|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
javake
HV vaatleja
liitunud: 08.03.2009
|
13.02.2017 19:16:52
Samsung A5 2016 |
|
|
Probleem selline.
Kasutan aktiivselt Endomondo rakendust, aga kui ostisin omale uue mobla Samsung A5 2016, siis tõrgub mu GPS-i ühendus. Ei tööta Endomondo ühegi variandiga, mis seadetes pakub. Seal 3 varianti. 1. GPS, WI-FI ja mobiilsidevõrgud 2. Wi-Fi ja mobiilsidevõrgud ning 3. Ainult GPS Vanas telefonis töötas rakendus ideaalselt (siis kasutasin Samsung S4 mini). Muidu nagu töötab asukoha määraja normaalselt, Maps töötab, ilmateade samuti. Kas teen miskit valesti või on mingi muu probleem? Oskab keegi nõu anda? Tänud ette.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
14.02.2017 12:06:22
Re: Samsung A5 2016 |
|
|
| javake kirjutas: |
Probleem selline.
Kasutan aktiivselt Endomondo rakendust, aga kui ostisin omale uue mobla Samsung A5 2016, siis tõrgub mu GPS-i ühendus. Ei tööta Endomondo ühegi variandiga, mis seadetes pakub. Seal 3 varianti. 1. GPS, WI-FI ja mobiilsidevõrgud 2. Wi-Fi ja mobiilsidevõrgud ning 3. Ainult GPS Vanas telefonis töötas rakendus ideaalselt (siis kasutasin Samsung S4 mini). Muidu nagu töötab asukoha määraja normaalselt, Maps töötab, ilmateade samuti. Kas teen miskit valesti või on mingi muu probleem? Oskab keegi nõu anda? Tänud ette. |
Mis android ? kas appile on antud luba asukohale/gpsile ligipääsuks ?
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
14.02.2017 12:07:50
|
|
|
| Mulle tundub samuti et Endmondole ei ole asukoha küsimise õigusi antud. Vaata õiguste seaded üle.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
javake
HV vaatleja
liitunud: 08.03.2009
|
14.02.2017 12:14:37
|
|
|
| Android on 6.0.1 Ja luba on antud asukoha määramiseks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
14.02.2017 12:19:48
|
|
|
A5 (2017) saab vaid 3 sõrmejälge salvestada
Eeldasin, et piirangut pole.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
javake
HV vaatleja
liitunud: 08.03.2009
|
14.02.2017 12:22:11
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
A5 (2017) saab vaid 3 sõrmejälge salvestada
Eeldasin, et piirangut pole. |
Hmm. Mis need sõrmejäljed minu teemasse puutuvad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
logitec
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2005
|
14.02.2017 12:56:10
|
|
|
Tere.
Küsimus kas Teil oli A5 2017 mudelill kaasas karbis ka USB C to micro usb adapter?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phobic
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2002
|
14.02.2017 13:02:20
|
|
|
| logitec kirjutas: |
Tere.
Küsimus kas Teil oli A5 2017 mudelill kaasas karbis ka USB C to micro usb adapter? |
Nope
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
javake
HV vaatleja
liitunud: 08.03.2009
|
14.02.2017 13:02:49
Re: Samsung A5 2016 |
|
|
| kakukeo kirjutas: |
| javake kirjutas: |
Probleem selline.
Kasutan aktiivselt Endomondo rakendust, aga kui ostisin omale uue mobla Samsung A5 2016, siis tõrgub mu GPS-i ühendus. Ei tööta Endomondo ühegi variandiga, mis seadetes pakub. Seal 3 varianti. 1. GPS, WI-FI ja mobiilsidevõrgud 2. Wi-Fi ja mobiilsidevõrgud ning 3. Ainult GPS Vanas telefonis töötas rakendus ideaalselt (siis kasutasin Samsung S4 mini). Muidu nagu töötab asukoha määraja normaalselt, Maps töötab, ilmateade samuti. Kas teen miskit valesti või on mingi muu probleem? Oskab keegi nõu anda? Tänud ette. |
Mis android ? kas appile on antud luba asukohale/gpsile ligipääsuks ? |
Android 6.0.1 Ja luba on Endomondol koguaeg sisse lülitatud, nii et selles ei tohiks probleem olla. Aga seal veel 3 võimalust. Mälu, kontaktid, kehaandurid. Kas peaks mõnele veel neist loa andma?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
14.02.2017 13:53:14
|
|
|
| javake kirjutas: |
| Märt. kirjutas: |
A5 (2017) saab vaid 3 sõrmejälge salvestada
Eeldasin, et piirangut pole. |
Hmm. Mis need sõrmejäljed minu teemasse puutuvad? |
Pole.ju ainult sinu teema: pealkiri on "Samsung Galaxy A seeria (A3/A5/A7 jne) teema"
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
logitec
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2005
|
15.02.2017 11:47:53
|
|
|
| Peale paaripäevast a5 2017 kasutamist olen väga rahul telefoniga. Eelnevalt kasutasin iphone 6s ja nexus 6p. Peab ütlema, et A5 meeldib nendest rohkem ja seda just tarkvara pärast. Touchwiz on muutunjd väga heaks ja sellel on palju kasulikke lahendusi, mida stock androidil ei ole. Tänu FHD ekraanile ja mõistlikule protsessorile peab aku ka väga hästi.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
15.02.2017 13:13:46
|
|
|
| logitec kirjutas: |
| Peale paaripäevast a5 2017 kasutamist olen väga rahul telefoniga. Eelnevalt kasutasin iphone 6s ja nexus 6p. Peab ütlema, et A5 meeldib nendest rohkem ja seda just tarkvara pärast. Touchwiz on muutunjd väga heaks ja sellel on palju kasulikke lahendusi, mida stock androidil ei ole. Tänu FHD ekraanile ja mõistlikule protsessorile peab aku ka väga hästi. |
No siin võttis ikka kiruma vaikselt, õnneks läheb niikuinii naisele ja ei pea väga näppima. Kontakte avaekraanile lihtsalt kuidagi ei lohista, aga õnneks sai vidina abil. Nexus 6P sõrmejäljelugeja töötab paremini ja pole 3 sõrme piirangut. Touchwiz on küll sujuvam kui vanal S4, aga ikka sai asendatud Now! käivitajaga. Sujuvuses on A5 (2017) sama hea, kui 6P. Nexuse lemmikute kontaktide kasutamist siiski miski üle ei löö.Aku peab esialgu küll korralikult, aga su mainitud 6P peab sama hästi. Ekraanipilt on 6P silmasõbralikum, teravam. Teavitustega ei saa otse lukustuskuval majandada, peab Seadetesse minema. "Mitte segada" ei leidnud võimalust joomsvalt tunniks, kaheks ja enamakski helinad ja asjad välja lülitada, toimib vaid sisse-välja nupuna. Aga see selleks. Selleks, milleks tarvis, on ta hea föön, aga endale kasutamiseks ei ostaks. Liiga piiratud on võrreldes puhta droidiga kõik.
Vähenõudlikule inimesele on aga kindlasti super riistapuu.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
logitec
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2005
|
15.02.2017 14:03:47
|
|
|
Võibolla, et mul oli vigane nexus 6p sest reaalselt screen on time oli sõltuvalt kasutusest 3-4h. Aku koha pealt Nexus 6p kindlasti vastu ei saa.
Puhta droidiga võrreldes kindlasti piiratum, kuid tarkvara tundub rohkem polished. Eks maitse asi ka natuke.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
15.02.2017 14:38:17
|
|
|
Võimalik, et peale 7.1.1 panekut oleks sul 6P vajanud factory reseti nagi mul Nexus 6 vajas seda peale 7.0 paigaldust. Endal 6P peab kuni 6 tundi filme-saateid ja brausimist. Ja äpist sõltub üksjagu-1,5 tunnine film Starmani äpis üle 6% akut ei söö, Viaplayst vaadatav võtab rohkem, kui palju just, pole veel vaadanud.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
22.02.2017 21:50:28
|
|
|
No pagan, paigaldan Brother printeri plugina ja ei hakka toimima. Vähemalt Wordiga mitte. Printeri enda äpp toimetab kenasti. Nexustel saab ka Wordist otse printida, rääkimata muudest tekstiäppidest. Vist Samsa möödalask liigses droidi kohandamises.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Voro
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.05.2003
|
26.02.2017 19:12:17
|
|
|
Lähiajal plaanis osta uus nutitelefon. Hetkel on valikus, kas võtta kasutatud heas korras S6 või siis uuem A3/A5 2017. Tehnilised näitajad on kaks aastat vanal S6 paremad (v.a. aku, kuna on võimsam siis aku pidi kiiremini tühjaks saama).
Kas keegi on omanud mõlemat telefoni ja oskaks nende kahe kohta paar kommentaari anda?
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
26.02.2017 21:00:22
|
|
|
Tütrel on S6, uus. Mu kaasal o A5 (2017). Hinnaklass on mõlemil uuest peast suht sama. A5 saad vaid 3 sõrmejälge sisestada, arvestades et mõlema sõrmejäljelugejad on pirtsakad täpsuse suhtes, siis üht sõrme 2x sisestades tuvastamise täpsus paraneb. Mälukaardilugeja on A5 pluss, S6 see puudub. S6 oli vist ka juhtmevaba laadimine, A5 seda igatahes pole. Nõudliku inimesena eelistaks S6 suurema kui 32 GB mäluga, muidu aga on seda A5 küll ja veel. Aku kestvust tütrelt ei küsinud, A5 ainult ooterežiimis.veab peaaegu 2 päeva, veidi mängid, poolteist.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spooky
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2005
|
07.03.2017 13:01:51
|
|
|
| Kas mõni A3 2017 omanik on pildistanud RAW-formaati? Huvitab, kui hea/halb on selle telefoni pildikvaliteet võrreldes iPhone SE omaga.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluto
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
09.03.2017 15:24:06
|
|
|
| shopsamsungist saab A5 354€ eest, lihtsalt infoks, veel paar nädalat, teistel istub hind seal 400 juures, mahub mul nibin-nabin eelarvesse, selle pärast on varajane hinnalangus sobiv, kui veel telefoni järjekordse suurenemise suudan alla neelata
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jõuluvana
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2004
|
11.03.2017 19:34:18
|
|
|
A3 2016 kergelt paisunud, tea kas varsti on plahvatust loota Pole nagu silma jäänud, et nendel mudelitel seda jama oleks olnud. Seitse kuud kasutuses olnud. Peab garantii ust kraapima minema.
https://www.upload.ee/image/6770598/2.jpg
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jõuluvana
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2004
|
13.03.2017 13:58:12
|
|
|
| Viisin eile Euronicsisse. Kui öeldi, et läheb minimaalselt kuu, pidin per*eli kukkuma. Varemalt ainult operaatorilt telefone ostnud ja garantiiga on alati nädalaga hakkama saadud. Isegi teisest Eesti nurgast saates. Ju operaatoritel mingi eelisjärjekord või ajad muutunud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jõuluvana
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2004
|
20.03.2017 22:14:47
|
|
|
| Siiski saadi nädalaga hakkama, niiet võib rahul olla. Vahetati aku ära. Tundub, et kõigil sumsangi mudelitel tasub seoses paisumisega silma peal hoida.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluto
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
24.03.2017 12:28:28
|
|
|
| Tuliuus A5 teeb restarte, minu esimene androidtelefon, seega päris võhik vigade otsimisel. Kust alustada. Lisaks olen installinud ainult päris miinimumi, kuna töölaual seisev töötelefon ja ainult tööasjad
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
24.03.2017 12:48:12
|
|
|
Vii garantiisse kui ise ei tea mida teha?
Enne võid muidugi tehase seadete taastamise teha ja vaadata kas aitab
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mark-lll
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2005
|
31.03.2017 21:05:24
|
|
|
Naine just iseteeninduse kaudu võttis omale selle kuldse A5 2017 samsungi. Kuller toob koju mingi päev ja eks näe siis mis puust uus asi on
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MONGO
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2008
|
09.04.2017 15:55:53
|
|
|
Olen nüüd ka siis natuke rohkem kui kuu olnud A5 2017 kasutaja, alustuseks ütlen kohe ära, et väga rahul olen, samsadest pole väga palju arvanud siiamaani va siis tipud.
Kolm argumenti ostmisel aku kestvus, veekindlus ning muidugi see kättevõtmise tunne, super välimus ning väga solid käes. Akuga ülirahul, always-on ekraani lülitasin välja kuid kasutan ikka väga palju nutikat, wifi koguaeg sees ning teen üldiselt meeletult palju asju pidevalt kuid kui hommikul telefoni laadimast võtnud ei ole isegi ingit küsimust, kas kestab õhtuni, pigem probleem, et unustan mõnikord õhtuti laadima panna kuna pole otsest vajadust.
Muretsesin suht jõudluse pärast kuna nende näitajate poolest on asi tipust ikka kaugel kuid paistab, et oleme jõudnud sinnamaale, et tavalisest keskmikust piisab täiesti, mingit häirivat aeglust pole küll kordagi olnud. Olen proovinud mõnda kena graafikaga mängu ka ning no ei virise, väike fhd reso on põhjuseks ilmselt kuid see rahuldab mind ka täiesti.
Sõrmejäljelugeja peaks olema tegelikult sama mis S7-l erinevusega, et jah saab kõigest kolm printi sisestada. Ise ei kurda ning lugesin ka kõvasti ülevaateid enne ostmist, öeldakse isegi, et loeb kiiremini ja paremini mõnikord kui eelmine tippmudel, vb kellel on probleemid sellega siis konkreetse telefoni põhised.
Naisel oli uut telefoni vaja, soovitasin talle A3, on ka ülirahul hetkel veel. Üldiselt olen ise suht nõudlik kasutaja kuid nüüd tunnen ise ka, et tehnika jõudnud sinnamaale, kus keskklassis võib ikka päris kompromissivaba seadme soetada. A5 julgen ikka väga vabalt soovitada, põhimõtteliselt kõikidele, ainus miinus vb hind veel aga see on kahe kuu pärast veel langenud
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mark-lll
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2005
|
09.04.2017 18:08:33
|
|
|
| Kuidas A5-el seda samsungi accounti teha.... tahaks aktiveerida selle asja, et saad arvutist vaadata teinekord kuhu unustanud oled vms...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
09.04.2017 18:38:32
|
|
|
| MONGO kirjutas: |
Olen nüüd ka siis natuke rohkem kui kuu olnud A5 2017 kasutaja, alustuseks ütlen kohe ära, et väga rahul olen, samsadest pole väga palju arvanud siiamaani va siis tipud.
Kolm argumenti ostmisel aku kestvus, veekindlus ning muidugi see kättevõtmise tunne, super välimus ning väga solid käes. Akuga ülirahul, always-on ekraani lülitasin välja kuid kasutan ikka väga palju nutikat, wifi koguaeg sees ning teen üldiselt meeletult palju asju pidevalt kuid kui hommikul telefoni laadimast võtnud ei ole isegi ingit küsimust, kas kestab õhtuni, pigem probleem, et unustan mõnikord õhtuti laadima panna kuna pole otsest vajadust.
Muretsesin suht jõudluse pärast kuna nende näitajate poolest on asi tipust ikka kaugel kuid paistab, et oleme jõudnud sinnamaale, et tavalisest keskmikust piisab täiesti, mingit häirivat aeglust pole küll kordagi olnud. Olen proovinud mõnda kena graafikaga mängu ka ning no ei virise, väike fhd reso on põhjuseks ilmselt kuid see rahuldab mind ka täiesti.
Sõrmejäljelugeja peaks olema tegelikult sama mis S7-l erinevusega, et jah saab kõigest kolm printi sisestada. Ise ei kurda ning lugesin ka kõvasti ülevaateid enne ostmist, öeldakse isegi, et loeb kiiremini ja paremini mõnikord kui eelmine tippmudel, vb kellel on probleemid sellega siis konkreetse telefoni põhised.
Naisel oli uut telefoni vaja, soovitasin talle A3, on ka ülirahul hetkel veel. Üldiselt olen ise suht nõudlik kasutaja kuid nüüd tunnen ise ka, et tehnika jõudnud sinnamaale, kus keskklassis võib ikka päris kompromissivaba seadme soetada. A5 julgen ikka väga vabalt soovitada, põhimõtteliselt kõikidele, ainus miinus vb hind veel aga see on kahe kuu pärast veel langenud  |
Naljakas värk, aga minul on enamuse punktide puhul hoopis teistsugune kogemus.
| mark-lll kirjutas: |
| Kuidas A5-el seda samsungi accounti teha.... tahaks aktiveerida selle asja, et saad arvutist vaadata teinekord kuhu unustanud oled vms... |
Mille pärat Android Device Manager ei sobi?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mark-lll
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2005
|
09.04.2017 20:50:31
|
|
|
telefon pole minu oma, on naisel... proovib üles otsida selle manageri
edit: leitud ja korras asi. lihtsalt vana pea ei hoia kinni enam kõike infot ja kipub ununema asju...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.04.2017 11:02:23
|
|
|
Kas A3 võiks sobida lapse esimeseks telefoniks?
Normaalse suurusega (kuni 5 tolli) ekraaniga telefonide osas pole valik just ülisuur.
Eelkõige tahaks, et oleks norm aku pidamine ja hea GPS, et vajadusel asukohta tuvastada.
Ehk siis ootaks eelkõige kasutajate kiitmiseid ja kurtmiseid, mis kogemusel põhinevad.
Selge on see, et korralik ümbris tuleks ümber vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
10.04.2017 11:58:45
|
|
|
| A5 2017 ja aku ei tahtnud kohe üldse vastu pidada. Natuke uurimist ja selgus, et probleemiks on Calendar app. Kui sellele "Force stop" teha, siis mõnda aega on korras, kuni Calendar jälle sünkida üritab. Otsin veel ise ka püsivat lahendust, aga kui kellelgi on mõtteid, siis võib kirjutada. Paistab, et seda ilma rootimata päris maha ei saa võtta. Restart ja "Clear data" ei aita. Konto seadetest on kalendri sünkimine välja lülitatud. Ei soovigi seda funktsiooni kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Egretta
HV vaatleja
liitunud: 09.04.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
10.04.2017 13:55:41
|
|
|
| Riivo kirjutas: |
| A5 2017 ja aku ei tahtnud kohe üldse vastu pidada. Natuke uurimist ja selgus, et probleemiks on Calendar app. Kui sellele "Force stop" teha, siis mõnda aega on korras, kuni Calendar jälle sünkida üritab. Otsin veel ise ka püsivat lahendust, aga kui kellelgi on mõtteid, siis võib kirjutada. Paistab, et seda ilma rootimata päris maha ei saa võtta. Restart ja "Clear data" ei aita. Konto seadetest on kalendri sünkimine välja lülitatud. Ei soovigi seda funktsiooni kasutada. |
Mingi jama sul. Endal naine ei kurda. Ma muidugi deaktiveerisin kõik Samsa jura, mida julgesin ja keelasin rakenduste optimeerimise. Peab õhtuni kenasti.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
10.04.2017 14:09:19
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| Riivo kirjutas: |
| A5 2017 ja aku ei tahtnud kohe üldse vastu pidada. Natuke uurimist ja selgus, et probleemiks on Calendar app. Kui sellele "Force stop" teha, siis mõnda aega on korras, kuni Calendar jälle sünkida üritab. Otsin veel ise ka püsivat lahendust, aga kui kellelgi on mõtteid, siis võib kirjutada. Paistab, et seda ilma rootimata päris maha ei saa võtta. Restart ja "Clear data" ei aita. Konto seadetest on kalendri sünkimine välja lülitatud. Ei soovigi seda funktsiooni kasutada. |
Mingi jama sul. Endal naine ei kurda. Ma muidugi deaktiveerisin kõik Samsa jura, mida julgesin ja keelasin rakenduste optimeerimise. Peab õhtuni kenasti. |
Koos selle probleemiga parasjagu õhtuni peabki. Kui Calendrile kogu aeg "Force stop" teha, siis on ooteaeg üle 20 päeva. Minu vähese kasutamise juures peab reaalselt 5-10 päeva. Google ei paistnud ka väga aitavat. Mõned selle probleemi üle kurtsid, aga need teemad oli aastaid vanad. Ise kahtlustasin ka, et mingi Samsungi jura kinni keeramine selle põhjustab. Katsetan edasi.
Egretta, tellisin midagi sarnast. Kui kohale jõuab, annan teada, mis esmane tulemus on.
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
10.04.2017 22:33:27
|
|
|
| Mina olen rahul A3-ga. Mõnusas mõõdus käe järgi, enamus on ju sellised labidad, et paha hakkab. Kasutan suhteliselt palju telefoni ning akuga veab õhtuni kindlasti välja. Kalendrit kasutan samuti ning lasen tal ennast sünkida. Samsungi enda sodi maha lasta ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mark-lll
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2005
|
13.04.2017 00:31:11
|
|
|
| Eile esimene " Black screen " hea, et tuubis näitas kuidas lahti saada nuppude komboga. Muidu vahva telo, abikaasa väga rahul...akut 2 päeva jne.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
13.04.2017 11:26:32
|
|
|
Kuidas sul see õnnestus? Veebruarist A5 ja pole seda veel kohanud.
Ka naise telefon. Õhtul siiski laadima. Aga tal palju tööd ka telefoniga, allkirjad, meilid, jms. Alati arvutis lahti ei võtagi, kui ilma saab.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
10.05.2017 17:19:43
|
|
|
| Kas teise regiooni softi kannatab ka peale lasta ? a5 06-le on nimelt vene regioonis android 7.0 väljas
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
16.05.2017 14:28:55
|
|
|
| kakukeo kirjutas: |
| Kas teise regiooni softi kannatab ka peale lasta ? a5 06-le on nimelt vene regioonis android 7.0 väljas |
ikka saab peale panna
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
17.05.2017 12:06:32
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| kakukeo kirjutas: |
| Kas teise regiooni softi kannatab ka peale lasta ? a5 06-le on nimelt vene regioonis android 7.0 väljas |
ikka saab peale panna |
Tänud, sain tehtud ja a510f mudel ning vene regiooni android 7 peal, klaver muutus küll kasutuskõlbmatuks :S
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MafJose
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2013
|
24.07.2017 14:06:47
|
|
|
| Kui kellelgi automaatsed uuendused maha võetud nagu minul siis A5 2016 mudelil nüüd lõpuks Android 7.0 aka Nougat väljas.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
24.07.2017 18:19:39
|
|
|
Sai emale uut telefoni vaadatud. Lõpuks jäin pidama Galaxy A3 2017 mudelile.
Plussid: Kompaktsus, hind?, aku, koostekvaliteet, IP68, USB-C ja muud nipet-näpet. Soft pidi ka väga hea olema.
Võrdluses või teise variandina oli Huawei P10 Lite, aga selle miinusteks on nõks krõbedam hind (300 ligidale) ja vana micro-USB. Ka ekraan tunduvalt suurem, 4.7 vs 5.2 tolli. Muidu paistis samuti OK telefon. Eks kirjutan mõne aja pärast, mis ise arvan ja mida kasutaja ütleb.
Kusjuures eelmine aasta sai tädile vaadatud A3 2016. Tol korral soovitasin tungivalt Nexus 5X soetada, mida ta ka tegi (A3 vanemal versioonil oli vähe RAMi ja muud low end jupid aga hind sama, mis N5X). Tõsi, natukene kripeldab see bootloop nüüd aga...
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
24.07.2017 18:26:33
|
|
|
Lord Ami, Tuttav ostis P10 Lite. Midagi negatiivset silma ei hakanud näppiudes. Muidugi tuttav tahtis ka võimalikult suurt ekraani ja palju sisemälu võimalikult väikse raha eest. P10L oli selles mõttes hea kompromiss mõnede vanemate 5,5 tolliste mudelite vahel.
Tegelikult rääkides kompaktsusest, siis Xperia X Compact on kah suht sarnane. Hind küll veidi kallim (müüdi mingi aeg 250 eest uuena) ja ametlik IP68 puudub (tegelikult on olemas). Ma ei tea miks see ligi 350 jälle maksab praegu. Enda oma sain 299-ga.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
25.07.2017 00:15:04
|
|
|
| Lord Ami kirjutas: |
Sai emale uut telefoni vaadatud. Lõpuks jäin pidama Galaxy A3 2017 mudelile.
Plussid: Kompaktsus, hind?, aku, koostekvaliteet, IP68, USB-C ja muud nipet-näpet. Soft pidi ka väga hea olema.
Võrdluses või teise variandina oli Huawei P10 Lite, aga selle miinusteks on nõks krõbedam hind (300 ligidale) ja vana micro-USB. Ka ekraan tunduvalt suurem, 4.7 vs 5.2 tolli. Muidu paistis samuti OK telefon. Eks kirjutan mõne aja pärast, mis ise arvan ja mida kasutaja ütleb.
Kusjuures eelmine aasta sai tädile vaadatud A3 2016. Tol korral soovitasin tungivalt Nexus 5X soetada, mida ta ka tegi (A3 vanemal versioonil oli vähe RAMi ja muud low end jupid aga hind sama, mis N5X). Tõsi, natukene kripeldab see bootloop nüüd aga
... |
Kas vana usb otsaga kaabel uude usb-c kokku ei sobi ?
Kumba soovitate vanemale naisterahvale ,kas A5 ( 2016,2017) või uus J5 2017 ,ekraan võiks ikka olla 5" ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
25.07.2017 10:49:18
|
|
|
A5 (2017) on täitsa pandav, veekindel, suht nobe ja kuna kaameralt on kõvasti kokku hoitud, pole ka hind just kirves. 5,2" pole mu naise käe jaoks oluliselt suurem kui eelnevalt kasutatud S4 5". Isegi Samsa soft ei kipu segama.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
25.07.2017 11:25:18
|
|
|
| 2016 aasta A3 ja A5 polnud AOD (always on display) ega märguande LEDi. 2017 mudelites on need olemas?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
25.07.2017 12:10:07
|
|
|
LED-i ei pannud tähele, polnud vajadust. Kella näitab küll pidevalt.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.07.2017 12:46:35
|
|
|
2017 A3 on ekraan sees koguaeg võimalus ja kui ostad need spets kaaned, millel ääred märku annavad, siis need on nagu ledi eest. Eraldi ledi vist pole, ostsin naisele just kahe nädala eest aga ise pole telefoni uurinud kas on või ei
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|