Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1619, 1620, 1621 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 18.03.2017 13:39:37 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
jägaja, küllap jah. Mul pole selle uue vastu miskit ja kasutan algusest peale ja mingit vanemat asja küll tagasi ei taha mingil juhul. Ämm mu juures ka seda uut pulti kasutanud ja üllatuseks ei tõstnud kisa ka. Tal aga see salvestamise teema pikalt aktuaalne ja nüüd nende puuduvate värviliste nuppude asemel pean talle uut süsteemi õpetama hakkama. Samas ma ise pole seda kunagi kasutanud. Niiet kõiksepealt pean endale selgeks tegema ilma vastavat teenust omamata icon_lol.gif

Who is talking! icon_smile.gif
Ei no muidugi ei taha vanemat tagasi.

Edu ämma ümberõpetamisel icon_smile.gif

Ja kui ämm peaks hakkama natukese aja pärast rääkima, et vana süsteem oli hulka kiirem, mugavam, lihtsam ja parem siis:
indrekp kirjutas:
Need kes hakkama ei saa, need paraku ei saa millegagi hakkama ning pole ka Telia kliendid vaid pigem hooldekodu kliendid ja seal aitab kanaleid vahetada hooldaja.

Ja siis on teine võimalus, kus Telia hooldajat vaja ei ole - Lasta tehnilisel toel sellele uuele Telia TV-le lihtsalt vana menüü peale panna. (VIP1003 ja VIP1903)

Jänes kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Magic kirjutas:
See uus jookseb ka vahepeal kuubikuks...just käisin reseti tegemas...pilt selline ees nagu telekas katki icon_lol.gif
See jõuga uuele viimine ei tundu eriti mõistlik...


Kummi venitamine ja kahe erineva hooldust vajava platformi ei ole ka.


Mis seal vanal seda hirmsalt hooldust vajab ? Hetkel veel on vana parem kui uus, menüü on kiirem, pilt on parem, Dolby heli on olemas.
Niikaua kui keegi ei torgi toimib täitsa hästi. thumbs_up.gif

See ongi see, et vana ei vaja hooldust võrreldes uuega.
Seda uut oma peesse kukkunud äppide ja loogikaga ei jõuta üldse ära hooldada. Vaevu jõuvad kuupäevi väljastada, kuhu fix tähtaegu edasi lükatakse.
icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2017 13:46:52 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Magic kirjutas:
See uus jookseb ka vahepeal kuubikuks...just käisin reseti tegemas...pilt selline ees nagu telekas katki icon_lol.gif
See jõuga uuele viimine ei tundu eriti mõistlik...


Kummi venitamine ja kahe erineva hooldust vajava platformi ei ole ka.
No kuna uus ei toimi ja vana toimib siis pakuks välja, et paneks hoopis uue kinni
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2017 14:41:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Need kes hakkama ei saa, need paraku ei saa millegagi hakkama ning pole ka Telia kliendid vaid pigem hooldekodu kliendid ja seal aitab kanaleid vahetada hooldaja

piix, sorry, aga see pask ajad piix sita keema, mis sa siin hetkel suus välja ajad,
Pm tuleb välja, et ma olen mingi saamatu rott, kes krd elionile iga kuu maksab 50+€. Nn minusugused saamatud hooldekodu rotid sinu tööandjat üleval hoiavadki icon_idea.gif
Lõpetame selle bs ära, et kõik kliendid tahavad ja soovivad, see on BS. Asjata ei toodud vana nuti tagasi.....mida teadupärast tagasi ei saanud tuua, asjata ei tulnud numbrinupud tagasi...savi see, et neid ju keegi ei vajanud

Olgem ausad, hetkel hoiab mind krd telia küljes vaid nett ja see, et ma ei soovi topelt maksta telia neti eest ja starmani tv ees.
Aga kui juba pm koduseid kuldkliente saadetakse hooldekodusse.........ma ei tea, paneb mõtlema icon_exclaim.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2017 15:02:12 vasta tsitaadiga

jeesus188, Starman pakub ju ka internetti, sealt saad samuti mõlemad võtta kui soovid
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2017 15:11:10 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
jeesus188, Starman pakub ju ka internetti, sealt saad samuti mõlemad võtta kui soovid

internetil ja internetil on vahe

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 18.03.2017 15:35:56 vasta tsitaadiga

Mu meelest pange see uusnuti oma menüüga, aga olgu sama suure tekstiga kui vana (saatetutvustus 'nd stuff I mean).
Mul magamistoa telekas miski 28" ja sellelt ei näe uuenuti teksti ilma prillita lugeda. Too on mul magamajäämise telekas, hea uinumiseks snuukerit vaadata.

*
Üks Amino on üle, kes tahab? Toitekas läks switchile kasutusse, seega seda pole.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2017 15:36:57 vasta tsitaadiga

Olen nii Telia, Elisa kui Starmani juhtmega internetti kasutanud ja pole nagu ühegi kohta mingeid roppusi öelda. Mille poolest Telia internet siis oluliselt parem on?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2017 15:40:38 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Olen nii Telia, Elisa kui Starmani juhtmega internetti kasutanud ja pole nagu ühegi kohta mingeid roppusi öelda. Mille poolest Telia internet siis oluliselt parem on?
uplõud on sama kiire kui daunlõud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2017 15:54:05 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
salatoimik kirjutas:
napoleon kirjutas:
Olen nii Telia, Elisa kui Starmani juhtmega internetti kasutanud ja pole nagu ühegi kohta mingeid roppusi öelda. Mille poolest Telia internet siis oluliselt parem on?
uplõud on sama kiire kui daunlõud


Just, linuxi isod seedivad kiiremini. 1930 aastate FLAC muusika ka. Ma pole kindel, kas kopirait kehtib.


Ja kui pole maailmaparandaja, kelle jaoks on oluline kui kiiresti saab asju võhivõõrastele seedida, siis enamasti on sellest uplõudist suht kama2 kui just videoblogi vms. ei pea, kuhu on vaja tihti midagi suuremat üles laadida icon_wink.gif
Kui töö tõttu on vaja mingile KVM laadsele asjale üle neti oma masinas asuvat iso faili jagada vms., siis see on muidugi eri case, keskmisel kodukasutajal sellist vajadust ei ole
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2017 16:08:23 vasta tsitaadiga

napoleon, mul plex lendab maale ja muud 100 asja, uploadi on vaja
Aga see pole neti teema.....vingume hooldekodu elanikena tv üle

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.03.2017 16:09:06 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Need kes hakkama ei saa, need paraku ei saa millegagi hakkama ning pole ka Telia kliendid vaid pigem hooldekodu kliendid ja seal aitab kanaleid vahetada hooldaja

<b>piix</b>, sorry, aga see piix ajad <b>piix</b> sita keema, mis sa siin hetkel suus välja ajad,
Pm tuleb välja, et ma olen mingi saamatu rott, kes krd elionile iga kuu maksab 50+€. Nn minusugused saamatud hooldekodu rotid sinu tööandjat üleval hoiavadki icon_idea.gif
Lõpetame selle bs ära, et kõik kliendid tahavad ja soovivad, see on BS. Asjata ei toodud vana nuti tagasi.....mida teadupärast tagasi ei saanud tuua, asjata ei tulnud numbrinupud tagasi...savi see, et neid ju keegi ei vajanud

Olgem ausad, hetkel hoiab mind krd telia küljes vaid nett ja see, et ma ei soovi topelt maksta telia neti eest ja starmani tv ees.
Aga kui juba pm koduseid kuldkliente saadetakse hooldekodusse.........ma ei tea, paneb mõtlema icon_exclaim.gif


Ega ma sinust ei rääkinud või kuidas sa ennast selles osas puudutatuna tunned? Et sa ei saanud puldiga hakkama ja oled kohe hooldekodu kodanik?
Ma tõin lihtsalt näite, et TeliaTV teenusega saab iga inimene hakkama kui ta just ilma käteta ei ole.
Muus osas olen ise ka klient ja ei:


Tänan, kopeerimine on selge, lihtsalt HV motikonide seas polnud sobivat nendele tüdrukutele siin panna.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2017 16:14:56 vasta tsitaadiga

Sa rääkisid üldiselt.....kui sa peaks sama teemat personaalselt iga inimesega siin arutama, siis nett saaks täis.
Jah, ma ei saa uue nutiga hakkama, olen saamatu hooldekodu elanik.
Teise toa samsung las jääb sinna, õnneks seda tihti puutuma ei pea

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 18.03.2017 16:38:43 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Ma tõin lihtsalt näite, et TeliaTV teenusega saab iga inimene hakkama kui ta just ilma käteta ei ole.
Muus osas olen ise ka klient ja ei:


Tänan, kopeerimine on selge, lihtsalt HV motikonide seas polnud sobivat nendele tüdrukutele siin panna.

Kellest tüdrukust jutt käib? Eelpool nimetatud ämmast vai?

Aga muidugi saab selle ülesse-alla, vasakule-paremale psaga igaüks hakkama.
Ainult tahaks head põhjust, et miks sellega ennast vaevata, kui palju parem ja mugavam alternatiiv töötab?
Seda et, keri ise oma ribasid ja ulu edasi.
icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 18.03.2017 16:57:09 vasta tsitaadiga

See Telia uusnuti menüü tuletab meelde Nokia esimese digiboksi menüüd. Rohkem pole seda vahepeal näinud.
Toda digiboksi nimetas rahvasuu "henkilövaaka" (vannitoakaal)

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 18.03.2017 17:48:19 vasta tsitaadiga

p2ep, mulle küll tuleb pigem meelde hoopis " Kaksoishieromalaitteet " Ma ei tea otsetõlget. Kahjuks.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003




sõnum 19.03.2017 00:23:29 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Need kes hakkama ei saa, need paraku ei saa millegagi hakkama ning pole ka Telia kliendid vaid pigem hooldekodu kliendid ja seal aitab kanaleid vahetada hooldaja

<b>piix</b>, sorry, aga see piix ajad <b>piix</b> sita keema, mis sa siin hetkel suus välja ajad,
Pm tuleb välja, et ma olen mingi saamatu rott, kes krd elionile iga kuu maksab 50+€. Nn minusugused saamatud hooldekodu rotid sinu tööandjat üleval hoiavadki icon_idea.gif
Lõpetame selle bs ära, et kõik kliendid tahavad ja soovivad, see on BS. Asjata ei toodud vana nuti tagasi.....mida teadupärast tagasi ei saanud tuua, asjata ei tulnud numbrinupud tagasi...savi see, et neid ju keegi ei vajanud

Olgem ausad, hetkel hoiab mind krd telia küljes vaid nett ja see, et ma ei soovi topelt maksta telia neti eest ja starmani tv ees.
Aga kui juba pm koduseid kuldkliente saadetakse hooldekodusse.........ma ei tea, paneb mõtlema icon_exclaim.gif


Ega ma sinust ei rääkinud või kuidas sa ennast selles osas puudutatuna tunned? Et sa ei saanud puldiga hakkama ja oled kohe hooldekodu kodanik?
Ma tõin lihtsalt näite, et TeliaTV teenusega saab iga inimene hakkama kui ta just ilma käteta ei ole.
Muus osas olen ise ka klient ja ei:


Tänan, kopeerimine on selge, lihtsalt HV motikonide seas polnud sobivat nendele tüdrukutele siin panna.


Kui Telia mulle maale optika ära toob, siis ma olen vait kui sukk, olen rahul uue nuti tv-ga ja puldiga, ei tee välja "hooldekodu" teemast ja siin teemas enam sõna ei võta ja kiidan teliat taevani... icon_biggrin.gif
Loodame.... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 19.03.2017 19:00:50 vasta tsitaadiga

10 minutit olen jännanud, et eilsele salvestusele tiitreid alla saada, no mida ei ole, seda ka ei tule. Kurjaks ajab. Kellelgi mingit head ja toimuvat nippi pole pakkuda? Samsungi app.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 19.03.2017 20:34:07 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
10 minutit olen jännanud, et eilsele salvestusele tiitreid alla saada, no mida ei ole, seda ka ei tule. Kurjaks ajab. Kellelgi mingit head ja toimuvat nippi pole pakkuda? Samsungi app.


Proovi äpist korra välja minna. Source - kasvõi TV (peaks andma ekraanile sõumi "Anynet seadme lahtiühendamine" vms.) - siis tagasi Telia äppi.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlsson
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2017 20:35:03 vasta tsitaadiga

Samsa äpist. Kordus TV tuli valida subtiitri keeleks mingi muu keel ja siis tagasi eesti keel panna. Või tuli hoopis subtiitrid välja lülitada ja siis eesti keel tagasi panna. Umbes sihukese loogikaga Pealtnägija supakad kunagi tööle sain. icon_smile.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DefconV
HV kasutaja
DefconV

liitunud: 25.06.2008




sõnum 19.03.2017 21:33:37 vasta tsitaadiga

Lasin ka nüüd teadlikult uue nuti tv mõlemale motorola 1003 boksile. Arrist ei taha veel. Ja trend on , et vist selle aasta jooksul minnakse üle uuele kasutajaliidesele täielikult. Mis nendest vanadest amino boksidest siis saab? jõulukuusele kaunistuseks?

Kas millalgi Telia uue softi ka välja laseb motorolale kus saaks heliseadeid rohkem olema kui vaid helitugevuse muutmine. Ja ka seegi helitugevus on liiga vaikne, ehk siis kas motorola või siis kõigi kanalite helitugevust saaks tõsta. Hetkel tundub, et mõne kanali heli tuleb tugevamalt läbi, mis on iseensest hea kuid ikkagi vaikne on kogu see asi, võiks need ära ka ühtlustada.
Seda selleks et resiiverist ei peaks ümber lülitades resiiveri oma raadio või veebiraadio peale eelnevalt helitugevust maha võtma oluliselt ja siis alles ümber lülitama. Ma usun, et ma pole ainus kellel see probleem on või siis kasutajad lihtsalt ignoreerivad seda või pole see neile oluline.
Veel HD pildiedastus, noh mis, siiani olen selle kätte saanud vist vaid etv omasaadetest. Ülejäänud kanalid on paras hägune liikumine vaid. Optika(võimaldab 500/500) on majas ja kuidagi kehva mekk on küljes sedasi poolkõvana teenust tarbida.

_________________
Fade Out
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 19.03.2017 22:52:27 vasta tsitaadiga

DefconV, Motorolast ikka panid boksi enda heli 100% peale? Ja üldiselt enamus ressidel saab igale sisendile veel oma helinivoo +- kehtestada.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 20.03.2017 11:49:35 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
pppd kirjutas:
10 minutit olen jännanud, et eilsele salvestusele tiitreid alla saada, no mida ei ole, seda ka ei tule. Kurjaks ajab. Kellelgi mingit head ja toimuvat nippi pole pakkuda? Samsungi app.

Proovi äpist korra välja minna. Source - kasvõi TV (peaks andma ekraanile sõumi "Anynet seadme lahtiühendamine" vms.) - siis tagasi Telia äppi.

Korduvalt proovitud, tulemus null.
Karlsson kirjutas:
Samsa äpist. Kordus TV tuli valida subtiitri keeleks mingi muu keel ja siis tagasi eesti keel panna. Või tuli hoopis subtiitrid välja lülitada ja siis eesti keel tagasi panna. Umbes sihukese loogikaga Pealtnägija supakad kunagi tööle sain. icon_smile.gif

Samuti proovitud. Lisaks veel mitte korda teleka väljalülitamist, api eemaldamist ja tagasipanemist jms.

Aga vist leidsin ise ühe nipi, mis lõpuks töötas, Telekas peab kõigepealt olema mingi muu kanali peal ning seejärel tuleb käivitada "õige kanali" salvestus. Pole õrna aimugi, mis seeal karu kõhus tegelikult toimub, aga tunne on et apil on mingi probleem parajasti jooksva kanali striimi kinnipanekuga ning kui nüüd käivitatav salvestus peaks pärinema samalt kanalilt, mis all enne jooksis, siis mingil juhul tekib tiitritega ikaldus. Puhtalt praktiline tähelepanek, võimalik et tegelikult täiesti mööda, kui asjatundjad tahavad siis kommenteerigu, aga eile tundus aitavat.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2017 02:38:25 vasta tsitaadiga

Kiidame Telioni jälle siis.

Uus muhe gigabitine nett. Ruuterite "lipulaev" Inteno ja pildi viib telekasse parim Motorola digiboks.
Absoluutselt igast sitasikutid kinni.
Ei ühtegi torrentit ja mis iganes p2p asja jooksmas.
Võrgus üks arvuti, koduserver kus kõik stop ja tv küljes androidi media player mingi suvaline.
Ei mingeid muid serviceid/servereid jooksmas. Ruuteris ühenduste arv 450 kandis.
Ainuke http download 10mb/sec kandis. http://cdimage.debian.org/debian-cd/8.7.1/amd64/iso-dvd/debian-8.7.1-amd64-DVD-2.iso


Telekas olukord https://drive.google.com/open?id=0B5JLb1SJQOWXQXpoR1BDczRtUXM

Ilmselt saaks ka palja youtubega nüüd tv kooma ajada. Mis iganes kuskil uuendatud pole siis 300/300 taga siukest jura ei näinud nii tihti.

EDIT: Paketivahetus 300/300 peale möödus kiirelt. Kaks minutit. Täpselt sama test ja tv pilt korras.

Mingit loogikat mina ei suuda leida miks 1000/1000 taga viib olematu kiirusega http download pildi eest kui samas 300/300 küljes full speed sitasikuti ei vii, rääkimata üleval lingitud iso tõmbamisest.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.03.2017 10:01:36 vasta tsitaadiga

No tuhat-tuhat peaks sul 30 samaaegset digiboksi HD piltidega + p2p suure koormusega kõik välja vedama ometigi. Mis muidu selle tuhandese mõte on?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.03.2017 10:08:32 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
No tuhat-tuhat peaks sul 30 samaaegset digiboksi HD piltidega + p2p suure koormusega kõik välja vedama ometigi. Mis muidu selle tuhandese mõte on?

Eks mingi telia poolne ämber. adsl-ga oli ka ju seda soga ajamist, et kehv liin, jne. Lihtsalt määrang oli, et 12-st tuleb ka telepilt maha lahutada... tegelikult oleks saanud ka 12+ telepilt.
Mul oli selle tõttu mitu aastat üldse 5/1 kasutusel.
Nüüd 20/5 + 2 telepilti (liini keegi üles kaevanud pole ja isegi jaotuskilp samas kohas. Selle asukoha järgi peaks ka 50 võimalik olema.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1619, 1620, 1621 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.