Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2017 12:59:17 vasta tsitaadiga

Mul on filmide ja saadete vaatamise seadme heli- ja toitenupud eraldi puldi peal. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2017 13:23:03 vasta tsitaadiga

Ei viitsi telkut osta. Aga see on juba OT.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiisHu
HV vaatleja

liitunud: 13.03.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2017 23:15:16 Samsung Galaxy s7 - mobiilandmeside/levi vasta tsitaadiga

Keegi, kellel on Samsung Galaxy s7 või kes lihtsalt teab rohkem. Telefon nädal tagasi ostetud, kuid siiani pole õnnestunud püsivat levi ja mobiilset netti saada. Teatud kohtades vaid. Kas seadistuste alt annab muuta midagi, käisin Elisast läbi, siis öeldi, et ilmselt on kaardi viga, kuna see liiga vana jne. Vaatasid üldiselt võrguseadeid.. Probleem ei lahenenud. Ostsin kõnekaardi proovimiseks.. sama. Kas annab telefoni seadete alt muuta ?
Telefoni Wifi töötab ideaalselt.

Tänud, kes aidata oskab!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 18.03.2017 23:53:42 vasta tsitaadiga

Kus kohast telef.ostetud,Eesti operaatori käest ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crashromeo
HV Guru
crashromeo

liitunud: 04.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2017 23:56:23 vasta tsitaadiga

Sim kaart võib tõesti mitte toetada 4g-d.
Elisa saatis mulle selle kohta isegi SMS-i, et läheksin esindusse kus nad selle tasuta välja vahetavad.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiisHu
HV vaatleja

liitunud: 13.03.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2017 23:56:47 vasta tsitaadiga

Ei ole Eestist
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2017 08:48:30 vasta tsitaadiga

Mis mudeli number on?
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiisHu
HV vaatleja

liitunud: 13.03.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2017 16:55:17 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Mis mudeli number on?


SM-G930F
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 23.03.2017 10:12:42 vasta tsitaadiga

Kõne lõpetamise ekraaninupp on taandarengu läbi teinud. Kui teine lõpetab kõne enne enne sind, siis kõne lõpetamise asemel heistad talle hoopis tagasi. Vana klahvikombinatsioon oli lollikindlam.
_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.03.2017 10:23:37 vasta tsitaadiga

Miks power nuppu ei kasuta?
Minu arust parim nupp üldse kõne lõpetamiseks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2017 10:41:20 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Miks power nuppu ei kasuta?
Minu arust parim nupp üldse kõne lõpetamiseks


Nõus. Ja nii suva fööniga.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2017 11:53:30 vasta tsitaadiga

Ja home kõne vastu võtmiseks. S8-ga see võimalus tõenäoliselt küll kaob...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 23.03.2017 13:39:04 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Miks power nuppu ei kasuta?


Harjumus on visa kaduma.

Home nuppu jällegi ei saa kiirelt kasutada, kaaned ümber.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.03.2017 13:45:51 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Miks power nuppu ei kasuta?


Harjumus on visa kaduma.

Home nuppu jällegi ei saa kiirelt kasutada, kaaned ümber.

Ja tegelikult jõudsimegi sinna kuu see jutt pidigi minema.
Kui kasutatakse igasuguseid ümbriseid ja kaasi, siis paratamatult tuleb leppida ebamugavama kasutusega

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 23.03.2017 13:49:53 vasta tsitaadiga

Parem ebamugav kasutus, kui katkine klaas.

Samas kordan, Android 6 oli tibens - tobens, miks nad pidid seitsmendas asja kiiva keerama?
Vägisi tekib tunne, et muutus tehti lihtsalt linnukese pärast uuenduste arvu tabelisse.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.03.2017 14:33:45 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
Parem ebamugav kasutus, kui katkine klaas.

Samas kordan, Android 6 oli tibens - tobens, miks nad pidid seitsmendas asja kiiva keerama?
Vägisi tekib tunne, et muutus tehti lihtsalt linnukese pärast uuenduste arvu tabelisse.

No mu emale ei meeldi uus telefoniraamat, tahab vana tagasi
Seal kus lemmikud jne, lisaks nime otsing

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2017 18:09:29 vasta tsitaadiga

jeesus188, urise Samsa poole, droidis tegelikult oluliselt pole muudetud telefoni äppi kontaktide ja telefoniraamatu osas juba 5.0 saati.
Viitsid, tee kuvapauk.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 23.03.2017 22:02:21 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
No mu emale ei meeldi uus telefoniraamat, tahab vana tagasi
Seal kus lemmikud jne, lisaks nime otsing


Olen su emaga absoluutselt päri.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2017 22:25:12 vasta tsitaadiga

Harjub ära, hakkab meeldima.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.03.2017 22:27:27 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Harjub ära, hakkab meeldima.

Ma vihkan seda väljendit thumbs_down.gif icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2017 22:33:25 vasta tsitaadiga

Uues on ju kõik need asjad olemas icon_rolleyes.gif

Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2017 22:47:20 vasta tsitaadiga

Kuidas VoLTE ka toimetab? Kaob ära, kui andmeside välja lükata? Operaator arvestab seda kaudu kõnesid minuti- või baidipõhiselt? Elisas paraku ei saa veel ligi.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2017 23:16:54 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kuidas VoLTE ka toimetab? Kaob ära, kui andmeside välja lükata? Operaator arvestab seda kaudu kõnesid minuti- või baidipõhiselt? Elisas paraku ei saa veel ligi.



Toimetab ilusti. Ei pea andmeside sees olema. Toimib ka täiesti ilma.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 24.03.2017 00:06:31 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Uues on ju kõik need asjad olemas icon_rolleyes.gif


Lemmikute / enimvalitud numbrite nimekiri piirdub 5 kontaktiga. Vanas oli paarkümmend.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2017 01:26:38 vasta tsitaadiga

Uus telefoni raamat jah nõmedam, otsingu koht on ebamugavas kohas ning kui tahad helistaja ajalugu näha tuleb lisa nupuvajutus teha. Vanem oli parem, aga eks saab uuega ka hakkama.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.03.2017 01:30:09 vasta tsitaadiga

mingit äppi vms pole, mis tooks vana tagasi?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2017 08:50:07 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mingit äppi vms pole, mis tooks vana tagasi?

Play pood ju diilereid täis. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.approids.marshmallowdialer
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 26.03.2017 17:01:02 vasta tsitaadiga

Tulen tagasi kunagi algatatud tülikuse juurde. Kuidas saaks stock seisus ja viimase uuenduse üleelanud s7 puhul galeriis stock appis piltide muutmisel nende salvestuse eraldi kausta. S6 puhul tekitas see kausta photo editor (või midagi sellist) s7 puhul kirjutab muudetud pildi kõrvale samasse kaamera kausta (seal mul üle 1000 pildi). Kasutan eraldi ka photoshop expressi, see salvestab eraldi kausta. Vahest aga piisab cropist või muust kiirelt ja lihtsalt lahendusest. Aga tulemust tahaks teise kausta.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2017 18:08:22 vasta tsitaadiga

rennu21 kirjutas:
Nii, seltsimehed uuendatud telefonidega. Minu S7e peale uuendust läks veits lolliks. Nimelt ei tule vahepeal lãbi helinad. Kirjutades messengeri või ka siin samas siis klaviatuuri klõbin on olemas kuid messengeris saates siis saatmise heli ei ole. Samuti uute teadete heli ei tule. Ei tule ka kõnede heli. Menüüs helinaid kuulates on iga viimanegi valik haudvaikus. Tehes restart siis ok mõneks ajaks (viimati abi 2päeva). Kas kellelgi veel nii?

Olen sattunud sama asja otsa. Google on suht läbi kammitud - lahendust ei tea.

Peal on viimane versioon 7.0. Kas teistel on ka ette tulnud? Telefoni vahetus?

Peaks kotleti Teliasse vist tagasi viima.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 26.03.2017 18:34:06 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
rennu21 kirjutas:
Nii, seltsimehed uuendatud telefonidega. Minu S7e peale uuendust läks veits lolliks. Nimelt ei tule vahepeal lãbi helinad. Kirjutades messengeri või ka siin samas siis klaviatuuri klõbin on olemas kuid messengeris saates siis saatmise heli ei ole. Samuti uute teadete heli ei tule. Ei tule ka kõnede heli. Menüüs helinaid kuulates on iga viimanegi valik haudvaikus. Tehes restart siis ok mõneks ajaks (viimati abi 2päeva). Kas kellelgi veel nii?

Olen sattunud sama asja otsa. Google on suht läbi kammitud - lahendust ei tea.

Peal on viimane versioon 7.0. Kas teistel on ka ette tulnud? Telefoni vahetus?

Peaks kotleti Teliasse vist tagasi viima.


See on s7 teema. Oli ka enne uuendust. Nii s7 kui edge (loomulikult). Mingi softi kirjutamata luba millele ma loodan lahendust leida ilma rootimiseta
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 26.03.2017 18:49:20 vasta tsitaadiga

rennu21 kirjutas:
kempi kirjutas:
rennu21 kirjutas:
Nii, seltsimehed uuendatud telefonidega. Minu S7e peale uuendust läks veits lolliks. Nimelt ei tule vahepeal lãbi helinad. Kirjutades messengeri või ka siin samas siis klaviatuuri klõbin on olemas kuid messengeris saates siis saatmise heli ei ole. Samuti uute teadete heli ei tule. Ei tule ka kõnede heli. Menüüs helinaid kuulates on iga viimanegi valik haudvaikus. Tehes restart siis ok mõneks ajaks (viimati abi 2päeva). Kas kellelgi veel nii?

Olen sattunud sama asja otsa. Google on suht läbi kammitud - lahendust ei tea.

Peal on viimane versioon 7.0. Kas teistel on ka ette tulnud? Telefoni vahetus?

Peaks kotleti Teliasse vist tagasi viima.


See on s7 teema. Oli ka enne uuendust. Nii s7 kui edge (loomulikult). Mingi softi kirjutamata luba millele ma loodan lahendust leida ilma rootimiseta


Tundub, et seda tekitab Messenger, sest ise FB kasutaja pole ja anomaaliad tekkisid teise S7 edgega, kus see kasutusel. Aitas Play poes appide uuendamine (kaasa arvatud messenger).
Hetkel töötab probleemideta.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2017 19:03:50 vasta tsitaadiga

Kõik on up to date... Proovin selle messengeri maha lasta - proovib.
_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 26.03.2017 19:46:19 vasta tsitaadiga

BTK0 kirjutas:
rennu21 kirjutas:
kempi kirjutas:
rennu21 kirjutas:
Nii, seltsimehed uuendatud telefonidega. Minu S7e peale uuendust läks veits lolliks. Nimelt ei tule vahepeal lãbi helinad. Kirjutades messengeri või ka siin samas siis klaviatuuri klõbin on olemas kuid messengeris saates siis saatmise heli ei ole. Samuti uute teadete heli ei tule. Ei tule ka kõnede heli. Menüüs helinaid kuulates on iga viimanegi valik haudvaikus. Tehes restart siis ok mõneks ajaks (viimati abi 2päeva). Kas kellelgi veel nii?

Olen sattunud sama asja otsa. Google on suht läbi kammitud - lahendust ei tea.

Peal on viimane versioon 7.0. Kas teistel on ka ette tulnud? Telefoni vahetus?

Peaks kotleti Teliasse vist tagasi viima.


See on s7 teema. Oli ka enne uuendust. Nii s7 kui edge (loomulikult). Mingi softi kirjutamata luba millele ma loodan lahendust leida ilma rootimiseta


Tundub, et seda tekitab Messenger, sest ise FB kasutaja pole ja anomaaliad tekkisid teise S7 edgega, kus see kasutusel. Aitas Play poes appide uuendamine (kaasa arvatud messenger).
Hetkel töötab probleemideta.


Kas saan õigesti aru, et kui Sina oma seadmes avad kaamera kausta ja sealt suvalise pildi ning pildi all valid muutmise ning suvaliselt teed fotole töötluse ja paned salvestuse siis Sul salvestub eraldi kausta? Mitte sinna samasse kaamera kausta muudetud pildi kõrvale? Mul ka kõik up to date ja tehtud ka factory reset peale uuendusi
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2017 21:24:50 vasta tsitaadiga

Messanger seda ei põhjusta. Kõlaks veidi ebaloogiliselt - sellisel juhul oleks kära veel rohkem...
_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2017 21:50:58 vasta tsitaadiga

minul pani FB ja Messanger kasutadaes telo nii pange et ees oli ainult must ekraan ja FB loopis ette kogu aeg Unfortunately FB has stopped 
aitas ainult telo resa ja peale seda läks FB maha,siiani pole sellist jama olnud,hakkas peale 7 peale panekut

_________________
No Face, No Name, No Number
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2017 13:53:57 vasta tsitaadiga

ik2, panid sa 7 puhtalt peale või uuendusena kuue selga?

Kuidas teile tundub wifi kasutamine? Vanasti oli kindel reegel see, et mobiilse netiga surfates jne läks akut kindlasti kiiremini kui wifiga. Viimasel ajal üpris mitme telefoniga täheldanud seda, et wifiga ühenduses läheb hoopis akut palju kiiremini kui mobillse dataga. Seda on eriti tunda S7 -t kasutades. Keegi veel seda täheldanud?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maalane
HV kasutaja
maalane

liitunud: 15.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2017 17:04:13 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas N androidiga on kuid M'ga oli kindlast bug. Kui majas on 5ghz ja 2.4ghz WIFI ning sa oled mõlemad omale mobiili pannud, siis tekib mingi anomaalia, mille tõttu mobiili aku hakkab kiiresti tühjenema. Lugesin, et peab ainult 2.4ghz ühendust kasutama(5ghz ühenduse võimalus tuleb ka wifi võrkude alt eemaldada, kui seadet on korra juba ühendatud.), et ei tekiks seda. Mul aitas.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2017 17:22:13 vasta tsitaadiga

maalane, mul on nii 5GHz kui ka 2,4GHz WiFi-d korteris olemas, erinevate nimedega. Ei kulu see aku kuidagi mul icon_biggrin.gif
Võib-olla tõesti siis kui sama nimega, ning telefon hakkab nende kahe WiFi vahel pendeldama sel juhul, vastavalt sellele kummal parem levi parasjagu on.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2017 21:41:09 vasta tsitaadiga

Vahur, aga aku kulumise kiiruses vahet ei märka? Oletame, et oled siin foorumis läbi netibrauseri. Mul wifis olles (wifi levi põhjas, ruuter 5 m kaugusel) kulub minutis 1% ehk siis 10 minutiga 10% jämedalt. Üle mobiilse neti (4G) kulub aga 1-2% 10 minutiga. Kuna Inteno, siis 5 GHz ei puutu asjasse.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 10:29:01 vasta tsitaadiga

... see pole mingi bug, 5Ghz võtabki rohkem akut, viletsam levi ja suuremad kiirused icon_rolleyes.gif samas 1%/10min kohta on siiski natuke palju, kui niisama seisab ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 10:48:30 vasta tsitaadiga

DigeBeni, päris niisama ei seisa, loen seda foorumit näiteks. Kui wifi sisse jätta, siis läheb öösel 7 tunniga 8-9%, 1,2%/h. Kui aga on wifi väljas ja mobiilne nett järgi siis läheb sama ajaga 2-3%, 0,4%/h
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 10:54:19 vasta tsitaadiga

... kui foorumit loed, siis pole wifi ilmselt kaugeltki mitte peamine kuluallikas ja see on täiesti normaalne ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 16:17:00 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
Messanger seda ei põhjusta. Kõlaks veidi ebaloogiliselt - sellisel juhul oleks kära veel rohkem...

Nali naljaks, peale ähvardamist on heli korras icon_lol.gif Enam pole probleeme olnud.

Ainus asi mis sai veel tehtud on settings all device maintenance optimization...

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 19:48:17 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... kui foorumit loed, siis pole wifi ilmselt kaugeltki mitte peamine kuluallikas ja see on täiesti normaalne ...


Seda muidugi. Lihtsalt mulle tuli üllatuseks selline asi.

Loen foorumit 10 minutit wifi ühendusega, akut kulub 10%
Loen foorumit järgmised 10 minutit, aga wifi on väljas ja nett on üle LTE, akut kulub 1%.

Mulle on varasemast ajast meelde jäänud, et just data peal olles ja surfates läheb akut rohkem. Ju siis LTE on nii hästi edasi arendatud, et wifist on saanud hoopis akusöödik icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 21:06:04 vasta tsitaadiga

Sul miski veel sööb akut wifis, millel on muidu keelatud mobiilnetti ühenduda?
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 21:43:51 vasta tsitaadiga

Märt., eip, pole ühtegi asja keelanud kasutada mobiilset netti. Wifiga läheb telefon soojemaks ka (mitte kuumaks, aga üle data on hea jahe samas).
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 23:37:34 vasta tsitaadiga

Käisin foorumis 10min ringi üle 5GHz WiFi. Akut läks 2%. Ekraaniheledus automaatse peal.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 10:10:20 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... kui foorumit loed, siis pole wifi ilmselt kaugeltki mitte peamine kuluallikas ja see on täiesti normaalne ...


Seda muidugi. Lihtsalt mulle tuli üllatuseks selline asi.

Loen foorumit 10 minutit wifi ühendusega, akut kulub 10%
Loen foorumit järgmised 10 minutit, aga wifi on väljas ja nett on üle LTE, akut kulub 1%.

Mulle on varasemast ajast meelde jäänud, et just data peal olles ja surfates läheb akut rohkem. Ju siis LTE on nii hästi edasi arendatud, et wifist on saanud hoopis akusöödik icon_smile.gif

... sellise erinevuse korral on küll kuskil mingi kiix icon_rolleyes.gif ma kasutan kodus kõigi seadmete jaoks 5GHz, mis seda tarbida suudavad ja ei ole nii kardinaalset erinevust küll tähendanud. Wifit levitab TP-Link Archer C7 ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2017 13:54:00 vasta tsitaadiga

Kas Galaxy Care-ga parandusega on lootust asendustelefonile ka? Ja kui kaua esiekraani vahetus aega võtta võiks?
_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2017 19:27:08 vasta tsitaadiga

Tänu S8'le on lootust, et tavaline S7 hakkab isegi ehk Oneplus 3T'le konkurentsi pakkuma, seda just siis hinna poolest.

S7 tundub igati asjalik aparaat, siiani ainult hind eemale peletanud. Netti lugedes mainivad osad, et peale mõneaegset kasutamist on asi tunduvalt uimasemaks muutunud võrreldes viimase factory reset'iga, on kellelgi kogemusi?

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.