|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
16.01.2017 06:30:43
|
|
|
| Meth0dman kirjutas: |
Tere, kuidas kujuneks antud isendite paranduse hind?
Seadme mudel: Samsung S4 (GT-I9505)
Seadme värv: Black Mist
Mure/Muu info: Klaas, lcd, kogukupatus täitsa sodi.
Seadme mudel: Samsung S5 (SM-G900F)
Seadme värv: charcoal black
Mure/Muu info: Esiklaas ainult. |
Hei,
S4
80€ ja tarne kuni kuu. kvaliteetne Analoog.
S5
Esiklaasi võin otsida ja anda aga ise ei vaheta. (valge oli kindlasti kohapeal aga musta pean vaatama, kui saabun eestisse tagasi paari nädala pärast). 5€
Vahetada oleks vajalik moodul siiski.
See aga on 120€, ca kuulise tarnega- kvaliteetne analoog.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Morpherius
HV vaatleja
liitunud: 02.01.2015
|
19.01.2017 19:30:13
|
|
|
Seadme mudel: OnePlus 3T
Seadme värv: Gunmetal
Mure/Muu info: Klaas on ämblik, muidu reageerib puudutustele normaalselt.
Kui palju maksaks parandus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
20.01.2017 09:49:06
|
|
|
| Morpherius kirjutas: |
Seadme mudel: OnePlus 3T
Seadme värv: Gunmetal
Mure/Muu info: Klaas on ämblik, muidu reageerib puudutustele normaalselt.
Kui palju maksaks parandus? |
Tere,
*A ekraanimoodul + vahetus - tarne ca nädal-kaks - 255€
*OEM ekraanimoodul + vahetus - tarne ca paar nädalat - 305€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Visla
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.12.2003
|
20.01.2017 15:51:21
|
|
|
| Galaxy s6 edge esimese ja tagumise klaasi vahetus. Värvus roheline.
|
|
| Kommentaarid: 214 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
177 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rooma007
HV vaatleja
liitunud: 21.01.2017
|
21.01.2017 11:18:36
|
|
|
Tere me pakkume
S6 edge ekranimoduli 200€. Ja tagumine klass 25€. Koik jupid original ja kohapeal. Ps. Kui vaja arve siis +km.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
21.01.2017 11:28:44
|
|
|
| Rooma007 teeb endale ise teema, see pole aus tegutsemine teise teenuse pakkumise teemas enda teenust pakkuda ?
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rooma007
HV vaatleja
liitunud: 21.01.2017
|
21.01.2017 11:58:47
|
|
|
| antike kirjutas: |
| Z1 compact ekraan vajaks vahetust. |
Tere pakkume original z1 com ekraani 90€ . Varuosad koik kohal
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.01.2017 12:30:02
|
|
|
NB! Mina ega minuga seotud pakkumised pole rooma007 tehtud. Igaühe oma vastutusel võõralt teenuse võtmine. Kade ma pole aga rooma007 on nii kena ja lahkub siit nüüd ja teeb soovil enda teema. Vastasel korral teavitan administratsiooni.
Visla, õhtuks püüan sulle pakkumise teha, parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BLoaded
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2013
|
23.01.2017 21:38:51
|
|
|
Huawei Honor 4c must
Ekraani vahetus?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GuidoS
HV kasutaja
liitunud: 27.08.2004
|
24.01.2017 19:04:54
|
|
|
| Asus zenfone 3 5.5, tagumine klaas?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
25.01.2017 09:06:23
|
|
|
| Visla kirjutas: |
| Galaxy s6 edge esimese ja tagumise klaasi vahetus. Värvus roheline. |
Tere.
OEM paneel koos tööga ning tagumise klaasiga 230€ kokku. Ajaliselt peaks paari nädalaga arvestama.
Parimat,
Tere
* digitizer + töö - tarne ca kuu - 55€
*A varuosa + töö -tarne umbes paar nädalat - 65€
Parimat,
| BLoaded kirjutas: |
Huawei Honor 4c must
Ekraani vahetus? |
*Moodul + vahetus - tarne ca kuu - 50€
*A moodul + vahetus - tarne ca kuu 60€
*A moodul + vahetus - tarne ca paar nädalat 70€
Parimat,
| GuidoS kirjutas: |
| Asus zenfone 3 5.5, tagumine klaas? |
Hei,
Tarne umbes kuu, 30€ ilma vahetuseta, 35€ vahetusega. - must
Muu värvi puhul võib hind erineda ca 5-10€ võrra.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmasL
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2003
|
25.01.2017 21:49:30
|
|
|
Tere,
Mis maksab ekraani vahetus koos tööga:
iPhone 6Plus
iPad 4
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skyline
HV kasutaja
liitunud: 09.10.2004
|
26.01.2017 18:21:27
|
|
|
| Tere, iphone 5s, valge, esiklaas ämblik, mis vahetus maksab ja kaua aega võtaks?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
death1989
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2017
|
27.01.2017 12:08:52
Tere |
|
|
| Kas tegelete veel tahvelarvutite ekraani vahetusega? Kui jah siis saaks äkki teie nr. sõnumisse? Tahvelarvutiks sony xperia z2 ja palju maksaks vahetus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GTC
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2011
|
27.01.2017 21:29:37
|
|
|
| Huawei P8 Lite. Ekraan ämblik, palju vahetus maksab?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
29.01.2017 13:31:24
|
|
|
Tere!
Tahaks paar asja korda saada.
Seade 1
Seadme mudel: Sony Xperia Z1 Compact
Seadme värv: Laimiroheline
Mure/Muu info: Üle terve ekraani pragu sees. Puutetundlikkus samuti ei tööta. Võimalusel võiks lahti võetud olukorras vahetada ka aku.
Seade 2
Seadme mudel: Samsung Galaxy Note 10.1 (GT-N8020)
Seadme värv: must
Mure/Muu info: Ekraan on triibuline. Põhjust ei tea. Võimalusel võiks vahetada ka aku.
Jään ootama hinnapakkumist.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zx
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.12.2002
|
29.01.2017 16:16:10
|
|
|
| Paluti küsida- Moto E (1 gen), ekraan mõrades ja kuular ka jäi vait (tagumine toimib). Et kuipalju, et korda saaks?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fumetsu
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2007
|
30.01.2017 18:52:53
|
|
|
| Lenovo 10.1" Tab 2 A10-30 klaas mõras. Puutetundlikkus toimib. Odav pill, aga kui vahetus odav, ehk tasub vahetada klaas ära. Hinnapakkumist?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
cubedude
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2009
|
31.01.2017 01:19:22
|
|
|
HTC ONE M8
Ekraan sodi ja aku vajaks vahetamist
Endal oleks uus aku ja esiraam koos displayga olemas, palju vahetus maksaks ja kui saadaks postiga tallinnast tartu siis kaua umbes telefon teoorias käest ära oleks?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
31.01.2017 09:28:27
|
|
|
| UrmasL kirjutas: |
Tere,
Mis maksab ekraani vahetus koos tööga:
iPhone 6Plus
iPad 4 |
Tere
Ipad 4
*A digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 45€
*A+ digitizer+vahetus - tarne umbes nädal-kaks - 55€
*A digitizer+vahetus - peaks olema kohapeal valge - 60€
Iphone 6 plus
85€ uus moodul koos vahetusega- kohapeal.
Parimat,
| Skyline kirjutas: |
| Tere, iphone 5s, valge, esiklaas ämblik, mis vahetus maksab ja kaua aega võtaks? |
Tere,
55€ koos vahetusega. Kohapeal.
Parimat,
| death1989 kirjutas: |
| Kas tegelete veel tahvelarvutite ekraani vahetusega? Kui jah siis saaks äkki teie nr. sõnumisse? Tahvelarvutiks sony xperia z2 ja palju maksaks vahetus? |
Tere, ikka tegelen.
*OEM moodul + vahetus - umbes paar nädalat töö teostus - 155€
*A moodul + vahetus - KOHAPEAL - 130€
*A moodul + vahetus - tarne ca kuu ringis - 115€
Parimat,
| GTC kirjutas: |
| Huawei P8 Lite. Ekraan ämblik, palju vahetus maksab? |
Tere,
Mis Värvi?
*Ekraanimoodul + vahetus - tarne ca kuu - 50€
*A Ekraanimoodul + vahetus - tarne ca kaks nädalat - 60€
*A Ekraanimoodul + vahetus - VALGE KOHAPEAL - 65€
Parimat,
| Rasmus kirjutas: |
Tere!
Tahaks paar asja korda saada.
Seade 1
Seadme mudel: Sony Xperia Z1 Compact
Seadme värv: Laimiroheline
Mure/Muu info: Üle terve ekraani pragu sees. Puutetundlikkus samuti ei tööta. Võimalusel võiks lahti võetud olukorras vahetada ka aku.
Seade 2
Seadme mudel: Samsung Galaxy Note 10.1 (GT-N8020)
Seadme värv: must
Mure/Muu info: Ekraan on triibuline. Põhjust ei tea. Võimalusel võiks vahetada ka aku.
Jään ootama hinnapakkumist. |
Tere,
z1c
*digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 45€ (1-2 surnud pixlit (võib olla aga ei pruugi))
*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 50€
*A digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 60€
*OEM digitizer+LCD+vahetus - paari päeva kuni nädalaga saab korda, kuid saadavuse kohta pean uurima enne täpset kinnitust. - 80€
Tahvel:
Uus ekraan koos vahetusega , tarne ca kuu - 85€
Aku koos vahetusega 25€, tarne ca kuu
Uus ekraan koos vahetusega, tarne ca paari nädala kanti - 115€
Aku koos vahetusega, 40€, tarne va paar nädalat.
Parimat,
| zx kirjutas: |
| Paluti küsida- Moto E (1 gen), ekraan mõrades ja kuular ka jäi vait (tagumine toimib). Et kuipalju, et korda saaks? |
Hei
55€ ekraan koos kuulariga ja tööga. Tarne ca kuu kanti.
Parimat,
| Fumetsu kirjutas: |
| Lenovo 10.1" Tab 2 A10-30 klaas mõras. Puutetundlikkus toimib. Odav pill, aga kui vahetus odav, ehk tasub vahetada klaas ära. Hinnapakkumist? |
Tere,
40€ koos vahetusega. Tarne ca kuu.
Parimat,
| cubedude kirjutas: |
HTC ONE M8
Ekraan sodi ja aku vajaks vahetamist
Endal oleks uus aku ja esiraam koos displayga olemas, palju vahetus maksaks ja kui saadaks postiga tallinnast tartu siis kaua umbes telefon teoorias käest ära oleks?  |
Tere,
Kui Teie juppidega, siis 35€ vahetus.
Paari kolme päevaga saaks töö teostatud, eeldusel, et kõik toimib.
Parimat,
Vabandan pikale veninud vastuste eest.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kkovask
HV vaatleja
liitunud: 31.01.2017
|
31.01.2017 18:45:45
|
|
|
Tere oleks vaja paari vahetust..
Samsung galaxy J5 16gb seesmine ekraan puruks. Palju maksab uus ekraan+vahetus?
Samsung S4 Black edition kõik segamini- uue kupatuse ja vahetuse hind.
Tänan.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
death1989
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2017
|
01.02.2017 21:20:42
|
|
|
| Tere. Annaks töösse teile sony xperia z2 tahvli. Ekraan mõrane / katki. Ise samuti asun tartus. Kuhu toimetan?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
02.02.2017 08:22:28
|
|
|
| kkovask kirjutas: |
Tere oleks vaja paari vahetust..
Samsung galaxy J5 16gb seesmine ekraan puruks. Palju maksab uus ekraan+vahetus?
Samsung S4 Black edition kõik segamini- uue kupatuse ja vahetuse hind.
Tänan. |
Tere.
J5 puhul milline mudel, 2016 vers või SM-J500F
Eeldatav hind jääb 95€ kanti paraku originaalina. Analoogi saaks 85€ eest, tellides.
S4 puhul 65€ analoog ja tarne ca kuu kanti. Hind tööga.
Parimat,
| death1989 kirjutas: |
| Tere. Annaks töösse teile sony xperia z2 tahvli. Ekraan mõrane / katki. Ise samuti asun tartus. Kuhu toimetan? |
Millise tüübi antud pakkumisest soovite võtta?
| tsitaat: |
*OEM moodul + vahetus - umbes paar nädalat töö teostus - 155€
*A moodul + vahetus - KOHAPEAL - 130€
*A moodul + vahetus - tarne ca kuu ringis - 115€ |
Tartus saab õhtul helistada ja leppida kokku, kuhu tuua.
Number profiilis.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
altsu91
HV vaatleja
liitunud: 05.05.2012
|
03.02.2017 14:28:01
Ekraani vahetus |
|
|
Samsung Galaxy Xcover 3 Dark Silver
Ekraan + vahetus. Hind?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger1979
HV vaatleja
liitunud: 04.02.2017
|
04.02.2017 12:23:26
|
|
|
| Tere! Kui palju maksab ja kas on ka mõtet üldse parandada telefoni? Mudeliks on Sony Xperia Z3(D6603). Viisin selle hetkel esindusse diagnostikaks. Juhtus nii, et telefonile astuti peale ja nüüd on sellel järgmised vead: deformeerunud kujuga (saatsin netist leitud pildi, kus märkisin ära selle koha, telefonil teine külg on sirge) - kõik nupud töötavad ja puutetundlikus on olemas, seadme üleval paremal pool ekraanis on mõrad, mustad triibud/pikslid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mattu
HV veteran

liitunud: 05.03.2003
|
04.02.2017 20:12:42
|
|
|
Seadme mudel: Sony Xperia Z3+
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Puutetundlikus ei tööta, klaas mõraline
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
06.02.2017 14:37:53
|
|
|
Huawei p8 lite ekraan ämblik. Puudutustele reageerib samamoodi, mõrane on.
Tellisin endale ekraani ära väljamaalt, aga pole aega ja mahti ise vahetada. /puhur on ka maakodus/
Palju ainult vahetus maksab.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T00m25
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2007
|
06.02.2017 21:32:03
|
|
|
Seadme mudel: HTC ONE M8
Seadme värv: Punane
Mure/Muu info: Kukkus ekraan ees/ võimalik, et nurgaga betoonile. Klaas terve, kuid ekraanil üks nurk katki, Ülaosas valged triibud ja üle terve ekraani udune valge, kuid siiski läbipaistev laik. Puutetundlikkus töötab ja telefoni saab kasutada.
Vajadusel/võimalusel teen video.
Kui palju maksab telefoni parandus?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
07.02.2017 08:35:04
|
|
|
| altsu91 kirjutas: |
Samsung Galaxy Xcover 3 Dark Silver
Ekraan + vahetus. Hind? |
Tere.
Esiklaasi saab mustaks teha. Sellisel kujul oleks pakkuda:
*moodul+vahetus - tarne ca kuu - 50€
*A moodul+vahetus - tarne ca paar nädalat - 65€
Parimat,
| Tiiger1979 kirjutas: |
| Tere! Kui palju maksab ja kas on ka mõtet üldse parandada telefoni? Mudeliks on Sony Xperia Z3(D6603). Viisin selle hetkel esindusse diagnostikaks. Juhtus nii, et telefonile astuti peale ja nüüd on sellel järgmised vead: deformeerunud kujuga (saatsin netist leitud pildi, kus märkisin ära selle koha, telefonil teine külg on sirge) - kõik nupud töötavad ja puutetundlikus on olemas, seadme üleval paremal pool ekraanis on mõrad, mustad triibud/pikslid. |
Tere,
Saab parandada. Kui panna originaal ekraan,tähendab see seda,et tuleb uus raam ka,ehk hinnale midagi juurde ei tulegi. 95€ koos tööga. Nädal-kaks võiks arvestada töö ajaks.
Parimat,
| mattu kirjutas: |
Seadme mudel: Sony Xperia Z3+
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Puutetundlikus ei tööta, klaas mõraline |
Hei,
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 90€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 90€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 95€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - töö teostus umbes nädala kahe jooksul - 105€
Parimat,
| Ertai kirjutas: |
Huawei p8 lite ekraan ämblik. Puudutustele reageerib samamoodi, mõrane on.
Tellisin endale ekraani ära väljamaalt, aga pole aega ja mahti ise vahetada. /puhur on ka maakodus/
Palju ainult vahetus maksab. |
Tere,
25€
Parimat,
| T00m25 kirjutas: |
Seadme mudel: HTC ONE M8
Seadme värv: Punane
Mure/Muu info: Kukkus ekraan ees/ võimalik, et nurgaga betoonile. Klaas terve, kuid ekraanil üks nurk katki, Ülaosas valged triibud ja üle terve ekraani udune valge, kuid siiski läbipaistev laik. Puutetundlikkus töötab ja telefoni saab kasutada.
Vajadusel/võimalusel teen video.
Kui palju maksab telefoni parandus? |
Tere, vajalik mooduli vahetus.
*LCD+digitizer+vahetus- tarne ca kuu - 75€
*A LCD+digitizer+vahetus- tarne ca kuu - 85€
*LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 95€
*A+ LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 100€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T00m25
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2007
|
07.02.2017 17:29:05
|
|
|
| T00m25 kirjutas: |
Seadme mudel: HTC ONE M8
Seadme värv: Punane
Mure/Muu info: Kukkus ekraan ees/ võimalik, et nurgaga betoonile. Klaas terve, kuid ekraanil üks nurk katki, Ülaosas valged triibud ja üle terve ekraani udune valge, kuid siiski läbipaistev laik. Puutetundlikkus töötab ja telefoni saab kasutada.
Vajadusel/võimalusel teen video.
Kui palju maksab telefoni parandus? |
| mteachx kirjutas: |
Tere, vajalik mooduli vahetus.
*LCD+digitizer+vahetus- tarne ca kuu - 75€
*A LCD+digitizer+vahetus- tarne ca kuu - 85€
*LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 95€
*A+ LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 100€
Parimat, |
Tere,
Ma ei saa täpselt aru, mida tähendab A ja A+ LCD? Mõnes kohas märgitakse A ja A+ eseme seisukorda, kuid hetkel eeldan, et tegemist on nagunii uute asjadega, vb siis tootja/kvaliteet?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
07.02.2017 18:56:48
|
|
|
| T00m25 kirjutas: |
| T00m25 kirjutas: |
Seadme mudel: HTC ONE M8
Seadme värv: Punane
Mure/Muu info: Kukkus ekraan ees/ võimalik, et nurgaga betoonile. Klaas terve, kuid ekraanil üks nurk katki, Ülaosas valged triibud ja üle terve ekraani udune valge, kuid siiski läbipaistev laik. Puutetundlikkus töötab ja telefoni saab kasutada.
Vajadusel/võimalusel teen video.
Kui palju maksab telefoni parandus? |
| mteachx kirjutas: |
Tere, vajalik mooduli vahetus.
*LCD+digitizer+vahetus- tarne ca kuu - 75€
*A LCD+digitizer+vahetus- tarne ca kuu - 85€
*LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 95€
*A+ LCD+digitizer+vahetus- tarne ca paar nädalat - 100€
Parimat, |
Tere,
Ma ei saa täpselt aru, mida tähendab A ja A+ LCD? Mõnes kohas märgitakse A ja A+ eseme seisukorda, kuid hetkel eeldan, et tegemist on nagunii uute asjadega, vb siis tootja/kvaliteet? |
Hei, Ekraanid uued, jah tähendab mis ekraaniga turul tegemist.
Märgid:
Märgistuseda - Hiina
A/A+ - Originaali lähedane, parim hind/suhe , eelistatuim.
OEM - Originaal
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruutruudus
HV vaatleja
liitunud: 10.09.2012
|
09.02.2017 19:48:52
|
|
|
Seadme mudel: samsung galaxy S5
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: klaas mõraline
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
10.02.2017 10:31:13
|
|
|
| ruutruudus kirjutas: |
Seadme mudel: samsung galaxy S5
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: klaas mõraline |
Tere.
analoog Moodul + vahetus - tarne ca 3 nädalat - 99€
OEM moodul + vahetus - tarne ca paar nädalat - 135€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2rn4
HV kasutaja
liitunud: 09.10.2004
|
10.02.2017 12:40:37
|
|
|
Tere.
Seadme mudel: Huawei P8
Seadme värv: Valge (beez)
Mure/Muu info: klaas mõraline
_________________ Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taaniellin
HV Guru
liitunud: 12.03.2010
|
10.02.2017 20:58:06
|
|
|
mteachx, air 2 valge lcd vahetus?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
10.02.2017 23:46:51
|
|
|
| p2rn4 kirjutas: |
Tere.
Seadme mudel: Huawei P8
Seadme värv: Valge (beez)
Mure/Muu info: klaas mõraline |
Tere,
*ekraanimoodul + vahetus - tarne ca kuu - 50€
*A ekraanimoodul + vahetus - tarne va paar nädalat - 60€
| taaniellin kirjutas: |
| mteachx, air 2 valge lcd vahetus? |
Hei,
*Ekraanimoodul+vahetus - tarne ca kuu - 145€
*A ekraanimoodul + vahetus - tarne ca paar nädalat - 165€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaboom
huvituja

liitunud: 12.10.2012
|
12.02.2017 16:13:11
|
|
|
Tere!
Ehk leidub LG G3(D855) kuldset LCD moodulit
_________________ I want to die in my sleep like my grandfather … Not screaming and yelling like the passengers in his car. |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
13.02.2017 09:38:09
|
|
|
| kaboom kirjutas: |
Tere!
Ehk leidub LG G3(D855) kuldset LCD moodulit |
Tere,
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 70€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 85€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 90€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The RED
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2015
|
14.02.2017 21:49:21
|
|
|
Tere,
Mis sellisele telefonile ekraan maksab? Telefoniks LG G Flex(D955).
Värvus on hall.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
15.02.2017 10:03:56
|
|
|
| The RED kirjutas: |
Tere,
Mis sellisele telefonile ekraan maksab? Telefoniks LG G Flex(D955).
Värvus on hall. |
Tere.
Ekraanimoodul koos vahetusega, Tarne ca kuu, hind 135€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markus1998
HV veteran
liitunud: 18.07.2012
|
15.02.2017 21:43:10
|
|
|
Z1 Sony Xperia Compact D5503 puutetundlikkus kadunud, mõra ülevalt alla. Ekraan ise terve. Kas mõttekam oleka terve moodul või pealmine klaas koos digitizeriga?
Ja mis oleks jupi hind?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
180 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margo19
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2013
|
16.02.2017 09:17:52
|
|
|
Tere
Mis maksab Motorola Moto X Play ekraani vahetus koos tööga?Kõik töötab ainult mõrad .
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
16.02.2017 13:53:01
|
|
|
| Markus1998 kirjutas: |
Z1 Sony Xperia Compact D5503 puutetundlikkus kadunud, mõra ülevalt alla. Ekraan ise terve. Kas mõttekam oleka terve moodul või pealmine klaas koos digitizeriga?
Ja mis oleks jupi hind? |
Tere.
Vajalik vahetada terve moodul siiski.
*digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 40€ (võivad esineda pikslivead või ghost touchid)
*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 45€
*A digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 55€
*OEM digitizer+LCD+vahetus - paari päeva kuni nädalaga saab korda, kuid saadavuse kohta pean uurima enne täpset kinnitust. - 80€
Parimat,
| Margo19 kirjutas: |
Tere
Mis maksab Motorola Moto X Play ekraani vahetus koos tööga?Kõik töötab ainult mõrad . |
Tere, 60€ koos vahetusega. Tarne ca kuu kanti.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
17.02.2017 13:13:47
|
|
|
| Lenovo Tab 2 A8-50 klaas ämblikuks, puutetundlikus alles. Kas saad aidata?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
17.02.2017 15:52:03
|
|
|
| peps71 kirjutas: |
| Lenovo Tab 2 A8-50 klaas ämblikuks, puutetundlikus alles. Kas saad aidata? |
Tere,
Klaas koos vahetusega 47€, tarne kuu.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
17.02.2017 16:09:13
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| peps71 kirjutas: |
| Lenovo Tab 2 A8-50 klaas ämblikuks, puutetundlikus alles. Kas saad aidata? |
Tere,
Klaas koos vahetusega 47€, tarne kuu.
Parimat, |
Saadan PS-i.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
21.02.2017 22:34:58
|
|
|
Tere,
Samsung Galaxy Grand I9082 ekraan on ämblik, puutetundlikkus töötab. Mis vahetus maksaks?
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
22.02.2017 11:22:03
|
|
|
Seadme mudel: LG Nexus 4
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Puutetundlikus ei tööta, 2 nö ala vertikaalselt ülevalt alla. Palju vahetus ja varuosad maksma lähevad?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
23.02.2017 11:53:18
|
|
|
| _marek kirjutas: |
Tere,
Samsung Galaxy Grand I9082 ekraan on ämblik, puutetundlikkus töötab. Mis vahetus maksaks?
Tänud |
Tere, palun täpsustage, mis värvi telefon on ning saan ma igesti aru, telefon pilti kuvab, lihtsalt pealmine klaas katki?
Kui nii, siis
*Klaas+vahetus - tarne kuu - 35€
*A klaas + vahetus - tarne kuu 40€
*A klaas + vahetus - tarne ca nädal- kaks - 60€
Seda musta/valge puhul. Sinise puhul hinnakõikumine umbes +5€
Arvestama peab, et ekraani ülaosas paremal on DUOS logo.
Parimat,
| reikar kirjutas: |
Seadme mudel: LG Nexus 4
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Puutetundlikus ei tööta, 2 nö ala vertikaalselt ülevalt alla. Palju vahetus ja varuosad maksma lähevad? |
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus- tarne umbes kuu - 67€
*A LCD + digitizer+raam+vahetus - tarne umbes kuu - 75€
*A LCD+digitizer+raam+vahetus - KOHAPEAL - 80€
Ekraani alumine keskmine osa on oranzikas, koht kus on teadete led.
parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|