|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler? |
| Alla 1 aasta |
|
11% |
[ 50 ] |
| 1-3 aastat |
|
31% |
[ 142 ] |
| 4-6 aastat |
|
25% |
[ 114 ] |
| 7-10 aastat |
|
18% |
[ 84 ] |
| 11-13 aastat |
|
7% |
[ 33 ] |
| 14-16 aastat |
|
3% |
[ 15 ] |
| 17-20 aastat |
|
0% |
[ 4 ] |
| Üle 20 aasta |
|
1% |
[ 5 ] |
|
| hääli kokku : 447 |
|
| autor |
|
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
15.04.2017 20:46:49
|
|
|
| Valisin siis Sony XD 8 seeria välja. Need Samsungid ja LGd tunduvad Sony kõrval nii valed. Eks ma siis tule ja kiru, kui see Android mind välja vihastab. Õnneks OLED ekraan mingeid erilisi emotsioone Sony LED ekraani kõrval ei pakkunud, et tahaks OLEDi tingimata või oleks valmis niivõrd palju rohkem seetõttu maksma. Küll aga mida rohkem neid ekraane vahtida, seda suuremat tahaks. Õnneks või kahjuks mul napilt-napilt 65 tolline enam ära ei mahu. Peab väikese 55 tolliga leppima.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
15.04.2017 20:49:46
|
|
|
| tsitaat: |
Õnneks või kahjuks mul napilt-napilt 65 tolline enam ära ei mahu. Peab väikese 55 tolliga leppima.
|
Milles see väljendub, kas füüsiliselt pole 2 seina vahel ruumi ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
16.04.2017 04:04:34
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Õnneks või kahjuks mul napilt-napilt 65 tolline enam ära ei mahu. Peab väikese 55 tolliga leppima.
|
Milles see väljendub, kas füüsiliselt pole 2 seina vahel ruumi ? |
Pakun, et äkki sektsiooni kapi teleka ava ei võimalda suuremat tv-d kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
16.04.2017 09:18:16
|
|
|
Ei pea kapp olema, mul näiteks on telekale hea koht kahe ukse vahel ja sinna üle 55 ei pane. Seegi näeb naljakas välja. 50 on veel sellne ok
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
16.04.2017 10:51:30
|
|
|
| inca kirjutas: |
| Ei pea kapp olema, mul näiteks on telekale hea koht kahe ukse vahel ja sinna üle 55 ei pane. Seegi näeb naljakas välja. 50 on veel sellne ok |
Mul kah ukse lähedal ja sinna ma ka ei saanud üle 50" panna. Kuigi nüüd tahaks juba suuremat.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
16.04.2017 11:24:25
|
|
|
| Mul on ka põhimõtteliselt kahe ukse vahel 140cm sein. Et see asi 65" teleka korral ilus jääks, tuleks ümberehitusi teha. Tõsi on ka see, et poes tundub 55" tolli väiksem kui kodus.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
16.04.2017 11:38:59
|
|
|
Mul sein 5x 2,5m sinna mahub vast 65" ära
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
16.04.2017 12:08:28
|
|
|
| acer kirjutas: |
| Mul on ka põhimõtteliselt kahe ukse vahel 140cm sein. Et see asi 65" teleka korral ilus jääks, tuleks ümberehitusi teha. Tõsi on ka see, et poes tundub 55" tolli väiksem kui kodus. |
Nii on jah et poes tundub väiksem. Testisin sama asja, 55" poes 3m on hoopis teine asi kui kodustes tingimustes.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lens
HV vaatleja
liitunud: 20.08.2016
|
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2005
|
16.04.2017 20:29:56
|
|
|
Mida foorumirahvas arvab Tehnikamaailma 4K telerite testist?
Testis osalesid: LG 55UH950V, Panasonic TX-58DX730E ja Samsung UE55KS7005
_________________ Siin peaks mingi kild olema. |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
16.04.2017 20:42:27
|
|
|
| lg-l 9-seeria, teistel 7-seeria.. pole vast võrdne?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2005
|
16.04.2017 22:04:33
|
|
|
| p3000 kirjutas: |
| lg-l 9-seeria, teistel 7-seeria.. pole vast võrdne? |
Testi võitis Panasonic.
_________________ Siin peaks mingi kild olema. |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
16.04.2017 22:23:23
|
|
|
| külaline kirjutas: |
| p3000 kirjutas: |
| lg-l 9-seeria, teistel 7-seeria.. pole vast võrdne? |
Testi võitis Panasonic. |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2005
|
16.04.2017 22:35:58
|
|
|
1.Panasonic: 9,1 punkti
hea: pildi kvaliteet, kasutusmugavus, USB kettale salvestamine.
halb: seesmiste kõlarite heli, pildiseaded ei muutu vastavalt sisendsignaalile.
2.Samsung: 8,7 punkti
hea: tele- ja HD pilt, seesmiste kõlarite heli.
halb: puldi kasutusmugavus, puudub kuulariliides.
3.LG: 8,5 punkti
hea: tele- ja HD pilt, vaatenurk, netisirvija
halb: taustavalguse läbikumavus, HDR-pilt, arvutipilt
_________________ Siin peaks mingi kild olema. |
|
| tagasi üles |
|
 |
kureke
HV kasutaja
liitunud: 24.04.2011
|
18.04.2017 00:06:56
|
|
|
Maxpower ja teised, keda huvitas, kuidas näeb välja Planet Earth 2 UHD versioonis, siis
Tasub vaatamist, kasvõi ainult pildi pärast, isegi kui loodus ei huvita. Aga see, mida nad on pildile saanud ja kuidas see veel UHDs välja näeb, on lausa uskumatu vahepeal.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
18.04.2017 01:00:29
|
|
|
| külaline kirjutas: |
| Mida foorumirahvas arvab Tehnikamaailma 4K telerite testist? |
Ära loe neid teste ja ära vaata numbreid. Enamus on tootjate poolt kinni makstud reklaamid ning testi tulemused ideaaltingimustes esitatud materjal. Testis ja poodides esitatakse 4K demo materjali. Sinu lemmikmängud ei ole 4K resoga ja Aktuaalne Kaamera ei edasta 4K resos uudiseid. Netflix laseb 4K resos seriaale ja see on kõik, rohkem sul 4K reso vaja pole.
Mina istun OLED full-hd taga ja olen häpi. Lihtsalt tol ajal ei olnud olemas 4K OLED tehnoloogiat ja võtsin selle mis minu silmale hea tundus. Enne seda istusin plasma taga, ehki suvel pidin toas konditsioneeri sisse lülitama, sest plasma soojuse eraldus oli nagu ahjul. Panasonic ja Pioneer Kuro seeriad olid parimaid plasma ekraanid omal ajal. LG teeb parimaid OLED ekraane hetkel.
Saated telekas ei muutu paremaks, sõltumata ekraanist. Inimesed näevad värve jms pildi infot erinevalt (nagu kuulevad heli erinevalt). Mine poodi ja vaata erinevaid telekaid. Mina soovitan. Pane mälupulgale film (vms materjal milda pildikast peaks sulle genereerima), ning lihtsalt vaata-võrdle poes mis silmale-rahakotile sobivam on
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
18.04.2017 08:26:42
|
|
|
liiv,
Autot ei osta ju 0-100-0 km/h ja max km/h numbrite põhjal.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
18.04.2017 08:37:13
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| Autot ei osta ju 0-100-0 km/h ja max km/h numbrite põhjal. |
kuda siis?
Autoteemasse oled vaatanud?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
18.04.2017 14:59:41
|
|
|
| kureke kirjutas: |
Maxpower ja teised, keda huvitas, kuidas näeb välja Planet Earth 2 UHD versioonis, siis
Tasub vaatamist, kasvõi ainult pildi pärast, isegi kui loodus ei huvita. Aga see, mida nad on pildile saanud ja kuidas see veel UHDs välja näeb, on lausa uskumatu vahepeal. |
kusjuures sain ka oma plaadi eile kätte (ikka räme kaua võttis UK-st postiga saatmine), kahjuks karp oli veidike katki, ei tea mis sellega saatmise käigus oli juhtunud
Ma muidugi täie raha eest elamust ei saanud, kuna ekraan kõigest FHD, aga pilt oli ilus sellegi poolest...proovisin huvipärast mõlemat nii UHD kui tavalist BR plaati, mingit vahet nagu ei täheldanud...eks 4K + HDR teevad muidugi imesid, siis saab uuesti proovida kui vastav pildikast ka olemas
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kureke
HV kasutaja
liitunud: 24.04.2011
|
18.04.2017 17:32:02
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
| kureke kirjutas: |
Maxpower ja teised, keda huvitas, kuidas näeb välja Planet Earth 2 UHD versioonis, siis
Tasub vaatamist, kasvõi ainult pildi pärast, isegi kui loodus ei huvita. Aga see, mida nad on pildile saanud ja kuidas see veel UHDs välja näeb, on lausa uskumatu vahepeal. |
kusjuures sain ka oma plaadi eile kätte (ikka räme kaua võttis UK-st postiga saatmine), kahjuks karp oli veidike katki, ei tea mis sellega saatmise käigus oli juhtunud
Ma muidugi täie raha eest elamust ei saanud, kuna ekraan kõigest FHD, aga pilt oli ilus sellegi poolest...proovisin huvipärast mõlemat nii UHD kui tavalist BR plaati, mingit vahet nagu ei täheldanud...eks 4K + HDR teevad muidugi imesid, siis saab uuesti proovida kui vastav pildikast ka olemas  |
Saad ilmselt tasuta ringi vahetada kui tahad, oleneb kui suur probleem on. Kui viitsid jännata, siis saada alustuseks pilt neile karbist.
HDR koos UHDga imet ikkagi ei tee Paremaks läheb natuke...vahest ka rohkem kui natuke, sõltub filmist. FHD teleriga sa ei saagi vahet teha, player juba skaleerib UHD pildi FHDsse kohe kui saab aru, et teler on FHD. Allapoole skaleeringust võiks erinevus tekkida siis, kui tavaline FHD oleks mingi jama kvaliteediga, aga PEII seda kindlasti ei ole.
Endal on ka mitu filmi, millest olemas nii FHD kui UHD, kuid pole hetkel ühtegi FHD telekat, et 1:1 vahet uurida, aga plaanis võrrelda on.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
18.04.2017 18:04:36
|
|
|
| külaline kirjutas: |
1.Panasonic: 9,1 punkti
hea: pildi kvaliteet, kasutusmugavus, USB kettale salvestamine.
halb: seesmiste kõlarite heli, pildiseaded ei muutu vastavalt sisendsignaalile.
|
See on hoopis hea ju. Muidu peaks hakkama igat sisendit eraldi paika sättima.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kureke
HV kasutaja
liitunud: 24.04.2011
|
18.04.2017 19:23:19
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| külaline kirjutas: |
1.Panasonic: 9,1 punkti
hea: pildi kvaliteet, kasutusmugavus, USB kettale salvestamine.
halb: seesmiste kõlarite heli, pildiseaded ei muutu vastavalt sisendsignaalile.
|
See on hoopis hea ju. Muidu peaks hakkama igat sisendit eraldi paika sättima. |
See peaks tähendama, et kui sul tuleb üks HDMI ressist ja algul vaatad sealt TV3-e SD-s ja siis hakkad hoopis UHD plaati vaatama või lihtsalt midagi muud, mis vajab teisi settinguid, siis TV ei saa aru, et peaks ise vahetama seaded ümber. Jutt ei käi eraldi HDMI sisenditest minu meelest.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
18.04.2017 23:20:41
|
|
|
link :: QLED TV Alliance Includes Samsung, TCL, Hisense
No comments
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
19.04.2017 10:24:15
|
|
|
Uued tulevad kohe peale, ladu vaja ju tühjaks teha. Teistel on poogen, seisavad kusagil hulgilaos
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr.G
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2007
|
19.04.2017 22:03:19
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| No comments |
Tead "dziisus", kui sul mitte halligi teemas tarka öelda ei ole, ole parem vait.
Jätad natukesekeni asjalikuma mulje.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
19.04.2017 22:15:44
|
|
|
| Mr.G kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| No comments |
Tead "dziisus", kui sul mitte halligi teemas tarka öelda ei ole, ole parem vait.
Jätad natukesekeni asjalikuma mulje. |
No lase aga hääl valla selles teemas, ootaks süvaanalüüsi tarkpea taskust
Tegeled qledi imelise tehnoloogia müügiga?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
19.04.2017 22:48:31
|
|
|
Pana on suutnud oma puldid jälle normaalseks teha:
Panasonic TX-55EZW954
Spoiler 
Eelmised olid päris jubedad, hallid plastikust nagu 20a tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
20.04.2017 17:48:07
|
|
|
See tähendab pigem seda, et nad hakkavad mobiilide ja tahvlite ekraane tegema. Ma väiksemale telekale ei panustaks.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
20.04.2017 18:16:39
|
|
|
Mobiilide ja tahvlite jaoks on LGl P-OLED olemas.
Siin pigem mõeldud 10..55" vahemikku, läpakatest-monitoridest keskmiste telekateni. Dellil just tuli 4k monitor välja ja Alienware seeria selle aasta mudelitel ka OLED paneelid võimalikud.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
21.04.2017 10:39:51
|
|
|
Philips 49PUS6401/12
Märtsis saabunud uuendust tehes lihtsalt enam ei käivitu. Android logo juures teeb restardi. Never ever enam Philipsi saasta ei osta/soovita... Teler ise 2 kuud vana. Serviceneti minek. Philipsi tarkvara on teada-tuntud hädine aga seda küll ei oleks oodanud.
Muidu (peale heli) täitsa hea olnud.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
21.04.2017 11:40:26
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
| kureke kirjutas: |
Maxpower ja teised, keda huvitas, kuidas näeb välja Planet Earth 2 UHD versioonis, siis
Tasub vaatamist, kasvõi ainult pildi pärast, isegi kui loodus ei huvita. Aga see, mida nad on pildile saanud ja kuidas see veel UHDs välja näeb, on lausa uskumatu vahepeal. |
kusjuures sain ka oma plaadi eile kätte (ikka räme kaua võttis UK-st postiga saatmine), kahjuks karp oli veidike katki, ei tea mis sellega saatmise käigus oli juhtunud
Ma muidugi täie raha eest elamust ei saanud, kuna ekraan kõigest FHD, aga pilt oli ilus sellegi poolest...proovisin huvipärast mõlemat nii UHD kui tavalist BR plaati, mingit vahet nagu ei täheldanud...eks 4K + HDR teevad muidugi imesid, siis saab uuesti proovida kui vastav pildikast ka olemas  |
Bluray mängijaga vaatate neid või on mingid kõvemad aparaadid juba soetatud?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
21.04.2017 15:35:05
|
|
|
| anryo kirjutas: |
| MaxPower kirjutas: |
| kureke kirjutas: |
Maxpower ja teised, keda huvitas, kuidas näeb välja Planet Earth 2 UHD versioonis, siis
Tasub vaatamist, kasvõi ainult pildi pärast, isegi kui loodus ei huvita. Aga see, mida nad on pildile saanud ja kuidas see veel UHDs välja näeb, on lausa uskumatu vahepeal. |
kusjuures sain ka oma plaadi eile kätte (ikka räme kaua võttis UK-st postiga saatmine), kahjuks karp oli veidike katki, ei tea mis sellega saatmise käigus oli juhtunud
Ma muidugi täie raha eest elamust ei saanud, kuna ekraan kõigest FHD, aga pilt oli ilus sellegi poolest...proovisin huvipärast mõlemat nii UHD kui tavalist BR plaati, mingit vahet nagu ei täheldanud...eks 4K + HDR teevad muidugi imesid, siis saab uuesti proovida kui vastav pildikast ka olemas  |
Bluray mängijaga vaatate neid või on mingid kõvemad aparaadid juba soetatud? |
UHD mängija ikka...mul Oppo UDP-203. Kui planet earth II 4K plaate tahad, siis mul üks kompl müüa, üks vist tuleb veel
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kureke
HV kasutaja
liitunud: 24.04.2011
|
21.04.2017 16:12:57
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
| anryo kirjutas: |
| MaxPower kirjutas: |
| kureke kirjutas: |
Maxpower ja teised, keda huvitas, kuidas näeb välja Planet Earth 2 UHD versioonis, siis
Tasub vaatamist, kasvõi ainult pildi pärast, isegi kui loodus ei huvita. Aga see, mida nad on pildile saanud ja kuidas see veel UHDs välja näeb, on lausa uskumatu vahepeal. |
kusjuures sain ka oma plaadi eile kätte (ikka räme kaua võttis UK-st postiga saatmine), kahjuks karp oli veidike katki, ei tea mis sellega saatmise käigus oli juhtunud
Ma muidugi täie raha eest elamust ei saanud, kuna ekraan kõigest FHD, aga pilt oli ilus sellegi poolest...proovisin huvipärast mõlemat nii UHD kui tavalist BR plaati, mingit vahet nagu ei täheldanud...eks 4K + HDR teevad muidugi imesid, siis saab uuesti proovida kui vastav pildikast ka olemas  |
Bluray mängijaga vaatate neid või on mingid kõvemad aparaadid juba soetatud? |
UHD mängija ikka...mul Oppo UDP-203. Kui planet earth II 4K plaate tahad, siis mul üks kompl müüa, üks vist tuleb veel  |
Jep, UHD mängija peab olema, tavaline blu-ray mängija ei oska nende plaatidega midagi teha.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
21.04.2017 17:07:53
|
|
|
See review küll Sonyt ostma ei kutsu.
Samad probleemid, mis LG-l (paneel ju LG oma) + android, mis kipub kokku jooksma.
Pole nagu mõtet rohkem raha välja käia...
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
23.04.2017 06:51:56
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
Nüüd jääb ainult oodata, mida panasonic-u OLED endast kujutab  |
panakas hakkas nüüd lõpuks ise oled ekraane tootma?
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
23.04.2017 09:14:32
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| MaxPower kirjutas: |
Nüüd jääb ainult oodata, mida panasonic-u OLED endast kujutab  |
panakas hakkas nüüd lõpuks ise oled ekraane tootma? |
Paneelid ikka LG-lt nagu kõigil teistel...panasonicul oli OLED juba 2015a olemas, aga mingi hullu hinnaga
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
23.04.2017 16:06:27
|
|
|
Tea nüüd kas on päris õige teema aga...
Kuidas te selle välja kannatate, et teleri ja HDMI ühendusega ressiiveri vahel ARC-võimekus umbes ülepäeva ära kaob? Mingi hetk enam teler ei paku heliväljundi valikus ressi. Aitab kogu kompotilt voolu äravõtmine mõneks minutiks. Või olen ma täiesti üksi probleemiga? HDMI-kaablit ka ei tahaks süüdistada praegu.
H/K AVR 151 ressiiver ja Samsung UE49KU6672 TV muidu.
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
23.04.2017 16:19:16
|
|
|
Algusest peale kaob?
Proovi äkki telekale tehaseseaded taastada kui see järsku x ajal juhtus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
23.04.2017 16:56:57
|
|
|
Algusest peale jah, aga see algus oli nii nädalapäevad tagasi. Vahepeal ütleb sound outputti valides
Spoiler 
Ning järgmine kord sellist valikut ( receiver HDMI) seal enam ei ole. Samuti kui teleripult Universal remote kaudu ressi juhtima panna, ütleb sisendite valikus alguses ilusti HDMI3 koha peal "Harman/kardon", aga mingi hetk muutub see "receiveriks" või "Home Theater systemiks" mingi unustamine ikka toimub ühelt või mõlemalt poolt.
Oeh, okkaline on see valitud tee ikka
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
23.04.2017 17:00:36
|
|
|
Sul ress telekat käivitades kohe tööle ei lähe?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
23.04.2017 17:07:10
|
|
|
| üldjuhul, ma ikkagi alustaks hdmi jamade puhul kaabli vahetusest/proovimisest..
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
23.04.2017 17:17:13
|
|
|
| Mul oli samasugune probleem vahepeal Denon AVR-X3200W ja Samsung H7000 teleriga. Lõpuks sain jälile, et probleemi allikaks oli ressiiveri küljes olev Raspberry Pi 3 millel LibreELEC oli peal. Nii kui Raspberry tööle panin telekas enam ressiiverit üles ei leidnud, et sinna heli lasta. Mingi aeg tuli LibreELEC-ile uuendus ja peale seda töötas jälle korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
23.04.2017 17:47:04
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Sul ress telekat käivitades kohe tööle ei lähe? |
Käima ei lahe ise jah. Lülitub TV kõlarite peale ja kui Audio outputiks jälle receiver valida siis tõmbab käima.
Mul oli ka raspberry pi 1 libreeleciga ressi taga, kuigi viimasel ajal seal toidet taga ei olnud niiet ei tohtinuks mõjutada. Aga võtsin ära (niikuinii redundant praegu, vifit põle ja juhtme jaoks ruuteris enam peale Telia peale ümberkolimist ruumi ei ole) ja monitoorin
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
23.04.2017 18:36:03
|
|
|
| Amphor kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Sul ress telekat käivitades kohe tööle ei lähe? |
Käima ei lahe ise jah. Lülitub TV kõlarite peale ja kui Audio outputiks jälle receiver valida siis tõmbab käima.
Mul oli ka raspberry pi 1 libreeleciga ressi taga, kuigi viimasel ajal seal toidet taga ei olnud niiet ei tohtinuks mõjutada. Aga võtsin ära (niikuinii redundant praegu, vifit põle ja juhtme jaoks ruuteris enam peale Telia peale ümberkolimist ruumi ei ole) ja monitoorin |
Pane seadete alt, et lülitaks sisse, äkki see meeldib talle rohkem
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
23.04.2017 18:41:24
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Amphor kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Sul ress telekat käivitades kohe tööle ei lähe? |
Käima ei lahe ise jah. Lülitub TV kõlarite peale ja kui Audio outputiks jälle receiver valida siis tõmbab käima.
Mul oli ka raspberry pi 1 libreeleciga ressi taga, kuigi viimasel ajal seal toidet taga ei olnud niiet ei tohtinuks mõjutada. Aga võtsin ära (niikuinii redundant praegu, vifit põle ja juhtme jaoks ruuteris enam peale Telia peale ümberkolimist ruumi ei ole) ja monitoorin |
Pane seadete alt, et lülitaks sisse, äkki see meeldib talle rohkem |
millised seaded täpsemalt? Telerist? ei leidnud
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|