et jätkuvalt on mõttetu seda üritada, sest nii kui midagi keegi pekki keerab minnakse mängust lihtsalt minema. Ilma, et proovitaks uuesti. Kuna ei viitsinud ka ise enam uuesti heisti alustada siis saigi lihtsalt tuimalt mäng kinni pandud. Siin muidu leidub veel kedagi kes jätkuvalt viitsiks neid teha? |
aega, mahti on siis ikka viitsin kui piisavalt asjalik seltskond koos.
kuda su user on ?
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
07.04.2017 19:00:47
|
|
|
| Psyhhopaat on mu user
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
08.04.2017 08:30:51
|
|
|
| T6nu89 on user ja teen ka jätkuvalt heiste. Suht tihti onlines
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
08.04.2017 08:38:24
|
|
|
est4ever,
kas on mingi heist, millega hakkama ei ole saanud no kas siis enda oskamatuse või teiste oskamatuse/tahtmatuse pärast?
Minul on üks ja see on viimane bank heist! - kahel korral sattusin ma sinna mingite üli ässadega mängima, keegi ei rääkinud läbi, mida ja kes täpselt teeb/läheb....
ning mõnel korral ka teiste lahkumistega vms
EDIT: Mul on ka headset, et siis lihtsam ehk chattida / läbirääkida plaanid vms
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
08.04.2017 09:57:38
|
|
|
| metallika, kuna kõiki neid nii palju teinud, siis ebaõnnestub minu süül vaid väga harva ja sedagi mingi hooletuse pärast. Panga heisti omal ajal sai tehtud kurumadega, kuid kui see välja patchiti, siis mõne politseiautoga üldjuhul lõpuni põrutanud. Otsin ise ka just asjalikke inimesi, sest masendav lausa kui tuleb kamp suvalisi, kes kõik üle rank 200 ja keegi reaalselt ei oska ja ainult soperdab. Katsun õhtul online olla, mikker mul olemas ja saan laterdada küll, sedasi mugavam jah, eks tuleb vaid kanal valida, kas skype, ingame või teamspeak või miski muu.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paugupill
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2014
|
11.04.2017 03:12:51
|
|
|
Online-teemadele vahelduseks paar pilti ka Single Player-maailmast:
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
14.04.2017 13:53:36
|
|
|
Paugupill, mis MOD see on? Väga hea näeb välja igatahes.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
14.04.2017 14:20:33
|
|
|
kas mulle vaid tundub, või ongi asi sealmaal,et 50/50 võimalus modderi/cheateriga samasse lobbysse sattumiseks? ei jõua seal loading simulatoris koguaeg sessioone vahetada .. õnneks on see äge olukord vaibunud, kus lähed üheks minutiks afki ja tagasi tulles on kontol juures mõnikümmend miljonit aga eile sattusin millegi uue peale .. istud autosse, hakkad sõitma .. ratas käib koguaeg all ringi, kohalt minema ei liigu .. ja nii tervel lobbyl, peale ühe mängija
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
15.04.2017 23:31:45
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
kas mulle vaid tundub, või ongi asi sealmaal,et 50/50 võimalus modderi/cheateriga samasse lobbysse sattumiseks? ei jõua seal loading simulatoris koguaeg sessioone vahetada .. õnneks on see äge olukord vaibunud, kus lähed üheks minutiks afki ja tagasi tulles on kontol juures mõnikümmend miljonit aga eile sattusin millegi uue peale .. istud autosse, hakkad sõitma .. ratas käib koguaeg all ringi, kohalt minema ei liigu .. ja nii tervel lobbyl, peale ühe mängija  |
Ise olen pidanud pigem deb!!likutega maad jamama. Mitu korda sessiooni vahetada enne kui normaalsed saad. 2 korda on mingi modder raha jaganud. Viimane kord täna - lihtsalt sõites ütles mäng, et korjasin mingi hidden packages üles ja hopsti 5 miljonit kontol.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
16.04.2017 07:40:28
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
Vaadake redditist /r/gtacartel. Neil on oma discordi kanal ka olemas. Isiklikult mängin nende tüüpidega sealt.
Saab rahus CEO misse teha, heiste jne. Selle klanni peamine eesmärk ongi terve lobby omasid täis toppida ja rahus missioone teha, ei pea muretsema, et mõni tiinekas griefima tuleb. |
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
16.04.2017 08:38:49
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
| puik17 kirjutas: |
Vaadake redditist /r/gtacartel. Neil on oma discordi kanal ka olemas. Isiklikult mängin nende tüüpidega sealt.
Saab rahus CEO misse teha, heiste jne. Selle klanni peamine eesmärk ongi terve lobby omasid täis toppida ja rahus missioone teha, ei pea muretsema, et mõni tiinekas griefima tuleb. |
|
Need nii nimetatud "tiinekad" võivad mõne päeva ülesande juurde kuuluda, te peale heistide ja ralli ei teegi mitte midagi, awarsis tehtud ülesanded teil enamus täitmatta, endal heistide osas ainult see osa tegemata kus Criminal Mastermind tuleb ühe ja sama pundiga, vist ei tohi ka keegi seejuures surma saada, vähemalt 5 korda vaja Criminal Mastermind läbida, arvan, et see jääb ka igavesti täitmatta.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
16.04.2017 10:13:53
|
|
|
Ma pean, üks päev, kõik setupid/heistid first personis ära tegema Praegu Fleeca tehtud ja esimese nö. päris heisti setupid, heist ise mitte.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
16.04.2017 11:06:36
|
|
|
Osiris, vanasti sai vaid mingi 50/100k kaupa jagada, siis kuhjati sind pakkidega üle .. ju siis on miskit muutunud
Puik17, saab üle vaadatud millalgi
Marie, need tiinekad võivad ilmselgelt mingi daily objective juurde kuuluda, kuid vaevalt objective on 'kill them 1000 times or just fuck with them until they leave' Criminal mastermindsi sai korra alustatud, eelmine aasta, aga siis tuli suvi peale ja seltskond lendas laiali
sirius4k, ma vahepeal tegin Humane labs raidi first personis ära, ülimalt vinge oli, aga oot .. mingi achievementi vms saab kui kõik first personis ära teed?
metallika, lisan õhtal kui koju jõuan, normaalseid inimesi on alati vaja .. üldjuhul kipub ka sedapsi olema, et keegi kusagil kisab 'lähme teeme heiste', ja kogu asi jääb selle taha et 1 on puudu .. loll pea ei tule selle peale ka et siia kisama tulla, äkki keegi tuleb
SC kasutaja: nashh-
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
16.04.2017 12:42:49
|
|
|
Täna toimus suuremat sorti accountide HACK!
Olin LVL 88-89 ja nüüd LVL 484!
olen teavitanud rockstar supporti nii tweet, kui ka ametlikul lehel
et ärge siis ehmatage kui ise ka saite hack osaliseks!
kusjuures ma pole ainuke, kes sai hackitud - paljud said LVL upgrade ja paljud said lisa plekki mängus!!!!
EDIT:
NB! Mai 20 kuni Juuni 4 on mul puhkus! võite siis mind Mastermind kampa võtta kui sobib! just sain kätte miskise tavalise mastermind @ 25 Platinum medalilt
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-myyr-
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2011
|
16.04.2017 12:43:00
|
|
|
Pigem oleks selle üle ultrahype
_________________ Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
16.04.2017 12:46:58
|
|
|
| -myyr- kirjutas: |
Pigem oleks selle üle ultrahype  |
ei näe pointi .. olla häppi selle üle, et mingi faggot otsustab su progressi piixu keerata?
kui selle peale 'ultrahype' siis tiri mingi trainer alla ja pane end level 1500 kasvõi
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
16.04.2017 22:19:56
|
|
|
| ma ka ei saa aru miks te kurvad olete? Isiklikult ka cheatisin leveli ülesse ja ostisn 5 euriga 100 milli raha, et ei peaks raha grindima ja saaks kõik ägedad asjad ära osta. Tänu sellele sai ilusti sõpradega heiste teha- jagasin kõik raha neile, niiet ei olnud draamat "aga miks keegi rohkem saab" , sai kohe kui CEO välja tuli ära osta CEO peakontori, ning sai neid sõpradega teha, keegi pakid õhku lasi, ei tekkinud fustratsiooni, et raha kanduma läheks, kuna oli pohui, samuti kuna raha polnud probleem, siis kui ise ei viitsinud pakke veadada, sai teisi CEOsi saboteerima minna, samamoodi bikeritega. Kindlasti on mõne osapoole jaoks lahe ka ise see grind ära teha et kõik asjad lahti saada, aga mu jutu mõte on nagu see, et seda asja saab ka teise nurga alt vaadata, mitte ei pea elu lõpuni masenduses olema "tra mul gtas niipalju raha ma ei viitsi seda enam kunagi mängida"
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010
|
16.04.2017 22:51:18
|
|
|
| ertr2, Mulle ka pritsiti pappi kunagi, ei tekkinud tunnet, et "deem, mu mäng on nüüd rikutud" pigem lisas fun factorit veits, ei saatnud rockstarile kirja, et eemaldega mu raha ega midagi.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
16.04.2017 23:30:27
|
|
|
selles asi ongi, et paljud otsivat Easy Money aka Easy way out
pole huvitav, kui ise ei rabele.......
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
17.04.2017 00:09:34
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
sirius4k, ma vahepeal tegin Humane labs raidi first personis ära, ülimalt vinge oli, aga oot .. mingi achievementi vms saab kui kõik first personis ära teed?  |
jep.. oma "lõbuks" ei taha küll ennast ja gängi siniseks vihastada
Aga ära peab tegema selle üks päev
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
17.04.2017 10:55:34
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
| sweezy kirjutas: |
sirius4k, ma vahepeal tegin Humane labs raidi first personis ära, ülimalt vinge oli, aga oot .. mingi achievementi vms saab kui kõik first personis ära teed?  |
jep.. oma "lõbuks" ei taha küll ennast ja gängi siniseks vihastada
Aga ära peab tegema selle üks päev  |
Tahad siis võib koos ära teha, kui sulle õhtupoolikud sobivad, ca 8-9st alates. Endal üks mõstlik härra veel seltskonda pakkuda, ja kolmanda leiaks ka täiesti vabalt.
ps! meil kogu voicecom käib discordis, keegi heeliumit ei tarbi jne
| metallika kirjutas: |
selles asi ongi, et paljud otsivat Easy Money aka Easy way out
pole huvitav, kui ise ei rabele....... |
oh thats so true
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
17.04.2017 10:56:41
|
|
|
| Väga hea.. täna ja neljapäeva õhtul ei sobi. Muudel õhtutel võiks vaikselt teha.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
17.04.2017 11:03:06
|
|
|
| Liituks ka, pole vahepeal pikalt mänginud aga nüüd oleks hea uuesti ette võtta. Saada privas discordi link.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxstpau
HV veteran

liitunud: 30.07.2008
|
17.04.2017 11:11:48
|
|
|
| Alles alustasin mängimist. Hetkel teen singleplayerit, väga väga huvitav ja kaasa haarav aga ise eelistaksin Gta IV ragdoll füüsikat see mitmekümne meetri pikkune libisemine tundub totter.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
17.04.2017 11:18:14
|
|
|
sirius4k, super saatsin sulle ka discordi lingi. Kellelgi veel huvi on meiega mängida, võib linki küsida
| Maxstpau kirjutas: |
| Alles alustasin mängimist. Hetkel teen singleplayerit, väga väga huvitav ja kaasa haarav aga ise eelistaksin Gta IV ragdoll füüsikat see mitmekümne meetri pikkune libisemine tundub totter. |
ragdoll oli veidi parem jah. multiplayeriga on sedapsi, et kui suudad seda enda jaoks huvitavaks teha, siis on hästi, vastasel juhul lükkad igavusest mängu varsti kinni .. R* gaymes ei hakka sulle tegevusi lusikaga suhu toppima
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004

|
17.04.2017 11:27:54
|
|
|
first personit võin ka teha pole gta'd vist paar kuud käima pannud jälle, ja ennem sedagi ainult pool tundi ringi kolanud uuendusi vaadanud, kuna väga grindida enam ei viitsi ja easy money pole ka minu teema siis ongi selline suluseis et pigem ei viitsi otseselt midagi teha seal.
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
17.04.2017 11:34:58
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
| Tahad siis võib koos ära teha, kui sulle õhtupoolikud sobivad, ca 8-9st alates. Endal üks mõstlik härra veel seltskonda pakkuda, ja kolmanda leiaks ka täiesti vabalt. |
Ma võtan omalt poolt indumeni punti. Tegime kunagi ennemuiste Criminal Mastermindi ära.. + 2 teist tegelast ka siit foorumist
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
17.04.2017 11:37:21
|
|
|
| indumen kirjutas: |
first personit võin ka teha pole gta'd vist paar kuud käima pannud jälle, ja ennem sedagi ainult pool tundi ringi kolanud uuendusi vaadanud, kuna väga grindida enam ei viitsi ja easy money pole ka minu teema siis ongi selline suluseis et pigem ei viitsi otseselt midagi teha seal. |
saatsin sulle discordi lingi ps, eks pingib sind ka kui actioniks läheb
muide, mõne kuuga ei ole sa vast millestki väga ilma ka jäänud, peale selle et R* tegi mõned uued autod juurde, ja nipetnäpet miskit veel, mitte midagi erilist
| sirius4k kirjutas: |
| sweezy kirjutas: |
| Tahad siis võib koos ära teha, kui sulle õhtupoolikud sobivad, ca 8-9st alates. Endal üks mõstlik härra veel seltskonda pakkuda, ja kolmanda leiaks ka täiesti vabalt. |
Ma võtan omalt poolt indumeni punti. Tegime kunagi ennemuiste Criminal Mastermindi ära.. + 2 teist tegelast ka siit foorumist  |
cool, mida rohkem, seda uhkem ma pole siiamaani leidnud sobivat seltskonda kellega criminal mastermindi teha
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxstpau
HV veteran

liitunud: 30.07.2008
|
17.04.2017 11:43:02
|
|
|
| Mis levelist alates neid asju teha saab? Või saaksin oma madala ja tagasihoidliku level 5-ga neid ülesandeid sooritada?
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
17.04.2017 11:45:30
|
|
|
Saab teha kohe sellest hetkest, kui heistid kättesaadavaks muutuvad.. miski L12+ äkki. Aga tongipüssi ja ilma kuulivestideta sa jäädki neid tegema Ennem ülejäänud punt ragequitib
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
17.04.2017 11:45:42
|
|
|
| Maxstpau kirjutas: |
| Mis levelist alates neid asju teha saab? Või saaksin oma madala ja tagasihoidliku level 5-ga neid ülesandeid sooritada? |
heistidega on täpselt sedaviisi, et ise sa heisti alustada saad kui sul on high-end apartment ja vähemalt level 12. Heistis osalemisel, kui keegi teine alustab, piiranguid ei ole
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxstpau
HV veteran

liitunud: 30.07.2008
|
17.04.2017 12:02:20
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
| Maxstpau kirjutas: |
| Mis levelist alates neid asju teha saab? Või saaksin oma madala ja tagasihoidliku level 5-ga neid ülesandeid sooritada? |
heistidega on täpselt sedaviisi, et ise sa heisti alustada saad kui sul on high-end apartment ja vähemalt level 12. Heistis osalemisel, kui keegi teine alustab, piiranguid ei ole  |
Ooo... see on küll hea uudis kuid pean siis neid tarku sõnu järgima ning hernepüssi ja paksu pusa maha jätma .
| sirius4k kirjutas: |
Aga tongipüssi ja ilma kuulivestideta sa jäädki neid tegema |
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|