Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2017 06:30:43 vasta tsitaadiga

Meth0dman kirjutas:
Tere, kuidas kujuneks antud isendite paranduse hind?

Seadme mudel: Samsung S4 (GT-I9505)
Seadme värv: Black Mist
Mure/Muu info: Klaas, lcd, kogukupatus täitsa sodi.

Seadme mudel: Samsung S5 (SM-G900F)
Seadme värv: charcoal black
Mure/Muu info: Esiklaas ainult.


Hei,
S4
80€ ja tarne kuni kuu. kvaliteetne Analoog.

S5
Esiklaasi võin otsida ja anda aga ise ei vaheta. (valge oli kindlasti kohapeal aga musta pean vaatama, kui saabun eestisse tagasi paari nädala pärast). 5€
Vahetada oleks vajalik moodul siiski.
See aga on 120€, ca kuulise tarnega- kvaliteetne analoog.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Morpherius
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2015




sõnum 19.01.2017 19:30:13 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: OnePlus 3T
Seadme värv: Gunmetal
Mure/Muu info: Klaas on ämblik, muidu reageerib puudutustele normaalselt.

Kui palju maksaks parandus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2017 09:49:06 vasta tsitaadiga

Morpherius kirjutas:
Seadme mudel: OnePlus 3T
Seadme värv: Gunmetal
Mure/Muu info: Klaas on ämblik, muidu reageerib puudutustele normaalselt.

Kui palju maksaks parandus?


Tere,
*A ekraanimoodul + vahetus - tarne ca nädal-kaks - 255€
*OEM ekraanimoodul + vahetus - tarne ca paar nädalat - 305€


Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Visla
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2003




sõnum 20.01.2017 15:51:21 vasta tsitaadiga

Galaxy s6 edge esimese ja tagumise klaasi vahetus. Värvus roheline.
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rooma007
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2017




sõnum 21.01.2017 11:18:36 vasta tsitaadiga

Tere me pakkume
S6 edge ekranimoduli 200€. Ja tagumine klass 25€. Koik jupid original ja kohapeal. Ps. Kui vaja arve siis +km.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2017 11:28:44 vasta tsitaadiga

Rooma007 teeb endale ise teema, see pole aus tegutsemine teise teenuse pakkumise teemas enda teenust pakkuda ?
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rooma007
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2017




sõnum 21.01.2017 11:58:47 vasta tsitaadiga

antike kirjutas:
Z1 compact ekraan vajaks vahetust.


Tere pakkume original z1 com ekraani 90€ . Varuosad koik kohal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2017 12:30:02 vasta tsitaadiga

NB! Mina ega minuga seotud pakkumised pole rooma007 tehtud. Igaühe oma vastutusel võõralt teenuse võtmine. Kade ma pole aga rooma007 on nii kena ja lahkub siit nüüd ja teeb soovil enda teema. Vastasel korral teavitan administratsiooni.

Visla, õhtuks püüan sulle pakkumise teha, parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2017 17:04:02 vasta tsitaadiga

iPad mini 3 LTE kuldne A1600
http://www.everymac.com/systems/apple/ipad/specs/apple-ipad-mini-3-a1600-wi-fi-cellular-lte-specs.html

Kõik toimib aga klaasil vasakult paremale pragu üle. Palju klaasivahetus on?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BLoaded
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2017 21:38:51 vasta tsitaadiga

Huawei Honor 4c must
Ekraani vahetus?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GuidoS
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2017 19:04:54 vasta tsitaadiga

Asus zenfone 3 5.5, tagumine klaas?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 09:06:23 vasta tsitaadiga

Visla kirjutas:
Galaxy s6 edge esimese ja tagumise klaasi vahetus. Värvus roheline.

Tere.
OEM paneel koos tööga ning tagumise klaasiga 230€ kokku. Ajaliselt peaks paari nädalaga arvestama.

Parimat,


indrekp kirjutas:
iPad mini 3 LTE kuldne A1600
http://www.everymac.com/systems/apple/ipad/specs/apple-ipad-mini-3-a1600-wi-fi-cellular-lte-specs.html

Kõik toimib aga klaasil vasakult paremale pragu üle. Palju klaasivahetus on?

Tere
* digitizer + töö - tarne ca kuu - 55€
*A varuosa + töö -tarne umbes paar nädalat - 65€

Parimat,



BLoaded kirjutas:
Huawei Honor 4c must
Ekraani vahetus?


*Moodul + vahetus - tarne ca kuu - 50€
*A moodul + vahetus - tarne ca kuu 60€
*A moodul + vahetus - tarne ca paar nädalat 70€

Parimat,



GuidoS kirjutas:
Asus zenfone 3 5.5, tagumine klaas?

Hei,
Tarne umbes kuu, 30€ ilma vahetuseta, 35€ vahetusega. - must
Muu värvi puhul võib hind erineda ca 5-10€ võrra.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UrmasL
HV kasutaja
UrmasL

liitunud: 18.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 21:49:30 vasta tsitaadiga

Tere,

Mis maksab ekraani vahetus koos tööga:

iPhone 6Plus
iPad 4
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skyline
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2017 18:21:27 vasta tsitaadiga

Tere, iphone 5s, valge, esiklaas ämblik, mis vahetus maksab ja kaua aega võtaks?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
death1989
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2017




sõnum 27.01.2017 12:08:52 Tere vasta tsitaadiga

Kas tegelete veel tahvelarvutite ekraani vahetusega? Kui jah siis saaks äkki teie nr. sõnumisse? Tahvelarvutiks sony xperia z2 ja palju maksaks vahetus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2017 21:29:37 vasta tsitaadiga

Huawei P8 Lite. Ekraan ämblik, palju vahetus maksab?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2017 13:31:24 vasta tsitaadiga

Tere!

Tahaks paar asja korda saada.

Seade 1

Seadme mudel: Sony Xperia Z1 Compact
Seadme värv: Laimiroheline
Mure/Muu info: Üle terve ekraani pragu sees. Puutetundlikkus samuti ei tööta. Võimalusel võiks lahti võetud olukorras vahetada ka aku.

Seade 2

Seadme mudel: Samsung Galaxy Note 10.1 (GT-N8020)
Seadme värv: must
Mure/Muu info: Ekraan on triibuline. Põhjust ei tea. Võimalusel võiks vahetada ka aku.

Jään ootama hinnapakkumist.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zx
Kreisi kasutaja
zx

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2017 16:16:10 vasta tsitaadiga

Paluti küsida- Moto E (1 gen), ekraan mõrades ja kuular ka jäi vait (tagumine toimib). Et kuipalju, et korda saaks?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fumetsu
HV vaatleja
Fumetsu

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 18:52:53 vasta tsitaadiga

Lenovo 10.1" Tab 2 A10-30 klaas mõras. Puutetundlikkus toimib. Odav pill, aga kui vahetus odav, ehk tasub vahetada klaas ära. Hinnapakkumist?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 01:19:22 vasta tsitaadiga

HTC ONE M8
Ekraan sodi ja aku vajaks vahetamist
Endal oleks uus aku ja esiraam koos displayga olemas, palju vahetus maksaks ja kui saadaks postiga tallinnast tartu siis kaua umbes telefon teoorias käest ära oleks? icon_smile.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 09:28:27 vasta tsitaadiga

UrmasL kirjutas:
Tere,

Mis maksab ekraani vahetus koos tööga:

iPhone 6Plus
iPad 4

Tere
Ipad 4
*A digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 45€
*A+ digitizer+vahetus - tarne umbes nädal-kaks - 55€
*A digitizer+vahetus - peaks olema kohapeal valge - 60€

Iphone 6 plus
85€ uus moodul koos vahetusega- kohapeal.

Parimat,

Skyline kirjutas:
Tere, iphone 5s, valge, esiklaas ämblik, mis vahetus maksab ja kaua aega võtaks?

Tere,
55€ koos vahetusega. Kohapeal.

Parimat,

death1989 kirjutas:
Kas tegelete veel tahvelarvutite ekraani vahetusega? Kui jah siis saaks äkki teie nr. sõnumisse? Tahvelarvutiks sony xperia z2 ja palju maksaks vahetus?


Tere, ikka tegelen.
*OEM moodul + vahetus - umbes paar nädalat töö teostus - 155€
*A moodul + vahetus - KOHAPEAL - 130€
*A moodul + vahetus - tarne ca kuu ringis - 115€

Parimat,


GTC kirjutas:
Huawei P8 Lite. Ekraan ämblik, palju vahetus maksab?

Tere,
Mis Värvi?
*Ekraanimoodul + vahetus - tarne ca kuu - 50€
*A Ekraanimoodul + vahetus - tarne ca kaks nädalat - 60€
*A Ekraanimoodul + vahetus - VALGE KOHAPEAL - 65€

Parimat,





Rasmus kirjutas:
Tere!

Tahaks paar asja korda saada.

Seade 1

Seadme mudel: Sony Xperia Z1 Compact
Seadme värv: Laimiroheline
Mure/Muu info: Üle terve ekraani pragu sees. Puutetundlikkus samuti ei tööta. Võimalusel võiks lahti võetud olukorras vahetada ka aku.

Seade 2

Seadme mudel: Samsung Galaxy Note 10.1 (GT-N8020)
Seadme värv: must
Mure/Muu info: Ekraan on triibuline. Põhjust ei tea. Võimalusel võiks vahetada ka aku.

Jään ootama hinnapakkumist.

Tere,
z1c
*digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 45€ (1-2 surnud pixlit (võib olla aga ei pruugi))
*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 50€
*A digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 60€
*OEM digitizer+LCD+vahetus - paari päeva kuni nädalaga saab korda, kuid saadavuse kohta pean uurima enne täpset kinnitust. - 80€



Tahvel:
Uus ekraan koos vahetusega , tarne ca kuu - 85€
Aku koos vahetusega 25€, tarne ca kuu

Uus ekraan koos vahetusega, tarne ca paari nädala kanti - 115€
Aku koos vahetusega, 40€, tarne va paar nädalat.

Parimat,


zx kirjutas:
Paluti küsida- Moto E (1 gen), ekraan mõrades ja kuular ka jäi vait (tagumine toimib). Et kuipalju, et korda saaks?

Hei
55€ ekraan koos kuulariga ja tööga. Tarne ca kuu kanti.

Parimat,


Fumetsu kirjutas:
Lenovo 10.1" Tab 2 A10-30 klaas mõras. Puutetundlikkus toimib. Odav pill, aga kui vahetus odav, ehk tasub vahetada klaas ära. Hinnapakkumist?


Tere,
40€ koos vahetusega. Tarne ca kuu.

Parimat,


cubedude kirjutas:
HTC ONE M8
Ekraan sodi ja aku vajaks vahetamist
Endal oleks uus aku ja esiraam koos displayga olemas, palju vahetus maksaks ja kui saadaks postiga tallinnast tartu siis kaua umbes telefon teoorias käest ära oleks? icon_smile.gif


Tere,
Kui Teie juppidega, siis 35€ vahetus.
Paari kolme päevaga saaks töö teostatud, eeldusel, et kõik toimib.

Parimat,





Vabandan pikale veninud vastuste eest.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kkovask
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2017




sõnum 31.01.2017 18:45:45 vasta tsitaadiga

Tere oleks vaja paari vahetust..

Samsung galaxy J5 16gb seesmine ekraan puruks. Palju maksab uus ekraan+vahetus?

Samsung S4 Black edition kõik segamini- uue kupatuse ja vahetuse hind.

Tänan.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
death1989
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2017




sõnum 01.02.2017 21:20:42 vasta tsitaadiga

Tere. Annaks töösse teile sony xperia z2 tahvli. Ekraan mõrane / katki. Ise samuti asun tartus. Kuhu toimetan?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2017 08:22:28 vasta tsitaadiga

kkovask kirjutas:
Tere oleks vaja paari vahetust..

Samsung galaxy J5 16gb seesmine ekraan puruks. Palju maksab uus ekraan+vahetus?

Samsung S4 Black edition kõik segamini- uue kupatuse ja vahetuse hind.

Tänan.

Tere.
J5 puhul milline mudel, 2016 vers või SM-J500F
Eeldatav hind jääb 95€ kanti paraku originaalina. Analoogi saaks 85€ eest, tellides.

S4 puhul 65€ analoog ja tarne ca kuu kanti. Hind tööga.

Parimat,



death1989 kirjutas:
Tere. Annaks töösse teile sony xperia z2 tahvli. Ekraan mõrane / katki. Ise samuti asun tartus. Kuhu toimetan?

Millise tüübi antud pakkumisest soovite võtta?
tsitaat:
*OEM moodul + vahetus - umbes paar nädalat töö teostus - 155€
*A moodul + vahetus - KOHAPEAL - 130€
*A moodul + vahetus - tarne ca kuu ringis - 115€


Tartus saab õhtul helistada ja leppida kokku, kuhu tuua.
Number profiilis.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
altsu91
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2012




sõnum 03.02.2017 14:28:01 Ekraani vahetus vasta tsitaadiga

Samsung Galaxy Xcover 3 Dark Silver

Ekraan + vahetus. Hind?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger1979
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2017




sõnum 04.02.2017 12:23:26 vasta tsitaadiga

Tere! Kui palju maksab ja kas on ka mõtet üldse parandada telefoni? Mudeliks on Sony Xperia Z3(D6603). Viisin selle hetkel esindusse diagnostikaks. Juhtus nii, et telefonile astuti peale ja nüüd on sellel järgmised vead: deformeerunud kujuga (saatsin netist leitud pildi, kus märkisin ära selle koha, telefonil teine külg on sirge) - kõik nupud töötavad ja puutetundlikus on olemas, seadme üleval paremal pool ekraanis on mõrad, mustad triibud/pikslid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2017 20:12:42 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Sony Xperia Z3+
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Puutetundlikus ei tööta, klaas mõraline
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 06.02.2017 14:37:53 vasta tsitaadiga

Huawei p8 lite ekraan ämblik. Puudutustele reageerib samamoodi, mõrane on.
Tellisin endale ekraani ära väljamaalt, aga pole aega ja mahti ise vahetada. /puhur on ka maakodus/

Palju ainult vahetus maksab.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T00m25
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2007




sõnum 06.02.2017 21:32:03 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: HTC ONE M8
Seadme värv: Punane
Mure/Muu info: Kukkus ekraan ees/ võimalik, et nurgaga betoonile. Klaas terve, kuid ekraanil üks nurk katki, Ülaosas valged triibud ja üle terve ekraani udune valge, kuid siiski läbipaistev laik. Puutetundlikkus töötab ja telefoni saab kasutada.
Vajadusel/võimalusel teen video.

Kui palju maksab telefoni parandus?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2017 08:35:04 vasta tsitaadiga

altsu91 kirjutas:
Samsung Galaxy Xcover 3 Dark Silver

Ekraan + vahetus. Hind?

Tere.
Esiklaasi saab mustaks teha. Sellisel kujul oleks pakkuda:
*moodul+vahetus - tarne ca kuu - 50€
*A moodul+vahetus - tarne ca paar nädalat - 65€

Parimat,



Tiiger1979 kirjutas:
Tere! Kui palju maksab ja kas on ka mõtet üldse parandada telefoni? Mudeliks on Sony Xperia Z3(D6603). Viisin selle hetkel esindusse diagnostikaks. Juhtus nii, et telefonile astuti peale ja nüüd on sellel järgmised vead: deformeerunud kujuga (saatsin netist leitud pildi, kus märkisin ära selle koha, telefonil teine külg on sirge) - kõik nupud töötavad ja puutetundlikus on olemas, seadme üleval paremal pool ekraanis on mõrad, mustad triibud/pikslid.


Tere,
Saab parandada. Kui panna originaal ekraan,tähendab see seda,et tuleb uus raam ka,ehk hinnale midagi juurde ei tulegi. 95€ koos tööga. Nädal-kaks võiks arvestada töö ajaks.

Parimat,



mattu kirjutas:
Seadme mudel: Sony Xperia Z3+
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Puutetundlikus ei tööta, klaas mõraline


Hei,
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 90€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 90€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 95€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - töö teostus umbes nädala kahe jooksul - 105€


Parimat,


Ertai kirjutas:
Huawei p8 lite ekraan ämblik. Puudutustele reageerib samamoodi, mõrane on.
Tellisin endale ekraani ära väljamaalt, aga pole aega ja mahti ise vahetada. /puhur on ka maakodus/

Palju ainult vahetus maksab.

Tere,
25€

Parimat,



T00m25 kirjutas:
Seadme mudel: HTC ONE M8
Seadme värv: Punane
Mure/Muu info: Kukkus ekraan ees/ võimalik, et nurgaga betoonile. Klaas terve, kuid ekraanil üks nurk katki, Ülaosas valged triibud ja üle terve ekraani udune valge, kuid siiski läbipaistev laik. Puutetundlikkus töötab ja telefoni saab kasutada.
Vajadusel/võimalusel teen video.

Kui palju maksab telefoni parandus?


Tere, vajalik mooduli vahetus.
*LCD+digitizer+vahetus- tarne ca kuu - 75€
*A LCD+digitizer+vahetus- tarne ca kuu - 85€
*LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 95€
*A+ LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 100€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
T00m25
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2007




sõnum 07.02.2017 17:29:05 vasta tsitaadiga

T00m25 kirjutas:
Seadme mudel: HTC ONE M8
Seadme värv: Punane
Mure/Muu info: Kukkus ekraan ees/ võimalik, et nurgaga betoonile. Klaas terve, kuid ekraanil üks nurk katki, Ülaosas valged triibud ja üle terve ekraani udune valge, kuid siiski läbipaistev laik. Puutetundlikkus töötab ja telefoni saab kasutada.
Vajadusel/võimalusel teen video.

Kui palju maksab telefoni parandus?


mteachx kirjutas:
Tere, vajalik mooduli vahetus.
*LCD+digitizer+vahetus- tarne ca kuu - 75€
*A LCD+digitizer+vahetus- tarne ca kuu - 85€
*LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 95€
*A+ LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 100€

Parimat,


Tere,
Ma ei saa täpselt aru, mida tähendab A ja A+ LCD? Mõnes kohas märgitakse A ja A+ eseme seisukorda, kuid hetkel eeldan, et tegemist on nagunii uute asjadega, vb siis tootja/kvaliteet?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2017 18:56:48 vasta tsitaadiga

T00m25 kirjutas:
T00m25 kirjutas:
Seadme mudel: HTC ONE M8
Seadme värv: Punane
Mure/Muu info: Kukkus ekraan ees/ võimalik, et nurgaga betoonile. Klaas terve, kuid ekraanil üks nurk katki, Ülaosas valged triibud ja üle terve ekraani udune valge, kuid siiski läbipaistev laik. Puutetundlikkus töötab ja telefoni saab kasutada.
Vajadusel/võimalusel teen video.

Kui palju maksab telefoni parandus?


mteachx kirjutas:
Tere, vajalik mooduli vahetus.
*LCD+digitizer+vahetus- tarne ca kuu - 75€
*A LCD+digitizer+vahetus- tarne ca kuu - 85€
*LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 95€
*A+ LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 100€

Parimat,


Tere,
Ma ei saa täpselt aru, mida tähendab A ja A+ LCD? Mõnes kohas märgitakse A ja A+ eseme seisukorda, kuid hetkel eeldan, et tegemist on nagunii uute asjadega, vb siis tootja/kvaliteet?

Hei, Ekraanid uued, jah tähendab mis ekraaniga turul tegemist.

Märgid:
Märgistuseda - Hiina
A/A+ - Originaali lähedane, parim hind/suhe , eelistatuim.
OEM - Originaal

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ruutruudus
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2017 19:48:52 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: samsung galaxy S5
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: klaas mõraline
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2017 10:31:13 vasta tsitaadiga

ruutruudus kirjutas:
Seadme mudel: samsung galaxy S5
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: klaas mõraline


Tere.
analoog Moodul + vahetus - tarne ca 3 nädalat - 99€
OEM moodul + vahetus - tarne ca paar nädalat - 135€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2rn4
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 10.02.2017 12:40:37 vasta tsitaadiga

Tere.

Seadme mudel: Huawei P8
Seadme värv: Valge (beez)
Mure/Muu info: klaas mõraline

_________________
Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2017 20:58:06 vasta tsitaadiga

mteachx, air 2 valge lcd vahetus?
_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2017 23:46:51 vasta tsitaadiga

p2rn4 kirjutas:
Tere.

Seadme mudel: Huawei P8
Seadme värv: Valge (beez)
Mure/Muu info: klaas mõraline

Tere,
*ekraanimoodul + vahetus - tarne ca kuu - 50€
*A ekraanimoodul + vahetus - tarne va paar nädalat - 60€


taaniellin kirjutas:
mteachx, air 2 valge lcd vahetus?

Hei,
*Ekraanimoodul+vahetus - tarne ca kuu - 145€
*A ekraanimoodul + vahetus - tarne ca paar nädalat - 165€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaboom
huvituja
kaboom

liitunud: 12.10.2012




sõnum 12.02.2017 16:13:11 vasta tsitaadiga

Tere!

Ehk leidub LG G3(D855) kuldset LCD moodulit

_________________
I want to die in my sleep like my grandfather … Not screaming and yelling like the passengers in his car.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2017 09:38:09 vasta tsitaadiga

kaboom kirjutas:
Tere!

Ehk leidub LG G3(D855) kuldset LCD moodulit

Tere,

*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 70€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 85€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 90€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The RED
Kreisi kasutaja
The RED

liitunud: 01.11.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 21:49:21 vasta tsitaadiga

Tere,

Mis sellisele telefonile ekraan maksab? Telefoniks LG G Flex(D955).

Värvus on hall.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2017 10:03:56 vasta tsitaadiga

The RED kirjutas:
Tere,

Mis sellisele telefonile ekraan maksab? Telefoniks LG G Flex(D955).

Värvus on hall.

Tere.
Ekraanimoodul koos vahetusega, Tarne ca kuu, hind 135€
Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markus1998
HV veteran

liitunud: 18.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2017 21:43:10 vasta tsitaadiga

Z1 Sony Xperia Compact D5503 puutetundlikkus kadunud, mõra ülevalt alla. Ekraan ise terve. Kas mõttekam oleka terve moodul või pealmine klaas koos digitizeriga?
Ja mis oleks jupi hind?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margo19
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2013




sõnum 16.02.2017 09:17:52 vasta tsitaadiga

Tere

Mis maksab Motorola Moto X Play ekraani vahetus koos tööga?Kõik töötab ainult mõrad .
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2017 13:53:01 vasta tsitaadiga

Markus1998 kirjutas:
Z1 Sony Xperia Compact D5503 puutetundlikkus kadunud, mõra ülevalt alla. Ekraan ise terve. Kas mõttekam oleka terve moodul või pealmine klaas koos digitizeriga?
Ja mis oleks jupi hind?

Tere.
Vajalik vahetada terve moodul siiski.
*digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 40€ (võivad esineda pikslivead või ghost touchid)
*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 45€
*A digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 55€
*OEM digitizer+LCD+vahetus - paari päeva kuni nädalaga saab korda, kuid saadavuse kohta pean uurima enne täpset kinnitust. - 80€

Parimat,



Margo19 kirjutas:
Tere

Mis maksab Motorola Moto X Play ekraani vahetus koos tööga?Kõik töötab ainult mõrad .


Tere, 60€ koos vahetusega. Tarne ca kuu kanti.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2017 13:13:47 vasta tsitaadiga

Lenovo Tab 2 A8-50 klaas ämblikuks, puutetundlikus alles. Kas saad aidata?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2017 15:52:03 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
Lenovo Tab 2 A8-50 klaas ämblikuks, puutetundlikus alles. Kas saad aidata?

Tere,
Klaas koos vahetusega 47€, tarne kuu.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2017 16:09:13 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
peps71 kirjutas:
Lenovo Tab 2 A8-50 klaas ämblikuks, puutetundlikus alles. Kas saad aidata?

Tere,
Klaas koos vahetusega 47€, tarne kuu.

Parimat,

Saadan PS-i.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2017 22:34:58 vasta tsitaadiga

Tere,

Samsung Galaxy Grand I9082 ekraan on ämblik, puutetundlikkus töötab. Mis vahetus maksaks?

Tänud
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2017 11:22:03 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: LG Nexus 4
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Puutetundlikus ei tööta, 2 nö ala vertikaalselt ülevalt alla. Palju vahetus ja varuosad maksma lähevad?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2017 11:53:18 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Tere,

Samsung Galaxy Grand I9082 ekraan on ämblik, puutetundlikkus töötab. Mis vahetus maksaks?

Tänud


Tere, palun täpsustage, mis värvi telefon on ning saan ma igesti aru, telefon pilti kuvab, lihtsalt pealmine klaas katki?

Kui nii, siis
*Klaas+vahetus - tarne kuu - 35€
*A klaas + vahetus - tarne kuu 40€
*A klaas + vahetus - tarne ca nädal- kaks - 60€
Seda musta/valge puhul. Sinise puhul hinnakõikumine umbes +5€
Arvestama peab, et ekraani ülaosas paremal on DUOS logo.

Parimat,



reikar kirjutas:
Seadme mudel: LG Nexus 4
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Puutetundlikus ei tööta, 2 nö ala vertikaalselt ülevalt alla. Palju vahetus ja varuosad maksma lähevad?


Tere,
*LCD+digitizer+vahetus- tarne umbes kuu - 67€
*A LCD + digitizer+raam+vahetus - tarne umbes kuu - 75€
*A LCD+digitizer+raam+vahetus - KOHAPEAL - 80€

Ekraani alumine keskmine osa on oranzikas, koht kus on teadete led.

parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.