Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  War Thunder märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 17.11.2016 16:52:16 vasta tsitaadiga

No lennukeid on jah pohhui nahhui lahti teha. Tankide osas tuleb suhtkoht nutt peale icon_lol.gif
Ise ootan hetkel paatide betat, väheke vaheldust.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.11.2016 17:47:27 vasta tsitaadiga

Kunagi miskit dog tag värk oli, sai boosti. icon_cool.gif
oleks vaid premium veel olnud
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Bean
HV vaatleja
mr.Bean

liitunud: 31.07.2004




sõnum 24.11.2016 21:09:45 vasta tsitaadiga

Kui mõni tanki toksib ja eelistab mängida tiimina st koos rünnata üksteise perset kaitsta jne... siis lisaks sõbralisti. Enda kasutajanimi seal MetsjeesusEST Mina valisin endale usa ja inglise tangid sest need tundusid nõrgemad olema aga et asi nii hull on poleks osanud oodatagi. Hetkel alustasin inglise tankidega 6.0-6.7-ni ja 10 mängust suudan maksimaalselt hävitada 1 vastase tangi. Üsna koomiline on lasta tigerII -te 4 korda 6 korda ja parimal juhul suudad teda natuke vigastada. Enda tangid hävinevad one shot stiilis 10-st ühel korral vigastavad tanki ja siis nii hävitavalt, et tank on liikumis ja laskmisvõimetu pooleks minutiks. Aga mis ikka viriseda ise valisin. Siis kui närvid kapiotsas on liigun 3.0 tagasi ja saab rõõmsalt jälle killida.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 25.11.2016 18:59:24 vasta tsitaadiga

Kasuta prem tanke. USA t29 on ikka päris jube vastane. Aga imelikult on jah teamid enamasti kokku pandud. ger ja ussr vs usa ja brit.
_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2016 22:05:19 vasta tsitaadiga

mr.Bean kirjutas:
Kui mõni tanki toksib ja eelistab mängida tiimina st koos rünnata üksteise perset kaitsta jne... siis lisaks sõbralisti. Enda kasutajanimi seal MetsjeesusEST Mina valisin endale usa ja inglise tangid sest need tundusid nõrgemad olema aga et asi nii hull on poleks osanud oodatagi. Hetkel alustasin inglise tankidega 6.0-6.7-ni ja 10 mängust suudan maksimaalselt hävitada 1 vastase tangi. Üsna koomiline on lasta tigerII -te 4 korda 6 korda ja parimal juhul suudad teda natuke vigastada. Enda tangid hävinevad one shot stiilis 10-st ühel korral vigastavad tanki ja siis nii hävitavalt, et tank on liikumis ja laskmisvõimetu pooleks minutiks. Aga mis ikka viriseda ise valisin. Siis kui närvid kapiotsas on liigun 3.0 tagasi ja saab rõõmsalt jälle killida.


Nazi alert
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolbob420
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013




sõnum 26.11.2016 18:25:49 vasta tsitaadiga

mr.Bean kirjutas:
Kui mõni tanki toksib ja eelistab mängida tiimina st koos rünnata üksteise perset kaitsta jne... siis lisaks sõbralisti. Enda kasutajanimi seal MetsjeesusEST Mina valisin endale usa ja inglise tangid sest need tundusid nõrgemad olema aga et asi nii hull on poleks osanud oodatagi. Hetkel alustasin inglise tankidega 6.0-6.7-ni ja 10 mängust suudan maksimaalselt hävitada 1 vastase tangi. Üsna koomiline on lasta tigerII -te 4 korda 6 korda ja parimal juhul suudad teda natuke vigastada. Enda tangid hävinevad one shot stiilis 10-st ühel korral vigastavad tanki ja siis nii hävitavalt, et tank on liikumis ja laskmisvõimetu pooleks minutiks. Aga mis ikka viriseda ise valisin. Siis kui närvid kapiotsas on liigun 3.0 tagasi ja saab rõõmsalt jälle killida.


Kus sa lahinguid teed ? AB, RB või SB ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 27.11.2016 00:32:27 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
No lennukeid on jah pohhui nahhui lahti teha. Tankide osas tuleb suhtkoht nutt peale icon_lol.gif
Ise ootan hetkel paatide betat, väheke vaheldust.


Paatide beeta tänasest lahti. Muideks, vahelduseks võiks mõni uus maa ka lisanduda. Prantsusmaa oleks huvitav. Nad tegid päris omapäraseid lennukeid.

_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 27.11.2016 07:39:04 vasta tsitaadiga

Paatide pre betat tegin, tundus enam vähem. Tellisin venelaste laeva, millel oleks pidanud olema katjuusha aga netu nahhui, pandi mingi teine paat kaasa hoopis lohutuseks vist.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.11.2016 16:12:19 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Paatide pre betat tegin, tundus enam vähem. Tellisin venelaste laeva, millel oleks pidanud olema katjuusha aga netu nahhui, pandi mingi teine paat kaasa hoopis lohutuseks vist.


Kas mitte need kalapaadid mida osta sai ei ole veel betas sees ?

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Bean
HV vaatleja
mr.Bean

liitunud: 31.07.2004




sõnum 27.11.2016 20:06:55 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
mr.Bean kirjutas:
Kui mõni tanki toksib ja eelistab mängida tiimina st koos rünnata üksteise perset kaitsta jne... siis lisaks sõbralisti. Enda kasutajanimi seal MetsjeesusEST Mina valisin endale usa ja inglise tangid sest need tundusid nõrgemad olema aga et asi nii hull on poleks osanud oodatagi. Hetkel alustasin inglise tankidega 6.0-6.7-ni ja 10 mängust suudan maksimaalselt hävitada 1 vastase tangi. Üsna koomiline on lasta tigerII -te 4 korda 6 korda ja parimal juhul suudad teda natuke vigastada. Enda tangid hävinevad one shot stiilis 10-st ühel korral vigastavad tanki ja siis nii hävitavalt, et tank on liikumis ja laskmisvõimetu pooleks minutiks. Aga mis ikka viriseda ise valisin. Siis kui närvid kapiotsas on liigun 3.0 tagasi ja saab rõõmsalt jälle killida.


Nazi alert
Spoiler Spoiler Spoiler


Väga õige tähelepanek sest need ongi tangid mitte tankid vastasel juhul mind ei peedistataks kui mul st usa ja inglastel oleksid ka tankid!

Mängin ainult arcadet see simulant ja realistic on liialt rasked nii fanatt ma ka päris pole icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 28.11.2016 01:27:02 vasta tsitaadiga

mr.Bean kirjutas:
chatro kirjutas:
mr.Bean kirjutas:
Kui mõni tanki toksib ja eelistab mängida tiimina st koos rünnata üksteise perset kaitsta jne... siis lisaks sõbralisti. Enda kasutajanimi seal MetsjeesusEST Mina valisin endale usa ja inglise tangid sest need tundusid nõrgemad olema aga et asi nii hull on poleks osanud oodatagi. Hetkel alustasin inglise tankidega 6.0-6.7-ni ja 10 mängust suudan maksimaalselt hävitada 1 vastase tangi. Üsna koomiline on lasta tigerII -te 4 korda 6 korda ja parimal juhul suudad teda natuke vigastada. Enda tangid hävinevad one shot stiilis 10-st ühel korral vigastavad tanki ja siis nii hävitavalt, et tank on liikumis ja laskmisvõimetu pooleks minutiks. Aga mis ikka viriseda ise valisin. Siis kui närvid kapiotsas on liigun 3.0 tagasi ja saab rõõmsalt jälle killida.


Nazi alert
Spoiler Spoiler Spoiler


Väga õige tähelepanek sest need ongi tangid mitte tankid vastasel juhul mind ei peedistataks kui mul st usa ja inglastel oleksid ka tankid!

Mängin ainult arcadet see simulant ja realistic on liialt rasked nii fanatt ma ka päris pole icon_smile.gif


Vale vastus. Realistikus on asjad justkui normaalsemalt balansis on mul selline tunne. Comet-iga saab seal ikka asju ajada, kui arkaadis on see päris surmalõks. Ise alguses ka pelgasin realistik mode, kuid kui ükskord mängima hakkasin, enam arkaadi ei taha näha ka mitte. Arkaadis saab iga jobu sinu tanki markeri peale sodiks lasta, kui realistikus on natuke oskusi ka vaja. Aga see ger+rus vs brit+usa on ikka jama küll.

_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Bean
HV vaatleja
mr.Bean

liitunud: 31.07.2004




sõnum 28.11.2016 20:26:31 vasta tsitaadiga

Realistikus on parem peale lennata tiimina kus saad omavahel suhelda sest üksi oli seal kudagi väga igav olla. Eks natuke ära harjunud selle tangi eemaltvaatega siis ei teki rumalaid kokkupõrkeid ja liikumist parem kontrollida.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 28.11.2016 21:25:15 vasta tsitaadiga

mr.Bean kirjutas:
Realistikus on parem peale lennata tiimina kus saad omavahel suhelda sest üksi oli seal kudagi väga igav olla. Eks natuke ära harjunud selle tangi eemaltvaatega siis ei teki rumalaid kokkupõrkeid ja liikumist parem kontrollida.

Ei tea, pole seal näinud nüüd nii suurt vahet arkaadiaga. Pole lihtsalt vaenlase punaseid kontuure, igasugused põõsad on ohtlikumad, surres saad tanke ja lennukeid vastavalt punktidele ning vaenlast märgistatakse kaardil rohkem. Osad lähevad koos ja suhtlevad, osad panevad lihtsalt kuhugi suunas padavai minema. Eriti puudutab see M18 ja muude kiirete rakettide omanikke. Mõnikord on suurepärased, justkui õnnestunud meeskonnad ja mõnikord sureb pool meeskonda juba esimese paari minuti jooksul. Üldiselt on igal kaardil juba teada ja tuntud võtmekohad, kuhupoole enamik suundub.
Ei ole täheldanud, et realistikus nüüd kogu aeg läbi binokli või sihiku vahtides ringi liiguksin. Tuleb lihtsalt ettevaatlikum olla. Muidugi on vahe see, et kui arkaadis kõrgemates tierides suutsin midagi teha, siis realistikus olen lihtsalt peksupoisi tasemel ning lähen tier kolme tagasi kõmmutama.

_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Bean
HV vaatleja
mr.Bean

liitunud: 31.07.2004




sõnum 28.11.2016 23:45:41 vasta tsitaadiga

Ma ajasin simulatsiooniga segamini.
Veendusin, et ka see realistic on suht jura mingi nõme punkti süsteem. Ei ole normaalne, et saan kasutada ainult üht tanki teised jäävad kinniseks. Keegi võiks parem öelda kuidas target lukk maha käib see asi ajab korralikult sita keema icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif Sihid korra lennukit ja see krt lukustab lennuki ära kui nähtavale ilmub maasõiduk siis seda sihtides hakkab automaatselt liikuma sihik koos toruga lennuki suunas. Mängid nagu lolli toruga ja ajad teda mööda maad ja ilma taga.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 28.11.2016 23:47:03 vasta tsitaadiga

Muuseas sulle motivatsiooniks, et just saatis ÜKS briti fv (miski) praktiliselt terve meie kaslaste meeskonna uue mängu järjekorda.
_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Bean
HV vaatleja
mr.Bean

liitunud: 31.07.2004




sõnum 28.11.2016 23:57:53 vasta tsitaadiga

räägi parem mida need punktid tähendavad seal tangi juures , et miks ma ei saa kasutada rohkem kui üht?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 29.11.2016 01:02:12 vasta tsitaadiga

Mängu alguses on sul mingi 450 punkti. Madalamates tierides maksab tanki mängu viimine umbes 150-250 punkti. Järgi jääb 300-200 punkti. Kõrgemates on tank umbes 400 punkti. Tabamuste ja killide eest saad sa punkte. Kui saad surma ja uue tanki jagu punkte täis ei ole, siis uut tanki ei saa. Mu kaslased on maksnud ka 600 punkti, et uuesti mängu viia. Punktide arv sõltub, millise tieri tanke sa looja karja lasknud oled. Mingit tier madalamad tankid annavad vähem, võrdsed ja rohkemgi rohkem punkte. Tier kahes ja kolmes võid kohe 450 punkti eest viia kaks tanki lahingusse ning paar vastast tappes veel tanki, või paar, või lennuki. Olen näinud ka kuus ja kaheksa korda mängus olnud mehi. Tier viies olen ka paar tanki tapnud , kuid surma saades uut tanki ei saa, sest punkte ei piisa.
_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolbob420
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013




sõnum 30.11.2016 11:20:56 vasta tsitaadiga

RB's võib see punktide summa minna üle 1600 icon_lol.gif

Mulle meeldib SB. Ei ole seda 3rd person kaamerat ja pead eristama enda tiimi tanki vastase omast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 30.11.2016 22:57:23 vasta tsitaadiga

lolbob420 kirjutas:
RB's võib see punktide summa minna üle 1600 icon_lol.gif

Mulle meeldib SB. Ei ole seda 3rd person kaamerat ja pead eristama enda tiimi tanki vastase omast.


Jah. Punktide summad on erinevad. Vastavalt Tierile ja tankide research astmele. Muuseas, pole kordagi SB-s käinud. Kuidas seal research punktide ja rahaga lood on? Kas sama mis RB?

_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.


viimati muutis Olver 03.03.2017 13:22:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolbob420
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013




sõnum 01.12.2016 17:30:00 vasta tsitaadiga

Olver kirjutas:
lolbob420 kirjutas:
RB's võib see punktide summa minna üle 1600 icon_lol.gif

Mulle meeldib SB. Ei ole seda 3rd person kaamerat ja pead eristama enda tiimi tanki vastase omast.


Jah. Punktide summad on erinevad. Vastavalt Tierile ja tankide research astmele. Muuseas, pole kordagi RB-s käinud. Kuidas seal research punktide ja rahaga lood on? Kas sama mis SB? Ise kasutan muidu arcade money wager-ite ja research wager-ite realiseerimiseks.


SB's saad kasutada ühte tanki ja lennukit ainult. Aga, kui medium tanki kasutad siis sellel on kaks spawni (saad surma siis saad ühe korra veel kasutada seda sama tanki) ja heavy tankil ja lennukil on üks spaw. Research punkte ja raha saab umbes sama palju nagu RB's
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2016 17:04:35 vasta tsitaadiga

eesti klänn vms on? mingi mumble/teamspeak/discord ka eksisteerib?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 20.12.2016 14:20:34 vasta tsitaadiga

Jaapani tankid väljas + pommitajate cockpitid jne

http://warthunder.com/en/game/changelog/current/646/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 20.12.2016 17:04:39 vasta tsitaadiga

Kui keegi teinekord tahab koos AB tanke mängida siis EvilFurryOne 'i võib lisada. Tase siuke keskmine, polnud üle aasta mänginud, nüüd taas soojendan oskusi.


http://thunderskill.com/en/stat/EvilFurryOne
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
looder123
HV kasutaja
looder123

liitunud: 21.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2016 20:12:44 vasta tsitaadiga

mr.Bean kirjutas:
Kui mõni tanki toksib ja eelistab mängida tiimina st koos rünnata üksteise perset kaitsta jne... siis lisaks sõbralisti. Enda kasutajanimi seal MetsjeesusEST Mina valisin endale usa ja inglise tangid sest need tundusid nõrgemad olema aga et asi nii hull on poleks osanud oodatagi. Hetkel alustasin inglise tankidega 6.0-6.7-ni ja 10 mängust suudan maksimaalselt hävitada 1 vastase tangi. Üsna koomiline on lasta tigerII -te 4 korda 6 korda ja parimal juhul suudad teda natuke vigastada. Enda tangid hävinevad one shot stiilis 10-st ühel korral vigastavad tanki ja siis nii hävitavalt, et tank on liikumis ja laskmisvõimetu pooleks minutiks. Aga mis ikka viriseda ise valisin. Siis kui närvid kapiotsas on liigun 3.0 tagasi ja saab rõõmsalt jälle killida.

Näe, ameerika tank ja jäi ellu veel.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Bean
HV vaatleja
mr.Bean

liitunud: 31.07.2004




sõnum 13.01.2017 10:37:09 vasta tsitaadiga

Olen viimastel päevadel usa omadega mänginud ning täna nende samudega M4a1.2.3-ga kasutan nii lõhkepeadega mürske kui terava otsaga aga vahet pole. See kuramuse undamage lause iga lasu järel ajab juba naerma aga l'hen üritan edasi sest 1 tangi võiks ju ise ka maha suuta lasta.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 13.01.2017 18:08:41 vasta tsitaadiga

mr.Bean kirjutas:
Olen viimastel päevadel usa omadega mänginud ning täna nende samudega M4a1.2.3-ga kasutan nii lõhkepeadega mürske kui terava otsaga aga vahet pole. See kuramuse undamage lause iga lasu järel ajab juba naerma aga l'hen üritan edasi sest 1 tangi võiks ju ise ka maha suuta lasta.


M4 105mm puhul aitas vanasti ka see, kui ei lasknud otse talle pihta vaid otse ta kõrvale. Lendas ka mõni raskem tank kenasti õhku. Vanasti all mõtlen üle aasta tagasi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Bean
HV vaatleja
mr.Bean

liitunud: 31.07.2004




sõnum 13.01.2017 22:30:45 vasta tsitaadiga

Usa tangid 6.0 ja minu mäng näeb välja selline: lasen, lasen, undamage, tiger vastu one shot, järgmine tank mina lasen undamage tiger vastab one shot (mõlema lasud olid vastastiku samasse kohta)! Vahel õnnestub lausa 5 korda lasta tigerit või pantherit ja kõik undamage. Kahju, et ma ei oska videot salvestada sellise mängu stiili eest võiks seal vabalt 5000 kulda saada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2017 11:21:41 vasta tsitaadiga

Võtsin ka asja ligi, ei viitsi tervet teemat läbi lapata.
Ehk keegi soovitab, mis maaga tasuks alustada?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.01.2017 11:39:50 vasta tsitaadiga

Venelased on alati kindla peale minek neis mängudes. . Tahad eeskujulik fashist olla lähed sakslastega thumbs_up.gif Uutel poitsel vist isegi kasulikum jaapanlased võtta, top tier peaks neil vägagi põkk olema.
Lennukitega vist väga vahet pole, hiljem toovad sulle need tankide jaoks raha sisse.
Lennukite ja tankide riigid võiksid eraldi olla, sest need jagavad garaazi kohte icon_mad.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
halfik
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2013




sõnum 28.01.2017 13:16:49 vasta tsitaadiga

Keegi konsoolil ka toksib ? Ja kui huvi squadi teha siis võib lisada "Enraged-pigglet"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DelMar
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2007




sõnum 28.01.2017 13:19:25 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Venelased on alati kindla peale minek neis mängudes. . Tahad eeskujulik fashist olla lähed sakslastega thumbs_up.gif Uutel poitsel vist isegi kasulikum jaapanlased võtta, top tier peaks neil vägagi põkk olema.
Lennukitega vist väga vahet pole, hiljem toovad sulle need tankide jaoks raha sisse.
Lennukite ja tankide riigid võiksid eraldi olla, sest need jagavad garaazi kohte icon_mad.gif


Mismõttes lennukid raha toovad? Nendega parem teenida? Olen praegu põhimõtteliselt ainult tanke mänginud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.01.2017 14:15:50 vasta tsitaadiga

Jah nendega kõvasti kergem raha toota ja tanke nt välja osta. Pommitajad on võtmesõnaks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 01.02.2017 00:27:12 vasta tsitaadiga

Peale jaapanlaste tulekut on realisticus ger ja jap enamasti koos ning venkudega pole enam midagi kindlat. Varem oli enamasti kindel laks ger+rus=victory. Nüüd, kuidas meeskond parajasti koos töötab
_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2017 14:13:08 vasta tsitaadiga

Jõulude ajal sai premiumi 90ks päevaks mingi 13 eurtsiga, peale seda läks grindimine veits lihtsamaks. Aga üldseisukoht jääb- viskab ikka kiirelt üle kui üksi mängid. Keskmine tase on ikka väga sitt.
Seega soovitan kui joppab siis soodukatega vahepeal premiumid normaalsete hindadega. Ja kui grindida ei taha siis premium+ premium tank/plane muudavad grindimise pea olematuks.

Sakslastel Tiiger 2 SLA ülihea
Burgeritel T29 much OP:P
Brittidel FV4202 rakettidega, ei mäleta mis seal nimi täpselt oli.
Venkudel sellist superhead premiumi ei teagi, ise võtaks ilmselt t34E. See 5,3 lineupis siis saad 2x 5,3 T34 ja 1x 5,0 T34 oma 85mm cannoniga, mis nii op et istu maha.
5,3 venkuga mängides on Easy mode......



m18 kasutab mappi enda huvides.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolbob420
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013




sõnum 10.02.2017 22:56:13 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on juba olemas JAP Type 74 ? Kui jah, kuidas see tundub võrreldes Leopard A1A1.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2017 01:36:39 vasta tsitaadiga

meie eesti poiss tegi 21 killi icon_biggrin.gif

Link

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 02.03.2017 21:44:34 vasta tsitaadiga

Tasapisi üritan RB peale üle minna. RB tank on ikka väääga teine kogemus võrreldes AB-ga.
Päikseloojangus kuskil põllul teist tanki märgata, edu icon_confused.gif ja muidugi kiitused endiselt ilusa grafa eest. Pisara toob vahest ikka silma thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 03.03.2017 23:00:20 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Tasapisi üritan RB peale üle minna. RB tank on ikka väääga teine kogemus võrreldes AB-ga.
Päikseloojangus kuskil põllul teist tanki märgata, edu icon_confused.gif ja muidugi kiitused endiselt ilusa grafa eest. Pisara toob vahest ikka silma thumbs_up.gif


Õige valik. Kuna vastastel enam punaseid markereid küljes ei ole, ole igasuguste põõsaste osas ettevaatlik. Seda põõsakamo kasutavad paljud päris oskuslikult.

_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Bean
HV vaatleja
mr.Bean

liitunud: 31.07.2004




sõnum 05.03.2017 17:57:00 vasta tsitaadiga

Ja sinu kasutajanimi on -kaivo- seal mängus?
Nii juhtub kui mängus pannakse kokku 3.7 ja 4.7 tangid ma pidin ühe replay üla vaatama ja lugesin ära, et üks m4a3e2 sai umbes 45 otse ja külg tabamust... pani ikka vanduma ja oligi lõpuni elus nagu mingi mous millest ei ole võimalik püssiga jagu saada.


viimati muutis mr.Bean 05.03.2017 20:39:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 05.03.2017 18:33:01 vasta tsitaadiga

kriipse pole
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolbob420
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013




sõnum 06.03.2017 12:38:11 vasta tsitaadiga

Kui keegi soovib lisada siis ign on NuubPCgamer
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2017 12:46:07 vasta tsitaadiga

1.67 banana_dance.gif
http://warthunder.com/en/game/changelog/current/677/

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2017 13:30:22 vasta tsitaadiga

Kuidas saab vaadata ümber tanki nii, et torn kaasa ei keeraks?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 16.03.2017 13:51:12 vasta tsitaadiga

Menu -> Controls -> View Controls -> Binoculars.

vb pead ise bindima.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Player1
HV kasutaja
Player1

liitunud: 02.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2017 14:30:54 vasta tsitaadiga

Kas keegi lennukeid kangiga ka juhib? Mina oma "Thrustmaster T-16000M" -i ei suutnudki mitme tunni häälestamisega paika saada. Või sihtimine peabki selline igas suunas tõmbelmine olema. IL-2 Sturmovik on selles mõttes lihtsam icon_confused.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2017 14:40:56 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
Kuidas saab vaadata ümber tanki nii, et torn kaasa ei keeraks?

hoiad 'c' klahvi oli vist
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 16.03.2017 15:12:16 vasta tsitaadiga

Air Assault on täitsa viisakas. Tankide oma ka lahti tehakse siis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2017 15:23:18 vasta tsitaadiga

otsi üles free look ja määra nupp ise.
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Bean
HV vaatleja
mr.Bean

liitunud: 31.07.2004




sõnum 19.03.2017 00:12:20 vasta tsitaadiga

Keegi võiks öelda kuidas target lock maha saada? Saan tihti nii surma, et olen lennukit sihtinud ja järgneva tanki sihtimisel automaatselt liigub torn lennuki suunas tagasi!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 19.03.2017 11:52:41 vasta tsitaadiga

mr.Bean kirjutas:
Keegi võiks öelda kuidas target lock maha saada? Saan tihti nii surma, et olen lennukit sihtinud ja järgneva tanki sihtimisel automaatselt liigub torn lennuki suunas tagasi!


Vaata mõnikord ka sellist asja nagu Menu ja Settings. Aitab mõningaid hädasid lahendada.

_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  War Thunder mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.