|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma? |
| Kindlasti mitte |
|
65% |
[ 381 ] |
| Pigem ei |
|
27% |
[ 158 ] |
| Pigem jah |
|
5% |
[ 33 ] |
| Kindlasti jah |
|
1% |
[ 8 ] |
|
| hääli kokku : 580 |
|
| autor |
|
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
31.01.2017 09:01:15
|
|
|
Oskab keegi öleda mis vahe on ostetud pro-l ja ilma koodita pro-l?
Tõmbasin eile kodulehelt iso, kui koodi küsis siis panin et mul ei ole koodi.
Mõtlesin hiljem osta, aga samas Windows on aktiveeritud??
Mingit watwrmarki pole, muid limiiteka pole(nt see tausta pildi vahwtamis teema)
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
31.01.2017 09:05:03
|
|
|
| Wusses kirjutas: |
Oskab keegi öleda mis vahe on ostetud pro-l ja ilma koodita pro-l?
Tõmbasin eile kodulehelt iso, kui koodi küsis siis panin et mul ei ole koodi.
Mõtlesin hiljem osta, aga samas Windows on aktiveeritud??
Mingit watwrmarki pole, muid limiiteka pole(nt see tausta pildi vahwtamis teema) |
Ei olegi mingit vahet, lihtsalt pabereid pole ette näidata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004

|
31.01.2017 12:34:33
|
|
|
| Wusses, järelikult on seal masinas juba korra olnud legaalne windows 10 pro olemas olnud (või pira 7/8-st upgradetud), mille käigus on antud masinale eraldatud digitaalne litsents ja edaspidi windows aktiveerubki ilma tootevõtit sisestamata. Kui piraatkoopiast upgrade on tehtud, siis tehniliselt on muidugi uus windows 10 ka piraat, kuid peale paberite puudumise muud sisulist vahet ei eksisteeri.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
31.01.2017 13:16:00
|
|
|
Selge.
Varem ei ole ühtegi Windowsi olnud (custom pc).
Installi tegin usb pulgalt, eelevalt ketas oli formaaditud
Mõtlesingi osta aga siis pole tõesti mõtet.
Lugesin ka kui ei aktiveeri siis töötabki aga on mõned puudused (watermark, wallpaper cant change Jne). Aga jah üllatus oli suur kui nägin et win pro aktiveeritud ja ei ole ka limited time
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
31.01.2017 21:25:23
|
|
|
| Väike küsimus kettakasutuse kohta win10 puhul. Värske install (3-4 päeva tagasi, update tehtud kõik, disk cleanup ka tehtud just). C kettale näitab used space 93,8 GB. Kogu download on ühes kaustas ja selle maht 29 GB. Installitud progede mahuks näitab 21,1 GB. Windows oleks nagu 43,7 GB. On see normaalne? Mäletan, et win 7 puhas install oli 10 ümber? Numbrid praegu ei hirmuta, sest kolme terane ketas sees. Aga mõtlema paneb SSD puhul mis plaan soetada lõpuks nüüd...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Levelxer
HV veteran

liitunud: 27.11.2011
|
31.01.2017 21:31:18
|
|
|
Ainult Windows folder mul näiteks 15GB
Vaat sellise asjaga nagu Folder Size mis kataloogid liiga suured.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
31.01.2017 21:32:25
|
|
|
kogu windows koos oma asjadega on 27GB , 43Gb on steami mängudega koos
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
31.01.2017 21:42:51
|
|
|
| windowsi kaust on mul ka jah 15 GB. Peab siis proovima seda Folder Size nimelist värki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
31.01.2017 23:35:21
|
|
|
| Viimane on väiksem jah, mul 10 GB siis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
01.02.2017 00:00:25
|
|
|
Kas Windows 7 Home Premium 32-bit cd-keyga saab aktiveerida Windows 10 Home 64-bit versiooni peale clean installi?
_________________ ... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004

|
01.02.2017 00:34:02
|
|
|
| arvutisõber, saab küll. Installi ajal paned selle võtme sisse ja paigaldatakse õige versioon (kui Windows 7 Home, siis saad Windows 10 Home).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
01.02.2017 09:56:41
|
|
|
Samsung Magican-ile (SSD utilit samsungi SSD-le) tuli uuendus, win7-l laadis alla, tegi restardi ja oligi kõik, win10-l keeras opsystemi untsu, masin ei bootinud. Tuli repairida ja jamada
Tulemuseks deinstall
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
01.02.2017 12:14:34
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| arvutisõber, saab küll. Installi ajal paned selle võtme sisse ja paigaldatakse õige versioon (kui Windows 7 Home, siis saad Windows 10 Home). |
Tänud vastuse eest! Proovin täna kas saan 64-bit Home editioni aktiveeritud.
Mainiks ise sellist asja, et Windows installerite "Keep Windows settings, personal files and applications" valikuga tasub ettevaatlik olla, kuna vähemalt nii palju kui mina proovinud olen, läheb kõik User kataloogis olev kaduma ehk näiteks selliste kataloogide nagu Desktop, Documents, Downloads, Music ja Videos sisu kustutatakse.
_________________ ... |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
01.02.2017 13:02:52
|
|
|
Olen paigaldanud nii mõned-kümned-võib-olla-sajad Windows 10 ning ühelgi pole kaduma läinud.
Kindel, et oli "Keep Windows settings, personal files and applications"? Sest seal on kolm valikut.
Ühes ei jäeta midagi.
Teises jäetakse ainult failid.
Kolmandas jäetakse failid, programmid, seadistused.
Kolmas on võimalik AINULT juhul, kui Win10 ühildub OS keelega (mitte keelepaketiga) ehk, kui on eesti keelne Win7, siis peab olema ka eesti keelne Win10.
Kui on inglise keelne Win7 (installikas), siis pead panema inglise keelse Win10 ning pärast saad keelepaketi paigaldada (siiski OS jääb inglise keelseks, lihtsalt kasutaja keelepakett on eesti keelne).
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
01.02.2017 18:54:14
|
|
|
| tsitaat: |
Mainiks ise sellist asja, et Windows installerite "Keep Windows settings, personal files and applications" valikuga tasub ettevaatlik olla, kuna vähemalt nii palju kui mina proovinud olen, läheb kõik User kataloogis olev kaduma ehk näiteks selliste kataloogide nagu Desktop, Documents, Downloads, Music ja Videos sisu kustutatakse.
|
Kümneid upgrade teinud, midagi sellist pole juhtunud.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
01.02.2017 19:22:35
|
|
|
| Programmidega vahel käkib midagi ära ja tuleb uuesti installida, aga seda pole küll ette tulnud, et muud failid ära kaotaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
02.02.2017 11:51:21
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| tsitaat: |
Mainiks ise sellist asja, et Windows installerite "Keep Windows settings, personal files and applications" valikuga tasub ettevaatlik olla, kuna vähemalt nii palju kui mina proovinud olen, läheb kõik User kataloogis olev kaduma ehk näiteks selliste kataloogide nagu Desktop, Documents, Downloads, Music ja Videos sisu kustutatakse.
|
Kümneid upgrade teinud, midagi sellist pole juhtunud. |
Mul jäid ainult need failid alles, mis olid näiteks C: kettal, aga User/"username" kataloogist oli kõik kadunud. Otsisin kindlalt ka Windows.old alt, aga uuesti ei saa enam kontrollida, kuna tegin clean installi. Samas midagi reaalselt kaduma ei läinud, kuna kõik failid olid backupitud.
_________________ ... |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
02.02.2017 15:47:54
|
|
|
| ab79 kirjutas: |
| OK tänud vaatan, kui viga kordub. |
niisis, viga kordus, ilma BSOD-ita nii, et logi praegu ei ole. Täpsemalt siis jookseb kokku boot logo peal (mul Lenovo G500). Aku tagant ära ja läks teisest katsest käima. Tundub olevat tüüpviga ja lahendusi pakutakse sinast seina: ilma akuta power nupp 45 sekki all hoida, DVD ROM seade tagant ära võtta, Ise panustan sellele, et vahetan CMOS patarei ära ja teen emaplaadile reflash (sellest ka lenovo foorumist ühe inimese väitel jäädav probleemi lahendus).
Kui see ja teised pakutavad lahendused ei aita, siis tuleb leppida tüüpveaga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
05.02.2017 18:10:00
Vändrast saelaudu |
|
|
Win10,kuidas,millega teha,et külaliskonto panna lisaparoolide alla,et sealt ei saaks midagi peale selle konto all olevate seadete muuta?
Et kui valesse kohta seal minna,küsitaks parooli
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
05.02.2017 23:03:36
Re: Vändrast saelaudu |
|
|
| Lauri76 kirjutas: |
Win10,kuidas,millega teha,et külaliskonto panna lisaparoolide alla,et sealt ei saaks midagi peale selle konto all olevate seadete muuta?
Et kui valesse kohta seal minna,küsitaks parooli |
vaikimisi policy on selline, et kui on eri kasutajad parooliga kaitstud, siis ei saa ilma partoolita teise konto kaustu avada. samuti saad muuta kaustade kasutus-lugemisõigusi. selleks uuri seda lehte siin: https://msdn.microsoft.com/en-us/library/bb727008.aspx
on võimalik ka kaustu "peita" ja parooli alla panna.
Reaalsuses aitab tavakasutaja eest, edasijõudnum, kui vähegi teab, kust otsida, leiab üles ja saab ka kaustale ligi. Variant sel juhul see, et locker.bat fail tuleb ära peita või kuhugile mujale ringi tõsta. selleks uuri seda linki: http://www.howtogeek.com/105633/how-to-create-a-password-protected-folder-without-any-extra-software/
viimane võimalus on kasutada 3 osapoole krüptimisprogrammi- või parooligeneraatorit. millist soovitada, ei tea, kuna ei kasuta ühtegi sellist tarkvara.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
06.02.2017 16:46:50
|
|
|
kellelgi veel windows 10ga seda jama on olnud et Startmenüü ei tööta (stardinupp lihtsalt ei ava midagi, vajuta palju tahad) ja ükski "modern app" (a la kalkulaator jms) samuti mitte.
Need: http://www.urtech.ca/2015/05/solved-windows-10-start-menu-and-modern-apps-do-not-function/ variandid said läbi proovitud ja mingit mõju ei avaldanud, ongi siis nii, et kui reinstalli ei tee siis starti tagasi ei saa? win mingi 3 päeva vana nagu ei sooviks uuesti otsast väga alustada kohe jälle
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Froggy
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2009
|
06.02.2017 17:08:37
|
|
|
| kaspar00, mis versioon on? Mingi insider versioon jebis nende menüüdega aga viimased korras olnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
06.02.2017 17:13:13
|
|
|
| Froggy kirjutas: |
| kaspar00, mis versioon on? Mingi insider versioon jebis nende menüüdega aga viimased korras olnud. |
w10 home 64bit, 10.0 build 14393
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
06.02.2017 22:10:10
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
kellelgi veel windows 10ga seda jama on olnud et Startmenüü ei tööta (stardinupp lihtsalt ei ava midagi, vajuta palju tahad) ja ükski "modern app" (a la kalkulaator jms) samuti mitte.
Need: http://www.urtech.ca/2015/05/solved-windows-10-start-menu-and-modern-apps-do-not-function/ variandid said läbi proovitud ja mingit mõju ei avaldanud, ongi siis nii, et kui reinstalli ei tee siis starti tagasi ei saa? win mingi 3 päeva vana nagu ei sooviks uuesti otsast väga alustada kohe jälle  |
Mul oli peale viimaseid uuendusi Start menüüga pisut teistsugune probleem - kirjutamise peale ei avanenud enam enam otsing.
Aitas Windowsi appide uuesti paigaldamine:
| Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"} |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
06.02.2017 23:59:26
|
|
|
| jep, seda sai ka tehtud aga mõju polnud. hetkel tõmbasin netist kuskilt classic shelli (tekitab w7 stiilis stardika, mis töötab) lihtsalt antud probleemi ignoreerimiseks ja win7 calculatori, muid modern appe seal arvutis vist keegi anyway kasutada ei plaanind. samas tobe ikka, et värske install, midagi justkui ei surkind ega aretand ja selline nõme anomaalia.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
07.02.2017 00:27:54
|
|
|
| samsung magican sai maha installitud aga "rapid mode" jäi. Kas seda saab ilma magican-ita maha võtta? Või tuleb uuesti installida ja selle kaudu maha võtta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kasutaja01
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.05.2009
|
07.02.2017 11:46:22
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| kaspar00 kirjutas: |
kellelgi veel windows 10ga seda jama on olnud et Startmenüü ei tööta (stardinupp lihtsalt ei ava midagi, vajuta palju tahad) ja ükski "modern app" (a la kalkulaator jms) samuti mitte.
Need: http://www.urtech.ca/2015/05/solved-windows-10-start-menu-and-modern-apps-do-not-function/ variandid said läbi proovitud ja mingit mõju ei avaldanud, ongi siis nii, et kui reinstalli ei tee siis starti tagasi ei saa? win mingi 3 päeva vana nagu ei sooviks uuesti otsast väga alustada kohe jälle  |
Mul oli peale viimaseid uuendusi Start menüüga pisut teistsugune probleem - kirjutamise peale ei avanenud enam enam otsing.
Aitas Windowsi appide uuesti paigaldamine:
| Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"} |
|
Mul peale igat uuendust, algusest peale, enam start menüü otsing ei tööta. Kasutan kolmanda osapoole tulemüüri, siis on siiani aidanud kui korraks windowsi enda tulemüür tööle panna, siis otsing jälle toimib. Ja kui uuendada nii, et windowsi tulemüür on töös, siis toimib ka otsing peale uuendust ilusti edasi. Mingi windowsi enda äpiga oli ka sama jama, et tahtis windowsi enda tulemüüri, muidu ei tahtnud tööd teha. Googlist pole selle kohta midagi tarka leidnud, miks nii on, aga vb ma ei oska lihtsalt otsida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
08.02.2017 07:08:21
|
|
|
Kas keegi seda Cortanat ka on saanud korralikult ära killida ver.1607(14393.693)?Hetkel endal mõjus vaid kausta nime muutmine
Teised netis pakutavad protseduurid ei mõjutanud seda tüütut exnaist (nagu ühes blogis öeldud,et saadad ta minema aga ikka tuleb sulle ukse taha)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
08.02.2017 08:05:50
|
|
|
Pane masin Eesti regiooni ja ongi maha maetud.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
08.02.2017 11:52:18
|
|
|
Mis eelise masina teise regiooni panemine üldse annab? Poes paremad pakkumised?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
08.02.2017 11:58:01
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Mis eelise masina teise regiooni panemine üldse annab? Poes paremad pakkumised? |
saab cortanat testida - m$ enda soovitus huvilistele
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
08.02.2017 12:11:03
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
kellelgi veel windows 10ga seda jama on olnud et Startmenüü ei tööta (stardinupp lihtsalt ei ava midagi, vajuta palju tahad) ja ükski "modern app" (a la kalkulaator jms) samuti mitte.
Need: http://www.urtech.ca/2015/05/solved-windows-10-start-menu-and-modern-apps-do-not-function/ variandid said läbi proovitud ja mingit mõju ei avaldanud, ongi siis nii, et kui reinstalli ei tee siis starti tagasi ei saa? win mingi 3 päeva vana nagu ei sooviks uuesti otsast väga alustada kohe jälle  |
mul mõni aeg tagasi sama kala et no ei tule startmenüü lahti jne, lõpuks pika googeldamise käigus leidsin selle huvitava variandi, et kasutajal peab olema parool peal .. kõlab ülima nonsensina, aga mul pole peale parooli lisamist stardiga probleeme olnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
08.02.2017 12:55:43
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
| kaspar00 kirjutas: |
kellelgi veel windows 10ga seda jama on olnud et Startmenüü ei tööta (stardinupp lihtsalt ei ava midagi, vajuta palju tahad) ja ükski "modern app" (a la kalkulaator jms) samuti mitte.
Need: http://www.urtech.ca/2015/05/solved-windows-10-start-menu-and-modern-apps-do-not-function/ variandid said läbi proovitud ja mingit mõju ei avaldanud, ongi siis nii, et kui reinstalli ei tee siis starti tagasi ei saa? win mingi 3 päeva vana nagu ei sooviks uuesti otsast väga alustada kohe jälle  |
mul mõni aeg tagasi sama kala et no ei tule startmenüü lahti jne, lõpuks pika googeldamise käigus leidsin selle huvitava variandi, et kasutajal peab olema parool peal .. kõlab ülima nonsensina, aga mul pole peale parooli lisamist stardiga probleeme olnud  |
hmm.. parooli tõesti pole sellel kontol. peab proovima
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.02.2017 15:37:56
|
|
|
| Käsurelt control userpasswords2 ja selle abil saab soovi korral sellise olukorra tekitada, kus kasutajal on parool peal, aga masinat käivitades seda ei küsita.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
08.02.2017 15:41:17
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Käsurelt control userpasswords2 ja selle abil saab soovi korral sellise olukorra tekitada, kus kasutajal on parool peal, aga masinat käivitades seda ei küsita. |
peab täna igatepidi läbi käperdama, see oleks küll äge variant, koblakas ees sellest et winblows koguaeg pässvördi küsib
On keegi saanud oma masina sedapsi toimetama, et ise automaagiliselt enam update ei tee? ei jõua enam kokku lugeda, palju erinevaid ägedaid asju tehtud, et masin enam ei omavolitseks, aga tutkit vasja .. mõni päev tagasi avastasin koju jõudes et voilaa, masin on update teinud ja natuke korrastada vaja jälle .. edge või mis kurask see mikisofti imevigur wannabe IE oli taskbarile omavoliliselt roninud jne
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
08.02.2017 15:50:43
|
|
|
| toksi googlesse "metered connection"
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
08.02.2017 15:54:10
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| toksi googlesse "metered connection" |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
08.02.2017 17:01:58
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| Käsurelt control userpasswords2 ja selle abil saab soovi korral sellise olukorra tekitada, kus kasutajal on parool peal, aga masinat käivitades seda ei küsita. |
peab täna igatepidi läbi käperdama, see oleks küll äge variant, koblakas ees sellest et winblows koguaeg pässvördi küsib
On keegi saanud oma masina sedapsi toimetama, et ise automaagiliselt enam update ei tee? ei jõua enam kokku lugeda, palju erinevaid ägedaid asju tehtud, et masin enam ei omavolitseks, aga tutkit vasja .. mõni päev tagasi avastasin koju jõudes et voilaa, masin on update teinud ja natuke korrastada vaja jälle .. edge või mis kurask see mikisofti imevigur wannabe IE oli taskbarile omavoliliselt roninud jne  |
Kui Pro versioon, siis Group Policy Editori kaudu saab piiranguid panna.
Mul hakkas aeg-ajalt viskama "You need to get updates", aga alla ei laadinud ega lasknud käsitsi ka (some settings are managed by your organization teade).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
10.02.2017 13:19:03
|
|
|
Koomikud.
Teen just dv2000 hooldust, pakkus 1607 uuendust, ei tea, kas peale ka läheb.
Muidu see aasta on kuidagi jah alanud 1607 peaõeväänamisega vist küll enam-vähem kõikjal aparaatides, kus 1511 veel alles on.
Edit:
Ja kruttiski peale! 12-aastasele Core Duoga masinale, vaatame siis, kuis vedada jaksab.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
10.02.2017 13:40:57
|
|
|
kas Win7 läpakale saab veel Win 10 asemele panna ''Upgrade'' käigus?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
10.02.2017 14:33:10
|
|
|
mis värk see on?
Mis see assistive technologies tähendab?
See ei ole normaalne versioon?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
10.02.2017 14:48:31
|
|
|
Täiesti normaalne versioon, lihtsalt Microsofti poolt sisse jäetud auk, kuidas saab uuendada.
lihtsalt pead panema linnukese kasti "kinnitan et olen puudega."
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
16.02.2017 18:24:23
|
|
|
BS player otsib sulle ka subtiitrid kui vaja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
16.02.2017 18:27:27
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
BS player otsib sulle ka subtiitrid kui vaja. |
Jep, aga VLC on lollikindlam soovitus kuna suudab ilma igasuguse keberniidita iga formaati mängida.... see peab ikka eriline eksootiga olema, mille peale VLC pirtsutama hakkab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|