Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 381 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 158 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 33 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 580

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 09:01:15 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öleda mis vahe on ostetud pro-l ja ilma koodita pro-l?
Tõmbasin eile kodulehelt iso, kui koodi küsis siis panin et mul ei ole koodi.

Mõtlesin hiljem osta, aga samas Windows on aktiveeritud??



Mingit watwrmarki pole, muid limiiteka pole(nt see tausta pildi vahwtamis teema)

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 09:05:03 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Oskab keegi öleda mis vahe on ostetud pro-l ja ilma koodita pro-l?
Tõmbasin eile kodulehelt iso, kui koodi küsis siis panin et mul ei ole koodi.

Mõtlesin hiljem osta, aga samas Windows on aktiveeritud??



Mingit watwrmarki pole, muid limiiteka pole(nt see tausta pildi vahwtamis teema)

Ei olegi mingit vahet, lihtsalt pabereid pole ette näidata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 12:34:33 vasta tsitaadiga

Wusses, järelikult on seal masinas juba korra olnud legaalne windows 10 pro olemas olnud (või pira 7/8-st upgradetud), mille käigus on antud masinale eraldatud digitaalne litsents ja edaspidi windows aktiveerubki ilma tootevõtit sisestamata. Kui piraatkoopiast upgrade on tehtud, siis tehniliselt on muidugi uus windows 10 ka piraat, kuid peale paberite puudumise muud sisulist vahet ei eksisteeri.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 13:16:00 vasta tsitaadiga

Selge.

Varem ei ole ühtegi Windowsi olnud (custom pc).
Installi tegin usb pulgalt, eelevalt ketas oli formaaditud


Mõtlesingi osta aga siis pole tõesti mõtet.

Lugesin ka kui ei aktiveeri siis töötabki aga on mõned puudused (watermark, wallpaper cant change Jne). Aga jah üllatus oli suur kui nägin et win pro aktiveeritud ja ei ole ka limited time

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.01.2017 21:25:23 vasta tsitaadiga

Väike küsimus kettakasutuse kohta win10 puhul. Värske install (3-4 päeva tagasi, update tehtud kõik, disk cleanup ka tehtud just). C kettale näitab used space 93,8 GB. Kogu download on ühes kaustas ja selle maht 29 GB. Installitud progede mahuks näitab 21,1 GB. Windows oleks nagu 43,7 GB. On see normaalne? Mäletan, et win 7 puhas install oli 10 ümber? Numbrid praegu ei hirmuta, sest kolme terane ketas sees. Aga mõtlema paneb SSD puhul mis plaan soetada lõpuks nüüd...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 31.01.2017 21:31:18 vasta tsitaadiga

Ainult Windows folder mul näiteks 15GB
Vaat sellise asjaga nagu Folder Size mis kataloogid liiga suured.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 21:32:25 vasta tsitaadiga

kogu windows koos oma asjadega on 27GB , 43Gb on steami mängudega koos icon_smile.gif
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.01.2017 21:42:51 vasta tsitaadiga

windowsi kaust on mul ka jah 15 GB. Peab siis proovima seda Folder Size nimelist värki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 21:54:54 vasta tsitaadiga

Kumba te võrdlete? Size või size on disk? Viimane peaks olema väiksem, sest toimub kokkupakkimine.

Kataloogide suurust saab ilusasti vaadata WinDirStats programmiga ( https://ninite.com/windirstat/ )

Ruumi tuleb juurde, kui teed "Cleanup", wiclean ja mingite utiliitidega, näiteks Glary Utilities ( https://ninite.com/glary/ )

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee


viimati muutis LKits 01.02.2017 08:25:42, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.01.2017 23:35:21 vasta tsitaadiga

Viimane on väiksem jah, mul 10 GB siis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 01.02.2017 00:00:25 vasta tsitaadiga

Kas Windows 7 Home Premium 32-bit cd-keyga saab aktiveerida Windows 10 Home 64-bit versiooni peale clean installi?
_________________
...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2017 00:34:02 vasta tsitaadiga

arvutisõber, saab küll. Installi ajal paned selle võtme sisse ja paigaldatakse õige versioon (kui Windows 7 Home, siis saad Windows 10 Home).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 01.02.2017 09:56:41 vasta tsitaadiga

Samsung Magican-ile (SSD utilit samsungi SSD-le) tuli uuendus, win7-l laadis alla, tegi restardi ja oligi kõik, win10-l keeras opsystemi untsu, masin ei bootinud. Tuli repairida ja jamada icon_evil.gif
Tulemuseks deinstall icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 01.02.2017 12:14:34 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
arvutisõber, saab küll. Installi ajal paned selle võtme sisse ja paigaldatakse õige versioon (kui Windows 7 Home, siis saad Windows 10 Home).

Tänud vastuse eest! Proovin täna kas saan 64-bit Home editioni aktiveeritud.

Mainiks ise sellist asja, et Windows installerite "Keep Windows settings, personal files and applications" valikuga tasub ettevaatlik olla, kuna vähemalt nii palju kui mina proovinud olen, läheb kõik User kataloogis olev kaduma ehk näiteks selliste kataloogide nagu Desktop, Documents, Downloads, Music ja Videos sisu kustutatakse.

_________________
...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2017 13:02:52 vasta tsitaadiga

Olen paigaldanud nii mõned-kümned-võib-olla-sajad Windows 10 ning ühelgi pole kaduma läinud.

Kindel, et oli "Keep Windows settings, personal files and applications"? Sest seal on kolm valikut.
Ühes ei jäeta midagi.
Teises jäetakse ainult failid.
Kolmandas jäetakse failid, programmid, seadistused.

Kolmas on võimalik AINULT juhul, kui Win10 ühildub OS keelega (mitte keelepaketiga) ehk, kui on eesti keelne Win7, siis peab olema ka eesti keelne Win10.
Kui on inglise keelne Win7 (installikas), siis pead panema inglise keelse Win10 ning pärast saad keelepaketi paigaldada (siiski OS jääb inglise keelseks, lihtsalt kasutaja keelepakett on eesti keelne).

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2017 18:54:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mainiks ise sellist asja, et Windows installerite "Keep Windows settings, personal files and applications" valikuga tasub ettevaatlik olla, kuna vähemalt nii palju kui mina proovinud olen, läheb kõik User kataloogis olev kaduma ehk näiteks selliste kataloogide nagu Desktop, Documents, Downloads, Music ja Videos sisu kustutatakse.

Kümneid upgrade teinud, midagi sellist pole juhtunud.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2017 19:22:35 vasta tsitaadiga

Programmidega vahel käkib midagi ära ja tuleb uuesti installida, aga seda pole küll ette tulnud, et muud failid ära kaotaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2017 21:24:43 vasta tsitaadiga

Pigem ongi see, et failid jäävad alles, aga registry ei õnnestu täielikul kujul üle tuua ehk programmide paigaldusinfo võib veidi katki minna - siiski, failid jäävad alles.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 02.02.2017 11:51:21 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
tsitaat:

Mainiks ise sellist asja, et Windows installerite "Keep Windows settings, personal files and applications" valikuga tasub ettevaatlik olla, kuna vähemalt nii palju kui mina proovinud olen, läheb kõik User kataloogis olev kaduma ehk näiteks selliste kataloogide nagu Desktop, Documents, Downloads, Music ja Videos sisu kustutatakse.

Kümneid upgrade teinud, midagi sellist pole juhtunud.

Mul jäid ainult need failid alles, mis olid näiteks C: kettal, aga User/"username" kataloogist oli kõik kadunud. Otsisin kindlalt ka Windows.old alt, aga uuesti ei saa enam kontrollida, kuna tegin clean installi. Samas midagi reaalselt kaduma ei läinud, kuna kõik failid olid backupitud.

_________________
...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2017 12:48:47 vasta tsitaadiga

tim sweeney dislikes windows 10 cloud rumors, calls os “crush steam edition” (ars technica)
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 02.02.2017 15:47:54 vasta tsitaadiga

ab79 kirjutas:
OK tänud vaatan, kui viga kordub.


niisis, viga kordus, ilma BSOD-ita nii, et logi praegu ei ole. Täpsemalt siis jookseb kokku boot logo peal (mul Lenovo G500). Aku tagant ära ja läks teisest katsest käima. Tundub olevat tüüpviga ja lahendusi pakutakse sinast seina: ilma akuta power nupp 45 sekki all hoida, DVD ROM seade tagant ära võtta, Ise panustan sellele, et vahetan CMOS patarei ära ja teen emaplaadile reflash (sellest ka lenovo foorumist ühe inimese väitel jäädav probleemi lahendus).
Kui see ja teised pakutavad lahendused ei aita, siis tuleb leppida tüüpveaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 05.02.2017 18:10:00 Vändrast saelaudu vasta tsitaadiga

Win10,kuidas,millega teha,et külaliskonto panna lisaparoolide alla,et sealt ei saaks midagi peale selle konto all olevate seadete muuta?
Et kui valesse kohta seal minna,küsitaks parooli
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 05.02.2017 23:03:36 Re: Vändrast saelaudu vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Win10,kuidas,millega teha,et külaliskonto panna lisaparoolide alla,et sealt ei saaks midagi peale selle konto all olevate seadete muuta?
Et kui valesse kohta seal minna,küsitaks parooli


vaikimisi policy on selline, et kui on eri kasutajad parooliga kaitstud, siis ei saa ilma partoolita teise konto kaustu avada. samuti saad muuta kaustade kasutus-lugemisõigusi. selleks uuri seda lehte siin: https://msdn.microsoft.com/en-us/library/bb727008.aspx
on võimalik ka kaustu "peita" ja parooli alla panna.
Reaalsuses aitab tavakasutaja eest, edasijõudnum, kui vähegi teab, kust otsida, leiab üles ja saab ka kaustale ligi. Variant sel juhul see, et locker.bat fail tuleb ära peita või kuhugile mujale ringi tõsta. selleks uuri seda linki: http://www.howtogeek.com/105633/how-to-create-a-password-protected-folder-without-any-extra-software/
viimane võimalus on kasutada 3 osapoole krüptimisprogrammi- või parooligeneraatorit. millist soovitada, ei tea, kuna ei kasuta ühtegi sellist tarkvara.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 06.02.2017 16:46:50 vasta tsitaadiga

kellelgi veel windows 10ga seda jama on olnud et Startmenüü ei tööta (stardinupp lihtsalt ei ava midagi, vajuta palju tahad) ja ükski "modern app" (a la kalkulaator jms) samuti mitte.
Need: http://www.urtech.ca/2015/05/solved-windows-10-start-menu-and-modern-apps-do-not-function/ variandid said läbi proovitud ja mingit mõju ei avaldanud, ongi siis nii, et kui reinstalli ei tee siis starti tagasi ei saa? icon_biggrin.gif win mingi 3 päeva vana nagu ei sooviks uuesti otsast väga alustada kohe jälle icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 17:08:37 vasta tsitaadiga

kaspar00, mis versioon on? Mingi insider versioon jebis nende menüüdega aga viimased korras olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 06.02.2017 17:13:13 vasta tsitaadiga

Froggy kirjutas:
kaspar00, mis versioon on? Mingi insider versioon jebis nende menüüdega aga viimased korras olnud.


w10 home 64bit, 10.0 build 14393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 22:10:10 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
kellelgi veel windows 10ga seda jama on olnud et Startmenüü ei tööta (stardinupp lihtsalt ei ava midagi, vajuta palju tahad) ja ükski "modern app" (a la kalkulaator jms) samuti mitte.
Need: http://www.urtech.ca/2015/05/solved-windows-10-start-menu-and-modern-apps-do-not-function/ variandid said läbi proovitud ja mingit mõju ei avaldanud, ongi siis nii, et kui reinstalli ei tee siis starti tagasi ei saa? icon_biggrin.gif win mingi 3 päeva vana nagu ei sooviks uuesti otsast väga alustada kohe jälle icon_lol.gif


Mul oli peale viimaseid uuendusi Start menüüga pisut teistsugune probleem - kirjutamise peale ei avanenud enam enam otsing.
Aitas Windowsi appide uuesti paigaldamine:

Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 06.02.2017 23:59:26 vasta tsitaadiga

jep, seda sai ka tehtud aga mõju polnud. hetkel tõmbasin netist kuskilt classic shelli (tekitab w7 stiilis stardika, mis töötab) lihtsalt antud probleemi ignoreerimiseks ja win7 calculatori, muid modern appe seal arvutis vist keegi anyway kasutada ei plaanind. samas tobe ikka, et värske install, midagi justkui ei surkind ega aretand ja selline nõme anomaalia.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 07.02.2017 00:27:54 vasta tsitaadiga

samsung magican sai maha installitud aga "rapid mode" jäi. Kas seda saab ilma magican-ita maha võtta? Või tuleb uuesti installida ja selle kaudu maha võtta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2017 11:46:22 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
kaspar00 kirjutas:
kellelgi veel windows 10ga seda jama on olnud et Startmenüü ei tööta (stardinupp lihtsalt ei ava midagi, vajuta palju tahad) ja ükski "modern app" (a la kalkulaator jms) samuti mitte.
Need: http://www.urtech.ca/2015/05/solved-windows-10-start-menu-and-modern-apps-do-not-function/ variandid said läbi proovitud ja mingit mõju ei avaldanud, ongi siis nii, et kui reinstalli ei tee siis starti tagasi ei saa? icon_biggrin.gif win mingi 3 päeva vana nagu ei sooviks uuesti otsast väga alustada kohe jälle icon_lol.gif


Mul oli peale viimaseid uuendusi Start menüüga pisut teistsugune probleem - kirjutamise peale ei avanenud enam enam otsing.
Aitas Windowsi appide uuesti paigaldamine:

Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}

Mul peale igat uuendust, algusest peale, enam start menüü otsing ei tööta. Kasutan kolmanda osapoole tulemüüri, siis on siiani aidanud kui korraks windowsi enda tulemüür tööle panna, siis otsing jälle toimib. Ja kui uuendada nii, et windowsi tulemüür on töös, siis toimib ka otsing peale uuendust ilusti edasi. Mingi windowsi enda äpiga oli ka sama jama, et tahtis windowsi enda tulemüüri, muidu ei tahtnud tööd teha. Googlist pole selle kohta midagi tarka leidnud, miks nii on, aga vb ma ei oska lihtsalt otsida icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2017 07:08:21 vasta tsitaadiga

Kas keegi seda Cortanat ka on saanud korralikult ära killida ver.1607(14393.693)?Hetkel endal mõjus vaid kausta nime muutmine icon_rolleyes.gif
Teised netis pakutavad protseduurid ei mõjutanud seda tüütut exnaist (nagu ühes blogis öeldud,et saadad ta minema aga ikka tuleb sulle ukse taha) icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2017 08:05:50 vasta tsitaadiga

Pane masin Eesti regiooni ja ongi maha maetud.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 08.02.2017 11:52:18 vasta tsitaadiga

Mis eelise masina teise regiooni panemine üldse annab? Poes paremad pakkumised?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 08.02.2017 11:58:01 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Mis eelise masina teise regiooni panemine üldse annab? Poes paremad pakkumised?
saab cortanat testida - m$ enda soovitus huvilistele
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2017 12:11:03 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
kellelgi veel windows 10ga seda jama on olnud et Startmenüü ei tööta (stardinupp lihtsalt ei ava midagi, vajuta palju tahad) ja ükski "modern app" (a la kalkulaator jms) samuti mitte.
Need: http://www.urtech.ca/2015/05/solved-windows-10-start-menu-and-modern-apps-do-not-function/ variandid said läbi proovitud ja mingit mõju ei avaldanud, ongi siis nii, et kui reinstalli ei tee siis starti tagasi ei saa? icon_biggrin.gif win mingi 3 päeva vana nagu ei sooviks uuesti otsast väga alustada kohe jälle icon_lol.gif


mul mõni aeg tagasi sama kala et no ei tule startmenüü lahti jne, lõpuks pika googeldamise käigus leidsin selle huvitava variandi, et kasutajal peab olema parool peal .. kõlab ülima nonsensina, aga mul pole peale parooli lisamist stardiga probleeme olnud icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 08.02.2017 12:55:43 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
kaspar00 kirjutas:
kellelgi veel windows 10ga seda jama on olnud et Startmenüü ei tööta (stardinupp lihtsalt ei ava midagi, vajuta palju tahad) ja ükski "modern app" (a la kalkulaator jms) samuti mitte.
Need: http://www.urtech.ca/2015/05/solved-windows-10-start-menu-and-modern-apps-do-not-function/ variandid said läbi proovitud ja mingit mõju ei avaldanud, ongi siis nii, et kui reinstalli ei tee siis starti tagasi ei saa? icon_biggrin.gif win mingi 3 päeva vana nagu ei sooviks uuesti otsast väga alustada kohe jälle icon_lol.gif


mul mõni aeg tagasi sama kala et no ei tule startmenüü lahti jne, lõpuks pika googeldamise käigus leidsin selle huvitava variandi, et kasutajal peab olema parool peal .. kõlab ülima nonsensina, aga mul pole peale parooli lisamist stardiga probleeme olnud icon_rolleyes.gif icon_lol.gif


hmm.. parooli tõesti pole sellel kontol. peab proovima
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2017 15:37:56 vasta tsitaadiga

Käsurelt control userpasswords2 ja selle abil saab soovi korral sellise olukorra tekitada, kus kasutajal on parool peal, aga masinat käivitades seda ei küsita.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2017 15:41:17 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Käsurelt control userpasswords2 ja selle abil saab soovi korral sellise olukorra tekitada, kus kasutajal on parool peal, aga masinat käivitades seda ei küsita.

icon_eek.gif peab täna igatepidi läbi käperdama, see oleks küll äge variant, koblakas ees sellest et winblows koguaeg pässvördi küsib icon_razz.gif

On keegi saanud oma masina sedapsi toimetama, et ise automaagiliselt enam update ei tee? ei jõua enam kokku lugeda, palju erinevaid ägedaid asju tehtud, et masin enam ei omavolitseks, aga tutkit vasja .. mõni päev tagasi avastasin koju jõudes et voilaa, masin on update teinud ja natuke korrastada vaja jälle .. edge või mis kurask see mikisofti imevigur wannabe IE oli taskbarile omavoliliselt roninud jne icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 08.02.2017 15:50:43 vasta tsitaadiga

toksi googlesse "metered connection"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2017 15:54:10 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
toksi googlesse "metered connection"

icon_eek.gif icon_redface.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2017 17:01:58 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
napoleon kirjutas:
Käsurelt control userpasswords2 ja selle abil saab soovi korral sellise olukorra tekitada, kus kasutajal on parool peal, aga masinat käivitades seda ei küsita.

icon_eek.gif peab täna igatepidi läbi käperdama, see oleks küll äge variant, koblakas ees sellest et winblows koguaeg pässvördi küsib icon_razz.gif

On keegi saanud oma masina sedapsi toimetama, et ise automaagiliselt enam update ei tee? ei jõua enam kokku lugeda, palju erinevaid ägedaid asju tehtud, et masin enam ei omavolitseks, aga tutkit vasja .. mõni päev tagasi avastasin koju jõudes et voilaa, masin on update teinud ja natuke korrastada vaja jälle .. edge või mis kurask see mikisofti imevigur wannabe IE oli taskbarile omavoliliselt roninud jne icon_rolleyes.gif


Kui Pro versioon, siis Group Policy Editori kaudu saab piiranguid panna.
Mul hakkas aeg-ajalt viskama "You need to get updates", aga alla ei laadinud ega lasknud käsitsi ka (some settings are managed by your organization teade).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2017 13:19:03 vasta tsitaadiga

Koomikud. icon_biggrin.gif
Teen just dv2000 hooldust, pakkus 1607 uuendust, ei tea, kas peale ka läheb. icon_biggrin.gif
Muidu see aasta on kuidagi jah alanud 1607 peaõeväänamisega vist küll enam-vähem kõikjal aparaatides, kus 1511 veel alles on.

Edit:
Ja kruttiski peale! 12-aastasele Core Duoga masinale, vaatame siis, kuis vedada jaksab. icon_biggrin.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2017 13:40:57 vasta tsitaadiga

kas Win7 läpakale saab veel Win 10 asemele panna ''Upgrade'' käigus?
_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2017 14:23:16 vasta tsitaadiga

Miks mitte? Tagasi saab ju keerata ja hiljem saab taas 10 aktiveeritud, kui soovi on.

Hiid, saab siit: https://www.microsoft.com/en-us/accessibility/windows10upgrade

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2017 14:33:10 vasta tsitaadiga

mis värk see on?
Mis see assistive technologies tähendab?
See ei ole normaalne versioon? icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2017 14:48:31 vasta tsitaadiga

Täiesti normaalne versioon, lihtsalt Microsofti poolt sisse jäetud auk, kuidas saab uuendada.
lihtsalt pead panema linnukese kasti "kinnitan et olen puudega."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 15.02.2017 19:18:27 vasta tsitaadiga

https://landfield.pri.ee/Win_10/Win_10.html#mkv

Mismoodi neid eraldi subtiitreid WMP kuvab
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2017 19:24:44 vasta tsitaadiga

Ära vihasta ennast WMP-ga, kui pole väga mõjuvat põhjust just seda kasutada, võta VLC player http://www.videolan.org/vlc/index.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2017 18:24:23 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ära vihasta ennast WMP-ga, kui pole väga mõjuvat põhjust just seda kasutada, võta VLC player http://www.videolan.org/vlc/index.html


BS player otsib sulle ka subtiitrid kui vaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2017 18:27:27 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
napoleon kirjutas:
Ära vihasta ennast WMP-ga, kui pole väga mõjuvat põhjust just seda kasutada, võta VLC player http://www.videolan.org/vlc/index.html


BS player otsib sulle ka subtiitrid kui vaja.


Jep, aga VLC on lollikindlam soovitus kuna suudab ilma igasuguse keberniidita iga formaati mängida.... see peab ikka eriline eksootiga olema, mille peale VLC pirtsutama hakkab icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.