Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 186, 187, 188 ... 246, 247, 248  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 08.03.2017 20:19:14 vasta tsitaadiga

vampire diaries on pisut kahju jah et ära lõpetatakse, aga 8 hooaega on ikka küll
Ja no the originals läheb edasi. Osad näitlejad vist lähevad ka üle
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2017 18:13:17 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 15:11:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2017 22:24:57 vasta tsitaadiga

pole seda kunagi vaadanud, aga kas see pole mitte üks paljudest lapsepõlvemultikatest mis ära rikutud?
ise käin kauge kaarega mööda sellistest asjadest. ei vaata isegi lapsepõlve originaale - mälestustes on nad kuidagi ilusamad kui täiskasvanult vaadates icon_smile.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2017 23:31:17 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 15:11:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2017 23:57:10 vasta tsitaadiga

mkay, see siis ikkagi pole mingi lastekas nagu Scooby Doo jmt mis remakeimisega tuksi olevat keeratud icon_biggrin.gif
ma ei teagi miks mul kunagi selline mulje on jäänud icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2017 00:07:58 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 15:11:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2017 18:10:16 vasta tsitaadiga

http://tvweb.com/walking-dead-season-7-ratings-four-year-low/
See seep on jube killustatud, ei imesta, et vaaatavus on langenud.
Igas seerias näitan vaid 1 seltskonda, teises test, kolmandas kolmandat jne. uuele ringile.
Heal juhul saavad hoooaja lõpus kokku, korraldatakse madin ja lõppeb cliffhangeriga.
Uuel aastal sama hooga ja nii juba 2-3 hooaega

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2017 18:33:19 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 15:11:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2017 21:19:01 vasta tsitaadiga

Prooviabielu S01E03 hakkas!
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2017 22:10:46 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, mitmendas osas sa oled ?
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 15.03.2017 22:27:21 vasta tsitaadiga

selles kus naise saab lõpuks
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2017 14:44:10 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
Super AMOLED, mitmendas osas sa oled ?
Ta vist see viimane brüneti kandidaat, kes monitor käes kohale ilmus
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.03.2017 15:34:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:
elama tulid siia või?
w00t.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 16.03.2017 19:15:07 vasta tsitaadiga

Homsest siis järgmine Netflix-I koomiksi seriaal Iron Fist

http://www.imdb.com/title/tt3322310/?ref_=nv_sr_1
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2017 02:57:10 vasta tsitaadiga

12 Monkeys season 3 saab bingeda, kogu hooaeg tuleb välja vahemikus 19.mai-21. mai. icon_eek.gif

4. hooaeg ka renewed, jääb viimaseks.

Also: http://deadline.com/2017/03/the-expanse-renewed-season-3-syfy-1202045014/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2017 03:11:34 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2017 22:21:31 vasta tsitaadiga

Iron Fist - 3 osa vaadatud. Lugu köidab piisavalt, et edasi vaadata. Samas (minu jaoks) suur miinus on üleüldine stiil (s.h. kaamera- ja näitlejatöö ning eriti soundtrack) - seega, esteetiliselt pettumust valmistav.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.03.2017 15:08:07 vasta tsitaadiga

Esimese osaga ütleks et neist neljast parim see seriaal.
(Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ja Iron Fist )
Võib-olla ka sellepärast et on rohkem müstiline tegelane see Iron Fist.


Sügisel tuleb nende nelja tegelase combo seriaal ka välja The Defenders
http://www.imdb.com/title/tt4230076/?ref_=nm_flmg_act_1

Edit:

Mulle täitsa meeldib see Iron Fist Neist neljast minu jaoks kõige meeldivam.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2017 01:34:55 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 15:11:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2017 21:07:09 vasta tsitaadiga

Iron Fist - lohakas. Kahju, üritasin küll hästi meelestatud olla, aga mingi hetk tuleb piir ette.

Üldiselt ma mõtlen, et kas ma olen elus kibestunud vms, või on igasugune peavoolu meelelahutus lihtsalt täiesti hingetuks massitoodanguks muutunud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2017 21:37:10 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:


Üldiselt ma mõtlen, et kas ma olen elus kibestunud vms, või on igasugune peavoolu meelelahutus lihtsalt täiesti hingetuks massitoodanguks muutunud.


Ma pakun, et lihtsalt mingisugune mõttetegevus on veel säilinud.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2017 09:39:44 vasta tsitaadiga

Iron Fist - 9 osa vaadatud nig täitsa mõnus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2017 11:46:45 vasta tsitaadiga

Vaatasin Iron Fisti esimese hooaja lõpuni. Päris mõnus meelelahutus.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.03.2017 18:10:48 vasta tsitaadiga

IFi peaosaline kuskil kommenteeris ju, et ta pidi sisuliselt hoopealt võtete ajal õppima kõike.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2017 23:22:33 vasta tsitaadiga

Into the Badlandsi teine hooaeg algas ja on lihtsalt suurepärane. thumbs_up.gif Lääne teles polegi vast midagi muud mis selle võitlustseene üle suudaks trumbata või isegi lähedale jõuaks.,

http://www.imdb.com/title/tt3865236/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 00:29:32 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Into the Badlandsi teine hooaeg algas ja on lihtsalt suurepärane. thumbs_up.gif Lääne teles polegi vast midagi muud mis selle võitlustseene üle suudaks trumbata või isegi lähedale jõuaks.,

http://www.imdb.com/title/tt3865236/

+10 thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 01:27:54 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
Vaatasin Iron Fisti esimese hooaja lõpuni. Päris mõnus meelelahutus.

Spoiler Spoiler Spoiler

suht norm ikkagi
samas paras soust icon_biggrin.gif

aga minu lemmikud netflixis
black sails
the ao
stranger things
Designated Survivor
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 22:06:37 vasta tsitaadiga

Sai suht jutti Narcose kaks hooaega ära vaadatud. Ootan kolmandat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 17:23:46 vasta tsitaadiga

Prooviabielu

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.03.2017 17:35:42 vasta tsitaadiga

31.03 tuleb uus Trailer Park Boys'i hooaeg icon_cool.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 21:59:40 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
31.03 tuleb uus Trailer Park Boys'i hooaeg icon_cool.gif thumbs_up.gif



thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.03.2017 23:31:50 vasta tsitaadiga

Mis see Wheeler Dealers sai uue nime endale või mis ?

Edd China lahkus sellest saatest, kuna uus hooaeg tuleb rohkem selline draama reality sari kui seda on autode korda tegemine ja näitamine kuidas teha.
Ühesõnaga muutub selliseks nagu counting cars kus näidatakse algul romu ja siis mis on lõpp faas. Vahel näidetakse ka kui on mingi probleem siis korraks enne värvimisele minemist väike lõik auto kere
millel on see kaitse värv peal ainult.

Tundub et töötav süsteem on vaja maatasa teha ja eks tänu sellele hakkavad nad ka kaotama vaatajaid.


Link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2017 23:48:51 vasta tsitaadiga

Jah, see saade muutub tavaliseks usa autosaateks...kusagil autoteemas see läbi käis juba

Kahju. Pakun 1-2 hooaega ja siis prügikasikaup.
Ameeriklased on teatud nurga alt lambad, pole midagi teha

Ma juba viimased paar hooaega kahtlustasin, et midagi on toimumas, sest enamus asju tehakse usa pinnal. Siis ma ei osanud seda guugeldada. Aga noh, eelaimdus oli õige

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2017 20:38:00 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 15:11:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.03.2017 02:13:53 vasta tsitaadiga

http://screenrant.com/time-after-time-canceled-abc/
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 10:54:07 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
http://screenrant.com/time-after-time-canceled-abc/


Arvata oligi.. ma loobusin kolmanda osa alguses.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 11:00:53 vasta tsitaadiga

http://tvline.com/2017/01/11/bones-cancellation-final-episodes-fox-season-13/ icon_neutral.gif
Lahkuti suure pauguga
http://www.eonline.com/news/838177/cbs-renews-16-shows-for-the-2017-2018-season-did-your-favorite-make-the-cut

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 11:10:07 vasta tsitaadiga

thefuck, Elementary sai kirvest icon_mad.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 11:13:48 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
thefuck, Elementary sai kirvest icon_mad.gif

shocking.gif
mingi krd känceldamise aasta vä thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 12:02:07 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
thefuck, Elementary sai kirvest icon_mad.gif

shocking.gif
mingi krd känceldamise aasta vä thumbs_down.gif

nagu ma aru saan, siis päris kindel ikka pole, aga üsna tõenäoline thumbs_down.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 13:03:11 vasta tsitaadiga

Frequency sai ka cancelled? Kuskil nagu jäi see silma..
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 19:55:58 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
Frequency sai ka cancelled? Kuskil nagu jäi see silma..

Pm jah
väike lootus on, et võetakse üle.....
tsitaat:
'Frequency' & 'No Tomorrow' Not Getting CW Back Orders As They Head To Netflix

Ise vajutasin delete nuppu ja ei plaani vaatama hakata. Esimesed 2 osa vist vaatasin

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.03.2017 20:09:39 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
thefuck, Elementary sai kirvest icon_mad.gif

shocking.gif
mingi krd känceldamise aasta vä thumbs_down.gif

nagu ma aru saan, siis päris kindel ikka pole, aga üsna tõenäoline thumbs_down.gif
jaga siis oma allikat?
googlest kiire otsing leidis juba eelmine aasta cancelit

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 20:34:52 vasta tsitaadiga

mida nad sellest big bang theoryst soojendavad, seal sai süžee juba mitu hooaega tagasi otsa, lihtsalt nämmutamine käib. ei ole seda pinget enam, mis oli siis, kui leonard pennyt kogu aeg nillis.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.03.2017 20:35:38 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
thefuck, Elementary sai kirvest icon_mad.gif

shocking.gif
mingi krd känceldamise aasta vä thumbs_down.gif


Minu arust pole midagi ebatavalist.
Kui sügisel algavad mingid uued seriaalid, siis neist mõni üksik jätkab.
Enamus mis on hea on järelikult liiga hea ja känseldatakse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 21:11:20 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
arm2004 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
thefuck, Elementary sai kirvest icon_mad.gif

shocking.gif
mingi krd känceldamise aasta vä thumbs_down.gif

nagu ma aru saan, siis päris kindel ikka pole, aga üsna tõenäoline thumbs_down.gif
jaga siis oma allikat?
googlest kiire otsing leidis juba eelmine aasta cancelit

siit saab teada, et numbrid väga viletsad: http://tvline.com/2017/02/22/elementary-season-6-renewed-cancelled-cbs/
ja jeesuse lingil märgitakse, et pole koos teiste suuremate nimedega renewalit välja hõigatud (krt isegi MacGyver sai 2. hooaja!). seal ka mainitakse viletsaid numbreid.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 30.03.2017 21:17:34 vasta tsitaadiga

eduka seriaali valem on sellele liita uus linn otsa a la NCIS jms icon_lol.gif
või võtta ühest seriaalist tegelane kes seotakse kõrvalprojektiga teises seriaalis a la Blacklist:redemption,
hea et veel ei tehtud 1 and a half brother vms
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.03.2017 22:41:36 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
libe kirjutas:
arm2004 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
thefuck, Elementary sai kirvest icon_mad.gif

shocking.gif
mingi krd känceldamise aasta vä thumbs_down.gif

nagu ma aru saan, siis päris kindel ikka pole, aga üsna tõenäoline thumbs_down.gif
jaga siis oma allikat?
googlest kiire otsing leidis juba eelmine aasta cancelit

siit saab teada, et numbrid väga viletsad: http://tvline.com/2017/02/22/elementary-season-6-renewed-cancelled-cbs/
ja jeesuse lingil märgitakse, et pole koos teiste suuremate nimedega renewalit välja hõigatud (krt isegi MacGyver sai 2. hooaja!). seal ka mainitakse viletsaid numbreid.
clickbait news
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2017 00:34:51 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 15:10:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2017 01:07:38 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Animest rääkides, Attack on Titan 2. hooaeg peaks vist täna (01.04.) algama.

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 186, 187, 188 ... 246, 247, 248  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.