|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
20.02.2017 00:18:59
|
|
|
margu39, mäletamist mööda tekkis OP2 laiem saadavus septembris ja OP3 puhul juulis. Välja kuulutati mõlemad küll kuu aega varem, kuid esimesena löögile pääseda õnnestub kiirematel õnnelikel. Enamasti on ruttu "sold out" poes saadaval
Ehk aastate jooksul on neil ka tootmise tarneahel tõhusamaks muutunud, nii et mina sa tea, ei müüdagi kohe läbi esimest partiid.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
20.02.2017 17:27:12
|
|
|
Hakkab pihta, lambi crash ei võtnud enam pilti ette, akut 30% left.
Aga peaasi, et väga hea telefon on.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
20.02.2017 17:41:32
|
|
|
hästi jookseb kokku
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorks
HV vaatleja
liitunud: 10.07.2014
|
20.02.2017 20:01:37
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Hakkab pihta, lambi crash ei võtnud enam pilti ette, akut 30% left.
Aga peaasi, et väga hea telefon on. |
viska see telefon tiiki ja kao siit teemast ära palun, aitäh!
_________________ Kivil istus väike konn, kus see Liisi Koikson on? |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
20.02.2017 21:02:22
|
|
|
| Äkki avaks oma silmad ja lõpetaks selle mõttetu ülehaipimise hoopis?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
20.02.2017 21:27:22
|
|
|
pots4t4j4, jah, kirjuta sinna TM meeskonnale, et mis jura te tindipritsist välja ajate.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.02.2017 15:10:15
|
|
|
Nii võibki ootama jääda. Alati on midagi paremat tulemas.
edit:
Enne Jõule panin omale teavituse ja täna sain meili:
| tsitaat: |
Hey there,
We're delighted to inform you that the following product(s) is available now! Hurry, click the link below and order yours now.
OnePlus 3T Gunmetal 128G |
Nüüd kahjuks uus telefon juba olemas :/
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cola1
HV vaatleja
liitunud: 18.06.2013
|
22.02.2017 17:48:30
|
|
|
| Plaanis on soetada aprillis oneplus 3t seega sooviks teada, et kas see on soomes elisa kohapeal olemas või peab ette tellima selle kuidagi?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
22.02.2017 17:55:56
|
|
|
cola1, olemas. Sai nende enda kodukalt ka vist vaadata.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
22.02.2017 18:37:53
|
|
|
| Paar nädalat tagasi digitunnis Elisa esindaja ütles, et neil Oneplusiga pidavat tunneli lõpust valgust paistma. Ehk lootust Eestis ka müüki saada.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skewp
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2008
|
22.02.2017 18:39:53
|
|
|
| kriist kirjutas: |
| Paar nädalat tagasi digitunnis Elisa esindaja ütles, et neil Oneplusiga pidavat tunneli lõpust valgust paistma. Ehk lootust Eestis ka müüki saada. |
Seda ütlesid nad mulle juba septembris
_________________ Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod | |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaztastic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2014
|
22.02.2017 23:05:54
|
|
|
Neil seisab asi Oneplusi hoolduskeskuse taga. Eks näeb, millal see siis lõpuks siia saadakse
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.02.2017 23:08:23
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Nii võibki ootama jääda. Alati on midagi paremat tulemas.
edit:
Enne Jõule panin omale teavituse ja täna sain meili:
| tsitaat: |
Hey there,
We're delighted to inform you that the following product(s) is available now! Hurry, click the link below and order yours now.
OnePlus 3T Gunmetal 128G |
Nüüd kahjuks uus telefon juba olemas :/ |
Mille võtsid? Gunmetal 128 oli enne jõule soome elisas täitsa olemas huvitav, et alles nüüd tuli kiri ma sain ka kirja eile või täna.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.02.2017 00:25:42
|
|
|
Ma ei saa aru, et miks te ei saa otse tootja lehelt oma soovitud telefoni osta, et tingimata on vaja kohalikus Elisas selle saadavust oodata?
Niimoodi tuleb OP+8 juba turule, kui endale telo ostate
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
23.02.2017 00:27:50
|
|
|
| Neil raha liiga palju tahavad kohalikele liigkasuvõtjatele rohkem maksta!
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
23.02.2017 00:35:51
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Neil raha liiga palju tahavad kohalikele liigkasuvõtjatele rohkem maksta! |
hind ju sama
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
23.02.2017 03:16:16
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Nii võibki ootama jääda. Alati on midagi paremat tulemas.
edit:
Enne Jõule panin omale teavituse ja täna sain meili:
| tsitaat: |
Hey there,
We're delighted to inform you that the following product(s) is available now! Hurry, click the link below and order yours now.
OnePlus 3T Gunmetal 128G |
Nüüd kahjuks uus telefon juba olemas :/ |
Mille võtsid? Gunmetal 128 oli enne jõule soome elisas täitsa olemas huvitav, et alles nüüd tuli kiri ma sain ka kirja eile või täna. |
Naine kinkis Huawei P9 hoopis. Teistele ei soovita.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
23.02.2017 03:23:01
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Ma ei saa aru, et miks te ei saa otse tootja lehelt oma soovitud telefoni osta, et tingimata on vaja kohalikus Elisas selle saadavust oodata?
Niimoodi tuleb OP+8 juba turule, kui endale telo ostate  |
Ju kohalik garantii on paljudele oluline, ning lisaks hind on sama.
https://elisa.fi/kauppa/#!/puhelimet/OnePlus-3T-64-Gt
Ise igatahes ootama ei jäänud, juba 2 korda kodukalt tellinud
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.02.2017 14:25:03
|
|
|
kriist, see garantii pole siinset teemat püsilugejast rahvale uudis, kuna arutletud seda küll, et tuleb kuller ukse taha, viib telefoni minema ja pärast toob ka tagasi. Palju lihtsam ja muretum, kui MTCC teema
Enda telefoni mittebootimise probleem lahendati aga kaughalduse teel ära.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
23.02.2017 15:57:09
|
|
|
jägaja, siinsed püsilugejad kindlasti juba näinud/kuulnud, et garantii on isegi parem kui mtcc´ga jaurata. Aga siiski Roonemaa ja muud eesti tehnoloogia ajakirjanikud toovad alati Oneplus´i suurimaks miinuseks kohaliku garantii puudumise.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.02.2017 16:48:29
|
|
|
No nad pole lihtsalt asjaga kursis. Anname rumalukestele andeks nende pidevad apsakad. Eks nad ka õpivad alles uusi arenguid tundma ja tahtes lihtsalt esimesed kuulutajad olla siis kiirustades tulevad vead sisse.
Tavaliselt on paberil artikli trükkimineku ajaks tehnikamaailm mitmeid ringe juba peale teinud
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
23.02.2017 22:13:38
|
|
|
| Mul üks küsimus tekkinud, et peale androidi update ei saagi enam telefoni värina peale panna? Ennem sai volüümi nupuga seda teha, nüüd enam ei saa. Mis variandid on? Ööseks lükkan külje pealt nupust kõik täitsa maha, aga on kordi, kui oleks vaja ainult värinat.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
23.02.2017 22:16:25
|
|
|
Fuz, Nupp ülemises asendis ongi ainult värin. Või kui vaikimisi pole, siis seadetes "Alert Slider" menüüst saab sisse keerata.
viimati muutis kriist 23.02.2017 22:17:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
23.02.2017 22:17:08
|
|
|
| Sa saad ju seadetes muuta mida iga nupuasend teeb kas koos värinaga vms.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
24.02.2017 00:21:32
|
|
|
| Mul on ülemises asendis "magamisasend", st et kõik maas, nii heli kui värin. Eelmises Androidi versioonis sai lihtsalt nupp alumises asendis volüümi nuppu alla vajutades värina peale panna, enam seda võimalust pole.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Joos
HV kasutaja
liitunud: 25.05.2002
|
25.02.2017 22:36:16
|
|
|
| Tundub, et TM mehed teavad midagi, et kirjutavad veebruari numbris: "Tänaseks on nii palju muutunud, et osta saab igaüks ja juba ka operaatorilt – Eestis näiteks pakub OnePlusi Elisa".
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorks
HV vaatleja
liitunud: 10.07.2014
|
25.02.2017 23:51:14
|
|
|
| Fuz kirjutas: |
| Mul on ülemises asendis "magamisasend", st et kõik maas, nii heli kui värin. Eelmises Androidi versioonis sai lihtsalt nupp alumises asendis volüümi nuppu alla vajutades värina peale panna, enam seda võimalust pole. |
nupul on keskmine asend ka
_________________ Kivil istus väike konn, kus see Liisi Koikson on? |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitzzzz
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
26.02.2017 01:57:03
|
|
|
Pärast viimast uuendust ei tööta enam Play Store allalaadimine ja uuendamine mobiili võrgus. Telia Eesti sim ja kasutan seda Rootsis hetkel. Kui sim teise telefoni või netipulgaga läpaka külge panna ja wifi tekitan, siis töötab. On miskit rohtu sellele? Olen proovinud mõningaid variante mida googel leidis, aga ikka ei midagi.
Ja mille pärast Bluetooth lülitab end ise sisse, kui lennureziim maha võtta, kuigi eelnevalt oli off
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
26.02.2017 08:56:34
|
|
|
raitzzzz, tehaseseadete taastamine esiteks. Kui sellest kasu pole, siis viimane tarkvara uuesti selga lasta, äkki uuenduse käigus läks midagi peeti.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6o
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
26.02.2017 14:45:00
|
|
|
| Joos kirjutas: |
| Tundub, et TM mehed teavad midagi, et kirjutavad veebruari numbris: "Tänaseks on nii palju muutunud, et osta saab igaüks ja juba ka operaatorilt – Eestis näiteks pakub OnePlusi Elisa". |
Ilmselt midagi tõlkes kaduma läinud, sest TM ju Soome väljaanne ja seal Elisa OP müüb.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
26.02.2017 14:54:07
|
|
|
Mitte tõlkes kaduma läinud, vaid faktid on kontrollimata, kui USA artikkel eesti oludesse tõlgitakse, stiilis nagu kohalik Wal-Mart eestis ostmisvõimalust pakub
Ajakirjanik ei tohiks käituda suvalise latatarana.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
26.02.2017 18:06:51
|
|
|
| jorks kirjutas: |
| Fuz kirjutas: |
| Mul on ülemises asendis "magamisasend", st et kõik maas, nii heli kui värin. Eelmises Androidi versioonis sai lihtsalt nupp alumises asendis volüümi nuppu alla vajutades värina peale panna, enam seda võimalust pole. |
nupul on keskmine asend ka |
Keskmises asendis on ju see mingi priority calls ainult. Seal ei lase seadistus nii kapitaalselt muuta.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorks
HV vaatleja
liitunud: 10.07.2014
|
27.02.2017 16:35:19
|
|
|
| Fuz kirjutas: |
| jorks kirjutas: |
| Fuz kirjutas: |
| Mul on ülemises asendis "magamisasend", st et kõik maas, nii heli kui värin. Eelmises Androidi versioonis sai lihtsalt nupp alumises asendis volüümi nuppu alla vajutades värina peale panna, enam seda võimalust pole. |
nupul on keskmine asend ka |
Keskmises asendis on ju see mingi priority calls ainult. Seal ei lase seadistus nii kapitaalselt muuta. |
siis lükkad kõige ülemisse asendisse ja setingute alt saab panna enable vibration, siis heli ei ole, aga vibreerib
_________________ Kivil istus väike konn, kus see Liisi Koikson on? |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
27.02.2017 19:55:15
|
|
|
Ja igakord kui ööseks tahan kõike maha tõmmata, pean jälle setinguid muutma?
Igatahes, tundub, et lahendust pole ja peab nii hakkama saama.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
27.02.2017 20:09:15
|
|
|
Fuz, Mul üleval ainult vibra, all kõik helid/viled/vibrad. Lähen magama, lükan üles ja ärkan üles, lükan alla.
Töötab laitmatult.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
27.02.2017 22:38:13
|
|
|
| Nii kahjuks on, Fuz. Ma ise igatsen ka taga seda vanemat süsteemi. Eelmisel telefonil (Galaxy Note 3) oligi quick panelis üks nupp, kus sai valida Mute, Vibrate ja Sound, ning teine nupp oli Do not Disturb režiim. Väga mugav oli.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
27.02.2017 23:01:45
|
|
|
| newarvuti kirjutas: |
| Nii kahjuks on, Fuz. Ma ise igatsen ka taga seda vanemat süsteemi. Eelmisel telefonil (Galaxy Note 3) oligi quick panelis üks nupp, kus sai valida Mute, Vibrate ja Sound, ning teine nupp oli Do not Disturb režiim. Väga mugav oli. |
Need kolm asja ongi olemas selle sama slaideri all. Enam ei pea telefoni lukustki lahti võtma vaid libistad seda nupukest ja vastav profiil on kasutusel.
Nende reziimide taga ajamine võrreldes praeguse lahendusega on ikka kiviajast...
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
27.02.2017 23:14:06
|
|
|
Kuidas moodi need sul seal siis on, jääb segaseks. Ma tahan ööseks kõik asjad maha saada, nii heli kui ka värina. Vahest on hetki, kui oleks vaja ainult värinat. Nupp üleval asendis ongi "Silent", kus ma saan muuta seaded, hetkel ongi see pandud mul "magamisrežiimiks", ehk siis kõik maas. Hommikul ärkan ja lükan nupu alla ja kõik peal taas. Eelnevalt sai "nupp all" olekus volume nuppu alla vajutades panna telefoni ainult värina peale, nüüd on see võimalus kadunud. Keskmises asendis nupu seadeid ei saa paraku selliselt muuta, see oleks ideaalne variant, kui saaks.
Las see teema jääda.. Pole vaja enam arutleda sellel teemal, kui lahendust pole
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
27.02.2017 23:29:52
|
|
|
Fuz, Ok, saan poindile pihta, et kepp seisneb vibra peale ja maha võtmisele vastavalt olukorrale hääletus seisus?
Ise küll ei kasuta (vibra koguaeg kõigil peal), kuid variant on vajutada hääle nupu, hääle sliderile mis ülevalt alla tuleb väikese aknaga, vajuta hammasratale ning sealt siis vibra on või off.
See oleks kõige kiirem viis...
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
27.02.2017 23:34:43
|
|
|
| Jah, seda varianti tean. Lootsin, et kellelgi lihtsam lahendus olemas. Vahest nagu jääb arusaamatuks, miks muudetakse midagi, mis eelnevalt toimis väga edukalt. Ei saa aru, miks ma ei saa "nupp all" olekus manuaalselt heli maha võtta, mis põhjusel selline asi ära keelatud on.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
27.02.2017 23:39:23
|
|
|
Fuz, milles probleem? Downgrade vanemale versioonile ja korras
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
28.02.2017 00:09:51
|
|
|
Ei oska sellist asja teha ja ei hakka tegema ka
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
28.02.2017 12:45:44
|
|
|
mu One+2 peal teeb kõike seda app Timeriffic, füüsilist nuppu pole puutunudki.
Nädalapäevaliselt-kellaajaliselt: ööseks sound/vibra off ; hommikul kõik on, sound nii valjuks kui vaja; tööpäeviti umbes kontorisse jõudmise ajal sound off, tööpäeva/trenni lõpuks sound on (nädalavahetusel jääb see ära). jne
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
01.03.2017 17:14:48
|
|
|
| Anisse kirjutas: |
mu One+2 peal teeb kõike seda app Timeriffic, füüsilist nuppu pole puutunudki.
Nädalapäevaliselt-kellaajaliselt: ööseks sound/vibra off ; hommikul kõik on, sound nii valjuks kui vaja; tööpäeviti umbes kontorisse jõudmise ajal sound off, tööpäeva/trenni lõpuks sound on (nädalavahetusel jääb see ära). jne |
Asukohapõhiselt oskab sarnast asja teha:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ifttt.ifttt&hl=en
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
08.03.2017 23:11:22
|
|
|
Huvitutakse T3 soetamisest. Õhku jäid küsimused, kas on tarvidus osta ametlikust poest lisavarustust, kui kardetakse:
* telefoni lennutamist väikelapse käe läbi - kas kaaned vms soodustaks telefoni eluiga;
* tehase poolt peal olev (plastikust?) kaitseklaasi/-kile pole tarvis nii pea välja vahetada;
* tavalaadimine toimib ka tavalise USB pordi kaudu, pea-asi et ühes otsas type-c?
viimati muutis Anna tooli 08.03.2017 23:16:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
08.03.2017 23:15:19
|
|
|
| Tavalaadimine toimib, kui ühes otsas usb-c, miski korraliku kesta võiks küll osta, need originaali omad ei kata kõiki ekraani ääri, niiet suht mõttetu vidinad.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
08.03.2017 23:21:02
|
|
|
| tsitaat: |
Tavalaadimine toimib, kui ühes otsas usb-c
|
Ehk siis originaal-laadijaga kaasatulev kaabel istub igale poole, eks? Et laadijapoolne ots pole imeasi?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
08.03.2017 23:34:05
|
|
|
Kaabel on selline
https://oneplus.net/se/dash-type-c-cable-100
Kattekile kohta, et mul nii 1. kui ka 2. mudel omavad siiani tehasepoolset tugevat kaitsekilet ekraanil ja ei kurda. Ostsin kunagi 1. jaoks ka uue kile kuid pole olnud vaja vahetada.
Ise kasutan originaal kaitsekaasi ja ümbriseid. Sai lihtsalt koos telefoniga ostetud, kuna uutele mudelitele polnud e-lahe poest veel saada. Nüüd võib ka alternatiive vabalt leida.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
17.03.2017 22:06:05
|
|
|
OOS 4.1 koos Android 7.1.1-ga on väljas. Kõige toredam on muidugi see, et touchscreen latency on tublisti vähenenud.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|