|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler? |
| Alla 1 aasta |
|
11% |
[ 50 ] |
| 1-3 aastat |
|
31% |
[ 142 ] |
| 4-6 aastat |
|
25% |
[ 114 ] |
| 7-10 aastat |
|
18% |
[ 84 ] |
| 11-13 aastat |
|
7% |
[ 33 ] |
| 14-16 aastat |
|
3% |
[ 15 ] |
| 17-20 aastat |
|
0% |
[ 4 ] |
| Üle 20 aasta |
|
1% |
[ 5 ] |
|
| hääli kokku : 447 |
|
| autor |
|
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
29.03.2017 14:28:48
|
|
|
Ma pidasin silmas et eluiga esimese kasutaja käes on umbes 4 aastat premium teleril (sõltumata tootjast), siis vahetab omanik selle uuema vastu (naaber ju vahetas!), kuid see vanem on sellel momendil juba warranty alt väljas ja seega kui on mingi muutus (oledil täitsa võimalik) või lausa defekt teleril, tootjat see ei huvita. Miks peakski tootjat kottima teisele ringile läinud garantiikohustuseta tooted? Kas pärast nelja aastat saab üldse veel FW uuendusigi? Minu vanal Philipsil oli see aeg just piiriks millest alates oli kasutaja omapead, mis siis et teler käib veel tänagi samamoodi kui alguses (õnneks).
Need ajad on ilmselt möödas kus CRT teler tiksus vaat et 24/7 kodus nurgas 15 aastat, enne kui tundus et "akvaariumis" on vesi lõplikult roheliseks tõmmanud ja aeg on uus otsida .
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.03.2017 14:33:30
|
|
|
Mul telekas aastast 2010 või 2011
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
29.03.2017 19:22:13
|
|
|
Mul on kh aastast 2011 6 aastat siis vastu pidanud ja ilmselt käib ka veel järgmised 6
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Boot
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001
|
29.03.2017 19:28:11
|
|
|
Minu 42" Pana plasma on aastast ~2006-2007 (täpselt ei mäleta aga 2008 käis igatahes garantiiremondis ja siis vahetati paneel välja), seega kindlalt üle 10a juba vana
Tuleb lihtsalt piisavalt hea asi osta ja mitte iga uue hype'i pärast kügeleda.
Ootan, et saaks kuskilt 65" OLED-i ~2.5k-ga kätte... või siis ostan kellegi ~60" FHD plasmaatori ära ja olen mõnda aega häppi.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
29.03.2017 19:31:18
|
|
|
Mul ka 2009-2010 ekraanid ja ei kipu neid välja vahetama.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
29.03.2017 19:39:39
|
|
|
Mul on 2009 algusest viimane Philips torudega pill (2008 aasta mudel), kus sees Sharpi VA 10bitine FHD display. Vaatasin järele - FW viimane uuendus "Date published: 2010-08-25"
Aga see pill on moraalselt vana juba ammu. Kui ma oleksin isik kes saab endal üldse lubada 3k klassi telerit oleks see kindlasti tootjagarantii lõppu jõudes juba teisel ringil. Enamik teevad ju nii autodega ja ei tundu kuidagi kummaline, hoopis see tundub enamikule kummaline kui näevad sõitmas sõidukit @1990 näiteks
Arenenud maailmas ei ole see tavaline, et keegi peab telekat kordi kauem kui "turvaline" on. Ja voolu võtavad palju, jälle paha jne. Ja Smarti pole, pole kaamerat millega tuppa saaks vaadata jms. Proovige minu juttu vaadelda nende mätta otsast, mitte kohaliku mätta otsast.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
29.03.2017 19:42:28
|
|
|
imelikku juttu ajad. Kes on olemasolevaga rahul sellel pole allergiat uute tähelühendite vastu. Kes tahab, see ostab. Kel raha liisinguks ei anta see vesistab. Lihtne.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
29.03.2017 19:49:19
|
|
|
| Boot kirjutas: |
Minu 42" Pana plasma on aastast ~2006-2007 (täpselt ei mäleta aga 2008 käis igatahes garantiiremondis ja siis vahetati paneel välja), seega kindlalt üle 10a juba vana
Tuleb lihtsalt piisavalt hea asi osta ja mitte iga uue hype'i pärast kügeleda.
Ootan, et saaks kuskilt 65" OLED-i ~2.5k-ga kätte... või siis ostan kellegi ~60" FHD plasmaatori ära ja olen mõnda aega häppi. |
ka 2011 Pana plasma, pole üldse remondis käinud ja igati kobeda pildiga..tuleb vist ainult Panaservicest uus pult osta 29.-e ga..
kahju tõesti, et ei jõutud 4K paneelideni..
3 viga võiks mainida
*volüüminupp toob vahest ette 2d>3d valiku
*kanalitel on liiga kaua ees küptitud kanali menüü> vaja exit vajutada
*taga DVB-S pesa on eriti nigelalt disainitud, tegin veidi ümber
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
29.03.2017 20:00:53
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| imelikku juttu ajad. Kes on olemasolevaga rahul sellel pole allergiat uute tähelühendite vastu. |
Miks imelik jutt? Räägi mõnega kes elab mikistanis või uk's või kasvõi soomeski ja kes elab (sünnijärgse kodanikuna) oma kohaliku elustandardi kohaselt tubli keskmisena ja kuula mis räägivad.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.03.2017 20:10:00
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Mul on kh aastast 2011 6 aastat siis vastu pidanud ja ilmselt käib ka veel järgmised 6 |
ikka käib, selles pole küsimus....tol ajal polnud raha et suuremat osta
Vana läheb teise kohta ja töötab veel x aega edasi
Muideks vanasti anti vanad telekad ära....kes võttis kööki, kes võttis magamistuppa, kes pellerisse....
Tänapäeva telekad on nii suured, et neid naljalt enam vastu ei võeta (just liiga suured). Kõik lähevad kuusakoski? Ei tahaks uskuda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
29.03.2017 20:34:25
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| imelikku juttu ajad. Kes on olemasolevaga rahul sellel pole allergiat uute tähelühendite vastu. |
Miks imelik jutt? Räägi mõnega kes elab mikistanis või uk's või kasvõi soomeski ja kes elab (sünnijärgse kodanikuna) oma kohaliku elustandardi kohaselt tubli keskmisena ja kuula mis räägivad. |
Sa räägi parem kellegagi, kes Myanmaris elab ja vaata, mis juttu räägivad
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
01.04.2017 13:24:57
|
|
|
Gigantti
päris huvitavad pakkumised
*Sony KD-55XD8505 799.-
*Samsung kumer UE55KU6675 699.-
*LG OLED55E6V 2299.- 65" 3333.-
* TCL 55" 4K UHD Smart TV U55S6906 399.-
edit
ma ei tohiks seda täna välja rääkida, aga Eestisse tuleb 1 (üks) LGD Euroopa Oled paneelide (kokkupande) tehas.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
01.04.2017 13:57:06
|
|
|
| p3000 kirjutas: |
Gigantti
päris huvitavad pakkumised
*Sony KD-55XD8505 799.-
*Samsung kumer UE55KU6675 699.-
*LG OLED55E6V 2299.- 65" 3333.-
* TCL 55" 4K UHD Smart TV U55S6906 399.-
edit
ma ei tohiks seda täna välja rääkida, aga Eestisse tuleb 1 (üks) LGD Euroopa Oled paneelide (kokkupande) tehas.
|
tänase 1 aprilli päeva puhul on see tehase uudis päris hea
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
01.04.2017 17:18:43
|
|
|
ja isegi kui tuleb, kas see muudab hindu või saadavust?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
01.04.2017 17:38:03
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| ja isegi kui tuleb, kas see muudab hindu või saadavust? |
jah saadavust muudab, samal päeval tehtud sooje telekaid saab osta "tehasepoest".
tähtaja ületanud jällegi saab odavamalt..
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
01.04.2017 17:41:39
|
|
|
kas tehase poe nimi on " videvik"?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
01.04.2017 17:50:02
|
|
|
| seda küsi LG Display käest, nimekonkurss pole veel toimunud
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
01.04.2017 18:15:04
|
|
|
Kahjuks kipub vahest olema nii, et me tellime endale välismaalt asja ja meil pole aimugi et see asi tegelikult eestis tehtud on. Tehasepoodidest ärme parem räägigi
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
04.04.2017 08:45:39
|
|
|
Millega te muidu oma üüberekraane tolmust puhastate?
Endal on mingi vedelik koos microfiiber lapiga aga see jätab jutiliseks.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aims
HV kasutaja
liitunud: 02.08.2002
|
04.04.2017 10:12:33
|
|
|
| Ma olen mingi suvalise arvutipoe vedeliku ja mikrofiiber lapiga ikka lõpuks enamvähem puhtaks saanud.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.04.2017 10:13:54
|
|
|
| aims kirjutas: |
| Ma olen mingi suvalise arvutipoe vedeliku ja mikrofiiber lapiga ikka lõpuks enamvähem puhtaks saanud. |
pm jah.
Külmal pinnal tuleb seda kasutada.
soojalt jätab triibud peale
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
04.04.2017 12:51:07
|
|
|
Jäljevaba puhastamine on paraku üsna raske. Parim, mida saab oma ekraaniga teha, on seda mitte kätega katsuda. Ainult tolmu on võimalik puhastada kuivalt. Kui juba märjaks tegemiseks läheb, siis peavad nii kasutatav vedelik kui ka lapp olema ülipuhtad.
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
04.04.2017 14:03:08
|
|
|
Tavaline aknapesuvahend ja paberist köögirätik - ei jäta mingeid jälgi.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.04.2017 14:59:13
|
|
|
Üllataval kombel see toimib igasuguste ekraanidega. geelilaadne vedelik aga mingit triipugi järele ei jää. Kärbsekakat ei ole vaja ka kõvasti kraapida, suht lihtsalt pühib maha.
Vanasti usaldasin vett ja mikrofiiber lappi aga sellega oli ikka liiga palju nühkimist nii mustusega kui kuivatamisega.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
04.04.2017 15:02:14
|
|
|
meil on küll telekas täiesti triibuline
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weltmann
HV kasutaja
liitunud: 23.08.2006
|
04.04.2017 19:30:49
|
|
|
Lugesin teemat omajagu aga panen ikkagi korra enda küsimuse ka (kuigi ilmselt juba vastatud kuskil). Hetkel elutoas 46" full hd. See läheb aga teise tuppa ning elutuppa uut tarvis.
50% ajast on telekas taustamüraks mida vilksamisi üle õla vaatan. Teine 50% ajast vaatan kanaleid Telia kaudu ning Chromecastiga youtube, piraati, sporti, Netflixi. On ka PS4 aga see ilmselt läheb vana telekaga teise tuppa. Telekat vaatan otse teleka ees istudes 3,5m kauguselt. Kuskilt nurga tagant kaugelt ei vaata.
Küsimus siis, et kas võtta see kõige odavam OLED (55EG910V) või samas hinnaklassis mingi 4K 65 tolline? Rohkem kui 1200 ei raatsi väga alla panna.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.04.2017 19:36:44
|
|
|
| weltmann kirjutas: |
Lugesin teemat omajagu aga panen ikkagi korra enda küsimuse ka (kuigi ilmselt juba vastatud kuskil). Hetkel elutoas 46" full hd. See läheb aga teise tuppa ning elutuppa uut tarvis.
50% ajast on telekas taustamüraks mida vilksamisi üle õla vaatan. Teine 50% ajast vaatan kanaleid Telia kaudu ning Chromecastiga youtube, piraati, sporti, Netflixi. On ka PS4 aga see ilmselt läheb vana telekaga teise tuppa. Telekat vaatan otse teleka ees istudes 3,5m kauguselt. Kuskilt nurga tagant kaugelt ei vaata.
Küsimus siis, et kas võtta see kõige odavam OLED (55EG910V) või samas hinnaklassis mingi 4K 65 tolline? Rohkem kui 1200 ei raatsi väga alla panna. |
Ise vist panustaks antud olukorras korraliku LED 4K 65" peale. See algne OLED pole päris see mida võiks tahta, uuemad on aga hetkel ikka kirved.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weltmann
HV kasutaja
liitunud: 23.08.2006
|
04.04.2017 19:44:56
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| weltmann kirjutas: |
Lugesin teemat omajagu aga panen ikkagi korra enda küsimuse ka (kuigi ilmselt juba vastatud kuskil). Hetkel elutoas 46" full hd. See läheb aga teise tuppa ning elutuppa uut tarvis.
50% ajast on telekas taustamüraks mida vilksamisi üle õla vaatan. Teine 50% ajast vaatan kanaleid Telia kaudu ning Chromecastiga youtube, piraati, sporti, Netflixi. On ka PS4 aga see ilmselt läheb vana telekaga teise tuppa. Telekat vaatan otse teleka ees istudes 3,5m kauguselt. Kuskilt nurga tagant kaugelt ei vaata.
Küsimus siis, et kas võtta see kõige odavam OLED (55EG910V) või samas hinnaklassis mingi 4K 65 tolline? Rohkem kui 1200 ei raatsi väga alla panna. |
Ise vist panustaks antud olukorras korraliku LED 4K 65" peale. See algne OLED pole päris see mida võiks tahta, uuemad on aga hetkel ikka kirved. |
Niigi sita signaali puhul veel sitemaks pilt ei lähe nende 4K 65stel? Review'sid vaadates justnagu igal pool väide, et ka odav OLED on parem kui ükskõik milline LED (välja arvatud reso mida ma kuskilt ei saa ikka). Astun vist kuskile poodi ja ehk on neil Telia mille pilti võrrelda.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.04.2017 19:47:52
|
|
|
weltmann, mine käi telias läbi, seal vast ikka telia pilti näidatakse
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
04.04.2017 20:24:27
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
meil on küll telekas täiesti triibuline  |
Vaheta kanalit...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.04.2017 20:42:37
|
|
|
Selles suhtes pole küll vahet kas sul on FHD OLED 55 või UHD LED 65
Olgu sul antenn või kaabel, TV striim on suhteliselt sama, Telias ja Starmani kaablis saad 1080i ekraanile, samuti vabalevi Levira ETV testkanalitel.
Kui nende pealt reaalselt ka FHD saade tuleb siis ei ole pildil kummalgi viga. SD kvaliteeti suurendades ei ole ilmselt ka suurt vahet, tehakse seda neli korda või kaheksa korda. Seda paremini korrigeerivad pilti uuemad telerid.
Kui aga jutt oli 2015 aasta OLEDist või 2016/2017 LEDist siis viimased esinevad paremini, eriti kui 50% sisu tuleb teistest allikatest kui televisioon, kasvõi siis 4K netflix vms.
Pisut on seda teemat ka siin kombitud + see, et kui on valida, vali alati suurem..
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
04.04.2017 21:09:03
|
|
|
| weltmann kirjutas: |
Küsimus siis, et kas võtta see kõige odavam OLED (55EG910V) või samas hinnaklassis mingi 4K 65 tolline? Rohkem kui 1200 ei raatsi väga alla panna. |
kui nüüd aus olla, siis 1200.- on norm 4K 65" eest ikka selgelt vähevõitu...selle summa eest võiks mõelda enam vähem 55" peale. Kui 4K ple oluline, siis ma ise võtaks pigem hetkel siinsamas foorumis müügis oleva kasut 65" FHD samsa ja jääb raha veel ülegi
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
04.04.2017 21:21:36
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Millega te muidu oma üüberekraane tolmust puhastate?
Endal on mingi vedelik koos microfiiber lapiga aga see jätab jutiliseks.  |
Veidec Super Foam on vahend, mida me kontoris arvutimonitoride puhastamiseks kasutame. Pihustad ekraanile, lased paarkümmend sekundit toimida ja siis pehme majapidamispaberiga lükkad kuivaks. Teeb väga head tööd. Kui ekraan on väga tolmune, siis olen enne suruõhuga suurema kihi ära puhunud. Muude pindade - tehnikavahendite plastkorpused, lauad, kapid jne - puhastamiseks aga Veidec Total Clean niiske puhastuspaber. Parimad vahendid, mida mina kasutanud olen.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weltmann
HV kasutaja
liitunud: 23.08.2006
|
04.04.2017 21:28:57
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
| weltmann kirjutas: |
Küsimus siis, et kas võtta see kõige odavam OLED (55EG910V) või samas hinnaklassis mingi 4K 65 tolline? Rohkem kui 1200 ei raatsi väga alla panna. |
kui nüüd aus olla, siis 1200.- on norm 4K 65" eest ikka selgelt vähevõitu...selle summa eest võiks mõelda enam vähem 55" peale. Kui 4K ple oluline, siis ma ise võtaks pigem hetkel siinsamas foorumis müügis oleva kasut 65" FHD samsa ja jääb raha veel ülegi  |
Aga LG 7 seeria? Näiteks 65UH7707. Hind küll 1400 aga noh võibolla võtan hoopis "kontorisse monitoriks" nii, et kokkuhoiu koht Garantii küsimus ka oluline seega kasutatud asja hetkel ei taha (aga ei välista ka muidugi 100%). See kurviline 55EG910V on review'de põhjal hea aga lähen kaen kuskil oma silmaga üle. Selle saaks 1200ga kätte ka.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tafka
HV vaatleja
liitunud: 29.04.2006
|
05.04.2017 11:41:05
|
|
|
| weltmann kirjutas: |
Aga LG 7 seeria? Näiteks 65UH7707. Hind küll 1400 aga noh võibolla võtan hoopis "kontorisse monitoriks" nii, et kokkuhoiu koht Garantii küsimus ka oluline seega kasutatud asja hetkel ei taha (aga ei välista ka muidugi 100%).. |
Kui otsusele jõuad siis anna teada Hetkel ise ka kahevahel kas siin suve alguses võtta 60" Samsa 7002 või 65" LG 7707....
Ilgelt meeldib LG WebOS aga Samsal vist pilt parem....oeh raske
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
05.04.2017 11:49:17
|
|
|
| Uues Tehnikamaailmas on kolme 55" UHD teleri kalibreerimistest.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
05.04.2017 14:42:39
|
|
|
offf just seletas dvb-t häkist, millega saab üle telesignaali panna nututelekad kuskilt " uuendust " küsima..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
05.04.2017 15:37:22
|
|
|
| Tegelikult on ju võimalik natuke ise mõelda enne kui reha otsa astuda. Esiteks tuleks valida teler milles pole kaamerat ega hääljuhtimist. See vähendaks võimalikku huvi märgatavalt sisseronimise vastu. Teiseks, kui kuidagi hing rahu ei saa, tuleb teler panna oma tulemüüri taha ja mõnel juhul võib ju üldse netti mitte anda, teler töötab ka sisevõrgus kohaliku meediga. Viimasel juhul aga on juba suht kindel et ükski punatõuline arenguhälbe ja libestipakikesega sotsiaalhäkker sisse ei libista end.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.04.2017 15:41:20
|
|
|
Arvatavasti Eestis pole see nii suur probleem. Kaameraid vast enam ei olegi teleka küljes, sest skype jne on telekates pillid kotti pannad.
Hääljuhtimisega on natuke raskem, see on suht kõikidel tippudel olemas. Keelata vast saab menüüst, pole otsinud.
Mis kasu sest nutitelerist on, kui lased vaid kohalikku võrku kasutada?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
05.04.2017 16:04:38
|
|
|
Noh, kui kasust rääkida, siis pole ühestki telerist mingitki kasu, ainult elektriarvet teevad .
Teleri arvates "kohalikuks meediaks" võib osutuda ka materjal mis pärit läbi mõne muu vähem või mittehäkitava seadme kaudu netist. Realiseerimine sõltub konkreetse tegelase vajadustest. Et juutuubi vahtida, ei ole ju tähtis et seda tingimata just telekas vastu võtaks? Sama ka muude teenustega, kõike annab ka ilma teleka oskuseta tarbida, kuid see on siiski teadlik valik.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
05.04.2017 20:09:46
|
|
|
| Kuidas on kogemused firmadega, kes pakuvad erinevatele brändidele garantiiremonti? Kas on vahet Sony, Samsung, LG jne?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
07.04.2017 15:00:52
|
|
|
Keegi siin OLED 4k omanikest oskab öelda, kuidas selline TV HD sisu näitab. Kas sama hästi kui non 4k isend?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
07.04.2017 15:13:25
|
|
|
Kas võrdlema peab OLED 4K ja OLED FHD telerit HD (720p) sisu näitamisel?
| 486 kirjutas: |
| Keegi siin OLED 4k omanikest oskab öelda, kuidas selline TV HD sisu näitab. Kas sama hästi kui non 4k isend? |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
07.04.2017 15:31:24
|
|
|
OLED FHD.
PC monitoridega tean et kui reso ei ole default reso siis pilt näeb ikka päris halb välja.
Oli üks monitor mille default reso mingi 1600~ 21" ja teine mille täis HD ja ka 21". Ja kui panna viimasel 1620 reso peale siis pilt ikka mega saast.
Nii et küsimus kuidas need 4k telkud seda näitavad. Kuna pole k6ik content ja mängud 4k.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
07.04.2017 16:15:45
|
|
|
| HD ja FHD sisu näeb UHD peal väga hea välja. 1:9 ja 1:4 skaleerumine per piksel (ruut jääb ruuduks). See "halb pilt" millest sa räägid tuleb mittestandardsele resolutsioonile üles või alla skaleerimisest ja kehvast riist- või tarkvarast mis seda teha üritab.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
07.04.2017 16:23:06
|
|
|
Kõik teisendused mis jaguvad kahega, on lihtsad ja suht korrektsed teha. Kõik need mis jaguvad komakohaga, kukuvad märksa kehvemad välja. St et FHD to 4K või vastupidi on suht hea. Selgituseks et FHD ei ole mitte kunagi 720p! FHD = ainult 1080(p).
OLED või mõni muu tehnoloogia, ei oma tähtust, sest loeb elektroonika enne paneeli ja selle elu on lihtsaks tehtud tänu täpsele kahega jagumisele.
anubise nimetatud HD on 720p, mis ei jagu täpselt, ja see on ka ekraanilt näha kuigipalju. Samas, see ei jagu ka tavalise FHD ekraani jaoks täpselt, nii et probleem ei suurene tegelikult.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
07.04.2017 16:52:53
|
|
|
| 720p UHDle skaleerub paremini kui FHDle.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Boot
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001
|
07.04.2017 17:54:46
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
anubise nimetatud HD on 720p, mis ei jagu täpselt, ja see on ka ekraanilt näha kuigipalju. Samas, see ei jagu ka tavalise FHD ekraani jaoks täpselt, nii et probleem ei suurene tegelikult. |
720p on täpselt 3x3 pixlid UHD telekal, miks peaks see raskem olema, kui FHD pildi 2x2 pixlitesse surumine?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|