Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Püramiidiskeemide teema (Kairos, Monavie jne.) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2017 11:40:36 vasta tsitaadiga

kuna ma juures pole olnud, on mul ainult kinnitamata andmed aga kevadepoole oli kuulda põllumeestest, kes raskete aegade leevenduseks osa külvitoetusest sellesse investeerisid. siinkandi üks masinakaupmees ostis ikka 20 ja 30 kaupa kairose jaoks masinaid. ühelt ja teiselt poolt on ka tallinna kandist tulnud teemat, et läks 30x61 hte üksteise otsa " raha tegema".. kuskilt eab see raha tulema, igasugu autopandid ja hüpoteek / kiirlaenud on olemas..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2017 11:49:26 vasta tsitaadiga

Kas need võivad virtuaalmasinates ka tiksuda?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2017 11:51:32 vasta tsitaadiga

Ei või
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2017 12:10:46 vasta tsitaadiga

https://soundcloud.com/aripaev-eetris/kuidas-ara-tunda-puramiidskeemi
Läheb ilusti teemasse icon_smile.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2017 23:19:55 vasta tsitaadiga

http://www.aripaev.ee/aripaev-eetris/2017/01/21/miks-petuskeemid-kulutulena-levivad
_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2017 00:07:57 vasta tsitaadiga

a) "kapitalistil" on õnnestunud inimene piisavalt üksikuks teha, et ta ei pea enam nõu enne kui hakkab mingit ostuotsust tegema.
b) inimene on oma meelest piisavalt tark "ise", et need otsused ise ja emotsionaalselt teha.
c) ameerika unelm on silme ees.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2017 16:02:37 vasta tsitaadiga

Mingi uus pask üles kerkimasvist? Questra Holdings
https://www.youtube.com/watch?v=g119WMLENIU
Edit: Tundub, et neil on isegi kontor icon_biggrin.gif https://youtu.be/g119WMLENIU?t=13m35s
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2017 16:17:40 vasta tsitaadiga

-vodafone-, questra on vist isegi vanem, kui nanoclub... icon_razz.gif seega pole väga uus. icon_biggrin.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2017 16:59:40 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
-vodafone-, questra on vist isegi vanem, kui nanoclub... icon_razz.gif seega pole väga uus. icon_biggrin.gif

icon_rolleyes.gif ma rongilt täitsa maas.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlsson
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2017 17:41:10 vasta tsitaadiga

Kui Questra hoiuse pealt makstakse 208% intressi aastas ja samal ajal pankades parimal juhul 2% aastas, siis on miskit valesti. Aga ikka spekuleeritakse..

--edit--
Hoiu-laenuühistutes on intress muidugi kõrgem.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2017 00:50:15 vasta tsitaadiga

Nano club uudised:
tsitaat:
The NNC coin is the heart and the basis of Nano

Dear members,

The NNC coin is the heart and the basis of Nano. Getting the coin to independency is our goal and will ensure you as members a profitable future.

If we have to let go of the coin too soon, it can endanger your benefits and therefore we need to be able to control the coin until he’s strong enough to live a life on its own…

To ensure this process we need to be able to invest in the coin without damaging the investments we do in other area’s such as Real Estate and Energy… That also means that we need to control the value and make sure that we can keep the estimated growth.

Because a certain group of members aren’t interested in the long term coin strategy of Nano, and to say it short, your interests… we had to make some decisions to protect the value of the coin and to be sure we can follow more or less the growth we have calculated.

We’ve have implemented some restrictions in Tradano to make sure that the coin is protected to achieve the final goal, going independent!! These limitations are temporarily until the coin has enough strength to go independent.

We wish you great success!

Georges Van Wijk
CEO


Lühidalt: Liiga palju tahetakse raha välja võtta... Seda aga ei tohi juhtuda, kuna nii ei saa coini hinda ja iseseisvust kaitsta!
#idiocracy.

Onecoinil sama: Maksed välja ei lähe, xcoinx suleti kuni Q2 2018 (kes veel mäletab, siis mõni aeg tagasi raiuti kui kirvega, et oneconil ja xcoinx'il pole midagi omavahel pistmist). Dealshaker on nali kuubis:
Originaal hind: 258.88 EUR + 33.40 ONE = 258,88 + 258,85 = 517,73 EUR
dealshaker.com/en/deal/proyector-para-cine-en-casa-android-wifi-bluetooth-1400-lumenes-hdmi-gafas-3d/um5JL3o-lt5Ai8Mohv47zZHVJu2dX-F37SSmZH3L6GU~
Tegelik:
https://es.aliexpress.com/item/AUN-Projector-AM01S-1400-Lumens-LED-Projector-Set-in-Android-4-4-WIFI-Bluetooth-Support-Miracast/32732427847.html
Hinnavahe 5x. Miks ma ei imesta...

Lisaks: Onecoin toodab igas minutis 50k coine (500M EUR ööpäevas). Seega kui rumal inimene tõesti arvab, et pooleteise aasta pärast keegi tema coine tõesti osta tahab, siis... #mõistuse error.

Niisiis, lõpetage müük ja oodake valget laeva! See tuleb!
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2017 08:31:25 vasta tsitaadiga

Mis see kujuteldav marketcap siis juba on? Bitcoin saab pika puuga thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2017 09:01:25 vasta tsitaadiga

Kuidas kairos elab, raha ikka "tehnilistel" põhjustel välja ei saa võtta ? icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2017 10:47:13 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kuidas kairos elab, raha ikka "tehnilistel" põhjustel välja ei saa võtta ? icon_biggrin.gif


Iga päev ikka leidub veel mõni hull, kes liitub või pikendab oma paketti.
Paycera pandi kinni. Raha väljavõtmiseks tuleb tellida inglismaa mingist keskkonnast kaart, mis maksab 65€ (võin summaga eksida, pole nii sees asjas). Selle summa saab pärast tagasi.
Osad eestlased hakkasid hagi koostama, sest rahad ei liigu.

Välismaalased on mingi petitsiooni teinud, kus ähvardavad arvutid kinni panna, kui raha ei tule. https://www.change.org/p/kairosplanet-we-want-to-take-our-money-on-kairosplanet
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2017 11:10:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Välismaalased on mingi petitsiooni teinud, kus ähvardavad arvutid kinni panna, kui raha ei tule.

icon_eek.gif icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2017 11:30:13 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Välismaalased on mingi petitsiooni teinud, kus ähvardavad arvutid kinni panna, kui raha ei tule.

icon_eek.gif icon_lol.gif

Aga väga masterplaan hea ju. Kui raha ei anna, siis nemad teenust ka ei osuta. icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2017 11:32:42 vasta tsitaadiga

Kairose teenus kukub veel pikali nii
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2017 11:36:10 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Välismaalased on mingi petitsiooni teinud, kus ähvardavad arvutid kinni panna, kui raha ei tule.

icon_eek.gif icon_lol.gif

Aga väga masterplaan hea ju. Kui raha ei anna, siis nemad teenust ka ei osuta. icon_wink.gif

Arvan, et see oleks lepingu rikkumine ja nad siis kindlasti raha ei saaks....0 on ikka 0 olenemata kuidas seda esitleda (pole lepingust aimu ka) icon_biggrin.gif
Iga nurga pealt kairose vennad võidavad

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2017 13:14:49 vasta tsitaadiga

Vaesekesed ei saa ikka veel aru, et nende arvutites ei ole peale nullide midagi mida pantvangis hoida icon_lol.gif.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2017 13:58:38 vasta tsitaadiga

Tean kes ostis 28000€ eest onecoini endale icon_lol.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2017 14:11:13 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Tean kes ostis 28000€ eest onecoini endale icon_lol.gif


Sa teed ju nalja? Suru tal kahe käega kätt (minu poolt) ja soovi edu.

Kairose "rentimise" lõpetamine on vesi Kairose veskile. Nii saavad nad pillid kokku panna ja öelda, et firmad ei saa enam teenust kasutada ja sellest tulenevalt ei teki ka raha. Muidugi jäetakse välja see, et seda raha ei ole kunagi ükski firma maksnudki - see tuleneb nende ponzi skeemist.

elukaz kirjutas:
Mis see kujuteldav marketcap siis juba on? Bitcoin saab pika puuga thumbs_up.gif

120B on vist lõppkaevandus. Võtame ümmarguse 50B: 50x25EUR (2018 "loodetav" ühe oneconi hind) = 1.25 triljonit EURi. Korruta see kahega või rohkem... no ma ei tea. Bulgaarias ikka osatakse suurelt mõelda kopp.gif
Ja siis leidub veel neid, kes seda kõike usuvad. Kahju inimestest.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2017 14:16:12 vasta tsitaadiga

ufo56, lollidel ikka leidub raha...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2017 15:54:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sa teed ju nalja? Suru tal kahe käega kätt (minu poolt) ja soovi edu.

Ei ma ei tee nalja, mina pidavalt loll olema jne. Pikk jutt mis räägitud sai. Varsti pidi juurde investeerima veel.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2017 16:39:04 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
tsitaat:

Sa teed ju nalja? Suru tal kahe käega kätt (minu poolt) ja soovi edu.

Ei ma ei tee nalja, mina pidavalt loll olema jne. Pikk jutt mis räägitud sai. Varsti pidi juurde investeerima veel.

Väga kurb sellisel juhul.
http://i.imgur.com/eWvVZOt.jpg
THE FUTURE OF MONEY! Get yours now.

Eriti head on need kuust - kuusse newsletteris ilmuvad "one time" opportunityd. Double tokens, double split ja mingid baromeetrid xD kõike saab koguaeg topelt... No anna kurikaga pähe.

Ütle talle eraldi veel seda, et oneconi total cap saab 2018 olema sama suur kui USA riigi eelarve. Seda mõistagi prognoositakse, aga coini hind tõuseb neil finantsreeglite vastaselt nagunii. Loodi ju 120 miljardi "coini" limiit nii, et selle hind ei langenud. Ja kaevandamine on eriti raske - seda ilmestab see, kuidas nende gypsi lõi 1 minutiga 2 miljardit "ckini". Müstika kuubis.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2017 04:51:00 vasta tsitaadiga

http://www.motogp.com/en/news/2016/08/02/lyoness-is-now-a-new-partner-of-motogp/206439
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

Kui ma õigesti aru sain, siis Lyconet on püramiid Lyonessi all, ilmselt muutsid vormi, et oleks jokk või vähemalt natukene juriidilisemalt korrektne see asi. Kuidas aga saadakse sellise kooslusega nimekaid koostööpartnereid?
Kommentaarid: 469 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 404
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2017 10:34:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Kui ma õigesti aru sain, siis Lyconet on püramiid Lyonessi all, ilmselt muutsid vormi, et oleks jokk või vähemalt natukene juriidilisemalt korrektne see asi. Kuidas aga saadakse sellise kooslusega nimekaid koostööpartnereid?

Kuna lyoness ei ole püramiid skeem, samal seisukohal on ka tarbijakaitse. lyoness kaart on nagu maxima, rimi või partnerkaart, nende kõigiga kogud niiöelda punkte või cashbacki, ainsa erinevsuega et lyonessi mittemõistlikult kasutades võib rahast rohkem ilma jääda kui raha tagasi saadud kasust ka õnnelikum olla. Seejurues ma vihkan püramiid skeeme, kõik need skeemitajatega interviud on juba hääle järgi kuulates petturid ja ülbust täis segatuna sinisilmsusest ja ükskõiksusest enda ja ümbritseva suhtes. Jääb arusaamatuks miks inimesed on nõus sellistele tasuta leiva lauale tooma, nad ei tee ühiskonda isegi mitte paremaks ja viivad raha riigist välja samuti. Lyoness kaardiga saab aliexpressis 3% cashbacki+shopping pointe, see on väike aga siiski, kui selle tõttu rohkem tarbima ei hakka ja tarbida nagu minevikus siis saabki koguda sellises olukorras reaalset raha. Mul on ka rimi kaart, maxima kaart ja selveri partnerkaart, nende kõigiga saab paljudes kaupadest täishinnast alla ja kogub punkte samuti, nagu ka lyoness, lihtsalt see nimi kõlab veidi liiga homolt ja ei ole härrasmehelik ja saab halva kuulsuse lisaks kõigele muule ka nime pärast.

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sadakrooni
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2017 13:00:22 vasta tsitaadiga

Raunci kirjutas:
http://www.motogp.com/en/news/2016/08/02/lyoness-is-now-a-new-partner-of-motogp/206439
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

Kui ma õigesti aru sain, siis Lyconet on püramiid Lyonessi all, ilmselt muutsid vormi, et oleks jokk või vähemalt natukene juriidilisemalt korrektne see asi. Kuidas aga saadakse sellise kooslusega nimekaid koostööpartnereid?


Raha ju ei haise, põhimtteliselt ostsid reklaami sponsorluskorras.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frippar
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 11:13:52 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ma sain ka üle pika aja ärimoguli nõuandeid. otisitaratas aga on nii genitaalne härra, et kui talle helistada siis ta telefoni vastu ei võta, küll aga pas.andab ta ühepoolselt selle kuradi talksmsiga. ott, sa võisid ju omale uue pealkirja võtta aga sit.ajunnile tuhksuhkru peale panemine ei tee sellest suhkrusaia. nii ka sina.. ott speek sa oled ja selleks sa ka jääd. mitte midagi ei muutu. täpselt samamoodi ei tohi muutuda suhtumine sinusse ja sinu tegemistesse. ma väga loodan, et sa kuskil arveteklaarimise käigus vigastad oma meessuguorganit nii, et sellest ei tule ühtegi elu külvavat piiska ning su suguvõsa hääbub ära.


Lootus on lolli lohutus nagu öeldi mulle kusagil seda juba. icon_lol.gif
talksms on tasuta SMS-d ja neid on mugavam saata kui telefoniga! icon_lol.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 11:18:15 vasta tsitaadiga

.. on kõik mida otukese herneaju selle peale suudab toota. siiras sell. oleks pidanud omale uueks nimeks võtma kristian pesonen
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 14:35:55 vasta tsitaadiga

Omaette saavutus on ka reageerida peaaegu aastavanusele postitusele ilma et täiendaks seda millegi hiljuti toimunuga.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 09:56:19 vasta tsitaadiga

Nuh poisid, kühveldate labidaga raha pangakontole? icon_smile.gif
http://www.ohtuleht.ee/796340/internetiarist-kerget-teenistust-lootnud-pereisa-ootan-siiani-raha
tsitaat:
See on huvitav protsess. Raha on justkui kontol olemas, aga pangaprobleemide tõttu ei saa seda kuidagi kätte. Tegelikult oli algusest peale teada, et asi ei saa lõputult kesta. Ühel hetkel peab katki minema," naerab Kalju

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 10:03:17 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Nuh poisid, kühveldate labidaga raha pangakontole? icon_smile.gif
http://www.ohtuleht.ee/796340/internetiarist-kerget-teenistust-lootnud-pereisa-ootan-siiani-raha
tsitaat:
See on huvitav protsess. Raha on justkui kontol olemas, aga pangaprobleemide tõttu ei saa seda kuidagi kätte. Tegelikult oli algusest peale teada, et asi ei saa lõputult kesta. Ühel hetkel peab katki minema," naerab Kalju


Saab keegi selle blurritud teksti ära tõlkida siia kuskile?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frippar
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 11:30:45 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Nuh poisid, kühveldate labidaga raha pangakontole? icon_smile.gif
http://www.ohtuleht.ee/796340/internetiarist-kerget-teenistust-lootnud-pereisa-ootan-siiani-raha
tsitaat:
See on huvitav protsess. Raha on justkui kontol olemas, aga pangaprobleemide tõttu ei saa seda kuidagi kätte. Tegelikult oli algusest peale teada, et asi ei saa lõputult kesta. Ühel hetkel peab katki minema," naerab Kalju


Ma arvan, et ta pigem ei oskanud äri teha ja kui ei oska äri teha siis saab ju peksa. Pole mõtet vast oma nina toppida kuhugi kui kindlalt kogemust mingi asjaga pole. Tugevamad jäävad ainult ellu internetiäris thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.03.2017 11:32:10 vasta tsitaadiga

frippar, õpeta siis meid, kuidas Kairosega õigesti ja tulusalt äri teha.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 11:43:13 vasta tsitaadiga

Kui asjale teadlikult läheneda ehk anda endale aru millega tegemist on, siis Ponzi skeemi laadsest moodustisest võib teenida kui panna sinna mingi summa sisse ja kuu aja pärast võtta oma lubatud mitmekordne kasum välja kuna alguses ju makstakse ka välja, et mitte liiga vara kahtlust äratada. Risk on muidugi ülisuur kuna selline kaardimajake võib iga hetk kokku variseda.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 30.03.2017 11:46:36 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Nuh poisid, kühveldate labidaga raha pangakontole? icon_smile.gif
http://www.ohtuleht.ee/796340/internetiarist-kerget-teenistust-lootnud-pereisa-ootan-siiani-raha
tsitaat:
See on huvitav protsess. Raha on justkui kontol olemas, aga pangaprobleemide tõttu ei saa seda kuidagi kätte. Tegelikult oli algusest peale teada, et asi ei saa lõputult kesta. Ühel hetkel peab katki minema," naerab Kalju
paberi pealt juhuslikult sattusin selle peale täna, mis seal ikka, maksis alguses mingine üle 1000€ paketi, vaatas et raha tuleb ja asi toimib, mingi vene kaardiga oli isegi enda kätte saand raha reaalselt, mõtles et võtab ägedama paketi mingi 2500€, selle sai ka tagasi teenitud nagu ma aru sain ja siis pärast hiljem raha mis sisse jäi, sellest olla naisele ka konto teind ära ja nüüd on puuks. põmst nagu ma aru sain, siis sisse pandud raha on tagasi saadud, aga pudrumäed jäid olemata.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 11:50:56 vasta tsitaadiga

Klm_on kirjutas:
Saab keegi selle blurritud teksti ära tõlkida siia kuskile?
http://telegra.ph/Debiilikud-03-30
frippar kirjutas:
Ma arvan, et ta pigem ei oskanud äri teha ja kui ei oska äri teha siis saab ju peksa. Pole mõtet vast oma nina toppida kuhugi kui kindlalt kogemust mingi asjaga pole. Tugevamad jäävad ainult ellu internetiäris thumbs_up.gif
Tripper on samasugune debiilik nagu need Kairoseässad.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 12:01:18 vasta tsitaadiga

ot:

See tarbijakaitse viimane lause paneb kukalt kratsima:
tsitaat:
Seda, et midagi on valesti, pidavat tähendama seegi, kui liitunutel pole garantiid investeeringute tagasisaamiseks või kasumi teenimiseks.


Sellest nagu järelduks, et kogu aktsiaturg ja suurem osa investeerimisfonde on püramiid, seal pole ju samuti midagi garanteeritud, piisavalt hajutatud portfelli ja piisavalt pika perioodi korral võib vaid statistika põhjal oletada, et tõenäoliselt saad sealt tagasi mõnevõrra rohkem kui sisse panid icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.03.2017 12:03:52 vasta tsitaadiga

Investeerimisteemalistes raadioreklaamides öeldakse ka lõpus midagi sarnast... loogiline ka ju, et ei saa mingit garantiid sellise asja puhul anda.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frippar
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 12:10:12 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
frippar, õpeta siis meid, kuidas Kairosega õigesti ja tulusalt äri teha.


Selliste skeemitajatega pole üldse mõtet tegeleda. Püramiidskeem on juba mingi imelik asi millega 1 minu tuttavatest vastu näppe sai valusalt. Ise ei soovi küll selle jamaga kunagi tegeleda.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 12:19:37 vasta tsitaadiga

frippar kirjutas:
Janis kirjutas:
frippar, õpeta siis meid, kuidas Kairosega õigesti ja tulusalt äri teha.


Selliste skeemitajatega pole üldse mõtet tegeleda. Püramiidskeem on juba mingi imelik asi millega 1 minu tuttavatest vastu näppe sai valusalt. Ise ei soovi küll selle jamaga kunagi tegeleda.

Seda reklaamitakse kui lihtsat teenistust....täpselt sinusugustele mõeldud ju

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.03.2017 12:44:19 vasta tsitaadiga

Täiesti lollakad...selliste skeemida põhitõde on see, et kui sa riski võtad saa ennast nulli ja ära rohkem näpi. Ehk nad eirasid seda 2X... lollilt tuleb raha ära võtta..
Pole siis ime, et mõni soovitab "puudega" tegelastele ka haldurit, kes toob söögi ja joogi...seega igasugu lollused ja ärakasutamised jäävad ära
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frippar
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 13:04:48 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Täiesti lollakad...selliste skeemida põhitõde on see, et kui sa riski võtad saa ennast nulli ja ära rohkem näpi. Ehk nad eirasid seda 2X... lollilt tuleb raha ära võtta..
Pole siis ime, et mõni soovitab "puudega" tegelastele ka haldurit, kes toob söögi ja joogi...seega igasugu lollused ja ärakasutamised jäävad ära


No milleks need skeemid kui krüptorahadesse on ka investeerida riskivabam? icon_lol.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 13:19:33 vasta tsitaadiga

Ott, no soovitan sulle siis täiesti riskivaba investeeringut https://www.onecoin.eu/en/ icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 13:26:56 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Investeerimisteemalistes raadioreklaamides öeldakse ka lõpus midagi sarnast... loogiline ka ju, et ei saa mingit garantiid sellise asja puhul anda.
Admiral Markets vist praegu söögi alla ja peale. Kutsuvad raadios koolitusele ja hoiatavad, et kahju võib algsest investeeringust suurem olla. Aga ometi peaks iga talumees pärast koolitust instrumentidega hakkama saama, seega tulge...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 13:30:39 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ott, no soovitan sulle siis täiesti riskivaba investeeringut https://www.onecoin.eu/en/ icon_biggrin.gif


alla kerides seal lehel on äge pilt Ask Dr. Ruja
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 13:35:39 vasta tsitaadiga

Oot misasja kahju suurem kui alginvesteering? Et pead mingi lisatagatise andma et võimendust kasutada?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 13:39:50 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Oot misasja kahju suurem kui alginvesteering? Et pead mingi lisatagatise andma et võimendust kasutada?

Investeering ei too mitte kasumit vaid kahjumit peaks olema seal põhimõte.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 13:40:05 vasta tsitaadiga

Lühikeseks müümise või optsioonide müügi korral võib vabalt nii olla
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 13:42:06 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
frippar, õpeta siis meid, kuidas Kairosega õigesti ja tulusalt äri teha.


algatuseks võtab ta su käest sinu rauatüki " modimisele" ja selle eest suure raha ning tagasi saad mingi per.se keeratud käki. hiljem müüb ta sulle mingi käsiraamatu, mida tegelikult tal ei ole siis müüb sulle kellegi teise konto.. speek ju.

raxz, frippar = ott " egonhärm" speek ju.. veel suurem debiilik kui need otud, kes kairosesse oma raha loopisid.. speek hiuas meelega, kairosevanad on enamasti lihtsalt veits kohtlased..

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Püramiidiskeemide teema (Kairos, Monavie jne.) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.