Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Nexus 5X (2015) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 27, 28, 29  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2017 11:05:26 vasta tsitaadiga

Jama värk jah. Vana telefon on muidu?

https://www.reddit.com/r/nexus5x/ - Bootloop teemasid jagub küllaga.
https://www.reddit.com/r/nexus5x/comments/5rwuym/bootloop_is_a_dream_to_repair/
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 07.02.2017 11:18:25 vasta tsitaadiga

Seda lugedes on hea meel, et valisin suurema, Huawei tehtud 6P-sel pole seni hullu miskit (ptüi-ptüi-ptüi).
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2017 11:37:03 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
Jama värk jah. Vana telefon on muidu?

https://www.reddit.com/r/nexus5x/ - Bootloop teemasid jagub küllaga.
https://www.reddit.com/r/nexus5x/comments/5rwuym/bootloop_is_a_dream_to_repair/


Õigesti mäletan siis 28.dets '15 ostsin. Seega kuna ettevõtte kaudu, siis sai pmst natuke rohkem kui kuu aega tagasi garantii läbi. kopp.gif

Huvi pärast lähen uurin, mis esinduses arvatakse...


viimati muutis jako07 07.02.2017 11:46:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2017 11:46:02 vasta tsitaadiga

jako07 kirjutas:
Lord Ami kirjutas:
Jama värk jah. Vana telefon on muidu?

https://www.reddit.com/r/nexus5x/ - Bootloop teemasid jagub küllaga.
https://www.reddit.com/r/nexus5x/comments/5rwuym/bootloop_is_a_dream_to_repair/


Õigesti mäletan siis 28.dets '15 ostsin. Seega kuna ettevõtte kaudu, siis sai pmst natuke rohkem kui kuu aega tagasi garantii läbi. kopp.gif


USAs maadlevad sellega paljud (seal garantii samuti 1a eraisikule). Mina näiteks enam selle tõttu LG tooteid lihtsalt ei osta ja ei soovita ka. LG poolne tegevus antud probleemi osas jätab pehmelt öeldes soovida (ametlikku teadaannet ju pole?) + selge bootloopi korral hakatakse igasugu kriipse/kraapse ettekäändeks tooma. Probleem on aga riistvaraline ja selgelt LG enda black.

Kusjuures huvitav on asjajuures see, et kui tegemist on defektse mäluga näiteks, siis põhimõtteliselt võib ju väita, et toode oli ostes juba defektiga. Kas sellisel juhul saaks garantiisse pöörduda? Ma pole Redditis väga silma peal hoidnud, aga kindlasti on teatud seeria kiibid näiteks defektiga... Kõigil ju seda probleemi pole.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2017 11:46:59 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Seda lugedes on hea meel, et valisin suurema, Huawei tehtud 6P-sel pole seni hullu miskit (ptüi-ptüi-ptüi).
6Pl on see häda et aku võib vabalt x% peal pillid kotti visata. Mitte küll nii laialtlevinud kui bootloopi mure 5x'l
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2017 11:57:31 vasta tsitaadiga

Kõige lollim on see, et tol hetkel pakutud telefonidest alternatiivi pmst ei olnudki kui vaadata hinda, ekraani suurust ja kokkuvõttes bang for the bucki. Juba tüütu on hakata uut otsima, väga lootust vist pole mõtet hellitada, et keegi seda hüvitama kukub.
Aftermarketit sel telefonil küll olla ei tohiks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 07.02.2017 12:12:59 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Märt. kirjutas:
Seda lugedes on hea meel, et valisin suurema, Huawei tehtud 6P-sel pole seni hullu miskit (ptüi-ptüi-ptüi).
6Pl on see häda et aku võib vabalt x% peal pillid kotti visata. Mitte küll nii laialtlevinud kui bootloopi mure 5x'l


5% peal sulgeb jah. icon_lol.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2017 12:15:50 vasta tsitaadiga

jako07 kirjutas:
Kõige lollim on see, et tol hetkel pakutud telefonidest alternatiivi pmst ei olnudki kui vaadata hinda, ekraani suurust ja kokkuvõttes bang for the bucki. Juba tüütu on hakata uut otsima, väga lootust vist pole mõtet hellitada, et keegi seda hüvitama kukub.
Aftermarketit sel telefonil küll olla ei tohiks icon_rolleyes.gif

Ise sai ka ostetud 300EUR eest 32GBne sinakat tooni isend. Ja soovitatud 250EUR eest kahele tuttavale, kuna tõesti selle raha eest tegu hea telefoniga. Järjest vähem on mõtet osta kallim telefon, kuna odavama poolsemad (200-300) saavad samamoodi väga hästi hakkama. Muidugi oleneb, mida telefonilt ootad. Minu jaoks on N5X igas mõttes OK (nagu alati, võiks aku siiski parem olla).
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2017 12:19:56 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
prtv kirjutas:
Märt. kirjutas:
Seda lugedes on hea meel, et valisin suurema, Huawei tehtud 6P-sel pole seni hullu miskit (ptüi-ptüi-ptüi).
6Pl on see häda et aku võib vabalt x% peal pillid kotti visata. Mitte küll nii laialtlevinud kui bootloopi mure 5x'l


5% peal sulgeb jah. icon_lol.gif
On ka 30% peal juhtunud
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 07.02.2017 13:07:46 vasta tsitaadiga

5X tundub tõesti üks õnnetu junn olevat. Ikka väga paljudel on probleemid. icon_rolleyes.gif Kurb, et Nexuse seeria selliselt lõppes. Enne seda olid ju igati korralikud telefonid kõik. Ma kaalusin ka pikalt 5X ostmist, aga õnneks jäi ära.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2017 14:50:19 vasta tsitaadiga

Telias võeti õnneks võeti telo remonti. Eks ole siis paista, mis vastatakse. Teenindaja oli optimistlikum kui mina igal juhul icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 07.02.2017 15:15:51 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
5X tundub tõesti üks õnnetu junn olevat. Ikka väga paljudel on probleemid. icon_rolleyes.gif Kurb, et Nexuse seeria selliselt lõppes. Enne seda olid ju igati korralikud telefonid kõik. Ma kaalusin ka pikalt 5X ostmist, aga õnneks jäi ära.


Kogu Nexuse kompmektist on mul puudu vaid just 5X, muud on senini ok, v.a 4, mil ekraan katki. Mõtlen siiski vahetusele.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009




sõnum 10.02.2017 22:58:10 vasta tsitaadiga

Pole teemasse süvenenud aga mingi suurem kala lahti nendega? Ma olin väga lähedal selle telefoni ostmisele aga millegi pärast loobusin... hmm.
Nüüd ootan seda "õiget", et nexus 5 välja vahetada. Mul on nendest turvakoodide sisestamisest haige villand. Ilma nendeta ka ei saa...

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2017 01:10:34 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
Pole teemasse süvenenud aga mingi suurem kala lahti nendega? Ma olin väga lähedal selle telefoni ostmisele aga millegi pärast loobusin... hmm.
Nüüd ootan seda "õiget", et nexus 5 välja vahetada. Mul on nendest turvakoodide sisestamisest haige villand. Ilma nendeta ka ei saa...

Võib nii öelda küll. Juhtunud on massiliselt nii N5X ja ka LG G4 bootloope. Täpselt vist ei teatagi, mis seda põhjustab. Peale selle, et tegu on riistvara veaga mida LG ei kinnita...
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 11.02.2017 09:53:31 vasta tsitaadiga

helpless, sul ai us variant o kas Nexus 6P või Pixel (XL) siis.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2017 15:52:27 vasta tsitaadiga

Olemas nii Nexus 5x kui G4 ja need on mõlemad väga head. Eriti oma raha kohta. Sellise raha eest nii head kaamerat näiteks naljalt ei saa.
Ehk ei tasu siis ära unustada, et netti jõuab reeglina ainult hala.

_________________
KASS
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006




sõnum 11.02.2017 16:00:41 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
Olemas nii Nexus 5x kui G4 ja need on mõlemad väga head. Eriti oma raha kohta. Sellise raha eest nii head kaamerat näiteks naljalt ei saa.
Ehk ei tasu siis ära unustada, et netti jõuab reeglina ainult hala.


Nexus 5x perekonnas kolm tükki - ainult mida kurdetud on aku .. või siis updatega mobiil-id kadu vms
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2017 17:10:53 vasta tsitaadiga

Naise 5X läks paar päeva tagasi bootloopi. Korra läks veel käima et sai factory reseti teha ja siis crashis uuenduse ajal ning jälle surnud. Täna viisin Teliasse. Muidu hea telefon, endalegi meeldis (kuigi ma pole Androidi fänn üldiselt).
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lan14
HV vaatleja
lan14

liitunud: 16.10.2012




sõnum 11.02.2017 17:23:17 vasta tsitaadiga

Olen enda 5X´ga käinud läbi Telia garantii teekonna ja siis veel LG toega otse asju ajades.
Kokkuvõtlikult tehti läbi garantii miski uuendus, mida ise teha ei saa. Ei kujuta ette mis see olla saab.
Nagu arvata võib, siis see ei aidanud. LG soovitus oli uuesti garantiisse viia, et tõenäoliselt on maha kukkunud vms.
Kui ma selgitasin LG ignorantidele, et löögu korra Googlisse "5x bootloop" ja viigu end asjadega kurssi, siis oli suhtumine "internetis võib igast jama kirjutada"

Minu otsus, et garantiisse ma enam telefoni ei vii, pigem kannatan need iganädalased bootloopid ära.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2017 18:09:04 vasta tsitaadiga

lan14 kirjutas:
Olen enda 5X´ga käinud läbi Telia garantii teekonna ja siis veel LG toega otse asju ajades.
Kokkuvõtlikult tehti läbi garantii miski uuendus, mida ise teha ei saa. Ei kujuta ette mis see olla saab.
Nagu arvata võib, siis see ei aidanud. LG soovitus oli uuesti garantiisse viia, et tõenäoliselt on maha kukkunud vms.
Kui ma selgitasin LG ignorantidele, et löögu korra Googlisse "5x bootloop" ja viigu end asjadega kurssi, siis oli suhtumine "internetis võib igast jama kirjutada"

Minu otsus, et garantiisse ma enam telefoni ei vii, pigem kannatan need iganädalased bootloopid ära.


Sellest ma räägingi. Probleemi põhjust ei taheta avalikult tunnistada. Ja N5X bootloopid pole mitte harvad juhtumid - neid on Redditis LADEMEIS. See tähendab, et tootmisel on tehtud viga ja see puudutab otseselt suurt osa N5X omanikke (teiste telefonidega sarnast suurt probleemi ju pole).
Telefon on üsna noor ja bootloop on enamusel juhtunud peale aastast kasutamist.

Võrdluseks: vennal veel siiani HTC M7 kasutuses, laggib küll aga töötab. N5X bootloop tähendab aga, et pikka pidu sellega ei pruugi olla... hea kui garantii vastu peab. Elame-näeme. Ja kui veel mingeid pseudo asju "äkki teil kukkus maha. Kriimud siin/seal - ei kuulu garantiisse" hakatakse loopima, siis see minu puhul tähendabki, et LG tooteid lihtsalt enam ei osta.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2017 12:02:12 vasta tsitaadiga

Täna sain telefoni siis uuesti kätte.
Nagu arvata oli - emaplaadivahetus. Kokku läks mul aega täpselt nädal ning teenindus Telia poolt suurepärane. Ilma (ebavajalike lisa)küsimusteta võeti garantiisse ning samamoodi allkirja vastu tagasi. Garantii kestab siis veel aasta lõpuni, seega tõenäoliselt pole enne põhjust telefoni vahetada ka. Just asendustelefoni (LG F5) pealt tulles veendun, et tegemist ikka maruhea telefoniga.

Loodan, et siis rohkem bootloope mind ees ei oota icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 14.02.2017 12:21:30 vasta tsitaadiga

Hea.teada.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2017 12:35:08 vasta tsitaadiga

Jah, muidugi tasub sellesse investeerida, et mingi kaitsekorpus/kile kogu aeg peal oleks... Kui korpusel täkked on siis on selline risky business - on teada küll, et see on riistvara viga ja telefon (eriti) kukkunud pole, aga no sellest seletusest ei piisa. Mul nägi telefon täitsa värske välja, seega probleemi polnud.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 04.04.2017 00:22:44 vasta tsitaadiga

Maadlesin ka bootloopiga. Teenindusest sain kõne, et telefon on maha kukkunud. Vaidlemise peale, et normaalse kasutamise käigus teinekord ongi ehk pisut tugevamad kokkupuuted toetuspinnaga ning keskmisest niiskem keskkond, kohe oli tädil varuks "niiskuskahjustus". Krt mida nüüd siis nagu ette võtta? Toodud põhjendused on justkui standardvastus hooldusest, samas kui nemad tuvastavad garantii alla käiva rikke, siis see ju hüvitatakse neile. Päriselt ei ole telefon suuremaid õhulende teinud ega vees ligunenud - surres jooksis sissetuleva kõne peale kokku ja jäigi vibrama. Varasemalt juba jäid osad tehtud fotod salvestamata, kuna ei saanud salvestada. Tagantjärgi hakkasin alles otsi kokku viima, et ju mingi mäluviga oli. Peale surma üritasin mitu korda softi uuendada. See õnnestus ilusti, kuid buudist üles ei ärganud.
oskab keegi ehk arvata, mis hoobasid sikutada, et teenindus tõsisemalt suhtuks sellesse bootloopi võimalusse? Tarbijakaitse? Kes teeb meil sõltumatut ekspertiisi?

_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 04.04.2017 07:28:53 vasta tsitaadiga

ToTuMaN, mina vist pööraks vastuse ringi, garantii ja pret lahendamise ajal tõestab kukkumist VÄLINE vigastus. Kuna sa mõradest jms. ei rääkinud siis oletan, et neid ei olnud. Loomuliku kulumise ehk suudad ka valgeks rääkida.
Muul juhul peab hooldus sulle fotod saatma niiskuskahjustusest elektroonikal või kukkumise tagajärjel tekkinud pragudest korpusel või klaasil.
Kuna tänapäeval on osad telefonid varustatud ka kukkumisandurite või niiskusanduritega siis peaksid nende tulemused ka kliendile arusaadavaks tehtud olema.

Kui need vead seadmel olemas siis ei tõesta sa paraku kuidagi, et tegemist on lihtsalt mäluveaga mis on tehasepraak.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Nexus 5X (2015) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 27, 28, 29  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.