Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
maxman007
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2008




sõnum 03.04.2017 19:27:45 vasta tsitaadiga

stks kirjutas:
Kas Galaxy Care-ga parandusega on lootust asendustelefonile ka? Ja kui kaua esiekraani vahetus aega võtta võiks?


Ei saa asendus mobla.Ekraani vahetus umbes 2 nädalat. Kogesin omal nahal.

_________________
Keyboard missing - press F3 to continue.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Link
HV kasutaja
Link

liitunud: 17.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2017 21:42:08 vasta tsitaadiga

Mirage kirjutas:
Tänu S8'le on lootust, et tavaline S7 hakkab isegi ehk Oneplus 3T'le konkurentsi pakkuma, seda just siis hinna poolest.

S7 tundub igati asjalik aparaat, siiani ainult hind eemale peletanud. Netti lugedes mainivad osad, et peale mõneaegset kasutamist on asi tunduvalt uimasemaks muutunud võrreldes viimase factory reset'iga, on kellelgi kogemusi?


Oli jah uimasem(S7E). Peale ostu polnud kordagi reseti teinud(~6 kuud) Nüüd kui tuli nougat tegin ära. Nüüd on vähe nobedam. Eriti sõrmejälje lugeja.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2017 23:40:04 vasta tsitaadiga

maxman007 kirjutas:
stks kirjutas:
Kas Galaxy Care-ga parandusega on lootust asendustelefonile ka? Ja kui kaua esiekraani vahetus aega võtta võiks?


Ei saa asendus mobla.Ekraani vahetus umbes 2 nädalat. Kogesin omal nahal.
Sain asendustelefoni, aega läks natuke üle nädala thumbs_up.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fanter
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 19:04:21 vasta tsitaadiga

Keegi kasutab ümbrist koos kaitseklaasiga?
Tahaks teada, kas tervet ekraani katvat klaasi saaks koos ümbrisega kasutada. Või peab võtma sellise, mis servadesse ruumi jätaks, et ümbrist peale pannes lahti ei tuleks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 06.04.2017 19:47:16 vasta tsitaadiga

Fanter kirjutas:
Keegi kasutab ümbrist koos kaitseklaasiga?
Tahaks teada, kas tervet ekraani katvat klaasi saaks koos ümbrisega kasutada. Või peab võtma sellise, mis servadesse ruumi jätaks, et ümbrist peale pannes lahti ei tuleks.


Mul naisel s7 ja kilega- nurgad ajab lahti. Omal on s7edge ja proovisin klaasi- ümbris lükkas lahti sest edge klaasil on liimiriba ainult servades, keskelt on liimimata. Olude sunnil kasutan edgel kitsast klaasi ja see on ikka kuradi vãärakas. Paraku pole valikut sest ümbrise kaante vahel on kaardid ja need nühivad klaasi ãra. Nüüd võtavad ümbriste vastased sõna kuid midagi pole teha, elustiilid on erinevad
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 21:37:28 vasta tsitaadiga

Fanter kirjutas:
Keegi kasutab ümbrist koos kaitseklaasiga?
Tahaks teada, kas tervet ekraani katvat klaasi saaks koos ümbrisega kasutada. Või peab võtma sellise, mis servadesse ruumi jätaks, et ümbrist peale pannes lahti ei tuleks.

Oleneb võib-olla ka ümbrisest, aga oma kogemus näitab, et vähemalt tavalise S7-ga saab sellist kombinatsiooni kasutada küll - silikoonkest (Mercury) ja iFacezi 3D Curved klaas. Siiani kolm kuud peal olnud ja ei ole ühtegi halba sõna öelda.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2017 09:01:53 vasta tsitaadiga

Võtsin ka nädalavahetusel siin soovitatud iFacez 3D Curved kaitseklaasi Klickist. Eelnevalt oli peal mingisugune TelMarxis paigaldatud klaas, mis ei olnud servast servani.
iFacez kohta: Väga lihtne paigaldada, istub väga hästi. Peegeldab hoopis teistmoodi kui ilma kaitseklaasita ning teatud valguse käes kaotab esikaamera pildikvaliteeti. Ekraani mustad toonid paistavad valguse käes pigem tumehallid. Tundlikkus ei ole päris see, mis ilma klaasita või eelmise klaasiga oli - tahab pisut tugevamat vajutust ning ekraani "tappides" käiv hääl on ka erinev - meenutab pisut esimeste nutitelefonide ekraani.
Usun, et toodud puudustega harjun ära, üldiselt väga asjalik klaas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 10.04.2017 13:02:52 vasta tsitaadiga

Karr000 kirjutas:
Võtsin ka nädalavahetusel siin soovitatud iFacez 3D Curved kaitseklaasi Klickist. Eelnevalt oli peal mingisugune TelMarxis paigaldatud klaas, mis ei olnud servast servani.
iFacez kohta: Väga lihtne paigaldada, istub väga hästi. Peegeldab hoopis teistmoodi kui ilma kaitseklaasita ning teatud valguse käes kaotab esikaamera pildikvaliteeti. Ekraani mustad toonid paistavad valguse käes pigem tumehallid. Tundlikkus ei ole päris see, mis ilma klaasita või eelmise klaasiga oli - tahab pisut tugevamat vajutust ning ekraani "tappides" käiv hääl on ka erinev - meenutab pisut esimeste nutitelefonide ekraani.
Usun, et toodud puudustega harjun ära, üldiselt väga asjalik klaas thumbs_up.gif


See puutel tugevamini vajutusevajadus on sellest, et klaasi ja ekraani vahel on õhupadi. Nagu aru saan, siis see klaas ka kinnistub ainult küje servadest? Keskosa on nakkevaba? Sama oli mul ka euronicsist ostetud klaasiga. Vajas eraldi vajutusi mitte puudet, ei istund nii hästi kui oleks tahtnud ja maha ma selle kiskusin
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2017 14:04:12 vasta tsitaadiga

rennu21 kirjutas:
See puutel tugevamini vajutusevajadus on sellest, et klaasi ja ekraani vahel on õhupadi. Nagu aru saan, siis see klaas ka kinnistub ainult küje servadest? Keskosa on nakkevaba? Sama oli mul ka euronicsist ostetud klaasiga. Vajas eraldi vajutusi mitte puudet, ei istund nii hästi kui oleks tahtnud ja maha ma selle kiskusin
Täpselt nii ning selles ka põhjus on. Eks näis, kas harjub ära - praegu peale paari päeva igatahes endiselt häirib veel ning kirjutamine võtab rohkem aega, kui mitte trükivigu puuduvate tähtede näol teha. Samuti korjab see näpujälgi kordades rohkem külge, kui nt. eelmine kaitseklaas. Samas jällegi istub väga hästi ning päris ilma kaitsva kestata nagu hästi olla ei julge...

EDIT: Ehk et endiselt selle ideaalse kaitseklaasi otsinguil. Ei tea, kas on ka sellist, mis kataks samamoodi nagu iFacez, aga ekraani tundlikkus säiliks?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2017 14:06:19 vasta tsitaadiga

Miks peaks sellise jamaga üldse tahtma harjuda? Ostad tipptelefoni, millel on odavklassiga võrreldes ilusam ja tundlikum ekraan ja käkid selle niiviisi ära? Hoiad seda nüüd aasta aega peal, siis kisud kogemata maha, avastad telefoni justkui uue näo ja vannud, et wtf ma see aasta aega nüüd tegin?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2017 14:12:27 vasta tsitaadiga

Aga mis siis lahendus oleks? Loomulikult eelistaksin ma "paljast" telefoni, aga paratamatult ei suuda ma telefoni justkui vati sees hoida. Kuigi teiste asjadega taskus ei hoia ning mööda lauda ei lohista, tekib aja jooksul pisemaid kriime millest iganes ning siis oleks kahju tõdeda, et ainus variant nendest lahti saamiseks oleks ekraaniklaasi vahetus...
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 10.04.2017 16:27:15 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Miks peaks sellise jamaga üldse tahtma harjuda? Ostad tipptelefoni, millel on odavklassiga võrreldes ilusam ja tundlikum ekraan ja käkid selle niiviisi ära? Hoiad seda nüüd aasta aega peal, siis kisud kogemata maha, avastad telefoni justkui uue näo ja vannud, et wtf ma see aasta aega nüüd tegin?


Mul on kaardid kaane vahel ja need kurivaimid nühivad klaasile tuhmid laigud. Ükstapuha kui hea ekraaniklaas on, siis ikka nühkimisele annab ühel hetkel alla. Mina, ja paljud teised, eelistame seda aega edasi lükata. Miks iriseda sel teemal koguaeg. Mul 15-25kilo samme iga pãev, arva ãra kas see hõõrdumisefekti ei tekita.
Usun, et las maitsed ja vajadused olla nagu on.
Õiges mõõdus head ja mugavat klaasi otsin ka mina
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2017 19:06:55 vasta tsitaadiga

See S7 on ju üsna tugev ja vastupidav, endal korduvalt kukkunud ja mingeid ümbriseid ei kasuta ning peaaegu aasta jooksul mingeid defekte tekkinud pole - tagakaanel ainult mõned pisemad kriimud laual/põrandal lohistamisest tekkinud. Hoian peamiselt käes, laual ja püksitaskus (ilma mingi muu kraamita taskus).
Aga noh need rahakotti meenutavad "kaaned" on paras õudus, niimoodi telefoni retsides kulub muidugi ära.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 10.04.2017 20:33:59 vasta tsitaadiga

heff kirjutas:
See S7 on ju üsna tugev ja vastupidav, endal korduvalt kukkunud ja mingeid ümbriseid ei kasuta ning peaaegu aasta jooksul mingeid defekte tekkinud pole - tagakaanel ainult mõned pisemad kriimud laual/põrandal lohistamisest tekkinud. Hoian peamiselt käes, laual ja püksitaskus (ilma mingi muu kraamita taskus).
Aga noh need rahakotti meenutavad "kaaned" on paras õudus, niimoodi telefoni retsides kulub muidugi ära.


On jah õudused kuid eraldi rahakoti kanda on ka kehv. Vana kaasa kanda sularaha kuni 10kupüüri pluss panga ja id kaart. S6 puhul sain kuskilt silikoni taha 2 kaardi taskuga ja sularaha kupüüre sai telefoni ja silimoni vahele sokutada. S7edgele aga sellist silikoni leidnud ei ole, seega pean kasutama rahakoti (mida ma elueest vihkan, sest avaneb küljele) üsna lõhkine küna see teema.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2017 21:36:38 vasta tsitaadiga

Tee see kompromiss ja kanna eraldi rahakotti. Elu kohe ilusam thumbs_up.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2017 01:33:13 vasta tsitaadiga

Jah, kupüürimehed, kus te siis münte hoiate? Kui alla viieka pole mingi raha, siis pole S7 ju ka mingi kallis telefon, et seda nagu sitta pilpal hoidma peaks.

Ma ainult rahakoti valikski, kui peaks valima kõikide seast ühe asja, mida kaasa võtta.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2017 06:23:24 vasta tsitaadiga

S7 ilmnes viga. Kui tahan call forwardingut teha või kui minna call forwardingu seade peale, siis saab errori network or sim card error. Samas kõned jms asjad töötavad ilusti.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2017 12:50:21 vasta tsitaadiga

Pätu, just proovisin ka ja viga ei ilmne. Kõik toimib, saab suunamise peale panna ja maha võtta jne. Ehk siis sul teenusepakkuja viga ilmselt hoopis. Mul Telia.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2017 13:04:51 vasta tsitaadiga

Pole mul ka viga. Elisa ja OS 7.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2017 13:56:40 vasta tsitaadiga

Kappan täna teliasse. Iseteenindus muidugi oli stiilis "kas te restarti olete teinud". Eks näis mis saab. Kas läheb hooldusesse vms. Os on ka 7.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2017 14:15:08 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
S7 ilmnes viga. Kui tahan call forwardingut teha või kui minna call forwardingu seade peale, siis saab errori network or sim card error. Samas kõned jms asjad töötavad ilusti.

mu s6-l pm sama jama, juba aasta poolteist pole suutnud suunata. Mitu korda nende poole pöördunud, aga nad ei oska mind aidata (telia)
Nendel on kõik korras jne. Lubasid millalgi tagasi helistada.....viimati oli vist sügismöllul kui andsin rikkena üles
Mitmel inimesel sama jama ja erinevate telefonidega
Aga kuna mul pole vajadust suunata, siis pole seda enam torkinud
Spoiler Spoiler Spoiler

Nii android 6 kui ka 7

Kas võrgu teema või tõesti sim kaart. Muud ma välistaks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 13.04.2017 14:16:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2017 14:16:13 vasta tsitaadiga

Pätu, see suunamise probleem võib olla seotud VoLTE-ga seoses. Kui teenus sai aktiveeritud telefoniga mis ei toeta VoLTE siis ei saanud ka suunamist teha. Sinu S7 peaks toetama (võid iseteenindusest volte sisse lülitada kui juba pole teinud).
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2017 14:39:29 vasta tsitaadiga

Volted ei kasuta enam. Ega ma ka suunamist tavaliselt ei kasuta, aga nüüd on vaja.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 13.04.2017 18:36:24 vasta tsitaadiga

Ma kasutan alates S4 - st Eazy Redirect vidgetit:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.divapps.aipok.EazyRedirect

Ropult mugav ja lihtne kasutada.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2017 20:13:31 vasta tsitaadiga

Käisin Telia esinduses. Sai seal LG G5 proovitud oma Sim kaarti. Sama kala. Okei sai pakett ära vahetatud Diili vastu (Telia pakett hakkas iganema juba ja paremad paketid saadaval) sellega seoses sai ka uue SIM kaardi. Kuid sama teema sellega icon_biggrin.gif Teenindaja palus helistada 123 numbrile. Sealt suunati edasi tehnikule. Tehnik ei suutnud ka midagi tarka pakkuda. Palus telefono 10-ks minutit välja lülitada, et ta saaks sim kaardil midagi näppida. Kuid ikka sama jama. Pidi edasi kõrgemale andma probleemi. Eks näis, mis sellest saab.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2017 21:24:19 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Käisin Telia esinduses. Sai seal LG G5 proovitud oma Sim kaarti. Sama kala. Okei sai pakett ära vahetatud Diili vastu (Telia pakett hakkas iganema juba ja paremad paketid saadaval) sellega seoses sai ka uue SIM kaardi. Kuid sama teema sellega icon_biggrin.gif Teenindaja palus helistada 123 numbrile. Sealt suunati edasi tehnikule. Tehnik ei suutnud ka midagi tarka pakkuda. Palus telefono 10-ks minutit välja lülitada, et ta saaks sim kaardil midagi näppida. Kuid ikka sama jama. Pidi edasi kõrgemale andma probleemi. Eks näis, mis sellest saab.

Seda kõrgemalt tulevat lahendust ootan ka mina, siiani vastavad thumbs_up.gif
Märgi ära, et sa pole ainuke

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2017 21:58:46 vasta tsitaadiga

Tehnik ütles, et kuuleb esimest korda sellisest probleemist, siis ütlesin, et selle sama probleemi vaevus on ka teisi kasutajaid. Selle peale ei osanud midagi kosta.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2017 22:25:02 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Tehnik ütles, et kuuleb esimest korda sellisest probleemist, siis ütlesin, et selle sama probleemi vaevus on ka teisi kasutajaid. Selle peale ei osanud midagi kosta.

Ma võin 3-4 AHV' i tunnistajaks kutsuda kui vaja icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2017 07:53:51 vasta tsitaadiga

Eks näis mis saab. Ehk saab korda.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2017 09:43:13 vasta tsitaadiga

Mul Nexustel omavahelised suunamised (Telia-Telia) toimivad, üks nr on pidevalt suunatud tingimustega " kui ei vasta" ja "kui on väljas".
Naisel sai üks number teisele suunatud Elisa iseteeninduses Telia numbrile (enne oli Nexus 4, S4, praegu A5)-toimib. S4 aegu sai 2x SIM vahetatud lukustumise tõttu, suunamine säilis.
Muidu saab ka Telia iseteeninduses seda teha, sealt kah ei mõiganud?

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2017 10:18:31 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Mul Nexustel omavahelised suunamised (Telia-Telia) toimivad, üks nr on pidevalt suunatud tingimustega " kui ei vasta" ja "kui on väljas".
Naisel sai üks number teisele suunatud Elisa iseteeninduses Telia numbrile (enne oli Nexus 4, S4, praegu A5)-toimib. S4 aegu sai 2x SIM vahetatud lukustumise tõttu, suunamine säilis.
Muidu saab ka Telia iseteeninduses seda teha, sealt kah ei mõiganud?

Ei funka kusagilt, support ka proovis suunata mäletamist mööda....või ma ei lasknud teha, sest äkki ei saa maha. krt ei mäleta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pablof
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2017




sõnum 15.04.2017 11:01:33 Kas USA telefon Samsung S7 töötab Eesti võrgus? vasta tsitaadiga

Tere,

Lihtne küsimus. Kes teab, kas USA telefon Samsung S7 töötab Eesti võrgus ehk 4G/LTE (Tele2)? Mul pakuti mudel SM-G930P.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2017 11:18:45 vasta tsitaadiga

LTE Cat9 700/800/850/1700/1900/2100 (Bands 2,4,5,12,13,25,26)
Meil on kasutusel 1, 3, 7, 20
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2017 00:24:08 vasta tsitaadiga

Üks asi, mis natuke pinda käib: S4-l näidati status baril ka lukustatuna vastamata kõnede ja sõnumite jms ikoone, S7 puhul enam mitte. "Notifications on lock screen" all on ainult "show content", "hide content" ja "do not show notifications". Tahan näha lock screen'i status bar'il, mitte keset lock screen'i.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maalane
HV kasutaja
maalane

liitunud: 15.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2017 21:08:26 vasta tsitaadiga

Kes soovib S8 softi S7 Edge'le, siis leidsin sellise asja
https://forum.xda-developers.com/s7-edge/themes/galaxy-s8-apps-galaxy-s7-edge-sm-g935f-t3584881
https://forum.xda-developers.com/galaxy-s8/themes/official-galaxy-s8-dump-t3583591

Lühiülevaade erinevustest saate vaadata sellest videost. https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=5ZX0SXFeTgY

Parim asi, mis ma endale peale panin on smart select. Saate teha gif'i, lõigata osa pildist või tekstist.
Spoiler Spoiler Spoiler

Soovitan korralikult lugeda kuidas ja mida teha. Kõik asjad ei pruugi hästi töötada. Ise võtate riski ja vastutuse, kui midagi läheb valesti.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lxx2
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2017 22:53:12 vasta tsitaadiga

kellelgi veel sarnast probleemi olnud?

Nimelt siis home button ja power button lag; vajutan home/power button ja mingi 2-3 sek läheb aega, ennem kui ekraanile pilt ette tuleb. Quick camera (ehk 2x home button vajutust) on disabletud, samuti s-voice. Hetkel pea tühi, ning hakkab juba häirima see probleem.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2017 07:03:58 vasta tsitaadiga

Tee seadete taastamine. Ainult seaded, mitte tehaseseaded.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 08.05.2017 19:04:26 vasta tsitaadiga

https://www.upload.ee/files/6989495/received_1524186687633120.jpeg.html
Sedasi läheb kaante vahel ekraan piixu.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 19:11:27 vasta tsitaadiga

Sellepärast ei kasutagi kaani jms asju. Satub midagi vahele ja siis pahandust kui palju.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 19:19:09 vasta tsitaadiga

Kunagi kui S6 välja tuli, siis samsungi originaalkaantega oli sama jama. Nühkis ekraanil kindlad kohad matiks. Samsung isegi tunnistas sellist viga ja vahetas mingi aja jooksul ekraani tasuta välja.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 08.05.2017 19:35:31 vasta tsitaadiga

Ma selle pildi lisasin tegelt nendele, kes järjepidevalt maha teevad neid kaante ja ümbriste kasutajaid. Ma ise ka ei kasutaks neid kuid kuna rahakotti ja telefoni kaasas korraga ei kanna kuid telefon alati on, siis tuli leida alternatiiv kuidas ühendada kaks kasuliku. Paar sularaha tähte, id ja pangakaart koos telefoniga. Paraku pidi loobuma ilust ja ekraani katma mingi tripperiga. Olen näinud paaril tuttaval õunale tagust millel 2kaardi taskut ja tasku kupüürile. Aga s7 jaoks pole ma seda leidnud. See teeks asja hõlpsamaks ja kaunimaks kindlasti. Ootan ettepanekuid vihjatud tagusele või kaitseklaasile/kilele mis edgel liimuks terve klaasi ulatuses (edge klaasid on enamasti servast liimiga ja ümbris lükkab lahti ekraanist)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 23:35:05 vasta tsitaadiga

rennu21 kirjutas:
Ma selle pildi lisasin tegelt nendele, kes järjepidevalt maha teevad neid kaante ja ümbriste kasutajaid. Ma ise ka ei kasutaks neid kuid kuna rahakotti ja telefoni kaasas korraga ei kanna kuid telefon alati on, siis tuli leida alternatiiv kuidas ühendada kaks kasuliku. Paar sularaha tähte, id ja pangakaart koos telefoniga. Paraku pidi loobuma ilust ja ekraani katma mingi tripperiga. Olen näinud paaril tuttaval õunale tagust millel 2kaardi taskut ja tasku kupüürile. Aga s7 jaoks pole ma seda leidnud. See teeks asja hõlpsamaks ja kaunimaks kindlasti. Ootan ettepanekuid vihjatud tagusele või kaitseklaasile/kilele mis edgel liimuks terve klaasi ulatuses (edge klaasid on enamasti servast liimiga ja ümbris lükkab lahti ekraanist)

link

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sam
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2017 10:25:17 vasta tsitaadiga

Pärast seitsmele uuendamist ei saa enam kaamera seadetele ligi. Sekundiks vilgatab ja kadunud.
Kas kellelgi veel sellist anomaaliat ?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valdeko
HV vaatleja

liitunud: 10.04.2013




sõnum 09.05.2017 11:16:56 vasta tsitaadiga

Kui sa mõtled seda MODE-i
Spoiler Spoiler Spoiler
, siis seda mul ka ei ole.
Aga kui vasakult-paremalt swipe-da, siis mingid valikud tulevad.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 09.05.2017 11:17:24 vasta tsitaadiga

sam kirjutas:
Pärast seitsmele uuendamist ei saa enam kaamera seadetele ligi. Sekundiks vilgatab ja kadunud.
Kas kellelgi veel sellist anomaaliat ?


Seda "kettaga" märgikest mõtled? Minul küll on kõik korras. Kas 7le minnes tegid uuenduse või tegid ikka täiesti tühjaks ja puhta uuenduse?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2017 20:54:29 vasta tsitaadiga

Sai ka minust S7 omanik. Keegi oskab miskid kaitseklaasi ja kaitsekorpust soovitada?
Ei googeldanud, aga kas sõrmejäljelugejat on võimalik ka nii seadistada, et home nuppu füüsiliselt alla ei pea vajutama?

Miskit head theme vms. mis teeks selle Samsungi jama võimalikult stock androidi sarnaseks?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2017 22:17:23 vasta tsitaadiga

Now launcher?
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2017 22:32:02 vasta tsitaadiga

sam kirjutas:
Pärast seitsmele uuendamist ei saa enam kaamera seadetele ligi. Sekundiks vilgatab ja kadunud.
Kas kellelgi veel sellist anomaaliat ?



http://forums.androidcentral.com/samsung-galaxy-s6/515072-camera-setting-closes-immediately-after-open-2.html
loe siit foorumist

_________________
No Face, No Name, No Number


viimati muutis ik2 15.05.2017 22:33:30, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maalane
HV kasutaja
maalane

liitunud: 15.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2017 22:32:08 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Miskit head theme vms. mis teeks selle Samsungi jama võimalikult stock androidi sarnaseks?

Lihtsam oleks olnud sul osta Sony/HTC/Google Pixel.
C1rca kirjutas:
Ei googeldanud, aga kas sõrmejäljelugejat on võimalik ka nii seadistada, et home nuppu füüsiliselt alla ei pea vajutama?

https://forum.xda-developers.com/s7-edge/themes/fingertouch-apk-fingerprint-sensor-t3596588 võib olla sellest on kasu.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjorn17
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2003




sõnum 16.05.2017 08:37:40 vasta tsitaadiga

Viimasel paaril nädalal tekkinud S7-t kasutades probleem kus teine osapool kuuleb väga katkendlikult kõnet. Mina kuulen teist osapoolt ideaalselt. Probleem esineb ca iga teise kõne puhul ehk häirivalt tihti.
Levi nagu oleks olemas, samad asukohad, samad tingimused, sama telefon ja ennem kõik OK.

Ilmselt vaja pöörduda Telia garantii poole, kuid ehk oskab keegi juba suunata.
Kasutusel on Kaksiknumber lahendus, st. ühe simi peal on kaks numbrit. Hiljuti läks ühendus üle VoLTE-le. Ei oska öelda kas see võib põhjustada. SIM kaart on ca 2 aastat vana. Telefonil kõik uuendused peal, restardid tehtud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.