Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Google Chrome üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 06.11.2016 19:08:36 vasta tsitaadiga

Ega jah, HV reklaamid on heaks eeskujuks, kuidas asi peab käima, ei hüppa näkku, ei tao kogu ekraani vilkuvaid pildikesi täis.
Mul on uBlock HV lehel permanentselt väljas. Mingil ajal siginesid mingid "imekeemia" reklaamid ja siis panin bloki peale, aga enamalt jaolt on reklaamid teemakohased ja need ei häiri mind üldse.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 16.11.2016 16:11:27 vasta tsitaadiga

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
-<rss version="2.0">
-<channel>
<title>Agenda</title>
<description>Raadio 2 Podcast</description>
<link>http://r2.err.ee/</link>
<copyright>Raadio 2</copyright>
<generator>R2 saadete automaat</generator>
<managingEditor>r2@err.ee</managingEditor>
<webMaster>r2@err.ee</webMaster>
<category>Ajalugu</category>

Selline asi tuleb chromega et mida teha
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2017 19:38:22 vasta tsitaadiga

Kui ma oma mahukaid tabe regulaarselt ei sulge ja panen arvuti korduvalt sleepi, siis peale sessiooni ja brausimise jätkamist saan teate, et mälu on otsa saanud. Kusjuures enne sleepi panekut on Chrome mälukasutus 2GB ringis, kuid peale sessiooni jätkamist on see oluliselt langenud: (i5 8GB läpakas, Windows 10 ja ajakohane Chrome)

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.01.2017 19:51:15 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
Kui ma oma mahukaid tabe regulaarselt ei sulge ja panen arvuti korduvalt sleepi, siis peale sessiooni ja brausimise jätkamist saan teate, et mälu on otsa saanud. Kusjuures enne sleepi panekut on Chrome mälukasutus 2GB ringis, kuid peale sessiooni jätkamist on see oluliselt langenud: (i5 8GB läpakas, Windows 10 ja ajakohane Chrome)

Spoiler Spoiler Spoiler

Kasutamata mälu on mõttetu mälu

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2017 13:14:55 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
ampsu kirjutas:
Mis värk sellega, et backspace ei tööta enam backina? Ütleb, et Alt + BCKSPCE, aga seegi kombinatsioon ei funka.
ALT ja nooled oli vist. Aga jah, Google kuulas "märkimisväärse osa kasutajate arvamust" vms ja tegi selle funktsiooni katki - https://productforums.google.com/forum/#!topic/chrome/D4VMOXTxPwg

Aitab näiteks see laiendus - https://chrome.google.com/webstore/detail/backsies/gaddochohdmffbeebfmahndkjgnpomge

Tänan
Ma ka olin hädas selle uuendusega icon_mad.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 24.01.2017 20:54:10 vasta tsitaadiga

Et crome kuvab raadio kahe podcast lehte html koodina mis teha
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 31.01.2017 01:11:18 vasta tsitaadiga

google eemaldas võimaluse keelata/lubada pluginaid. Seda siis 57 versioonist alates ei saa kasutajad juhtida pluginaid mida google suvatseb chrome'sse lisada.

https://tech.slashdot.org/story/17/01/30/2039215/google-removes-plugin-controls-from-chrome-reports-claim
tagasi üles
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2017 02:49:29 vasta tsitaadiga

Mul viskab sellise jama kui üritan digitaalse allkirja anda.Seadetes on valikud lubatud. http://prntscr.com/e480vj
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2017 09:06:06 vasta tsitaadiga

On kõik õigesti seadistatud? Chrome-is vajalikud pluginad olemas (Token Signing)?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 04.02.2017 11:46:53 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Mul viskab sellise jama kui üritan digitaalse allkirja anda.Seadetes on valikud lubatud. http://prntscr.com/e480vj


kasutad 64bit brauserit? kui jah siis pane 32bit brauser.

need pluginad ei ühildu 64bit brauseritega. ka 64bit FF annab sama vea.
tagasi üles
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.02.2017 12:09:04 vasta tsitaadiga

Mis, mis. Juba astaid 64bit chrome kasutusel ja kõik töötab icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2017 14:42:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mis, mis. Juba astaid 64bit chrome kasutusel ja kõik töötab icon_rolleyes.gif


Töötab jah, väga hästi töötab.
Kroomi seaded-pluginad(või laiendused)-lubav linnuke idukaardi plugina taga on?
Vana idukaardi soft ehk, vaja uuendada.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.02.2017 14:55:49 vasta tsitaadiga

Id-kaardi plugin kargab esimesel korral kohe ekraanule, et kas lubad või keelad. Kui ei ole, siis tasuks laienduste alla piiluda
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
buteobuteo
HV kasutaja
buteobuteo

liitunud: 05.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2017 00:20:20 vasta tsitaadiga

Peale clean installi jooksevad videod kuidagi väga kehvasti, disablesin ublock origini ja hardware accelerationi ja ikka mingisugust vahet ei tajunud. I3-540 ja hd5450 peaks ju videote ja striimide jaoks ikka piisav olema? Oskab keegi veel midagi head pakkuda?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2017 01:11:36 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Mis, mis. Juba astaid 64bit chrome kasutusel ja kõik töötab icon_rolleyes.gif


Töötab jah, väga hästi töötab.
Kroomi seaded-pluginad(või laiendused)-lubav linnuke idukaardi plugina taga on?
Vana idukaardi soft ehk, vaja uuendada.


Kõik on uuendatud :/
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2017 08:28:19 vasta tsitaadiga

mul ka uuendas ja see token signing oli ära uuendatud, tuli ise tagasi panna.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2017 12:10:11 vasta tsitaadiga

Need, kellel see puudu on, saab ka siit paigaldada:
https://chrome.google.com/webstore/detail/token-signing/ckjefchnfjhjfedoccjbhjpbncimppeg

Päris kole tagasiside, ainult 2 tärni...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2017 22:44:34 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Need, kellel see puudu on, saab ka siit paigaldada:
https://chrome.google.com/webstore/detail/token-signing/ckjefchnfjhjfedoccjbhjpbncimppeg

Päris kole tagasiside, ainult 2 tärni...


Mul on see token halli värvi brauseri ribal....http://prntscr.com/e625ly menüüdest ja asjadest on muidu igal pool luba antud ja linnuke kastides. Proovisin ka 32. bit chromega ja ikka sama jama. Firefoxiga töötas asi nagu peab.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2017 10:46:17 vasta tsitaadiga

El-Fuego, pole probleemi, peals iis viimane chrome...lähtesta oma brauser ja proovi uuesti. icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2017 13:11:27 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
El-Fuego, pole probleemi, peals iis viimane chrome...lähtesta oma brauser ja proovi uuesti. icon_rolleyes.gif


Etz tänud vastamast, proovisin ka uninstalli teha kuid ei aidanud ka see. Ju kasutan siis teist brauserit asjaajamisteks icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2017 14:14:20 vasta tsitaadiga

Appõication Data-Local-Google (oli vist) eemaldasid ikka? Muidu on uninstall mõttetu.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2017 16:13:48 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Appõication Data-Local-Google (oli vist) eemaldasid ikka? Muidu on uninstall mõttetu.


Sellest pisiloomast ei tea ma midagi icon_razz1.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 10.02.2017 08:19:20 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal telefonis mingi jama chromega. Pidevalt ei loadigi lehte täielikult ära. Jääb poolikuks vms. isegi refresh ei aita.
Mõni leht on nii väikselt, et ei näegi kirja, ei saa ka zoomida.
Olen proovinud deinstallida ja uuesti installida, ei aita. Telefoni restart ei ole aidanud, küpsiste kustutamine ka ei aita.
Mis võiks aidata ?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.02.2017 08:59:41 vasta tsitaadiga

Kasuta teist browserit, operat näiteks. Chrome baasil tehtud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2017 11:18:01 vasta tsitaadiga

Th3NewGuy kirjutas:
Viimasel ajal telefonis mingi jama chromega. Pidevalt ei loadigi lehte täielikult ära. Jääb poolikuks vms. isegi refresh ei aita.
Mõni leht on nii väikselt, et ei näegi kirja, ei saa ka zoomida.
Olen proovinud deinstallida ja uuesti installida, ei aita. Telefoni restart ei ole aidanud, küpsiste kustutamine ka ei aita.
Mis võiks aidata ?
Laiendused üle vaadatud?

Kui muu ei aita, proovi re-install näiteks Revo uninstaller-iga teha - see võtab ka jäänused maha.

Ning kindlasti skänneeri arvuti pahavara- ja viirusetõrjega üle, näiteks Malwarebytes, Spybot.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 11.02.2017 11:17:47 vasta tsitaadiga

Chrome on sisse installitud s7 edgele, lasen uninstallida värskenduse siis kõik korras. Värskendan siis sama jama nagu ülal toodud.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2017 12:06:50 vasta tsitaadiga

Mingi kamm sul föönis vist, A5 töötab kenasti igatahes. Mujal ka.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2017 13:35:16 vasta tsitaadiga

Th3NewGuy kirjutas:
Chrome on sisse installitud s7 edgele, lasen uninstallida värskenduse siis kõik korras. Värskendan siis sama jama nagu ülal toodud.


Sony Xperia Z1 Compactil sama jama, koos viimase uuendusega näitab lehti võssa.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2017 18:29:33 vasta tsitaadiga

Adebisi kirjutas:
Th3NewGuy kirjutas:
Chrome on sisse installitud s7 edgele, lasen uninstallida värskenduse siis kõik korras. Värskendan siis sama jama nagu ülal toodud.


Sony Xperia Z1 Compactil sama jama, koos viimase uuendusega näitab lehti võssa.

Z3 Compactil jällegi probleeme pole icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2017 23:02:28 vasta tsitaadiga

Oneplus 2'el nagu kah ei esine... icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 08:49:01 vasta tsitaadiga

Mul oneplusone ei ava korralikul lehti, nt. Maanteameti oma, mõned veel. Kui paigaldan tehase versiooni siis näitab.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fucs
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 14:29:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mõni leht on nii väikselt, et ei näegi kirja, ei saa ka zoomida.


icon_rolleyes.gif

Mul androidis (5.1.1 SM-G388F Build/LMY48B) sama jama. Viimane uuendus 56.0.2924.87 (tuli kolm päeva tagasi) paneb osadel veebilehtedel tekstisuurustega pange.
Just foorumites. Muud tavalised veebilehed mida proovisin on norm. kirjasuurus. HV foorumis tekstide suurused paigas.
Milnetis (ja veel terve rida muid foorumeid) jälle selline kirbu ess, et mittemidagi ei loe välja. Samas ikoonid jms atribuutika on norm suurusega.

Zoom seaded mõjuvad ainult nendel veebilehtedel, kus tekst on niisamagi normaalsuuruses. Mujal kus on kirbu ess mingit mõju kroomi sedetel pole.

Lasin üleeile uuendused maha. Kõik jälle normaalne. Täna tegi sisselülides ise jälle kroomile uuenduse ja jälle sama jama tagasi.
Ei aita vahemälu ega küpsiste puhastamine. CCleaneriga rookimine kah mitte.

Lasin siis nüüd jälle uuendused maha ja jäi praegu kroomi versioon 46.0.2490.76
AGA selle pideva tõmblemisega (uuenduste maha laskmisega) kaovad iga kord jälle kõik lehed mis üles otsitud ja avatud (samuti ajalugu).
Mul vaja hoida operatiivselt avatuna ca 18 kaarti erinevate veebilehtedega, mis tuleb iga kord uuesti jälle välja otsida (osad leiab ainult kirillitsat kasutades) ja seega ajab mind juba kergelt närvi rsk icon_evil.gif

_________________
Jälle mõistus otsas
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 14:46:22 vasta tsitaadiga

Tundub, et googlel on sellest veast pohh, nädalaga ei ole suudetud asja korda teha! Rakenduse kommentaarid on ainult negatiivsed https://play.google.com/store/apps/details?id=com.android.chrome

Hetkel tundub, et aitab ainult uuenduste eemaldamine ja uuenduste mittelubamine. Google otsing pole ka abiks olnud või ei oska ma guugeldada icon_redface.gif
Samas ei saa nagu viga ka weebitreialite kapsaaeda ajada, et fondi kõrgus on deklareerimatta, sest kui kasutada view-source: vaadet siis samuti kõik kribu icon_neutral.gif .
Fondi deklareerimis näide siin https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9375753#9375753

Seega tuleb vist kaua oodata kui google kooditreiald jalad perse alt välja võtavad ja tööle hakkavad.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 16:16:53 vasta tsitaadiga

fucs kirjutas:
tsitaat:
Mõni leht on nii väikselt, et ei näegi kirja, ei saa ka zoomida.


icon_rolleyes.gif

Mul androidis (5.1.1 SM-G388F Build/LMY48B) sama jama. Viimane uuendus 56.0.2924.87 (tuli kolm päeva tagasi) paneb osadel veebilehtedel tekstisuurustega pange.
Just foorumites. Muud tavalised veebilehed mida proovisin on norm. kirjasuurus. HV foorumis tekstide suurused paigas.
Milnetis (ja veel terve rida muid foorumeid) jälle selline kirbu ess, et mittemidagi ei loe välja. Samas ikoonid jms atribuutika on norm suurusega.

Zoom seaded mõjuvad ainult nendel veebilehtedel, kus tekst on niisamagi normaalsuuruses. Mujal kus on kirbu ess mingit mõju kroomi sedetel pole.

Lasin üleeile uuendused maha. Kõik jälle normaalne. Täna tegi sisselülides ise jälle kroomile uuenduse ja jälle sama jama tagasi.
Ei aita vahemälu ega küpsiste puhastamine. CCleaneriga rookimine kah mitte.

Lasin siis nüüd jälle uuendused maha ja jäi praegu kroomi versioon 46.0.2490.76
AGA selle pideva tõmblemisega (uuenduste maha laskmisega) kaovad iga kord jälle kõik lehed mis üles otsitud ja avatud (samuti ajalugu).
Mul vaja hoida operatiivselt avatuna ca 18 kaarti erinevate veebilehtedega, mis tuleb iga kord uuesti jälle välja otsida (osad leiab ainult kirillitsat kasutades) ja seega ajab mind juba kergelt närvi rsk icon_evil.gif


Uuendused maha ja Play poes eemaldad linnukese automaatse uuendamise eest. Kui ikka droidist jutt.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fucs
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 17:06:29 vasta tsitaadiga

Jah.
Täna hommikul pärast sisselülimisel toimunud automaatset uuendust ma seda tegingi. icon_evil.gif

Jätsin ka pädeva kommi, mida ma neist arvan, sinna Guugel äppstoorisse, aga Guugel tsensuuris selle natukese aja pärast sujuvalt ära.... ja seda seal enam pole kopp.gif

Võitleme veel icon_exclaim.gif icon_lol.gif

_________________
Jälle mõistus otsas
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 18:48:58 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:


Uuendused maha ja Play poes eemaldad linnukese automaatse uuendamise eest. Kui ikka droidist jutt.


Hea öelda, kui uuendusi peal pole kalab rsk.Ediitor 100-ga, Samuti viskab Ajaxi baasil lehtede peal memory erroreid ja lihtsalt lehte ei lae, samuti aegajalt viskab alla teate, et chrome pole ajakohane.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 21:06:32 vasta tsitaadiga

Ja ometi pole see Google viga mu meelest. Kui puhtal droidil on ok, aga erinevatel muudel tootjatel kalab.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.02.2017 21:24:23 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Ja ometi pole see Google viga mu meelest. Kui puhtal droidil on ok, aga erinevatel muudel tootjatel kalab.

Kui 1 peal töötab ja ülejäänud 100 peal ei tööta...siis on see tootja viga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 21:42:05 vasta tsitaadiga

jeesus188, loe eestpoolt- Nexustel 5, 6, 6P, mida on siis vastavalt tootnud LG, Motorola ja Huawei, on üks ühisosa-puhas, nudimata droid. Neil töötabki laitmatult. Järelda nüüd ise.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 23:11:43 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
Märt. kirjutas:


Uuendused maha ja Play poes eemaldad linnukese automaatse uuendamise eest. Kui ikka droidist jutt.


Hea öelda, kui uuendusi peal pole kalab rsk.Ediitor 100-ga, Samuti viskab Ajaxi baasil lehtede peal memory erroreid ja lihtsalt lehte ei lae, samuti aegajalt viskab alla teate, et chrome pole ajakohane.


Muutes keele korraks Eng, siis Chrome tööle ja korras ta ongi icon_biggrin.gif Pärast muudad keele tagasi EST thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 12:16:01 vasta tsitaadiga

Sony Xperia Z5 ja Z Ultra peal täpselt sama probleem, just uusima 5.6 versiooniga, enne seda oli ok.

https://bugs.chromium.org/p/chromium/issues/detail?id=696364

Esineb islandi ja eesti keele seadetega.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2017 08:01:24 vasta tsitaadiga

Pole küll päris Chrome alla käiv, aga viimase Gmaili uuendusega telefonis tulevad uued emailid läbi, aga nad on hallid ? St pole värvilised (Updates - Kollane, Promotions - Roheline jne). Samas arvutis Chromeis on värvilised need emailid. Kas mingi seade paigast läinud ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2017 09:11:20 vasta tsitaadiga

Nougati ja Chrome 5.6 versiooniga tillukese fondi probleem kadunud.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2017 13:59:56 vasta tsitaadiga

Sellist probleemi on keegi kohanud, et Chrome käivitades viskab alla paremasse nurka, et mingid pluginad (antud juhul EID ja Adobe, kuid ühte või teist ei pruugi installitudki olla mõnel juhul) on crashinud? Ühtegi veebilehte ega seadeid ei ole Chrome suuteline avada. Add/Remove programs all on Chrome ikoon kadunud, repair installi teha ei luba. Aitab ainult Uninstall > Reinstall ja jälle mingi hetk toimetab. Mitmel masinal sarnast jama kohanud icon_confused.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 14:22:31 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Nougati ja Chrome 5.6 versiooniga tillukese fondi probleem kadunud.


telefoni keel eesti->inglise->chrome k2ima->chrome kinni->telefoni keel inglise->eesti toimis mul selle probleemiga ka 6.0.1 all...

_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 21.03.2017 21:30:51 vasta tsitaadiga

Chrome/Google annab mulle veidraid otsingutulemusi. Otsin mina selget eestikeelset sõna aga tema tõlgib see-eest võõrkeelseid lehti eesti keelde ja sokutab neid siis mulle vastuseks icon_eek.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Ise ei osanud kuidagi seda välja lülitada ega leidnud ka Googlist (khkhkmm) abi. Äkki keegi???
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 21:43:45 vasta tsitaadiga

Satakas kirjutas:
Chrome/Google annab mulle veidraid otsingutulemusi. Otsin mina selget eestikeelset sõna aga tema tõlgib see-eest võõrkeelseid lehti eesti keelde ja sokutab neid siis mulle vastuseks icon_eek.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Ise ei osanud kuidagi seda välja lülitada ega leidnud ka Googlist (khkhkmm) abi. Äkki keegi???

eelistused (settings)-keeled?

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 21.03.2017 21:45:29 vasta tsitaadiga

Ei, see ei muutnud mitte midagi. Aga ma vaatan, et hoopis otsingulehel Tools - All results/Verbatim paistab toimivat. Eks näis, kas on see.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2017 09:35:55 vasta tsitaadiga

Keegi oskab soovitada mingit head laiendust millega saaks videosid netist alla tõmmata?
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 26.03.2017 11:53:55 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Keegi oskab soovitada mingit head laiendust millega saaks videosid netist alla tõmmata?

Flash Video Downloader, GetThemAll
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Google Chrome üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.