|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
16.01.2017 20:02:43
|
|
|
panna saab ka maasikamoosi, kõik mida sisse pressida annab...sogaseks ei lähe - sest sogane juba on
kõige paremini jahutab vesi PUNKT -> mida rohkem vett ja vähem mida iganes muud, seda parem. isegi tohutult väikese osa mürgi lisamine veele kusjuures juba muutis voolavust, nii et see oli eristatav.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
16.01.2017 20:22:10
|
|
|
Mis te jamate- Ikka kõikse õigem on panna piiritus loopi voolama.
Ei lähe sogaseks (kui just ei sega vett aegajalt juurde, või ei sa otsa)
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxEvil
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2007
|
18.01.2017 01:57:48
|
|
|
Oli vaja, cpu jahutus saada eemale kuumavast video kaardist, päris customit ei tahtnud teha ainult cpu jaoks, Predator tundus hea vahe tee tüüpilise aio ja custom loopi vahel. Olin täitsa valmis asja lahti võtma juba ja pikemad voolikudki panema, kui vajadus selleks oleks olnud, aga läks nagu valatud tehase pikkuses.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exile
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2006
|
18.01.2017 15:03:38
|
|
|
| dohc-48v12 kirjutas: |
| Mis te jamate- Ikka kõikse õigem on panna piiritus loopi voolama. |
Eriti põnevaks läheb, kui peaks acrylic-tubing olema... ja piiritus läheb tikuga mõnusalt põlema ka...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
25.01.2017 23:12:58
|
|
|
Panin ka korraks vesijahutuse prosele.
6700K 4,2ghz 1,210v.
OCCT 15 minutit ja core temp andmetel oli kõige jahedam tuum 50c ja kõige kuumem 56c. Vendid max pööretel. Kui vendid vaiksemad, siis olid temperatuurid 2c kõrgemad.
Ma eriti rahule ei jäänud ja võtsin laiali.
Jahutus:
EK Supremacy Evo, Alphacool XT45 360, DDC-1T Plus, 3x 120mm bitfenix spectre pwm.
Coolant on mayhems evo red. Ei teagi kas seda soovitada. Paras mannavaht on.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
25.01.2017 23:15:51
|
|
|
| Ega sealt vist palju loota pole kui prose delidimatta ja suvalised mitte radikale mõeldud ventikad.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
25.01.2017 23:18:38
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Ega sealt vist palju loota pole kui prose delidimatta ja suvalised mitte radikale mõeldud ventikad. |
Ma saan kehva õhuga ka paremad tempid selle voldiga
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
25.01.2017 23:27:46
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Ega sealt vist palju loota pole kui prose delidimatta ja suvalised mitte radikale mõeldud ventikad. |
Need pwm vendid ei ole tegelt nii kehvad. Ei näinud eriti pointi mingeid corsair SP-seeria ega EK vardar vente osta. Gentle typhoon-e ka pole saada. Mis kanti su tulemus veega on? Samma auku või parem?
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
25.01.2017 23:47:58
|
|
|
Pole viimased pool aastat vett kasutanud ja kui kasutasin siis oli gpu ja prose ühes kõik ja tempid olid kõrgemad, ma muidugi vente üle 700rpm ei tahtnud jooksutada ka, hakkasid närvidele käima muidu , mul 5 darkside gentle typhooni ka üle ( 1850rpm pwm ) kui huvi on.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
26.01.2017 22:52:30
|
|
|
Mis hinda 3xGT eest tahad?
Igatahes ma ei julge kellelegi mayhemsi coolantit soovitada.
Peale 2x kokkupanemist ei saanud ma sellest vahust lahti. Oleks siis ainult vahus olnud asi. Kui pump väljas oli mingi aja ja siis uuesti sisse lükata, siis tõmbas selle vahu kõik pumpa ja pump häälitses. See ei olnud lihtsalt õhk.
Destilleeritud veega oli hetkega kõik normis. Täpsemalt oli tegu Mayhems X1 UV Red coolantiga.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exile
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2006
|
06.02.2017 09:26:14
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
e: huvitav lahendus täiesti fanless süsteem
|
Fanless on just see, miks ise vesijahutuse kasuks otsustasin. Lingitud lahendus oli ikka väga kapitaalne , aga saab ka palju esteetilisemalt Alphacoolil on cape cora ribid, mis on piisavalt väiksed, et 10tk mountida korpuse tagumisele küljele - kui OC'ga hulluks ei taha minna, on minu arust parim võimalus silent-performance-battlestationi ehitamiseks. Huvitav on muidugi see, et fanless süsteemid saavad väga vähe tähelepanu...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
06.02.2017 10:01:25
|
|
|
| exile kirjutas: |
| Huvitav on muidugi see, et fanless süsteemid saavad väga vähe tähelepanu... |
Fanless süsteemid saavad seetõttu vähe tähelepanu, et nendega ei kannata kõvasti klokkida ja siis ei saa ju foorumis 10 lehekülge lämiseda kuidas "üüratu" 500Mhz juure saadi proset pooleks voltides.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.02.2017 11:46:13
|
|
|
fanless my ass. pildi peal on vendid + sellest radikast vee läbi lükkamiseks on korralikku pumpa vaja.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exile
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2006
|
06.02.2017 13:20:33
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| fanless my ass. pildi peal on vendid + sellest radikast vee läbi lükkamiseks on korralikku pumpa vaja. |
Pumbaks tavaline D5 - vee ringlemiseks ei ole ju palju vaja, kui sul radikas on samal tasandil. See pildil olev töötav fan on natuke naljakas tõesti, aga kindlasti norm kasutuses üleliigne. Küll aga limiteerib SLI setupi puhul PSU fan - ei tea suuremat kui Seasonicu 520W, mis true fanless oleks. Nii et ega ta päris fanless setup ei saa olla tõesti...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
06.02.2017 13:23:10
|
|
|
Kas võtta 50EUR malestorm vesijahutus http://www.deepcool.com/product/gamerstorm/2015-04/6_1827.shtml
Või sma raha eest õhk?
Cpu 6600k
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
06.02.2017 13:32:36
|
|
|
| Wusses, AIO ideena ägedam aga üsna kindlalt pead tuulikud välja vahetama või jooksutama miski ultra low profiilis.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
06.02.2017 13:55:43
|
|
|
| päris fanlessi ei saagi teha, korpuses peab õhuvahetus toimuma. ega ainult cpu ja gpu sooja tooda.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exile
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2006
|
06.02.2017 14:41:40
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| päris fanlessi ei saagi teha, korpuses peab õhuvahetus toimuma. ega ainult cpu ja gpu sooja tooda. |
Jep, nii on! Mis puudutab kaudsoojuse tekkimist kõrvalkomponentidest, siis olulist rolli mängib ka korpus ise. Kui on piisavalt "auguline", siis palju teeb ära ka loomulik hingamine. Soe õhk ikka tahab üles minna ja alt tuleb värsket peale. Näitena võib tuua Cooler Masteri Cosmos S case'i, mis sisuliselt on alt ja pealt lahtised (ta ei ole kinni, materjal on võrestik). Kodus tehtud fanless süsteemidel tasub standby fan ikkagi ühendada kontrolleriga, et hoida ära sauna tekkimist, kui suvine päike tuba näiteks soojendab.
Kaldun vesijahutusest kõrvale, aga Calyos oma suure rauatükiga näitas, kuidas lahtine korpus aitab kaudsoojuse probleemi lahendada: http://www.calyos-tm.com/calyos-nsg-s0-fanless-desktop-pc/
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.02.2017 15:32:50
|
|
|
calyos ja co on neid kitte juba mõnda aega näidanud aga müügile pole veel ilmunud. seesama nsg s0 on kit thermaltake core p3 peale. kaudsoojusega nii ja naa, see kit on niigi selgelt madala voolutarbe jaoks ehitatud (1070, mitte 1080 - tdp vahe on 40w). oc ja sli süsteemid eritavad ka mäludelt, vrmilt ning mujalt soojust. passiivi puhul openair korpus aitab, aga mitte tinigmata piisavalt.
ventideta vesijahutuse puhul tuleb eriti vesijahutuste tihedate radikatega radikapinda vähemalt 2-3x suurendada.
arvestades, et detailidel on reeglina niikuinii mingi electric noise, karmima komplektiga on toide probleem ja enamasti on pump vajalik... siis on 300-500rpm vendid müra osas väiksem probleem.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exile
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2006
|
06.02.2017 15:37:43
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| thermaltake core p3 |
Tnx! See siin võib vabalt olla siis mu järgmine case!
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.02.2017 15:46:57
|
|
|
exile, eriti vesijahutuse jaoks on p5 parem
suurem radikas, rohkem ruumi muu kama jaoks. kobakad ja paigutamiseks üsna ebamugavad on nad mõlemad, nii et see suurusevahe ei mängi enam nii suurt rolli.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exile
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2006
|
06.02.2017 16:04:19
|
|
|
londiste, mida suurem seda parem... mul ei ole sellist spetsiaalset openair korpust enne olnud, aga idee väga meeldib!
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
06.02.2017 18:46:52
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Wusses, AIO ideena ägedam aga üsna kindlalt pead tuulikud välja vahetama või jooksutama miski ultra low profiilis. |
aio on lihtsalt ägedam või on kasu ka rohkem midagi selle raha eest, võin panna sinna mingid muud vendid ka , ostsin mingi aeg 2x 20eur vurri
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
06.02.2017 20:31:47
|
|
|
| Wusses kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
| Wusses, AIO ideena ägedam aga üsna kindlalt pead tuulikud välja vahetama või jooksutama miski ultra low profiilis. |
aio on lihtsalt ägedam või on kasu ka rohkem midagi selle raha eest, võin panna sinna mingid muud vendid ka , ostsin mingi aeg 2x 20eur vurri |
AIO plussid:
Võtab prose juures vähe ruumi ja ei sega seega mingeid ägedaid mälusid.
Kuna võtab prose juures vähe ruumi ja radikas kuskil suht peidus siis kastis kus aken on ilus puhas vaade.
Väljapuhuv vent ja prosejahutuse vent on üks ja sama ehk kokkuvõttes vente kastis vähem.
Soe juhitakse otse kastist välja mitte ei puhuta kõigepealt kasti kust seda siis väljapuhuvad vendid hakkavad välja imema.
AIO miinused:
Kui pump annab saba siis vägaheal juhul normaalne kohalik garantii kus läheb mõni päev, heal juhul tehase garantii kus läheb paar nädalat, sitemal juhul kui garantiid pole siis kogu asjandusega kööga. Õhkjahutuse puhul saab pekki minna vent mida lihtne osta poest (kui just mingi väga X disain pole).
Kaasasolevad vendid üldjuhul lärmakad - 1600-2000rpm. Võib mõelda,et "panen vaikse profiili" aga sellistel raibetel vaikne profiil on ka siuke 800rpm kanti idle ja loadis ikka 1000+ ehk siis käib närvidele (oleneb inimesest muidugi).
Ehk kui AIO töötab ja seal peal keerlevad vaiksed ventikad siis on muidugi äge.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
06.02.2017 21:08:58
|
|
|
Ma vist tellin 1a.ee-st reedel kui soodukas alles .
Saab ehk 6600K kerge OC ka peale panna, hetkel peal selline :
https://www.arctic.ac/eu_en/freezer-xtreme-rev-2.html
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
07.02.2017 06:50:01
|
|
|
| Wusses, päris muhe soodukas jahh -40%. Selle rahaeest tasub puhtalt juba proovimist - kui ei istu saad sama nutsu eest lahti.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
15.02.2017 20:06:01
|
|
|
pots4t4j4, millal su über vesi kohale jõuab? Tahaks neid alla 60c temperatuure näha loadi all. Oleks juba kasu vesijahutusest.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
15.02.2017 20:11:18
|
|
|
| Ma ei tea kas just über aga äkki järgmine nädal, res pandi täna floridast teele dhl lubas 1-3 päeva muidugi koomiline olukord, euroopas lihtsalt ei müüda normaalset reservuaari.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
15.02.2017 20:35:18
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Ma ei tea kas just über aga äkki järgmine nädal, res pandi täna floridast teele dhl lubas 1-3 päeva muidugi koomiline olukord, euroopas lihtsalt ei müüda normaalset reservuaari. |
560 radikas lihtsalt cpu jaoks tundub üsna über minu arust. Mis reservuaar tuleb?
Ma läksin kergema vastupanu teed ja võtsin alphacool cape corp reservuaari. Alguses kõige väiksema ja siis võtsin 25-se.
Minu eelnev probleem mayhems x1 coolantiga oli lihtsalt selles, et kuna ühendasin reservuaaris def inlet-i nii nagu ette nähtud aga siis tekib suht metsik möll reservuaaris ja mayhemsile selline asi ei istu ja tekkis väga palju väikeseid õhumulle. Muutsin inlet-i ära, siis rahunes maha ja töötab nii nagu peab.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
15.02.2017 20:49:58
|
|
|
Alguses jah ainult cpu loop, kuna gtx 1070 jaoks ei plaani waterploki osta, äkki tuleb mõni huvitavam kaart välja.
Reservuaariks monsooni MMRS
Võibolla võtan ka lihtsalt mõne mayhem die oma dest vee jaoks, kui loopi läheb pea 2 liitrit siis on see pastel suht kirves mingi 30€ per drain.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
15.02.2017 20:56:00
|
|
|
pots4t4j4, miks just see reservuaar või mis valiku kriteeriumid olid?
nii suure radika puhul vist muutub cpu plokk olulisemaks?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.02.2017 00:02:06
|
|
|
Ei olnudki miskeid olulisi kriteeriumeid MMRS näeb lihtsalt huvitav välja ja saab täpselt sellise kokku panna nagu ise tahad, enamus teisi näevad P5 kasti küljes kuidagi nirud välja, kui on selline suur kast siis võiks res ka suur olla, samas ma alguses tahtsin reservuaari sama pika võta kui radikas ( 60cm ) aga piirdusin ikka 40cm variandiga ( seda siis pumbast fillportini )
Kui GPU saab lisatud jookseb asi vist ikka gpu-cpu-rad-res mingit olulist vahet tempides niikuinii tulla ei tohiks, radikas sai alphacooli oma valitud kuna sellel piisavalt porte ( saab lisada temp sensoreid jms drainpordid jms ) ja hind oli ka soodne vs HWL SR2 ja HWL Nemesis GTX mis küll mõlemad marginaalselt paremini jahutavad, aga 75€ 1c eest juurde maksta ei näinud pointi. Räägitakse küll, et õhukesed radikad nagu HWL nemesis GTS on madalal pööretel ventide jaoks paremad, aga testides oli monsta ikkagi parem ka siis kui fanid 700rpm peal töötasid, lisaks on HWL nemesis GTS jms õhukeste radikate probleemiks vaid 2 porti, alphacooli 7 vastu + alphacoolil iga kruvi all kaitse kui vale pikkusega kruvi kasutad siis ei lõhu radikat ära. Hind on ka suht sama nemesis GTS 560 vs Alphacool monsta 560, ruumipuudust pole seega miks mitte. Peale GPU lisamist peaks tempid täitsa viisakad olema, ma vähemalt loodan.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
16.02.2017 02:09:02
|
|
|
Ostsin valge ära jah, ammu kapis juba.. kogu muu vesijahutuse kupatusega.. aga sõber, kes aitas korpuse joonised digitaalselt valmis teha, et tootmisse lasta venitab sellega nii, et jube........ hakka või kedagi muud otsima, kes kõike nullist üles ehitaks taas ja maksaks lihtsalt 500€ vms
Peab ikka mingi 3D mudelite programmi ära õppima ning leidma firma kust saaks välja joonistatud detaile välja lasta lõigata tehases.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exile
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2006
|
16.02.2017 15:03:05
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Ma ei tea kas just über aga äkki järgmine nädal, res pandi täna floridast teele dhl lubas 1-3 päeva muidugi koomiline olukord, euroopas lihtsalt ei müüda normaalset reservuaari. |
Overclockers UKst saab Monsooni asju.. ma muidugi ei oska öelda, kuidas hinnavahe tuleb. Mäletan, et USAst juppe tellides läks alati koomiliseks, kui oli vaja tolliagentuurile seletada, mis asjad need täpselt ikka on ja millise kategooria alla deklareerida
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
16.02.2017 15:04:38
|
|
|
| exile kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Ma ei tea kas just über aga äkki järgmine nädal, res pandi täna floridast teele dhl lubas 1-3 päeva muidugi koomiline olukord, euroopas lihtsalt ei müüda normaalset reservuaari. |
Overclockers UKst saab Monsooni asju.. ma muidugi ei oska öelda, kuidas hinnavahe tuleb. Mäletan, et USAst juppe tellides läks alati koomiliseks, kui oli vaja tolliagentuurile seletada, mis asjad need täpselt ikka on ja millise kategooria alla deklareerida  |
Ma omale vist tellisin hiinast ühe 15 eurise ja rahu majas, muidu tegelt tahaks klaasist reservuaari, need on päris ilusad, aga kallid ka
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.02.2017 15:19:38
|
|
|
| exile kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Ma ei tea kas just über aga äkki järgmine nädal, res pandi täna floridast teele dhl lubas 1-3 päeva muidugi koomiline olukord, euroopas lihtsalt ei müüda normaalset reservuaari. |
Overclockers UKst saab Monsooni asju.. ma muidugi ei oska öelda, kuidas hinnavahe tuleb. Mäletan, et USAst juppe tellides läks alati koomiliseks, kui oli vaja tolliagentuurile seletada, mis asjad need täpselt ikka on ja millise kategooria alla deklareerida  |
Overclockers. Co. Uk tahtsingi algselt tellida aga nad eestisse ei saada saaks küll soome ja sealt siia aga shipping on ikka mingi 50 eur ja neil nii kehv stock normaalseid värve pole. Seega otsustasin usa kasuks. Küll nats kallim aga saab ilusa ressi ja aint 20% peab maksma kui alla 150 euri koos transaga.
viimati muutis pots4t4j4 23.07.2017 19:40:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exile
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.02.2017 15:32:24
|
|
|
| Reservuaar ongi waste of money ja ei annajahutusele midagi juurde lihtsalt ilus ja mugavam majandada.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
16.02.2017 15:50:37
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Reservuaar ongi waste of money ja ei annajahutusele midagi juurde lihtsalt ilus ja mugavam majandada. |
Kogu hard tubing ettevõtmine ei anna midagi performancile juurde, aga ilus on vaadata tõesti
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
18.02.2017 18:54:50
|
|
|
| ma pean pikemat aega plaani mõne AIO retsimiseks. mõttes on mingi 240mm radikas asjale külge pookida, aga reservi asemel sobiks vabalt ka kolmikust üks kõrgem voolik teha? st. täitmisava on kõrgemal ülejäänud muust torustikust, radikast ja pumbast.
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.02.2017 19:32:04
|
|
|
| Waste of time üritus
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
18.02.2017 19:36:48
|
|
|
| caramis kirjutas: |
| ma pean pikemat aega plaani mõne AIO retsimiseks. mõttes on mingi 240mm radikas asjale külge pookida, aga reservi asemel sobiks vabalt ka kolmikust üks kõrgem voolik teha? st. täitmisava on kõrgemal ülejäänud muust torustikust, radikast ja pumbast. |
On ikka tehtav, JPModified youtubes lammutab ja täidab AIO'si koguaeg, äkki leiad mõnest ta videost midagi kasulikku
Edit: Näiteks see video https://www.youtube.com/watch?v=l7JHphq4U3I
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
18.02.2017 20:16:41
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Waste of time üritus |
mitte eriti. ma ei saa oma profiilimasinas suuri torne kasutada ja alumiiniumradikas on suhteliselt plönn. jahuti puuteplaat saab lihvi ka, kunagi 2500k sai proovitud ja väga aitas, H80i oli ikka väga kõver
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011

|
19.02.2017 23:22:18
|
|
|
Neil aio süsteemidel on ju need voolikud suht peened ja selle tõttu ka ühendused radikatel suht peened, kas voolu piirama ei hakka?
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
24.02.2017 23:34:58
|
|
|
Ma võtsin prooviks teiseks vesijahutuseks Magicool DCP450 pumba, Magicool 240 slim radika ja EK supremacy MX veeploki. Pump on kindlasti kõige vaiksem, mida olen omanud ja üldse sai väga hea kombo oma raha eest.
Eriti soovitaksin cpu plokki mis on põmst sama hea nagu tema vanem vend, lihtsalt kõvasti odavam.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
28.02.2017 20:07:17
|
|
|
Kas võtsid ära selle Deepcool Maelstorm 240T 50€ga? Kuidas pumba/ventide heli?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
28.02.2017 20:10:59
|
|
|
| Ma ei saa aru mis häda neid odavaid plönne on osta? 50 eurine õhkjahutus on iga kell parem kui mingi clc (vahe pole mis hinnaga saastad on nad kõik)
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
02.03.2017 14:11:26
|
|
|
Define nano S, ilusti mahub ju Kas muidu keegi teab kus kohast saaks corrosion inhibitori (anticorrosionit) mida lisada dest. veele. Ei tahaks esialgu valmis coolanti kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|