Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Ostad?
Juba ostetud.
14%
 14%  [ 61 ]
Ostan.
26%
 26%  [ 113 ]
Ootan hinna langust ja ostan siis.
35%
 35%  [ 149 ]
Ei osta.
23%
 23%  [ 98 ]
hääli kokku : 421

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2017 23:33:25 vasta tsitaadiga

BF1 MP on minu arust kõigi aegade halvim. Graafika muidugi on tase omaette aga sellist camperite paradiisi pole vist üheski teises mängus. icon_razz.gif
Kes julgeb löögu või näkku aga minu arust on isegi paljukirutud COD IW MP ikka tükkmaad lõbusam. Samas mulle meeldib BF1 SP War Stories-i ülesehitus. MP-s on nii, et peale deployd saad olla 3sekundit elus ja juba mingi camper laseb sind maha ehk siis spawnkill on ikka väga tore nähtus seal. icon_biggrin.gif

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.03.2017 11:25:44 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Samas mulle meeldib BF1 SP War Stories-i ülesehitus.

Mõte on hea, aga see räige scriptimine rikub selle ära...normaalselt toimivad mõned alad kuhu pole topitud mingit debiilset triggerit, et sõdurid tulevad maast välja nagu vietkongid icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2017 11:56:57 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Samas mulle meeldib BF1 SP War Stories-i ülesehitus.

Mõte on hea, aga see räige scriptimine rikub selle ära...normaalselt toimivad mõned alad kuhu pole topitud mingit debiilset triggerit, et sõdurid tulevad maast välja nagu vietkongid icon_lol.gif
Jah see üllatas ennastki, et järsku eikusagilt ilmuvad mehed. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2017 12:34:25 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
BF1 MP on minu arust kõigi aegade halvim. Graafika muidugi on tase omaette aga sellist camperite paradiisi pole vist üheski teises mängus. icon_razz.gif
Kes julgeb löögu või näkku aga minu arust on isegi paljukirutud COD IW MP ikka tükkmaad lõbusam. Samas mulle meeldib BF1 SP War Stories-i ülesehitus. MP-s on nii, et peale deployd saad olla 3sekundit elus ja juba mingi camper laseb sind maha ehk siis spawnkill on ikka väga tore nähtus seal. icon_biggrin.gif


Git gud, nagu öeldakse. BF1 on küll kõike muud kui mingi campimine.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 17.03.2017 12:54:16 vasta tsitaadiga

Dj-E, BF1's kui kasutad quick matchi siis otsib sinu ränkiga sarnaseid mängijaid. Kui sa oledki alles alustanud ja ränk seal 1-20 näiteks. Siis seal istuvatki kõik lapsed koos põlved värisevad ja ei julge liikuta. Üldiselt on tegu ikka üsna kiire mänguga, mis pigem siinseid kasutajaid häirib, sest WW1 ajal sellist rapsimist ja ringi jooksmist küll ei olnud.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 17.03.2017 13:42:07 vasta tsitaadiga

Meil on pigem teine probleem. Kui õhtul koguneb kokku 10 pealine EBV punt ja otsustame, et teeme paar "Operationi" tiiru oma parteiga ja wolla nii pea kui vastased näevad nimekirjas 10 EBV tegelast ühelpool, siis mõelge ise palju on neid julgeid mängijaid kes sooviksid jätkata mängimist icon_smile.gif icon_biggrin.gif DJ-E tule meie kampa, saame sinu low skilli kasutada mängude otsimisel icon_smile.gif, hetkel enamus meie mängijate skill punktide skoor on suur ja üldjuhul saame vastuseks "MATCH MAKING FAILED"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2017 13:47:31 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
Meil on pigem teine probleem. Kui õhtul koguneb kokku 10 pealine EBV punt ja otsustame, et teeme paar "Operationi" tiiru oma parteiga ja wolla nii pea kui vastased näevad nimekirjas 10 EBV tegelast ühelpool, siis mõelge ise palju on neid julgeid mängijaid kes sooviksid jätkata mängimist icon_smile.gif icon_biggrin.gif DJ-E tule meie kampa, saame sinu low skilli kasutada mängude otsimisel icon_smile.gif, hetkel enamus meie mängijate skill punktide skoor on suur ja üldjuhul saame vastuseks "MATCH MAKING FAILED"


Liituksin teiega.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2017 14:00:30 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
Meil on pigem teine probleem. Kui õhtul koguneb kokku 10 pealine EBV punt ja otsustame, et teeme paar "Operationi" tiiru oma parteiga ja wolla nii pea kui vastased näevad nimekirjas 10 EBV tegelast ühelpool, siis mõelge ise palju on neid julgeid mängijaid kes sooviksid jätkata mängimist icon_smile.gif icon_biggrin.gif DJ-E tule meie kampa, saame sinu low skilli kasutada mängude otsimisel icon_smile.gif, hetkel enamus meie mängijate skill punktide skoor on suur ja üldjuhul saame vastuseks "MATCH MAKING FAILED"
Võib proovida küll. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2017 14:06:44 vasta tsitaadiga

niijana, thx, kõvasti vaadatavam.
Dj-E, oksenda nats lõvikonservi välja, su esialgne kommentaar on rage'iva lapse, mitte inimese oma...

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.03.2017 14:21:42 vasta tsitaadiga

ma võiks ka joinida, natuke täristanud seda pelat, mul 26 rank alles, tuttav kes samal ajal ostis juba 60+, kus juures viimasel ajal see tasakaalu seadmine suht saast olnud, meie poolel olnud 9 kohal asuval mängijal 10k punkti siis vastas meeskonnal on juba 20 kohal olev tegelane 10k+ mees icon_biggrin.gif väga tasakaalus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 17.03.2017 14:42:34 vasta tsitaadiga

Wordmc9 kirjutas:
ma võiks ka joinida, natuke täristanud seda pelat, mul 26 rank alles, tuttav kes samal ajal ostis juba 60+, kus juures viimasel ajal see tasakaalu seadmine suht saast olnud, meie poolel olnud 9 kohal asuval mängijal 10k punkti siis vastas meeskonnal on juba 20 kohal olev tegelane 10k+ mees icon_biggrin.gif väga tasakaalus icon_biggrin.gif


Ehee sul vee kõvasti kasvu ruumi .. meil enamus 100 leveli kanti, kuid on ka erandeid kes juba lähenevad 110'le - Nmesid ei nimeta aga tema järgi joostes saad ainult laipu lugeda icon_smile.gif
Kaidole teeb uute tegelaste lisandumine alati silma rõõmsaks ja .. märjaks icon_smile.gif. Eks meil läheb järelkasvu vaja. Eile vestlesin vanade semudega BF4 klannist ja tulevikus kui servu ülesse saavad, saame klannide vahelisi madinaid korraldada icon_smile.gif Võin BF4 kogemusest öelda, et klannide vaheline madin on hoopis kõrgem tase kui onlines kogetud. Otse öeldes läheb vaja munadega mängijaid, kes kannatavad karmi kriitikat, ei mölise asjata ja mis peamine suudavad oma ja teiste vigadest õpida. Kaotusi tuleb ette, kuid tähtis, et iga kaotatud madin teeb meid tugevamaks ja targemaks. Minu kontolt leiate vanu EBV BF4 mandinaid ja siis saate aimu millest räägin. Vabandan ette, et videodes kohtate halba keelekasutust ja solvanguid, kuid meie meeskonna vahel pole midagi isikliku vaid kogu meeskond on hinge ja armastusega mängus sees ja mis teha meie jaoks on see loomulik, kuid mõnede jaoks harjumatu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 17.03.2017 16:16:18 vasta tsitaadiga

Wordmc9 kirjutas:
ma võiks ka joinida, natuke täristanud seda pelat, mul 26 rank alles, tuttav kes samal ajal ostis juba 60+, kus juures viimasel ajal see tasakaalu seadmine suht saast olnud, meie poolel olnud 9 kohal asuval mängijal 10k punkti siis vastas meeskonnal on juba 20 kohal olev tegelane 10k+ mees icon_biggrin.gif väga tasakaalus icon_biggrin.gif


Kõigile, kes soovivad kampa lüüa, siis õhtuti oleme teamspeakis: www.ebvteam.eu
Kas rahvas juba ts on või mitte näeb kiiresti ka meie kodulehelt: www.ebvteam.eu (Ja sealt on võimalik ka otse teamspeaki joinida kui vajutada teamspeaki serveri nimele)

Tavaliselt koguneb suurem osa rahvast umbes kella 21.00 paiku. Mõned varem ja mõned hiljem.
Kõik, kes tahavad kampa lüüa on igatahes oodatud.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2017 17:45:28 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
Wordmc9 kirjutas:
ma võiks ka joinida, natuke täristanud seda pelat, mul 26 rank alles, tuttav kes samal ajal ostis juba 60+, kus juures viimasel ajal see tasakaalu seadmine suht saast olnud, meie poolel olnud 9 kohal asuval mängijal 10k punkti siis vastas meeskonnal on juba 20 kohal olev tegelane 10k+ mees icon_biggrin.gif väga tasakaalus icon_biggrin.gif


Kõigile, kes soovivad kampa lüüa, siis õhtuti oleme teamspeakis: www.ebvteam.eu
Kas rahvas juba ts on või mitte näeb kiiresti ka meie kodulehelt: www.ebvteam.eu (Ja sealt on võimalik ka otse teamspeaki joinida kui vajutada teamspeaki serveri nimele)

Tavaliselt koguneb suurem osa rahvast umbes kella 21.00 paiku. Mõned varem ja mõned hiljem.
Kõik, kes tahavad kampa lüüa on igatahes oodatud.
Ilma mikrita võib kah joinida? Ma heameelega tuleks kahurilihaks. Arvatavasti skoori ma küll ei tee. Vanaks jäänud juba. Reaktsioon pole enam see mis vanasti. icon_biggrin.gif
21 paiku just hea aeg kah. Lapsed siis juba magavad... loodetavasti. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2017 17:49:17 vasta tsitaadiga

Kui teil täna tiim koos, tuleks ka täristama. Samuti rääkida ei saa, kuna laps ilmselt sellel ajal juba magab.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2017 22:27:12 vasta tsitaadiga

Ausalt öeldes ma ei saa sittagi aru kuidas joinida saaks. icon_razz.gif Aga eriti lõbus see vist mul poleks kah kuna ma alles Rank 2 icon_biggrin.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 17.03.2017 22:30:09 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Ausalt öeldes ma ei saa sittagi aru kuidas joinida saaks. icon_razz.gif Aga eriti lõbus see vist mul poleks kah kuna ma alles Rank 2 icon_biggrin.gif


Need laused ütlevad kõik sinu mängu ostkuste ja kritiseerimiste kohta. Tasuks ennem mängu tundma õppida kui tema kulul sõna võtta.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2017 23:07:27 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
Ehee sul vee kõvasti kasvu ruumi .. meil enamus 100 leveli kanti, kuid on ka erandeid kes juba lähenevad 110'le - Nmesid ei nimeta aga tema järgi joostes saad ainult laipu lugeda icon_smile.gif


Hehe...ma ise olen alles lvl 89 nuub... icon_lol.gif
Aga eks ma mingi aeg astu teie juurest läbi, täristaks veidi ja lihviks skili... thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.03.2017 23:10:07 vasta tsitaadiga

mis see max lvl seal siis muidu on ? mäletan et bf4-s neid tõsteti mingi aeg icon_rolleyes.gif 140-e peale vist....
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 18.03.2017 01:45:08 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kui teil täna tiim koos, tuleks ka täristama. Samuti rääkida ei saa, kuna laps ilmselt sellel ajal juba magab.


Kõik, kes tahavad võivad tulla. Iga õhtu rahvas ikka mängib. TS nagu ütlesin siis www.ebvteam.eu

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2017 11:51:16 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
mis see max lvl seal siis muidu on ? mäletan et bf4-s neid tõsteti mingi aeg icon_rolleyes.gif 140-e peale vist....


Bf1s täpselt samamoodi nagu BF4s - kui vanilla mäng tuli, siis max level 100. Iga uus DLC lisas 10 max levelit juurde. Praegu BF1s ka max level 110 nüüdseks.

Ise lvl 95 peal, eks mass effect andromeda varsti annab põntsu BF1 leveldamisele icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shaqx
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2017 22:56:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kõik, kes tahavad võivad tulla. Iga õhtu rahvas ikka mängib. TS nagu ütlesin siis www.ebvteam.eu

Password on TS3 battlefield 1 peal
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 20.03.2017 01:03:21 vasta tsitaadiga

Shaqx kirjutas:
tsitaat:

Kõik, kes tahavad võivad tulla. Iga õhtu rahvas ikka mängib. TS nagu ütlesin siis www.ebvteam.eu

Password on TS3 battlefield 1 peal


Password on peal, et suvalised potid jne sisse ei saaks. Kui joinid ts siis kirjuta kellelegi ja sulle jagatakse kanalite parool.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.03.2017 08:50:44 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
mis see max lvl seal siis muidu on ? mäletan et bf4-s neid tõsteti mingi aeg icon_rolleyes.gif 140-e peale vist....

Enamik seal al 70 nagunii... icon_razz.gif
Mul 8h proovikat mängida. MP igatahes on väga väärt asi thumbs_up.gif
Hoopis teine elu vs SP ja ma üldiselt ei viitsi FPS multiplayerit mängida.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.03.2017 17:13:40 vasta tsitaadiga

nujah .... võtsin siin mõned päevad tagasi ka siis selle premium pass-i ära ja graafiliselt on see lillepõlluga map väga äge ja graafiliselt ka ilus ja sniperite paradiis.. sellesmõttes et suur avatud väli icon_biggrin.gif Kahju ainult et neid uusi relvi lahti saada peab siis mingeid assigmente tegema ...ise pole veel ühtegi lahti saanud icon_confused.gif mõni on jha kerge et pead ühe relvaga mingi teatud arv kille ära tegema,aga mõni on jälle nõme ... ma ei tea noh et kui ma õigesti aru saan siis ühe mängu jooksul pead saama 15 killi selle M1909 Benét-Mercié -ga ja siis 10 mortar killi thumbs_down.gif see mortar on nii raske minumeelest ... ma ei tea kuidas ma selle ära teen ja siis üks ülesanne on et snipriga mingi 5 headshoti ja siis pean selel binokliga tegema mingi 10 team-i assisti ?? ma ei tea kuidas ma selle binokliga saan siis neid vaenlasi tiimi jaoks märgistada ?? see ei ole ju mingi 21 sajand seal mängus et mul on mingi droon vms icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2017 17:25:25 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
... ma ei tea noh et kui ma õigesti aru saan siis ühe mängu jooksul pead saama 15 killi selle M1909 Benét-Mercié -ga ja siis 10 mortar killi thumbs_down.gif see mortar on nii raske minumeelest ...


Tegelt on maru lihtne, Mortari killid ei pea olema tehtud ühe raundi jooksul.
Ja see Benét-Mercié on ju kuuliprits, sa tahad öelda et sa ei suuda kuulipritsiga, ühe raundi jooksul 15 killi teha? icon_eek.gif
Mis sa siis veel muude relvadega peale hakkad... icon_razz1.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.03.2017 17:30:40 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Gap kirjutas:
... ma ei tea noh et kui ma õigesti aru saan siis ühe mängu jooksul pead saama 15 killi selle M1909 Benét-Mercié -ga ja siis 10 mortar killi thumbs_down.gif see mortar on nii raske minumeelest ...


Tegelt on maru lihtne, Mortari killid ei pe aolema tehtud ühe raundi jooksul.
Ja see Benét-Mercié on ju kuuliprits, sa tahad öelda et sa ei suuda kuulipritsigagi ühe raundi jooksul 15 killi teha? icon_eek.gif
Mis sa siis veel muude relvadega peale hakkaksid... icon_razz1.gif



ei ma olen juba mitu korda selle benet merciega teinud 15 killi aga ta ei salvesta seda ära millegipärast ja ma mõtlesin et pean siis kohe mortariga ka need 10 killi koos ühe roundi jooksul saama ? pean siis mingit pikemat mängu mänigma ... mängin seda frontline ka vahest muidu meeldib see tuvide püüdmise mäng ja domination ,neid operatione teen ka vahest ja vahest harva teen mõne mängu team deathmatchi ka icon_razz.gif Mulle ei meeldi need igasugused noobide abivahendid mortarid jne ... BF4-s olid igasugused lendavad droonid ja muud vidinad mis olid õudsalt tüütud thumbs_down.gif

Ma ei ole mingi teiesugune pro äss jah,aga päris noob ma ka nüüd ei ole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2017 17:34:24 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Ma ei ole mingi teiesugune pro äss jah,aga päris noob ma ka nüüd ei ole icon_rolleyes.gif


Ma ei ole samuti mingi "pro äss"... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.03.2017 17:41:46 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2017 19:16:20 vasta tsitaadiga

Gap, sa pead enne teise taski ära completima enne kui selle "get 15 kills in 1 round" teed. Suht kole infonappus selle koha pealt aga nii on. Ma ka sain Get trench gun hunterigs 15 killi vastu pükse nii. Hangi need 10 killi mortariga ära ja siis karga sellesse uude fort mappi mis DLCga tuli, conquest modes, ja lebo see 15 killi saada.

Melee relvad välja arvata, unlockisin kõik relvad ära nende assignmentite näol ja IMO biggest pain in the ass oli MP18 Opticuga saada 20 kills with headshots.

Support klass pole kunagi meeldinud aga see Chauchat on BEAST, ulmetugev, nagu mingi automaatkahur. Laseb nii täpselt, julm damage ja heli on ka mõnus duff duff duff icon_biggrin.gif Saab nüüd supportiga ka väheke rohkem mängitud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.03.2017 19:53:05 vasta tsitaadiga

heretic666, Tänud thumbs_up.gif teen proovi siis,kõige rohkem tahaks jah seda Chauchat lahti saada icon_razz.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2017 20:23:00 vasta tsitaadiga

Mind häirib BF1 MP-s see nn packet loss, mis rikub minu jaoks päris palju ära. Uurisin netist, et päris paljudel see jama, et mäng ei registreeri tabamusi ära. On kellelgi miskit tarka kaasa rääkida sel teemal. Mul need oranzid ikoonid ekraani paremal serval ikka kogu aeg vilguvad.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2017 22:57:27 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
IMO biggest pain in the ass oli MP18 Opticuga saada 20 kills with headshots.


Nii on, ise hetkel tegelen sellega samamoodi, kille tuleb aga headshotte eriti mitte... icon_neutral.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.03.2017 23:37:26 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Mind häirib BF1 MP-s see nn packet loss, mis rikub minu jaoks päris palju ära. Uurisin netist, et päris paljudel see jama, et mäng ei registreeri tabamusi ära. On kellelgi miskit tarka kaasa rääkida sel teemal. Mul need oranzid ikoonid ekraani paremal serval ikka kogu aeg vilguvad.

hala tundus kõvasti jah...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 07:17:28 vasta tsitaadiga

Peale patchi profiilimasinaga üle 20 kaadri sekundis kätte ei saa. Ükskõik, mis seadetel. Well done Dice!
Proovitud juba reinstalle, erinevaid drivusid jne.
kellelgi veel sellist jama?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.03.2017 08:35:42 vasta tsitaadiga

Ei täheldanud peale nende "hit" jamade küll rohkem midagi...AMD-ga jookseb ilusti.
Ehk nvidia midagi pekki keeranud...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 21.03.2017 09:04:52 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Peale patchi profiilimasinaga üle 20 kaadri sekundis kätte ei saa. Ükskõik, mis seadetel. Well done Dice!
Proovitud juba reinstalle, erinevaid drivusid jne.
kellelgi veel sellist jama?


Peale patchi tõusis minu FPS, keskmiselt 135 kaadrit sekundis.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 21.03.2017 09:16:29 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Peale patchi profiilimasinaga üle 20 kaadri sekundis kätte ei saa. Ükskõik, mis seadetel. Well done Dice!
Proovitud juba reinstalle, erinevaid drivusid jne.
kellelgi veel sellist jama?


Kui sul fps nii madal on siis on midagi väga valesti. Mul oli i5 4570 ja 970gtx ultra seadetel fps kuskil 65-75 vahel rohkemgi. Mõnikord tuli sisse lag'e 64 mängijaga serverites. Sul peaks cpu veel parem olema. Seega see madal FPS peaks tingitud olema millestki sinu arvutis mitte mängust.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 09:54:12 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
puik17 kirjutas:
Peale patchi profiilimasinaga üle 20 kaadri sekundis kätte ei saa. Ükskõik, mis seadetel. Well done Dice!
Proovitud juba reinstalle, erinevaid drivusid jne.
kellelgi veel sellist jama?


Kui sul fps nii madal on siis on midagi väga valesti. Mul oli i5 4570 ja 970gtx ultra seadetel fps kuskil 65-75 vahel rohkemgi. Mõnikord tuli sisse lag'e 64 mängijaga serverites. Sul peaks cpu veel parem olema. Seega see madal FPS peaks tingitud olema millestki sinu arvutis mitte mängust.


Täpselt sama on DLC kaartidel ka mul. Kui vanilla puhul on fps 100+, siis DLC kaartidel koperdab tihti FPS kusagile kahekümne peale, mille tõttu ma lihtsalt DLC-d mängida ei saagi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 10:59:33 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Täpselt sama on DLC kaartidel ka mul. Kui vanilla puhul on fps 100+, siis DLC kaartidel koperdab tihti FPS kusagile kahekümne peale, mille tõttu ma lihtsalt DLC-d mängida ei saagi.


Kusjuures, mul nagu FPS otseselt ei kukugi, lihtsalt on mingi arusaamatu lääg, teatud kohtadel mäpis... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 21.03.2017 11:11:50 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
kaido163 kirjutas:
puik17 kirjutas:
Peale patchi profiilimasinaga üle 20 kaadri sekundis kätte ei saa. Ükskõik, mis seadetel. Well done Dice!
Proovitud juba reinstalle, erinevaid drivusid jne.
kellelgi veel sellist jama?


Kui sul fps nii madal on siis on midagi väga valesti. Mul oli i5 4570 ja 970gtx ultra seadetel fps kuskil 65-75 vahel rohkemgi. Mõnikord tuli sisse lag'e 64 mängijaga serverites. Sul peaks cpu veel parem olema. Seega see madal FPS peaks tingitud olema millestki sinu arvutis mitte mängust.


Täpselt sama on DLC kaartidel ka mul. Kui vanilla puhul on fps 100+, siis DLC kaartidel koperdab tihti FPS kusagile kahekümne peale, mille tõttu ma lihtsalt DLC-d mängida ei saagi.


See küll nüüd uudis. Endal küll FPS mingeid probleeme pole. Olete ikka kindlad, et teil riistadega kõik korras on? Ainus probleem mida olen kogenud peale viimast patchi on , et menüü avamine keset mängu on kuidagi väga väga uimane. Läheb sajandeid aega ennem kui saan squadi või meeskonda vahetatud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 11:30:51 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
Olete ikka kindlad, et teil riistadega kõik korras on?


Suhtkoht kindel olen... icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 21.03.2017 11:39:00 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
niijana kirjutas:
Olete ikka kindlad, et teil riistadega kõik korras on?


Suhtkoht kindel olen... icon_wink.gif


No kui riistvara on korras, siis peab midagi viga olema tarkvaraga või settingutega.
Nagu ma ütlesin, siis mul oli i5 4570 ja 970gtx ja FPS nii vanades kui uutes kaartides üle 60. Vahel oli FPS droppe mõnes mäpis aga seda siis 64 mängijaga serverites. Nüüd on mul i7 4790K ja fps kuskil 80-90 ja fps droppe ei ole põhimõtteliselt enam üldse. Seega i5 ja 970gtx ei tohiks mitte kuidagi saada 20FPS....

Ju siis mingid driverid või windows on rikkis icon_smile.gif

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 12:00:25 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
No kui riistvara on korras, siis peab midagi viga olema tarkvaraga või settingutega.
Nagu ma ütlesin, siis mul oli i5 4570 ja 970gtx ja FPS nii vanades kui uutes kaartides üle 60. Vahel oli FPS droppe mõnes mäpis aga seda siis 64 mängijaga serverites. Nüüd on mul i7 4790K ja fps kuskil 80-90 ja fps droppe ei ole põhimõtteliselt enam üldse. Seega i5 ja 970gtx ei tohiks mitte kuidagi saada 20FPS....

Ju siis mingid driverid või windows on rikkis icon_smile.gif


No mul profiilimasinaga FPS ei kukugi kuskile ära, pigem on mõnes Verduni kaardi kohas mingi lääg...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 21.03.2017 13:52:09 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
kaido163 kirjutas:
No kui riistvara on korras, siis peab midagi viga olema tarkvaraga või settingutega.
Nagu ma ütlesin, siis mul oli i5 4570 ja 970gtx ja FPS nii vanades kui uutes kaartides üle 60. Vahel oli FPS droppe mõnes mäpis aga seda siis 64 mängijaga serverites. Nüüd on mul i7 4790K ja fps kuskil 80-90 ja fps droppe ei ole põhimõtteliselt enam üldse. Seega i5 ja 970gtx ei tohiks mitte kuidagi saada 20FPS....

Ju siis mingid driverid või windows on rikkis icon_smile.gif


No mul profiilimasinaga FPS ei kukugi kuskile ära, pigem on mõnes Verduni kaardi kohas mingi lääg...


Siis peab ikka mingi softi jama kuskil olema. Riistvara on väga korralik ja peaks täitsa probleemivabalt jooksutama... Võimalik ka mingi neti jama või oled sattunud halba serverisse. Mõnikord on lagid ka serveripoolsed.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 18:07:27 vasta tsitaadiga

Wtf. Origin ütleb, et You've already completed your trial. Play nuppu ei ole icon_biggrin.gif
Mäng on loomulikult ostetud, 120h juba mängitud kah.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 18:25:58 vasta tsitaadiga

Kaks thumbnaili on - trial ja full game. Vali see full game ja hide trial.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 19:12:07 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:

Siis peab ikka mingi softi jama kuskil olema. Riistvara on väga korralik ja peaks täitsa probleemivabalt jooksutama... Võimalik ka mingi neti jama või oled sattunud halba serverisse. Mõnikord on lagid ka serveripoolsed.


Õhtul saan öelda, kas uue masinaga on sama jama. So far olen ma viimased paar päeva ainult vanillat lasknud, kuna seal on normaalne FPS ja ei ole seda "läägi" mis mõjutab Prantsuse kaarte.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 19:57:30 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Kaks thumbnaili on - trial ja full game. Vali see full game ja hide trial.

Ma saan aru, aga ei ole full game thumbnaili. Hall kast on lihtsalt selle asemel.
Eks tuleb reinstall teha
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2017 01:47:25 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Õhtul saan öelda, kas uue masinaga on sama jama. So far olen ma viimased paar päeva ainult vanillat lasknud, kuna seal on normaalne FPS ja ei ole seda "läägi" mis mõjutab Prantsuse kaarte.


Puhas W10 install, 7700k + 980Ti ja FPS on absoluutselt kõige põhjas olles @ 1440p kusagil saja kandis Afterburneri järgi. Go figure.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 23.03.2017 10:28:13 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Scart kirjutas:
Õhtul saan öelda, kas uue masinaga on sama jama. So far olen ma viimased paar päeva ainult vanillat lasknud, kuna seal on normaalne FPS ja ei ole seda "läägi" mis mõjutab Prantsuse kaarte.


Puhas W10 install, 7700k + 980Ti ja FPS on absoluutselt kõige põhjas olles @ 1440p kusagil saja kandis Afterburneri järgi. Go figure.


No vot... siis oli ikkagi midagi softiga viga kui nüüd kõik korras on!

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.