Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 154, 155, 156 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2017 20:02:43 vasta tsitaadiga

panna saab ka maasikamoosi, kõik mida sisse pressida annab...sogaseks ei lähe - sest sogane juba on icon_lol.gif


kõige paremini jahutab vesi PUNKT -> mida rohkem vett ja vähem mida iganes muud, seda parem. isegi tohutult väikese osa mürgi lisamine veele kusjuures juba muutis voolavust, nii et see oli eristatav.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2017 20:22:10 vasta tsitaadiga

Mis te jamate- Ikka kõikse õigem on panna piiritus loopi voolama.

Ei lähe sogaseks (kui just ei sega vett aegajalt juurde, või ei sa otsa) icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxEvil
HV kasutaja
MaxEvil

liitunud: 07.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2017 01:57:48 vasta tsitaadiga

Oli vaja, cpu jahutus saada eemale kuumavast video kaardist, päris customit ei tahtnud teha ainult cpu jaoks, Predator tundus hea vahe tee tüüpilise aio ja custom loopi vahel. Olin täitsa valmis asja lahti võtma juba ja pikemad voolikudki panema, kui vajadus selleks oleks olnud, aga läks nagu valatud tehase pikkuses. icon_smile.gif


Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2017 15:03:38 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Mis te jamate- Ikka kõikse õigem on panna piiritus loopi voolama.


Eriti põnevaks läheb, kui peaks acrylic-tubing olema... ja piiritus läheb tikuga mõnusalt põlema ka... beer_yum.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 25.01.2017 23:12:58 vasta tsitaadiga

Panin ka korraks vesijahutuse prosele.
6700K 4,2ghz 1,210v.
OCCT 15 minutit ja core temp andmetel oli kõige jahedam tuum 50c ja kõige kuumem 56c. Vendid max pööretel. Kui vendid vaiksemad, siis olid temperatuurid 2c kõrgemad.
Ma eriti rahule ei jäänud ja võtsin laiali.
Jahutus:
EK Supremacy Evo, Alphacool XT45 360, DDC-1T Plus, 3x 120mm bitfenix spectre pwm.
Coolant on mayhems evo red. Ei teagi kas seda soovitada. Paras mannavaht on.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 23:15:51 vasta tsitaadiga

Ega sealt vist palju loota pole kui prose delidimatta ja suvalised mitte radikale mõeldud ventikad.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 23:18:38 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Ega sealt vist palju loota pole kui prose delidimatta ja suvalised mitte radikale mõeldud ventikad.

Ma saan kehva õhuga ka paremad tempid selle voldiga icon_lol.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 25.01.2017 23:27:46 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Ega sealt vist palju loota pole kui prose delidimatta ja suvalised mitte radikale mõeldud ventikad.


Need pwm vendid ei ole tegelt nii kehvad. Ei näinud eriti pointi mingeid corsair SP-seeria ega EK vardar vente osta. Gentle typhoon-e ka pole saada. Mis kanti su tulemus veega on? Samma auku või parem?
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 23:47:58 vasta tsitaadiga

Pole viimased pool aastat vett kasutanud ja kui kasutasin siis oli gpu ja prose ühes kõik ja tempid olid kõrgemad, ma muidugi vente üle 700rpm ei tahtnud jooksutada ka, hakkasid närvidele käima muidu icon_lol.gif , mul 5 darkside gentle typhooni ka üle ( 1850rpm pwm ) kui huvi on.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 26.01.2017 22:52:30 vasta tsitaadiga

Mis hinda 3xGT eest tahad?
Igatahes ma ei julge kellelegi mayhemsi coolantit soovitada.
Peale 2x kokkupanemist ei saanud ma sellest vahust lahti. Oleks siis ainult vahus olnud asi. Kui pump väljas oli mingi aja ja siis uuesti sisse lükata, siis tõmbas selle vahu kõik pumpa ja pump häälitses. See ei olnud lihtsalt õhk.
Destilleeritud veega oli hetkega kõik normis. Täpsemalt oli tegu Mayhems X1 UV Red coolantiga.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2017 23:24:05 vasta tsitaadiga

Polegi mõtet osta neid coolanteid, dest vesi + nuke ja temp on "as good as it gets" ja kui värvi tahad, osta värviline volla või mayhemi värvid need minuteada korralikud.

e: huvitav lahendus täiesti fanless süsteem thumbs_up.gif
http://m.sweclockers.com/forum/trad/1382317-husradiator-till-vattenkyld-prestanda-pc
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 09:26:14 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:

e: huvitav lahendus täiesti fanless süsteem thumbs_up.gif


Fanless on just see, miks ise vesijahutuse kasuks otsustasin. thumbs_up.gif Lingitud lahendus oli ikka väga kapitaalne icon_rolleyes.gif , aga saab ka palju esteetilisemalt icon_smile.gif Alphacoolil on cape cora ribid, mis on piisavalt väiksed, et 10tk mountida korpuse tagumisele küljele - kui OC'ga hulluks ei taha minna, on minu arust parim võimalus silent-performance-battlestationi ehitamiseks. Huvitav on muidugi see, et fanless süsteemid saavad väga vähe tähelepanu...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 10:01:25 vasta tsitaadiga

exile kirjutas:
Huvitav on muidugi see, et fanless süsteemid saavad väga vähe tähelepanu...
Fanless süsteemid saavad seetõttu vähe tähelepanu, et nendega ei kannata kõvasti klokkida ja siis ei saa ju foorumis 10 lehekülge lämiseda kuidas "üüratu" 500Mhz juure saadi proset pooleks voltides.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 11:46:13 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
e: huvitav lahendus täiesti fanless süsteem thumbs_up.gif
http://m.sweclockers.com/forum/trad/1382317-husradiator-till-vattenkyld-prestanda-pc
fanless my ass. pildi peal on vendid + sellest radikast vee läbi lükkamiseks on korralikku pumpa vaja.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 13:20:33 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
fanless my ass. pildi peal on vendid + sellest radikast vee läbi lükkamiseks on korralikku pumpa vaja.


Pumbaks tavaline D5 - vee ringlemiseks ei ole ju palju vaja, kui sul radikas on samal tasandil. See pildil olev töötav fan on natuke naljakas tõesti, aga kindlasti norm kasutuses üleliigne. Küll aga limiteerib SLI setupi puhul PSU fan - ei tea suuremat kui Seasonicu 520W, mis true fanless oleks. Nii et ega ta päris fanless setup ei saa olla tõesti...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 13:23:10 vasta tsitaadiga

Kas võtta 50EUR malestorm vesijahutus http://www.deepcool.com/product/gamerstorm/2015-04/6_1827.shtml

Või sma raha eest õhk?


Cpu 6600k

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 13:32:36 vasta tsitaadiga

Wusses, AIO ideena ägedam aga üsna kindlalt pead tuulikud välja vahetama või jooksutama miski ultra low profiilis.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.02.2017 13:55:43 vasta tsitaadiga

päris fanlessi ei saagi teha, korpuses peab õhuvahetus toimuma. ega ainult cpu ja gpu sooja tooda.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 14:41:40 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
päris fanlessi ei saagi teha, korpuses peab õhuvahetus toimuma. ega ainult cpu ja gpu sooja tooda.


Jep, nii on! Mis puudutab kaudsoojuse tekkimist kõrvalkomponentidest, siis olulist rolli mängib ka korpus ise. Kui on piisavalt "auguline", siis palju teeb ära ka loomulik hingamine. Soe õhk ikka tahab üles minna ja alt tuleb värsket peale. Näitena võib tuua Cooler Masteri Cosmos S case'i, mis sisuliselt on alt ja pealt lahtised (ta ei ole kinni, materjal on võrestik). Kodus tehtud fanless süsteemidel tasub standby fan ikkagi ühendada kontrolleriga, et hoida ära sauna tekkimist, kui suvine päike tuba näiteks soojendab.

Kaldun vesijahutusest kõrvale, aga Calyos oma suure rauatükiga näitas, kuidas lahtine korpus aitab kaudsoojuse probleemi lahendada: http://www.calyos-tm.com/calyos-nsg-s0-fanless-desktop-pc/
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 15:32:50 vasta tsitaadiga

calyos ja co on neid kitte juba mõnda aega näidanud aga müügile pole veel ilmunud. seesama nsg s0 on kit thermaltake core p3 peale. kaudsoojusega nii ja naa, see kit on niigi selgelt madala voolutarbe jaoks ehitatud (1070, mitte 1080 - tdp vahe on 40w). oc ja sli süsteemid eritavad ka mäludelt, vrmilt ning mujalt soojust. passiivi puhul openair korpus aitab, aga mitte tinigmata piisavalt.

ventideta vesijahutuse puhul tuleb eriti vesijahutuste tihedate radikatega radikapinda vähemalt 2-3x suurendada.
arvestades, et detailidel on reeglina niikuinii mingi electric noise, karmima komplektiga on toide probleem ja enamasti on pump vajalik... siis on 300-500rpm vendid müra osas väiksem probleem.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 15:37:43 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
thermaltake core p3


Tnx! See siin võib vabalt olla siis mu järgmine case! icon_razz1.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 15:46:57 vasta tsitaadiga

exile, eriti vesijahutuse jaoks on p5 parem icon_wink.gif
suurem radikas, rohkem ruumi muu kama jaoks. kobakad ja paigutamiseks üsna ebamugavad on nad mõlemad, nii et see suurusevahe ei mängi enam nii suurt rolli.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 16:04:19 vasta tsitaadiga

londiste, thumbs_up.gif mida suurem seda parem... mul ei ole sellist spetsiaalset openair korpust enne olnud, aga idee väga meeldib!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 18:46:52 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Wusses, AIO ideena ägedam aga üsna kindlalt pead tuulikud välja vahetama või jooksutama miski ultra low profiilis.



aio on lihtsalt ägedam või on kasu ka rohkem midagi selle raha eest, võin panna sinna mingid muud vendid ka , ostsin mingi aeg 2x 20eur vurri

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 20:31:47 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Auron kirjutas:
Wusses, AIO ideena ägedam aga üsna kindlalt pead tuulikud välja vahetama või jooksutama miski ultra low profiilis.



aio on lihtsalt ägedam või on kasu ka rohkem midagi selle raha eest, võin panna sinna mingid muud vendid ka , ostsin mingi aeg 2x 20eur vurri


AIO plussid:

Võtab prose juures vähe ruumi ja ei sega seega mingeid ägedaid mälusid.
Kuna võtab prose juures vähe ruumi ja radikas kuskil suht peidus siis kastis kus aken on ilus puhas vaade.
Väljapuhuv vent ja prosejahutuse vent on üks ja sama ehk kokkuvõttes vente kastis vähem.
Soe juhitakse otse kastist välja mitte ei puhuta kõigepealt kasti kust seda siis väljapuhuvad vendid hakkavad välja imema.

AIO miinused:

Kui pump annab saba siis vägaheal juhul normaalne kohalik garantii kus läheb mõni päev, heal juhul tehase garantii kus läheb paar nädalat, sitemal juhul kui garantiid pole siis kogu asjandusega kööga. Õhkjahutuse puhul saab pekki minna vent mida lihtne osta poest (kui just mingi väga X disain pole).
Kaasasolevad vendid üldjuhul lärmakad - 1600-2000rpm. Võib mõelda,et "panen vaikse profiili" aga sellistel raibetel vaikne profiil on ka siuke 800rpm kanti idle ja loadis ikka 1000+ ehk siis käib närvidele (oleneb inimesest muidugi).

Ehk kui AIO töötab ja seal peal keerlevad vaiksed ventikad siis on muidugi äge.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 21:08:58 vasta tsitaadiga

Ma vist tellin 1a.ee-st reedel kui soodukas alles .


Saab ehk 6600K kerge OC ka peale panna, hetkel peal selline :
https://www.arctic.ac/eu_en/freezer-xtreme-rev-2.html

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2017 06:50:01 vasta tsitaadiga

Wusses, päris muhe soodukas jahh -40%. Selle rahaeest tasub puhtalt juba proovimist - kui ei istu saad sama nutsu eest lahti.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2017 19:35:13 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Mis arvate sellest muidu? https://mayhems.co.uk/cleaning/mayhems-blitz-cleaning-system
Pole veel uurinud kas Eesti tellida saab aga ei näe nagu põhjust miks ei saaks icon_biggrin.gif
Mõtlen, et kas veeplokid saab ka selle jama sisse toppida? samas need nicklist ja seal kirjas, et vaid copper? huhuu..


Ostsid siis lõpuks oma pastel mayhem coolanti ära ? See mayhemi pink pastel või green pastel näevad nii colorful välja, et peab vist endale ka võtma icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 15.02.2017 20:06:01 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, millal su über vesi kohale jõuab? Tahaks neid alla 60c temperatuure näha loadi all. Oleks juba kasu vesijahutusest. icon_smile.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2017 20:11:18 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas just über aga äkki järgmine nädal, res pandi täna floridast teele dhl lubas 1-3 päeva muidugi koomiline olukord, euroopas lihtsalt ei müüda normaalset reservuaari.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 15.02.2017 20:35:18 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Ma ei tea kas just über aga äkki järgmine nädal, res pandi täna floridast teele dhl lubas 1-3 päeva muidugi koomiline olukord, euroopas lihtsalt ei müüda normaalset reservuaari.


560 radikas lihtsalt cpu jaoks tundub üsna über minu arust. icon_smile.gif Mis reservuaar tuleb?

Ma läksin kergema vastupanu teed ja võtsin alphacool cape corp reservuaari. Alguses kõige väiksema ja siis võtsin 25-se.

Minu eelnev probleem mayhems x1 coolantiga oli lihtsalt selles, et kuna ühendasin reservuaaris def inlet-i nii nagu ette nähtud aga siis tekib suht metsik möll reservuaaris ja mayhemsile selline asi ei istu ja tekkis väga palju väikeseid õhumulle. Muutsin inlet-i ära, siis rahunes maha ja töötab nii nagu peab.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2017 20:49:58 vasta tsitaadiga

Alguses jah ainult cpu loop, kuna gtx 1070 jaoks ei plaani waterploki osta, äkki tuleb mõni huvitavam kaart välja.
Reservuaariks monsooni MMRS thumbs_up.gif
Võibolla võtan ka lihtsalt mõne mayhem die oma dest vee jaoks, kui loopi läheb pea 2 liitrit siis on see pastel suht kirves mingi 30€ per drain.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2017 20:56:00 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, miks just see reservuaar või mis valiku kriteeriumid olid?
nii suure radika puhul vist muutub cpu plokk olulisemaks?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2017 00:02:06 vasta tsitaadiga

Ei olnudki miskeid olulisi kriteeriumeid MMRS näeb lihtsalt huvitav välja ja saab täpselt sellise kokku panna nagu ise tahad, enamus teisi näevad P5 kasti küljes kuidagi nirud välja, kui on selline suur kast siis võiks res ka suur olla, samas ma alguses tahtsin reservuaari sama pika võta kui radikas ( 60cm ) aga piirdusin ikka 40cm variandiga ( seda siis pumbast fillportini )

Kui GPU saab lisatud jookseb asi vist ikka gpu-cpu-rad-res mingit olulist vahet tempides niikuinii tulla ei tohiks, radikas sai alphacooli oma valitud kuna sellel piisavalt porte ( saab lisada temp sensoreid jms drainpordid jms ) ja hind oli ka soodne vs HWL SR2 ja HWL Nemesis GTX mis küll mõlemad marginaalselt paremini jahutavad, aga 75€ 1c eest juurde maksta ei näinud pointi. Räägitakse küll, et õhukesed radikad nagu HWL nemesis GTS on madalal pööretel ventide jaoks paremad, aga testides oli monsta ikkagi parem ka siis kui fanid 700rpm peal töötasid, lisaks on HWL nemesis GTS jms õhukeste radikate probleemiks vaid 2 porti, alphacooli 7 vastu + alphacoolil iga kruvi all kaitse kui vale pikkusega kruvi kasutad siis ei lõhu radikat ära. Hind on ka suht sama nemesis GTS 560 vs Alphacool monsta 560, ruumipuudust pole seega miks mitte. Peale GPU lisamist peaks tempid täitsa viisakad olema, ma vähemalt loodan.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2017 02:09:02 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Mis arvate sellest muidu? https://mayhems.co.uk/cleaning/mayhems-blitz-cleaning-system
Pole veel uurinud kas Eesti tellida saab aga ei näe nagu põhjust miks ei saaks icon_biggrin.gif
Mõtlen, et kas veeplokid saab ka selle jama sisse toppida? samas need nicklist ja seal kirjas, et vaid copper? huhuu..


Ostsid siis lõpuks oma pastel mayhem coolanti ära ? See mayhemi pink pastel või green pastel näevad nii colorful välja, et peab vist endale ka võtma icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Ostsin valge ära jah, ammu kapis juba.. kogu muu vesijahutuse kupatusega.. aga sõber, kes aitas korpuse joonised digitaalselt valmis teha, et tootmisse lasta venitab sellega nii, et jube........ hakka või kedagi muud otsima, kes kõike nullist üles ehitaks taas ja maksaks lihtsalt 500€ vms thumbs_down.gif
Peab ikka mingi 3D mudelite programmi ära õppima ning leidma firma kust saaks välja joonistatud detaile välja lasta lõigata tehases.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2017 15:03:05 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Ma ei tea kas just über aga äkki järgmine nädal, res pandi täna floridast teele dhl lubas 1-3 päeva muidugi koomiline olukord, euroopas lihtsalt ei müüda normaalset reservuaari.


Overclockers UKst saab Monsooni asju.. ma muidugi ei oska öelda, kuidas hinnavahe tuleb. Mäletan, et USAst juppe tellides läks alati koomiliseks, kui oli vaja tolliagentuurile seletada, mis asjad need täpselt ikka on ja millise kategooria alla deklareerida icon_razz1.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2017 15:04:38 vasta tsitaadiga

exile kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Ma ei tea kas just über aga äkki järgmine nädal, res pandi täna floridast teele dhl lubas 1-3 päeva muidugi koomiline olukord, euroopas lihtsalt ei müüda normaalset reservuaari.


Overclockers UKst saab Monsooni asju.. ma muidugi ei oska öelda, kuidas hinnavahe tuleb. Mäletan, et USAst juppe tellides läks alati koomiliseks, kui oli vaja tolliagentuurile seletada, mis asjad need täpselt ikka on ja millise kategooria alla deklareerida icon_razz1.gif


Ma omale vist tellisin hiinast ühe 15 eurise ja rahu majas, muidu tegelt tahaks klaasist reservuaari, need on päris ilusad, aga kallid ka icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2017 15:19:38 vasta tsitaadiga

exile kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Ma ei tea kas just über aga äkki järgmine nädal, res pandi täna floridast teele dhl lubas 1-3 päeva muidugi koomiline olukord, euroopas lihtsalt ei müüda normaalset reservuaari.


Overclockers UKst saab Monsooni asju.. ma muidugi ei oska öelda, kuidas hinnavahe tuleb. Mäletan, et USAst juppe tellides läks alati koomiliseks, kui oli vaja tolliagentuurile seletada, mis asjad need täpselt ikka on ja millise kategooria alla deklareerida icon_razz1.gif


Overclockers. Co. Uk tahtsingi algselt tellida aga nad eestisse ei saada saaks küll soome ja sealt siia aga shipping on ikka mingi 50 eur ja neil nii kehv stock normaalseid värve pole. Seega otsustasin usa kasuks. Küll nats kallim aga saab ilusa ressi ja aint 20% peab maksma kui alla 150 euri koos transaga.


viimati muutis pots4t4j4 23.07.2017 19:40:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2017 15:31:14 vasta tsitaadiga

Sants kirjutas:
muidu tegelt tahaks klaasist reservuaari, need on päris ilusad, aga kallid ka icon_wink.gif thumbs_up.gif


Jep.. kõik klaasist on ilus. Katsetasin borosilicate glass'iga pipingut ja täitsa kena jääb. Kahjuks hetkel tundub olevat kerge defitsiit 90-kraadi tubingu ja 90-kraadi fittingute osas...

Spoiler Spoiler Spoiler


pots4t4j4 kirjutas:
Overclockers. Co. Uk tahtsingi algselt tellida aga nad eestisse ei saada


Huvitav tõesti, ei lase enam shipping type'i valida... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2017 15:32:24 vasta tsitaadiga

Reservuaar ongi waste of money ja ei annajahutusele midagi juurde lihtsalt ilus ja mugavam majandada.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2017 15:50:37 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Reservuaar ongi waste of money ja ei annajahutusele midagi juurde lihtsalt ilus ja mugavam majandada.

Kogu hard tubing ettevõtmine ei anna midagi performancile juurde, aga ilus on vaadata tõesti icon_biggrin.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2017 18:54:50 vasta tsitaadiga

ma pean pikemat aega plaani mõne AIO retsimiseks. mõttes on mingi 240mm radikas asjale külge pookida, aga reservi asemel sobiks vabalt ka kolmikust üks kõrgem voolik teha? st. täitmisava on kõrgemal ülejäänud muust torustikust, radikast ja pumbast.
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2017 19:32:04 vasta tsitaadiga

Waste of time üritus
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2017 19:36:48 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
ma pean pikemat aega plaani mõne AIO retsimiseks. mõttes on mingi 240mm radikas asjale külge pookida, aga reservi asemel sobiks vabalt ka kolmikust üks kõrgem voolik teha? st. täitmisava on kõrgemal ülejäänud muust torustikust, radikast ja pumbast.

On ikka tehtav, JPModified youtubes lammutab ja täidab AIO'si koguaeg, äkki leiad mõnest ta videost midagi kasulikku thumbs_up.gif
Edit: Näiteks see video https://www.youtube.com/watch?v=l7JHphq4U3I
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2017 20:16:41 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Waste of time üritus

mitte eriti. ma ei saa oma profiilimasinas suuri torne kasutada ja alumiiniumradikas on suhteliselt plönn. jahuti puuteplaat saab lihvi ka, kunagi 2500k sai proovitud ja väga aitas, H80i oli ikka väga kõver icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2017 23:22:18 vasta tsitaadiga

Neil aio süsteemidel on ju need voolikud suht peened ja selle tõttu ka ühendused radikatel suht peened, kas voolu piirama ei hakka?
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 24.02.2017 23:34:58 vasta tsitaadiga

Ma võtsin prooviks teiseks vesijahutuseks Magicool DCP450 pumba, Magicool 240 slim radika ja EK supremacy MX veeploki. Pump on kindlasti kõige vaiksem, mida olen omanud ja üldse sai väga hea kombo oma raha eest. thumbs_up.gif
Eriti soovitaksin cpu plokki mis on põmst sama hea nagu tema vanem vend, lihtsalt kõvasti odavam. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2017 20:07:17 vasta tsitaadiga

Kas võtsid ära selle Deepcool Maelstorm 240T 50€ga? Kuidas pumba/ventide heli?

Wusses kirjutas:
Ma vist tellin 1a.ee-st reedel kui soodukas alles .


Saab ehk 6600K kerge OC ka peale panna, hetkel peal selline :
https://www.arctic.ac/eu_en/freezer-xtreme-rev-2.html
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2017 20:10:59 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru mis häda neid odavaid plönne on osta? 50 eurine õhkjahutus on iga kell parem kui mingi clc (vahe pole mis hinnaga saastad on nad kõik)
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 14:11:26 vasta tsitaadiga

Define nano S, ilusti mahub ju icon_lol.gif Kas muidu keegi teab kus kohast saaks corrosion inhibitori (anticorrosionit) mida lisada dest. veele. Ei tahaks esialgu valmis coolanti kasutada.
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 154, 155, 156 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.