|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
21.01.2017 11:40:36
|
|
|
kuna ma juures pole olnud, on mul ainult kinnitamata andmed aga kevadepoole oli kuulda põllumeestest, kes raskete aegade leevenduseks osa külvitoetusest sellesse investeerisid. siinkandi üks masinakaupmees ostis ikka 20 ja 30 kaupa kairose jaoks masinaid. ühelt ja teiselt poolt on ka tallinna kandist tulnud teemat, et läks 30x61 hte üksteise otsa " raha tegema".. kuskilt eab see raha tulema, igasugu autopandid ja hüpoteek / kiirlaenud on olemas..
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.01.2017 11:49:26
|
|
|
Kas need võivad virtuaalmasinates ka tiksuda?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
21.01.2017 11:51:32
|
|
|
Ei või
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
22.01.2017 00:07:57
|
|
|
a) "kapitalistil" on õnnestunud inimene piisavalt üksikuks teha, et ta ei pea enam nõu enne kui hakkab mingit ostuotsust tegema.
b) inimene on oma meelest piisavalt tark "ise", et need otsused ise ja emotsionaalselt teha.
c) ameerika unelm on silme ees.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
23.01.2017 16:17:40
|
|
|
-vodafone-, questra on vist isegi vanem, kui nanoclub... seega pole väga uus.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
23.01.2017 16:59:40
|
|
|
| jnt kirjutas: |
-vodafone-, questra on vist isegi vanem, kui nanoclub... seega pole väga uus.  |
ma rongilt täitsa maas.
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlsson
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
23.01.2017 17:41:10
|
|
|
Kui Questra hoiuse pealt makstakse 208% intressi aastas ja samal ajal pankades parimal juhul 2% aastas, siis on miskit valesti. Aga ikka spekuleeritakse..
--edit--
Hoiu-laenuühistutes on intress muidugi kõrgem.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
17.02.2017 00:50:15
|
|
|
Nano club uudised:
| tsitaat: |
The NNC coin is the heart and the basis of Nano
Dear members,
The NNC coin is the heart and the basis of Nano. Getting the coin to independency is our goal and will ensure you as members a profitable future.
If we have to let go of the coin too soon, it can endanger your benefits and therefore we need to be able to control the coin until he’s strong enough to live a life on its own…
To ensure this process we need to be able to invest in the coin without damaging the investments we do in other area’s such as Real Estate and Energy… That also means that we need to control the value and make sure that we can keep the estimated growth.
Because a certain group of members aren’t interested in the long term coin strategy of Nano, and to say it short, your interests… we had to make some decisions to protect the value of the coin and to be sure we can follow more or less the growth we have calculated.
We’ve have implemented some restrictions in Tradano to make sure that the coin is protected to achieve the final goal, going independent!! These limitations are temporarily until the coin has enough strength to go independent.
We wish you great success!
Georges Van Wijk
CEO |
Lühidalt: Liiga palju tahetakse raha välja võtta... Seda aga ei tohi juhtuda, kuna nii ei saa coini hinda ja iseseisvust kaitsta!
#idiocracy.
Onecoinil sama: Maksed välja ei lähe, xcoinx suleti kuni Q2 2018 (kes veel mäletab, siis mõni aeg tagasi raiuti kui kirvega, et oneconil ja xcoinx'il pole midagi omavahel pistmist). Dealshaker on nali kuubis:
Originaal hind: 258.88 EUR + 33.40 ONE = 258,88 + 258,85 = 517,73 EUR
dealshaker.com/en/deal/proyector-para-cine-en-casa-android-wifi-bluetooth-1400-lumenes-hdmi-gafas-3d/um5JL3o-lt5Ai8Mohv47zZHVJu2dX-F37SSmZH3L6GU~
Tegelik:
https://es.aliexpress.com/item/AUN-Projector-AM01S-1400-Lumens-LED-Projector-Set-in-Android-4-4-WIFI-Bluetooth-Support-Miracast/32732427847.html
Hinnavahe 5x. Miks ma ei imesta...
Lisaks: Onecoin toodab igas minutis 50k coine (500M EUR ööpäevas). Seega kui rumal inimene tõesti arvab, et pooleteise aasta pärast keegi tema coine tõesti osta tahab, siis... #mõistuse error.
Niisiis, lõpetage müük ja oodake valget laeva! See tuleb!
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
17.02.2017 08:31:25
|
|
|
Mis see kujuteldav marketcap siis juba on? Bitcoin saab pika puuga
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.02.2017 09:01:25
|
|
|
Kuidas kairos elab, raha ikka "tehnilistel" põhjustel välja ei saa võtta ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Klm_on
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2004
|
17.02.2017 10:47:13
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Kuidas kairos elab, raha ikka "tehnilistel" põhjustel välja ei saa võtta ?  |
Iga päev ikka leidub veel mõni hull, kes liitub või pikendab oma paketti.
Paycera pandi kinni. Raha väljavõtmiseks tuleb tellida inglismaa mingist keskkonnast kaart, mis maksab 65€ (võin summaga eksida, pole nii sees asjas). Selle summa saab pärast tagasi.
Osad eestlased hakkasid hagi koostama, sest rahad ei liigu.
Välismaalased on mingi petitsiooni teinud, kus ähvardavad arvutid kinni panna, kui raha ei tule. https://www.change.org/p/kairosplanet-we-want-to-take-our-money-on-kairosplanet
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.02.2017 11:10:37
|
|
|
| tsitaat: |
Välismaalased on mingi petitsiooni teinud, kus ähvardavad arvutid kinni panna, kui raha ei tule.
|
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
17.02.2017 11:30:13
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Välismaalased on mingi petitsiooni teinud, kus ähvardavad arvutid kinni panna, kui raha ei tule.
|
 |
Aga väga masterplaan hea ju. Kui raha ei anna, siis nemad teenust ka ei osuta.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
17.02.2017 11:32:42
|
|
|
Kairose teenus kukub veel pikali nii
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.02.2017 11:36:10
|
|
|
| sooty kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Välismaalased on mingi petitsiooni teinud, kus ähvardavad arvutid kinni panna, kui raha ei tule.
|
 |
Aga väga masterplaan hea ju. Kui raha ei anna, siis nemad teenust ka ei osuta.  |
Arvan, et see oleks lepingu rikkumine ja nad siis kindlasti raha ei saaks....0 on ikka 0 olenemata kuidas seda esitleda (pole lepingust aimu ka)
Iga nurga pealt kairose vennad võidavad
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
17.02.2017 13:14:49
|
|
|
Vaesekesed ei saa ikka veel aru, et nende arvutites ei ole peale nullide midagi mida pantvangis hoida .
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004

|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
17.02.2017 14:11:13
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
Tean kes ostis 28000€ eest onecoini endale  |
Sa teed ju nalja? Suru tal kahe käega kätt (minu poolt) ja soovi edu.
Kairose "rentimise" lõpetamine on vesi Kairose veskile. Nii saavad nad pillid kokku panna ja öelda, et firmad ei saa enam teenust kasutada ja sellest tulenevalt ei teki ka raha. Muidugi jäetakse välja see, et seda raha ei ole kunagi ükski firma maksnudki - see tuleneb nende ponzi skeemist.
| elukaz kirjutas: |
Mis see kujuteldav marketcap siis juba on? Bitcoin saab pika puuga  |
120B on vist lõppkaevandus. Võtame ümmarguse 50B: 50x25EUR (2018 "loodetav" ühe oneconi hind) = 1.25 triljonit EURi. Korruta see kahega või rohkem... no ma ei tea. Bulgaarias ikka osatakse suurelt mõelda
Ja siis leidub veel neid, kes seda kõike usuvad. Kahju inimestest.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
17.02.2017 14:16:12
|
|
|
| ufo56, lollidel ikka leidub raha...
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004

|
17.02.2017 15:54:23
|
|
|
| tsitaat: |
Sa teed ju nalja? Suru tal kahe käega kätt (minu poolt) ja soovi edu.
|
Ei ma ei tee nalja, mina pidavalt loll olema jne. Pikk jutt mis räägitud sai. Varsti pidi juurde investeerima veel.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
17.02.2017 16:39:04
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| tsitaat: |
Sa teed ju nalja? Suru tal kahe käega kätt (minu poolt) ja soovi edu.
|
Ei ma ei tee nalja, mina pidavalt loll olema jne. Pikk jutt mis räägitud sai. Varsti pidi juurde investeerima veel. |
Väga kurb sellisel juhul.
http://i.imgur.com/eWvVZOt.jpg
THE FUTURE OF MONEY! Get yours now.
Eriti head on need kuust - kuusse newsletteris ilmuvad "one time" opportunityd. Double tokens, double split ja mingid baromeetrid xD kõike saab koguaeg topelt... No anna kurikaga pähe.
Ütle talle eraldi veel seda, et oneconi total cap saab 2018 olema sama suur kui USA riigi eelarve. Seda mõistagi prognoositakse, aga coini hind tõuseb neil finantsreeglite vastaselt nagunii. Loodi ju 120 miljardi "coini" limiit nii, et selle hind ei langenud. Ja kaevandamine on eriti raske - seda ilmestab see, kuidas nende gypsi lõi 1 minutiga 2 miljardit "ckini". Müstika kuubis.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunci
HV Guru
liitunud: 02.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 469 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
404 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
23.02.2017 10:34:13
|
|
|
| tsitaat: |
Kui ma õigesti aru sain, siis Lyconet on püramiid Lyonessi all, ilmselt muutsid vormi, et oleks jokk või vähemalt natukene juriidilisemalt korrektne see asi. Kuidas aga saadakse sellise kooslusega nimekaid koostööpartnereid?
|
Kuna lyoness ei ole püramiid skeem, samal seisukohal on ka tarbijakaitse. lyoness kaart on nagu maxima, rimi või partnerkaart, nende kõigiga kogud niiöelda punkte või cashbacki, ainsa erinevsuega et lyonessi mittemõistlikult kasutades võib rahast rohkem ilma jääda kui raha tagasi saadud kasust ka õnnelikum olla. Seejurues ma vihkan püramiid skeeme, kõik need skeemitajatega interviud on juba hääle järgi kuulates petturid ja ülbust täis segatuna sinisilmsusest ja ükskõiksusest enda ja ümbritseva suhtes. Jääb arusaamatuks miks inimesed on nõus sellistele tasuta leiva lauale tooma, nad ei tee ühiskonda isegi mitte paremaks ja viivad raha riigist välja samuti. Lyoness kaardiga saab aliexpressis 3% cashbacki+shopping pointe, see on väike aga siiski, kui selle tõttu rohkem tarbima ei hakka ja tarbida nagu minevikus siis saabki koguda sellises olukorras reaalset raha. Mul on ka rimi kaart, maxima kaart ja selveri partnerkaart, nende kõigiga saab paljudes kaupadest täishinnast alla ja kogub punkte samuti, nagu ka lyoness, lihtsalt see nimi kõlab veidi liiga homolt ja ei ole härrasmehelik ja saab halva kuulsuse lisaks kõigele muule ka nime pärast.
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sadakrooni
HV vaatleja
liitunud: 13.12.2009
|
23.02.2017 13:00:22
|
|
|
Raha ju ei haise, põhimtteliselt ostsid reklaami sponsorluskorras.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frippar
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.06.2007
|
25.02.2017 11:13:52
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| ma sain ka üle pika aja ärimoguli nõuandeid. otisitaratas aga on nii genitaalne härra, et kui talle helistada siis ta telefoni vastu ei võta, küll aga pas.andab ta ühepoolselt selle kuradi talksmsiga. ott, sa võisid ju omale uue pealkirja võtta aga sit.ajunnile tuhksuhkru peale panemine ei tee sellest suhkrusaia. nii ka sina.. ott speek sa oled ja selleks sa ka jääd. mitte midagi ei muutu. täpselt samamoodi ei tohi muutuda suhtumine sinusse ja sinu tegemistesse. ma väga loodan, et sa kuskil arveteklaarimise käigus vigastad oma meessuguorganit nii, et sellest ei tule ühtegi elu külvavat piiska ning su suguvõsa hääbub ära. |
Lootus on lolli lohutus nagu öeldi mulle kusagil seda juba.
talksms on tasuta SMS-d ja neid on mugavam saata kui telefoniga!
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
25.02.2017 11:18:15
|
|
|
.. on kõik mida otukese herneaju selle peale suudab toota. siiras sell. oleks pidanud omale uueks nimeks võtma kristian pesonen
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.02.2017 14:35:55
|
|
|
| Omaette saavutus on ka reageerida peaaegu aastavanusele postitusele ilma et täiendaks seda millegi hiljuti toimunuga.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.03.2017 09:56:19
|
|
|
Nuh poisid, kühveldate labidaga raha pangakontole?
http://www.ohtuleht.ee/796340/internetiarist-kerget-teenistust-lootnud-pereisa-ootan-siiani-raha
| tsitaat: |
| See on huvitav protsess. Raha on justkui kontol olemas, aga pangaprobleemide tõttu ei saa seda kuidagi kätte. Tegelikult oli algusest peale teada, et asi ei saa lõputult kesta. Ühel hetkel peab katki minema," naerab Kalju |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Klm_on
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2004
|
30.03.2017 10:03:17
|
|
|
Saab keegi selle blurritud teksti ära tõlkida siia kuskile?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frippar
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.06.2007
|
30.03.2017 11:30:45
|
|
|
Ma arvan, et ta pigem ei oskanud äri teha ja kui ei oska äri teha siis saab ju peksa. Pole mõtet vast oma nina toppida kuhugi kui kindlalt kogemust mingi asjaga pole. Tugevamad jäävad ainult ellu internetiäris
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
30.03.2017 11:32:10
|
|
|
| frippar, õpeta siis meid, kuidas Kairosega õigesti ja tulusalt äri teha.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
30.03.2017 11:43:13
|
|
|
| Kui asjale teadlikult läheneda ehk anda endale aru millega tegemist on, siis Ponzi skeemi laadsest moodustisest võib teenida kui panna sinna mingi summa sisse ja kuu aja pärast võtta oma lubatud mitmekordne kasum välja kuna alguses ju makstakse ka välja, et mitte liiga vara kahtlust äratada. Risk on muidugi ülisuur kuna selline kaardimajake võib iga hetk kokku variseda.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
30.03.2017 11:46:36
|
|
|
|
paberi pealt juhuslikult sattusin selle peale täna, mis seal ikka, maksis alguses mingine üle 1000€ paketi, vaatas et raha tuleb ja asi toimib, mingi vene kaardiga oli isegi enda kätte saand raha reaalselt, mõtles et võtab ägedama paketi mingi 2500€, selle sai ka tagasi teenitud nagu ma aru sain ja siis pärast hiljem raha mis sisse jäi, sellest olla naisele ka konto teind ära ja nüüd on puuks. põmst nagu ma aru sain, siis sisse pandud raha on tagasi saadud, aga pudrumäed jäid olemata.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
30.03.2017 11:50:56
|
|
|
| Klm_on kirjutas: |
| Saab keegi selle blurritud teksti ära tõlkida siia kuskile? |
http://telegra.ph/Debiilikud-03-30
| frippar kirjutas: |
Ma arvan, et ta pigem ei oskanud äri teha ja kui ei oska äri teha siis saab ju peksa. Pole mõtet vast oma nina toppida kuhugi kui kindlalt kogemust mingi asjaga pole. Tugevamad jäävad ainult ellu internetiäris  |
Tripper on samasugune debiilik nagu need Kairoseässad.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
30.03.2017 12:01:18
|
|
|
| ot: |
See tarbijakaitse viimane lause paneb kukalt kratsima:
| tsitaat: |
| Seda, et midagi on valesti, pidavat tähendama seegi, kui liitunutel pole garantiid investeeringute tagasisaamiseks või kasumi teenimiseks. |
Sellest nagu järelduks, et kogu aktsiaturg ja suurem osa investeerimisfonde on püramiid, seal pole ju samuti midagi garanteeritud, piisavalt hajutatud portfelli ja piisavalt pika perioodi korral võib vaid statistika põhjal oletada, et tõenäoliselt saad sealt tagasi mõnevõrra rohkem kui sisse panid
|
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
30.03.2017 12:03:52
|
|
|
| Investeerimisteemalistes raadioreklaamides öeldakse ka lõpus midagi sarnast... loogiline ka ju, et ei saa mingit garantiid sellise asja puhul anda.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frippar
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.06.2007
|
30.03.2017 12:10:12
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| frippar, õpeta siis meid, kuidas Kairosega õigesti ja tulusalt äri teha. |
Selliste skeemitajatega pole üldse mõtet tegeleda. Püramiidskeem on juba mingi imelik asi millega 1 minu tuttavatest vastu näppe sai valusalt. Ise ei soovi küll selle jamaga kunagi tegeleda.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.03.2017 12:19:37
|
|
|
| frippar kirjutas: |
| Janis kirjutas: |
| frippar, õpeta siis meid, kuidas Kairosega õigesti ja tulusalt äri teha. |
Selliste skeemitajatega pole üldse mõtet tegeleda. Püramiidskeem on juba mingi imelik asi millega 1 minu tuttavatest vastu näppe sai valusalt. Ise ei soovi küll selle jamaga kunagi tegeleda. |
Seda reklaamitakse kui lihtsat teenistust....täpselt sinusugustele mõeldud ju
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.03.2017 12:44:19
|
|
|
Täiesti lollakad...selliste skeemida põhitõde on see, et kui sa riski võtad saa ennast nulli ja ära rohkem näpi. Ehk nad eirasid seda 2X... lollilt tuleb raha ära võtta..
Pole siis ime, et mõni soovitab "puudega" tegelastele ka haldurit, kes toob söögi ja joogi...seega igasugu lollused ja ärakasutamised jäävad ära
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frippar
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.06.2007
|
30.03.2017 13:04:48
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Täiesti lollakad...selliste skeemida põhitõde on see, et kui sa riski võtad saa ennast nulli ja ära rohkem näpi. Ehk nad eirasid seda 2X... lollilt tuleb raha ära võtta..
Pole siis ime, et mõni soovitab "puudega" tegelastele ka haldurit, kes toob söögi ja joogi...seega igasugu lollused ja ärakasutamised jäävad ära |
No milleks need skeemid kui krüptorahadesse on ka investeerida riskivabam?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
30.03.2017 13:26:56
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| Investeerimisteemalistes raadioreklaamides öeldakse ka lõpus midagi sarnast... loogiline ka ju, et ei saa mingit garantiid sellise asja puhul anda. |
Admiral Markets vist praegu söögi alla ja peale. Kutsuvad raadios koolitusele ja hoiatavad, et kahju võib algsest investeeringust suurem olla. Aga ometi peaks iga talumees pärast koolitust instrumentidega hakkama saama, seega tulge...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
30.03.2017 13:30:39
|
|
|
alla kerides seal lehel on äge pilt Ask Dr. Ruja
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
30.03.2017 13:35:39
|
|
|
Oot misasja kahju suurem kui alginvesteering? Et pead mingi lisatagatise andma et võimendust kasutada?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
30.03.2017 13:39:50
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Oot misasja kahju suurem kui alginvesteering? Et pead mingi lisatagatise andma et võimendust kasutada? |
Investeering ei too mitte kasumit vaid kahjumit peaks olema seal põhimõte.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
30.03.2017 13:40:05
|
|
|
| Lühikeseks müümise või optsioonide müügi korral võib vabalt nii olla
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
30.03.2017 13:42:06
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| frippar, õpeta siis meid, kuidas Kairosega õigesti ja tulusalt äri teha. |
algatuseks võtab ta su käest sinu rauatüki " modimisele" ja selle eest suure raha ning tagasi saad mingi per.se keeratud käki. hiljem müüb ta sulle mingi käsiraamatu, mida tegelikult tal ei ole siis müüb sulle kellegi teise konto.. speek ju.
raxz, frippar = ott " egonhärm" speek ju.. veel suurem debiilik kui need otud, kes kairosesse oma raha loopisid.. speek hiuas meelega, kairosevanad on enamasti lihtsalt veits kohtlased..
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|