|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
14.02.2017 20:51:24
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Makske parem HV's mõnele 25.- + 10-50.- org. winni eest ja saate vähemalt normaalse komplekti  |
+1
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
15.02.2017 00:45:10
|
|
|
Spoiler 
| sweezy kirjutas: |
Tundub 1a puhul igati normaalne  |
minu arvates on see valesti koostatud ka. klambrite kruvid on allpool.
mul on samasuguse kinnitusega jahutus. selle klambrid kästi enne mobokülge kinnitada ja alles seejärel kinnitus jahtus nende külge kahe kruviga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
15.02.2017 13:42:01
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| sweezy kirjutas: |
Spoiler 
Tundub 1a puhul igati normaalne  |
Oot-oot. Kust see nüüd võetud on? Pakendis see eeldatavalt nii polnud (kui oli, siis pole ju edasimüüja süü). Kas see oli koostatud komplekti monteeritud nii, et terve tuub pastat+kaitsekile+protsessori peal?  |
Pildi algne source pole oluline, aga tegemist on 1a poolt komplekteeritud-kokkupandud masinaga .. töötempid jäid ca 110 kraadi juurde, uue massina omanik siis kakkus lahti et no mis pull on, ja voilaa
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
15.02.2017 14:54:25
|
|
|
Oi, ära tuleta vana tigmat meelde. selle läppari osakonnas tõepoolest kogu läppariga kaasasolnud termopasta tuub sinna tühjaks vajutati...
sama firma serveriosakonnas oli suhtumine hoopis teine. pane seda pastat sinna niipalju kui vaja ja nii väike tilk kui võimalik. pool hernetera oli ka palju.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
15.02.2017 15:02:26
|
|
|
pool hernetera ongi palju.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
15.02.2017 15:11:46
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| pool hernetera ongi palju. |
enam kui kindel et keegi tahanteada sugune teoreetik tuleb lajatab siia kohe mõne kilomeetrise postituse su väitele vastu
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
15.02.2017 15:36:46
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| sweezy kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
| pool hernetera ongi palju. |
enam kui kindel et keegi tahanteada sugune teoreetik tuleb lajatab siia kohe mõne kilomeetrise postituse su väitele vastu  |
Või siis tuleb mingi tüüp, kes väidab, et termopasta on vandenõu.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9162612#9162612 |
Peaks talle vihjama, et 1a ootab teda kindlasti tööle
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
15.02.2017 15:41:49
|
|
|
ehk ta juba töötab seal..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.02.2017 16:32:37
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| sweezy kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
| pool hernetera ongi palju. |
enam kui kindel et keegi tahanteada sugune teoreetik tuleb lajatab siia kohe mõne kilomeetrise postituse su väitele vastu  |
Või siis tuleb mingi tüüp, kes väidab, et termopasta on vandenõu.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9162612#9162612 |
Peaks talle vihjama, et 1a ootab teda kindlasti tööle  |
Edaspidi tee lahti Põhikooli füüsikaõpikud ja keemiaõpikud, seal on selgelt ning üheselt kirjas miks ja milleks tootjad neid radiaatoreid paksult termopastaga kokku mätsivad. Lisaks veel ka see, et see on lisaks ka veel täiesti teadlik termopasta tüübi valik, mitte ei kasutata suvalist termopastat.
Vastus on üheselt imelihtne: käib võitlus oksiidide tekkimisega.
Loe nüüd ja imetle mille kõik koolis õppimata jätsid ja siis lähed nurka häbenema, et koolis õppida ei viitsinud...
1. radiaatorites kasutatakse alumiiniumit või vaske või mõlemat koos.
2. kõik metallid oksüdeeruvad kui omavad kokkupuudet hapnikuga.
3. Ja nüüd lisandub juurde veel üks oluline probleem - kuigi selle unustavad tavaliselt kõik Haritud Spetsialistid:
A. metallid joodetakse omavahel kokku jootetinaga.
B. kuid tänapäevane tina sisaldab vaske ja on seetõttu habras ning üsna hõreda struktuuriga.
C. ja siit siis õnnetus: hapnik "jalutab selles hõredas struktuuris rõõmsalt edasi-tagasi"; oksüdeerides siis ka tina sees oleva vase.
-------------------
Ja vot, et seda vältida, siis kasutatakse järgmist lahendust:
A. radiaator mätsitakse kokku paksult termopastaga.
B. nüüd imendub termopasta nendesse mikropragudesse ja surub sealt hapniku välja.
C. siis veel täiendavalt kaetakse radiaator sellise kilega mis samuti õhku läbi ei lase.
D. Ja kui nüüd seisab see radiaator kusagil laos mingi a pool aastat-mitu aastat, siis sellel ajal vask ning alumiinium ei saa edasi oksüdeeruda.
PS: Näen oksüdeerimise tõttu kutusid radiaatoreid pmst. iga kuu. Küll protsessorite radikad, küll videode radiaatorid, küll läpparite radiaatorid.
Kõikidel täpselt üks ja sama probleem - hapnik "möllab" kuidas suudab ja "meeldivalt pakse oksiidikihte ehitades"...
PS2: Olen oma läpparite radiaatorid kõik ringi ehitanud, et oksüdeerumise probleemi miinimumini viia ja et radiaatorid täidaks oma jahutusülesannet.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
16.02.2017 16:34:46
|
|
|
ei ole
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
16.02.2017 16:42:33
|
|
|
| tahanteada oskab kindlasti ka vastata, et miks lisaks sellele õudusunenägu meenutavale kogusele pastale jäeti sinna alles ka PLASTMASSIST kaitsekile?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
16.02.2017 17:17:56
|
|
|
Ollaz, sa pimeloom! See on selleks, et hapnik ligi ei pääse
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
16.02.2017 17:52:42
|
|
|
| ot: |
pff, tuligi ära .. peab nõid naastja konkurendiks hakkama |
oppadii, ja nüüd tuleb peale tööd koju jõudes kohe massin kinni lüüa, evo maha kakkuda, kilo termopastat vahele suruda ja siis nautida tunnet, et vot nüüd lõpuks tegin midagigi õigesti
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.02.2017 08:08:39
|
|
|
Peaks kuskilt 10a vana ühe esimese heatpipe jahuti üles otsima. On kas garaažis või keldris seegas võiks öelda, et suisa rohkem kui 10a vananenud.
Antud loogika järgi peaks jahuti logisema
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
17.02.2017 11:17:43
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
| tahanteada oskab kindlasti ka vastata, et miks lisaks sellele õudusunenägu meenutavale kogusele pastale jäeti sinna alles ka PLASTMASSIST kaitsekile? |
Härra kunsti..vabandust..tehnikateadlane on üheselt sellele küsimusele vastanud, palun lugeda sama korralikult kui põhikooli füüsikaõpikuid: "C. siis veel täiendavalt kaetakse radiaator sellise kilega mis samuti õhku läbi ei lase. "
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
17.02.2017 12:23:22
|
|
|
| Equinox kirjutas: |
| Ollaz kirjutas: |
| tahanteada oskab kindlasti ka vastata, et miks lisaks sellele õudusunenägu meenutavale kogusele pastale jäeti sinna alles ka PLASTMASSIST kaitsekile? |
Härra kunsti..vabandust..tehnikateadlane on üheselt sellele küsimusele vastanud, palun lugeda sama korralikult kui põhikooli füüsikaõpikuid: "C. siis veel täiendavalt kaetakse radiaator sellise kilega mis samuti õhku läbi ei lase. " |
Ma lugesin välja, et laos ladustatakse selliselt, et oksüdeerimist vältida.. aga kui see peab päriselt kastis ka nii käiku minema, siis ma võtan ruttu enda oma laiali ja panen toidukile vahele (või midagi paksemat kui leian).
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
17.02.2017 12:59:18
|
|
|
| mähh, kas xeonid, opteronid oksüdeeruvad vähem kui pentiumid, fx ja teised tavaarvuti cpu'd?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sandvik
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006
|
05.03.2017 22:42:19
|
|
|
Ise ei julge siit firmast enam rohkem tellida.Eelmine kord jäid asjad 2 nädlat hiljaks .Nüüd on juba kuu möödunud lubatud tähtajast.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
06.03.2017 10:37:49
|
|
|
Ma ootan siiani garantii lõplikku vastust, mis pidi teoorias veebruari lõpus raha tagastamisega lõppema...
Viimane kiri nende poolt 20 veebruar. Garantiisse sai asi antud 16.jaanuar.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sandvik
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006
|
06.03.2017 12:24:30
|
|
|
Iga kord lubatakse nädalapärast aga midagi ei tule ja telefonile ka ei vasta keegi.
Kui keegi miskit osta tehab siis soovitaks küll pikalt mõelda ka see paar eurot on seda ootamist väärt
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
06.03.2017 18:51:21
|
|
|
| reikar kirjutas: |
Ma ootan siiani garantii lõplikku vastust, mis pidi teoorias veebruari lõpus raha tagastamisega lõppema...
Viimane kiri nende poolt 20 veebruar. Garantiisse sai asi antud 16.jaanuar. |
Täna kanti raha üle.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
06.03.2017 18:52:27
|
|
|
ju siis siin loevad
varem vist vastasid ka siin?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
06.03.2017 20:43:51
|
|
|
| p3000 kirjutas: |
ju siis siin loevad
varem vist vastasid ka siin? |
kunagi nagu jah...
ei saagi aru neist... potentsiaali on ikka meeletult
toote valik mega suur...
kuidas siis ei saada hakkama klienditeenindusega? ja sorry see venekeelt kõnelev isik no tõesti vahel on raske aru saada tema eesti keelest...
ilmselget on nad hädas tööjõupuudusega... võtku endale juurde üks eestlasest kliendideenindaja ka... emalilidele vastamine on ka nagu ta on.
peaks nagu aru saama ,et üks kaks korda sitamaigu klient suhu saab teie firmast siis enam ei telli ka teilt.
olen ise ka paar korda ostnud aga enam ei kasuta küll 1a teenuseid.
järelikult on neil kliente nii palju ,et nad saavad lubada endale klientide kaotamist... sellesmõttes meie kui rahvas ei kaota midagi ,osta saab igalpoolt ja mingi eri soodsate hindadega te ka ei hiilga.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
06.03.2017 22:25:29
|
|
|
olen ise pidanud kõrvaldama erinevate lätlaste ja leedukate jama...viimast aaastat jälgides kipub jälle olevat selline käibele ehitatud skeem.
kaup24 üritas mõne tootegruppiga minna ka teiste maale, aga kui kui kiirust tagada ei suudetud pole ise sealt pärast seda enam midagi tellinud
rde-ga sama jutt...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GamerFriik
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2017
|
12.03.2017 14:53:31
|
|
|
Hei rahvas!
Küsin teie käest, et kui osta arvutikomponendid ja lasta need kokku panna neil kas nad annavad ka toitejuhtme kaasa?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
12.03.2017 14:56:20
|
|
|
ägedamatel toitekatel on kaasas.. tegemist pole mingi erijuhtmega muidu. siin viimasel ajal viidatud tarneprobleemidele, pane ennast valmis pikaks ooteajaks või telli mujalt.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.03.2017 15:09:00
|
|
|
Lisaks soovitaks viimaseid lehekülgi lugeda teemal, kuidas CPU jahutusi seal peale pannakse.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GamerFriik
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2017
|
12.03.2017 15:28:54
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| ägedamatel toitekatel on kaasas.. tegemist pole mingi erijuhtmega muidu. siin viimasel ajal viidatud tarneprobleemidele, pane ennast valmis pikaks ooteajaks või telli mujalt. |
Ilmselgelt läksin ma nüüd arvutitarka üle
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
12.03.2017 18:34:57
|
|
|
| GamerFriik kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
| ägedamatel toitekatel on kaasas.. tegemist pole mingi erijuhtmega muidu. siin viimasel ajal viidatud tarneprobleemidele, pane ennast valmis pikaks ooteajaks või telli mujalt. |
Ilmselgelt läksin ma nüüd arvutitarka üle  |
ilmselgelt neid ei koti... miks muidu klienditeenindus ja teenus nii kehva on:)
aga tubli tulebki hääletada oma rahakotiga.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.03.2017 20:41:10
|
|
|
Arvestades kui meeletu on käibekasv olnud, siis ei peagi huvitama. duubeldada käive 2013->2015 ja ilmselt viimase 5a kasv olnud ~5X.
Sellised Läti/Leedu tegevused toimivad puhtalt käibelt...kõik hästi kuni maht kasvab. Kui maht enam ei kasva hakkab ka pahatahtlike viivitusi tulema. Ei usu, et veel see käes - cherry ju tõestas palju lolli raha on...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raimzu
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
13.03.2017 17:00:49
|
|
|
| GamerFriik kirjutas: |
Hei rahvas!
Küsin teie käest, et kui osta arvutikomponendid ja lasta need kokku panna neil kas nad annavad ka toitejuhtme kaasa? |
oleneb sellest mis toite valisid, siis kui ise seal töötasin veel ja neid masinaid kokku panin siis päris mõni karjus et miks toitejuhet kaasas pole kuigi valis OEM toite ja seal polnudki seda kaasa panna.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.03.2017 20:19:41
|
|
|
| normaalne firma paneb selle komplekteerimise hinnas kaasa.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raimzu
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
13.03.2017 21:45:53
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| normaalne firma paneb selle komplekteerimise hinnas kaasa. |
nimeta mulle üks firma kes paneb OEM toite'le juhtme kaasa kui seda ei ole algselt olemas.
eriti kui komplekteerimine on tasuta...
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.03.2017 22:14:00
|
|
|
| raimzu kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
| normaalne firma paneb selle komplekteerimise hinnas kaasa. |
nimeta mulle üks firma kes paneb OEM toite'le juhtme kaasa kui seda ei ole algselt olemas.
eriti kui komplekteerimine on tasuta... |
Sa tellid ju komplekti. Sellise asja mitte kaasapanek tähendab eos probleeme.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliverki
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2017
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raimzu
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
14.03.2017 10:31:38
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| raimzu kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
| normaalne firma paneb selle komplekteerimise hinnas kaasa. |
nimeta mulle üks firma kes paneb OEM toite'le juhtme kaasa kui seda ei ole algselt olemas.
eriti kui komplekteerimine on tasuta... |
Sa tellid ju komplekti. Sellise asja mitte kaasapanek tähendab eos probleeme. |
toite on asi mille kohapealt mina näiteks kokku ei hoiaks ja kindlasti ei võtaks OEM oma.
siis pole ka probleemi.
eos probleemi? kellele vabandust kui kedagi solvan kuid "lollpea on ihu nuhtluseks"
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.03.2017 10:57:55
|
|
|
Muidugi on see õige... poodi kaablit ostma minek maksab rohkem kui see kaabel ise.
Nagu sa ütlesid...lolle ju jätkub, aga just näiliselt hea lisa pealt endale probleem juurde tekitada on mõttetu. Eriti arvestades kui soodsalt saab neid kaableid hulgi osta.
1a.ee on ehitatud väga räigelt käibele ja seal peitub ka see suur aga - iga kulutus on väga väga arvel.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
14.03.2017 15:05:29
|
|
|
| Meie siin jah teame, et toiteka pealt ei tohiks kokku hoida, aga kui inimene ei ole nõus teadmatusest oma valikuid muutma või keegi sellele tähelepanugi ei juhi, siis ei ole ilus inimest avalikult lolliks tembeldada. Voolukaabli omahind sellise mastaabi ettevõttele ei ole rohkem kui 1-1.50€.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.03.2017 15:50:27
|
|
|
| 1-ga olen isegi ostnud. pigem pangu siis komplekteerimine 5.- kui hetkel tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naab
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
21.03.2017 08:45:18
|
|
|
Ei osta enam ühtegi asja siit poest ega soovita ka kellelgi kes just igavust ei taha peletada.
Eelnevalt ostetud mitmeid asju ja pold kunagi probleeme, nüüd detsembris 2 tellimust nii rappa läinud.
Nende poolt on ainult vabandused ja nad tegelevad. Loomulikult on asi ka tarbijakaitses aga ega see midagi ei kiirenda.
Kaupa nad ei suutnud pakkuda ja raha ka ei suuda nagu üle kanda. Lubasid raha + kupongi 50% alla järgnevalt ostult siiani pole haisugi ja viimane lubadus oli märtsi esimene nädal raha saada tagasi.
Hinnad pole ka enam teab mis odavamad võrreldes konkurentidega.
Kui osta sealt poest siis ainult siis kui maksta järele minnes, ei tea kas selline võimalus on enam seal.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.03.2017 08:46:56
|
|
|
Mis summa oli? Mõelge nii, et neil vaja vaid 10't rappa läinud suurt tellimust (1K ost), et kasumi osas nad miinuses istuksid.
Aga ikka tassitakse raha välisfirmale...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
21.03.2017 10:55:26
|
|
|
Üritasin nädalavahetusel emaplaati ja mälu koduleht osta, kaup läks ilusti korvi kuid kui tahtsin vormistada siis enam hinda ei näidanud ja üks kaubast kadus ära.
Tükkaega mässasin ja tüdinesin, võtsin asjad Galadoris ja tuli paar € odavam + kulleriga tasuta kohaletoomine!
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naab
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
21.03.2017 15:16:09
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Mis summa oli? Mõelge nii, et neil vaja vaid 10't rappa läinud suurt tellimust (1K ost), et kasumi osas nad miinuses istuksid.
Aga ikka tassitakse raha välisfirmale... |
Mis küsimuse point on ? Kui nad ei suuda mulle ei raha ega kaupa anda 3 kuud juba kas see on normaalne kliendi suhtes ? See minu arust täitsa võrdne vargusega kui ei oska tuleb kinni panna oma putka
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.03.2017 16:10:05
|
|
|
Läheb selle poega nagu ox.ee-ga läks. Seal kh olid algul head hinnad ja pool foorumit ostis enda kaupa sealt. Kuniks ühel hetkel enam ei ostnud. Hinnad läksid suht üles ja tarneajad olid umbe pikad.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.03.2017 16:27:04
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Läheb selle poega nagu ox.ee-ga läks. Seal kh olid algul head hinnad ja pool foorumit ostis enda kaupa sealt. Kuniks ühel hetkel enam ei ostnud. Hinnad läksid suht üles ja tarneajad olid umbe pikad. |
Eks teatud hetkel tulebki mingi uus "nimi" jälle. ox.ee ilmselt suhteliselt kadunud asi: "Ettevõttel on viimase 24 kuu jooksul esinenud maksehäireid."
Käibe juhtimine läbi tellimuste hilinemise on juba halb näitaja...
Tegelikult on sisu ikka see, et turg on täis - vähemalt 2-3X rohkem firmasid on turul kui norm maj. loogikaga olla võiks.
Miks neid finantseeritakse... ei saa aru, eriti selle taustal, et tööjõud aina kallineb ja baltikumis muutub raha tagasiteenimene tööjõu mahukates asjades ikka aina raskemaks.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
21.03.2017 17:29:53
|
|
|
tundus tõesti toimiv pood (1a).
ise olen 100% kõik tellitud asjad nende kontorist kätte saanud (õigeaegselt).
viimasel ajal pole aga tellinud ka.
üks näide teisest poest, kõigil juhtub
Spoiler 
soome keeles (Hobby Hall kolib)
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|