|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
maxman007
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2008
|
03.04.2017 19:27:45
|
|
|
| stks kirjutas: |
| Kas Galaxy Care-ga parandusega on lootust asendustelefonile ka? Ja kui kaua esiekraani vahetus aega võtta võiks? |
Ei saa asendus mobla.Ekraani vahetus umbes 2 nädalat. Kogesin omal nahal.
_________________ Keyboard missing - press F3 to continue. |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Link
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2006
|
03.04.2017 21:42:08
|
|
|
| Mirage kirjutas: |
Tänu S8'le on lootust, et tavaline S7 hakkab isegi ehk Oneplus 3T'le konkurentsi pakkuma, seda just siis hinna poolest.
S7 tundub igati asjalik aparaat, siiani ainult hind eemale peletanud. Netti lugedes mainivad osad, et peale mõneaegset kasutamist on asi tunduvalt uimasemaks muutunud võrreldes viimase factory reset'iga, on kellelgi kogemusi? |
Oli jah uimasem(S7E). Peale ostu polnud kordagi reseti teinud(~6 kuud) Nüüd kui tuli nougat tegin ära. Nüüd on vähe nobedam. Eriti sõrmejälje lugeja.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
03.04.2017 23:40:04
|
|
|
| maxman007 kirjutas: |
| stks kirjutas: |
| Kas Galaxy Care-ga parandusega on lootust asendustelefonile ka? Ja kui kaua esiekraani vahetus aega võtta võiks? |
Ei saa asendus mobla.Ekraani vahetus umbes 2 nädalat. Kogesin omal nahal. |
Sain asendustelefoni, aega läks natuke üle nädala
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fanter
HV vaatleja
liitunud: 11.08.2016
|
06.04.2017 19:04:21
|
|
|
Keegi kasutab ümbrist koos kaitseklaasiga?
Tahaks teada, kas tervet ekraani katvat klaasi saaks koos ümbrisega kasutada. Või peab võtma sellise, mis servadesse ruumi jätaks, et ümbrist peale pannes lahti ei tuleks.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
06.04.2017 19:47:16
|
|
|
| Fanter kirjutas: |
Keegi kasutab ümbrist koos kaitseklaasiga?
Tahaks teada, kas tervet ekraani katvat klaasi saaks koos ümbrisega kasutada. Või peab võtma sellise, mis servadesse ruumi jätaks, et ümbrist peale pannes lahti ei tuleks. |
Mul naisel s7 ja kilega- nurgad ajab lahti. Omal on s7edge ja proovisin klaasi- ümbris lükkas lahti sest edge klaasil on liimiriba ainult servades, keskelt on liimimata. Olude sunnil kasutan edgel kitsast klaasi ja see on ikka kuradi vãärakas. Paraku pole valikut sest ümbrise kaante vahel on kaardid ja need nühivad klaasi ãra. Nüüd võtavad ümbriste vastased sõna kuid midagi pole teha, elustiilid on erinevad
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tux
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2004
|
06.04.2017 21:37:28
|
|
|
| Fanter kirjutas: |
Keegi kasutab ümbrist koos kaitseklaasiga?
Tahaks teada, kas tervet ekraani katvat klaasi saaks koos ümbrisega kasutada. Või peab võtma sellise, mis servadesse ruumi jätaks, et ümbrist peale pannes lahti ei tuleks. |
Oleneb võib-olla ka ümbrisest, aga oma kogemus näitab, et vähemalt tavalise S7-ga saab sellist kombinatsiooni kasutada küll - silikoonkest (Mercury) ja iFacezi 3D Curved klaas. Siiani kolm kuud peal olnud ja ei ole ühtegi halba sõna öelda.
_________________
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
10.04.2017 09:01:53
|
|
|
Võtsin ka nädalavahetusel siin soovitatud iFacez 3D Curved kaitseklaasi Klickist. Eelnevalt oli peal mingisugune TelMarxis paigaldatud klaas, mis ei olnud servast servani.
iFacez kohta: Väga lihtne paigaldada, istub väga hästi. Peegeldab hoopis teistmoodi kui ilma kaitseklaasita ning teatud valguse käes kaotab esikaamera pildikvaliteeti. Ekraani mustad toonid paistavad valguse käes pigem tumehallid. Tundlikkus ei ole päris see, mis ilma klaasita või eelmise klaasiga oli - tahab pisut tugevamat vajutust ning ekraani "tappides" käiv hääl on ka erinev - meenutab pisut esimeste nutitelefonide ekraani.
Usun, et toodud puudustega harjun ära, üldiselt väga asjalik klaas
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
10.04.2017 13:02:52
|
|
|
| Karr000 kirjutas: |
Võtsin ka nädalavahetusel siin soovitatud iFacez 3D Curved kaitseklaasi Klickist. Eelnevalt oli peal mingisugune TelMarxis paigaldatud klaas, mis ei olnud servast servani.
iFacez kohta: Väga lihtne paigaldada, istub väga hästi. Peegeldab hoopis teistmoodi kui ilma kaitseklaasita ning teatud valguse käes kaotab esikaamera pildikvaliteeti. Ekraani mustad toonid paistavad valguse käes pigem tumehallid. Tundlikkus ei ole päris see, mis ilma klaasita või eelmise klaasiga oli - tahab pisut tugevamat vajutust ning ekraani "tappides" käiv hääl on ka erinev - meenutab pisut esimeste nutitelefonide ekraani.
Usun, et toodud puudustega harjun ära, üldiselt väga asjalik klaas
 |
See puutel tugevamini vajutusevajadus on sellest, et klaasi ja ekraani vahel on õhupadi. Nagu aru saan, siis see klaas ka kinnistub ainult küje servadest? Keskosa on nakkevaba? Sama oli mul ka euronicsist ostetud klaasiga. Vajas eraldi vajutusi mitte puudet, ei istund nii hästi kui oleks tahtnud ja maha ma selle kiskusin
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
10.04.2017 14:04:12
|
|
|
| rennu21 kirjutas: |
| See puutel tugevamini vajutusevajadus on sellest, et klaasi ja ekraani vahel on õhupadi. Nagu aru saan, siis see klaas ka kinnistub ainult küje servadest? Keskosa on nakkevaba? Sama oli mul ka euronicsist ostetud klaasiga. Vajas eraldi vajutusi mitte puudet, ei istund nii hästi kui oleks tahtnud ja maha ma selle kiskusin |
Täpselt nii ning selles ka põhjus on. Eks näis, kas harjub ära - praegu peale paari päeva igatahes endiselt häirib veel ning kirjutamine võtab rohkem aega, kui mitte trükivigu puuduvate tähtede näol teha. Samuti korjab see näpujälgi kordades rohkem külge, kui nt. eelmine kaitseklaas. Samas jällegi istub väga hästi ning päris ilma kaitsva kestata nagu hästi olla ei julge...
EDIT: Ehk et endiselt selle ideaalse kaitseklaasi otsinguil. Ei tea, kas on ka sellist, mis kataks samamoodi nagu iFacez, aga ekraani tundlikkus säiliks?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
10.04.2017 14:06:19
|
|
|
| Miks peaks sellise jamaga üldse tahtma harjuda? Ostad tipptelefoni, millel on odavklassiga võrreldes ilusam ja tundlikum ekraan ja käkid selle niiviisi ära? Hoiad seda nüüd aasta aega peal, siis kisud kogemata maha, avastad telefoni justkui uue näo ja vannud, et wtf ma see aasta aega nüüd tegin?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
10.04.2017 14:12:27
|
|
|
| Aga mis siis lahendus oleks? Loomulikult eelistaksin ma "paljast" telefoni, aga paratamatult ei suuda ma telefoni justkui vati sees hoida. Kuigi teiste asjadega taskus ei hoia ning mööda lauda ei lohista, tekib aja jooksul pisemaid kriime millest iganes ning siis oleks kahju tõdeda, et ainus variant nendest lahti saamiseks oleks ekraaniklaasi vahetus...
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
10.04.2017 16:27:15
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Miks peaks sellise jamaga üldse tahtma harjuda? Ostad tipptelefoni, millel on odavklassiga võrreldes ilusam ja tundlikum ekraan ja käkid selle niiviisi ära? Hoiad seda nüüd aasta aega peal, siis kisud kogemata maha, avastad telefoni justkui uue näo ja vannud, et wtf ma see aasta aega nüüd tegin? |
Mul on kaardid kaane vahel ja need kurivaimid nühivad klaasile tuhmid laigud. Ükstapuha kui hea ekraaniklaas on, siis ikka nühkimisele annab ühel hetkel alla. Mina, ja paljud teised, eelistame seda aega edasi lükata. Miks iriseda sel teemal koguaeg. Mul 15-25kilo samme iga pãev, arva ãra kas see hõõrdumisefekti ei tekita.
Usun, et las maitsed ja vajadused olla nagu on.
Õiges mõõdus head ja mugavat klaasi otsin ka mina
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
10.04.2017 19:06:55
|
|
|
See S7 on ju üsna tugev ja vastupidav, endal korduvalt kukkunud ja mingeid ümbriseid ei kasuta ning peaaegu aasta jooksul mingeid defekte tekkinud pole - tagakaanel ainult mõned pisemad kriimud laual/põrandal lohistamisest tekkinud. Hoian peamiselt käes, laual ja püksitaskus (ilma mingi muu kraamita taskus).
Aga noh need rahakotti meenutavad "kaaned" on paras õudus, niimoodi telefoni retsides kulub muidugi ära.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
10.04.2017 20:33:59
|
|
|
| heff kirjutas: |
See S7 on ju üsna tugev ja vastupidav, endal korduvalt kukkunud ja mingeid ümbriseid ei kasuta ning peaaegu aasta jooksul mingeid defekte tekkinud pole - tagakaanel ainult mõned pisemad kriimud laual/põrandal lohistamisest tekkinud. Hoian peamiselt käes, laual ja püksitaskus (ilma mingi muu kraamita taskus).
Aga noh need rahakotti meenutavad "kaaned" on paras õudus, niimoodi telefoni retsides kulub muidugi ära. |
On jah õudused kuid eraldi rahakoti kanda on ka kehv. Vana kaasa kanda sularaha kuni 10kupüüri pluss panga ja id kaart. S6 puhul sain kuskilt silikoni taha 2 kaardi taskuga ja sularaha kupüüre sai telefoni ja silimoni vahele sokutada. S7edgele aga sellist silikoni leidnud ei ole, seega pean kasutama rahakoti (mida ma elueest vihkan, sest avaneb küljele) üsna lõhkine küna see teema.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
10.04.2017 21:36:38
|
|
|
Tee see kompromiss ja kanna eraldi rahakotti. Elu kohe ilusam
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.04.2017 01:33:13
|
|
|
Jah, kupüürimehed, kus te siis münte hoiate? Kui alla viieka pole mingi raha, siis pole S7 ju ka mingi kallis telefon, et seda nagu sitta pilpal hoidma peaks.
Ma ainult rahakoti valikski, kui peaks valima kõikide seast ühe asja, mida kaasa võtta.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
13.04.2017 06:23:24
|
|
|
| S7 ilmnes viga. Kui tahan call forwardingut teha või kui minna call forwardingu seade peale, siis saab errori network or sim card error. Samas kõned jms asjad töötavad ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
13.04.2017 12:50:21
|
|
|
| Pätu, just proovisin ka ja viga ei ilmne. Kõik toimib, saab suunamise peale panna ja maha võtta jne. Ehk siis sul teenusepakkuja viga ilmselt hoopis. Mul Telia.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.04.2017 13:04:51
|
|
|
| Pole mul ka viga. Elisa ja OS 7.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
13.04.2017 13:56:40
|
|
|
| Kappan täna teliasse. Iseteenindus muidugi oli stiilis "kas te restarti olete teinud". Eks näis mis saab. Kas läheb hooldusesse vms. Os on ka 7.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.04.2017 14:15:08
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| S7 ilmnes viga. Kui tahan call forwardingut teha või kui minna call forwardingu seade peale, siis saab errori network or sim card error. Samas kõned jms asjad töötavad ilusti. |
mu s6-l pm sama jama, juba aasta poolteist pole suutnud suunata. Mitu korda nende poole pöördunud, aga nad ei oska mind aidata (telia)
Nendel on kõik korras jne. Lubasid millalgi tagasi helistada.....viimati oli vist sügismöllul kui andsin rikkena üles
Mitmel inimesel sama jama ja erinevate telefonidega
Aga kuna mul pole vajadust suunata, siis pole seda enam torkinud
Spoiler 
Nii android 6 kui ka 7
Kas võrgu teema või tõesti sim kaart. Muud ma välistaks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 13.04.2017 14:16:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
13.04.2017 14:16:13
|
|
|
Pätu, see suunamise probleem võib olla seotud VoLTE-ga seoses. Kui teenus sai aktiveeritud telefoniga mis ei toeta VoLTE siis ei saanud ka suunamist teha. Sinu S7 peaks toetama (võid iseteenindusest volte sisse lülitada kui juba pole teinud).
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
13.04.2017 14:39:29
|
|
|
| Volted ei kasuta enam. Ega ma ka suunamist tavaliselt ei kasuta, aga nüüd on vaja.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
13.04.2017 20:13:31
|
|
|
Käisin Telia esinduses. Sai seal LG G5 proovitud oma Sim kaarti. Sama kala. Okei sai pakett ära vahetatud Diili vastu (Telia pakett hakkas iganema juba ja paremad paketid saadaval) sellega seoses sai ka uue SIM kaardi. Kuid sama teema sellega Teenindaja palus helistada 123 numbrile. Sealt suunati edasi tehnikule. Tehnik ei suutnud ka midagi tarka pakkuda. Palus telefono 10-ks minutit välja lülitada, et ta saaks sim kaardil midagi näppida. Kuid ikka sama jama. Pidi edasi kõrgemale andma probleemi. Eks näis, mis sellest saab.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.04.2017 21:24:19
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
Käisin Telia esinduses. Sai seal LG G5 proovitud oma Sim kaarti. Sama kala. Okei sai pakett ära vahetatud Diili vastu (Telia pakett hakkas iganema juba ja paremad paketid saadaval) sellega seoses sai ka uue SIM kaardi. Kuid sama teema sellega Teenindaja palus helistada 123 numbrile. Sealt suunati edasi tehnikule. Tehnik ei suutnud ka midagi tarka pakkuda. Palus telefono 10-ks minutit välja lülitada, et ta saaks sim kaardil midagi näppida. Kuid ikka sama jama. Pidi edasi kõrgemale andma probleemi. Eks näis, mis sellest saab. |
Seda kõrgemalt tulevat lahendust ootan ka mina, siiani vastavad
Märgi ära, et sa pole ainuke
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
13.04.2017 21:58:46
|
|
|
| Tehnik ütles, et kuuleb esimest korda sellisest probleemist, siis ütlesin, et selle sama probleemi vaevus on ka teisi kasutajaid. Selle peale ei osanud midagi kosta.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.04.2017 22:25:02
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Tehnik ütles, et kuuleb esimest korda sellisest probleemist, siis ütlesin, et selle sama probleemi vaevus on ka teisi kasutajaid. Selle peale ei osanud midagi kosta. |
Ma võin 3-4 AHV' i tunnistajaks kutsuda kui vaja
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
14.04.2017 07:53:51
|
|
|
| Eks näis mis saab. Ehk saab korda.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
14.04.2017 09:43:13
|
|
|
Mul Nexustel omavahelised suunamised (Telia-Telia) toimivad, üks nr on pidevalt suunatud tingimustega " kui ei vasta" ja "kui on väljas".
Naisel sai üks number teisele suunatud Elisa iseteeninduses Telia numbrile (enne oli Nexus 4, S4, praegu A5)-toimib. S4 aegu sai 2x SIM vahetatud lukustumise tõttu, suunamine säilis.
Muidu saab ka Telia iseteeninduses seda teha, sealt kah ei mõiganud?
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.04.2017 10:18:31
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
Mul Nexustel omavahelised suunamised (Telia-Telia) toimivad, üks nr on pidevalt suunatud tingimustega " kui ei vasta" ja "kui on väljas".
Naisel sai üks number teisele suunatud Elisa iseteeninduses Telia numbrile (enne oli Nexus 4, S4, praegu A5)-toimib. S4 aegu sai 2x SIM vahetatud lukustumise tõttu, suunamine säilis.
Muidu saab ka Telia iseteeninduses seda teha, sealt kah ei mõiganud? |
Ei funka kusagilt, support ka proovis suunata mäletamist mööda....või ma ei lasknud teha, sest äkki ei saa maha. krt ei mäleta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pablof
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2017
|
15.04.2017 11:01:33
Kas USA telefon Samsung S7 töötab Eesti võrgus? |
|
|
Tere,
Lihtne küsimus. Kes teab, kas USA telefon Samsung S7 töötab Eesti võrgus ehk 4G/LTE (Tele2)? Mul pakuti mudel SM-G930P.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
15.04.2017 11:18:45
|
|
|
LTE Cat9 700/800/850/1700/1900/2100 (Bands 2,4,5,12,13,25,26)
Meil on kasutusel 1, 3, 7, 20
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
19.04.2017 00:24:08
|
|
|
| Üks asi, mis natuke pinda käib: S4-l näidati status baril ka lukustatuna vastamata kõnede ja sõnumite jms ikoone, S7 puhul enam mitte. "Notifications on lock screen" all on ainult "show content", "hide content" ja "do not show notifications". Tahan näha lock screen'i status bar'il, mitte keset lock screen'i.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maalane
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lxx2
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.03.2009
|
28.04.2017 22:53:12
|
|
|
kellelgi veel sarnast probleemi olnud?
Nimelt siis home button ja power button lag; vajutan home/power button ja mingi 2-3 sek läheb aega, ennem kui ekraanile pilt ette tuleb. Quick camera (ehk 2x home button vajutust) on disabletud, samuti s-voice. Hetkel pea tühi, ning hakkab juba häirima see probleem.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
29.04.2017 07:03:58
|
|
|
| Tee seadete taastamine. Ainult seaded, mitte tehaseseaded.
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
08.05.2017 19:11:27
|
|
|
| Sellepärast ei kasutagi kaani jms asju. Satub midagi vahele ja siis pahandust kui palju.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
08.05.2017 19:19:09
|
|
|
| Kunagi kui S6 välja tuli, siis samsungi originaalkaantega oli sama jama. Nühkis ekraanil kindlad kohad matiks. Samsung isegi tunnistas sellist viga ja vahetas mingi aja jooksul ekraani tasuta välja.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
08.05.2017 19:35:31
|
|
|
| Ma selle pildi lisasin tegelt nendele, kes järjepidevalt maha teevad neid kaante ja ümbriste kasutajaid. Ma ise ka ei kasutaks neid kuid kuna rahakotti ja telefoni kaasas korraga ei kanna kuid telefon alati on, siis tuli leida alternatiiv kuidas ühendada kaks kasuliku. Paar sularaha tähte, id ja pangakaart koos telefoniga. Paraku pidi loobuma ilust ja ekraani katma mingi tripperiga. Olen näinud paaril tuttaval õunale tagust millel 2kaardi taskut ja tasku kupüürile. Aga s7 jaoks pole ma seda leidnud. See teeks asja hõlpsamaks ja kaunimaks kindlasti. Ootan ettepanekuid vihjatud tagusele või kaitseklaasile/kilele mis edgel liimuks terve klaasi ulatuses (edge klaasid on enamasti servast liimiga ja ümbris lükkab lahti ekraanist)
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
08.05.2017 23:35:05
|
|
|
| rennu21 kirjutas: |
| Ma selle pildi lisasin tegelt nendele, kes järjepidevalt maha teevad neid kaante ja ümbriste kasutajaid. Ma ise ka ei kasutaks neid kuid kuna rahakotti ja telefoni kaasas korraga ei kanna kuid telefon alati on, siis tuli leida alternatiiv kuidas ühendada kaks kasuliku. Paar sularaha tähte, id ja pangakaart koos telefoniga. Paraku pidi loobuma ilust ja ekraani katma mingi tripperiga. Olen näinud paaril tuttaval õunale tagust millel 2kaardi taskut ja tasku kupüürile. Aga s7 jaoks pole ma seda leidnud. See teeks asja hõlpsamaks ja kaunimaks kindlasti. Ootan ettepanekuid vihjatud tagusele või kaitseklaasile/kilele mis edgel liimuks terve klaasi ulatuses (edge klaasid on enamasti servast liimiga ja ümbris lükkab lahti ekraanist) |
link
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sam
HV kasutaja
liitunud: 10.11.2001
|
09.05.2017 10:25:17
|
|
|
Pärast seitsmele uuendamist ei saa enam kaamera seadetele ligi. Sekundiks vilgatab ja kadunud.
Kas kellelgi veel sellist anomaaliat ?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
valdeko
HV vaatleja
liitunud: 10.04.2013
|
09.05.2017 11:16:56
|
|
|
Kui sa mõtled seda MODE-i
Spoiler 
, siis seda mul ka ei ole.
Aga kui vasakult-paremalt swipe-da, siis mingid valikud tulevad.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
09.05.2017 11:17:24
|
|
|
| sam kirjutas: |
Pärast seitsmele uuendamist ei saa enam kaamera seadetele ligi. Sekundiks vilgatab ja kadunud.
Kas kellelgi veel sellist anomaaliat ? |
Seda "kettaga" märgikest mõtled? Minul küll on kõik korras. Kas 7le minnes tegid uuenduse või tegid ikka täiesti tühjaks ja puhta uuenduse?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
15.05.2017 20:54:29
|
|
|
Sai ka minust S7 omanik. Keegi oskab miskid kaitseklaasi ja kaitsekorpust soovitada?
Ei googeldanud, aga kas sõrmejäljelugejat on võimalik ka nii seadistada, et home nuppu füüsiliselt alla ei pea vajutama?
Miskit head theme vms. mis teeks selle Samsungi jama võimalikult stock androidi sarnaseks?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
15.05.2017 22:17:23
|
|
|
Now launcher?
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maalane
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjorn17
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2003
|
16.05.2017 08:37:40
|
|
|
Viimasel paaril nädalal tekkinud S7-t kasutades probleem kus teine osapool kuuleb väga katkendlikult kõnet. Mina kuulen teist osapoolt ideaalselt. Probleem esineb ca iga teise kõne puhul ehk häirivalt tihti.
Levi nagu oleks olemas, samad asukohad, samad tingimused, sama telefon ja ennem kõik OK.
Ilmselt vaja pöörduda Telia garantii poole, kuid ehk oskab keegi juba suunata.
Kasutusel on Kaksiknumber lahendus, st. ühe simi peal on kaks numbrit. Hiljuti läks ühendus üle VoLTE-le. Ei oska öelda kas see võib põhjustada. SIM kaart on ca 2 aastat vana. Telefonil kõik uuendused peal, restardid tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|