|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
04.04.2017 09:12:59
|
|
|
| ToTuMaN kirjutas: |
Maadlesin ka bootloopiga. Teenindusest sain kõne, et telefon on maha kukkunud. Vaidlemise peale, et normaalse kasutamise käigus teinekord ongi ehk pisut tugevamad kokkupuuted toetuspinnaga ning keskmisest niiskem keskkond, kohe oli tädil varuks "niiskuskahjustus". Krt mida nüüd siis nagu ette võtta? Toodud põhjendused on justkui standardvastus hooldusest, samas kui nemad tuvastavad garantii alla käiva rikke, siis see ju hüvitatakse neile. Päriselt ei ole telefon suuremaid õhulende teinud ega vees ligunenud - surres jooksis sissetuleva kõne peale kokku ja jäigi vibrama. Varasemalt juba jäid osad tehtud fotod salvestamata, kuna ei saanud salvestada. Tagantjärgi hakkasin alles otsi kokku viima, et ju mingi mäluviga oli. Peale surma üritasin mitu korda softi uuendada. See õnnestus ilusti, kuid buudist üles ei ärganud.
oskab keegi ehk arvata, mis hoobasid sikutada, et teenindus tõsisemalt suhtuks sellesse bootloopi võimalusse? Tarbijakaitse? Kes teeb meil sõltumatut ekspertiisi? |
Kas neil on ka väljastada kirjalik akt, et tegu on X veaga? Kui see jääb ainult sõnaliseks ütluseks, on sel sama palju põhja kui "minu telefon on parim".
Kurat, ma juba ootan, et saaks enda N5X'ga sama teed käia. Oleks väga huvitav näha mis soppa sulle näkku visatakse... Jube kohe.
Btw vahepeal on mul mitu kundet küsinud erinevate seadmete ostul (televiisorid/külmikud ja what not) abi. LG'd ei ole kordagi soovitanud ja ei soovita endiselt. Totter firma, jube totter.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
04.04.2017 09:40:10
|
|
|
Naise 5Xi sai nädal hiljem garantiist tagasi emaplaadivahetusega.
Nüüd naine kurdab et WiFi aeglane ja katkeb, nagu omal ajal Android 6'ga. 7'ga kadus see probleem nagu ära mõneks ajaks...
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
04.04.2017 10:27:37
|
|
|
Android 7.1.2 siis Nexus 5X-ile koos Aprilli turvauuendustega
OTA ja Full images https://developers.google.com/android/images
PS. Kui kellelgi on väliselt katkiseid või muud moodi vigaseid Nexus 5X-e siis võib mulle julgelt pakkuda.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
12.04.2017 12:42:14
|
|
|
Nett on täis juttu, et 7.1.2 pealelaskmise ajal tekkis bootloop
Siin ka vastavaid kogemusi? Täna hakkas telefon uuendust pakkuma.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
12.04.2017 12:46:18
|
|
|
tegin ära. töötab.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jako07
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2006
|
12.04.2017 13:29:55
|
|
|
| Töötab jah, aga jube kaua oli see google logo eest, mul hakkas juba hirm. Paranoiline vist.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
12.04.2017 15:53:10
|
|
|
Ammu peal, leviga nagu oleks ikaldus kohati.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToTuMaN
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2001
|
14.04.2017 01:30:37
|
|
|
Tip-top, sain lõpuks aega tshekata oma telefoni, mis hooldusest tagasi tuli. Enam ei näita ka laadija taha pannes märki, et laadija taha on ühendatud ning korpuse kokkupanekul pole ka enam üldse viitsitud seda korralikult teha. Tundub, et "patsient suri lahkamisel" Selline asi ajab küll ikka jonnima. Kas on mingi koht, mis suudab jääda sõltumatuks ning on võimeline tegema ekspertiisi asjale arvestades ka laialt teada vea tausta?
Avaldasin oma nördimust ka sotsiaalmeedias: https://www.facebook.com/tonutuisk/posts/10211589964776726
_________________ ..::ToTuMaN::.. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
14.04.2017 10:55:24
|
|
|
Tüüpiline MTTC keiss
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jako07
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2006
|
15.04.2017 03:19:00
|
|
|
| ToTuMaN kirjutas: |
Tip-top, sain lõpuks aega tshekata oma telefoni, mis hooldusest tagasi tuli. Enam ei näita ka laadija taha pannes märki, et laadija taha on ühendatud ning korpuse kokkupanekul pole ka enam üldse viitsitud seda korralikult teha. Tundub, et "patsient suri lahkamisel" Selline asi ajab küll ikka jonnima. Kas on mingi koht, mis suudab jääda sõltumatuks ning on võimeline tegema ekspertiisi asjale arvestades ka laialt teada vea tausta?
Avaldasin oma nördimust ka sotsiaalmeedias: https://www.facebook.com/tonutuisk/posts/10211589964776726 |
Palju Telial neid hoolduspartnereid on?
Ma imestan natuke, sest minu telo, nagu varemgi siin teemas mainitud, tuli kenasti, emaplaat vahetatud, hooldusest tagasi ja seni on telo olnud veel kiirem kui enne ja aku peab ka kenasti.
Ehk et ei taha uskuda, et sama garantii-pakkuja tüübid nii erinevaid töid väljastavad....
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
18.04.2017 19:52:14
|
|
|
| Laps pillas naise telefoni maha ja klaas ämblikus, digitizer õnneks töötab veel. MTTC lehel on vahetus 109€, ise ei viitsi liimitud asjadega jännata - mõni (pool)ametlik koht teeb parema hinnaga?
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
18.04.2017 21:09:08
|
|
|
Kodanik mteachx pakub meil siin foorumis ekraane ja vahetust.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
08.05.2017 16:23:37
|
|
|
Kauaoodatud bootloop käes
Täna Teliasse ootusärevalt, mis saama hakkab..
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teepak
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2008
|
08.05.2017 16:32:40
|
|
|
| _marek kirjutas: |
Kauaoodatud bootloop käes
Täna Teliasse ootusärevalt, mis saama hakkab.. |
Pärast seda viimast update'i?
2017-05 ~38mb suur.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
08.05.2017 16:41:13
|
|
|
| Selle lasin peale jah mõni päev tagasi, aga ei näe otsest seost. Telefon lihtsalt freeze's kasutamise ajal. Oli mõni minut non-responsive, seejärel tegi ise restardi, aga üles pole suutnud bootidagi.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
08.05.2017 19:38:57
|
|
|
| Hiljuti jäi samade nähtudega telefon sahtlisse; näib mingi loll tüüpviga, mille kätte peale mõnda aega ära sureb.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jako07
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2006
|
09.05.2017 08:59:47
|
|
|
| Mario. kirjutas: |
| Hiljuti jäi samade nähtudega telefon sahtlisse; näib mingi loll tüüpviga, mille kätte peale mõnda aega ära sureb. |
Garantii läbi? Mina ju sain kenasti ja kiirelt uue emalplaadiga telo kätte - ei näe põhjust miks sahtlisse jätta.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
17.05.2017 22:47:55
|
|
|
9 päevaga emaplaat vahetatud ja telefon nagu uus. Vahepeal sai asendustelefonina kasutatud LG Zero't ja uuesti Nexuse maailma jõuda oli ikka õnnis tunne küll
Kiire, sujuv, loogiline süsteem ja suurepärane kaamera, selle raha eest ikka krdi hea telefon, tänapäeval poest sellist ei saa
Jõudsin juba uurida, et mida ~250 euro eest asemele võtta, aga ei olekski midagi võtta...
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
18.05.2017 14:49:58
|
|
|
Android o beta saadaval
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
19.05.2017 10:12:36
|
|
|
Selle O-ga ei saa amazon prime hakkama. Muud nagu ei tuvastanud.
Edit: ok, pani pange ka korra
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
19.05.2017 18:14:13
|
|
|
Tänane android O 38,8 mb update on vigane. Bootides viskab Viga! ette aga õnneks mõne aja pärast canceldab ise selle protsessi ära ja saab telefon edasi kasutada. Algul tegi täitsa murelikuks kuna tööl olles otsustasin selle updatei peale lasta ja siis selline ämber
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
20.05.2017 11:53:40
|
|
|
Juhtus sama. Tegin jõuga resa.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gjhhdf
HV vaatleja
liitunud: 29.04.2014
|
20.05.2017 21:19:10
|
|
|
Lasin ka eile Android O beta peale. Ikka üpriski vigane veel, soovitan pigem seda update vältida.
Mobiil-id lõpetas praktiliselt töötamise, üritad kuskile sisse logida, siis com.android.phone protsess crashib ja selletõttu ei saa ka kontrollkoodi sõnumit kätte. On kellelgi lahendust pakkuda sellele probleemile?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karumõmm
HV vaatleja
liitunud: 27.08.2002
|
21.05.2017 12:40:55
|
|
|
Kasutasin O dev preview 1 sellest ajast kui see välja tuli. Nüüd selles betas aka dev preview 2-s läks jah MID katki, läksin Nougat'sse tagasi - jube hea sujuv on kõik . Aga karta on, et kui uus beta tuleb, proovin jälle, kui ikka Nexus on, siis peab ju neid võimalusi kasutama
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
22.05.2017 08:13:06
|
|
|
Oeh. Nii bugist betat pole juba aastaid näinud
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
22.05.2017 09:45:22
|
|
|
Ma kardan kõige rohkem seda, et Android O tuleb küll välja, aga täpselt sellel ajal (laias laastus) kui N5X uuendamine lõpeb (jäävad ainult turvauuendused).
See võib tingida asjaolu, et lõpuks jääbki N5X kasutajatele kätte mõnevõrra bugine version (ilma 8.1 uuenduseta). Elame-näeme. Kui bootloop enne kätte ei saa ja garantiis tõmblema ei hakata
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XanaX
HV kasutaja
liitunud: 16.03.2005
|
22.05.2017 15:01:24
|
|
|
| inca kirjutas: |
| Oeh. Nii bugist betat pole juba aastaid näinud |
+1
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
25.05.2017 07:09:41
|
|
|
See oli ikka nii kole lugu, et ma võtsin lausa vaevaks downgrade'ida
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XanaX
HV kasutaja
liitunud: 16.03.2005
|
09.06.2017 11:18:54
|
|
|
Viimane update (OPP3.170518.006) tegi asja oluliselt paremaks, M-ID tomib ja UI-s liikumine oluliselt sujuvam
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
09.06.2017 11:22:06
|
|
|
| Viimase betaga ei ole kiirus veel päris selline kui võiks olla, aga on nüüd vähemalt reaalselt kasutatav.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ashenden
HV vaatleja
liitunud: 06.10.2008
|
25.06.2017 07:57:08
|
|
|
minu isendit tabas ka siis nüüd bootloop - eile õhtul üks hetk lambist, aga kapitaalselt. Korra õnnestus telefon isegi käima saada, aga crashis u minuti järel.
On kellelgi Teliaga suhtlemisel sel teemal kogemusi? Telefonil veel kehitv garantii nii et sean sammud esindusse. Tüütus kuubis.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.06.2017 11:04:57
|
|
|
| ashenden kirjutas: |
minu isendit tabas ka siis nüüd bootloop - eile õhtul üks hetk lambist, aga kapitaalselt. Korra õnnestus telefon isegi käima saada, aga crashis u minuti järel.
On kellelgi Teliaga suhtlemisel sel teemal kogemusi? Telefonil veel kehitv garantii nii et sean sammud esindusse. Tüütus kuubis. |
Kui telefon Jaanipäeval ujumas ei käinud või üle lõkke ei lennanud siis garantii lahendab nagu ikka. Võid viia Telia lähimasse esindusse või otse hoolduspartnerile Tallinnasse.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
25.06.2017 12:39:05
|
|
|
Vahetatakse emaplaat kui korpusel täkked jms puuduvad.
Aega läheb ca 10 päeva. Lunides saab ka asendustelefoni.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ashenden
HV vaatleja
liitunud: 06.10.2008
|
25.06.2017 19:57:58
|
|
|
| Asendustelefon anti, täkked korpusel läksid akti kirja. Saab näha.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
26.06.2017 11:03:04
|
|
|
Kuidas saaks aasta kasutatud pehmest plastist telefon ilma täketeta olla? See on ikka nonsens nõudmine garantii kehtimiseks.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.06.2017 11:28:21
|
|
|
| inca kirjutas: |
| Kuidas saaks aasta kasutatud pehmest plastist telefon ilma täketeta olla? See on ikka nonsens nõudmine garantii kehtimiseks. |
See sõltub täketest, taskus kulutamise jälg pole täke, asfaltile kukkudes tekib täke ja kukkumise tagajärjel võib elektroonika viga saada mistõttu ei lähe seade enam garantiijuhtumi alla.
Tegelikult ta võib viga saada ka vaibale või mõnele muule pehmele pinnale kukkudes aga siis ei ole mehaaniline vigastus nähtav ja seade läheb kenasti garantiisse.
Garantiitingimustes on vastavad punktid kirjas, vedelikukahjustus pole ka esmapilgul näha kuid telefonidel on sees andur mis seda näitab, selle puudumisel on tihti elektroonikal aga ka nähavalt vedelikust tekkinud jäljed.
Kui telefon on hästi hoitud ja avaldub tootja praak siis ongi tegemist garantii juhtumiga või siis pretensioonide ajal probleemi lahendamisega tootja/müüja poolt.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
26.06.2017 20:17:19
|
|
|
| Nonii, paistab, et sõrmejälje lugeja otsustas täiesti suvaliselt töölepingu lõpetada...
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
26.06.2017 22:16:26
|
|
|
| Lord Ami kirjutas: |
| Nonii, paistab, et sõrmejälje lugeja otsustas täiesti suvaliselt töölepingu lõpetada... |
Kindel? Üldse ei tööta või ei tunne enam su näppe ära?
Mingi äpp lugejat endale krabanud ei ole? Mul näiteks kui Keepass2 on avatuna ekraanil, siis ekraani väljalülitumisel näpujäljega enam sisse ei pääse, st et Keepass2 on lugeja omale "ära krabanud" ja droid ise ei pääse enam löögile. Ühesõnaga näib sedasi, et droidis võib mingi suvaline äpp lugeja täiesti blokeerida.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
26.06.2017 22:21:00
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Lord Ami kirjutas: |
| Nonii, paistab, et sõrmejälje lugeja otsustas täiesti suvaliselt töölepingu lõpetada... |
Kindel? Üldse ei tööta või ei tunne enam su näppe ära?
Mingi äpp lugejat endale krabanud ei ole? Mul näiteks kui Keepass2 on avatuna ekraanil, siis ekraani väljalülitumisel näpujäljega enam sisse ei pääse, st et Keepass2 on lugeja omale "ära krabanud" ja droid ise ei pääse enam löögile. Ühesõnaga näib sedasi, et droidis võib mingi suvaline äpp lugeja täiesti blokeerida. |
Ei usu. Midagi juurde installinud ei ole, ainult Swed + Pulsari uuendasin täna...
Kohe üldse ei funktsioneeri. Ei swipe ega ka niisama "näpu tundmine". Uurin vähe edasi (sinu kirjeldatut).
Isegi uut sõrmejälge lisades ei tee miskit.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
27.06.2017 08:14:58
|
|
|
| indrekp, vaibale kukkumise andurit ei ole leiutatud sinna sisse? igasugused güro ja kiirendusandurid on olemas telefonis, asi see siis mingi trigger teha ja kuskile linnuje kirja panna et on põruda saand. mingil tootjal oli isegi riistvaraline flag, mis näitab, kas recovery või bootloader vms on ära häkitud kunagi.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
27.06.2017 10:24:15
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Lord Ami kirjutas: |
| Nonii, paistab, et sõrmejälje lugeja otsustas täiesti suvaliselt töölepingu lõpetada... |
Kindel? Üldse ei tööta või ei tunne enam su näppe ära?
Mingi äpp lugejat endale krabanud ei ole? Mul näiteks kui Keepass2 on avatuna ekraanil, siis ekraani väljalülitumisel näpujäljega enam sisse ei pääse, st et Keepass2 on lugeja omale "ära krabanud" ja droid ise ei pääse enam löögile. Ühesõnaga näib sedasi, et droidis võib mingi suvaline äpp lugeja täiesti blokeerida. |
6P ja LastPass vähemalt sedasi ei tee. Ega ka mõni muu sõrmega avatav rakendus.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
27.06.2017 11:45:41
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| indrekp, vaibale kukkumise andurit ei ole leiutatud sinna sisse? igasugused güro ja kiirendusandurid on olemas telefonis, asi see siis mingi trigger teha ja kuskile linnuje kirja panna et on põruda saand. mingil tootjal oli isegi riistvaraline flag, mis näitab, kas recovery või bootloader vms on ära häkitud kunagi. |
Samsung galaxy care pidavat sedasi kusjuures töötama. Et saab aru, kas oled maha pillanud või meelega puruks peksnud ekraani näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
27.06.2017 11:47:14
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| Dogbert kirjutas: |
| Lord Ami kirjutas: |
| Nonii, paistab, et sõrmejälje lugeja otsustas täiesti suvaliselt töölepingu lõpetada... |
Kindel? Üldse ei tööta või ei tunne enam su näppe ära?
Mingi äpp lugejat endale krabanud ei ole? Mul näiteks kui Keepass2 on avatuna ekraanil, siis ekraani väljalülitumisel näpujäljega enam sisse ei pääse, st et Keepass2 on lugeja omale "ära krabanud" ja droid ise ei pääse enam löögile. Ühesõnaga näib sedasi, et droidis võib mingi suvaline äpp lugeja täiesti blokeerida. |
6P ja LastPass vähemalt sedasi ei tee. Ega ka mõni muu sõrmega avatav rakendus. |
Ei oska öelda jah mis tal hakkas. Factory resetti ka selle pärast nagu teha ei viitsi... vaevalt midagi parandab. Redditist paari teemat lugesin, vahetus iseenesest lihte ja odavapoolsem. Aga saadan garantiisse mingiaeg.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
28.06.2017 11:15:28
|
|
|
Alustan oma saagat!
16.06 Nexus 5X bootloop, Klick, poes vaadati üle, pildistati sisse, heas seisus, korpuses olnud 100%, kaitseklaasil väike täke, ekraan täkkevaba > läks garantiisse. (samal nädalal oli juba üks samasugune läinud, pidavat esimese pachi viga olema)
17.06.2017 12:43 Esindus: komplektne toode, telefoni ekraanil kaitseklaas, millel on väike täke, suuri füüsilisi vigastusi ei tuvastanud.
27.06.2017 15:09 Teenindus: Warranty state was changed/confirmed: Manufacturer's warranty -> Manufacturer's warranty
27.06.2017 15:13 Teenindus: New state in service: Praegu: MTTC Eesti, Tallinn
27.06.2017 17:09 Teenindus: Warranty state was changed/confirmed: Manufacturer's warranty -> No warranty
27.06.2017 17:09 Teenindus: Vajalik kliendi kinnitus hinnapakkumisele: mehaaniline kahjustus (tugevad loogi jaljed, kriimud telefoni korpusel ),garantii kehtivus lopetatud.vajab alusplaadi vahetust. hind 251eur. Kas klient soovib maksta ?: igor malkerov
Kommentaare?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
28.06.2017 11:20:47
|
|
|
jaani8, otsi igori andmed välja, võtad tema nimel sms laenu 300 euri ulatuses, ütled et oih ups, valesti läks et kanna 49 euri mulle tagasi. telefon korras, kasud sees ja troppidele õppetund et ei ole tarvis kliente p**** n******.
viisakam oleks tegelikult ette hoiatamata ain allasega mttc ukse taha kohe minna koos kaameratega. liiatigi, kui klickil fotod olemas kriimuvabast telefonist.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
28.06.2017 11:53:47
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
jaani8, otsi igori andmed välja, võtad tema nimel sms laenu 300 euri ulatuses, ütled et oih ups, valesti läks et kanna 49 euri mulle tagasi. telefon korras, kasud sees ja troppidele õppetund et ei ole tarvis kliente p**** n******.
viisakam oleks tegelikult ette hoiatamata ain allasega mttc ukse taha kohe minna koos kaameratega. liiatigi, kui klickil fotod olemas kriimuvabast telefonist. |
Olles lugenud varem foorumit +seda fb postitust MTTC kohta. Tegin kodus peegelkaameraga ilusad pildid +rääkisin sama mure sõbralikule klicki klienditeenindajale, kes samuti tegi pildid ja ütles, et väga korralik ja see kaitseklaasi täke ei ole ekraanil.
Tegin MTTC päringu tohututele mehaanilistele vigastustele ja soovisin pilte.
Kas tõesti pole kedagi teist, kes LG telefonide hooldusega tegeleks eesti?
Telefoni ostes, e-arvel oli kaasas:
Garantii teostaja:
Kauba nr.: LGH791.ABALBK
Nexus 5X 16GB, must
FUJITSU SERVICES AS, TALLINN, Akadeemia te
Tel. 6519972
FUJITSU SERVICES AS, TARTU, Riia mnt35
Tel. 7337200
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jako07
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2006
|
28.06.2017 13:30:09
|
|
|
Kuul pähe sellise lollaka jutu eest
Isegi kui telefon maha kukub, ei vii see tõenäoliselt bootloopini, vaid siis on tagajärjed hoopis teised. Saati, et sellist tüüpi vigadega võiks garantii teostajal piisavalt kogemust olla, et seda tunnistada.
jaani8, Soovin edu igal juhul MTTC-ga...
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
28.06.2017 14:09:28
|
|
|
jako07, põrutada saamisega võib vabalt selliseid anomaaliaid hakata tekkima. jooted võivad põrutuse tagajärjel nõrgeneda, sinna juurde kuumenemise/jahtumise tsüklid, kiipide seesmised rajad jne jne. palju ei olegi vaja selliste vigade tekitamiseks ja taolised vigastused tekitavadki selliseid töötab/ei tööta, nagu töötaks/nagu ei töötaks ka olukordi.
muidugi see alati täke=põrutus suhtumine on pehmelt öeldes natukene selline pea peale kukkunud inimeste lollitamiseks. näiteks see, kes seal mttc's sellist iba ajab, on ise päris tugevalt põrutada saand, aga välisel vaatlusel ei pruugi seda näha ollagi üldse. ja kusjuures ilmselt nii tänaval pealt vaadates või isegi põgusalt juttu ajades ei pruugi põrutusest tingitud viga väljagi tulla.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.06.2017 21:11:03
|
|
|
Selge on see, et kui enne garantiisse saatmist on tehtud pildid ja telefon on ilus puhas ilma vigadeta, on tõestus olemas, et telefon pole kukkunud.
Saatsin ise ämma ASUS süleri läbi Telia esinduse garantiisse, ei tea millises hooldusfirmas see käis aga no püüti nii ja naapidi lolliks teha. Probleem oli see, et korduvalt proovitud puhas install ning masin tegi suvalistel aegadel BSODi ja restardi.
Ämm korralik inimene hoiab sülerit laual ja ei tassi ringi, välimuselt nagu tutikas.
Hooldusfirmast helistati korduvalt, et me ei leia viga, töötab siin iga päev jne. Ütlesin, et tehke selle masinaga ka midagi, kasutage mälu jms. No vist leiti probleem. Mõni päev hiljem saadetakse foto, et teie läpakas ei lähe garantii alla kuna põhjakatte nurk on täiesti puru JA oligi hoolduses puruks pillatud.
Telia saatis selle esindusse ja sama kaarega saatsin selle tagasi kuna algsel aktil oli kirjas, et masin näeb välja nagu uus, ilma vigadeta.
Paraku pidi Telia ise selle hoolduspartneri errori kinni maksma ja uue põhja katte tellima. Garantiikorras vahetati siiski emaplaat ära ja masin korras. Hea et midagi muud ära ei lõhutud.
Ehk siis kui liiga tehakse tuleb hagu anda.
Samas selge on see, et garantiiline teler, mille ekraan on ämblik juba aasta, ning siis selgub, et emaplaat on surnud ja pilti ette ei võta, ei lähe siiski garantii alla. Ükskõik milline probleem avaldub, garantii katkeb hetkest kui seadmel on väline ehk mehaaniline vigastus, piisab ühest silmnähtavast kivitäkkest mis tekib seadme maandumisel asfaltile.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|