Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Ostad?
Juba ostetud.
14%
 14%  [ 61 ]
Ostan.
26%
 26%  [ 113 ]
Ootan hinna langust ja ostan siis.
35%
 35%  [ 149 ]
Ei osta.
23%
 23%  [ 98 ]
hääli kokku : 421

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 23.03.2017 12:24:36 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
Scart kirjutas:
Scart kirjutas:
Õhtul saan öelda, kas uue masinaga on sama jama. So far olen ma viimased paar päeva ainult vanillat lasknud, kuna seal on normaalne FPS ja ei ole seda "läägi" mis mõjutab Prantsuse kaarte.


Puhas W10 install, 7700k + 980Ti ja FPS on absoluutselt kõige põhjas olles @ 1440p kusagil saja kandis Afterburneri järgi. Go figure.


No vot... siis oli ikkagi midagi softiga viga kui nüüd kõik korras on!

Ah mida jaurate, tehke omale video driveritele clean install ja vaadake kas on vahesi tunda. Alles hiljuti tuli nvidial välja driverite uuendused ja wolla BF1 menüüdes kolamine on palju kiirem kui eelmise versiooniga. Driverite installimisel kasutage DDU installerite, mis puhastab teie pc vanast driverite saastast ja töötab paremini. BF4 ajal kui olin punase austaja oli pidevalt driverite ja mängu FPS'ga kalasi. Ainukene ravim oli drivereite clean install. Hiljem liitusin rohelise "NVIDIA" parteiga ja wolla probleeme esines vähem ning väga vähe tuli ette olukordi kus pidin DDU'd kasutama.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 23.03.2017 19:27:31 vasta tsitaadiga

Kõige hullem on see, et kuuliprits on täpsem relv kui teised. või on teisiti?
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.03.2017 23:02:05 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
Kõige hullem on see, et kuuliprits on täpsem relv kui teised. või on teisiti?

Kipub nii olema jah icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 26.03.2017 13:31:33 vasta tsitaadiga

Eile õhtul sattusin mingi hullu mängu icon_biggrin.gif Ühesõnaga hakkasin mängima seda frontline mode ja alustasin mingi kella 1 paiku öösel ja mõtlesin et pole hullu täna niikuinii vaba päev ja tean et see mäng on päris pikk vahest ... et mis ta läheb,mingi paar tundi ehk.....mängisin siis ja sain selle mortariga ka 10 killi tehtud ja selle benet mercie-ga ka 15 killi tehtud ja olin õnnelik et saan lõpuks seda Chauchat-i proovida icon_razz.gif ok sain selle relva kätte ja missioon täidetud selleks korraks ,pluss veel sain selle mp18 opticuga ka 20 headshoti kätte sama mängu jooksul icon_lol.gif ühesõnaga vaatasin vahepeal kella ka , siis kell oli juba pool viis hommikul,siis sai see mäng ka läbi lõpuks.... ma pole enne vist nii pikka mängu kunagi mänginud icon_eek.gif icon_biggrin.gif muidugi kell läks vahepeal tund aega edasi ka .aga ikkagi kokku siis 2,5 tundi vist.Täna proovin seda Chauchat-i siis vaatab kas on hea kuuliprits icon_razz.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirjumega
HV veteran
kirjumega

liitunud: 25.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2017 13:48:52 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Korralik maraton. Tõsi ta on, vahel venivad mängud isegi liiga pikaks.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 30.03.2017 17:36:06 vasta tsitaadiga

Nüüd saavad ka PREMIUMIT mitte omavad mängijad uusi mäppe proovida ja neid mängida, kui neil on mõni PREMIUMIT omav sõber, kes nad mängu kaasa kutsub. Uudis ise on siin: https://www.battlefield.com/news/article/introducing-premium-friends-a-word-from-our-producer
_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 31.03.2017 13:55:03 vasta tsitaadiga

Praegu mingi BATTLEFEST anniversary käimas jah... igast tilu lilu ja nänni võimalik rohkem saada... nad oleksid võinud double xp weekendi ka teha nagu kunagi oli bf4-jas... ok see selleks,sattusin siin üksõhtu mängides operations modes selle trench raideri peale ... päris lahe ja vahva tegelane icon_biggrin.gif nottisin päris palju tüüpe maha icon_razz.gif sellega on hea et ühe laksuga niidab vendi maha... Kahju et seda nii vähe antakse,sellesmõttes et igas mängumodes seda ei ole ja pead kiire ka olema või õigel ajal õiges kohas,muidu võetakse see ruttu ära.Üldse need elite klassi tegelased on ägedad... ainult nad võiksid veidikene tugevamad olla icon_biggrin.gif Muidugi pead valvas olema,kui seljatagant rünnatakse siis võtab ühe hoobiga maha ... kuulipildujaga vendadele on jah muidu palja relvaga väga kergelt maha ei võtta,teeb liiga vähe damaget mingi -18 ainult ... neid sentry gun vendi on ka ju 2 erinevat... see üks kes on selle n.ö kaheraudse kuulipildujaga see tundub mulle veits nõrgem kui see mg vend icon_rolleyes.gif Tank Hunter on ka kõva tüüp...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viikar
HV vaatleja
viikar

liitunud: 27.01.2010




sõnum 31.03.2017 14:47:59 vasta tsitaadiga

Lisaks kõigele muule on hetkel siiski 2XP event ka käimas selle battlefestiga seoses.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heix35
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2014




sõnum 01.04.2017 01:17:51 vasta tsitaadiga

Siin on mingi eestlaste punt ka mängimas? Samuti oleks ilge huvi premiumi mappe proovida. Jumal tänatud, et Dice rahva soove kuulab ja katsetab erinevaid variante.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2017 12:28:05 vasta tsitaadiga

Kuskilt poehinnast soodsamalt ka saab BF1? Poole hinnaga max.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.04.2017 12:37:56 vasta tsitaadiga

murka390 kirjutas:
Kuskilt poehinnast soodsamalt ka saab BF1? Poole hinnaga max.



http://www.cdkeys.com/pc/games/battlefield-1-pc-origin

https://www.instant-gaming.com/en/1421-buy-key-origin-battlefield-1/
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 01.04.2017 12:49:34 vasta tsitaadiga

Heix35 kirjutas:
Siin on mingi eestlaste punt ka mängimas? Samuti oleks ilge huvi premiumi mappe proovida. Jumal tänatud, et Dice rahva soove kuulab ja katsetab erinevaid variante.


www.ebvteam.eu on meil koduleht ja ka teamspeak. Õhtuti rahvas mängib. Seega astu aga ligi ja löö kampa.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 01.04.2017 12:56:15 vasta tsitaadiga

murka390 kirjutas:
Kuskilt poehinnast soodsamalt ka saab BF1? Poole hinnaga max.

Hoia silma peal sellel leheküljel, seal erinevate võtmepoodide hinnad välja toodud.
http://www.allkeyshop.com/blog/buy-battlefield-1-cd-key-compare-prices/
Ise soovitan osta cdkeys.com'ist, seal alati soodsad hinnad ning ostlemine on väga kiire ja lihtne.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.04.2017 13:26:35 vasta tsitaadiga

30-ga täitsa ok osta. MP jättis igatahes hea mulje, aga ilmselt GPU peaks ostma 1080ti.
Plastiliiniks keerata küll ei tahaks.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2017 13:38:11 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
murka390 kirjutas:
Kuskilt poehinnast soodsamalt ka saab BF1? Poole hinnaga max.



http://www.cdkeys.com/pc/games/battlefield-1-pc-origin

https://www.instant-gaming.com/en/1421-buy-key-origin-battlefield-1/


cdkeys aitas välja. Tänud!
Küll aga on tüütu, et tuleb läbi Origini ajada asja.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.04.2017 16:08:44 vasta tsitaadiga

murka390, cdkeys on normaalne koht jah,isegi ostnud sealt mitu mängu thumbs_up.gif ja mäng käibki läbi origini,muidu ju ei saakski sa seda mängida icon_razz.gif

Magic, ehk viitsid selgitada või mis sa sellega mõtlesid et Plastiliiniks keerata küll ei tahaks.?? Mis see tähendab ? sul on plastiliinist arvuti ? icon_biggrin.gif Ise mängin mängu profiili arvutiga kõik ultra fxaa 2X 1920X1080 reso 120Hz ja jookseb puhtalt,mp muidugi esineb vahest läägi aga seda nii vähe ja harva et ei pane tähelegi.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.04.2017 16:47:50 vasta tsitaadiga

Q3 aegne terminoloogia graafika pekki keeramisest.
Ja mängisin 2160p. Seal jääb RX480 ikka lahjaks multiplayeris
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2017 17:58:00 vasta tsitaadiga

Tegin värske windowsi installi, värsked driverit, kõik nagu tip-top, aga fps'i üle 40 ei saa. No ei lähe, olenemata graafika sätetest.
Tõesti i5-6500 ja gtx 970 jääb lahjaks, isegi lowi peal ja 720p resoga?
Prose ja video kasutus kuskil 70-80% vahel, mõlema tempid 50-55C.
Googeldanud kõikvõimalike cfg confe jne, pole millestki kasu.
Mul mõistus otsas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.04.2017 18:31:14 vasta tsitaadiga

Magic, selge arusaadav siis, kui sul on RX480 4Gb versioon sis jääb vast lahjaks jah ... 2160p jaoks peab jah olema mingi 1080ti i7 7700k vms ehk jah icon_confused.gif

puik17, sa teed nalja ? Ma ei tea palju mul see fps on pole millegagi mõõtnud,peaks ehk ka huvi pärast mõõtma,aga mäng jookseb puhtalt nagu mainisin 1920X1080 resol Sul on midagi valesti icon_rolleyes.gif mul on nõrgem prose kui sul,aga kaart sama gtx970 ja ei ole mängu jooksutamisega mingit probleemi 1920X1080 resol.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2017 19:15:36 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
puik17, sa teed nalja ? Ma ei tea palju mul see fps on pole millegagi mõõtnud,peaks ehk ka huvi pärast mõõtma,aga mäng jookseb puhtalt nagu mainisin 1920X1080 resol Sul on midagi valesti icon_rolleyes.gif mul on nõrgem prose kui sul,aga kaart sama gtx970 ja ei ole mängu jooksutamisega mingit probleemi 1920X1080 resol.


Ei tee nalja icon_biggrin.gif
Ilmselt jään uut patchi ootama, ei oska rohkem hetkel midagi peale hakata.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2017 19:25:48 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Gap kirjutas:
puik17, sa teed nalja ? Ma ei tea palju mul see fps on pole millegagi mõõtnud,peaks ehk ka huvi pärast mõõtma,aga mäng jookseb puhtalt nagu mainisin 1920X1080 resol Sul on midagi valesti icon_rolleyes.gif mul on nõrgem prose kui sul,aga kaart sama gtx970 ja ei ole mängu jooksutamisega mingit probleemi 1920X1080 resol.


Ei tee nalja icon_biggrin.gif
Ilmselt jään uut patchi ootama, ei oska rohkem hetkel midagi peale hakata.


Directx 11 ikka proovid??? dx12 ja vanem nvidia kaart ei ole hea kombo. Aga sul mingi muu pidur kuskilt sel juhul, kui dx viga pole.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sokimeez
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2017 21:10:07 vasta tsitaadiga

murka390 kirjutas:
Gap kirjutas:
murka390 kirjutas:
Kuskilt poehinnast soodsamalt ka saab BF1? Poole hinnaga max.



http://www.cdkeys.com/pc/games/battlefield-1-pc-origin

https://www.instant-gaming.com/en/1421-buy-key-origin-battlefield-1/



Ostsin cdkeys lehelt BF1 koodi, originis redeemides ütles et kood juba kasutusel.

Kas on võimalik või suutsin mina midagi valesti teha?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2017 21:41:28 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Magic, selge arusaadav siis, kui sul on RX480 4Gb versioon sis jääb vast lahjaks jah ... 2160p jaoks peab jah olema mingi 1080ti i7 7700k vms ehk


Ei pea, tavalisest 1080'nest piisab ja 6700K'st... icon_razz1.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.04.2017 22:20:47 vasta tsitaadiga

Sokimeez, olen ostnud sealt mitmeid mänge nii steami,uplay ja originisse ja pole kordagi sellist jama olnud et key on juba kasutusel icon_rolleyes.gif Kui võimalik siis saada sinna supporti meil ja küsi järgi.

Etz, kui raha on siis miks mitte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sokimeez
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2017 22:21:28 vasta tsitaadiga

saatsin suporti küsimuse... ütlevad ka et ainult mulle saadetud see key. Igatahes. mul 3 tundi bf1 trialit järgi jäänud seoses origin accesiga, ehk paneb see midagi pange. Et mängin läbi selle ja vaatan uuesti mis toimub. Võibolla mäng siiski läks aga ei näita lihtsalt veel.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2017 23:26:40 vasta tsitaadiga

Sokimeez kirjutas:
saatsin suporti küsimuse... ütlevad ka et ainult mulle saadetud see key. Igatahes. mul 3 tundi bf1 trialit järgi jäänud seoses origin accesiga, ehk paneb see midagi pange. Et mängin läbi selle ja vaatan uuesti mis toimub. Võibolla mäng siiski läks aga ei näita lihtsalt veel.

Endal oli ka sarnane probleem kui triali kõrvale mängu ostsin, aga ei mäleta täpselt mismoodi korda sain. Vist näppisin origin-is my game library menüü üleval paremal nurgas olevaid filtreid.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2017 10:29:40 vasta tsitaadiga

gigabyte gtx 970 4gb g1 gaming
8gb ram,
i5 2400 @ 3,1 GHz
ssd op süsteemi kettal 29" ultrawide monitoril, 2560 reso, ultra seaded kõik
60 fps püsivalt.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2017 13:31:26 vasta tsitaadiga

Kel siin igast fps'i hädad:
http://imagescdn.tweaktown.com/content/7/9/7911_705_upgrade-test-gtx-760-vs-1060-ssd-hdd-system.png
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KapiNukk
HV vaatleja

liitunud: 29.03.2017




sõnum 03.04.2017 12:00:51 vasta tsitaadiga

Keegi veel mängib seda? Sain alles hiljuti endale ka, siiani täitsa rahul olnud. Kui keegi mängida tahab siis võib lisada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 03.04.2017 13:57:36 vasta tsitaadiga

KapiNukk kirjutas:
Keegi veel mängib seda? Sain alles hiljuti endale ka, siiani täitsa rahul olnud. Kui keegi mängida tahab siis võib lisada.


Ikka mängime.
Õhtuti teamspeak: www.ebvteam.eu (Kuskil 21.00 ajal peaks ikka keegi seal olema)

Koduleht meil: www.ebvteam.eu

Varsti saab serveritega niikaugele, et on võimalik teiste tiimide vastu sõpruslahinguid pidama hakata ja tulevad ka mingid tournamendid.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 06.04.2017 13:53:33 vasta tsitaadiga

Oli vist keegi ja mainis, et täna pidi mingi suurem lahing toimuma?
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 17:10:46 vasta tsitaadiga

bf1 single player on küll täielik möga
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heix35
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2014




sõnum 06.04.2017 21:12:55 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=4lffopUBdkY&t=369s

Alates 40 sekundist tuleb huvitavat juttu.
Kas tõesti võib juhtuda see, et saab Eesti saartel madistada?
https://et.wikipedia.org/wiki/Operatsioon_Albion
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 06.04.2017 21:30:27 vasta tsitaadiga

loll oled
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 06.04.2017 21:56:31 vasta tsitaadiga

infoks, et täna õhtul toimub esimene BF1 soprus lahing EBV vs STARS meeskonna vastu. Videod saate vaadata https://www.twitch.tv/kalevip6eg
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.04.2017 23:01:43 vasta tsitaadiga

Erilised surematud mängus...graafika muidugi eri maha keeratud thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 06.04.2017 23:28:31 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Erilised surematud mängus...graafika muidugi eri maha keeratud thumbs_down.gif


lapsed ju muidu ei mängi kui nad ei võida icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 06.04.2017 23:37:06 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Erilised surematud mängus...graafika muidugi eri maha keeratud thumbs_down.gif
Mis see graafika siia puutub, t2htis on vaenlane leida ja voita. Graafika ei ole t2htis, tähtis on v6it. Kogu video leiate siit. https://www.twitch.tv/videos/133881307. Oi päris hea mäng. Kuid kahjuks mängijate vähesuse tõttu jäi teine map mängimata. Eks anname teada kõigile, kui peaks toimuma uusi võistlusi. Tänud vaatamast.

viimati muutis niijana 07.04.2017 00:46:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 06.04.2017 23:50:51 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Magic kirjutas:
Erilised surematud mängus...graafika muidugi eri maha keeratud thumbs_down.gif


lapsed ju muidu ei mängi kui nad ei võida icon_smile.gif


Sa lähed lahingusse kaotama või?

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.04.2017 01:47:44 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
Gap kirjutas:
Magic kirjutas:
Erilised surematud mängus...graafika muidugi eri maha keeratud thumbs_down.gif


lapsed ju muidu ei mängi kui nad ei võida icon_smile.gif


Sa lähed lahingusse kaotama või?


ei kaotada ei taha,aga keegi peab ju kaotama ka ega kõik ei saa ju võita icon_biggrin.gif Mõni mäng võidan mõni mäng kaotan....
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2017 06:59:24 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
lapsed ju muidu ei mängi kui nad ei võida icon_smile.gif

Aga miks sa nokuga mängid ? Võidad rahas, ajas või teeskled niisama ?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 07.04.2017 13:06:55 vasta tsitaadiga

[quote="niijana"]
Magic kirjutas:
Kuid kahjuks mängijate vähesuse tõttu jäi teine map mängimata.


Miks siis see lahing saladus oli ja polnud reklaami ennem?

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 07.04.2017 13:35:17 vasta tsitaadiga

[quote="aim17"]
niijana kirjutas:
Magic kirjutas:
Kuid kahjuks mängijate vähesuse tõttu jäi teine map mängimata.


Miks siis see lahing saladus oli ja polnud reklaami ennem?
. Saladus ei olnud midagi, lihtsalt EBV liikmed olid mängust teadlikud, kuid seekord vedas alt meie vastane. Kahjuks just mängu toimumise päeval nende poolt oli rivist väljas 4 mängijat. Sõbralikult ulatasin ise neile abistava käe ja viimase roundis mängisin STARS'i poolel. Osad Stars klanni liikmed on minu vanad semud TAF agadest nii siis saigi neile appi mindud. Hetkel ongi peamiseks probleemiks pigem DICE kandiline poliitika custom serverite osas, mis ei võimalda isegi serverite rentijatel määratleda kui palju liikmeid peab olema mängus, et mäng saaks alata. Hetkel on vaikimisi mängu algus tingimusteks 10 mängijat kummalgi poolel. Lisaks ei ole võimalik servereid paroolidega piiritleda, nii tuligi serveri adminidel vahepeal tegeleda võõraste mängijate välja viskamisega. Esines veel rida erinevaid tehnilisi probleeme mis venitasid mängu kestvust veelgi. Siiralt loodame, et DICE võtab mõistuse pähe ja asuks toetama ka nn "e-spordi" fänne. Käis kõlakas, et isegi ESL ei saanud DICE'ga kokkuleppele ja nii ongi jäetud "e-spordi" austajad omapäi. Kahju aga nii see on.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 07.04.2017 21:04:56 vasta tsitaadiga

[quote="aim17"]
niijana kirjutas:
Magic kirjutas:
Kuid kahjuks mängijate vähesuse tõttu jäi teine map mängimata.


Miks siis see lahing saladus oli ja polnud reklaami ennem?


Reklaam mängust oli muideks olemas aadressil www.ebvteam.eu kus on meie foorum.
HinnaVaatluse foorumis jah ei kuulutanud seda avalikult.. sest see pole selleks kõige õigem koht.

Pealegi kirjutasin sulle PS sõnumi mängu toimumise kohta kui sa huvi tundsid. Seega ei saa nagu aru, mis saladusest sa räägid?

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2017 21:40:02 vasta tsitaadiga

need feili videod on kohati päris koomilised ikka
icon_lol.gif

Link

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.04.2017 18:36:51 vasta tsitaadiga

Sain lõpuks siin suppordi ja scout klassi level 10-ne peale ja sain siis suppordis selle huot nimelise kuulipilduja ja scout klassis selle martini-henry nimelise relva kätte.Tekkis küsimus et kas keegi oskab öelda et olen kuskil mängus näinud et huot on ka optical variant olemas ja martini henry siis ka koos sihikuga,aga mul seal menüüs ei ole selliseid valikuid üldse ? icon_rolleyes.gif Teistest relvadest on küll igast relvast sada erinevat varianti trench ja storm ja ma ei tea mida veel,aga huot ja martini henryst ainult üks variant ? oskab keegi äkki öelda et kas mul on ka võimalik saada nendest relvadest mainitud variante ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirjumega
HV veteran
kirjumega

liitunud: 25.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2017 19:19:26 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Martini-Henry scope on praegu ainult testimiskeskkonnas selle video järgi.
https://www.youtube.com/watch?v=iGLRdveKa2I
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2017 19:21:41 vasta tsitaadiga

CTE's oli martini sniper ja huot optical mingi aeg, pole ise mänginud pikemat aega. Mingi imelik bug mul, lööb kogu ekrani peale hudi mustaks.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.04.2017 19:31:22 vasta tsitaadiga

kirjumega, Selge siis,Tänud thumbs_up.gif Kahju et siis testimiskeskkonnas veel,loodan et tuleb siis täismängu ka thumbs_up.gif Huot on muidu väga kõva kuuliprits ainult et jah salv on väga väike icon_razz.gif 104 ainult ja 24 vist rauas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 19:39:44 vasta tsitaadiga

Lisainfot mis Operatsioon Albionis toimus, käis äge andmine Eesti saartel. Uskumatu et nii pirakad kahurid kunagi Sõrve poolsaarel olid.


Link
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.