|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Ostad? |
| Juba ostetud. |
|
14% |
[ 61 ] |
| Ostan. |
|
26% |
[ 113 ] |
| Ootan hinna langust ja ostan siis. |
|
35% |
[ 149 ] |
| Ei osta. |
|
23% |
[ 98 ] |
|
| hääli kokku : 421 |
|
| autor |
|
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
16.03.2017 23:33:25
|
|
|
BF1 MP on minu arust kõigi aegade halvim. Graafika muidugi on tase omaette aga sellist camperite paradiisi pole vist üheski teises mängus.
Kes julgeb löögu või näkku aga minu arust on isegi paljukirutud COD IW MP ikka tükkmaad lõbusam. Samas mulle meeldib BF1 SP War Stories-i ülesehitus. MP-s on nii, et peale deployd saad olla 3sekundit elus ja juba mingi camper laseb sind maha ehk siis spawnkill on ikka väga tore nähtus seal.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.03.2017 11:25:44
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| Samas mulle meeldib BF1 SP War Stories-i ülesehitus. |
Mõte on hea, aga see räige scriptimine rikub selle ära...normaalselt toimivad mõned alad kuhu pole topitud mingit debiilset triggerit, et sõdurid tulevad maast välja nagu vietkongid
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
17.03.2017 11:56:57
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
| Samas mulle meeldib BF1 SP War Stories-i ülesehitus. |
Mõte on hea, aga see räige scriptimine rikub selle ära...normaalselt toimivad mõned alad kuhu pole topitud mingit debiilset triggerit, et sõdurid tulevad maast välja nagu vietkongid  |
Jah see üllatas ennastki, et järsku eikusagilt ilmuvad mehed.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
17.03.2017 12:34:25
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
BF1 MP on minu arust kõigi aegade halvim. Graafika muidugi on tase omaette aga sellist camperite paradiisi pole vist üheski teises mängus.
Kes julgeb löögu või näkku aga minu arust on isegi paljukirutud COD IW MP ikka tükkmaad lõbusam. Samas mulle meeldib BF1 SP War Stories-i ülesehitus. MP-s on nii, et peale deployd saad olla 3sekundit elus ja juba mingi camper laseb sind maha ehk siis spawnkill on ikka väga tore nähtus seal.  |
Git gud, nagu öeldakse. BF1 on küll kõike muud kui mingi campimine.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
17.03.2017 12:54:16
|
|
|
Dj-E, BF1's kui kasutad quick matchi siis otsib sinu ränkiga sarnaseid mängijaid. Kui sa oledki alles alustanud ja ränk seal 1-20 näiteks. Siis seal istuvatki kõik lapsed koos põlved värisevad ja ei julge liikuta. Üldiselt on tegu ikka üsna kiire mänguga, mis pigem siinseid kasutajaid häirib, sest WW1 ajal sellist rapsimist ja ringi jooksmist küll ei olnud.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
17.03.2017 13:42:07
|
|
|
Meil on pigem teine probleem. Kui õhtul koguneb kokku 10 pealine EBV punt ja otsustame, et teeme paar "Operationi" tiiru oma parteiga ja wolla nii pea kui vastased näevad nimekirjas 10 EBV tegelast ühelpool, siis mõelge ise palju on neid julgeid mängijaid kes sooviksid jätkata mängimist DJ-E tule meie kampa, saame sinu low skilli kasutada mängude otsimisel , hetkel enamus meie mängijate skill punktide skoor on suur ja üldjuhul saame vastuseks "MATCH MAKING FAILED"
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxstpau
HV veteran

liitunud: 30.07.2008
|
17.03.2017 13:47:31
|
|
|
| niijana kirjutas: |
Meil on pigem teine probleem. Kui õhtul koguneb kokku 10 pealine EBV punt ja otsustame, et teeme paar "Operationi" tiiru oma parteiga ja wolla nii pea kui vastased näevad nimekirjas 10 EBV tegelast ühelpool, siis mõelge ise palju on neid julgeid mängijaid kes sooviksid jätkata mängimist DJ-E tule meie kampa, saame sinu low skilli kasutada mängude otsimisel , hetkel enamus meie mängijate skill punktide skoor on suur ja üldjuhul saame vastuseks "MATCH MAKING FAILED" |
Liituksin teiega.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
17.03.2017 14:00:30
|
|
|
| niijana kirjutas: |
Meil on pigem teine probleem. Kui õhtul koguneb kokku 10 pealine EBV punt ja otsustame, et teeme paar "Operationi" tiiru oma parteiga ja wolla nii pea kui vastased näevad nimekirjas 10 EBV tegelast ühelpool, siis mõelge ise palju on neid julgeid mängijaid kes sooviksid jätkata mängimist DJ-E tule meie kampa, saame sinu low skilli kasutada mängude otsimisel , hetkel enamus meie mängijate skill punktide skoor on suur ja üldjuhul saame vastuseks "MATCH MAKING FAILED" |
Võib proovida küll.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.03.2017 14:06:44
|
|
|
niijana, thx, kõvasti vaadatavam.
Dj-E, oksenda nats lõvikonservi välja, su esialgne kommentaar on rage'iva lapse, mitte inimese oma...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006

|
17.03.2017 14:21:42
|
|
|
ma võiks ka joinida, natuke täristanud seda pelat, mul 26 rank alles, tuttav kes samal ajal ostis juba 60+, kus juures viimasel ajal see tasakaalu seadmine suht saast olnud, meie poolel olnud 9 kohal asuval mängijal 10k punkti siis vastas meeskonnal on juba 20 kohal olev tegelane 10k+ mees väga tasakaalus
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
17.03.2017 14:42:34
|
|
|
| Wordmc9 kirjutas: |
ma võiks ka joinida, natuke täristanud seda pelat, mul 26 rank alles, tuttav kes samal ajal ostis juba 60+, kus juures viimasel ajal see tasakaalu seadmine suht saast olnud, meie poolel olnud 9 kohal asuval mängijal 10k punkti siis vastas meeskonnal on juba 20 kohal olev tegelane 10k+ mees väga tasakaalus  |
Ehee sul vee kõvasti kasvu ruumi .. meil enamus 100 leveli kanti, kuid on ka erandeid kes juba lähenevad 110'le - Nmesid ei nimeta aga tema järgi joostes saad ainult laipu lugeda
Kaidole teeb uute tegelaste lisandumine alati silma rõõmsaks ja .. märjaks . Eks meil läheb järelkasvu vaja. Eile vestlesin vanade semudega BF4 klannist ja tulevikus kui servu ülesse saavad, saame klannide vahelisi madinaid korraldada Võin BF4 kogemusest öelda, et klannide vaheline madin on hoopis kõrgem tase kui onlines kogetud. Otse öeldes läheb vaja munadega mängijaid, kes kannatavad karmi kriitikat, ei mölise asjata ja mis peamine suudavad oma ja teiste vigadest õpida. Kaotusi tuleb ette, kuid tähtis, et iga kaotatud madin teeb meid tugevamaks ja targemaks. Minu kontolt leiate vanu EBV BF4 mandinaid ja siis saate aimu millest räägin. Vabandan ette, et videodes kohtate halba keelekasutust ja solvanguid, kuid meie meeskonna vahel pole midagi isikliku vaid kogu meeskond on hinge ja armastusega mängus sees ja mis teha meie jaoks on see loomulik, kuid mõnede jaoks harjumatu.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
17.03.2017 16:16:18
|
|
|
| Wordmc9 kirjutas: |
ma võiks ka joinida, natuke täristanud seda pelat, mul 26 rank alles, tuttav kes samal ajal ostis juba 60+, kus juures viimasel ajal see tasakaalu seadmine suht saast olnud, meie poolel olnud 9 kohal asuval mängijal 10k punkti siis vastas meeskonnal on juba 20 kohal olev tegelane 10k+ mees väga tasakaalus  |
Kõigile, kes soovivad kampa lüüa, siis õhtuti oleme teamspeakis: www.ebvteam.eu
Kas rahvas juba ts on või mitte näeb kiiresti ka meie kodulehelt: www.ebvteam.eu (Ja sealt on võimalik ka otse teamspeaki joinida kui vajutada teamspeaki serveri nimele)
Tavaliselt koguneb suurem osa rahvast umbes kella 21.00 paiku. Mõned varem ja mõned hiljem.
Kõik, kes tahavad kampa lüüa on igatahes oodatud.
_________________ EBV  |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
17.03.2017 17:45:28
|
|
|
| kaido163 kirjutas: |
| Wordmc9 kirjutas: |
ma võiks ka joinida, natuke täristanud seda pelat, mul 26 rank alles, tuttav kes samal ajal ostis juba 60+, kus juures viimasel ajal see tasakaalu seadmine suht saast olnud, meie poolel olnud 9 kohal asuval mängijal 10k punkti siis vastas meeskonnal on juba 20 kohal olev tegelane 10k+ mees väga tasakaalus  |
Kõigile, kes soovivad kampa lüüa, siis õhtuti oleme teamspeakis: www.ebvteam.eu
Kas rahvas juba ts on või mitte näeb kiiresti ka meie kodulehelt: www.ebvteam.eu (Ja sealt on võimalik ka otse teamspeaki joinida kui vajutada teamspeaki serveri nimele)
Tavaliselt koguneb suurem osa rahvast umbes kella 21.00 paiku. Mõned varem ja mõned hiljem.
Kõik, kes tahavad kampa lüüa on igatahes oodatud. |
Ilma mikrita võib kah joinida? Ma heameelega tuleks kahurilihaks. Arvatavasti skoori ma küll ei tee. Vanaks jäänud juba. Reaktsioon pole enam see mis vanasti.
21 paiku just hea aeg kah. Lapsed siis juba magavad... loodetavasti.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
17.03.2017 17:49:17
|
|
|
| Kui teil täna tiim koos, tuleks ka täristama. Samuti rääkida ei saa, kuna laps ilmselt sellel ajal juba magab.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
17.03.2017 22:27:12
|
|
|
Ausalt öeldes ma ei saa sittagi aru kuidas joinida saaks. Aga eriti lõbus see vist mul poleks kah kuna ma alles Rank 2
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
17.03.2017 22:30:09
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
Ausalt öeldes ma ei saa sittagi aru kuidas joinida saaks. Aga eriti lõbus see vist mul poleks kah kuna ma alles Rank 2  |
Need laused ütlevad kõik sinu mängu ostkuste ja kritiseerimiste kohta. Tasuks ennem mängu tundma õppida kui tema kulul sõna võtta.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
17.03.2017 23:07:27
|
|
|
| niijana kirjutas: |
Ehee sul vee kõvasti kasvu ruumi .. meil enamus 100 leveli kanti, kuid on ka erandeid kes juba lähenevad 110'le - Nmesid ei nimeta aga tema järgi joostes saad ainult laipu lugeda |
Hehe...ma ise olen alles lvl 89 nuub...
Aga eks ma mingi aeg astu teie juurest läbi, täristaks veidi ja lihviks skili...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
17.03.2017 23:10:07
|
|
|
mis see max lvl seal siis muidu on ? mäletan et bf4-s neid tõsteti mingi aeg 140-e peale vist....
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
18.03.2017 01:45:08
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Kui teil täna tiim koos, tuleks ka täristama. Samuti rääkida ei saa, kuna laps ilmselt sellel ajal juba magab. |
Kõik, kes tahavad võivad tulla. Iga õhtu rahvas ikka mängib. TS nagu ütlesin siis www.ebvteam.eu
_________________ EBV  |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
18.03.2017 11:51:16
|
|
|
| Gap kirjutas: |
mis see max lvl seal siis muidu on ? mäletan et bf4-s neid tõsteti mingi aeg 140-e peale vist.... |
Bf1s täpselt samamoodi nagu BF4s - kui vanilla mäng tuli, siis max level 100. Iga uus DLC lisas 10 max levelit juurde. Praegu BF1s ka max level 110 nüüdseks.
Ise lvl 95 peal, eks mass effect andromeda varsti annab põntsu BF1 leveldamisele
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shaqx
HV kasutaja
liitunud: 11.01.2014
|
19.03.2017 22:56:01
|
|
|
| tsitaat: |
Kõik, kes tahavad võivad tulla. Iga õhtu rahvas ikka mängib. TS nagu ütlesin siis www.ebvteam.eu
|
Password on TS3 battlefield 1 peal
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
20.03.2017 01:03:21
|
|
|
| Shaqx kirjutas: |
| tsitaat: |
Kõik, kes tahavad võivad tulla. Iga õhtu rahvas ikka mängib. TS nagu ütlesin siis www.ebvteam.eu
|
Password on TS3 battlefield 1 peal |
Password on peal, et suvalised potid jne sisse ei saaks. Kui joinid ts siis kirjuta kellelegi ja sulle jagatakse kanalite parool.
_________________ EBV  |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
20.03.2017 08:50:44
|
|
|
| Gap kirjutas: |
mis see max lvl seal siis muidu on ? mäletan et bf4-s neid tõsteti mingi aeg 140-e peale vist.... |
Enamik seal al 70 nagunii...
Mul 8h proovikat mängida. MP igatahes on väga väärt asi
Hoopis teine elu vs SP ja ma üldiselt ei viitsi FPS multiplayerit mängida.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
20.03.2017 17:13:40
|
|
|
nujah .... võtsin siin mõned päevad tagasi ka siis selle premium pass-i ära ja graafiliselt on see lillepõlluga map väga äge ja graafiliselt ka ilus ja sniperite paradiis.. sellesmõttes et suur avatud väli Kahju ainult et neid uusi relvi lahti saada peab siis mingeid assigmente tegema ...ise pole veel ühtegi lahti saanud mõni on jha kerge et pead ühe relvaga mingi teatud arv kille ära tegema,aga mõni on jälle nõme ... ma ei tea noh et kui ma õigesti aru saan siis ühe mängu jooksul pead saama 15 killi selle M1909 Benét-Mercié -ga ja siis 10 mortar killi see mortar on nii raske minumeelest ... ma ei tea kuidas ma selle ära teen ja siis üks ülesanne on et snipriga mingi 5 headshoti ja siis pean selel binokliga tegema mingi 10 team-i assisti ?? ma ei tea kuidas ma selle binokliga saan siis neid vaenlasi tiimi jaoks märgistada ?? see ei ole ju mingi 21 sajand seal mängus et mul on mingi droon vms
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
20.03.2017 17:25:25
|
|
|
| Gap kirjutas: |
... ma ei tea noh et kui ma õigesti aru saan siis ühe mängu jooksul pead saama 15 killi selle M1909 Benét-Mercié -ga ja siis 10 mortar killi see mortar on nii raske minumeelest ... |
Tegelt on maru lihtne, Mortari killid ei pea olema tehtud ühe raundi jooksul.
Ja see Benét-Mercié on ju kuuliprits, sa tahad öelda et sa ei suuda kuulipritsiga, ühe raundi jooksul 15 killi teha?
Mis sa siis veel muude relvadega peale hakkad...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
20.03.2017 17:30:40
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
... ma ei tea noh et kui ma õigesti aru saan siis ühe mängu jooksul pead saama 15 killi selle M1909 Benét-Mercié -ga ja siis 10 mortar killi see mortar on nii raske minumeelest ... |
Tegelt on maru lihtne, Mortari killid ei pe aolema tehtud ühe raundi jooksul.
Ja see Benét-Mercié on ju kuuliprits, sa tahad öelda et sa ei suuda kuulipritsigagi ühe raundi jooksul 15 killi teha?
Mis sa siis veel muude relvadega peale hakkaksid...  |
ei ma olen juba mitu korda selle benet merciega teinud 15 killi aga ta ei salvesta seda ära millegipärast ja ma mõtlesin et pean siis kohe mortariga ka need 10 killi koos ühe roundi jooksul saama ? pean siis mingit pikemat mängu mänigma ... mängin seda frontline ka vahest muidu meeldib see tuvide püüdmise mäng ja domination ,neid operatione teen ka vahest ja vahest harva teen mõne mängu team deathmatchi ka Mulle ei meeldi need igasugused noobide abivahendid mortarid jne ... BF4-s olid igasugused lendavad droonid ja muud vidinad mis olid õudsalt tüütud
Ma ei ole mingi teiesugune pro äss jah,aga päris noob ma ka nüüd ei ole
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
20.03.2017 17:34:24
|
|
|
| Gap kirjutas: |
Ma ei ole mingi teiesugune pro äss jah,aga päris noob ma ka nüüd ei ole  |
Ma ei ole samuti mingi "pro äss"...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
20.03.2017 19:16:20
|
|
|
Gap, sa pead enne teise taski ära completima enne kui selle "get 15 kills in 1 round" teed. Suht kole infonappus selle koha pealt aga nii on. Ma ka sain Get trench gun hunterigs 15 killi vastu pükse nii. Hangi need 10 killi mortariga ära ja siis karga sellesse uude fort mappi mis DLCga tuli, conquest modes, ja lebo see 15 killi saada.
Melee relvad välja arvata, unlockisin kõik relvad ära nende assignmentite näol ja IMO biggest pain in the ass oli MP18 Opticuga saada 20 kills with headshots.
Support klass pole kunagi meeldinud aga see Chauchat on BEAST, ulmetugev, nagu mingi automaatkahur. Laseb nii täpselt, julm damage ja heli on ka mõnus duff duff duff Saab nüüd supportiga ka väheke rohkem mängitud.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
20.03.2017 19:53:05
|
|
|
heretic666, Tänud teen proovi siis,kõige rohkem tahaks jah seda Chauchat lahti saada
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
20.03.2017 20:23:00
|
|
|
| Mind häirib BF1 MP-s see nn packet loss, mis rikub minu jaoks päris palju ära. Uurisin netist, et päris paljudel see jama, et mäng ei registreeri tabamusi ära. On kellelgi miskit tarka kaasa rääkida sel teemal. Mul need oranzid ikoonid ekraani paremal serval ikka kogu aeg vilguvad.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
20.03.2017 22:57:27
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| IMO biggest pain in the ass oli MP18 Opticuga saada 20 kills with headshots. |
Nii on, ise hetkel tegelen sellega samamoodi, kille tuleb aga headshotte eriti mitte...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
20.03.2017 23:37:26
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| Mind häirib BF1 MP-s see nn packet loss, mis rikub minu jaoks päris palju ära. Uurisin netist, et päris paljudel see jama, et mäng ei registreeri tabamusi ära. On kellelgi miskit tarka kaasa rääkida sel teemal. Mul need oranzid ikoonid ekraani paremal serval ikka kogu aeg vilguvad. |
hala tundus kõvasti jah...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
21.03.2017 07:17:28
|
|
|
Peale patchi profiilimasinaga üle 20 kaadri sekundis kätte ei saa. Ükskõik, mis seadetel. Well done Dice!
Proovitud juba reinstalle, erinevaid drivusid jne.
kellelgi veel sellist jama?
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.03.2017 08:35:42
|
|
|
Ei täheldanud peale nende "hit" jamade küll rohkem midagi...AMD-ga jookseb ilusti.
Ehk nvidia midagi pekki keeranud...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
21.03.2017 09:04:52
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
Peale patchi profiilimasinaga üle 20 kaadri sekundis kätte ei saa. Ükskõik, mis seadetel. Well done Dice!
Proovitud juba reinstalle, erinevaid drivusid jne.
kellelgi veel sellist jama? |
Peale patchi tõusis minu FPS, keskmiselt 135 kaadrit sekundis.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
21.03.2017 09:16:29
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
Peale patchi profiilimasinaga üle 20 kaadri sekundis kätte ei saa. Ükskõik, mis seadetel. Well done Dice!
Proovitud juba reinstalle, erinevaid drivusid jne.
kellelgi veel sellist jama? |
Kui sul fps nii madal on siis on midagi väga valesti. Mul oli i5 4570 ja 970gtx ultra seadetel fps kuskil 65-75 vahel rohkemgi. Mõnikord tuli sisse lag'e 64 mängijaga serverites. Sul peaks cpu veel parem olema. Seega see madal FPS peaks tingitud olema millestki sinu arvutis mitte mängust.
_________________ EBV  |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.03.2017 09:54:12
|
|
|
| kaido163 kirjutas: |
| puik17 kirjutas: |
Peale patchi profiilimasinaga üle 20 kaadri sekundis kätte ei saa. Ükskõik, mis seadetel. Well done Dice!
Proovitud juba reinstalle, erinevaid drivusid jne.
kellelgi veel sellist jama? |
Kui sul fps nii madal on siis on midagi väga valesti. Mul oli i5 4570 ja 970gtx ultra seadetel fps kuskil 65-75 vahel rohkemgi. Mõnikord tuli sisse lag'e 64 mängijaga serverites. Sul peaks cpu veel parem olema. Seega see madal FPS peaks tingitud olema millestki sinu arvutis mitte mängust. |
Täpselt sama on DLC kaartidel ka mul. Kui vanilla puhul on fps 100+, siis DLC kaartidel koperdab tihti FPS kusagile kahekümne peale, mille tõttu ma lihtsalt DLC-d mängida ei saagi.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
21.03.2017 10:59:33
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Täpselt sama on DLC kaartidel ka mul. Kui vanilla puhul on fps 100+, siis DLC kaartidel koperdab tihti FPS kusagile kahekümne peale, mille tõttu ma lihtsalt DLC-d mängida ei saagi. |
Kusjuures, mul nagu FPS otseselt ei kukugi, lihtsalt on mingi arusaamatu lääg, teatud kohtadel mäpis...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
21.03.2017 11:11:50
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| kaido163 kirjutas: |
| puik17 kirjutas: |
Peale patchi profiilimasinaga üle 20 kaadri sekundis kätte ei saa. Ükskõik, mis seadetel. Well done Dice!
Proovitud juba reinstalle, erinevaid drivusid jne.
kellelgi veel sellist jama? |
Kui sul fps nii madal on siis on midagi väga valesti. Mul oli i5 4570 ja 970gtx ultra seadetel fps kuskil 65-75 vahel rohkemgi. Mõnikord tuli sisse lag'e 64 mängijaga serverites. Sul peaks cpu veel parem olema. Seega see madal FPS peaks tingitud olema millestki sinu arvutis mitte mängust. |
Täpselt sama on DLC kaartidel ka mul. Kui vanilla puhul on fps 100+, siis DLC kaartidel koperdab tihti FPS kusagile kahekümne peale, mille tõttu ma lihtsalt DLC-d mängida ei saagi. |
See küll nüüd uudis. Endal küll FPS mingeid probleeme pole. Olete ikka kindlad, et teil riistadega kõik korras on? Ainus probleem mida olen kogenud peale viimast patchi on , et menüü avamine keset mängu on kuidagi väga väga uimane. Läheb sajandeid aega ennem kui saan squadi või meeskonda vahetatud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
21.03.2017 11:30:51
|
|
|
| niijana kirjutas: |
| Olete ikka kindlad, et teil riistadega kõik korras on? |
Suhtkoht kindel olen...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
21.03.2017 11:39:00
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| niijana kirjutas: |
| Olete ikka kindlad, et teil riistadega kõik korras on? |
Suhtkoht kindel olen...  |
No kui riistvara on korras, siis peab midagi viga olema tarkvaraga või settingutega.
Nagu ma ütlesin, siis mul oli i5 4570 ja 970gtx ja FPS nii vanades kui uutes kaartides üle 60. Vahel oli FPS droppe mõnes mäpis aga seda siis 64 mängijaga serverites. Nüüd on mul i7 4790K ja fps kuskil 80-90 ja fps droppe ei ole põhimõtteliselt enam üldse. Seega i5 ja 970gtx ei tohiks mitte kuidagi saada 20FPS....
Ju siis mingid driverid või windows on rikkis
_________________ EBV  |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
21.03.2017 12:00:25
|
|
|
| kaido163 kirjutas: |
No kui riistvara on korras, siis peab midagi viga olema tarkvaraga või settingutega.
Nagu ma ütlesin, siis mul oli i5 4570 ja 970gtx ja FPS nii vanades kui uutes kaartides üle 60. Vahel oli FPS droppe mõnes mäpis aga seda siis 64 mängijaga serverites. Nüüd on mul i7 4790K ja fps kuskil 80-90 ja fps droppe ei ole põhimõtteliselt enam üldse. Seega i5 ja 970gtx ei tohiks mitte kuidagi saada 20FPS....
Ju siis mingid driverid või windows on rikkis  |
No mul profiilimasinaga FPS ei kukugi kuskile ära, pigem on mõnes Verduni kaardi kohas mingi lääg...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
21.03.2017 13:52:09
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| kaido163 kirjutas: |
No kui riistvara on korras, siis peab midagi viga olema tarkvaraga või settingutega.
Nagu ma ütlesin, siis mul oli i5 4570 ja 970gtx ja FPS nii vanades kui uutes kaartides üle 60. Vahel oli FPS droppe mõnes mäpis aga seda siis 64 mängijaga serverites. Nüüd on mul i7 4790K ja fps kuskil 80-90 ja fps droppe ei ole põhimõtteliselt enam üldse. Seega i5 ja 970gtx ei tohiks mitte kuidagi saada 20FPS....
Ju siis mingid driverid või windows on rikkis  |
No mul profiilimasinaga FPS ei kukugi kuskile ära, pigem on mõnes Verduni kaardi kohas mingi lääg... |
Siis peab ikka mingi softi jama kuskil olema. Riistvara on väga korralik ja peaks täitsa probleemivabalt jooksutama... Võimalik ka mingi neti jama või oled sattunud halba serverisse. Mõnikord on lagid ka serveripoolsed.
_________________ EBV  |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
22.03.2017 18:07:27
|
|
|
Wtf. Origin ütleb, et You've already completed your trial. Play nuppu ei ole
Mäng on loomulikult ostetud, 120h juba mängitud kah.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
22.03.2017 18:25:58
|
|
|
| Kaks thumbnaili on - trial ja full game. Vali see full game ja hide trial.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
22.03.2017 19:12:07
|
|
|
| kaido163 kirjutas: |
Siis peab ikka mingi softi jama kuskil olema. Riistvara on väga korralik ja peaks täitsa probleemivabalt jooksutama... Võimalik ka mingi neti jama või oled sattunud halba serverisse. Mõnikord on lagid ka serveripoolsed. |
Õhtul saan öelda, kas uue masinaga on sama jama. So far olen ma viimased paar päeva ainult vanillat lasknud, kuna seal on normaalne FPS ja ei ole seda "läägi" mis mõjutab Prantsuse kaarte.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
22.03.2017 19:57:30
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Kaks thumbnaili on - trial ja full game. Vali see full game ja hide trial. |
Ma saan aru, aga ei ole full game thumbnaili. Hall kast on lihtsalt selle asemel.
Eks tuleb reinstall teha
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
23.03.2017 01:47:25
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Õhtul saan öelda, kas uue masinaga on sama jama. So far olen ma viimased paar päeva ainult vanillat lasknud, kuna seal on normaalne FPS ja ei ole seda "läägi" mis mõjutab Prantsuse kaarte. |
Puhas W10 install, 7700k + 980Ti ja FPS on absoluutselt kõige põhjas olles @ 1440p kusagil saja kandis Afterburneri järgi. Go figure.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
23.03.2017 10:28:13
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Õhtul saan öelda, kas uue masinaga on sama jama. So far olen ma viimased paar päeva ainult vanillat lasknud, kuna seal on normaalne FPS ja ei ole seda "läägi" mis mõjutab Prantsuse kaarte. |
Puhas W10 install, 7700k + 980Ti ja FPS on absoluutselt kõige põhjas olles @ 1440p kusagil saja kandis Afterburneri järgi. Go figure. |
No vot... siis oli ikkagi midagi softiga viga kui nüüd kõik korras on!
_________________ EBV  |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|