Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 3/3T märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.02.2017 00:18:59 vasta tsitaadiga

margu39, mäletamist mööda tekkis OP2 laiem saadavus septembris ja OP3 puhul juulis. Välja kuulutati mõlemad küll kuu aega varem, kuid esimesena löögile pääseda õnnestub kiirematel õnnelikel. Enamasti on ruttu "sold out" poes saadaval icon_razz1.gif
Ehk aastate jooksul on neil ka tootmise tarneahel tõhusamaks muutunud, nii et mina sa tea, ei müüdagi kohe läbi esimest partiid.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.02.2017 17:27:12 vasta tsitaadiga

Hakkab pihta, lambi crash ei võtnud enam pilti ette, akut 30% left.
Aga peaasi, et väga hea telefon on.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.02.2017 17:41:32 vasta tsitaadiga

hästi jookseb kokku thumbs_up.gif icon_wink.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorks
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2014




sõnum 20.02.2017 20:01:37 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Hakkab pihta, lambi crash ei võtnud enam pilti ette, akut 30% left.
Aga peaasi, et väga hea telefon on.

viska see telefon tiiki ja kao siit teemast ära palun, aitäh!

_________________
Kivil istus väike konn, kus see Liisi Koikson on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.02.2017 21:02:22 vasta tsitaadiga

Äkki avaks oma silmad ja lõpetaks selle mõttetu ülehaipimise hoopis?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.02.2017 21:27:22 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, jah, kirjuta sinna TM meeskonnale, et mis jura te tindipritsist välja ajate. icon_lol.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2017 15:10:15 vasta tsitaadiga

Nii võibki ootama jääda. Alati on midagi paremat tulemas.


edit:
Enne Jõule panin omale teavituse ja täna sain meili:
tsitaat:
Hey there,

We're delighted to inform you that the following product(s) is available now! Hurry, click the link below and order yours now.
OnePlus 3T Gunmetal 128G

Nüüd kahjuks uus telefon juba olemas :/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cola1
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2017 17:48:30 vasta tsitaadiga

Plaanis on soetada aprillis oneplus 3t seega sooviks teada, et kas see on soomes elisa kohapeal olemas või peab ette tellima selle kuidagi?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2017 17:55:56 vasta tsitaadiga

cola1, olemas. Sai nende enda kodukalt ka vist vaadata.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2017 18:37:53 vasta tsitaadiga

Paar nädalat tagasi digitunnis Elisa esindaja ütles, et neil Oneplusiga pidavat tunneli lõpust valgust paistma. Ehk lootust Eestis ka müüki saada.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skewp
HV kasutaja
Skewp

liitunud: 04.08.2008




sõnum 22.02.2017 18:39:53 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
Paar nädalat tagasi digitunnis Elisa esindaja ütles, et neil Oneplusiga pidavat tunneli lõpust valgust paistma. Ehk lootust Eestis ka müüki saada.


Seda ütlesid nad mulle juba septembris icon_rolleyes.gif

_________________
Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod |
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2017 23:05:54 vasta tsitaadiga

Neil seisab asi Oneplusi hoolduskeskuse taga. Eks näeb, millal see siis lõpuks siia saadakse beer_yum.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.02.2017 23:08:23 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Nii võibki ootama jääda. Alati on midagi paremat tulemas.


edit:
Enne Jõule panin omale teavituse ja täna sain meili:
tsitaat:
Hey there,

We're delighted to inform you that the following product(s) is available now! Hurry, click the link below and order yours now.
OnePlus 3T Gunmetal 128G

Nüüd kahjuks uus telefon juba olemas :/


Mille võtsid? Gunmetal 128 oli enne jõule soome elisas täitsa olemas huvitav, et alles nüüd tuli kiri ma sain ka kirja eile või täna.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.02.2017 00:25:42 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, et miks te ei saa otse tootja lehelt oma soovitud telefoni osta, et tingimata on vaja kohalikus Elisas selle saadavust oodata?
Niimoodi tuleb OP+8 juba turule, kui endale telo ostate icon_cool.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.02.2017 00:27:50 vasta tsitaadiga

Neil raha liiga palju tahavad kohalikele liigkasuvõtjatele rohkem maksta!
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2017 00:35:51 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Neil raha liiga palju tahavad kohalikele liigkasuvõtjatele rohkem maksta!

hind ju sama

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2017 03:16:16 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
SKG kirjutas:
Nii võibki ootama jääda. Alati on midagi paremat tulemas.


edit:
Enne Jõule panin omale teavituse ja täna sain meili:
tsitaat:
Hey there,

We're delighted to inform you that the following product(s) is available now! Hurry, click the link below and order yours now.
OnePlus 3T Gunmetal 128G

Nüüd kahjuks uus telefon juba olemas :/


Mille võtsid? Gunmetal 128 oli enne jõule soome elisas täitsa olemas huvitav, et alles nüüd tuli kiri ma sain ka kirja eile või täna.

Naine kinkis Huawei P9 hoopis. Teistele ei soovita.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2017 03:23:01 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ma ei saa aru, et miks te ei saa otse tootja lehelt oma soovitud telefoni osta, et tingimata on vaja kohalikus Elisas selle saadavust oodata?
Niimoodi tuleb OP+8 juba turule, kui endale telo ostate icon_cool.gif
Ju kohalik garantii on paljudele oluline, ning lisaks hind on sama.
https://elisa.fi/kauppa/#!/puhelimet/OnePlus-3T-64-Gt
Ise igatahes ootama ei jäänud, juba 2 korda kodukalt tellinud icon_wink.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.02.2017 14:25:03 vasta tsitaadiga

kriist, see garantii pole siinset teemat püsilugejast rahvale uudis, kuna arutletud seda küll, et tuleb kuller ukse taha, viib telefoni minema ja pärast toob ka tagasi. Palju lihtsam ja muretum, kui MTCC teema icon_lol.gif
Enda telefoni mittebootimise probleem lahendati aga kaughalduse teel ära.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2017 14:38:09 vasta tsitaadiga

OT:
SKG, mis operaatorit sa selle P9-ga Iiris kasutad? Kui viitsid siis äkki jooksutad cellmapperit oma P9 peal kui ringi liigud. Saab vähe täpsemat infot Iirimaa LTE võrkuda kohta.
App https://play.google.com/store/apps/details?id=cellmapper.net.cellmapper ja kaart www.cellmapper.net/map

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2017 15:57:09 vasta tsitaadiga

jägaja, siinsed püsilugejad kindlasti juba näinud/kuulnud, et garantii on isegi parem kui mtcc´ga jaurata. Aga siiski Roonemaa ja muud eesti tehnoloogia ajakirjanikud toovad alati Oneplus´i suurimaks miinuseks kohaliku garantii puudumise. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.02.2017 16:48:29 vasta tsitaadiga

No nad pole lihtsalt asjaga kursis. Anname rumalukestele andeks nende pidevad apsakad. Eks nad ka õpivad alles uusi arenguid tundma ja tahtes lihtsalt esimesed kuulutajad olla siis kiirustades tulevad vead sisse.
Tavaliselt on paberil artikli trükkimineku ajaks tehnikamaailm mitmeid ringe juba peale teinud icon_razz1.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2017 22:13:38 vasta tsitaadiga

Mul üks küsimus tekkinud, et peale androidi update ei saagi enam telefoni värina peale panna? Ennem sai volüümi nupuga seda teha, nüüd enam ei saa. Mis variandid on? Ööseks lükkan külje pealt nupust kõik täitsa maha, aga on kordi, kui oleks vaja ainult värinat.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2017 22:16:25 vasta tsitaadiga

Fuz, Nupp ülemises asendis ongi ainult värin. Või kui vaikimisi pole, siis seadetes "Alert Slider" menüüst saab sisse keerata.

viimati muutis kriist 23.02.2017 22:17:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.02.2017 22:17:08 vasta tsitaadiga

Sa saad ju seadetes muuta mida iga nupuasend teeb kas koos värinaga vms.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2017 00:21:32 vasta tsitaadiga

Mul on ülemises asendis "magamisasend", st et kõik maas, nii heli kui värin. Eelmises Androidi versioonis sai lihtsalt nupp alumises asendis volüümi nuppu alla vajutades värina peale panna, enam seda võimalust pole.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joos
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2002




sõnum 25.02.2017 22:36:16 vasta tsitaadiga

Tundub, et TM mehed teavad midagi, et kirjutavad veebruari numbris: "Tänaseks on nii palju muutunud, et osta saab igaüks ja juba ka operaatorilt – Eestis näiteks pakub OnePlusi Elisa".
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorks
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2014




sõnum 25.02.2017 23:51:14 vasta tsitaadiga

Fuz kirjutas:
Mul on ülemises asendis "magamisasend", st et kõik maas, nii heli kui värin. Eelmises Androidi versioonis sai lihtsalt nupp alumises asendis volüümi nuppu alla vajutades värina peale panna, enam seda võimalust pole.

nupul on keskmine asend ka

_________________
Kivil istus väike konn, kus see Liisi Koikson on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 26.02.2017 01:57:03 vasta tsitaadiga

Pärast viimast uuendust ei tööta enam Play Store allalaadimine ja uuendamine mobiili võrgus. Telia Eesti sim ja kasutan seda Rootsis hetkel. Kui sim teise telefoni või netipulgaga läpaka külge panna ja wifi tekitan, siis töötab. On miskit rohtu sellele? Olen proovinud mõningaid variante mida googel leidis, aga ikka ei midagi.

Ja mille pärast Bluetooth lülitab end ise sisse, kui lennureziim maha võtta, kuigi eelnevalt oli off icon_question.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 08:56:34 vasta tsitaadiga

raitzzzz, tehaseseadete taastamine esiteks. Kui sellest kasu pole, siis viimane tarkvara uuesti selga lasta, äkki uuenduse käigus läks midagi peeti.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6o
HV kasutaja
mar6o

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 14:45:00 vasta tsitaadiga

Joos kirjutas:
Tundub, et TM mehed teavad midagi, et kirjutavad veebruari numbris: "Tänaseks on nii palju muutunud, et osta saab igaüks ja juba ka operaatorilt – Eestis näiteks pakub OnePlusi Elisa".

Ilmselt midagi tõlkes kaduma läinud, sest TM ju Soome väljaanne ja seal Elisa OP müüb.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.02.2017 14:54:07 vasta tsitaadiga

Mitte tõlkes kaduma läinud, vaid faktid on kontrollimata, kui USA artikkel eesti oludesse tõlgitakse, stiilis nagu kohalik Wal-Mart eestis ostmisvõimalust pakub icon_lol.gif
Ajakirjanik ei tohiks käituda suvalise latatarana.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 18:06:51 vasta tsitaadiga

jorks kirjutas:
Fuz kirjutas:
Mul on ülemises asendis "magamisasend", st et kõik maas, nii heli kui värin. Eelmises Androidi versioonis sai lihtsalt nupp alumises asendis volüümi nuppu alla vajutades värina peale panna, enam seda võimalust pole.

nupul on keskmine asend ka

Keskmises asendis on ju see mingi priority calls ainult. Seal ei lase seadistus nii kapitaalselt muuta.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorks
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2014




sõnum 27.02.2017 16:35:19 vasta tsitaadiga

Fuz kirjutas:
jorks kirjutas:
Fuz kirjutas:
Mul on ülemises asendis "magamisasend", st et kõik maas, nii heli kui värin. Eelmises Androidi versioonis sai lihtsalt nupp alumises asendis volüümi nuppu alla vajutades värina peale panna, enam seda võimalust pole.

nupul on keskmine asend ka

Keskmises asendis on ju see mingi priority calls ainult. Seal ei lase seadistus nii kapitaalselt muuta.

siis lükkad kõige ülemisse asendisse ja setingute alt saab panna enable vibration, siis heli ei ole, aga vibreerib

_________________
Kivil istus väike konn, kus see Liisi Koikson on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 19:55:15 vasta tsitaadiga

Ja igakord kui ööseks tahan kõike maha tõmmata, pean jälle setinguid muutma? icon_lol.gif
Igatahes, tundub, et lahendust pole ja peab nii hakkama saama.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 20:09:15 vasta tsitaadiga

Fuz, Mul üleval ainult vibra, all kõik helid/viled/vibrad. Lähen magama, lükan üles ja ärkan üles, lükan alla.
Töötab laitmatult.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 22:38:13 vasta tsitaadiga

Nii kahjuks on, Fuz. Ma ise igatsen ka taga seda vanemat süsteemi. Eelmisel telefonil (Galaxy Note 3) oligi quick panelis üks nupp, kus sai valida Mute, Vibrate ja Sound, ning teine nupp oli Do not Disturb režiim. Väga mugav oli.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 23:01:45 vasta tsitaadiga

newarvuti kirjutas:
Nii kahjuks on, Fuz. Ma ise igatsen ka taga seda vanemat süsteemi. Eelmisel telefonil (Galaxy Note 3) oligi quick panelis üks nupp, kus sai valida Mute, Vibrate ja Sound, ning teine nupp oli Do not Disturb režiim. Väga mugav oli.

kopp.gif

Need kolm asja ongi olemas selle sama slaideri all. Enam ei pea telefoni lukustki lahti võtma vaid libistad seda nupukest ja vastav profiil on kasutusel.
Nende reziimide taga ajamine võrreldes praeguse lahendusega on ikka kiviajast...

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 23:14:06 vasta tsitaadiga

Kuidas moodi need sul seal siis on, jääb segaseks. Ma tahan ööseks kõik asjad maha saada, nii heli kui ka värina. Vahest on hetki, kui oleks vaja ainult värinat. Nupp üleval asendis ongi "Silent", kus ma saan muuta seaded, hetkel ongi see pandud mul "magamisrežiimiks", ehk siis kõik maas. Hommikul ärkan ja lükan nupu alla ja kõik peal taas. Eelnevalt sai "nupp all" olekus volume nuppu alla vajutades panna telefoni ainult värina peale, nüüd on see võimalus kadunud. Keskmises asendis nupu seadeid ei saa paraku selliselt muuta, see oleks ideaalne variant, kui saaks.

Las see teema jääda.. Pole vaja enam arutleda sellel teemal, kui lahendust pole icon_smile.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 23:29:52 vasta tsitaadiga

Fuz, Ok, saan poindile pihta, et kepp seisneb vibra peale ja maha võtmisele vastavalt olukorrale hääletus seisus?
Ise küll ei kasuta (vibra koguaeg kõigil peal), kuid variant on vajutada hääle nupu, hääle sliderile mis ülevalt alla tuleb väikese aknaga, vajuta hammasratale ning sealt siis vibra on või off.
See oleks kõige kiirem viis...

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 23:34:43 vasta tsitaadiga

Jah, seda varianti tean. Lootsin, et kellelgi lihtsam lahendus olemas. Vahest nagu jääb arusaamatuks, miks muudetakse midagi, mis eelnevalt toimis väga edukalt. Ei saa aru, miks ma ei saa "nupp all" olekus manuaalselt heli maha võtta, mis põhjusel selline asi ära keelatud on.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2017 23:39:23 vasta tsitaadiga

Fuz, milles probleem? Downgrade vanemale versioonile ja korras icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2017 00:09:51 vasta tsitaadiga

Ei oska sellist asja teha ja ei hakka tegema ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2017 12:45:44 vasta tsitaadiga

mu One+2 peal teeb kõike seda app Timeriffic, füüsilist nuppu pole puutunudki.
Nädalapäevaliselt-kellaajaliselt: ööseks sound/vibra off ; hommikul kõik on, sound nii valjuks kui vaja; tööpäeviti umbes kontorisse jõudmise ajal sound off, tööpäeva/trenni lõpuks sound on (nädalavahetusel jääb see ära). jne
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 17:14:48 vasta tsitaadiga

Anisse kirjutas:
mu One+2 peal teeb kõike seda app Timeriffic, füüsilist nuppu pole puutunudki.
Nädalapäevaliselt-kellaajaliselt: ööseks sound/vibra off ; hommikul kõik on, sound nii valjuks kui vaja; tööpäeviti umbes kontorisse jõudmise ajal sound off, tööpäeva/trenni lõpuks sound on (nädalavahetusel jääb see ära). jne


Asukohapõhiselt oskab sarnast asja teha:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ifttt.ifttt&hl=en
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 23:11:22 vasta tsitaadiga

Huvitutakse T3 soetamisest. Õhku jäid küsimused, kas on tarvidus osta ametlikust poest lisavarustust, kui kardetakse:
* telefoni lennutamist väikelapse käe läbi - kas kaaned vms soodustaks telefoni eluiga;
* tehase poolt peal olev (plastikust?) kaitseklaasi/-kile pole tarvis nii pea välja vahetada;
* tavalaadimine toimib ka tavalise USB pordi kaudu, pea-asi et ühes otsas type-c?


viimati muutis Anna tooli 08.03.2017 23:16:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.03.2017 23:15:19 vasta tsitaadiga

Tavalaadimine toimib, kui ühes otsas usb-c, miski korraliku kesta võiks küll osta, need originaali omad ei kata kõiki ekraani ääri, niiet suht mõttetu vidinad.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 23:21:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tavalaadimine toimib, kui ühes otsas usb-c

Ehk siis originaal-laadijaga kaasatulev kaabel istub igale poole, eks? Et laadijapoolne ots pole imeasi?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.03.2017 23:34:05 vasta tsitaadiga

Kaabel on selline
https://oneplus.net/se/dash-type-c-cable-100

Kattekile kohta, et mul nii 1. kui ka 2. mudel omavad siiani tehasepoolset tugevat kaitsekilet ekraanil ja ei kurda. Ostsin kunagi 1. jaoks ka uue kile kuid pole olnud vaja vahetada.
Ise kasutan originaal kaitsekaasi ja ümbriseid. Sai lihtsalt koos telefoniga ostetud, kuna uutele mudelitele polnud e-lahe poest veel saada. Nüüd võib ka alternatiive vabalt leida.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2017 22:06:05 vasta tsitaadiga

OOS 4.1 koos Android 7.1.1-ga on väljas. Kõige toredam on muidugi see, et touchscreen latency on tublisti vähenenud. thumbs_up.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 3/3T mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.