Õhtul saan öelda, kas uue masinaga on sama jama. So far olen ma viimased paar päeva ainult vanillat lasknud, kuna seal on normaalne FPS ja ei ole seda "läägi" mis mõjutab Prantsuse kaarte.
Puhas W10 install, 7700k + 980Ti ja FPS on absoluutselt kõige põhjas olles @ 1440p kusagil saja kandis Afterburneri järgi. Go figure.
No vot... siis oli ikkagi midagi softiga viga kui nüüd kõik korras on!
Ah mida jaurate, tehke omale video driveritele clean install ja vaadake kas on vahesi tunda. Alles hiljuti tuli nvidial välja driverite uuendused ja wolla BF1 menüüdes kolamine on palju kiirem kui eelmise versiooniga. Driverite installimisel kasutage DDU installerite, mis puhastab teie pc vanast driverite saastast ja töötab paremini. BF4 ajal kui olin punase austaja oli pidevalt driverite ja mängu FPS'ga kalasi. Ainukene ravim oli drivereite clean install. Hiljem liitusin rohelise "NVIDIA" parteiga ja wolla probleeme esines vähem ning väga vähe tuli ette olukordi kus pidin DDU'd kasutama.
Eile õhtul sattusin mingi hullu mängu Ühesõnaga hakkasin mängima seda frontline mode ja alustasin mingi kella 1 paiku öösel ja mõtlesin et pole hullu täna niikuinii vaba päev ja tean et see mäng on päris pikk vahest ... et mis ta läheb,mingi paar tundi ehk.....mängisin siis ja sain selle mortariga ka 10 killi tehtud ja selle benet mercie-ga ka 15 killi tehtud ja olin õnnelik et saan lõpuks seda Chauchat-i proovida ok sain selle relva kätte ja missioon täidetud selleks korraks ,pluss veel sain selle mp18 opticuga ka 20 headshoti kätte sama mängu jooksul ühesõnaga vaatasin vahepeal kella ka , siis kell oli juba pool viis hommikul,siis sai see mäng ka läbi lõpuks.... ma pole enne vist nii pikka mängu kunagi mänginud muidugi kell läks vahepeal tund aega edasi ka .aga ikkagi kokku siis 2,5 tundi vist.Täna proovin seda Chauchat-i siis vaatab kas on hea kuuliprits
Eile õhtul sattusin mingi hullu mängu Ühesõnaga hakkasin mängima seda frontline mode ja alustasin mingi kella 1 paiku öösel ja mõtlesin et pole hullu täna niikuinii vaba päev ja tean et see mäng on päris pikk vahest ... et mis ta läheb,mingi paar tundi ehk.....mängisin siis ja sain selle mortariga ka 10 killi tehtud ja selle benet mercie-ga ka 15 killi tehtud ja olin õnnelik et saan lõpuks seda Chauchat-i proovida ok sain selle relva kätte ja missioon täidetud selleks korraks ,pluss veel sain selle mp18 opticuga ka 20 headshoti kätte sama mängu jooksul ühesõnaga vaatasin vahepeal kella ka , siis kell oli juba pool viis hommikul,siis sai see mäng ka läbi lõpuks.... ma pole enne vist nii pikka mängu kunagi mänginud muidugi kell läks vahepeal tund aega edasi ka .aga ikkagi kokku siis 2,5 tundi vist.Täna proovin seda Chauchat-i siis vaatab kas on hea kuuliprits
Korralik maraton. Tõsi ta on, vahel venivad mängud isegi liiga pikaks.
Praegu mingi BATTLEFEST anniversary käimas jah... igast tilu lilu ja nänni võimalik rohkem saada... nad oleksid võinud double xp weekendi ka teha nagu kunagi oli bf4-jas... ok see selleks,sattusin siin üksõhtu mängides operations modes selle trench raideri peale ... päris lahe ja vahva tegelane nottisin päris palju tüüpe maha sellega on hea et ühe laksuga niidab vendi maha... Kahju et seda nii vähe antakse,sellesmõttes et igas mängumodes seda ei ole ja pead kiire ka olema või õigel ajal õiges kohas,muidu võetakse see ruttu ära.Üldse need elite klassi tegelased on ägedad... ainult nad võiksid veidikene tugevamad olla Muidugi pead valvas olema,kui seljatagant rünnatakse siis võtab ühe hoobiga maha ... kuulipildujaga vendadele on jah muidu palja relvaga väga kergelt maha ei võtta,teeb liiga vähe damaget mingi -18 ainult ... neid sentry gun vendi on ka ju 2 erinevat... see üks kes on selle n.ö kaheraudse kuulipildujaga see tundub mulle veits nõrgem kui see mg vend Tank Hunter on ka kõva tüüp...
Siin on mingi eestlaste punt ka mängimas? Samuti oleks ilge huvi premiumi mappe proovida. Jumal tänatud, et Dice rahva soove kuulab ja katsetab erinevaid variante.
Siin on mingi eestlaste punt ka mängimas? Samuti oleks ilge huvi premiumi mappe proovida. Jumal tänatud, et Dice rahva soove kuulab ja katsetab erinevaid variante.
www.ebvteam.eu on meil koduleht ja ka teamspeak. Õhtuti rahvas mängib. Seega astu aga ligi ja löö kampa. _________________ EBV
murka390, cdkeys on normaalne koht jah,isegi ostnud sealt mitu mängu ja mäng käibki läbi origini,muidu ju ei saakski sa seda mängida
Magic, ehk viitsid selgitada või mis sa sellega mõtlesid et Plastiliiniks keerata küll ei tahaks.?? Mis see tähendab ? sul on plastiliinist arvuti ? Ise mängin mängu profiili arvutiga kõik ultra fxaa 2X 1920X1080 reso 120Hz ja jookseb puhtalt,mp muidugi esineb vahest läägi aga seda nii vähe ja harva et ei pane tähelegi.
Tegin värske windowsi installi, värsked driverit, kõik nagu tip-top, aga fps'i üle 40 ei saa. No ei lähe, olenemata graafika sätetest.
Tõesti i5-6500 ja gtx 970 jääb lahjaks, isegi lowi peal ja 720p resoga?
Prose ja video kasutus kuskil 70-80% vahel, mõlema tempid 50-55C.
Googeldanud kõikvõimalike cfg confe jne, pole millestki kasu.
Mul mõistus otsas
Magic, selge arusaadav siis, kui sul on RX480 4Gb versioon sis jääb vast lahjaks jah ... 2160p jaoks peab jah olema mingi 1080ti i7 7700k vms ehk jah
puik17, sa teed nalja ? Ma ei tea palju mul see fps on pole millegagi mõõtnud,peaks ehk ka huvi pärast mõõtma,aga mäng jookseb puhtalt nagu mainisin 1920X1080 resol Sul on midagi valesti mul on nõrgem prose kui sul,aga kaart sama gtx970 ja ei ole mängu jooksutamisega mingit probleemi 1920X1080 resol.
puik17, sa teed nalja ? Ma ei tea palju mul see fps on pole millegagi mõõtnud,peaks ehk ka huvi pärast mõõtma,aga mäng jookseb puhtalt nagu mainisin 1920X1080 resol Sul on midagi valesti mul on nõrgem prose kui sul,aga kaart sama gtx970 ja ei ole mängu jooksutamisega mingit probleemi 1920X1080 resol.
Ei tee nalja
Ilmselt jään uut patchi ootama, ei oska rohkem hetkel midagi peale hakata.
puik17, sa teed nalja ? Ma ei tea palju mul see fps on pole millegagi mõõtnud,peaks ehk ka huvi pärast mõõtma,aga mäng jookseb puhtalt nagu mainisin 1920X1080 resol Sul on midagi valesti mul on nõrgem prose kui sul,aga kaart sama gtx970 ja ei ole mängu jooksutamisega mingit probleemi 1920X1080 resol.
Ei tee nalja
Ilmselt jään uut patchi ootama, ei oska rohkem hetkel midagi peale hakata.
Directx 11 ikka proovid??? dx12 ja vanem nvidia kaart ei ole hea kombo. Aga sul mingi muu pidur kuskilt sel juhul, kui dx viga pole. _________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Magic, selge arusaadav siis, kui sul on RX480 4Gb versioon sis jääb vast lahjaks jah ... 2160p jaoks peab jah olema mingi 1080ti i7 7700k vms ehk
Ei pea, tavalisest 1080'nest piisab ja 6700K'st... _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Sokimeez, olen ostnud sealt mitmeid mänge nii steami,uplay ja originisse ja pole kordagi sellist jama olnud et key on juba kasutusel Kui võimalik siis saada sinna supporti meil ja küsi järgi.
saatsin suporti küsimuse... ütlevad ka et ainult mulle saadetud see key. Igatahes. mul 3 tundi bf1 trialit järgi jäänud seoses origin accesiga, ehk paneb see midagi pange. Et mängin läbi selle ja vaatan uuesti mis toimub. Võibolla mäng siiski läks aga ei näita lihtsalt veel.
saatsin suporti küsimuse... ütlevad ka et ainult mulle saadetud see key. Igatahes. mul 3 tundi bf1 trialit järgi jäänud seoses origin accesiga, ehk paneb see midagi pange. Et mängin läbi selle ja vaatan uuesti mis toimub. Võibolla mäng siiski läks aga ei näita lihtsalt veel.
Endal oli ka sarnane probleem kui triali kõrvale mängu ostsin, aga ei mäleta täpselt mismoodi korda sain. Vist näppisin origin-is my game library menüü üleval paremal nurgas olevaid filtreid.
Varsti saab serveritega niikaugele, et on võimalik teiste tiimide vastu sõpruslahinguid pidama hakata ja tulevad ka mingid tournamendid. _________________ EBV
Erilised surematud mängus...graafika muidugi eri maha keeratud
Mis see graafika siia puutub, t2htis on vaenlane leida ja voita. Graafika ei ole t2htis, tähtis on v6it. Kogu video leiate siit. https://www.twitch.tv/videos/133881307. Oi päris hea mäng. Kuid kahjuks mängijate vähesuse tõttu jäi teine map mängimata. Eks anname teada kõigile, kui peaks toimuma uusi võistlusi. Tänud vaatamast.
viimati muutis niijana 07.04.2017 00:46:16, muudetud 1 kord
Kuid kahjuks mängijate vähesuse tõttu jäi teine map mängimata.
Miks siis see lahing saladus oli ja polnud reklaami ennem?
. Saladus ei olnud midagi, lihtsalt EBV liikmed olid mängust teadlikud, kuid seekord vedas alt meie vastane. Kahjuks just mängu toimumise päeval nende poolt oli rivist väljas 4 mängijat. Sõbralikult ulatasin ise neile abistava käe ja viimase roundis mängisin STARS'i poolel. Osad Stars klanni liikmed on minu vanad semud TAF agadest nii siis saigi neile appi mindud. Hetkel ongi peamiseks probleemiks pigem DICE kandiline poliitika custom serverite osas, mis ei võimalda isegi serverite rentijatel määratleda kui palju liikmeid peab olema mängus, et mäng saaks alata. Hetkel on vaikimisi mängu algus tingimusteks 10 mängijat kummalgi poolel. Lisaks ei ole võimalik servereid paroolidega piiritleda, nii tuligi serveri adminidel vahepeal tegeleda võõraste mängijate välja viskamisega. Esines veel rida erinevaid tehnilisi probleeme mis venitasid mängu kestvust veelgi. Siiralt loodame, et DICE võtab mõistuse pähe ja asuks toetama ka nn "e-spordi" fänne. Käis kõlakas, et isegi ESL ei saanud DICE'ga kokkuleppele ja nii ongi jäetud "e-spordi" austajad omapäi. Kahju aga nii see on.
Kuid kahjuks mängijate vähesuse tõttu jäi teine map mängimata.
Miks siis see lahing saladus oli ja polnud reklaami ennem?
Reklaam mängust oli muideks olemas aadressil www.ebvteam.eu kus on meie foorum.
HinnaVaatluse foorumis jah ei kuulutanud seda avalikult.. sest see pole selleks kõige õigem koht.
Pealegi kirjutasin sulle PS sõnumi mängu toimumise kohta kui sa huvi tundsid. Seega ei saa nagu aru, mis saladusest sa räägid? _________________ EBV
Sain lõpuks siin suppordi ja scout klassi level 10-ne peale ja sain siis suppordis selle huot nimelise kuulipilduja ja scout klassis selle martini-henry nimelise relva kätte.Tekkis küsimus et kas keegi oskab öelda et olen kuskil mängus näinud et huot on ka optical variant olemas ja martini henry siis ka koos sihikuga,aga mul seal menüüs ei ole selliseid valikuid üldse ? Teistest relvadest on küll igast relvast sada erinevat varianti trench ja storm ja ma ei tea mida veel,aga huot ja martini henryst ainult üks variant ? oskab keegi äkki öelda et kas mul on ka võimalik saada nendest relvadest mainitud variante ?
Sain lõpuks siin suppordi ja scout klassi level 10-ne peale ja sain siis suppordis selle huot nimelise kuulipilduja ja scout klassis selle martini-henry nimelise relva kätte.Tekkis küsimus et kas keegi oskab öelda et olen kuskil mängus näinud et huot on ka optical variant olemas ja martini henry siis ka koos sihikuga,aga mul seal menüüs ei ole selliseid valikuid üldse ? Teistest relvadest on küll igast relvast sada erinevat varianti trench ja storm ja ma ei tea mida veel,aga huot ja martini henryst ainult üks variant ? oskab keegi äkki öelda et kas mul on ka võimalik saada nendest relvadest mainitud variante ?
kirjumega, Selge siis,Tänud Kahju et siis testimiskeskkonnas veel,loodan et tuleb siis täismängu ka Huot on muidu väga kõva kuuliprits ainult et jah salv on väga väike 104 ainult ja 24 vist rauas.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.