Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 15.03.2017 10:22:26 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
olafsand kirjutas:
rex, mis taskulambil siis niru on? Originaalis ta töötab jah 50% peal, aga saad ju sätetest 100% peale keerata ja siis mu meelest valgust teeb maa ja ilm.


Mul ei ilmu mingeid tasulambi seadeid.
Peaks ilmselt factory reseti tegema, aga ei viitsi kontodega taas jändama hakata, muu töötab ilusti.


Tiri ülemine riba pikalt lahti ja vajuta Torch sõnale, mitte taskulambi ikoonile. Siis peaks ikkagi avanema ja saad lohistada slaideri lõpuni.

Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 15.03.2017 10:24:01 vasta tsitaadiga

Ei muhvigi. Eks võtan nädalavahetusel factory reseti ette.
_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 16.03.2017 10:26:05 vasta tsitaadiga

Avastasin täna sellise asja, et A5 2017 aasta mudelil ei pea home nuppu vajutama, et sõrmejälge loeks. Ehk siis asetad lihtsalt näpu nupule ja ekraan kargab lahti. Kas nupp on teistsugune või miks küll seda S7 peal ei ole võimalik kasutada nii icon_sad.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2017 11:26:51 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Avastasin täna sellise asja, et A5 2017 aasta mudelil ei pea home nuppu vajutama, et sõrmejälge loeks. Ehk siis asetad lihtsalt näpu nupule ja ekraan kargab lahti. Kas nupp on teistsugune või miks küll seda S7 peal ei ole võimalik kasutada nii icon_sad.gif

S6 edgel peab ka vaid puutuma, ei mingit vajutust icon_rolleyes.gif
Ma pole s7 seda lugejat proovinud, kuigi ma ei tahaks eriti uskuda, et vajutama peab
E:

Siin küll ei vajutata nuple
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2017 11:28:08 vasta tsitaadiga

Äkki ta mõtleb, et ekraan pime ja ei pea vajutama avamiseks?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 16.03.2017 12:35:32 vasta tsitaadiga

Tuimavõitu on see A5-l, aga jah, asetamisest piisab. Ja 3 sõrmejälje piirang on kah. icon_rolleyes.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aleksandr
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2017 12:54:57 vasta tsitaadiga

Kui on ekraan pime, siis peab homme nuppu vajutama. Kui ekraan on aktiivne, siis piisab puudutusest.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 16.03.2017 14:19:42 vasta tsitaadiga

A5 piisab igal juhul peal hoidmisest.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 16.03.2017 21:00:57 vasta tsitaadiga

Just seda ma mõtlengi mida Märt. ka ütleb. S7 võiks ka ju lihtsalt puudutusest avaneda kui ekraan pime on. XDA foorumis on ka see teemaks olnud ja kellelegi olevat Samsung vastanud, et S7 kodunupp selliselt töötada ei saa, et koguaeg on nö ootel. Tegelt saab, olen isegi mingi äppiga toimima saanud. Aga siin tekib siis mingi turvalisuse poliitika vastuolu ja pead sisetama PIN või mustri, sõrm enam ei ava thumbs_down.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2017 23:53:08 vasta tsitaadiga

On hetkel kasutada üks A5 (2017) ja selle sõrmejäljelugeja on nii halb et ajab nutma. Ehk sellest peal hoidmise võimalusest pole kuigi palju kasu kui lugeja ise S7-ga võrreldes tohutult kehvem on. Võimalik ka et konkreetse eksemplari või softi viga muidugi.
_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2017 10:29:05 vasta tsitaadiga

... võib-olla lihtsalt viletsalt õpetanud? Kustuta ära ja proovi uuesti. Nüüdseks kogemust juba päris paljude lugejatega ja see, kuidas sõrmejälg telefoni salvestub määrab päris palju. Ma suutsin oma Axon 7-le jälje nii hästi selgeks õpetada, et alguses andis ikka harjuda, et kas oli lukus või avas lihtsalt niisama lambist icon_biggrin.gif aga jah, see on kindlasti mugavam variant, kui ei pea midagi vajutama ja avab vaid kergest puutest. Mul ongi tekkinud selle järgi juba harjumus kiirelt järgmine toimib ekraanil teha ja S7-ga unustan vajutuse kogu aeg ära ja nühin musta ekraani icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 17.03.2017 13:51:11 vasta tsitaadiga

Nati tobe on see, et peab suht täpselt sõrme asetama. Nexus 6P-ga harjunult, kus pole vahet, mispidi skannisid ja mispidi pärast näpu asetad, oli alguses skannimine nutune, et no mis ta nüüd tahab- aa, jälle ei katnud korralikult sensorit. Intuitiivsuse puudumine on põhiline puudus ja teiseks see kolme jälje piirang...tobe.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2017 14:01:45 vasta tsitaadiga

Märt., mind ennast häiris ka see, aga siis sõrme lisades tõmbasin seda mitmest erinevast asendist läbi ja siis enam probleemi polnud.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 17.03.2017 14:48:44 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Märt., mind ennast häiris ka see, aga siis sõrme lisades tõmbasin seda mitmest erinevast asendist läbi ja siis enam probleemi polnud.


Kas S7 on midagi erilist selle sõrmejäljelugemisega, kui S6-ga ? S6 on nii,et kui ekraan on pime, vajutan sõrmega kodunupule, ekraan läheb heledaks ja kohe ka lukust lahti.
Hetkel S6 rahul kuigi plaan suve poole väljavahetada S7 vastu, iseasi kas see õigustab end ? ( mälukaardi võimalus on hea lisa,veekindlus )
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2017 14:52:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas S7 on midagi erilist selle sõrmejäljelugemisega, kui S6-ga ? S6 on nii,et kui ekraan on pime, vajutan sõrmega kodunupule, ekraan läheb heledaks ja kohe ka lukust lahti.

Toimib nii ka S7'ga
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2017 15:53:16 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... võib-olla lihtsalt viletsalt õpetanud? Kustuta ära ja proovi uuesti. Nüüdseks kogemust juba päris paljude lugejatega ja see, kuidas sõrmejälg telefoni salvestub määrab päris palju. Ma suutsin oma Axon 7-le jälje nii hästi selgeks õpetada, et alguses andis ikka harjuda, et kas oli lukus või avas lihtsalt niisama lambist icon_biggrin.gif aga jah, see on kindlasti mugavam variant, kui ei pea midagi vajutama ja avab vaid kergest puutest. Mul ongi tekkinud selle järgi juba harjumus kiirelt järgmine toimib ekraanil teha ja S7-ga unustan vajutuse kogu aeg ära ja nühin musta ekraani icon_lol.gif

On korduvalt kustutatud ja uuesti õpetatud. Proovitud ka sama sõrme erinevate alla paigutada. Ikka 10-st katsest 8-9 ei tunnista.
Ei ole sarnast jama näinud S6, S7, varalahkunud Note 7, Nexus 5x, ühegi iPhone ega paar korda odavamate Huaweidega.

_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 17.03.2017 16:26:19 vasta tsitaadiga

Ma sisimas loodan, et S8-l tuleb ka nii, et ainult peab puudutama. Samsung on moka otsast maininud ka seda, et nii vist tehakse. Kui Android 7 betaprogrammis olin, siis kirjutasin neile, et tehke S7-le selliselt, et ei peaks vajutama. Vastus oli, et ei saa, aga äkki S8-l teeme nii. Samas S8 nupp on lolli koha peal thumbs_down.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2017 16:48:10 vasta tsitaadiga

Kuigi mulle taga asuv lugeja meeldib väga, siis S8 oma on tõesti eriti jabura koha peal.
_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 17.03.2017 16:54:57 vasta tsitaadiga

Jah, väljendasin end natuke valesti. Et ta taga on, see on super. Aga võiks kaamerast all pool olla jah.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2017 19:41:05 vasta tsitaadiga

Arvestades telefonimõõtmeid siis piisab näpu sirgeks lükkamisest S8-l sõrmejäljelugejani ulatamisest. Või ei ?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2017 20:43:15 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Arvestades telefonimõõtmeid siis piisab näpu sirgeks lükkamisest S8-l sõrmejäljelugejani ulatamisest. Või ei ?

99% tõenäosusega puudutad koos lugejaga ka kaamerat, sest nad on horisontaalselt täiesti kõrvuti.
Teistel telefonidel on sõrmejäljelugeja kaamerast madalamal ja suurema vahega.

_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 18.03.2017 01:25:46 vasta tsitaadiga

Pätu, asi ei ole ulatuses vaid kaamera mäkerdamises thumbs_down.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2017 09:04:45 vasta tsitaadiga

No harjud ära selle liigutusega ju. Palju sa ikka seda kaamerat mäkerdada. Näpud nii sardellid ka pole ju ?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2017 09:47:42 vasta tsitaadiga

S7 kaamera katteklaasil on näiteks nii hea rasvahülgav kate, et kuigi ma tihti enne plõksu tegemist üritan seda automaatse liigutusega särgisabaga üle käia, avastan, et polegi midagi pühkida, kuigi ümbritsev tagaklaas on paksult näpujälgi täis.

Sõrmejäljelugejat pole ise kasutusele võtnud. Kes kasutab, siis tõenäoliselt on tagaküljel asümmeetriliselt paikneva sensori puhul oluline ka see, kas seadet hoitakse peamiselt vasakus või paremas käes (mis ei lange sugugi kokku üldise parema- või vasakukäelisusega). Mina näiteks hoian vasaku käega vasaku kõrva ääres ja mul oleks oluliselt mugavam nimetissõrme asetada tagakaamerast vasakule, mitte paremale. Ja kätte võttes lähebki sõrm just sinna, mitte kaamerast allapoole. Just algne asend kätte võttes - vahetult pärast seda liigub telefon ülespoole, nii et väike sõrm jääb alt otsast ja nimetissõrm kaamera alt toetama (näppimis-, mitte helistamisasend). Nii et kes parema käega kasutab, tundke rõõmu, kui sensor hakkab paiknema just kaamerast paremal, mitte vasakul.

See on üks pisiasi, miks mulle näiteks istuvad rohkem Apple'i ja Samsungi telefonid kui Sony ja Nokia omad - mulle meeldib (olen harjunud), kui voluuminupud on vasaku käe pöidla all. LG taga keskel variant sobiks ka paremini kui paremal küljel olevad. Kusjuures nii Nokial kui ka Sony'l/Ericssonil on nad omal ajal vasakul asetsenud.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 18.03.2017 12:11:10 vasta tsitaadiga

Endale just meeldivad heli-ja toitenupud ühel pool, filme või saateid vaadates mugav asetus.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.