Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2017 17:39:00 vasta tsitaadiga

Korra muidugi tekkis ka idee normaalsed BT klapid osta ja ATH-M50 maha müüa, aga no meilt jälle ei saa ja Jaapanist tuleb ju toll ja käive jms otsa keevitada http://www.ebay.com/itm/Audio-technica-ATH-WS99BT-SOLID-BASS-Bluetooth-wireless-headphones-With-Tracking-/162355508156?hash=item25cd2473bc:g:vigAAOSwUKxYd2o-
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2017 21:39:54 vasta tsitaadiga

valiheli.ee ei paku antud klappe?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2017 21:47:36 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Korra muidugi tekkis ka idee normaalsed BT klapid osta ja ATH-M50 maha müüa, aga no meilt jälle ei saa ja Jaapanist tuleb ju toll ja käive jms otsa keevitada http://www.ebay.com/itm/Audio-technica-ATH-WS99BT-SOLID-BASS-Bluetooth-wireless-headphones-With-Tracking-/162355508156?hash=item25cd2473bc:g:vigAAOSwUKxYd2o-



www.amazon.co.uk/ miks siit ei telli?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2017 22:12:20 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, sest neid ei ole seal...

Aga tuttav saab aprillis USAst tuua, tõenäoliselt võtan ligi need.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2017 22:18:09 vasta tsitaadiga

Massdropis on ka huvitavaid asju...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2017 22:37:35 vasta tsitaadiga

see solid bass on mingi braindamage versioon ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 19.01.2017 12:05:01 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:

Mida olen siis kaalunud:
Välised helikaardid
http://us.creative.com/p/sound-blaster/sound-blaster-digital-music-premium-hd Sound Blaster X-Fi HD
https://www.asus.com/Sound-Cards/Xonar_U7/ Xonar U7
DAC/AMP
http://www.fiio.net/en/products/27 Fiio Olympus 2 E10K
http://www.fiio.net/en/products/44 Fiio Q1
http://schiit.com/products/fulla Schiit Fulla
https://www.shenzhenaudio.com/smsl-m2-headphone-amplifier-external-dac-decoder-sound-card.html SMSL SMSL M2
Sellest valikust on objektiivselt kõige parema helikvaliteediga Xonar U7. Iseasi, kas sellel tähtsust on, ka teised ei tohiks pudelikaelaks olla. Hiljuti vaatasin sarnase pilguga ringi ja valisingi endale U7. See on ikka ehtne helikaart, sisend ka normaalse kvaliteediga. Lisaks ka coaxial/optical väljund ja 7.1 analoogväljundid.
Kahjuks küll räägitakse, et Dolby Headphone pole selle kaardiga päris õige. Võimalus on olemas, kuid väidetavalt ta tekitab selle efekti stereokanalitest. Täpsemalt ma seda kommenteerida ei oska, kuid sellest ja muudest asjadest räägitakse siin teemas - http://www.head-fi.org/t/669127/asus-xonar-u7-dac-amp-impressions-thread
Draiveritest töötab õigesti ka ainult üks konkreetne versioon - WHQL driver kuupäevaga 2014/01/22.
Klapipesa on tal selline, mis ei toimi korralikult nende klappidega, millel on mikrofon, ehk siis 4 kontaktiga 3,5 mm pulk. Kui päris lõpuni pesasse ei lükka, siis töötab, kuid see on muidugi porno lahendus.
Ühesõnaga, kompromisse on, kuid selle raha eest ikkagi palju võimalusi ja eeskujulik helikvaliteet.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 23.01.2017 13:58:03 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
No kui sul just elevandi või jänese kõrvad pole, siis M50x sisse mahuvad inimese omad kenasti.

Endal M40x. Mingi aja peale hakkavad kõrvadele, avaldavad liiga suurt survet. Ei pea kõige mugavamateks klappideks. Võib-olla M50x oleks sellepoolest mugavam valik.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 23.01.2017 15:37:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Võib-olla M50x oleks sellepoolest mugavam valik.



ei ole mitte. ka neil vajab peavõru laiemaks väänamist. pärast väänamist on mugavamad.
tagasi üles
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2017 16:11:35 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
tsitaat:

Võib-olla M50x oleks sellepoolest mugavam valik.



ei ole mitte. ka neil vajab peavõru laiemaks väänamist. pärast väänamist on mugavamad.


Ma ütleks, et päris mugavaks läksid nad alles siis, kui ma Brainwavzi padjad neile panin.

Muideks, kas keegi Avantree Audition Pro klappe on reaalselt saanud kasutada? Hind on eriti mahlaseks läinud...

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 29.01.2017 23:14:59 vasta tsitaadiga

Ostsin huvipärast Somic G941 Hiina poest - http://www.gearbest.com/gaming-headphones/pp_400635.html?wid=21
Ja ei kahetse, kuigi vaid USB otsikuga.
Kartsin üldiselt kehvemat heli kui tegelikult on. Mängudes päris hea. Virtual 7.1 välja lülitatult. Sahinat siiski kuulda küll valjema heli taustal.
Ahjaa üks miinus veel - max helivaljudus jääb suhteliselt madalaks.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 16:30:17 vasta tsitaadiga

Hei, kas on vahet ka USB klapid mikriga, kas on ühendatud otse arvuti taha või läbi usb pikendus hubi? Kvaliteet, lag, on kuidagi kehvem? Siberia 350 klappide kaabel on nii krdi lühike, et veits ebamugav kui otse arvuti taga on.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 18:30:30 vasta tsitaadiga

Keegi oskab stand-alone DACi soovitada hinnaklassis kuni 200 eurot? Võiks olla RCA in ja outputid
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 19:04:14 vasta tsitaadiga

DACil vaevalt rca in on..
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.01.2017 19:47:48 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
DACil vaevalt rca in on..
dacampe on küll, kuid selliseid 200€ väikseid mitte, millel ka RCA on, küll esineb ka neid DACe, mis toimivad ka analoogvõimuna, mul üks riiulil vedeleb, millel akud kutud
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 20:00:01 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
DACil vaevalt rca in on..


Siis oleks ta ADC... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 20:02:51 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Keegi oskab stand-alone DACi soovitada hinnaklassis kuni 200 eurot? Võiks olla RCA in ja outputid


Milleks siis üldse DACi vaja on, kui sa sinna juba analoogsignaali sisse lased? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 31.01.2017 20:25:50 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
flameas kirjutas:
Keegi oskab stand-alone DACi soovitada hinnaklassis kuni 200 eurot? Võiks olla RCA in ja outputid


Milleks siis üldse DACi vaja on, kui sa sinna juba analoogsignaali sisse lased? icon_rolleyes.gif


ajab ilmselt välise helikaardi ja dac'i segamini.
tagasi üles
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 21:43:39 vasta tsitaadiga

Pigem vast klapivõimendi ja DACi
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2017 00:17:09 vasta tsitaadiga

Niiet näiteks arvuti emaplaadile ehitatud üksus on parem kui eraldiseisev?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 01.02.2017 01:09:39 vasta tsitaadiga

mitte vajalik möla.

viimati muutis olavsu1 01.02.2017 11:18:57, muudetud 1 kord
tagasi üles
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2017 10:10:38 vasta tsitaadiga

mõte on kasutada suuri klappe ka arvutiga. hetkel kasutan neid fiio x5 - fiio e09 võim - klapid. x5 saab kasutada dacina arvutis aga see tüütu. otsiks veidi perma lahendust. kõlarid kasutusel asus dx - spdif - ress - 5.1 kõlarid.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.02.2017 10:51:42 vasta tsitaadiga

Fiiole saab E17 alpeni otsa istutada, kui selle veel kusagil leiad, enda oma müüsin kahjuks maha. Aga, kui lihtsalt dac'i vaja, siis vaata näiteks seda http://www.hirestech.com/product/?pid=1225 peaks olema täpselt soovitud budgetis. Neid profikaarte ära parem vaata okse.gif pole vaja lihtsaid asju keeruliseks teha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2017 15:04:08 vasta tsitaadiga

E17 probleem oleks selles, et 24-bit, 192k ühendus oleks ainult läbi SPDIFi, ja kuna helikaardi spdif läheb juba ressi ei oleks see variant.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2017 15:32:49 vasta tsitaadiga

Fiio E09-l on ju USB sisend olemas?
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.02.2017 20:07:29 vasta tsitaadiga

See usb läheb otse docki, ehk siis selle kaudu saab E17 omale usb ühenduse, E09k ise dac'i ei sisalda.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.02.2017 22:23:57 vasta tsitaadiga

mul oli mingi ibasso huinjaa, kuid sel surid akud ära ja lõpuks panin arvutisse audigy zxr'i ja see ajab asja väga hästi ära, mingeid opvõime ma seal vahetama ei viitsi hakata
tänapäeval on juba mõningad tootjad klapivõimud otse emaplaadile lisanud - keegi pani selle sama zxr kaardi otse emaplaadile

läpakaga on teine dela

kuid need olafsu pakutavad profilahendused on täielik overkill consumeri seisukohast, mobiilsusest nende puhul ei räägi - olafsu on meil mingi süldibandimees, tal vaja profitehnikat, kuna ta on professionaal

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 01.02.2017 23:29:18 vasta tsitaadiga

Süldibändis ei ole, proff ka ei ole. Värvata ja otsakooli saata on üritatud. Ei mäleta küll, et oleks täielikku overkilli ehk RME fireface, Antelope't, UA Apollo't soovitanud....
tagasi üles
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2017 11:06:30 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
mul oli mingi ibasso huinjaa, kuid sel surid akud ära ja lõpuks panin arvutisse audigy zxr'i ja see ajab asja väga hästi ära, mingeid opvõime ma seal vahetama ei viitsi hakata
tänapäeval on juba mõningad tootjad klapivõimud otse emaplaadile lisanud - keegi pani selle sama zxr kaardi otse emaplaadile


Ise ka plaaninud järgmise emaplaadi lihtsalt tiba kallima osta, millel oleks juba integreeritud kujul korralik (loe: parem, kui tavaliselt see alumise otsa Realteki kräpp) heli koos klapivõimuga olemas.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2017 11:33:04 vasta tsitaadiga

Kas odavam/lihtsam/tulevikukindlam poleks nt DragonFly Black 99€ masinasse pista kallima emaplaadi asemel?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 02.02.2017 14:24:17 vasta tsitaadiga

bladerunner, korralikum emaplaat tasub alati ära imo. Kasvõi selle pärast, et kallim emaplaat oskab sulle teada anda kui mõni ventikas hakkab ära väsima jm.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2017 14:42:49 vasta tsitaadiga

Athunik, Läheb küll OT-ks ära, kuid sama chipseti lõikes plaadi eest rohkem maksta pole pea kunagi mõistlik. 100+€ eest jõuab päris mitu korda need paar ventikat ise üle vaadata.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 03.02.2017 01:00:49 vasta tsitaadiga

jt234, siis ma olen järelikult see 1%, kes peab seda mõistlikuks. Sest odavamat sorti emaplaadid on lihtsalt saastad, eriti kui tahad panna sinna mõnda natukene võimsamat protsessorit külge. Ma nägin päris korralikku vaeva sellega, et mu vana emaplaat reaalselt tuvastaks protsessorit, sest paraku BIOS oli sellest ajast kui dinosaurused veel ringi jooksid ja tänu sellele BIOSi minimaalsusele ei õnnestunud ka mul esialgu seda ka uuendada.
Kallim emaplaat suutis mul ilusti ära tuvastada, samuti annab mulle teada millised komponendid mul hakkavad ära väsima, tänu millele suutsin õigel hetkel reageerida. Sõbral paraku nii mõnigi ventilaator oli samuti väsinud, emaplaat sellest mingit märku ei andnud ja kurat seda teab kui kaua ta nõnda oli, aga üks päev avastast, et protsessori temperatuur oli seal 90C kanti. Kui mõni siit muidugi iga päev väga teraselt oma temepratuure kontrollib ja mängib poole kohaga lapsehoidjat, siis võib-olla tõesti see emaplaat ei tasu ära.

See minu jutt ei seostu kuidagi audio kvaliteediga, aga ma lihtsalt tahtsin siin kohal mainida, et miks minu arvates on kallim emaplaat oma raha alati väärt. Peale selle võin öelda, et mulle need pisikesed vidinad ei meeldi mis arvuti külge käivad. Sai ostetud üks vahe mingisugune odavama klassi DAC, mida igal pool soovitati ja ehk kuu aega töötas ilusti, kuni see üks hetk tossama hakkas ja keeras mu USB pesa tuksi. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 03.02.2017 15:13:02 vasta tsitaadiga

OT, aga mida tänapäeval üldse nende kastikujuliste arvutitega teha, peale mängimise ? Võimekas arvuti mahub täna taskusse või äärmisel juhul sülle.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2017 15:22:22 vasta tsitaadiga

Athunik, mu prosejahutil polegi venti näiteks. 4 tuuma/8 threadi loadis 60C max, pole viga miskit.

Markos, näiteks progeda, mitut (paljusid) eri asju korraga teha, ehk ükskõik mis, mis nõuab tõeliselt palju jõudu.
Lihtsalt vaiksem ja võimekam.

Kisub jah väga OT-ks ära.

E:

Et täitsa OT-ks ei läheks, siis tegelikult huvitaks selle surnud DAC-i mark.

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2017 15:24:20 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
Markos, näiteks progeda, mitut (paljusid) eri asju korraga teha, ehk ükskõik mis, mis nõuab tõeliselt palju jõudu.
Lihtsalt vaiksem ja võimekam.


ot:
Siukese kasti viskad kuskile DC'sse või Cloudi ja proged seal...accessid seda aga mingi sülekaga...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 03.02.2017 15:44:37 vasta tsitaadiga

Kui keegi tahab nii väga teada, et miks mul võimekat protsessorit vaja ja miks ma enda masinat ei asenda mingi Inteli NUC'ga on see, et ma ei saa seda vajalikku kiirust kätte. Ma ostsin puhtalt AMD FX-8370 selle pärast, et kunagi aastaid tagasi ma releasesin sarnaseid asju nagu Skullptura omal ajal. Ehk mul oli vaja pakkida seal ~5GB mängud näiteks ~500MB peale ja selline asi võttis mu Athlon II X4 protsessoril ja FX-6100 peal ikka metsikult aega. Kunagi sai ka tehtud videoid, nii kooli kui enda lõbuks ja CPU abil renderdus võttis ka alati liiga palju aega.. Need väiksed arvutid võivad mugavad olla, aga sobivad ka pigem mõnele vanemale inimesele ajalehe lugemiseks või niisama muusika kuulamiseks.

Etz, see cloud ei muuda midagi, sest vahel on vaja ka see programmeeritud kood compileda ja see võtabki just kaua aega. Niisama mingi PHP koodi kirjutamine on muidugi ükstapuha ja seda võib oma enda arvutis ka hoida, selleks pole küll pilveteenust vaja. icon_smile.gif

jt234, aga jah tõesti.. ei taha seda väga OT'ks ajada icon_biggrin.gif
Muidu DAC'ks oli see http://hifimediy.com/sabre-dac-uae23
Selle kohta ma sain informatsiooni Head-Fi'st ja tänu sellele ma ka ostsin selle.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2017 15:52:39 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Etz, see cloud ei muuda midagi, sest vahel on vaja ka see programmeeritud kood compileda ja see võtabki just kaua aega. Niisama mingi PHP koodi kirjutamine on muidugi ükstapuha ja seda võib oma enda arvutis ka hoida, selleks pole küll pilveteenust vaja. icon_smile.gif


Selle kompileeridki kuskil datacentris või pilves asuvas 72 core eluka kõhus valmis, see elukas ei pea sul ju kodus laua all undama... icon_wink.gif
Ja cloud ei tähenda ilmtingimata mingit failihoidlat, selle alla käivad ka virtuaalmasinad, jpm...

Aga aitab vast OT's...vähemalt minu poolt.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 18:53:48 vasta tsitaadiga

2 nädalat siis omanud ebony kaussidega TH-X00. Moditud ka veits, SMC connectoriga kohaldatud recable. Heli on hea "mahlane" (valetab sulle positiivselt), sub-bass läheb väga sügavale, toimivad enam-vähem hästi kõige taga tänu madalale impedantsile.

PS. Ärge kasutage nurgelisi patju sellega, lõhub signatuuri kohe ära. Originaalid võivad mõnele kõrvakujule ebameeldivaks osutuada, aga Hifiman HE4 padjad toimivad hästi, suure avaga, helipilt korras.

Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 21:45:04 vasta tsitaadiga

ma mõtlesin tükkaega nende massdropi fostexite peale aga lõpuks tahtsin ikka avatuid klappe ja ostsin Hifiman HE400i-d. Ja täitsa toredad on. Midrange on dünaamiline, bass on lai ja vokaal on kõrge aga mitte häirivalt. Soundstage võiks rohkem olla ja bassi "pauk" võiks ka kõvem olla. Aga ega kõike ei saagi. Proovin varsti tube ampiga ka, eks paista kuda on sellega.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 23:03:15 vasta tsitaadiga

Ühe märkuse tooks välja thx00ga, et ssSibilant on paratamult nendega olemas. Nüüd, kus MrSpeakers Aeoni välja tõi, siis T1 asemel hakkas automaatselt too huvi pakkuma. Ehk järgmisel palgapäeval tuleb tellimus ka ära icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2017 01:17:13 vasta tsitaadiga

Ise ostaks Audeze LCD-2e kui umbes tuhat eurot kulutada oleks
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2017 01:21:48 vasta tsitaadiga

LCD-2 on tõesti hea:) Raudselt 1 parimaid üldse.
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2017 02:47:15 vasta tsitaadiga

Sestap Aeon on ka piisavalt vähem kui tonn;) Kui juba sinna tonni juurde mõtleks, krabaks rahasid juurde ja võtaks Ether C ära ~1.5k ja rahu majas pikemaks ajaks. Oleks üks väheseid kinniseid süsteeme, mis on võrreldav ka avatud highest-end'idega

Muide LCD2 läks hiljuti kasutatult alla $400. Kiire sell thumbs_up.gif

Lisaks üks ahvatlev isend:
http://usato.audiograffiti.com/annunci/varie/172163/
Selles hinnas võtaks kahjuks juba kinnised taas, kuna tihti peab mõne isikuga õhtuti tuba jagama ja oleks toer ka kõrgemat volüümi lasta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2017 11:09:35 vasta tsitaadiga

Tegin küll ostuteema ka, kuid targem oleks olnud hoopis sellest teemast otse küsida...
Olen hetkel ostmas uusi kõrvaklappe. Oman sellist DAC/ampi nagu Dragonfly Black. Olen välja valinud hetkel kaks paari klappe Sennheiser 598 ning HD 599. Väga palju erinevusi ma nende kahe klappide vahel ei leidnud, kuid osad internetis kirjutavad, et mingi erinevus neil nagu ikka oleks. Kas on keegi siit ehk rohkem kursis või lausa ise mõlemat saanud kuulata? icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2017 14:14:04 vasta tsitaadiga

Need on ju vägagi erinevad.
598 on suletud ja mõeldud rohkem liikuvaks kasutuseks (suurem tundlikkus, et ka mobiilsed seadmed jaksaks ära toita) ja 599 avatud ja koduseks kasutamiseks pigem.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2017 14:24:45 vasta tsitaadiga

598 on avatud. 598 CS on suletud. Mina vaatan ikka avatud versiooni.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 09.02.2017 22:53:58 vasta tsitaadiga

https://www.hansapost.ee/et/elektroonika/stereoseadmed/korvaklapid/korvaklapid-panasonic-rp-hd6me-k-must_65a46e62/

Küsin lihtsalt huvi tõttu, et kas keegi siinsetest neid panasunne on proovinud? Kuidas heli on?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.02.2017 23:36:38 vasta tsitaadiga

kfl kirjutas:
https://www.aliexpress.com/item/Bluetooth-Headset-Wireless-Earphone-Bluetooth-Earpiece-Sport-Running-Stereo-Earbuds-for-iPhone-7-6-5Plus-Android/32772195949.html käes ja veidi proovitud:
- paaritub hästi
- levi sama kui suurtel overear klappidel
- keel vahetub lihtsalt (alguses hiina)
- saab kanda ka juhet üle kõrva, kui vasak-parem vahetada (püsivad paremini kohal)
- kogu vastuvõtja-aku jääb puldi sisse (vist), kõrva nööbid väiksed, nagu juhtmega klappidel
- puldi nupud suured, näpu all leitavad-tunda
- heli pole suurem asi: bass-keskmised-kõrged olemas, aga mingid sagedused nagu moonutaks veidi, wow efekt negatiivne (ma ei pea end ses-suhtes pädevaks hindajaks)

Miks ostsin:
- rohkem võrdluseks, et kui miskit paremat kätte satub, siis millega võrrelda (hinna-heli suhtes)
- heli võimendus puldis: juhuks kui mmcx pistikute jootmise tuju peaks tekkima
- ilmselt kingin need ära, kuna väldin kõrvalutte, heli sõltub liiast kui hästi need kõrvas istuvad, eelistan ülekõrva klappe,

icon_question.gif
https://www.aliexpress.com/item/Bluetooth-Headset-Wireless-Earphone-Bluetooth-Earpiece-Sport-Running-Stereo-Earbuds-for-iPhone-7-6-5Plus-Android/32772195949.html kirjutas:
Item specifics
... Apt-x:Yes ...
kuidas ma selle aptx olemasolu kindlaks teen , läpakas on CSR Harmony julla, soft-stack v: 2.1.63.0



link

Ma tellisin endale need, kuna sinu omadel oli postikulu mis teeb enamvähem sama välja.
Neil vähemalt mingit nänni ka kaasas nagu kotti moodi asi.
Eks siis kuu ajapärast näeb kas on seda väärt või mitte.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 01:39:11 vasta tsitaadiga

ma kahtlen, et 3 euro eest midagi kasutamiskõlbliku saab.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.