|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
18.01.2017 21:39:54
|
|
|
| valiheli.ee ei paku antud klappe?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
18.01.2017 22:12:20
|
|
|
pots4t4j4, sest neid ei ole seal...
Aga tuttav saab aprillis USAst tuua, tõenäoliselt võtan ligi need.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
18.01.2017 22:37:35
|
|
|
| see solid bass on mingi braindamage versioon ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
19.01.2017 12:05:01
|
|
|
Sellest valikust on objektiivselt kõige parema helikvaliteediga Xonar U7. Iseasi, kas sellel tähtsust on, ka teised ei tohiks pudelikaelaks olla. Hiljuti vaatasin sarnase pilguga ringi ja valisingi endale U7. See on ikka ehtne helikaart, sisend ka normaalse kvaliteediga. Lisaks ka coaxial/optical väljund ja 7.1 analoogväljundid.
Kahjuks küll räägitakse, et Dolby Headphone pole selle kaardiga päris õige. Võimalus on olemas, kuid väidetavalt ta tekitab selle efekti stereokanalitest. Täpsemalt ma seda kommenteerida ei oska, kuid sellest ja muudest asjadest räägitakse siin teemas - http://www.head-fi.org/t/669127/asus-xonar-u7-dac-amp-impressions-thread
Draiveritest töötab õigesti ka ainult üks konkreetne versioon - WHQL driver kuupäevaga 2014/01/22.
Klapipesa on tal selline, mis ei toimi korralikult nende klappidega, millel on mikrofon, ehk siis 4 kontaktiga 3,5 mm pulk. Kui päris lõpuni pesasse ei lükka, siis töötab, kuid see on muidugi porno lahendus.
Ühesõnaga, kompromisse on, kuid selle raha eest ikkagi palju võimalusi ja eeskujulik helikvaliteet.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
23.01.2017 13:58:03
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| No kui sul just elevandi või jänese kõrvad pole, siis M50x sisse mahuvad inimese omad kenasti. |
Endal M40x. Mingi aja peale hakkavad kõrvadele, avaldavad liiga suurt survet. Ei pea kõige mugavamateks klappideks. Võib-olla M50x oleks sellepoolest mugavam valik.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
23.01.2017 15:37:26
|
|
|
| tsitaat: |
Võib-olla M50x oleks sellepoolest mugavam valik.
|
ei ole mitte. ka neil vajab peavõru laiemaks väänamist. pärast väänamist on mugavamad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
23.01.2017 16:11:35
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
| tsitaat: |
Võib-olla M50x oleks sellepoolest mugavam valik.
|
ei ole mitte. ka neil vajab peavõru laiemaks väänamist. pärast väänamist on mugavamad. |
Ma ütleks, et päris mugavaks läksid nad alles siis, kui ma Brainwavzi padjad neile panin.
Muideks, kas keegi Avantree Audition Pro klappe on reaalselt saanud kasutada? Hind on eriti mahlaseks läinud...
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Levelxer
HV veteran

liitunud: 27.11.2011
|
29.01.2017 23:14:59
|
|
|
Ostsin huvipärast Somic G941 Hiina poest - http://www.gearbest.com/gaming-headphones/pp_400635.html?wid=21
Ja ei kahetse, kuigi vaid USB otsikuga.
Kartsin üldiselt kehvemat heli kui tegelikult on. Mängudes päris hea. Virtual 7.1 välja lülitatult. Sahinat siiski kuulda küll valjema heli taustal.
Ahjaa üks miinus veel - max helivaljudus jääb suhteliselt madalaks.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
31.01.2017 16:30:17
|
|
|
Hei, kas on vahet ka USB klapid mikriga, kas on ühendatud otse arvuti taha või läbi usb pikendus hubi? Kvaliteet, lag, on kuidagi kehvem? Siberia 350 klappide kaabel on nii krdi lühike, et veits ebamugav kui otse arvuti taga on.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
31.01.2017 18:30:30
|
|
|
| Keegi oskab stand-alone DACi soovitada hinnaklassis kuni 200 eurot? Võiks olla RCA in ja outputid
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
31.01.2017 19:04:14
|
|
|
DACil vaevalt rca in on..
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
31.01.2017 19:47:48
|
|
|
| jt234 kirjutas: |
| DACil vaevalt rca in on.. |
dacampe on küll, kuid selliseid 200€ väikseid mitte, millel ka RCA on, küll esineb ka neid DACe, mis toimivad ka analoogvõimuna, mul üks riiulil vedeleb, millel akud kutud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
31.01.2017 20:00:01
|
|
|
| jt234 kirjutas: |
| DACil vaevalt rca in on.. |
Siis oleks ta ADC...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
31.01.2017 20:02:51
|
|
|
| flameas kirjutas: |
| Keegi oskab stand-alone DACi soovitada hinnaklassis kuni 200 eurot? Võiks olla RCA in ja outputid |
Milleks siis üldse DACi vaja on, kui sa sinna juba analoogsignaali sisse lased?
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
31.01.2017 20:25:50
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
| flameas kirjutas: |
| Keegi oskab stand-alone DACi soovitada hinnaklassis kuni 200 eurot? Võiks olla RCA in ja outputid |
Milleks siis üldse DACi vaja on, kui sa sinna juba analoogsignaali sisse lased?  |
ajab ilmselt välise helikaardi ja dac'i segamini.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
31.01.2017 21:43:39
|
|
|
| Pigem vast klapivõimendi ja DACi
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
01.02.2017 00:17:09
|
|
|
| Niiet näiteks arvuti emaplaadile ehitatud üksus on parem kui eraldiseisev?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
01.02.2017 01:09:39
|
|
|
mitte vajalik möla.
viimati muutis olavsu1 01.02.2017 11:18:57, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
01.02.2017 10:10:38
|
|
|
| mõte on kasutada suuri klappe ka arvutiga. hetkel kasutan neid fiio x5 - fiio e09 võim - klapid. x5 saab kasutada dacina arvutis aga see tüütu. otsiks veidi perma lahendust. kõlarid kasutusel asus dx - spdif - ress - 5.1 kõlarid.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
01.02.2017 10:51:42
|
|
|
Fiiole saab E17 alpeni otsa istutada, kui selle veel kusagil leiad, enda oma müüsin kahjuks maha. Aga, kui lihtsalt dac'i vaja, siis vaata näiteks seda http://www.hirestech.com/product/?pid=1225 peaks olema täpselt soovitud budgetis. Neid profikaarte ära parem vaata pole vaja lihtsaid asju keeruliseks teha.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
01.02.2017 15:04:08
|
|
|
| E17 probleem oleks selles, et 24-bit, 192k ühendus oleks ainult läbi SPDIFi, ja kuna helikaardi spdif läheb juba ressi ei oleks see variant.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
01.02.2017 15:32:49
|
|
|
| Fiio E09-l on ju USB sisend olemas?
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
01.02.2017 20:07:29
|
|
|
| See usb läheb otse docki, ehk siis selle kaudu saab E17 omale usb ühenduse, E09k ise dac'i ei sisalda.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
01.02.2017 22:23:57
|
|
|
mul oli mingi ibasso huinjaa, kuid sel surid akud ära ja lõpuks panin arvutisse audigy zxr'i ja see ajab asja väga hästi ära, mingeid opvõime ma seal vahetama ei viitsi hakata
tänapäeval on juba mõningad tootjad klapivõimud otse emaplaadile lisanud - keegi pani selle sama zxr kaardi otse emaplaadile
läpakaga on teine dela
kuid need olafsu pakutavad profilahendused on täielik overkill consumeri seisukohast, mobiilsusest nende puhul ei räägi - olafsu on meil mingi süldibandimees, tal vaja profitehnikat, kuna ta on professionaal
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
01.02.2017 23:29:18
|
|
|
| Süldibändis ei ole, proff ka ei ole. Värvata ja otsakooli saata on üritatud. Ei mäleta küll, et oleks täielikku overkilli ehk RME fireface, Antelope't, UA Apollo't soovitanud....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
02.02.2017 11:06:30
|
|
|
| libe kirjutas: |
mul oli mingi ibasso huinjaa, kuid sel surid akud ära ja lõpuks panin arvutisse audigy zxr'i ja see ajab asja väga hästi ära, mingeid opvõime ma seal vahetama ei viitsi hakata
tänapäeval on juba mõningad tootjad klapivõimud otse emaplaadile lisanud - keegi pani selle sama zxr kaardi otse emaplaadile
|
Ise ka plaaninud järgmise emaplaadi lihtsalt tiba kallima osta, millel oleks juba integreeritud kujul korralik (loe: parem, kui tavaliselt see alumise otsa Realteki kräpp) heli koos klapivõimuga olemas.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.02.2017 11:33:04
|
|
|
Kas odavam/lihtsam/tulevikukindlam poleks nt DragonFly Black 99€ masinasse pista kallima emaplaadi asemel?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
02.02.2017 14:24:17
|
|
|
| bladerunner, korralikum emaplaat tasub alati ära imo. Kasvõi selle pärast, et kallim emaplaat oskab sulle teada anda kui mõni ventikas hakkab ära väsima jm.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
02.02.2017 14:42:49
|
|
|
Athunik, Läheb küll OT-ks ära, kuid sama chipseti lõikes plaadi eest rohkem maksta pole pea kunagi mõistlik. 100+€ eest jõuab päris mitu korda need paar ventikat ise üle vaadata.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
03.02.2017 01:00:49
|
|
|
jt234, siis ma olen järelikult see 1%, kes peab seda mõistlikuks. Sest odavamat sorti emaplaadid on lihtsalt saastad, eriti kui tahad panna sinna mõnda natukene võimsamat protsessorit külge. Ma nägin päris korralikku vaeva sellega, et mu vana emaplaat reaalselt tuvastaks protsessorit, sest paraku BIOS oli sellest ajast kui dinosaurused veel ringi jooksid ja tänu sellele BIOSi minimaalsusele ei õnnestunud ka mul esialgu seda ka uuendada.
Kallim emaplaat suutis mul ilusti ära tuvastada, samuti annab mulle teada millised komponendid mul hakkavad ära väsima, tänu millele suutsin õigel hetkel reageerida. Sõbral paraku nii mõnigi ventilaator oli samuti väsinud, emaplaat sellest mingit märku ei andnud ja kurat seda teab kui kaua ta nõnda oli, aga üks päev avastast, et protsessori temperatuur oli seal 90C kanti. Kui mõni siit muidugi iga päev väga teraselt oma temepratuure kontrollib ja mängib poole kohaga lapsehoidjat, siis võib-olla tõesti see emaplaat ei tasu ära.
See minu jutt ei seostu kuidagi audio kvaliteediga, aga ma lihtsalt tahtsin siin kohal mainida, et miks minu arvates on kallim emaplaat oma raha alati väärt. Peale selle võin öelda, et mulle need pisikesed vidinad ei meeldi mis arvuti külge käivad. Sai ostetud üks vahe mingisugune odavama klassi DAC, mida igal pool soovitati ja ehk kuu aega töötas ilusti, kuni see üks hetk tossama hakkas ja keeras mu USB pesa tuksi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
03.02.2017 15:13:02
|
|
|
| OT, aga mida tänapäeval üldse nende kastikujuliste arvutitega teha, peale mängimise ? Võimekas arvuti mahub täna taskusse või äärmisel juhul sülle.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
03.02.2017 15:22:22
|
|
|
Athunik, mu prosejahutil polegi venti näiteks. 4 tuuma/8 threadi loadis 60C max, pole viga miskit.
Markos, näiteks progeda, mitut (paljusid) eri asju korraga teha, ehk ükskõik mis, mis nõuab tõeliselt palju jõudu.
Lihtsalt vaiksem ja võimekam.
Kisub jah väga OT-ks ära.
E:
Et täitsa OT-ks ei läheks, siis tegelikult huvitaks selle surnud DAC-i mark.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
03.02.2017 15:24:20
|
|
|
| jt234 kirjutas: |
Markos, näiteks progeda, mitut (paljusid) eri asju korraga teha, ehk ükskõik mis, mis nõuab tõeliselt palju jõudu.
Lihtsalt vaiksem ja võimekam. |
| ot: |
| Siukese kasti viskad kuskile DC'sse või Cloudi ja proged seal...accessid seda aga mingi sülekaga... |
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
03.02.2017 15:44:37
|
|
|
Kui keegi tahab nii väga teada, et miks mul võimekat protsessorit vaja ja miks ma enda masinat ei asenda mingi Inteli NUC'ga on see, et ma ei saa seda vajalikku kiirust kätte. Ma ostsin puhtalt AMD FX-8370 selle pärast, et kunagi aastaid tagasi ma releasesin sarnaseid asju nagu Skullptura omal ajal. Ehk mul oli vaja pakkida seal ~5GB mängud näiteks ~500MB peale ja selline asi võttis mu Athlon II X4 protsessoril ja FX-6100 peal ikka metsikult aega. Kunagi sai ka tehtud videoid, nii kooli kui enda lõbuks ja CPU abil renderdus võttis ka alati liiga palju aega.. Need väiksed arvutid võivad mugavad olla, aga sobivad ka pigem mõnele vanemale inimesele ajalehe lugemiseks või niisama muusika kuulamiseks.
Etz, see cloud ei muuda midagi, sest vahel on vaja ka see programmeeritud kood compileda ja see võtabki just kaua aega. Niisama mingi PHP koodi kirjutamine on muidugi ükstapuha ja seda võib oma enda arvutis ka hoida, selleks pole küll pilveteenust vaja.
jt234, aga jah tõesti.. ei taha seda väga OT'ks ajada
Muidu DAC'ks oli see http://hifimediy.com/sabre-dac-uae23
Selle kohta ma sain informatsiooni Head-Fi'st ja tänu sellele ma ka ostsin selle.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
03.02.2017 15:52:39
|
|
|
| Athunik kirjutas: |
Etz, see cloud ei muuda midagi, sest vahel on vaja ka see programmeeritud kood compileda ja see võtabki just kaua aega. Niisama mingi PHP koodi kirjutamine on muidugi ükstapuha ja seda võib oma enda arvutis ka hoida, selleks pole küll pilveteenust vaja.  |
Selle kompileeridki kuskil datacentris või pilves asuvas 72 core eluka kõhus valmis, see elukas ei pea sul ju kodus laua all undama...
Ja cloud ei tähenda ilmtingimata mingit failihoidlat, selle alla käivad ka virtuaalmasinad, jpm...
Aga aitab vast OT's...vähemalt minu poolt.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
06.02.2017 18:53:48
|
|
|
2 nädalat siis omanud ebony kaussidega TH-X00. Moditud ka veits, SMC connectoriga kohaldatud recable. Heli on hea "mahlane" (valetab sulle positiivselt), sub-bass läheb väga sügavale, toimivad enam-vähem hästi kõige taga tänu madalale impedantsile.
PS. Ärge kasutage nurgelisi patju sellega, lõhub signatuuri kohe ära. Originaalid võivad mõnele kõrvakujule ebameeldivaks osutuada, aga Hifiman HE4 padjad toimivad hästi, suure avaga, helipilt korras.

|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
06.02.2017 21:45:04
|
|
|
| ma mõtlesin tükkaega nende massdropi fostexite peale aga lõpuks tahtsin ikka avatuid klappe ja ostsin Hifiman HE400i-d. Ja täitsa toredad on. Midrange on dünaamiline, bass on lai ja vokaal on kõrge aga mitte häirivalt. Soundstage võiks rohkem olla ja bassi "pauk" võiks ka kõvem olla. Aga ega kõike ei saagi. Proovin varsti tube ampiga ka, eks paista kuda on sellega.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
06.02.2017 23:03:15
|
|
|
Ühe märkuse tooks välja thx00ga, et ssSibilant on paratamult nendega olemas. Nüüd, kus MrSpeakers Aeoni välja tõi, siis T1 asemel hakkas automaatselt too huvi pakkuma. Ehk järgmisel palgapäeval tuleb tellimus ka ära
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
07.02.2017 01:17:13
|
|
|
| Ise ostaks Audeze LCD-2e kui umbes tuhat eurot kulutada oleks
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
07.02.2017 02:47:15
|
|
|
Sestap Aeon on ka piisavalt vähem kui tonn;) Kui juba sinna tonni juurde mõtleks, krabaks rahasid juurde ja võtaks Ether C ära ~1.5k ja rahu majas pikemaks ajaks. Oleks üks väheseid kinniseid süsteeme, mis on võrreldav ka avatud highest-end'idega
Muide LCD2 läks hiljuti kasutatult alla $400. Kiire sell
Lisaks üks ahvatlev isend:
http://usato.audiograffiti.com/annunci/varie/172163/
Selles hinnas võtaks kahjuks juba kinnised taas, kuna tihti peab mõne isikuga õhtuti tuba jagama ja oleks toer ka kõrgemat volüümi lasta
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
09.02.2017 11:09:35
|
|
|
Tegin küll ostuteema ka, kuid targem oleks olnud hoopis sellest teemast otse küsida...
Olen hetkel ostmas uusi kõrvaklappe. Oman sellist DAC/ampi nagu Dragonfly Black. Olen välja valinud hetkel kaks paari klappe Sennheiser 598 ning HD 599. Väga palju erinevusi ma nende kahe klappide vahel ei leidnud, kuid osad internetis kirjutavad, et mingi erinevus neil nagu ikka oleks. Kas on keegi siit ehk rohkem kursis või lausa ise mõlemat saanud kuulata?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
09.02.2017 14:14:04
|
|
|
Need on ju vägagi erinevad.
598 on suletud ja mõeldud rohkem liikuvaks kasutuseks (suurem tundlikkus, et ka mobiilsed seadmed jaksaks ära toita) ja 599 avatud ja koduseks kasutamiseks pigem.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
09.02.2017 14:24:45
|
|
|
| 598 on avatud. 598 CS on suletud. Mina vaatan ikka avatud versiooni.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
13.02.2017 23:36:38
|
|
|
| kfl kirjutas: |
https://www.aliexpress.com/item/Bluetooth-Headset-Wireless-Earphone-Bluetooth-Earpiece-Sport-Running-Stereo-Earbuds-for-iPhone-7-6-5Plus-Android/32772195949.html käes ja veidi proovitud:
- paaritub hästi
- levi sama kui suurtel overear klappidel
- keel vahetub lihtsalt (alguses hiina)
- saab kanda ka juhet üle kõrva, kui vasak-parem vahetada (püsivad paremini kohal)
- kogu vastuvõtja-aku jääb puldi sisse (vist), kõrva nööbid väiksed, nagu juhtmega klappidel
- puldi nupud suured, näpu all leitavad-tunda
- heli pole suurem asi: bass-keskmised-kõrged olemas, aga mingid sagedused nagu moonutaks veidi, wow efekt negatiivne (ma ei pea end ses-suhtes pädevaks hindajaks)
Miks ostsin:
- rohkem võrdluseks, et kui miskit paremat kätte satub, siis millega võrrelda (hinna-heli suhtes)
- heli võimendus puldis: juhuks kui mmcx pistikute jootmise tuju peaks tekkima
- ilmselt kingin need ära, kuna väldin kõrvalutte, heli sõltub liiast kui hästi need kõrvas istuvad, eelistan ülekõrva klappe,
kuidas ma selle aptx olemasolu kindlaks teen , läpakas on CSR Harmony julla, soft-stack v: 2.1.63.0 |
link
Ma tellisin endale need, kuna sinu omadel oli postikulu mis teeb enamvähem sama välja.
Neil vähemalt mingit nänni ka kaasas nagu kotti moodi asi.
Eks siis kuu ajapärast näeb kas on seda väärt või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
14.02.2017 01:39:11
|
|
|
| ma kahtlen, et 3 euro eest midagi kasutamiskõlbliku saab.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|