|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
06.11.2016 19:08:36
|
|
|
Ega jah, HV reklaamid on heaks eeskujuks, kuidas asi peab käima, ei hüppa näkku, ei tao kogu ekraani vilkuvaid pildikesi täis.
Mul on uBlock HV lehel permanentselt väljas. Mingil ajal siginesid mingid "imekeemia" reklaamid ja siis panin bloki peale, aga enamalt jaolt on reklaamid teemakohased ja need ei häiri mind üldse.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
16.11.2016 16:11:27
|
|
|
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
-<rss version="2.0">
-<channel>
<title>Agenda</title>
<description>Raadio 2 Podcast</description>
<link>http://r2.err.ee/</link>
<copyright>Raadio 2</copyright>
<generator>R2 saadete automaat</generator>
<managingEditor>r2@err.ee</managingEditor>
<webMaster>r2@err.ee</webMaster>
<category>Ajalugu</category>
Selline asi tuleb chromega et mida teha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
22.01.2017 19:38:22
|
|
|
Kui ma oma mahukaid tabe regulaarselt ei sulge ja panen arvuti korduvalt sleepi, siis peale sessiooni ja brausimise jätkamist saan teate, et mälu on otsa saanud. Kusjuures enne sleepi panekut on Chrome mälukasutus 2GB ringis, kuid peale sessiooni jätkamist on see oluliselt langenud: (i5 8GB läpakas, Windows 10 ja ajakohane Chrome)
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.01.2017 19:51:15
|
|
|
| time123 kirjutas: |
Kui ma oma mahukaid tabe regulaarselt ei sulge ja panen arvuti korduvalt sleepi, siis peale sessiooni ja brausimise jätkamist saan teate, et mälu on otsa saanud. Kusjuures enne sleepi panekut on Chrome mälukasutus 2GB ringis, kuid peale sessiooni jätkamist on see oluliselt langenud: (i5 8GB läpakas, Windows 10 ja ajakohane Chrome)
Spoiler 
|
Kasutamata mälu on mõttetu mälu
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
23.01.2017 13:14:55
|
|
|
Tänan
Ma ka olin hädas selle uuendusega
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
24.01.2017 20:54:10
|
|
|
| Et crome kuvab raadio kahe podcast lehte html koodina mis teha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
04.02.2017 02:49:29
|
|
|
| Mul viskab sellise jama kui üritan digitaalse allkirja anda.Seadetes on valikud lubatud. http://prntscr.com/e480vj
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
04.02.2017 11:46:53
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| Mul viskab sellise jama kui üritan digitaalse allkirja anda.Seadetes on valikud lubatud. http://prntscr.com/e480vj |
kasutad 64bit brauserit? kui jah siis pane 32bit brauser.
need pluginad ei ühildu 64bit brauseritega. ka 64bit FF annab sama vea.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.02.2017 12:09:04
|
|
|
Mis, mis. Juba astaid 64bit chrome kasutusel ja kõik töötab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
04.02.2017 14:42:14
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Mis, mis. Juba astaid 64bit chrome kasutusel ja kõik töötab  |
Töötab jah, väga hästi töötab.
Kroomi seaded-pluginad(või laiendused)-lubav linnuke idukaardi plugina taga on?
Vana idukaardi soft ehk, vaja uuendada.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.02.2017 14:55:49
|
|
|
Id-kaardi plugin kargab esimesel korral kohe ekraanule, et kas lubad või keelad. Kui ei ole, siis tasuks laienduste alla piiluda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
buteobuteo
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2007
|
05.02.2017 00:20:20
|
|
|
| Peale clean installi jooksevad videod kuidagi väga kehvasti, disablesin ublock origini ja hardware accelerationi ja ikka mingisugust vahet ei tajunud. I3-540 ja hd5450 peaks ju videote ja striimide jaoks ikka piisav olema? Oskab keegi veel midagi head pakkuda?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
05.02.2017 01:11:36
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Mis, mis. Juba astaid 64bit chrome kasutusel ja kõik töötab  |
Töötab jah, väga hästi töötab.
Kroomi seaded-pluginad(või laiendused)-lubav linnuke idukaardi plugina taga on?
Vana idukaardi soft ehk, vaja uuendada. |
Kõik on uuendatud :/
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
05.02.2017 08:28:19
|
|
|
mul ka uuendas ja see token signing oli ära uuendatud, tuli ise tagasi panna.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
08.02.2017 22:44:34
|
|
|
Mul on see token halli värvi brauseri ribal....http://prntscr.com/e625ly menüüdest ja asjadest on muidu igal pool luba antud ja linnuke kastides. Proovisin ka 32. bit chromega ja ikka sama jama. Firefoxiga töötas asi nagu peab.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
09.02.2017 10:46:17
|
|
|
El-Fuego, pole probleemi, peals iis viimane chrome...lähtesta oma brauser ja proovi uuesti.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
09.02.2017 13:11:27
|
|
|
| Etz kirjutas: |
El-Fuego, pole probleemi, peals iis viimane chrome...lähtesta oma brauser ja proovi uuesti.  |
Etz tänud vastamast, proovisin ka uninstalli teha kuid ei aidanud ka see. Ju kasutan siis teist brauserit asjaajamisteks
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
09.02.2017 14:14:20
|
|
|
Appõication Data-Local-Google (oli vist) eemaldasid ikka? Muidu on uninstall mõttetu.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
09.02.2017 16:13:48
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| Appõication Data-Local-Google (oli vist) eemaldasid ikka? Muidu on uninstall mõttetu. |
Sellest pisiloomast ei tea ma midagi
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.08.2013
|
10.02.2017 08:19:20
|
|
|
Viimasel ajal telefonis mingi jama chromega. Pidevalt ei loadigi lehte täielikult ära. Jääb poolikuks vms. isegi refresh ei aita.
Mõni leht on nii väikselt, et ei näegi kirja, ei saa ka zoomida.
Olen proovinud deinstallida ja uuesti installida, ei aita. Telefoni restart ei ole aidanud, küpsiste kustutamine ka ei aita.
Mis võiks aidata ?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.02.2017 08:59:41
|
|
|
Kasuta teist browserit, operat näiteks. Chrome baasil tehtud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
10.02.2017 11:18:01
|
|
|
| Th3NewGuy kirjutas: |
Viimasel ajal telefonis mingi jama chromega. Pidevalt ei loadigi lehte täielikult ära. Jääb poolikuks vms. isegi refresh ei aita.
Mõni leht on nii väikselt, et ei näegi kirja, ei saa ka zoomida.
Olen proovinud deinstallida ja uuesti installida, ei aita. Telefoni restart ei ole aidanud, küpsiste kustutamine ka ei aita.
Mis võiks aidata ? |
Laiendused üle vaadatud?
Kui muu ei aita, proovi re-install näiteks Revo uninstaller-iga teha - see võtab ka jäänused maha.
Ning kindlasti skänneeri arvuti pahavara- ja viirusetõrjega üle, näiteks Malwarebytes, Spybot.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.08.2013
|
11.02.2017 11:17:47
|
|
|
| Chrome on sisse installitud s7 edgele, lasen uninstallida värskenduse siis kõik korras. Värskendan siis sama jama nagu ülal toodud.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
11.02.2017 12:06:50
|
|
|
Mingi kamm sul föönis vist, A5 töötab kenasti igatahes. Mujal ka.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Adebisi
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
11.02.2017 13:35:16
|
|
|
| Th3NewGuy kirjutas: |
| Chrome on sisse installitud s7 edgele, lasen uninstallida värskenduse siis kõik korras. Värskendan siis sama jama nagu ülal toodud. |
Sony Xperia Z1 Compactil sama jama, koos viimase uuendusega näitab lehti võssa.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
11.02.2017 18:29:33
|
|
|
| Adebisi kirjutas: |
| Th3NewGuy kirjutas: |
| Chrome on sisse installitud s7 edgele, lasen uninstallida värskenduse siis kõik korras. Värskendan siis sama jama nagu ülal toodud. |
Sony Xperia Z1 Compactil sama jama, koos viimase uuendusega näitab lehti võssa. |
Z3 Compactil jällegi probleeme pole
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
11.02.2017 23:02:28
|
|
|
Oneplus 2'el nagu kah ei esine...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
14.02.2017 08:49:01
|
|
|
| Mul oneplusone ei ava korralikul lehti, nt. Maanteameti oma, mõned veel. Kui paigaldan tehase versiooni siis näitab.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fucs
HV vaatleja
liitunud: 03.09.2007
|
26.02.2017 14:29:15
|
|
|
| tsitaat: |
| Mõni leht on nii väikselt, et ei näegi kirja, ei saa ka zoomida. |
Mul androidis (5.1.1 SM-G388F Build/LMY48B) sama jama. Viimane uuendus 56.0.2924.87 (tuli kolm päeva tagasi) paneb osadel veebilehtedel tekstisuurustega pange.
Just foorumites. Muud tavalised veebilehed mida proovisin on norm. kirjasuurus. HV foorumis tekstide suurused paigas.
Milnetis (ja veel terve rida muid foorumeid) jälle selline kirbu ess, et mittemidagi ei loe välja. Samas ikoonid jms atribuutika on norm suurusega.
Zoom seaded mõjuvad ainult nendel veebilehtedel, kus tekst on niisamagi normaalsuuruses. Mujal kus on kirbu ess mingit mõju kroomi sedetel pole.
Lasin üleeile uuendused maha. Kõik jälle normaalne. Täna tegi sisselülides ise jälle kroomile uuenduse ja jälle sama jama tagasi.
Ei aita vahemälu ega küpsiste puhastamine. CCleaneriga rookimine kah mitte.
Lasin siis nüüd jälle uuendused maha ja jäi praegu kroomi versioon 46.0.2490.76
AGA selle pideva tõmblemisega (uuenduste maha laskmisega) kaovad iga kord jälle kõik lehed mis üles otsitud ja avatud (samuti ajalugu).
Mul vaja hoida operatiivselt avatuna ca 18 kaarti erinevate veebilehtedega, mis tuleb iga kord uuesti jälle välja otsida (osad leiab ainult kirillitsat kasutades) ja seega ajab mind juba kergelt närvi rsk
_________________ Jälle mõistus otsas |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
26.02.2017 16:16:53
|
|
|
| fucs kirjutas: |
| tsitaat: |
| Mõni leht on nii väikselt, et ei näegi kirja, ei saa ka zoomida. |
Mul androidis (5.1.1 SM-G388F Build/LMY48B) sama jama. Viimane uuendus 56.0.2924.87 (tuli kolm päeva tagasi) paneb osadel veebilehtedel tekstisuurustega pange.
Just foorumites. Muud tavalised veebilehed mida proovisin on norm. kirjasuurus. HV foorumis tekstide suurused paigas.
Milnetis (ja veel terve rida muid foorumeid) jälle selline kirbu ess, et mittemidagi ei loe välja. Samas ikoonid jms atribuutika on norm suurusega.
Zoom seaded mõjuvad ainult nendel veebilehtedel, kus tekst on niisamagi normaalsuuruses. Mujal kus on kirbu ess mingit mõju kroomi sedetel pole.
Lasin üleeile uuendused maha. Kõik jälle normaalne. Täna tegi sisselülides ise jälle kroomile uuenduse ja jälle sama jama tagasi.
Ei aita vahemälu ega küpsiste puhastamine. CCleaneriga rookimine kah mitte.
Lasin siis nüüd jälle uuendused maha ja jäi praegu kroomi versioon 46.0.2490.76
AGA selle pideva tõmblemisega (uuenduste maha laskmisega) kaovad iga kord jälle kõik lehed mis üles otsitud ja avatud (samuti ajalugu).
Mul vaja hoida operatiivselt avatuna ca 18 kaarti erinevate veebilehtedega, mis tuleb iga kord uuesti jälle välja otsida (osad leiab ainult kirillitsat kasutades) ja seega ajab mind juba kergelt närvi rsk  |
Uuendused maha ja Play poes eemaldad linnukese automaatse uuendamise eest. Kui ikka droidist jutt.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fucs
HV vaatleja
liitunud: 03.09.2007
|
26.02.2017 17:06:29
|
|
|
Jah.
Täna hommikul pärast sisselülimisel toimunud automaatset uuendust ma seda tegingi.
Jätsin ka pädeva kommi, mida ma neist arvan, sinna Guugel äppstoorisse, aga Guugel tsensuuris selle natukese aja pärast sujuvalt ära.... ja seda seal enam pole
Võitleme veel
_________________ Jälle mõistus otsas |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
26.02.2017 18:48:58
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
Uuendused maha ja Play poes eemaldad linnukese automaatse uuendamise eest. Kui ikka droidist jutt. |
Hea öelda, kui uuendusi peal pole kalab rsk.Ediitor 100-ga, Samuti viskab Ajaxi baasil lehtede peal memory erroreid ja lihtsalt lehte ei lae, samuti aegajalt viskab alla teate, et chrome pole ajakohane.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
26.02.2017 21:06:32
|
|
|
Ja ometi pole see Google viga mu meelest. Kui puhtal droidil on ok, aga erinevatel muudel tootjatel kalab.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.02.2017 21:24:23
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| Ja ometi pole see Google viga mu meelest. Kui puhtal droidil on ok, aga erinevatel muudel tootjatel kalab. |
Kui 1 peal töötab ja ülejäänud 100 peal ei tööta...siis on see tootja viga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
26.02.2017 21:42:05
|
|
|
jeesus188, loe eestpoolt- Nexustel 5, 6, 6P, mida on siis vastavalt tootnud LG, Motorola ja Huawei, on üks ühisosa-puhas, nudimata droid. Neil töötabki laitmatult. Järelda nüüd ise.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
02.03.2017 23:11:43
|
|
|
| kussu kirjutas: |
| Märt. kirjutas: |
Uuendused maha ja Play poes eemaldad linnukese automaatse uuendamise eest. Kui ikka droidist jutt. |
Hea öelda, kui uuendusi peal pole kalab rsk.Ediitor 100-ga, Samuti viskab Ajaxi baasil lehtede peal memory erroreid ja lihtsalt lehte ei lae, samuti aegajalt viskab alla teate, et chrome pole ajakohane. |
Muutes keele korraks Eng, siis Chrome tööle ja korras ta ongi Pärast muudad keele tagasi EST
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
19.03.2017 08:01:24
|
|
|
| Pole küll päris Chrome alla käiv, aga viimase Gmaili uuendusega telefonis tulevad uued emailid läbi, aga nad on hallid ? St pole värvilised (Updates - Kollane, Promotions - Roheline jne). Samas arvutis Chromeis on värvilised need emailid. Kas mingi seade paigast läinud ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
20.03.2017 13:59:56
|
|
|
Sellist probleemi on keegi kohanud, et Chrome käivitades viskab alla paremasse nurka, et mingid pluginad (antud juhul EID ja Adobe, kuid ühte või teist ei pruugi installitudki olla mõnel juhul) on crashinud? Ühtegi veebilehte ega seadeid ei ole Chrome suuteline avada. Add/Remove programs all on Chrome ikoon kadunud, repair installi teha ei luba. Aitab ainult Uninstall > Reinstall ja jälle mingi hetk toimetab. Mitmel masinal sarnast jama kohanud
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
21.03.2017 14:22:31
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Nougati ja Chrome 5.6 versiooniga tillukese fondi probleem kadunud. |
telefoni keel eesti->inglise->chrome k2ima->chrome kinni->telefoni keel inglise->eesti toimis mul selle probleemiga ka 6.0.1 all...
_________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
21.03.2017 21:30:51
|
|
|
Chrome/Google annab mulle veidraid otsingutulemusi. Otsin mina selget eestikeelset sõna aga tema tõlgib see-eest võõrkeelseid lehti eesti keelde ja sokutab neid siis mulle vastuseks
Spoiler 
Ise ei osanud kuidagi seda välja lülitada ega leidnud ka Googlist (khkhkmm) abi. Äkki keegi???
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
21.03.2017 21:43:45
|
|
|
| Satakas kirjutas: |
Chrome/Google annab mulle veidraid otsingutulemusi. Otsin mina selget eestikeelset sõna aga tema tõlgib see-eest võõrkeelseid lehti eesti keelde ja sokutab neid siis mulle vastuseks
Spoiler 
Ise ei osanud kuidagi seda välja lülitada ega leidnud ka Googlist (khkhkmm) abi. Äkki keegi??? |
eelistused (settings)-keeled?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
21.03.2017 21:45:29
|
|
|
| Ei, see ei muutnud mitte midagi. Aga ma vaatan, et hoopis otsingulehel Tools - All results/Verbatim paistab toimivat. Eks näis, kas on see.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel157
HV Guru
liitunud: 03.08.2009
|
26.03.2017 09:35:55
|
|
|
| Keegi oskab soovitada mingit head laiendust millega saaks videosid netist alla tõmmata?
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Levelxer
HV veteran

liitunud: 27.11.2011
|
26.03.2017 11:53:55
|
|
|
| Diesel157 kirjutas: |
| Keegi oskab soovitada mingit head laiendust millega saaks videosid netist alla tõmmata? |
Flash Video Downloader, GetThemAll
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|