Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 379, 380, 381 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 06.02.2017 19:49:20 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
icon_lol.gif 300eur


hetkel 500 icon_smile.gif

Soomes praegu soodukaga KS7000 1499.-
KS8000 2000.-

65 tuuma siis.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 20:32:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

65 tuuma

thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BUBA
HV kasutaja
BUBA

liitunud: 28.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 20:43:34 vasta tsitaadiga

omang kirjutas:
Minu poolt jääb sõelale ikkagi ainult Samsung ning siit ka viimane küsimus - kui suur vahe on KS7000-l ja KS8000-l ?



rtings lehel siis usa ks8000 on euroopa ks7000 ja ks9000 on ks8000, ehk siis samad telekad millest hetkel jutt. Soovitavad pigem 7000 võtta. 8. peaks olema 2 tüünerit, suts parem heli ja paremad timmimis võimalused.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 06.02.2017 22:04:24 vasta tsitaadiga

omang kirjutas:
Minu poolt jääb sõelale ikkagi ainult Samsung ning siit ka viimane küsimus - kui suur vahe on KS7000-l ja KS8000-l ?


Mis põhjusel OLED ära langes?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 22:31:29 vasta tsitaadiga

S*tt Elioni SD pilt, vist.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 07.02.2017 00:34:13 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
omang kirjutas:
Minu poolt jääb sõelale ikkagi ainult Samsung ning siit ka viimane küsimus - kui suur vahe on KS7000-l ja KS8000-l ?


Mis põhjusel OLED ära langes?


omang kirjutas:
Käisin poes seda Oledi kaemas - reaalselt on stuttering sees kiiremal pildi liikumisel, Samsal seda ei täheldanud. Sellise hinnaklassi telekal küll seda ei ootaks.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2017 10:36:04 vasta tsitaadiga

omang kirjutas:
anubis kirjutas:
Puldi võtsid kätte ja pildisätteid näppisid? Sisend oli sama?

(Ma reaalselt ei usu lihtsalt, et €2k+ OLEDi pilt saab normaalse sisendsignaali korral kuidagi halvem olla sama signaali näitavast LCDst - vähemalt pole ise näinud. Pildivead paistavad tänu paneeli iseärasusele paremini välja jah kuid paneelil pole s*ta signaaliga nagunii midagi muud teha, kui siis äärmisel juhul seebiooperi jms filtreid rakendada)


Mingi "kino" mode võttis müügimees maha siis läks natuke paremaks kuid siiski jäi kerge stutter sisse. Lisaks mainis, et see pidigi LG-de mure olema icon_biggrin.gif . Minu eelmisel 4a vana 7 seeria LG-l ka nagu väga ei täheldanud seda. Signaaliks oli ikka seesama Elioni SD pilt .


Ei tundu just kõige teravam müügimees. Võisiis on Samsadel suurem kate/müügiboonus ja vaja müüa (tõenäolisem, eriti võrreldes OLEDiga).
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2017 15:30:47 vasta tsitaadiga

LG ja äri maailm
http://www.lgnewsroom.com/2017/02/lg-introduces-innovative-oled-digital-signage-and-advanced-b2b-lcd-solutions-at-ise-2017/

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mystique86
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2009




sõnum 07.02.2017 20:19:43 vasta tsitaadiga

kuulge targad... mis on hulleim, mis juhtuda saab kui selline olend majja tuua???
https://www.klick.ee/manta-50-led5003-fullhd-led-lcd-tv
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2017 20:22:33 vasta tsitaadiga

Mystique86 kirjutas:
kuulge targad... mis on hulleim, mis juhtuda saab kui selline olend majja tuua???
https://www.klick.ee/manta-50-led5003-fullhd-led-lcd-tv

CI+ tugi puudub. Maakeeli, Starman ühenduse puhul kaablit otse teleka taha ei saa panna.
Õigemini saad, aga Starmani conax kaarti ei saa kasutada.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mystique86
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2009




sõnum 07.02.2017 20:26:32 vasta tsitaadiga

aga Teliaga näeb normaalselt?

masin läheks vanematele inimestele, seega midagi fänsit polegi vaja
lihtsalt normaalset telekapilti ja veidi suuremat ekraani kui neil praegu .... ja muide... veidi õhemat kui kineskoop icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.02.2017 20:38:12 vasta tsitaadiga

Kui vaja ikka omal nahal proovida siis osta e-poest ja las kuller toob kohale. Saad 14 päeva "proovida" et kas ikka on piisavalt hea asi. Lihtsalt ära kilesid eemalda ja sõrmejälgi maha jäta, las asi säilitab uueväärilise staatuse.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.02.2017 20:53:28 vasta tsitaadiga

Mystique86 kirjutas:
kuulge targad... mis on hulleim, mis juhtuda saab kui selline olend majja tuua???
https://www.klick.ee/manta-50-led5003-fullhd-led-lcd-tv


ära too! see on sitt kuubis! ci+ tuge pole, st. tuleb soetada vanakooli moodul, et digiboksi käima saada. käisin ühel rikkel, kus oli proovitud selle külge starboxi panna, see kärakas ei suuda hdmi signaali lahti teha ning jõnksutab seda. ainuke viis kuidas tolle käkiga sujuvalt liikuvat pilti saab, on üle scart i. 50" peal on aga scart otsast tulev pilt VÄGA sitt. võta ÜKSKÕIK milline odav, kasvõi see grunding, mida prisma vahepeal müüs aga mitte seda poolakate õnnetust..


sisuliselt võid omale majja tassida ka vana kineskooobi. vahet suurt pole..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Boot
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2017 23:28:53 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kui vaja ikka omal nahal proovida siis osta e-poest ja las kuller toob kohale. Saad 14 päeva "proovida" et kas ikka on piisavalt hea asi. Lihtsalt ära kilesid eemalda ja sõrmejälgi maha jäta, las asi säilitab uueväärilise staatuse.

Välja arvatud juhul, kui e-poeks on näiteks ox.ee. Siis võib juhtuda, et pakutakse sulle 70% rahast tagasi, kui oled aus ja ütled, et proovisid toodet paar päeva.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 08.02.2017 20:07:34 vasta tsitaadiga

65 tuumane Samsa KS7000 läks minul siis igatahes loosi. Homme peaks kätte saama ning siis saan ka tagasisidet anda.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2017 20:18:02 vasta tsitaadiga

On see reaalne, et üks müüb asja 100€ odavamalt kui teised...
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/730590/

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Boot
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2017 20:27:24 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
On see reaalne, et üks müüb asja 100€ odavamalt kui teised...
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/730590/

ei ole, nad müüvad hoopis midagi muud. Kui sa poe lingi lahti klikkad, siis URL-is on hoopis teine mudelinumber ja reso on ka ainult 1366x768
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 08.02.2017 22:01:20 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Mystique86 kirjutas:
kuulge targad... mis on hulleim, mis juhtuda saab kui selline olend majja tuua???
https://www.klick.ee/manta-50-led5003-fullhd-led-lcd-tv


ära too! see on sitt kuubis! ci+ tuge pole, st. tuleb soetada vanakooli moodul, et digiboksi käima saada. käisin ühel rikkel, kus oli proovitud selle külge starboxi panna, see kärakas ei suuda hdmi signaali lahti teha ning jõnksutab seda. ainuke viis kuidas tolle käkiga sujuvalt liikuvat pilti saab, on üle scart i. 50" peal on aga scart otsast tulev pilt VÄGA sitt. võta ÜKSKÕIK milline odav, kasvõi see grunding, mida prisma vahepeal müüs aga mitte seda poolakate õnnetust..


Täna just vaatasin Klickis riiulis mängis see isend, pilt oli samasugune nagu kõrvalolevatel. Ei taha uskuda, et see pilt läbi scardi tuli. Samas kui siin lugeda, et Philipsitel mingist kindlast HDMI-st ainult töötab, siis midagi imestada ei ole. Digi võlud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.02.2017 23:03:22 vasta tsitaadiga

nagu tellimise peale tuli rike, kus oli vaja mooduliga 32tollline mandakas käima ajada. nagu ikka, valid riigiks saksamaa, järjestuse LCN alusel, otsid kanalid ja paned vana, paaritatava CI mooduli sisse. telekas teatab rõõmsalt, et ci module not detected kuid peale seostamiskäsu saamist tekib pilt imekombel.. ma saatsin mitu korda seostamist ning nende tulemisel väreles pilt.. aparaat aga andis kohtla masti signaalitugevuseks 59db ja SNR iks 29.. selle signaaliga EI VILGU mitte ükski korralik dig seade. naljakas oli see, et kui subtiitrid olid SEES, kuvati ilma keelt valimata see rida, mis "kaasas" oli.. huvitav, mis oleks saanud siis kui oleks olnud võimalik erinevaid tiitreid valida.. käkk, mida ma häälestasin, olla hansapostis olnud tervelt 139€
käkk.. üks lõuna osariikide tehnik käis memmega seda saasta poodi tagasi viimas ja kurjustas poega, et sellist pska müüakse inimestele.. icon_lol.gif

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.02.2017 12:46:46 vasta tsitaadiga

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/miljonite-inimeste-kodus-olnud-nutiteler-luuras-vaatajate-jarele-et-neile-paremini-reklaami-muua?id=77178220
tsitaat:
Selles etapis sai firma abi ametlikelt andmete kogumise ettevõtetelt, kuhu saatis see päringu televiisori IP-aadressiga, saades tagasi televiisori omaniku koduse aadressi ja hulga andmeid, soost, vanusest, pere suurusest, abielu staatusest kuni sissetuleku ja hariduseni, välja arvatud nimi, mida ei lubanud seadus koguda

Lahendiks oli trahv, miljonid kasutajate kohta kogutud infokillud on aga edasi müüdud. Püüa nüüd oma isikuandmeid.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2017 10:52:26 vasta tsitaadiga

http://www.avsforum.com/forum/40-oled-technology-flat-panels-general/2745385-ask-editors-should-i-buy-oled-lcd-tv-3.html#post50624017
tsitaat:

I just want to add a few things based on the comments I've seen here so far:
The brightness "improvement" on the 2017 LG OLEDs are minimal at best. Having seen the entire line in person at CES as well as talking to several LG reps, the nominal peak brightness will not be 1000 nits. That figure is more for marketing purposes since Samsung and the LED companies keep touting terms like "HDR1000" etc. The peak brightness will nominally be ~800 nits compared to ~650-700 nits on the 2016 models. Marginal improvement at best and one that you will not notice unless you saw the TVs side by side.
With that said, the ~600-800 nit brightness of OLEDs is more than enough to see the HDR difference in the vast majority of household rooms. As was mentioned, unless your room is full of sunlight, the nit difference between OLED and LED (while big on paper) is marginal in practice with MOST content. Falgship Samsung and Sony models will definitely render bright HDR scenes better than OLED but the difference isn't as stark as some will have you believe. In fact, while we are always comparing small window benchmark content to compare brightness specs, many reviewers ahave said they did not see a huge difference in brightness when actually watching real content between an OLED and top model LED (one example: http://www.consumerreports.org/tvs/consumer-reports-tv-lab-deep-dive-best-flagship-tvs-of-2016)
In contrast, the clouding and "halo" effect on ALL LEDs in dark scenes is ALWAYS noticeable from my experience. Even on the Sony Z9d and all of the 2017 LED models, I can always seen the light cloud around text in particular on a dark screen. No amount of local dimming can fully remove it. Of course, it's more noticeable in a dark room so if you are only planning to watch in a bright room (not a theater type of environment) then it may be passable to you. But it drives me crazy so again the OLED decision was easy
Another thing to consider is the viewing angle advantage of OLED. What this amounts to is that the brightness and color saturation advantage of LED drop significantly when viewed off angle. Meanwhile the OLED levels are consistent at all angles. So again, that LED brightness "advantage" is somewhat nullified unless you are viewing the LED from straight on.

In summary what I am saying is that the cons of LED are far more impactful IMO than the cons of OLED. I would say LED is ideal for bright rooms and for someone who is using it primarily for HDR gaming. OLED does great in bright rooms and for gaming as well while being far superior in dark rooms and on movie content. Also, despite what the marketing folks will try to say, the 2017 models are really just a incremental upgrade on all fronts. Even the LG and Sony reps admitted this at CES. 2018 will be a much bigger jump in TV quality for OLED and LED/QLED. If you REALLY feel like you want the best most state of the art TV possible, they'll be options come next year. In the meantime, getting a good 2016 model on sale is not a bad move by any means.


Samas see aasta pole suuri spordisündmusi, äkki kannataks ikkagi järgmise aastani eusa_think.gif
Kuigi hetke telekas järjest pisemana tundub icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 10.02.2017 12:38:56 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Samas see aasta pole suuri spordisündmusi, äkki kannataks ikkagi järgmise aastani eusa_think.gif
Kuigi hetke telekas järjest pisemana tundub icon_lol.gif


aga loe seda mis on kirjas sinu poolt viidatud lõigus peale Boldis olevat texti icon_biggrin.gif In the meantime, getting a good 2016 model on sale is not a bad move by any means.

krt ma kardan, et ei suuda vist enam aasta oodata...2016 lasin niigi mööda ja uut pildikasti oleks juba vaja küll. Ma ei usu et oleks ka praegu pointi mingi LED osta ja siis aasta pärst maha müüa ning OLED-i peale üle minna...rahaliselt tundub mulle et kaotab liiga palju.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2017 12:59:59 vasta tsitaadiga

Ma nimelt ei hakanud tsiteerima seda. See pea sama mis 2017. Aga ega 2016 aasta mudeleid nüüd kaua saada pole. Kusagil ladudes
veel on ja siis kõik. Eks teisedki mõtlevad samamoodi.
Hetkel mul tõsine huvi, et mida nad nii erilist järgmine aasta teevad. Kindlasti on neil järgmise aasta versioon juba olemas X staadiumis või testimisel.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2017 13:22:55 vasta tsitaadiga

Helista Brian Kwonile (82) 2 3777 1114 ja tunne huvi, mis staadiumis neil asjad on.

jeesus188 kirjutas:
Ma nimelt ei hakanud tsiteerima seda. See pea sama mis 2017. Aga ega 2016 aasta mudeleid nüüd kaua saada pole. Kusagil ladudes
veel on ja siis kõik. Eks teisedki mõtlevad samamoodi.
Hetkel mul tõsine huvi, et mida nad nii erilist järgmine aasta teevad. Kindlasti on neil järgmise aasta versioon juba olemas X staadiumis või testimisel.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2017 15:17:20 vasta tsitaadiga

Sony
auts..
tsitaat:

The European price of the A1E has been released (the model is called the A1 on the other side of the Atlantic pond and we have it pegged at 3,799 Euros for the 55 inch model and 5499 Euros for the 65 inch version.

http://4k.com/news/here-are-the-prices-of-sonys-premium-2017-4k-hdr-tvs-18546/

Tuleb raha edasi koguda icon_lol.gif

Samsung
tsitaat:
The Q7F, which is the lowest-priced of the premium Samsung TVs for this year, starts off at $2,499 for the 55 inch model without a curved display (which you wouldn’t want anyhow). This is then followed by a pre-order price of $3,499.99 for the 55 inch curved Q8C model QLED TV. Moving onto the 65 inch versions of both TVs, we have the Q7F available for $3,499.99 and the 65 inch Q8C for $4,499.99. There’s also a 75 inch Q7F Flat screen TV selling for $5,999.99.

http://4k.com/prices-revealed-samsung-qled-4k-tvs-starting-2500-heres-analysis/
hinnavahe vaid närused tonn (peaaegu) tippmudeliga Qled vs OLED icon_eek.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 11.02.2017 21:37:26 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Sony
auts..
tsitaat:

The European price of the A1E has been released (the model is called the A1 on the other side of the Atlantic pond and we have it pegged at 3,799 Euros for the 55 inch model and 5499 Euros for the 65 inch version.

http://4k.com/news/here-are-the-prices-of-sonys-premium-2017-4k-hdr-tvs-18546/



arvata oli et kallis tuleb (rohkem vist mõeldud LG E või isegi G seeriale konkurentsi pakkuma)...millal enne sony midagi odavalt müünud on. Kui aus olla, siis selle A1E disain mulle ei meeldi, praegu vaatan oma TV alust ja sinna selline asi küll ei sobiks. Nii et welcome to Estonia LG B7 icon_razz.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 12.02.2017 13:25:31 vasta tsitaadiga

Lg on ehitamas uut tehast oma 10. põlvkonna OLED paneelidele kohas nimega Paju.

http://english.etnews.com/20170207200001

Juba eelmise aasta lõpus oli 55" OLED ekraanide õnnestumise protsent olnud üle 80.

Samas on ka uudis Samsungi kokkuvolditavate paneelidega seadmete kohta:

http://english.etnews.com/20170209200001
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.02.2017 17:28:25 vasta tsitaadiga

https://youtu.be/xWK3x9aJlTc

manta ja paaritatav CI. keerasin küll vlc ga videot aga toru leidis, et originaalis on ta nii ja keerame sedasi.. las siis sitt olla.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2017 17:33:35 vasta tsitaadiga

laurx,
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.02.2017 17:53:42 vasta tsitaadiga

ma raiskasin 40 minti, et seda videot failis õigeks keerata.. icon_lol.gif sisu on tähtsam: neid odavaid mandakaid ilmub nädalas kolm neli tükki välja. antud mandaka eest maksti 179€ mis on kohati et rohkemki kui lukuauk, mis selliste lisadeta pildi majja toob..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2017 17:55:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

seda videot failis õigeks keerata..

pole vaja õigeks keerata, algmaterjal salvesta õiget pidi

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2017 19:32:31 vasta tsitaadiga

1a hakkas ka Manta telereid müüma, edu neile icon_lol.gif
teles reklaamiti..
40" 199€

euroopas müüakse 42" uhd telerit 319€, mitte Manta
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.02.2017 20:00:57 vasta tsitaadiga

pood müüb kola maha. telekad on terved selles mõttes, et scardiga ja mõne kindla mooduliga saab pildi ette ka..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2017 21:18:42 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
https://youtu.be/xWK3x9aJlTc

manta ja paaritatav CI. keerasin küll vlc ga videot aga toru leidis, et originaalis on ta nii ja keerame sedasi.. las siis sitt olla.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2017 23:09:18 vasta tsitaadiga

Laurx, ootame siis muljeid ka sellistest markidest nagu JVC (müüb Klick) ; Smart-Tech, Strong (On-Off). Ehk on mõni jõudnud juba osta. Strong 8100 digibox mul kunagi oli, taganjärgi võib ütelda, et miski 5 aastat toimetas, siis vahetasin Viasati vastu. Eelmine suvi kui mul maale telekat tarvis oli (sai üks pisut õnnetu Philips lõpuks võetud), siis ahvatles ka selline huvitav firma nagu Hisense.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2017 23:26:29 vasta tsitaadiga

Ja kogu selle jura asemel võiks miski 50€ rohkem maksta ja samsungi võtta
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2017 00:01:29 vasta tsitaadiga

inczp, kui inimesed ostma hakkavad ja mulle rohkem näppu satub läbi selle, võin teha. manta on hetkel väga õnnetu. ma kunagi arvasin, et funai on kõige sitem aga näed, tehakse midagi veel hullemat ja peaaegu, et euroopas.. provision ja shivaki ongi kuidagi ära kadunud..

tsitaat:

Ja kogu selle jura asemel võiks miski 50€ rohkem maksta ja samsungi võtta


lasker maksis "kodumasinates" 159€... käisin uue aasta alguses põltsamaal kohalikus poes tädiga, kus see telekas oli odavaks länud ja maksis ainult 219€.. ma ei hakanud seletama, et tartus on ca 60€ odavam, oleks pidanud tartu otsa tegema ehk..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 00:07:16 vasta tsitaadiga

Pead hakkama telekaid kaasa vedama, saad kohapeal maha müüa icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 00:16:33 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ma kunagi arvasin, et funai on kõige sitem

Ei usu, et Philipsist saab midagi veel sitemat olla. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.02.2017 09:32:41 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
laurx kirjutas:
ma kunagi arvasin, et funai on kõige sitem

Ei usu, et Philipsist saab midagi veel sitemat olla. icon_biggrin.gif


salatoimik kirjutas:
Ja kogu selle jura asemel võiks miski 50€ rohkem maksta ja samsungi võtta

Ja kes TeliaTV puhul Samsungi ja LGd kasutavad, kiruvad neid telereid mapõhja, et ei tööta normaalselt. icon_lol.gif
Mõni normaalne teler ka on siis või?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2017 09:38:40 vasta tsitaadiga

milleks sul seda telekat vaja on? kust sisu tuleb? CI otsas ja HDMI pealt on nii samsung kui lg head. ma pilti ei vaata, ainult häälestan. uutel samsakatel ei saa enam käsitsi häälestust teha dvb-t s , seega tuleb mitme masti piirkonnas olijatel kanalinimekirjas sonkida.. seega pigem LG. samas uued LG d " lukustuvad" samamoodi nagu philips " no access not activated" teatega kanalile kuniks veakood on ees, seega pigem samsung..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 09:50:29 vasta tsitaadiga

2013a alguses ostetud teleril on pilt kohati laiguline. Eriti ei häiri, kuna esile tuleb ainult musta või valge taustal, aga on seal mingit iisi fixi või tuleb leppida? Garantiiperiood ammu lõppenud.

Teler 46" samsung ue46F6400
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 14.02.2017 10:03:12 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
laurx kirjutas:
ma kunagi arvasin, et funai on kõige sitem

Ei usu, et Philipsist saab midagi veel sitemat olla. icon_biggrin.gif


Ei tea kas asi ikka on nii hull...mul muidugi vana kooli philips (u 6-7a tagasi ostetud), neid uusi androide ple näppida saanud, aga poes tunduvad küll ilusad ja läikivad icon_lol.gif Mulle philipsi juures meeldibki tegelt ainult Ambilight, mida üheltki teiselt tootjalt ei leia, aga paraku eks uus tuleb võtta ikka LG-t (teiste toojate OLED-i hinnad ei kannata kriitikat)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2017 10:03:41 vasta tsitaadiga

tausta veritsus või läheb lihtsalt ruuduliseks? vanade telekate asi. mu "altius" on samasugune. aeg-ajalt mõtlen, et peaks uuema ostma aga ak saab vaadatud ning tatikad oma multad kah. lahendus on see, et müüd maha ja ostad sellise, mis sedasi ei tee. arvesse võttes seda, mis hinnaga uued telekad peale tulevad ja mis hinnaga siin kohati vanu müüakse, saad ässa diili.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 10:12:20 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:

Ja kes TeliaTV puhul Samsungi ja LGd kasutavad, kiruvad neid telereid mapõhja, et ei tööta normaalselt. icon_lol.gif
Mõni normaalne teler ka on siis või?

Panasonic, ei mäleta,et probleeme oleks.
kasutan
DVB-S2 (19E ja 28E)
DVB-C hd Starman+ moodul
DVB-T vahest vaatan Soomet Espoo mastist

2 hdd ketast juba filme täis salvestanud (enamus lastele)

kõik toimib, kuna plasma, siis pilt ka suurepärane.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 14.02.2017 10:17:35 vasta tsitaadiga

jah, must on mustem ja LG-dega ja Samsadega ju saab silmavähi ka onju
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2017 10:26:08 vasta tsitaadiga

inimene vähemalt teeb oma telekaga rohkem kui mingit arrise, motorola või inteki boksi ainult..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 10:59:28 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
jah, must on mustem ja LG-dega ja Samsadega ju saab silmavähi ka onju
Samsungiga saab küll. LG OLED on okei. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2017 14:39:58 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:

Ja kes TeliaTV puhul Samsungi ja LGd kasutavad, kiruvad neid telereid mapõhja, et ei tööta normaalselt. icon_lol.gif
Mõni normaalne teler ka on siis või?
See, et äpp või mis iganes vigane on, ei tähenda, et teler ei toimiks.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.02.2017 14:48:12 vasta tsitaadiga

Sama saab ju tõdeda ka, et see, et zoom-tv moodul ei suuda teleri CI+ pesaga läbi saada, ei tähenda ju, nagu teler vigane oleks?

Tänapäevane teler koosnebki tarkvaralistest lahendustest, kui need teleris ei suuda joosta, on ka teler kasutuskõlbmatu. Mida muud televaataja siis telerist vaatab, kui mitte telepilti. Kummalgi juhul pole see aga probleemivaba.

Kummalgi juhul on lahenduseks väline digiboks.
Samas on mõlemad justnagu telerisse sisse ehitatud. Inimene ostab teleri, teab, et rohkem kulutusi pole vaja teha aga võta näpust. Mingi kamm on sisseehitatud lahendustega.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 379, 380, 381 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.