|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
18.03.2017 12:59:17
|
|
|
Mul on filmide ja saadete vaatamise seadme heli- ja toitenupud eraldi puldi peal.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
18.03.2017 13:23:03
|
|
|
Ei viitsi telkut osta. Aga see on juba OT.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiisHu
HV vaatleja
liitunud: 13.03.2016
|
18.03.2017 23:15:16
Samsung Galaxy s7 - mobiilandmeside/levi |
|
|
Keegi, kellel on Samsung Galaxy s7 või kes lihtsalt teab rohkem. Telefon nädal tagasi ostetud, kuid siiani pole õnnestunud püsivat levi ja mobiilset netti saada. Teatud kohtades vaid. Kas seadistuste alt annab muuta midagi, käisin Elisast läbi, siis öeldi, et ilmselt on kaardi viga, kuna see liiga vana jne. Vaatasid üldiselt võrguseadeid.. Probleem ei lahenenud. Ostsin kõnekaardi proovimiseks.. sama. Kas annab telefoni seadete alt muuta ?
Telefoni Wifi töötab ideaalselt.
Tänud, kes aidata oskab!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
18.03.2017 23:53:42
|
|
|
| Kus kohast telef.ostetud,Eesti operaatori käest ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crashromeo
HV Guru

liitunud: 04.09.2011
|
18.03.2017 23:56:23
|
|
|
Sim kaart võib tõesti mitte toetada 4g-d.
Elisa saatis mulle selle kohta isegi SMS-i, et läheksin esindusse kus nad selle tasuta välja vahetavad.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiisHu
HV vaatleja
liitunud: 13.03.2016
|
18.03.2017 23:56:47
|
|
|
| Ei ole Eestist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
19.03.2017 08:48:30
|
|
|
| Mis mudeli number on?
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiisHu
HV vaatleja
liitunud: 13.03.2016
|
19.03.2017 16:55:17
|
|
|
| Vahur kirjutas: |
| Mis mudeli number on? |
SM-G930F
|
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
23.03.2017 10:12:42
|
|
|
Kõne lõpetamise ekraaninupp on taandarengu läbi teinud. Kui teine lõpetab kõne enne enne sind, siis kõne lõpetamise asemel heistad talle hoopis tagasi. Vana klahvikombinatsioon oli lollikindlam.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
23.03.2017 10:23:37
|
|
|
Miks power nuppu ei kasuta?
Minu arust parim nupp üldse kõne lõpetamiseks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
23.03.2017 10:41:20
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Miks power nuppu ei kasuta?
Minu arust parim nupp üldse kõne lõpetamiseks |
Nõus. Ja nii suva fööniga.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.03.2017 11:53:30
|
|
|
| Ja home kõne vastu võtmiseks. S8-ga see võimalus tõenäoliselt küll kaob...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
23.03.2017 13:39:04
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Miks power nuppu ei kasuta? |
Harjumus on visa kaduma.
Home nuppu jällegi ei saa kiirelt kasutada, kaaned ümber.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
23.03.2017 13:45:51
|
|
|
| linni kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Miks power nuppu ei kasuta? |
Harjumus on visa kaduma.
Home nuppu jällegi ei saa kiirelt kasutada, kaaned ümber. |
Ja tegelikult jõudsimegi sinna kuu see jutt pidigi minema.
Kui kasutatakse igasuguseid ümbriseid ja kaasi, siis paratamatult tuleb leppida ebamugavama kasutusega
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
23.03.2017 13:49:53
|
|
|
Parem ebamugav kasutus, kui katkine klaas.
Samas kordan, Android 6 oli tibens - tobens, miks nad pidid seitsmendas asja kiiva keerama?
Vägisi tekib tunne, et muutus tehti lihtsalt linnukese pärast uuenduste arvu tabelisse.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
23.03.2017 14:33:45
|
|
|
| linni kirjutas: |
Parem ebamugav kasutus, kui katkine klaas.
Samas kordan, Android 6 oli tibens - tobens, miks nad pidid seitsmendas asja kiiva keerama?
Vägisi tekib tunne, et muutus tehti lihtsalt linnukese pärast uuenduste arvu tabelisse. |
No mu emale ei meeldi uus telefoniraamat, tahab vana tagasi
Seal kus lemmikud jne, lisaks nime otsing
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
23.03.2017 18:09:29
|
|
|
jeesus188, urise Samsa poole, droidis tegelikult oluliselt pole muudetud telefoni äppi kontaktide ja telefoniraamatu osas juba 5.0 saati.
Viitsid, tee kuvapauk.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
23.03.2017 22:02:21
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
No mu emale ei meeldi uus telefoniraamat, tahab vana tagasi
Seal kus lemmikud jne, lisaks nime otsing |
Olen su emaga absoluutselt päri.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.03.2017 22:25:12
|
|
|
| Harjub ära, hakkab meeldima.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
23.03.2017 22:27:27
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Harjub ära, hakkab meeldima. |
Ma vihkan seda väljendit
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
23.03.2017 22:33:25
|
|
|
Uues on ju kõik need asjad olemas
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.03.2017 22:47:20
|
|
|
| Kuidas VoLTE ka toimetab? Kaob ära, kui andmeside välja lükata? Operaator arvestab seda kaudu kõnesid minuti- või baidipõhiselt? Elisas paraku ei saa veel ligi.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
23.03.2017 23:16:54
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Kuidas VoLTE ka toimetab? Kaob ära, kui andmeside välja lükata? Operaator arvestab seda kaudu kõnesid minuti- või baidipõhiselt? Elisas paraku ei saa veel ligi. |
Toimetab ilusti. Ei pea andmeside sees olema. Toimib ka täiesti ilma.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
24.03.2017 00:06:31
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Uues on ju kõik need asjad olemas |
Lemmikute / enimvalitud numbrite nimekiri piirdub 5 kontaktiga. Vanas oli paarkümmend.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
24.03.2017 01:26:38
|
|
|
Uus telefoni raamat jah nõmedam, otsingu koht on ebamugavas kohas ning kui tahad helistaja ajalugu näha tuleb lisa nupuvajutus teha. Vanem oli parem, aga eks saab uuega ka hakkama.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
24.03.2017 01:30:09
|
|
|
mingit äppi vms pole, mis tooks vana tagasi?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
26.03.2017 17:01:02
|
|
|
| Tulen tagasi kunagi algatatud tülikuse juurde. Kuidas saaks stock seisus ja viimase uuenduse üleelanud s7 puhul galeriis stock appis piltide muutmisel nende salvestuse eraldi kausta. S6 puhul tekitas see kausta photo editor (või midagi sellist) s7 puhul kirjutab muudetud pildi kõrvale samasse kaamera kausta (seal mul üle 1000 pildi). Kasutan eraldi ka photoshop expressi, see salvestab eraldi kausta. Vahest aga piisab cropist või muust kiirelt ja lihtsalt lahendusest. Aga tulemust tahaks teise kausta.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
26.03.2017 18:08:22
|
|
|
| rennu21 kirjutas: |
| Nii, seltsimehed uuendatud telefonidega. Minu S7e peale uuendust läks veits lolliks. Nimelt ei tule vahepeal lãbi helinad. Kirjutades messengeri või ka siin samas siis klaviatuuri klõbin on olemas kuid messengeris saates siis saatmise heli ei ole. Samuti uute teadete heli ei tule. Ei tule ka kõnede heli. Menüüs helinaid kuulates on iga viimanegi valik haudvaikus. Tehes restart siis ok mõneks ajaks (viimati abi 2päeva). Kas kellelgi veel nii? |
Olen sattunud sama asja otsa. Google on suht läbi kammitud - lahendust ei tea.
Peal on viimane versioon 7.0. Kas teistel on ka ette tulnud? Telefoni vahetus?
Peaks kotleti Teliasse vist tagasi viima.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
26.03.2017 18:34:06
|
|
|
| kempi kirjutas: |
| rennu21 kirjutas: |
| Nii, seltsimehed uuendatud telefonidega. Minu S7e peale uuendust läks veits lolliks. Nimelt ei tule vahepeal lãbi helinad. Kirjutades messengeri või ka siin samas siis klaviatuuri klõbin on olemas kuid messengeris saates siis saatmise heli ei ole. Samuti uute teadete heli ei tule. Ei tule ka kõnede heli. Menüüs helinaid kuulates on iga viimanegi valik haudvaikus. Tehes restart siis ok mõneks ajaks (viimati abi 2päeva). Kas kellelgi veel nii? |
Olen sattunud sama asja otsa. Google on suht läbi kammitud - lahendust ei tea.
Peal on viimane versioon 7.0. Kas teistel on ka ette tulnud? Telefoni vahetus?
Peaks kotleti Teliasse vist tagasi viima. |
See on s7 teema. Oli ka enne uuendust. Nii s7 kui edge (loomulikult). Mingi softi kirjutamata luba millele ma loodan lahendust leida ilma rootimiseta
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BTK0
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2005
|
26.03.2017 18:49:20
|
|
|
| rennu21 kirjutas: |
| kempi kirjutas: |
| rennu21 kirjutas: |
| Nii, seltsimehed uuendatud telefonidega. Minu S7e peale uuendust läks veits lolliks. Nimelt ei tule vahepeal lãbi helinad. Kirjutades messengeri või ka siin samas siis klaviatuuri klõbin on olemas kuid messengeris saates siis saatmise heli ei ole. Samuti uute teadete heli ei tule. Ei tule ka kõnede heli. Menüüs helinaid kuulates on iga viimanegi valik haudvaikus. Tehes restart siis ok mõneks ajaks (viimati abi 2päeva). Kas kellelgi veel nii? |
Olen sattunud sama asja otsa. Google on suht läbi kammitud - lahendust ei tea.
Peal on viimane versioon 7.0. Kas teistel on ka ette tulnud? Telefoni vahetus?
Peaks kotleti Teliasse vist tagasi viima. |
See on s7 teema. Oli ka enne uuendust. Nii s7 kui edge (loomulikult). Mingi softi kirjutamata luba millele ma loodan lahendust leida ilma rootimiseta |
Tundub, et seda tekitab Messenger, sest ise FB kasutaja pole ja anomaaliad tekkisid teise S7 edgega, kus see kasutusel. Aitas Play poes appide uuendamine (kaasa arvatud messenger).
Hetkel töötab probleemideta.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
26.03.2017 19:03:50
|
|
|
Kõik on up to date... Proovin selle messengeri maha lasta - proovib.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
26.03.2017 19:46:19
|
|
|
| BTK0 kirjutas: |
| rennu21 kirjutas: |
| kempi kirjutas: |
| rennu21 kirjutas: |
| Nii, seltsimehed uuendatud telefonidega. Minu S7e peale uuendust läks veits lolliks. Nimelt ei tule vahepeal lãbi helinad. Kirjutades messengeri või ka siin samas siis klaviatuuri klõbin on olemas kuid messengeris saates siis saatmise heli ei ole. Samuti uute teadete heli ei tule. Ei tule ka kõnede heli. Menüüs helinaid kuulates on iga viimanegi valik haudvaikus. Tehes restart siis ok mõneks ajaks (viimati abi 2päeva). Kas kellelgi veel nii? |
Olen sattunud sama asja otsa. Google on suht läbi kammitud - lahendust ei tea.
Peal on viimane versioon 7.0. Kas teistel on ka ette tulnud? Telefoni vahetus?
Peaks kotleti Teliasse vist tagasi viima. |
See on s7 teema. Oli ka enne uuendust. Nii s7 kui edge (loomulikult). Mingi softi kirjutamata luba millele ma loodan lahendust leida ilma rootimiseta |
Tundub, et seda tekitab Messenger, sest ise FB kasutaja pole ja anomaaliad tekkisid teise S7 edgega, kus see kasutusel. Aitas Play poes appide uuendamine (kaasa arvatud messenger).
Hetkel töötab probleemideta. |
Kas saan õigesti aru, et kui Sina oma seadmes avad kaamera kausta ja sealt suvalise pildi ning pildi all valid muutmise ning suvaliselt teed fotole töötluse ja paned salvestuse siis Sul salvestub eraldi kausta? Mitte sinna samasse kaamera kausta muudetud pildi kõrvale? Mul ka kõik up to date ja tehtud ka factory reset peale uuendusi
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
26.03.2017 21:24:50
|
|
|
Messanger seda ei põhjusta. Kõlaks veidi ebaloogiliselt - sellisel juhul oleks kära veel rohkem...
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.04.2002
|
27.03.2017 21:50:58
|
|
|
minul pani FB ja Messanger kasutadaes telo nii pange et ees oli ainult must ekraan ja FB loopis ette kogu aeg Unfortunately FB has stopped
aitas ainult telo resa ja peale seda läks FB maha,siiani pole sellist jama olnud,hakkas peale 7 peale panekut
_________________ No Face, No Name, No Number |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
28.03.2017 13:53:57
|
|
|
ik2, panid sa 7 puhtalt peale või uuendusena kuue selga?
Kuidas teile tundub wifi kasutamine? Vanasti oli kindel reegel see, et mobiilse netiga surfates jne läks akut kindlasti kiiremini kui wifiga. Viimasel ajal üpris mitme telefoniga täheldanud seda, et wifiga ühenduses läheb hoopis akut palju kiiremini kui mobillse dataga. Seda on eriti tunda S7 -t kasutades. Keegi veel seda täheldanud?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maalane
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2007
|
28.03.2017 17:04:13
|
|
|
| Ma ei tea kas N androidiga on kuid M'ga oli kindlast bug. Kui majas on 5ghz ja 2.4ghz WIFI ning sa oled mõlemad omale mobiili pannud, siis tekib mingi anomaalia, mille tõttu mobiili aku hakkab kiiresti tühjenema. Lugesin, et peab ainult 2.4ghz ühendust kasutama(5ghz ühenduse võimalus tuleb ka wifi võrkude alt eemaldada, kui seadet on korra juba ühendatud.), et ei tekiks seda. Mul aitas.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
28.03.2017 17:22:13
|
|
|
maalane, mul on nii 5GHz kui ka 2,4GHz WiFi-d korteris olemas, erinevate nimedega. Ei kulu see aku kuidagi mul
Võib-olla tõesti siis kui sama nimega, ning telefon hakkab nende kahe WiFi vahel pendeldama sel juhul, vastavalt sellele kummal parem levi parasjagu on.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
28.03.2017 21:41:09
|
|
|
| Vahur, aga aku kulumise kiiruses vahet ei märka? Oletame, et oled siin foorumis läbi netibrauseri. Mul wifis olles (wifi levi põhjas, ruuter 5 m kaugusel) kulub minutis 1% ehk siis 10 minutiga 10% jämedalt. Üle mobiilse neti (4G) kulub aga 1-2% 10 minutiga. Kuna Inteno, siis 5 GHz ei puutu asjasse.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
29.03.2017 10:29:01
|
|
|
... see pole mingi bug, 5Ghz võtabki rohkem akut, viletsam levi ja suuremad kiirused samas 1%/10min kohta on siiski natuke palju, kui niisama seisab ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
29.03.2017 10:48:30
|
|
|
| DigeBeni, päris niisama ei seisa, loen seda foorumit näiteks. Kui wifi sisse jätta, siis läheb öösel 7 tunniga 8-9%, 1,2%/h. Kui aga on wifi väljas ja mobiilne nett järgi siis läheb sama ajaga 2-3%, 0,4%/h
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
29.03.2017 10:54:19
|
|
|
... kui foorumit loed, siis pole wifi ilmselt kaugeltki mitte peamine kuluallikas ja see on täiesti normaalne ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
29.03.2017 16:17:00
|
|
|
| kempi kirjutas: |
| Messanger seda ei põhjusta. Kõlaks veidi ebaloogiliselt - sellisel juhul oleks kära veel rohkem... |
Nali naljaks, peale ähvardamist on heli korras Enam pole probleeme olnud.
Ainus asi mis sai veel tehtud on settings all device maintenance optimization...
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
29.03.2017 19:48:17
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... kui foorumit loed, siis pole wifi ilmselt kaugeltki mitte peamine kuluallikas ja see on täiesti normaalne ... |
Seda muidugi. Lihtsalt mulle tuli üllatuseks selline asi.
Loen foorumit 10 minutit wifi ühendusega, akut kulub 10%
Loen foorumit järgmised 10 minutit, aga wifi on väljas ja nett on üle LTE, akut kulub 1%.
Mulle on varasemast ajast meelde jäänud, et just data peal olles ja surfates läheb akut rohkem. Ju siis LTE on nii hästi edasi arendatud, et wifist on saanud hoopis akusöödik
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
29.03.2017 21:06:04
|
|
|
Sul miski veel sööb akut wifis, millel on muidu keelatud mobiilnetti ühenduda?
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
29.03.2017 21:43:51
|
|
|
| Märt., eip, pole ühtegi asja keelanud kasutada mobiilset netti. Wifiga läheb telefon soojemaks ka (mitte kuumaks, aga üle data on hea jahe samas).
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
29.03.2017 23:37:34
|
|
|
| Käisin foorumis 10min ringi üle 5GHz WiFi. Akut läks 2%. Ekraaniheledus automaatse peal.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
30.03.2017 10:10:20
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
| ... kui foorumit loed, siis pole wifi ilmselt kaugeltki mitte peamine kuluallikas ja see on täiesti normaalne ... |
Seda muidugi. Lihtsalt mulle tuli üllatuseks selline asi.
Loen foorumit 10 minutit wifi ühendusega, akut kulub 10%
Loen foorumit järgmised 10 minutit, aga wifi on väljas ja nett on üle LTE, akut kulub 1%.
Mulle on varasemast ajast meelde jäänud, et just data peal olles ja surfates läheb akut rohkem. Ju siis LTE on nii hästi edasi arendatud, et wifist on saanud hoopis akusöödik  |
... sellise erinevuse korral on küll kuskil mingi kiix ma kasutan kodus kõigi seadmete jaoks 5GHz, mis seda tarbida suudavad ja ei ole nii kardinaalset erinevust küll tähendanud. Wifit levitab TP-Link Archer C7 ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
03.04.2017 13:54:00
|
|
|
Kas Galaxy Care-ga parandusega on lootust asendustelefonile ka? Ja kui kaua esiekraani vahetus aega võtta võiks?
_________________ Minu loogika jääb minu loogikaks |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
03.04.2017 19:27:08
|
|
|
Tänu S8'le on lootust, et tavaline S7 hakkab isegi ehk Oneplus 3T'le konkurentsi pakkuma, seda just siis hinna poolest.
S7 tundub igati asjalik aparaat, siiani ainult hind eemale peletanud. Netti lugedes mainivad osad, et peale mõneaegset kasutamist on asi tunduvalt uimasemaks muutunud võrreldes viimase factory reset'iga, on kellelgi kogemusi?
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|