|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
26.03.2017 12:40:05
|
|
|
Ei ole ju full battle.net support. Blizzard support. Või Blizzard app support.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
27.03.2017 13:00:57
|
|
|
| sooty kirjutas: |
Ei ole ju full battle.net support. Blizzard support. Või Blizzard app support.  |
Battle.net ju rebranditakse Blizzard Appiks.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
28.03.2017 10:32:28
|
|
|
tea kas blizzardi uued "tegijad" ka selle ära retsida oskavad. Kui vaid sprite parandasid siis ei tohiks nii väga hull tulla.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
28.03.2017 17:13:07
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Battle.net ju rebranditakse Blizzard Appiks. |
No seda mõtlengi. Battleneti kaotamine pidi olema osa suurest brändi ühtlustamisest, aga isegi enda pressikas ei suuda järjepidevad olla. Spoiler: mulle see muutus ei meeldi.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
31.03.2017 15:10:55
|
|
|
Vau üks omaaja lemmik mänge, ootame...
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
19.04.2017 18:25:21
|
|
|
Originaalne StarCraft koos laiendusega Brood War on tänasest tasuta allalaaditav ja mängitav.
https://starcraft.com/en-gb/
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
19.04.2017 19:34:43
|
|
|
| sooty kirjutas: |
| sukelduja kirjutas: |
| Battle.net ju rebranditakse Blizzard Appiks. |
No seda mõtlengi. Battleneti kaotamine pidi olema osa suurest brändi ühtlustamisest, aga isegi enda pressikas ei suuda järjepidevad olla. Spoiler: mulle see muutus ei meeldi. |
MUlle ka ei meeldi. Mõttetu muudatus. Blizzardi fännid on küsinud aastaid wowi vanilla servereid. Keegi ei küsinud battleneti ümbernimetamist või starcraft 1 ülevõõpamist.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
20.04.2017 20:58:41
|
|
|
a) miks see mäng battle.net äpis ei ole, peab kodukalt tirima?
b) kus on widescreen, rääkimata 4k resost?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
20.04.2017 21:32:42
|
|
|
remastered pole veel tulnud, ootsuses remasterit anti oldschool versioon vabaks
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
21.04.2017 08:21:10
|
|
|
| Mul on kerides mingi jõnks sees, hiir jääb äärde kinni..kellelgi veel selline probleem?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
14.05.2017 23:09:02
|
|
|
| huvitab see, et kas remastered nõuab vingemat arvutit või saab näha süsteeminõuded, pole nagu näinud kodukal...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
14.05.2017 23:17:11
|
|
|
2d mäng ju... vaevalt ta midagi vinget nõuab
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
15.05.2017 17:18:52
|
|
|
arvata on et kui aoe3 vms kasv6i starcraft2 jookseb mingilm22ral pole probleemi sest tuleb ju suht highdef sound(vist, puusalt lasen) ja tekstuurid jms efektid, mida vaadates blizzardi optione saab ka mahakeerata anyways vast.
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
15.05.2017 18:21:52
|
|
|
SC2 peaks olema hoopis teine mäng kui AoE3 nõudmistelt?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
15.05.2017 18:30:22
|
|
|
pigem m6tlesin et aoe3 j22b sc ja sc2 nn vahele oma aastak2iguga, et küll jookseb
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
18.08.2017 22:03:28
|
|
|
| kas keegi juba võttis remastered ligi, kuidas muljed on?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jorsik
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2001
|
02.08.2018 19:50:50
|
|
|
| Kas field of viewd saab suuremaks muuta kuidagi?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volado
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2010
|
03.11.2018 01:21:30
|
|
|
| FD kirjutas: |
| kas keegi juba võttis remastered ligi, kuidas muljed on? |
Muljed on toredad - väga lahe! Vana hea mäng uues kuues. Esimese hooga ei oska muud öelda, et soe äratundmisrõõm ilusa graafikaga.
(OT: Nüüd võiks veel Tiberian Sun ja Dune 2000 ja uuendused saada )
_________________ aeglaselt gurustuv tammjuuser |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
04.11.2018 18:54:57
|
|
|
Selle mängu peale ütleks ainult SHUT UP AND TAKE MY MONEY.
Tiberia ja dune kohta sama lisaks veel,et võib mu hinge ja uneaja ka võtta.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volado
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2010
|
05.11.2018 10:43:05
|
|
|
| sogar kirjutas: |
Selle mängu peale ütleks ainult SHUT UP AND TAKE MY MONEY.
Tiberia ja dune kohta sama lisaks veel,et võib mu hinge ja uneaja ka võtta. |
Nõustun täitsa, nädalavahetusel sai perega kaubeldud oma aega, et saaksin lapsepõlve (nooruspõlve) uuesti külastada
_________________ aeglaselt gurustuv tammjuuser |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
05.11.2018 16:44:26
|
|
|
| volado kirjutas: |
| FD kirjutas: |
| kas keegi juba võttis remastered ligi, kuidas muljed on? |
Muljed on toredad - väga lahe! Vana hea mäng uues kuues. Esimese hooga ei oska muud öelda, et soe äratundmisrõõm ilusa graafikaga.
(OT: Nüüd võiks veel Tiberian Sun ja Dune 2000 ja uuendused saada ) |
Dune 2000 on ju Dune 2 eriti ebaõnnestunud remake.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volado
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2010
|
05.11.2018 18:21:57
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
Dune 2000 on ju Dune 2 eriti ebaõnnestunud remake. |
Teadmise võrra targem. Pole Dune II olnud au kokku puutuda - ühesõnaga see sama mõng võiks saada ilusa kuue
_________________ aeglaselt gurustuv tammjuuser |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005

|
06.11.2018 19:20:22
|
|
|
Teil ka probleem, et doppetlklikk sõduritele ei tööta korralikult?
_________________ Gdesainer |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volado
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2010
|
06.11.2018 20:50:30
|
|
|
| ahvilõust kirjutas: |
| Teil ka probleem, et doppetlklikk sõduritele ei tööta korralikult? |
Just proovisin ja toimis kenasti.
_________________ aeglaselt gurustuv tammjuuser |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
06.11.2018 21:35:48
|
|
|
| volado kirjutas: |
| sukelduja kirjutas: |
Dune 2000 on ju Dune 2 eriti ebaõnnestunud remake. |
Teadmise võrra targem. Pole Dune II olnud au kokku puutuda - ühesõnaga see sama mõng võiks saada ilusa kuue  |
Dune 2 oli esimene tõeline RTS mäng, millest kõik alguse sai. Siiamaani on täiesti mängitav.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
06.11.2018 21:46:40
|
|
|
Aga oli ka ikka Dune1 ? Mingit Dune sain mängitud küll kunagi,miski elektriuss liikus ringi liiva sees ,kes lõhkus maju ja tappis sõdureid,oli vist nii
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
06.11.2018 21:55:59
|
|
|
| pistyk kirjutas: |
| Aga oli ka ikka Dune1 ? Mingit Dune sain mängitud küll kunagi,miski elektriuss liikus ringi liiva sees ,kes lõhkus maju ja tappis sõdureid,oli vist nii |
See oli rohkem storyle pühendatud mäng. Real time elementi puudus täiesti. Rohkem nagu questi või RPG tüüpi mäng.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
06.11.2018 21:58:11
|
|
|
Ok,red alert ja tiberian sun tulid siis kõik peale seda jah?
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
07.11.2018 00:38:41
|
|
|
| pistyk kirjutas: |
| Ok,red alert ja tiberian sun tulid siis kõik peale seda jah? |
Jah. Westwoodi Dune 2 oli 1993, millest Blizzard järgmisel aastal klooni välja lasi ( Warcraft ) Esimene C&C ( Westwoodi ) tuli 1995.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005

|
07.11.2018 10:48:21
|
|
|
| volado kirjutas: |
| ahvilõust kirjutas: |
| Teil ka probleem, et doppetlklikk sõduritele ei tööta korralikult? |
Just proovisin ja toimis kenasti. |
Mul küll täitsa bugine ei saa üldsegi uniteid gruppina valida. Alati tuleb mitu korda teha, et l6puks toimiks. Nagu kliki kiirus oleks valesti sättestatud. Veider.
Orig ja SC2 pole mingeid probleeme.
_________________ Gdesainer |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volado
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2010
|
07.11.2018 12:58:37
|
|
|
| ahvilõust kirjutas: |
| volado kirjutas: |
| ahvilõust kirjutas: |
| Teil ka probleem, et doppetlklikk sõduritele ei tööta korralikult? |
Just proovisin ja toimis kenasti. |
Mul küll täitsa bugine ei saa üldsegi uniteid gruppina valida. Alati tuleb mitu korda teha, et l6puks toimiks. Nagu kliki kiirus oleks valesti sättestatud. Veider.
Orig ja SC2 pole mingeid probleeme. |
Tundub veider küll, kas ükski üksus ei grupeeru kui topelt klikki teed? Kas ctrl + klick muidu toimib?
| sukelduja kirjutas: |
| pistyk kirjutas: |
| Ok,red alert ja tiberian sun tulid siis kõik peale seda jah? |
Jah. Westwoodi Dune 2 oli 1993, millest Blizzard järgmisel aastal klooni välja lasi ( Warcraft ) Esimene C&C ( Westwoodi ) tuli 1995. |
See formaat on väga tänuväärne olnud läbi aegade minu jaoks. Kui Dune II on toimiv, siis võtan selle proovimise ükspäev ette
_________________ aeglaselt gurustuv tammjuuser |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
07.11.2018 13:30:47
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| volado kirjutas: |
| sukelduja kirjutas: |
Dune 2000 on ju Dune 2 eriti ebaõnnestunud remake. |
Teadmise võrra targem. Pole Dune II olnud au kokku puutuda - ühesõnaga see sama mõng võiks saada ilusa kuue  |
Dune 2 oli esimene tõeline RTS mäng, millest kõik alguse sai. Siiamaani on täiesti mängitav. |
Miks ebaõnnestunud?
Ise sai nii üheksakümnendate lõpus kuttidega arvutisaalis võrgus lastud seda, kuradi lõbus oli.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|