Kunagi miskit dog tag värk oli, sai boosti.
oleks vaid premium veel olnud
Spoiler
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kui mõni tanki toksib ja eelistab mängida tiimina st koos rünnata üksteise perset kaitsta jne... siis lisaks sõbralisti. Enda kasutajanimi seal MetsjeesusEST Mina valisin endale usa ja inglise tangid sest need tundusid nõrgemad olema aga et asi nii hull on poleks osanud oodatagi. Hetkel alustasin inglise tankidega 6.0-6.7-ni ja 10 mängust suudan maksimaalselt hävitada 1 vastase tangi. Üsna koomiline on lasta tigerII -te 4 korda 6 korda ja parimal juhul suudad teda natuke vigastada. Enda tangid hävinevad one shot stiilis 10-st ühel korral vigastavad tanki ja siis nii hävitavalt, et tank on liikumis ja laskmisvõimetu pooleks minutiks. Aga mis ikka viriseda ise valisin. Siis kui närvid kapiotsas on liigun 3.0 tagasi ja saab rõõmsalt jälle killida.
Kasuta prem tanke. USA t29 on ikka päris jube vastane. Aga imelikult on jah teamid enamasti kokku pandud. ger ja ussr vs usa ja brit. _________________ Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kui mõni tanki toksib ja eelistab mängida tiimina st koos rünnata üksteise perset kaitsta jne... siis lisaks sõbralisti. Enda kasutajanimi seal MetsjeesusEST Mina valisin endale usa ja inglise tangid sest need tundusid nõrgemad olema aga et asi nii hull on poleks osanud oodatagi. Hetkel alustasin inglise tankidega 6.0-6.7-ni ja 10 mängust suudan maksimaalselt hävitada 1 vastase tangi. Üsna koomiline on lasta tigerII -te 4 korda 6 korda ja parimal juhul suudad teda natuke vigastada. Enda tangid hävinevad one shot stiilis 10-st ühel korral vigastavad tanki ja siis nii hävitavalt, et tank on liikumis ja laskmisvõimetu pooleks minutiks. Aga mis ikka viriseda ise valisin. Siis kui närvid kapiotsas on liigun 3.0 tagasi ja saab rõõmsalt jälle killida.
Kui mõni tanki toksib ja eelistab mängida tiimina st koos rünnata üksteise perset kaitsta jne... siis lisaks sõbralisti. Enda kasutajanimi seal MetsjeesusEST Mina valisin endale usa ja inglise tangid sest need tundusid nõrgemad olema aga et asi nii hull on poleks osanud oodatagi. Hetkel alustasin inglise tankidega 6.0-6.7-ni ja 10 mängust suudan maksimaalselt hävitada 1 vastase tangi. Üsna koomiline on lasta tigerII -te 4 korda 6 korda ja parimal juhul suudad teda natuke vigastada. Enda tangid hävinevad one shot stiilis 10-st ühel korral vigastavad tanki ja siis nii hävitavalt, et tank on liikumis ja laskmisvõimetu pooleks minutiks. Aga mis ikka viriseda ise valisin. Siis kui närvid kapiotsas on liigun 3.0 tagasi ja saab rõõmsalt jälle killida.
No lennukeid on jah pohhui nahhui lahti teha. Tankide osas tuleb suhtkoht nutt peale
Ise ootan hetkel paatide betat, väheke vaheldust.
Paatide beeta tänasest lahti. Muideks, vahelduseks võiks mõni uus maa ka lisanduda. Prantsusmaa oleks huvitav. Nad tegid päris omapäraseid lennukeid. _________________ Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Paatide pre betat tegin, tundus enam vähem. Tellisin venelaste laeva, millel oleks pidanud olema katjuusha aga netu nahhui, pandi mingi teine paat kaasa hoopis lohutuseks vist.
Paatide pre betat tegin, tundus enam vähem. Tellisin venelaste laeva, millel oleks pidanud olema katjuusha aga netu nahhui, pandi mingi teine paat kaasa hoopis lohutuseks vist.
Kas mitte need kalapaadid mida osta sai ei ole veel betas sees ? _________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kui mõni tanki toksib ja eelistab mängida tiimina st koos rünnata üksteise perset kaitsta jne... siis lisaks sõbralisti. Enda kasutajanimi seal MetsjeesusEST Mina valisin endale usa ja inglise tangid sest need tundusid nõrgemad olema aga et asi nii hull on poleks osanud oodatagi. Hetkel alustasin inglise tankidega 6.0-6.7-ni ja 10 mängust suudan maksimaalselt hävitada 1 vastase tangi. Üsna koomiline on lasta tigerII -te 4 korda 6 korda ja parimal juhul suudad teda natuke vigastada. Enda tangid hävinevad one shot stiilis 10-st ühel korral vigastavad tanki ja siis nii hävitavalt, et tank on liikumis ja laskmisvõimetu pooleks minutiks. Aga mis ikka viriseda ise valisin. Siis kui närvid kapiotsas on liigun 3.0 tagasi ja saab rõõmsalt jälle killida.
Nazi alert
Spoiler
Väga õige tähelepanek sest need ongi tangid mitte tankid vastasel juhul mind ei peedistataks kui mul st usa ja inglastel oleksid ka tankid!
Mängin ainult arcadet see simulant ja realistic on liialt rasked nii fanatt ma ka päris pole
Kui mõni tanki toksib ja eelistab mängida tiimina st koos rünnata üksteise perset kaitsta jne... siis lisaks sõbralisti. Enda kasutajanimi seal MetsjeesusEST Mina valisin endale usa ja inglise tangid sest need tundusid nõrgemad olema aga et asi nii hull on poleks osanud oodatagi. Hetkel alustasin inglise tankidega 6.0-6.7-ni ja 10 mängust suudan maksimaalselt hävitada 1 vastase tangi. Üsna koomiline on lasta tigerII -te 4 korda 6 korda ja parimal juhul suudad teda natuke vigastada. Enda tangid hävinevad one shot stiilis 10-st ühel korral vigastavad tanki ja siis nii hävitavalt, et tank on liikumis ja laskmisvõimetu pooleks minutiks. Aga mis ikka viriseda ise valisin. Siis kui närvid kapiotsas on liigun 3.0 tagasi ja saab rõõmsalt jälle killida.
Nazi alert
Spoiler
Väga õige tähelepanek sest need ongi tangid mitte tankid vastasel juhul mind ei peedistataks kui mul st usa ja inglastel oleksid ka tankid!
Mängin ainult arcadet see simulant ja realistic on liialt rasked nii fanatt ma ka päris pole
Vale vastus. Realistikus on asjad justkui normaalsemalt balansis on mul selline tunne. Comet-iga saab seal ikka asju ajada, kui arkaadis on see päris surmalõks. Ise alguses ka pelgasin realistik mode, kuid kui ükskord mängima hakkasin, enam arkaadi ei taha näha ka mitte. Arkaadis saab iga jobu sinu tanki markeri peale sodiks lasta, kui realistikus on natuke oskusi ka vaja. Aga see ger+rus vs brit+usa on ikka jama küll. _________________ Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Realistikus on parem peale lennata tiimina kus saad omavahel suhelda sest üksi oli seal kudagi väga igav olla. Eks natuke ära harjunud selle tangi eemaltvaatega siis ei teki rumalaid kokkupõrkeid ja liikumist parem kontrollida.
Realistikus on parem peale lennata tiimina kus saad omavahel suhelda sest üksi oli seal kudagi väga igav olla. Eks natuke ära harjunud selle tangi eemaltvaatega siis ei teki rumalaid kokkupõrkeid ja liikumist parem kontrollida.
Ei tea, pole seal näinud nüüd nii suurt vahet arkaadiaga. Pole lihtsalt vaenlase punaseid kontuure, igasugused põõsad on ohtlikumad, surres saad tanke ja lennukeid vastavalt punktidele ning vaenlast märgistatakse kaardil rohkem. Osad lähevad koos ja suhtlevad, osad panevad lihtsalt kuhugi suunas padavai minema. Eriti puudutab see M18 ja muude kiirete rakettide omanikke. Mõnikord on suurepärased, justkui õnnestunud meeskonnad ja mõnikord sureb pool meeskonda juba esimese paari minuti jooksul. Üldiselt on igal kaardil juba teada ja tuntud võtmekohad, kuhupoole enamik suundub.
Ei ole täheldanud, et realistikus nüüd kogu aeg läbi binokli või sihiku vahtides ringi liiguksin. Tuleb lihtsalt ettevaatlikum olla. Muidugi on vahe see, et kui arkaadis kõrgemates tierides suutsin midagi teha, siis realistikus olen lihtsalt peksupoisi tasemel ning lähen tier kolme tagasi kõmmutama. _________________ Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Ma ajasin simulatsiooniga segamini.
Veendusin, et ka see realistic on suht jura mingi nõme punkti süsteem. Ei ole normaalne, et saan kasutada ainult üht tanki teised jäävad kinniseks. Keegi võiks parem öelda kuidas target lukk maha käib see asi ajab korralikult sita keema Sihid korra lennukit ja see krt lukustab lennuki ära kui nähtavale ilmub maasõiduk siis seda sihtides hakkab automaatselt liikuma sihik koos toruga lennuki suunas. Mängid nagu lolli toruga ja ajad teda mööda maad ja ilma taga.
Muuseas sulle motivatsiooniks, et just saatis ÜKS briti fv (miski) praktiliselt terve meie kaslaste meeskonna uue mängu järjekorda. _________________ Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Mängu alguses on sul mingi 450 punkti. Madalamates tierides maksab tanki mängu viimine umbes 150-250 punkti. Järgi jääb 300-200 punkti. Kõrgemates on tank umbes 400 punkti. Tabamuste ja killide eest saad sa punkte. Kui saad surma ja uue tanki jagu punkte täis ei ole, siis uut tanki ei saa. Mu kaslased on maksnud ka 600 punkti, et uuesti mängu viia. Punktide arv sõltub, millise tieri tanke sa looja karja lasknud oled. Mingit tier madalamad tankid annavad vähem, võrdsed ja rohkemgi rohkem punkte. Tier kahes ja kolmes võid kohe 450 punkti eest viia kaks tanki lahingusse ning paar vastast tappes veel tanki, või paar, või lennuki. Olen näinud ka kuus ja kaheksa korda mängus olnud mehi. Tier viies olen ka paar tanki tapnud , kuid surma saades uut tanki ei saa, sest punkte ei piisa. _________________ Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Mulle meeldib SB. Ei ole seda 3rd person kaamerat ja pead eristama enda tiimi tanki vastase omast.
Jah. Punktide summad on erinevad. Vastavalt Tierile ja tankide research astmele. Muuseas, pole kordagi SB-s käinud. Kuidas seal research punktide ja rahaga lood on? Kas sama mis RB? _________________ Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
viimati muutis Olver 03.03.2017 13:22:39, muudetud 1 kord
Mulle meeldib SB. Ei ole seda 3rd person kaamerat ja pead eristama enda tiimi tanki vastase omast.
Jah. Punktide summad on erinevad. Vastavalt Tierile ja tankide research astmele. Muuseas, pole kordagi RB-s käinud. Kuidas seal research punktide ja rahaga lood on? Kas sama mis SB? Ise kasutan muidu arcade money wager-ite ja research wager-ite realiseerimiseks.
SB's saad kasutada ühte tanki ja lennukit ainult. Aga, kui medium tanki kasutad siis sellel on kaks spawni (saad surma siis saad ühe korra veel kasutada seda sama tanki) ja heavy tankil ja lennukil on üks spaw. Research punkte ja raha saab umbes sama palju nagu RB's
Kui keegi teinekord tahab koos AB tanke mängida siis EvilFurryOne 'i võib lisada. Tase siuke keskmine, polnud üle aasta mänginud, nüüd taas soojendan oskusi.
Kui mõni tanki toksib ja eelistab mängida tiimina st koos rünnata üksteise perset kaitsta jne... siis lisaks sõbralisti. Enda kasutajanimi seal MetsjeesusEST Mina valisin endale usa ja inglise tangid sest need tundusid nõrgemad olema aga et asi nii hull on poleks osanud oodatagi. Hetkel alustasin inglise tankidega 6.0-6.7-ni ja 10 mängust suudan maksimaalselt hävitada 1 vastase tangi. Üsna koomiline on lasta tigerII -te 4 korda 6 korda ja parimal juhul suudad teda natuke vigastada. Enda tangid hävinevad one shot stiilis 10-st ühel korral vigastavad tanki ja siis nii hävitavalt, et tank on liikumis ja laskmisvõimetu pooleks minutiks. Aga mis ikka viriseda ise valisin. Siis kui närvid kapiotsas on liigun 3.0 tagasi ja saab rõõmsalt jälle killida.
Olen viimastel päevadel usa omadega mänginud ning täna nende samudega M4a1.2.3-ga kasutan nii lõhkepeadega mürske kui terava otsaga aga vahet pole. See kuramuse undamage lause iga lasu järel ajab juba naerma aga l'hen üritan edasi sest 1 tangi võiks ju ise ka maha suuta lasta.
Olen viimastel päevadel usa omadega mänginud ning täna nende samudega M4a1.2.3-ga kasutan nii lõhkepeadega mürske kui terava otsaga aga vahet pole. See kuramuse undamage lause iga lasu järel ajab juba naerma aga l'hen üritan edasi sest 1 tangi võiks ju ise ka maha suuta lasta.
M4 105mm puhul aitas vanasti ka see, kui ei lasknud otse talle pihta vaid otse ta kõrvale. Lendas ka mõni raskem tank kenasti õhku. Vanasti all mõtlen üle aasta tagasi.
Usa tangid 6.0 ja minu mäng näeb välja selline: lasen, lasen, undamage, tiger vastu one shot, järgmine tank mina lasen undamage tiger vastab one shot (mõlema lasud olid vastastiku samasse kohta)! Vahel õnnestub lausa 5 korda lasta tigerit või pantherit ja kõik undamage. Kahju, et ma ei oska videot salvestada sellise mängu stiili eest võiks seal vabalt 5000 kulda saada
Venelased on alati kindla peale minek neis mängudes. . Tahad eeskujulik fashist olla lähed sakslastega Uutel poitsel vist isegi kasulikum jaapanlased võtta, top tier peaks neil vägagi põkk olema.
Lennukitega vist väga vahet pole, hiljem toovad sulle need tankide jaoks raha sisse.
Lennukite ja tankide riigid võiksid eraldi olla, sest need jagavad garaazi kohte
Venelased on alati kindla peale minek neis mängudes. . Tahad eeskujulik fashist olla lähed sakslastega Uutel poitsel vist isegi kasulikum jaapanlased võtta, top tier peaks neil vägagi põkk olema.
Lennukitega vist väga vahet pole, hiljem toovad sulle need tankide jaoks raha sisse.
Lennukite ja tankide riigid võiksid eraldi olla, sest need jagavad garaazi kohte
Mismõttes lennukid raha toovad? Nendega parem teenida? Olen praegu põhimõtteliselt ainult tanke mänginud.
Peale jaapanlaste tulekut on realisticus ger ja jap enamasti koos ning venkudega pole enam midagi kindlat. Varem oli enamasti kindel laks ger+rus=victory. Nüüd, kuidas meeskond parajasti koos töötab _________________ Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Jõulude ajal sai premiumi 90ks päevaks mingi 13 eurtsiga, peale seda läks grindimine veits lihtsamaks. Aga üldseisukoht jääb- viskab ikka kiirelt üle kui üksi mängid. Keskmine tase on ikka väga sitt.
Seega soovitan kui joppab siis soodukatega vahepeal premiumid normaalsete hindadega. Ja kui grindida ei taha siis premium+ premium tank/plane muudavad grindimise pea olematuks.
Sakslastel Tiiger 2 SLA ülihea
Burgeritel T29 much OP:P
Brittidel FV4202 rakettidega, ei mäleta mis seal nimi täpselt oli.
Venkudel sellist superhead premiumi ei teagi, ise võtaks ilmselt t34E. See 5,3 lineupis siis saad 2x 5,3 T34 ja 1x 5,0 T34 oma 85mm cannoniga, mis nii op et istu maha.
5,3 venkuga mängides on Easy mode......
Link _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Tasapisi üritan RB peale üle minna. RB tank on ikka väääga teine kogemus võrreldes AB-ga.
Päikseloojangus kuskil põllul teist tanki märgata, edu ja muidugi kiitused endiselt ilusa grafa eest. Pisara toob vahest ikka silma
Tasapisi üritan RB peale üle minna. RB tank on ikka väääga teine kogemus võrreldes AB-ga.
Päikseloojangus kuskil põllul teist tanki märgata, edu ja muidugi kiitused endiselt ilusa grafa eest. Pisara toob vahest ikka silma
Õige valik. Kuna vastastel enam punaseid markereid küljes ei ole, ole igasuguste põõsaste osas ettevaatlik. Seda põõsakamo kasutavad paljud päris oskuslikult. _________________ Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Ja sinu kasutajanimi on -kaivo- seal mängus?
Nii juhtub kui mängus pannakse kokku 3.7 ja 4.7 tangid ma pidin ühe replay üla vaatama ja lugesin ära, et üks m4a3e2 sai umbes 45 otse ja külg tabamust... pani ikka vanduma ja oligi lõpuni elus nagu mingi mous millest ei ole võimalik püssiga jagu saada.
viimati muutis mr.Bean 05.03.2017 20:39:18, muudetud 1 kord
1.67 http://warthunder.com/en/game/changelog/current/677/ _________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kas keegi lennukeid kangiga ka juhib? Mina oma "Thrustmaster T-16000M" -i ei suutnudki mitme tunni häälestamisega paika saada. Või sihtimine peabki selline igas suunas tõmbelmine olema. IL-2 Sturmovik on selles mõttes lihtsam
otsi üles free look ja määra nupp ise. _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Keegi võiks öelda kuidas target lock maha saada? Saan tihti nii surma, et olen lennukit sihtinud ja järgneva tanki sihtimisel automaatselt liigub torn lennuki suunas tagasi!
Keegi võiks öelda kuidas target lock maha saada? Saan tihti nii surma, et olen lennukit sihtinud ja järgneva tanki sihtimisel automaatselt liigub torn lennuki suunas tagasi!
Vaata mõnikord ka sellist asja nagu Menu ja Settings. Aitab mõningaid hädasid lahendada. _________________ Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.