Wot on rahakoti mäng, need kellel on tuhandeid eurosid kulutada mängule loomulikult võidavad neid kellel seda raha pole.
Räägib mees, kes ostab endale 45 EURiga ühe kõige OP'ma Tier 8 premiumtanki, millel standard pen (230mm) kõrgem kui peaaegu ühelgi teisel heavy'l või medikal samas tieris, ja siis näitab meile oskuslikult sellist avg dam'i ja WRi:
Sa oled ju ise elav näide, et rahakoti pealt superuunikumiks ei saa.
viimati muutis erick 16.03.2017 15:12:16, muudetud 1 kord
erick, ma kustutasin kunagi kõik oma meeskonnad ära kuna tahtsin kontot resettida. support ei vastanud nädalotsa mitte kui midagi mu avalduse peale ja ma tegin teise konto kuna ei viitsinud oodata. ma olen sellest siia ka aastaid tagasi kirjutanud.
ma alustasin mängimist Patriot tankiga 75% meeskonnaga, mõtlesin teha ainult krediiti, et osta mõned kunagi arendatud tankid tagasi ja mängida nendega niisama. 75% alustades annab ausalt mängida, sest ka expiga ei saa kuidagi meeskonda treenida, noh kui kulutada selleks sada eurot. natuke mängisin ja tüdinesin ära. mõistlikum oleks olnud osta mõned tier 5 masinad ja sellega meeskonnad vähemalt 100% treenida, aga ma ei viitsinud. see et sa koguaeg midagi kusagilt välja rebid, no milleks, ma ju ei tuututa 4 aastat siin kui super uunikum ma olen.
sul on tohutu alaväärsuskompleks kui sa pead iga minut tõestama oma uunikumi mänguoskust. koguaeg oled ärevil
44444, oot aga mis see sinu perset torgib kui keegi ka tõesti on edev? Tänavapeal käid ka kõigile näopeksu tegemas kes sulle mingi viisil vastumeelsed on!?
Edevaid inimesi terve ilm täis, mõni neist määrib juukseid geeliga ja käib kireva särgiga ringi, mõni ajab veidi nina püsti foorumis. So what? _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Erick, ilmselgelt oled parem mängija, kui enamus siin, sellele ei vaidle vastu. Aga mine võta üks külm õlu, mõtle natuke järele, kas on 35aastase mehe jaoks äkki kusagil mingi muu elueesmärk. Tean, millest räägin, nii 19-20 aastasena mängisin kokku umbes 6000h CS:S, 6000h. See on keskeltläbi 250 päeva. 24h päeva. 8,5 kuud minu elust läks selle mängu peale. Aga nüüd, 10a hiljem on CS:S scene surnud ja mina võin oma parimad serveri statsid endale perse pista. Minu meelest pole normaalne, kui 35a mees kekutab, kuidas ta viimased 6a iga päev on 2,5h virtuaatankidele kulutanud.
Veelkord: No offence, aga astu sellest roosast mullist välja. Võta naine, tee lapsi, mine reisile. Eestis on ka teisi superuunikume, ka siin foorumis, Intact, kassansip, kes kõik oluliselt paremate statidega, kui sina. keegi neist aga ei kisenda igas teises lauses "SUperuunikum,Superuunikum" "Lugege wikit, õppige" _________________
44444, oot aga mis see sinu perset torgib kui keegi ka tõesti on edev? Tänavapeal käid ka kõigile näopeksu tegemas kes sulle mingi viisil vastumeelsed on!?
Edevaid inimesi terve ilm täis, mõni neist määrib juukseid geeliga ja käib kireva särgiga ringi, mõni ajab veidi nina püsti foorumis. So what?
Miks mina sulle siis nii korda lähen, et sa sedasi mõnitama kukud?
44444, oot aga mis see sinu perset torgib kui keegi ka tõesti on edev? Tänavapeal käid ka kõigile näopeksu tegemas kes sulle mingi viisil vastumeelsed on!?
Edevaid inimesi terve ilm täis, mõni neist määrib juukseid geeliga ja käib kireva särgiga ringi, mõni ajab veidi nina püsti foorumis. So what?
Jään põnevusega su järgmist mental meltdowni foorumis ootama.
chatwalker kirjutas:
Erick, ilmselgelt oled parem mängija, kui enamus siin, sellele ei vaidle vastu. Aga mine võta üks külm õlu, mõtle natuke järele, kas on 35aastase mehe jaoks äkki kusagil mingi muu elueesmärk. Tean, millest räägin, nii 19-20 aastasena mängisin kokku umbes 6000h CS:S, 6000h. See on keskeltläbi 250 päeva. 24h päeva. 8,5 kuud minu elust läks selle mängu peale. Aga nüüd, 10a hiljem on CS:S scene surnud ja mina võin oma parimad serveri statsid endale <b>piix</b> pista. Minu meelest pole normaalne, kui 35a mees kekutab, kuidas ta viimased 6a iga päev on 2,5h virtuaatankidele kulutanud.
Veelkord: No offence, aga astu sellest roosast mullist välja. Võta naine, tee lapsi, mine reisile. Eestis on ka teisi superuunikume, ka siin foorumis, Intact, kassansip, kes kõik oluliselt paremate statidega, kui sina. keegi neist aga ei kisenda igas teises lauses "SUperuunikum,Superuunikum" "Lugege wikit, õppige"
Mul on naine olemas, ka reisil käidud. On ka muid eesmärke elus - tegelen väikestviisi investeerimisega, liitusin ühe kodumaise mänguarendusprojektiga. Ma olen loomult väga competitive, seega WoT sobib mulle, suur player base ja piisavalt keeruline ning huvitav mängumehhaanika ja metagame, et saada endale hobi, mis ilma suuremate kulutusteta tegevuses ja arenemas hoiab.
Teised Eesti superuunikumid peale minu ja Escape peavad seda threadi siin full loomaaiaks, kus pole midagi arutada, hea kui vaevuvad lugema neid lollusi, mida mudaliiga mehed välja suudavad mõelda siia. Miks ma postitan siia? Lootuses, et äkki on mõni vend siin ikkagi, kellel käib mingi hetk klõps ära ja tekib soov paremini mängida, siis tal on olemas keegi enamvähem autoriteetne, kelle käest nõu küsida või kes oskab edasi aidata. Et ei juhtuks nii, et mingi "hea jutuga" WN8 450 vend õpetab kaks aastat algajat WN8 1400 meest, kuidas "õigesti" mängida, ilma prem moona ja automaatse tulekustutita ja peamiselt HE lastes.
Muide, küllalt palju on neid eestlasi, kes siin sõna ei võta, aga pöörduvad minu poole PSis või ingame küsimustega.
viimati muutis erick 16.03.2017 15:52:53, muudetud 1 kord
eks mõnele inimesele meeldib lihtsalt enda statsi esile tõsta. aga milleks on vaja uhkustada sellega? see näitab et austust teiste vastu pole.ma ei usu et varem rõhutasid seda kui olid näitakes tavaline roheline mängija?
lihtsalt hetkel ongi teema üles tulnud selle et miks sa superuunikumile nii rõhku paned?
See on mingi 4 aasta pikkuse keskendunud pingutuse ja enesearendamise tulemus. Terves Eestis läbi WoT'i ajaloo on 7 mängijat, kes on superuunikumi tiitli välja teeninud. Sa ütled, et ma ei tohiks selle üle uhke olla?
Minu austuse teenivad ära sellised mängijad,
a) kes juba on väga kõrgel tasemel
b) kes recentitega näitavad, et nad on sinna teel
c) kes on head field commanderid või sinna teel
d) kes on andnud oma osa, et meil oleks arenguvõimeline community, kasvõi läbi TSi serveri loomise või võistluste korraldamise
e) kes saavad aru, et nad (veel) ei oska, aga respektivad neid, kes oskavad
Absoluutselt kõige vähem kannatan ma mängijaid, kes on mitkümmend tuhat mängu nühkinud paremal juhul keskpäraste statside juures peaaegu ilma mingi arenguta, ilma lugemata ja selgeks tegemata wikist mängu baasmehhaanikaid, aga arvavad, et nad teavad kõige paremini, kuidas on õige mängida, istuda ja astuda. Selliselt kontingendilt tuleb kõige rohkem ka neid "tin foil hat" teooriaid mängumehhaanika ja väga heade mängijate edu saladuste kohta.
Õnneks WoT ei ole missivõistlus kus suvaliste vendade häälte alusel tekib pingerida, siin vaatad venna statsid, arusaamise mängust ja suhtumise üle, saad kohe pildi ette, kas väärib austust või mitte.
kes need 7 mängijat on siis on eestis? ja kindlasti ära loetle siia rerolle. kes alustavad mängimist t8 prem tankiga et stats üles teha..
ikka need mängijad kes on läinud algusest peale arendades tanke.
ja asi polegi selles et kas oled superunicum eesti või mitte....mis see sulle annab et oled niinimetatud eesti top7 ?
Jään põnevusega su järgmist mental meltdowni foorumis ootama.
chatwalker kirjutas:
Erick, ilmselgelt oled parem mängija, kui enamus siin, sellele ei vaidle vastu. Aga mine võta üks külm õlu, mõtle natuke järele, kas on 35aastase mehe jaoks äkki kusagil mingi muu elueesmärk. Tean, millest räägin, nii 19-20 aastasena mängisin kokku umbes 6000h CS:S, 6000h. See on keskeltläbi 250 päeva. 24h päeva. 8,5 kuud minu elust läks selle mängu peale. Aga nüüd, 10a hiljem on CS:S scene surnud ja mina võin oma parimad serveri statsid endale <b>piix</b> pista. Minu meelest pole normaalne, kui 35a mees kekutab, kuidas ta viimased 6a iga päev on 2,5h virtuaatankidele kulutanud.
Veelkord: No offence, aga astu sellest roosast mullist välja. Võta naine, tee lapsi, mine reisile. Eestis on ka teisi superuunikume, ka siin foorumis, Intact, kassansip, kes kõik oluliselt paremate statidega, kui sina. keegi neist aga ei kisenda igas teises lauses "SUperuunikum,Superuunikum" "Lugege wikit, õppige"
Mul on naine olemas, ka reisil käidud. On ka muid eesmärke elus - tegelen väikestviisi investeerimisega, liitusin ühe kodumaise mänguarendusprojektiga. Ma olen loomult väga competitive, seega WoT sobib mulle, suur player base ja piisavalt keeruline ning huvitav mängumehhaanika ja metagame, et saada endale hobi, mis ilma suuremate kulutusteta tegevuses ja arenemas hoiab.
Teised Eesti superuunikumid peale minu ja Escape peavad seda threadi siin full loomaaiaks, kus pole midagi arutada, hea kui vaevuvad lugema neid lollusi, mida mudaliiga mehed välja suudavad mõelda siia. Miks ma postitan siia? Lootuses, et äkki on mõni vend siin ikkagi, kellel käib mingi hetk klõps ära ja tekib soov paremini mängida, siis tal on olemas keegi enamvähem autoriteetne, kelle käest nõu küsida või kes oskab edasi aidata. Et ei juhtuks nii, et mingi "hea jutuga" WN8 450 vend õpetab kaks aastat algajat WN8 1400 meest, kuidas "õigesti" mängida, ilma prem moona ja automaatse tulekustutita ja peamiselt HE lastes.
Muide, küllalt palju on neid eestlasi, kes siin sõna ei võta, aga pöörduvad minu poole PSis või ingame küsimustega.
Respekt.
Ilmselt olen ma millestki valesti aru saanud. Superuunikumid on master race omaette?
Käin nüüd edaspidi tänavatel silmad maas ja kapuuts peas.
Keegi Helsingi kallio pimedatel tänavatel röövida üritab, siis proovin valetada, et recent on 3700. Äkki jooksevad suurest hirmust minema. _________________
kes need 7 mängijat on siis on eestis? ja kindlasti ära loetle siia rerolle. kes alustavad mängimist t8 prem tankiga et stats üles teha..
ikka need mängijad kes on läinud algusest peale arendades tanke.
Mul on Eesti WoT'i Hall of Fame'i link allkirjas olemas, ka mõistlik rerollivastane barjäär on olemas. Pole ju mõtet diskvalifitseerida mängijat kellel ilmselgelt on skilli ja jääb ülegi, kuna see pole tema esimene konto.
EESTISamur kirjutas:
mis see sulle annab et oled niinimetatud eesti top7 ?
See on objektiivne mõõdik. Enam ei ole nii, et igaüks saab väita mida iganes enda (või minu või kellegi kolmanda tugeva mängija) oskuste kohta. Vaatad tabelit, saad ju aru, kes on tõsine tegija ja kes niisama tühikargaja.
huvist küsin, et paljud neist skilliga mängijatest artyga mängivad. Tahaks näha kui hästi nad artyga mängivad järjest, kas on ikka oma skillile toetudes nr 1 mehed teamis. _________________
Ma ei saa aru kas te olete kadedad, et keegi on millegi yle uhke ja ehk isegi edvistab sellega nats? No las ta siis edvistab. Kui seda siiski ei talu, ole mees, võta kätte ja tee parem tulemus.
Elus on muudki ajaga teha kui iriseda nonstop. Keegi ei käse teil neid ericku poste lugeda, foorumi seaded lubavad neid soovi korral varjata.
Respekt.
Ilmselt olen ma millestki valesti aru saanud. Superuunikumid on master race omaette?
Käin nüüd edaspidi tänavatel silmad maas ja kapuuts peas.
Keegi Helsingi kallio pimedatel tänavatel röövida üritab, siis proovin valetada, et recent on 3700. Äkki jooksevad suurest hirmust minema.
Ära nüüd südamesse võta, see on lihtsalt objektiivne tõde. Paar lk tagasi oli meil siin postitus kus öeldi pmst, et superuunikumid cheativad toiduga, siis üks postitas et õiged skillerid lasevad ainult AP'd ja nüüd siin samas just keegi kirjutas, et artyga peab ka number 1 olema, muidu ei loe Selliseid "pärleid" tekib siia iga päev. Kogenenumad mängijad, kes oskavad ja kes on ka asjad endale selgeks teinud, lihtsalt facepalmivad selliste tarkusterakeste peale. Mida neil on arutada inimestega, kelle käsi tõuseb selliseid jaburusi sisse trükkima foorumisse? Nad ei viitsi ju isegi seda iba hakata ümber lükkama, valatakse selle käigus sopaga üle nagu minuga siin alatihti tehakse.
huvist küsin, et paljud neist skilliga mängijatest artyga mängivad. Tahaks näha kui hästi nad artyga mängivad järjest, kas on ikka oma skillile toetudes nr 1 mehed teamis.
huvist küsin, et paljud neist skilliga mängijatest bingo lotot mängivad.
See "mul on suurem kui sul" võitlus siin on juba pisut tobe. Tomatile on uunikum "kullaprits" või "tsiiter", uunikum näeb tomateid kuid ajudeta olendeid kel pole õigust isegi oma arvamusele (isegi kui arvamus on vale). Arvutimängu teemas IMHO ei peaks põhitähelepanu olema mitte kasutajate oskuste võrdlemisel, vaid mängul endal. Selleasemel tegeletakse üksteisele e-peenisega näkku peksmisega. Ei mingit arutelu teemadel mis mängukogemuse alla käiks.
Et ma ise ka tühja mulli ei puhuks, siis mida mängijad arvavad viimaseaja T8 premium tankidest - Patriot, Liberte, Defender jne jne? Kas teie arvates on õige, et raha eest ostetavad tankid on paremad arenduspuus olevatest? Ma ise pole neist ühtegi ostnud - ja T8-t ma väga enam ei mängi - just tänu neile "elukatele". Mul on soovitud tankipuud juba lõpuni lahti arendanud - mis tunne on aga uutel kes sellest tierist peavad end läbi närima? _________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
vaatasin et võtsid juba teiste superuniuminde eest sõna
vb nad ei räägi ehk selle kuna ei näe vajadust esile tõsta ennast
äkki escape võiks enda esimese konto andmed anda ja vaatame mis numbri pealt ta rerolli tegi...palju lahingud ja mis wn8 jäi.
minu jaoks reroll pole superunicum...kui ta pole enda esimest kontot ülese viinud.
-
ja vb tõesti siin foorumis kõik rumalad kuna meil on ka oma elu ning mängime selle kõrvalt kuidas oskame...mitte pole noliferid
võiksin ja ju rerolli teha et siis wn8 oleks 3300-3600+ vms...aga küsimus milleks? et saaksin hüpata ..näe ma eesti top 10nes vms
vaatasin et võtsid juba teiste superuniuminde eest sõna
vb nad ei räägi ehk selle kuna ei näe vajadust esile tõsta ennast
äkki escape võiks enda esimese konto andmed anda ja vaatame mis numbri pealt ta rerolli tegi...palju lahingud ja mis wn8 jäi.
minu jaoks reroll pole superunicum...kui ta pole enda esimest kontot ülese viinud.
-
ja vb tõesti siin foorumis kõik rumalad kuna meil on ka oma elu ning mängime selle kõrvalt kuidas oskame...mitte pole noliferid
võiksin ja ju rerolli teha et siis wn8 oleks 3300-3600+ vms...aga küsimus milleks? et saaksin hüpata ..näe ma eesti top 10nes vms
WN8 ei huvita enam ammu kedagi, kui sa tX mingi bot oled. Kui sa tXneid 3markida ei suuda, siis pole sa nkn SU.
Ei räägi WN8st, aga miskipärast muud bobikud tahavad seda mainida koguaeg.
Mind näiteks absoluutselt ei huvita, mis alla tX toimub. Kui grindima ei peaks, siis ei mängikski alla tX midagi. Praegu 113 ja Bchat veel, siis rohkem ei grindi.
Ja kui nii huvitavad statsid siin rahvast, siis esimene jäi kuskil 7000 lahingu kandis 2100 kanti (recent 3k+). Esimene tX oli mingi 1k lahinguga IS7, 2-3k lahingu pealt sai EES joinitud, kui see TOP20 madistas. Peale seda sai pmst sõidetud mingi 1,5k lahingut batchati, et võimalikult palju mapi eripärasid selgeks saada. Peale seda mingi aasta ei pelanud ja kontoga mängisid mingid tüübid HVst. Praegu peaks kokku olema kuskil 28-30k lahinguid WOTis.
Ja ei "higista" premmidega, stockid saab kõik läbi grinditud.
Kui ma mingi mängu tõsisemalt ette võtan, siis lappan kohe alguses erinevad õpetusi ja videosid. Mitte ei sõida 10k lahinguid ja imestan mismoodi ma teatud asja ei pene. Samamoodi SOF2s kõrgel tasemel pelatud, CSGO GE saadud, LoLis D1 jõutud jne.
viimati muutis brokenarm 16.03.2017 17:34:27, muudetud 13 korda
Teate kuidas harjutada kannatlikkust mehed? Mängige seda mängu mõne sellise raaliga mis nibin-nabin seda mängu veab. Ma tööl proovisin mingi raaliga, päris räme oli
Suumisin sihikut ja laksust oli 10 kandis pilt ja sain mingi 0 tabavust. Päris naljakas oli. Ytleks lausa et lõõgastavalt rahustav
erick, kas sa mitte mälumänguga ei tegelenud (võin ka eksida)? Kui sa hirmsasti konkurentsi armastad ja samas ka vägagi süüvimisvõimeline oled, sa nt. bridžiga pole proovinud tegeleda? Peaks ju sinu analüütilise poolega hästi kokku sobima.
Sa oled tegelikult hea ja rahulik õpetaja (olen korduvalt sinu juhendamisel kindlust sõitnud), pigem jäägi rohkem kõnes õpetamise peale, kirjalikud tekstid kipuvad sul veidi ülbevõitu välja kukkuma ja tekitavad ainult mõttetuid lahmimisi siia teemasse...
Üleüldse on kohati naljakas lugeda/kuulata kuidas täismehed ühe mängu peale leili suudavad minna.
Eelmine aasta juhtusin korra BB4 striimi jälgima kus paar tüüpi teineteist juba nurga taha kutsusid kuna üks blokkis veidi teist ja teine tegeles taha snipemisega. No comoon. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
viimati muutis bladerunner 16.03.2017 16:39:36, muudetud 1 kord
Kas see töötab ka WoT'i konsooliversioonil?
Kui jah, siis sellega oleks päris põnev võistlust korraldada nii, et kummalgi mängijal on üks kang juhtida (üks on juht, teine sihtur).
Peaks ilmselgelt toimuma kusagil kohapeal, et veenduda reeglitest kinni pidamises.
Et ma ise ka tühja mulli ei puhuks, siis mida mängijad arvavad viimaseaja T8 premium tankidest - Patriot, Liberte, Defender jne jne? Kas teie arvates on õige, et raha eest ostetavad tankid on paremad arenduspuus olevatest? Ma ise pole neist ühtegi ostnud - ja T8-t ma väga enam ei mängi - just tänu neile "elukatele". Mul on soovitud tankipuud juba lõpuni lahti arendanud - mis tunne on aga uutel kes sellest tierist peavad end läbi närima?
Ma ei ole samuti neist ühtegi ostnud ja ei osta ka. Pole vaja seda cancerit toetada. Antud tankid on tõesti selgelt paremad kui nende tierikaaslased, selline on üleüldine konsensus. Asi on ebameeldivalt lähedal pay-to-win'ile. Ka tier 8s raha farmimine vanemate masinatega, millel enam soomus 230mm+ pen'i ei kannata ja millel on endal madalavõitu pen, on muutunud palju raskemaks.
Üldiselt power creep, mürsud mida sinu pihta lastakse on võimsama penniga ja need mida sina ise välja lased, enam nii kergesti sisse ei lähe, kui üldse.
bladerunner kirjutas:
erick, kas sa mitte mälumänguga ei tegelenud (võin ka eksida)? Kui sa hirmsasti konkurentsi armastad ja samas ka vägagi süüvimisvõimeline oled, sa nt. bridžiga pole proovinud tegeleda? Peaks ju sinu analüütilise poolega hästi kokku sobima.
Sa oled tegelikult hea ja rahulik õpetaja (olen korduvalt sinu juhendamisel kindlust sõitnud), pigem jäägi rohkem kõnes õpetamise peale, kirjalikud tekstid kipuvad sul veidi ülbevõitu välja kukkuma ja tekitavad ainult mõttetuid lahmimisi siia teemasse...
Mälumängu mängin siiani. Muidu on väga hea rahulikult õpetada, kui inimesed saavad aru, et okei, nüüd on õppimise koht. Teevad nii nagu ütled, kui ka ei oska, siis vähemalt näed, et püüavad. Selline asi on kiiduväärt. Ma ise olin ka nuub kunagi, mul ei olnud kedagi juhatamas, et kuidas paremini saaks, kohati ikka oli raske. Nüüd õpetan ise nuube vahetevahel, et neil kergem oleks see rada.
Aga jah, kui mingi tomat kukub raiduma, et terve maailm peale tema mängib tanki valesti, siis oma arvamust ma juba endale ei jäta sellise mehe osas.
viimati muutis erick 16.03.2017 16:51:23, muudetud 1 kord
wotil tundub jah et plaan kõvasti raha kokku ajada...väga tihti neid uusi tanke välja tulemas...iga uus mis tuleb on eelmisest parem...pluss et nüüd saab osta special camoga:P
wotil tundub jah et plaan kõvasti raha kokku ajada...väga tihti neid uusi tanke välja tulemas...iga uus mis tuleb on eelmisest parem...pluss et nüüd saab osta special camoga:P
WG ka mingis Q&A käigus ütles, et endine poliitika kus "Prem tankid on *natuke* nõrgemad kui sama tieri tava masinad" enam ei kehti. _________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!"
See on see teema, et suur osa mängijatest pole enam lapsed. Neil on pappi neid premme osta. See teebki sellest mängust rahamasina neile. Ja silveri teenimine on keeruline, seega sa ostad mingi hea premmi ja oled tuus valmis - on nii silverit kui ka hea tank. Seega sa ostad selle
vaatasin et võtsid juba teiste superuniuminde eest sõna
vb nad ei räägi ehk selle kuna ei näe vajadust esile tõsta ennast
äkki escape võiks enda esimese konto andmed anda ja vaatame mis numbri pealt ta rerolli tegi...palju lahingud ja mis wn8 jäi.
minu jaoks reroll pole superunicum...kui ta pole enda esimest kontot ülese viinud.
-
ja vb tõesti siin foorumis kõik rumalad kuna meil on ka oma elu ning mängime selle kõrvalt kuidas oskame...mitte pole noliferid
võiksin ja ju rerolli teha et siis wn8 oleks 3300-3600+ vms...aga küsimus milleks? et saaksin hüpata ..näe ma eesti top 10nes vms
tX 3marke tegelt tellin eBayst
WN8 ei huvita enam ammu kedagi, kui sa tX mingi bot oled. Kui sa tXneid 3markida ei suuda, siis pole sa nkn SU.
vot see on teema lõplik vastus minule.
tänud escapeartist.
EESTISamur, tegelikult sa peaksid väga palju mänge selleks tegema. Rerollivastane barjäär on praegu 15 500 mängu, ja iga kolme kuu tagant umbes läheb +500 jagu kõrgemaks. Ehk kui sa praegu rerolliks, siis sinu mängutempo juures (8150 mängu aastas) kuluks sul tabelisse jõudmiseks umbes 2,5 aastat aega:
1. aasta 8150 mängu / barjäär 17 500
2. aasta 16 300 mängu / barjäär 19 500
3. aasta 24 450 mängu / barjäär 21 500
Üsna kõva committment. Ma arvan, et sul on mõistlikum praeguse kontoga edasi lasta, pmst see aja küsimus ainult, eriti kui oskused pidevalt kasvavad ja recent üha kõrgem.
EESTISamur, tegelikult sa peaksid väga palju mänge selleks tegema. Rerollivastane barjäär on praegu 15 500 mängu, ja iga kolme kuu tagant umbes läheb +500 jagu kõrgemaks. Ehk kui sa praegu rerolliks, siis sinu mängutempo juures (8150 mängu aastas) kuluks sul tabelisse jõudmiseks umbes 2,5 aastat aega:
1. aasta 8150 mängu / barjäär 17 500
2. aasta 16 300 mängu / barjäär 19 500
3. aasta 24 450 mängu / barjäär 21 500
Üsna kõva committment. Ma arvan, et sul on mõistlikum praeguse kontoga edasi lasta, pmst see aja küsimus ainult, eriti kui oskused pidevalt kasvavad ja recent üha kõrgem.
Jajah, EESTISamurai on viimase 4 nädala WoT'i Hall of Fame's miskil 60. koha kandis. Eks muidugi oskuste kasvades jõuab kõrgemale, algaja asi... _________________ Tšudes ne bõvajet.
wotil tundub jah et plaan kõvasti raha kokku ajada...väga tihti neid uusi tanke välja tulemas...iga uus mis tuleb on eelmisest parem...pluss et nüüd saab osta special camoga:P
WG ka mingis Q&A käigus ütles, et endine poliitika kus "Prem tankid on *natuke* nõrgemad kui sama tieri tava masinad" enam ei kehti.
WG üks "muhedamaid" ideid oli Black camoga aparaate eraldi tankina müüa . Veel olen ma aru saanud ja kogenud, et tier 7 on reeglina grindi jubedaim osa (mõnede eranditega nagu IS). Need on tiiminimekirja tipus suhteliselt harva. Huvitav, kuidas selline takistusriba mängu pikemas pildis mõjutab? Hakkavad inimesed sinnani jõudes mängu lõpetama? Vaevalt paljud nõus on free XP-d kullaga vahetama, et peksupoisi rollist välja pääseda? BOT-id saavad popiks? Vaja oleks suuremata rebalanci - seda aga pole ju niipea tulemas, kuna ka sandbox on veel suht kahtlases seisus. _________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
EESTISamur, tegelikult sa peaksid väga palju mänge selleks tegema. Rerollivastane barjäär on praegu 15 500 mängu, ja iga kolme kuu tagant umbes läheb +500 jagu kõrgemaks. Ehk kui sa praegu rerolliks, siis sinu mängutempo juures (8150 mängu aastas) kuluks sul tabelisse jõudmiseks umbes 2,5 aastat aega:
1. aasta 8150 mängu / barjäär 17 500
2. aasta 16 300 mängu / barjäär 19 500
3. aasta 24 450 mängu / barjäär 21 500
Üsna kõva committment. Ma arvan, et sul on mõistlikum praeguse kontoga edasi lasta, pmst see aja küsimus ainult, eriti kui oskused pidevalt kasvavad ja recent üha kõrgem.
ei ei pole plaanis olen rahul sellega mis on raskelt niigi tulnud ju )
EESTISamur, tegelikult sa peaksid väga palju mänge selleks tegema. Rerollivastane barjäär on praegu 15 500 mängu, ja iga kolme kuu tagant umbes läheb +500 jagu kõrgemaks. Ehk kui sa praegu rerolliks, siis sinu mängutempo juures (8150 mängu aastas) kuluks sul tabelisse jõudmiseks umbes 2,5 aastat aega:
1. aasta 8150 mängu / barjäär 17 500
2. aasta 16 300 mängu / barjäär 19 500
3. aasta 24 450 mängu / barjäär 21 500
Üsna kõva committment. Ma arvan, et sul on mõistlikum praeguse kontoga edasi lasta, pmst see aja küsimus ainult, eriti kui oskused pidevalt kasvavad ja recent üha kõrgem.
Jajah, EESTISamurai on viimase 4 nädala WoT'i Hall of Fame's miskil 60. koha kandis. Eks muidugi oskuste kasvades jõuab kõrgemale, algaja asi...
Me ju räägime WN8st. Kui sa tahad superuunikumiks saada ja sul on juba kõvasti mitte nii superuunikumi tasemel tehtud mänge all, siis progress aeglustub räigelt ja ainus viis, kuidas seda kompenseerida, on üha kõrgemate recentitega. Mu kommentaar polnud mõeldud negatiivselt, ma ju tean väga hästi mis recentid tal on. Ma tean ka seda, kui palju mänge tal kulub overalli 2900 peale tõstmiseks praeguste recentite juures.
EESTISamur, tegelikult sa peaksid väga palju mänge selleks tegema. Rerollivastane barjäär on praegu 15 500 mängu, ja iga kolme kuu tagant umbes läheb +500 jagu kõrgemaks. Ehk kui sa praegu rerolliks, siis sinu mängutempo juures (8150 mängu aastas) kuluks sul tabelisse jõudmiseks umbes 2,5 aastat aega:
1. aasta 8150 mängu / barjäär 17 500
2. aasta 16 300 mängu / barjäär 19 500
3. aasta 24 450 mängu / barjäär 21 500
Üsna kõva committment. Ma arvan, et sul on mõistlikum praeguse kontoga edasi lasta, pmst see aja küsimus ainult, eriti kui oskused pidevalt kasvavad ja recent üha kõrgem.
Jajah, EESTISamurai on viimase 4 nädala WoT'i Hall of Fame's miskil 60. koha kandis. Eks muidugi oskuste kasvades jõuab kõrgemale, algaja asi...
Me ju räägime WN8st. Kui sa tahad superuunikumiks saada ja sul on juba kõvasti mitte nii superuunikumi tasemel tehtud mänge all, siis progress aeglustub räigelt ja ainus viis, kuidas seda kompenseerida, on üha kõrgemate recentitega. Mu kommentaar polnud mõeldud negatiivselt, ma ju tean väga hästi mis recentid tal on. Ma tean ka seda, kui palju mänge tal kulub overalli 2900 peale tõstmiseks praeguste recentite juures.
Mis ma öelda tahan on see, et hiljutine WN8 on oluliselt pädevam mängija taseme hindamise vahend kui üldine WN8.
Kõrge üldine WN8 näitab lihtsalt seda, et inimene pole WoT'st ära tüdinenud ka peale pikaajalist mängimist . _________________ Tšudes ne bõvajet.
priitr, selles mõttes ma vaidlen vastu, et recent on küll väga oluline näitamaks ära, mis arengupotentsiaal on, aga iseenesest recent WN8 on väga kerge kaaluga number, võrreldes overalliga.
Näiteks võid mängida mingit uut tanki, millel pole veel selle tanki spetsiifilisi excpected valuesid. Saad kõrge WN8 vabalt, ainult et kui tuleb WN8 tabeli uuendus, siis kukub overall tükk maad tagasi.
Teine variant on mängida mingit tanki, mis värske buffi tõttu OP, aga WN8 jagatakse veel vanade omaduste pealt. Sama keiss.
Ja kolmandaks on võimalik alati mängida palju mingit hästi populaarset statspad masinat (M46, E50 vast kõige tuntumad, kuid eks neid on ka Tier X's), mingi periood see aitab recentid taevasse, aga varem või hiljem tuleb jälle WN8 tabelis korrektsioon ja siis see on kõik tühi töö olnud.
Eeldus on ikkagi ju see, et recent numbrid peaksid transleeruma tugevateks overall numbriteks.
chatwalker kirjutas:
Mitu 3 marked t10 sul on Erick?
Mitte ühtegi. Veel. Kõrgeim 3-marked tank on tier 9s, allpool on neid ikka omajagu. 3rd markide alusel ma jagan EU serveris 928-1058 positsiooni nendega, kellel on 14 3rd marked tanki.
Kogu kupatuse saamiseks pead mängima ja õigesti arvama, jep.
Muidu niisama vaatamise eest antakse ka mingit nodi nagu eelnevatel aastatel. Pluss seal lives veel omakorda questid, mille rewarde arvatavasti suurendatakse playoffide pärast. Aa eks näha ole.
viimati muutis brokenarm 16.03.2017 19:06:36, muudetud 2 korda
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.